Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Aachen > La adresa

La adresa

Aachen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:00
12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes
09:20 Romfour Romania
05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia
11:00
21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti
11:35
05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
11:40
18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad
Sosiri
De la Ora

13:10 Constanta
00:05

15:20 Braila
00:10

13:10 Mangalia
00:10

13:10 Medgidia
00:15

13:10 Cernavoda
00:30

15:20 Galati
00:40

15:20 Buzau
01:00

13:10 Giurgiu
01:00

13:10 Alexandria
01:05

13:10 Fetesti
01:10

13:30 Tulcea
01:15

11:50 Tulcea 11:50 Tulcea
01:15

13:10 Braila
01:20

13:30 Braila
01:20

11:50 Braila 11:50 Braila
01:20

15:20 Ramnicu Sarat
01:30

13:10 Tulcea
01:30

15:20 Tecuci
01:55

13:10 Calarasi
02:00

13:30 Mangalia
02:00

13:10 Galati
02:10

15:20 Focsani
02:15

15:20 Adjud
02:45

15:20 Barlad
03:00

13:10 Slobozia
03:00

13:30 Constanta 13:30 Galati
03:00

11:50 Galati 11:50 Galati
03:00

13:10 Tecuci
03:10

13:30 Medgidia
03:10

13:10 Ramnicu Sarat
03:20

15:20 Husi
03:30

13:10 Barlad
03:30

13:30 Ianca
03:30

11:50 Ianca 11:50 Ianca
03:30

15:20 Dorohoi
03:35

15:20 Onesti
03:45

13:10 Husi
03:50

15:20 Vaslui
04:00

13:10 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
18:55 Tulcea
04:00

13:30 Calarasi
04:00

15:20 Comanesti
04:10

13:10 Buzau
04:10

13:30 Cernavoda
04:10

11:50 Mangalia
04:10

15:20 Bucuresti
04:15

13:30 Slobozia
04:15

15:20 Moinesti
04:20

13:10 Focsani
04:20

13:30 Harsova
04:20

11:50 Constanta
04:20

15:20 Botosani
04:30

13:10 Vaslui
04:30
Romfour Romania
18:55 Braila
04:30

13:30 Faurei
04:30

11:50 Medgidia 11:50 Faurei 11:50 Faurei
04:30

15:20 Craiova
04:35

13:10 Harlau
04:40

13:30 Tecuci
04:40

11:50 Tecuci 11:50 Tecuci 11:50 Calarasi
04:40

15:20 Iasi
04:45

13:30 Barlad
04:50

11:50 Barlad 11:50 Barlad 11:50 Cernavoda
04:50

11:50 Slobozia
04:55

15:20 Podu Iloaiei
05:00

13:10 Roman
05:00
Romfour Romania
18:55 Galati
05:00

13:30 Lehliu
05:00

11:50 Harsova
05:00

15:20 Filiasi
05:05

15:20 Ploiesti
05:10

13:10 Adjud
05:10

13:30 Tandarei
05:10

11:50 Lehliu
05:10

13:10 Bacau
05:15

15:20 Suceava
05:20

13:10 Slatina (Olt)
05:20

11:50 Tandarei
05:20

13:10 Radauti
05:25

15:20 Bacau
05:30

13:10 Iasi
05:30

13:30 Husi
05:30

11:50 Bucuresti 11:50 Husi 11:50 Husi
05:30

13:10 Dorohoi
05:35

15:20 Negresti
05:40

13:10 Targu Frumos
05:40

13:30 Vaslui
05:40

11:50 Pitesti 11:50 Vaslui 11:50 Vaslui
05:40

15:20 Harlau
05:45

13:10 Targoviste
05:45

13:10 Urziceni
05:47

15:20 Constanta
05:50

13:10 Ploiesti
05:50

11:50 Ramnicu Valcea
05:50

13:10 Targu Neamt
05:55

13:10 Buhusi
05:57

13:10 Roznov
05:58

15:20 Campina
06:00

13:10 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
18:55 Giurgiu 18:55 Tecuci 18:55 Giurgiu 18:55 Constanta 18:55 Constanta
06:00

13:30 Giurgiu 13:30 Iasi
06:00

11:50 Giurgiu 11:50 Iasi 11:50 Giurgiu 11:50 Iasi 11:50 Targoviste
06:00

15:20 Buhusi
06:05

15:20 Roznov
06:10

13:10 Onesti
06:10
Romfour Romania
18:55 Turnu Magurele 18:55 Turnu Magurele 18:55 Barlad
06:10

13:30 Alexandria 13:30 Podu Iloaiei
06:10

11:50 Sinaia 11:50 Podu Iloaiei 11:50 Podu Iloaiei 11:50 Alexandria 11:50 Alexandria
06:10

15:20 Targu Frumos
06:15

13:30 Turnu Magurele
06:15

11:50 Turnu Magurele 11:50 Turnu Magurele
06:15

15:20 Gura Humorului
06:20

13:10 Botosani
06:20
Romfour Romania
18:55 Corabia 18:55 Husi 18:55 Corabia
06:20

13:30 Caracal 13:30 Harlau
06:20

11:50 Predeal 11:50 Caracal 11:50 Caracal 11:50 Harlau 11:50 Harlau
06:20

15:20 Falticeni
06:30

13:10 Pascani
06:30
Romfour Romania
18:55 Mangalia 18:55 Alexandria 18:55 Buzau 18:55 Alexandria 18:55 Mangalia
06:30

13:30 Flamanzi 13:30 Slatina (Olt)
06:30

11:50 Slatina (Olt) 11:50 Slatina (Olt) 11:50 Flamanzi 11:50 Campina 11:50 Flamanzi
06:30

15:20 Rovinari
06:35

15:20 Pascani
06:40

13:10 Craiova
06:40
Romfour Romania
18:55 Filiasi 18:55 Focsani 18:55 Filiasi 18:55 Medgidia 18:55 Medgidia
06:40

13:30 Botosani
06:40

11:50 Botosani 11:50 Botosani 11:50 Urziceni
06:40

15:20 Motca
06:45

13:30 Saveni
06:45

11:50 Saveni 11:50 Saveni
06:45

15:20 Piatra Neamt
06:50

13:10 Suceava
06:50
Romfour Romania
18:55 Slatina (Olt) 18:55 Hirsova 18:55 Hirsova 18:55 Slatina (Olt) 18:55 Marasesti
06:50

13:30 Darabani
06:50

11:50 Ploiesti 11:50 Darabani 11:50 Darabani
06:50

15:20 Roman
06:55
Romfour Romania
18:55 Adjud
06:55

15:20 Cristesti
07:00

13:10 Filiasi
07:00
Romfour Romania
18:55 Sascut 18:55 Tandarei 18:55 Craiova 18:55 Craiova 18:55 Tandarei
07:00

13:30 Craiova 13:30 Dorohoi 13:30 Bucuresti
07:00

11:50 Buzau 11:50 Dorohoi 11:50 Craiova 11:50 Craiova 11:50 Dorohoi
07:00

15:20 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
18:55 Bacau
07:05

15:20 Brasov
07:10
Romfour Romania
18:55 Filiasi 18:55 Filiasi 18:55 Roman
07:10

13:30 Vanatori 13:30 Filiasi
07:10

11:50 Vanatori 11:50 Vanatori 11:50 Filiasi 11:50 Filiasi 11:50 Ramnicu Sarat
07:10
Romfour Romania
18:55 Vaslui
07:15

13:10 Pitesti
07:20
Romfour Romania
18:55 Rovinari 18:55 Negresti 18:55 Rovinari
07:20

13:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:50 Drobeta Turnu Severin 11:50 Drobeta Turnu Severin 11:50 Focsani
07:20

15:20 Fetesti
07:30

13:10 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
18:55 Iasi 18:55 Isalnita 18:55 Isalnita
07:30

13:30 Pitesti 13:30 Rovinari
07:30

11:50 Rovinari 11:50 Rovinari 11:50 Marasesti
07:30
Romfour Romania
18:55 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
18:55 Targu Carbunesti 18:55 Deleni 18:55 Targu Carbunesti
07:40

13:30 Resita
07:40

11:50 Adjud 11:50 Resita 11:50 Resita
07:40
Romfour Romania
18:55 Motru 18:55 Harlau 18:55 Motru
07:45
Romfour Romania
18:55 Targu Frumos 18:55 Resita 18:55 Resita
07:50

13:30 Caransebes
07:50

11:50 Caransebes 11:50 Caransebes 11:50 Bacau
07:50
Romfour Romania
18:55 Caransebes 18:55 Pascani 18:55 Caransebes
07:55

15:20 Targu Neamt
08:00

13:10 Brasov
08:00
Romfour Romania
18:55 Slobozia 18:55 Motca 18:55 Slobozia 18:55 Lugoj 18:55 Lugoj
08:00

13:30 Targu Jiu 13:30 Ramnicu Valcea
08:00

11:50 Targu Jiu 11:50 Targu Jiu 11:50 Roman
08:00
Romfour Romania
18:55 Timisoara 18:55 Timisoara
08:05

13:10 Bicaz
08:10
Romfour Romania
18:55 Arad 18:55 Cristesti 18:55 Arad 18:55 Bucuresti 18:55 Bucuresti
08:10

13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Targoviste
08:10

11:50 Targu Frumos 11:50 Bumbesti Jiu 11:50 Bumbesti Jiu
08:10

13:10 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
18:55 Timisesti
08:15

13:10 Falticeni
08:20
Romfour Romania
18:55 Targu Jiu 18:55 Dumbrava 18:55 Targu Jiu
08:20

13:30 Sinaia 13:30 Petrosani
08:20

11:50 Pascani 11:50 Petrosani 11:50 Petrosani
08:20
Romfour Romania
18:55 Petrosani 18:55 Petrosani
08:25

15:20 Fagaras
08:30

13:10 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
18:55 Hateg 18:55 Hateg 18:55 Targu Neamt
08:30

13:30 Predeal 13:30 Hateg 13:30 Poiana Largului
08:30

11:50 Poiana Largului 11:50 Poiana Largului 11:50 Motca 11:50 Hateg 11:50 Hateg
08:30

15:20 Petrosani
08:35
Romfour Romania
18:55 Piatra Neamt
08:35

13:30 Bicaz
08:35

11:50 Bicaz 11:50 Bicaz
08:35

13:10 Moinesti
08:40
Romfour Romania
18:55 Bicaz 18:55 Calan 18:55 Calan
08:40

13:30 Piatra Neamt 13:30 Campina 13:30 Hunedoara
08:40

11:50 Targu Neamt 11:50 Piatra Neamt 11:50 Hunedoara 11:50 Hunedoara 11:50 Piatra Neamt
08:40

13:10 Fagaras
08:45
Romfour Romania
18:55 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
18:55 Hunedoara 18:55 Durau 18:55 Hunedoara
08:50

13:30 Deva 13:30 Urziceni
08:50

11:50 Falticeni 11:50 Deva 11:50 Deva
08:50
Romfour Romania
18:55 Borsec
08:55

11:50 Suceava
08:55

13:10 Comanesti
09:00
Romfour Romania
18:55 Pitesti 18:55 Toplita 18:55 Deva 18:55 Pitesti 18:55 Deva
09:00

13:30 Ploiesti 13:30 Lugoj 13:30 Gheorgheni
09:00

11:50 Lugoj 11:50 Lugoj 11:50 Gheorgheni 11:50 Gheorgheni 11:50 Radauti
09:00
Romfour Romania
18:55 Miercurea Ciuc
09:05

13:10 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
18:55 Ramnicu Sarat 18:55 Sfantu Gheorghe 18:55 Ramnicu Sarat
09:10

13:30 Sovata 13:30 Timisoara 13:30 Buzau
09:10

11:50 Gura Humorului 11:50 Sovata 11:50 Timisoara 11:50 Timisoara 11:50 Sovata
09:10
Romfour Romania
18:55 Morareni
09:15

13:10 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
18:55 Reghin 18:55 Campina 18:55 Campina
09:20

13:30 Ramnicu Sarat 13:30 Arad
09:20

11:50 Campulung Moldovenesc 11:50 Arad 11:50 Arad
09:20
Romfour Romania
18:55 Medias
09:25

15:20 Poiana Largului
09:30

13:10 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
18:55 Sinaia 18:55 Sighisoara 18:55 Sinaia
09:30

13:30 Miercurea Ciuc 13:30 Chisineu Cris 13:30 Focsani
09:30

11:50 Vatra Dornei 11:50 Miercurea Ciuc 11:50 Miercurea Ciuc 11:50 Chisineu Cris 11:50 Chisineu Cris
09:30

15:20 Hateg
09:35

13:10 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
18:55 Targu Mures
09:35

13:10 Reghin
09:40
Romfour Romania
18:55 Predeal 18:55 Falticeni 18:55 Predeal
09:40

13:30 Odorheiu Secuiesc 13:30 Marasesti
09:40

11:50 Odorheiu Secuiesc 11:50 Odorheiu Secuiesc 11:50 Prundu Bargaului
09:40

15:20 Sibiu
09:45

13:10 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
18:55 Suceava
09:45
Romfour Romania
18:55 Brasov 18:55 Brasov 18:55 Veresti
09:50

13:30 Adjud 13:30 Salonta 13:30 Toplita
09:50

11:50 Salonta 11:50 Salonta 11:50 Nasaud 11:50 Toplita 11:50 Toplita
09:50
Romfour Romania
18:55 Darabani
09:55

15:20 Hunedoara
10:00

13:10 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
18:55 Targu Secuiesc 18:55 Targu Secuiesc 18:55 Botosani
10:00

13:30 Reghin 13:30 Gilau 13:30 Bacau
10:00

11:50 Bistrita 11:50 Reghin 11:50 Gilau 11:50 Gilau 11:50 Reghin
10:00
Romfour Romania
18:55 Gura Humorului 18:55 Sfantu Gheorghe 18:55 Sfantu Gheorghe
10:05

13:10 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
18:55 Covasna 18:55 Campulung Moldovenesc 18:55 Covasna
10:10

13:30 Onesti 13:30 Roman
10:10

11:50 Beclean 11:50 Onesti 11:50 Onesti
10:10

13:10 Orastie
10:15
Romfour Romania
18:55 Iacobeni
10:15

13:30 Targu Frumos
10:15

13:10 Deva
10:20
Romfour Romania
18:55 Targu Ocna 18:55 Targu Ocna 18:55 Borsa
10:20

13:30 Pascani 13:30 Moinesti
10:20

11:50 Moinesti 11:50 Moinesti 11:50 Dej
10:20

13:10 Caransebes
10:25
Romfour Romania
18:55 Vatra Dornei
10:25

15:20 Sebes
10:30

13:10 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
18:55 Onesti 18:55 Onesti 18:55 Prundu Bargaului
10:30

13:30 Comanesti 13:30 Motca
10:30

11:50 Gherla 11:50 Comanesti 11:50 Comanesti
10:30

13:10 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
18:55 Beclean
10:35
Romfour Romania
18:55 Comanesti 18:55 Baia Mare 18:55 Comanesti
10:40

13:30 Targu Neamt 13:30 Covasna
10:40

11:50 Covasna 11:50 Covasna
10:40
Romfour Romania
18:55 Dej
10:45
Romfour Romania
18:55 Moinesti 18:55 Moinesti
10:50

13:30 Targu Secuiesc 13:30 Falticeni
10:50

11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
18:55 Cluj Napoca
10:55

13:30 Suceava
10:55

13:10 Resita
11:00
Romfour Romania
18:55 Simeria 18:55 Fagaras 18:55 Simeria 18:55 Cluj Napoca 18:55 Fagaras
11:00

13:30 Brasov 13:30 Radauti
11:00

11:50 Brasov 11:50 Brasov
11:00

13:30 Gura Humorului
11:05

13:10 Blaj
11:10
Romfour Romania
18:55 Vestem 18:55 Vestem
11:10

13:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Fagaras
11:10

11:50 Fagaras 11:50 Fagaras
11:10

13:10 Sibiu
11:15
Romfour Romania
18:55 Ramnicu Valcea 18:55 Orastie 18:55 Orastie 18:55 Ramnicu Valcea
11:20

13:30 Sibiu 13:30 Vatra Dornei
11:20

11:50 Sibiu 11:50 Sibiu
11:20

13:30 Sebes
11:25

11:50 Sebes 11:50 Sebes
11:25

15:20 Toplita
11:30

13:10 Medias
11:30
Romfour Romania
18:55 Sebes 18:55 Sibiu 18:55 Sebes 18:55 Sibiu
11:30

13:30 Alba Iulia 13:30 Prundu Bargaului
11:30

11:50 Alba Iulia 11:50 Alba Iulia
11:30

13:10 Sebes
11:35

13:30 Teius
11:35

11:50 Teius 11:50 Teius
11:35
Romfour Romania
18:55 Miercurea Sibiului 18:55 Lancram 18:55 Miercurea Sibiului 18:55 Lancram
11:40

13:30 Aiud 13:30 Nasaud
11:40

11:50 Aiud 11:50 Aiud
11:40

13:30 Bistrita
11:45
Romfour Romania
18:55 Alba Iulia 18:55 Sighisoara 18:55 Alba Iulia 18:55 Sighisoara
11:50

13:30 Targu Mures
11:50

11:50 Targu Mures 11:50 Targu Mures
11:50

13:30 Beclean
11:55

15:20 Deva
12:00

13:10 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
18:55 Medias 18:55 Gilau 18:55 Medias
12:00

13:30 Turda 13:30 Dej
12:00

11:50 Turda 11:50 Turda
12:00

13:10 Bistrita
12:10
Romfour Romania
18:55 Teius 18:55 Teius
12:10

13:10 Lugoj
12:20
Romfour Romania
18:55 Aiud 18:55 Aiud
12:20

15:20 Reghin
12:30

13:10 Aiud
12:30
Romfour Romania
18:55 Unirea 18:55 Unirea
12:30

13:30 Gherla
12:30

13:10 Beclean
12:35
Romfour Romania
18:55 Turda 18:55 Turda
12:40

13:10 Dej
13:00
Romfour Romania
18:55 Huedin
13:00

13:10 Turda
13:15

15:20 Alba Iulia
13:30

13:10 Gherla
13:30

13:30 Cluj Napoca
13:30

11:50 Cluj Napoca
13:30

13:30 Bontida
13:50

11:50 Bontida
13:50

13:10 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
18:55 Cluj Napoca 18:55 Cluj Napoca 18:55 Cluj Napoca 18:55 Cluj Napoca 18:55 Negreni
14:00

13:30 Baia Mare
14:00

11:50 Baia Mare
14:00

13:10 Timisoara
14:10

13:30 Satu Mare
14:10

11:50 Satu Mare
14:10

13:30 Zalau
14:20

11:50 Zalau
14:20

15:20 Targu Mures
14:30

13:30 Huedin
14:30

11:50 Huedin
14:30

11:50 Alesd
14:40

15:20 Aiud
14:45

15:20 Ludus
15:00

13:10 Huedin
15:00
Romfour Romania
18:55 Piatra Craiului
15:00

15:20 Turda
15:30
Romfour Romania
18:55 Beius
15:30

15:20 Cluj Napoca
16:00

13:10 Arad
16:00
Romfour Romania
18:55 Alesd
16:00

13:10 Oradea
17:00

11:50 Oradea
17:00

13:10 Nadlac
17:10

13:30 Alesd
17:40

15:20 Huedin
18:00

13:30 Oradea
18:00
Romfour Romania
18:55 Oradea
18:30
Romfour Romania
18:55 Bors
18:40

15:20 Alesd
19:00

15:20 Oradea
19:30

15:20 Bors
19:45
Romfour Romania
18:55 Budapesta
23:00