Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Augsburg > La adresa

La adresa

Augsburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:40 Danytur
10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:00 Pascani 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos
13:30
14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 14:55 Turnu Magurele 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 13:30 Onesti 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 14:20 Filiasi 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 14:40 Slatina (Olt) 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 14:50 Caracal
14:35
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
15:00
15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos
Sosiri
De la Ora

10:37 Constanta
00:05

12:05 Braila
00:10

10:37 Mangalia
00:10

10:37 Medgidia
00:15

10:37 Cernavoda
00:30

12:05 Galati
00:40

15:00 Lugoj
01:00

12:05 Buzau
01:00

10:37 Giurgiu
01:00

10:37 Alexandria
01:05

10:37 Fetesti
01:10

07:30 Tulcea 07:30 Tulcea
01:15

10:37 Braila
01:20

07:30 Braila 07:30 Braila
01:20

12:05 Ramnicu Sarat
01:30

10:37 Tulcea
01:30

12:05 Tecuci
01:55

10:37 Calarasi
02:00

10:37 Galati
02:10

12:05 Focsani
02:15

15:00 Timisoara
02:30

07:30 Mangalia
02:30

12:05 Adjud
02:45

12:05 Barlad
03:00

10:37 Slobozia
03:00

07:30 Galati 07:30 Galati
03:00

10:37 Tecuci
03:10

10:37 Ramnicu Sarat
03:20

12:05 Husi
03:30

10:37 Barlad
03:30

07:30 Ianca 07:30 Ianca
03:30

12:05 Dorohoi
03:35

15:00 Arad
03:45

12:05 Onesti
03:45
Danytur
08:20 Schwechat
03:50

10:37 Husi
03:50

12:05 Vaslui
04:00

10:37 Bucuresti
04:00

07:30 Constanta
04:00

12:05 Comanesti
04:10

10:37 Buzau
04:10

12:05 Bucuresti
04:15

12:05 Moinesti
04:20

10:37 Focsani
04:20

07:30 Medgidia
04:20

12:05 Botosani
04:30

10:37 Vaslui
04:30

07:30 Calarasi 07:30 Faurei 07:30 Faurei
04:30

12:05 Craiova
04:35

10:37 Harlau
04:40

07:30 Tecuci 07:30 Tecuci
04:40

12:05 Iasi
04:45

07:30 Barlad 07:30 Barlad
04:50

12:05 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
08:20 Focsani 08:20 Focsani 08:20 Braila
05:00

10:37 Roman
05:00

07:30 Cernavoda
05:00

12:05 Filiasi
05:05

12:05 Ploiesti
05:10

10:37 Adjud
05:10

07:30 Slobozia
05:10

10:37 Bacau
05:15

12:05 Suceava
05:20
Danytur
08:20 Tecuci 08:20 Tecuci
05:20

10:37 Slatina (Olt)
05:20

10:37 Radauti
05:25

12:05 Bacau
05:30
Danytur
08:20 Galati
05:30

10:37 Iasi
05:30

07:30 Husi 07:30 Husi
05:30

10:37 Dorohoi
05:35

12:05 Negresti
05:40
Danytur
08:20 Marasesti 08:20 Marasesti
05:40

10:37 Targu Frumos
05:40

07:30 Vaslui 07:30 Vaslui
05:40

12:05 Harlau
05:45

10:37 Targoviste
05:45

10:37 Urziceni
05:47

12:05 Constanta
05:50

10:37 Ploiesti
05:50

10:37 Targu Neamt
05:55

10:37 Buhusi
05:57

10:37 Roznov
05:58

12:05 Campina
06:00
Danytur
08:20 Saveni 08:20 Adjud 08:20 Barlad 08:20 Saveni 08:20 Adjud
06:00

10:37 Piatra Neamt
06:00

07:30 Giurgiu 07:30 Giurgiu 07:30 Iasi 07:30 Iasi 07:30 Harsova
06:00

12:05 Buhusi
06:05

12:05 Roznov
06:10
Danytur
08:20 Husi
06:10

10:37 Onesti
06:10

07:30 Podu Iloaiei 07:30 Podu Iloaiei 07:30 Alexandria 07:30 Alexandria
06:10

12:05 Targu Frumos
06:15

07:30 Turnu Magurele 07:30 Turnu Magurele
06:15

12:05 Gura Humorului
06:20

10:37 Botosani
06:20

07:30 Caracal 07:30 Caracal 07:30 Harlau 07:30 Harlau
06:20

12:05 Falticeni
06:30
Danytur
08:20 Botosani 08:20 Botosani
06:30

10:37 Pascani
06:30

07:30 Slatina (Olt) 07:30 Slatina (Olt) 07:30 Flamanzi 07:30 Flamanzi
06:30

12:05 Rovinari
06:35

12:05 Pascani
06:40

10:37 Craiova
06:40

07:30 Botosani 07:30 Botosani
06:40

12:05 Motca
06:45

07:30 Saveni 07:30 Saveni
06:45

12:05 Piatra Neamt
06:50

10:37 Suceava
06:50

07:30 Darabani 07:30 Darabani
06:50

12:05 Roman
06:55

12:05 Cristesti
07:00
Danytur
08:20 Harlau 08:20 Vaslui 08:20 Iasi 08:20 Iasi 08:20 Harlau
07:00

10:37 Filiasi
07:00

07:30 Lehliu 07:30 Craiova 07:30 Craiova 07:30 Dorohoi 07:30 Dorohoi
07:00

12:05 Targu Jiu
07:05

12:05 Brasov
07:10

07:30 Vanatori 07:30 Vanatori 07:30 Tandarei 07:30 Filiasi 07:30 Filiasi
07:10
Danytur
08:20 Cotnari 08:20 Cotnari
07:15

10:37 Pitesti
07:20

07:30 Drobeta Turnu Severin 07:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:05 Fetesti
07:30
Danytur
08:20 Suceava 08:20 Targu Frumos 08:20 Suceava 08:20 Targu Frumos
07:30

10:37 Targu Secuiesc
07:30

07:30 Rovinari 07:30 Rovinari
07:30

07:30 Resita 07:30 Resita
07:40

07:30 Caransebes 07:30 Caransebes
07:50

12:05 Targu Neamt
08:00
Danytur
08:20 Pascani 08:20 Targu Ocna 08:20 Pascani 08:20 Targu Ocna 08:20 Negresti
08:00

10:37 Brasov
08:00

07:30 Bucuresti 07:30 Targu Jiu 07:30 Targu Jiu
08:00

10:37 Bicaz
08:10

07:30 Bumbesti Jiu 07:30 Bumbesti Jiu
08:10

10:37 Ramnicu Valcea
08:15

10:37 Falticeni
08:20

07:30 Petrosani 07:30 Petrosani
08:20

12:05 Fagaras
08:30

10:37 Gura Humorului
08:30

07:30 Poiana Largului 07:30 Poiana Largului 07:30 Hateg 07:30 Hateg 07:30 Pitesti
08:30

12:05 Petrosani
08:35

07:30 Bicaz 07:30 Bicaz
08:35

10:37 Moinesti
08:40

07:30 Hunedoara 07:30 Piatra Neamt 07:30 Hunedoara 07:30 Ramnicu Valcea 07:30 Piatra Neamt
08:40

10:37 Fagaras
08:45

07:30 Deva 07:30 Deva 07:30 Targoviste
08:50
Danytur
08:20 Comanesti 08:20 Comanesti 08:20 Roman
09:00

10:37 Comanesti
09:00

07:30 Lugoj 07:30 Lugoj 07:30 Sinaia 07:30 Gheorgheni 07:30 Gheorgheni
09:00

10:37 Targu Jiu
09:10

07:30 Timisoara 07:30 Timisoara 07:30 Predeal 07:30 Sovata 07:30 Sovata
09:10
Danytur
08:20 Girov 08:20 Girov
09:20

10:37 Campulung Moldovenesc
09:20

07:30 Arad 07:30 Arad 07:30 Campina
09:20

12:05 Poiana Largului
09:30

10:37 Targu Ocna
09:30

07:30 Urziceni 07:30 Miercurea Ciuc 07:30 Miercurea Ciuc 07:30 Chisineu Cris 07:30 Chisineu Cris
09:30

12:05 Hateg
09:35

10:37 Gheorgheni
09:35

10:37 Reghin
09:40

07:30 Ploiesti 07:30 Odorheiu Secuiesc 07:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:05 Sibiu
09:45

10:37 Drobeta Turnu Severin
09:45

07:30 Salonta 07:30 Salonta 07:30 Buzau 07:30 Toplita 07:30 Toplita
09:50

12:05 Hunedoara
10:00
Danytur
08:20 Piatra Neamt 08:20 Gura Humorului 08:20 Targu Neamt 08:20 Miercurea Ciuc 08:20 Bacau 08:20 Gura Humorului 08:20 Miercurea Ciuc 08:20 Piatra Neamt 08:20 Targu Neamt
10:00

10:37 Toplita Gara
10:00

07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Gilau 07:30 Reghin 07:30 Reghin 07:30 Gilau
10:00

10:37 Sighisoara
10:10

07:30 Focsani 07:30 Onesti 07:30 Onesti
10:10

10:37 Orastie
10:15

10:37 Deva
10:20

07:30 Marasesti 07:30 Moinesti 07:30 Moinesti
10:20

10:37 Caransebes
10:25

12:05 Sebes
10:30
Danytur
08:20 Bicaz 08:20 Bicaz
10:30

10:37 Targu Mures
10:30

07:30 Adjud 07:30 Comanesti 07:30 Comanesti
10:30

10:37 Vatra Dornei
10:35

07:30 Covasna 07:30 Covasna 07:30 Bacau
10:40

07:30 Roman 07:30 Targu Secuiesc 07:30 Targu Secuiesc
10:50

07:30 Targu Frumos
10:55
Danytur
08:20 Onesti 08:20 Campulung Moldovenesc 08:20 Odorheiu Secuiesc 08:20 Campulung Moldovenesc 08:20 Odorheiu Secuiesc
11:00

10:37 Resita
11:00

07:30 Brasov 07:30 Brasov 07:30 Pascani
11:00

10:37 Blaj
11:10

07:30 Fagaras 07:30 Fagaras 07:30 Pascani
11:10

10:37 Sibiu
11:15

07:30 Motca 07:30 Sibiu 07:30 Sibiu
11:20

07:30 Sebes 07:30 Sebes
11:25

12:05 Toplita
11:30

10:37 Medias
11:30

07:30 Alba Iulia 07:30 Alba Iulia 07:30 Targu Neamt
11:30

10:37 Sebes
11:35

07:30 Teius 07:30 Teius
11:35

07:30 Falticeni 07:30 Aiud 07:30 Aiud
11:40

07:30 Suceava 07:30 Targu Mures 07:30 Targu Mures
11:50

07:30 Radauti
11:55

15:00 Bucuresti
12:00

12:05 Deva
12:00
Danytur
08:20 Vatra Dornei 08:20 Medias 08:20 Praid 08:20 Praid 08:20 Targu Secuiesc 08:20 Vatra Dornei 08:20 Medias
12:00

10:37 Alba Iulia
12:00

07:30 Turda 07:30 Turda 07:30 Gura Humorului
12:00

10:37 Bistrita
12:10

07:30 Campulung Moldovenesc
12:10

10:37 Lugoj
12:20

07:30 Vatra Dornei
12:20

07:30 Prundu Bargaului
12:25

12:05 Reghin
12:30

10:37 Aiud
12:30

07:30 Nasaud
12:30

10:37 Beclean
12:35

07:30 Bistrita
12:35

07:30 Beclean
12:40

07:30 Dej
12:50
Danytur
08:20 Blaj 08:20 Reghin 08:20 Sfantu Gheorghe 08:20 Reghin 08:20 Blaj
13:00

10:37 Dej
13:00

07:30 Gherla
13:10

10:37 Turda
13:15

15:00 Pitesti
13:30

12:05 Alba Iulia
13:30

10:37 Gherla
13:30

07:30 Cluj Napoca
13:30

07:30 Bontida
13:40

07:30 Baia Mare
13:50
Danytur
08:20 Brasov 08:20 Teius 08:20 Fagaras 08:20 Teius 08:20 Fagaras
14:00

10:37 Cluj Napoca
14:00

07:30 Satu Mare
14:00

10:37 Timisoara
14:10

12:05 Targu Mures
14:30

07:30 Zalau
14:40

12:05 Aiud
14:45

15:00 Slatina (Olt)
15:00

12:05 Ludus
15:00
Danytur
08:20 Avrig 08:20 Sighisoara 08:20 Alba Iulia 08:20 Avrig 08:20 Alba Iulia
15:00

10:37 Huedin
15:00

07:30 Huedin
15:00

12:05 Turda
15:30
Danytur
08:20 Sibiu 08:20 Sibiu
15:30

15:00 Craiova
16:00

12:05 Cluj Napoca
16:00
Danytur
08:20 Zlatna 08:20 Bistrita 08:20 Dej 08:20 Targu Mures 08:20 Dej 08:20 Zlatna 08:20 Bistrita
16:00

10:37 Arad
16:00

07:30 Alesd
16:00
Danytur
08:20 Sebes 08:20 Sebes 08:20 Ludus
16:30
Danytur
08:20 Campia Turzii 08:20 Nasaud 08:20 Abrud 08:20 Nasaud 08:20 Abrud
17:00

10:37 Oradea
17:00

10:37 Nadlac
17:10
Danytur
08:20 Turda 08:20 Beclean 08:20 Beclean
17:30

12:05 Huedin
18:00
Danytur
08:20 Zalau 08:20 Brad 08:20 Gherla 08:20 Zalau 08:20 Deva 08:20 Cluj Napoca 08:20 Brad 08:20 Gherla 08:20 Deva
18:00
Danytur
08:20 Floresti
18:30

12:05 Alesd
19:00
Danytur
08:20 Gilau
19:00

12:05 Oradea
19:30

12:05 Bors
19:45

15:00 Targu Jiu
20:00
Danytur
08:20 Huedin
20:00

07:30 Oradea
20:00

15:00 Motru
21:00
Danytur
08:20 Alesd
21:00

15:00 Drobeta Turnu Severin
22:00
Danytur
08:20 Oradea 08:20 Oradea 08:20 Oradea 08:20 Arad 08:20 Oradea 08:20 Arad 08:20 Oradea
22:00

15:00 Orsova
22:30

15:00 Caransebes
23:59