Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bayreuth > La adresa

La adresa

Bayreuth, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:20 Danytur
20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea
14:20 Danytur
02:30 Viena
14:45
20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos
14:50 Romfour Romania
10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 06:00 Oradea 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 04:00 Budapesta 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 05:00 Bors 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita
15:00
14:40 Piatra Neamt 16:30 Targoviste 16:40 Tulcea 15:55 Urziceni 16:25 Ianca 15:20 Focsani 16:00 Vaslui 14:50 Roman 15:45 Harlau 14:10 Targu Neamt 15:30 Saveni 13:40 Gura Humorului 12:20 Teius 13:00 Nasaud 12:40 Fagaras 12:20 Gherla 13:05 Moinesti 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 18:30 Mangalia 13:00 Hunedoara 17:50 Cernavoda 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:10 Tandarei 14:20 Filiasi 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:20 Sinaia 16:30 Galati 15:50 Ploiesti 16:20 Faurei 15:10 Marasesti 16:05 Husi 14:40 Targu Frumos 15:40 Flamanzi 14:00 Falticeni 12:05 Turda 13:30 Campulung Moldovenesc 12:25 Alba Iulia 12:50 Bistrita 12:45 Brasov 12:00 Cluj Napoca 13:00 Comanesti 09:30 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 18:20 Constanta 13:10 Hateg 13:30 Onesti 17:40 Slobozia 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 17:00 Bucuresti 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:20 Sovata 16:50 Pitesti 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:10 Predeal 16:35 Braila 15:40 Buzau 15:50 Podu Iloaiei 15:00 Adjud 16:10 Barlad 14:30 Pascani 15:20 Dorohoi 13:55 Suceava 12:10 Targu Mures 13:20 Vatra Dornei 12:30 Sebes 12:40 Beclean 12:50 Targu Secuiesc 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 18:10 Medgidia 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 17:30 Harsova 14:00 Rovinari 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:30 Gheorgheni 16:40 Ramnicu Valcea 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:00 Campina 16:15 Tecuci 15:30 Ramnicu Sarat 15:55 Iasi 14:55 Bacau 15:35 Botosani 14:20 Motca 15:25 Darabani 13:50 Radauti 12:15 Aiud 13:10 Prundu Bargaului 12:35 Sibiu 12:30 Dej 12:55 Covasna 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 18:00 Calarasi 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 17:20 Lehliu 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi
15:40
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
16:00 Romfour Romania
11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe
16:40
17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:10 Giurgiu 15:55 Ramnicu Valcea 12:20 Chisineu Cris 15:30 Campina 12:55 Deva 14:45 Ramnicu Sarat 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 14:25 Bacau 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:55 Targu Neamt 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 13:20 Gura Humorului 12:05 Turda 12:55 Nasaud 12:25 Alba Iulia 12:30 Gherla 12:45 Brasov 11:20 Satu Mare 13:00 Comanesti 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:00 Alexandria 15:50 Targoviste 12:30 Arad 15:20 Urziceni 13:00 Hunedoara 14:40 Focsani 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 14:20 Roman 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 13:50 Falticeni 15:20 Dorohoi 13:10 Campulung Moldovenesc 12:10 Targu Mures 12:50 Bistrita 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 11:10 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 14:30 Craiova 16:10 Bucuresti 12:05 Gilau 15:45 Sinaia 12:40 Timisoara 15:10 Ploiesti 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 14:35 Marasesti 15:55 Iasi 13:55 Resita 14:10 Targu Frumos 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Suceava 15:25 Darabani 13:05 Vatra Dornei 12:15 Aiud 12:45 Beclean 12:35 Sibiu 11:40 Bontida 12:55 Covasna 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 13:30 Bumbesti Jiu 16:00 Pitesti 12:10 Salonta 15:40 Predeal 12:50 Lugoj 15:00 Buzau 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 14:30 Adjud 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 14:00 Pascani 15:45 Harlau 14:50 Caracal 13:30 Radauti 15:30 Saveni 13:00 Prundu Bargaului 12:20 Teius 12:40 Dej 12:40 Fagaras 11:30 Baia Mare 13:05 Moinesti 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati
17:30
13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 09:00 Alesd 16:05 Husi 10:40 Baia Mare 15:40 Flamanzi 12:40 Dej 12:05 Turda 13:10 Prundu Bargaului 12:25 Alba Iulia 13:50 Radauti 12:45 Brasov 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 09:30 Huedin 16:10 Barlad 11:30 Bontida 15:20 Dorohoi 12:50 Beclean 12:10 Targu Mures 13:20 Vatra Dornei 12:30 Sebes 14:00 Suceava 12:50 Targu Secuiesc 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 10:00 Zalau 15:35 Botosani 12:00 Cluj Napoca 15:25 Darabani 12:55 Bistrita 12:15 Aiud 13:30 Campulung Moldovenesc 12:35 Sibiu 14:10 Falticeni 12:55 Covasna 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 08:00 Oradea 16:00 Vaslui 10:20 Satu Mare 15:45 Harlau 12:30 Gherla 15:30 Saveni 13:00 Nasaud 12:20 Teius 13:40 Gura Humorului 12:40 Fagaras 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei
19:20
09:20 Zalau 15:50 Buzau 12:00 Cluj Napoca 16:30 Predeal 12:55 Bistrita 17:10 Pitesti 13:30 Campulung Moldovenesc 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:30 Satu Mare 16:00 Ploiesti 12:30 Gherla 16:40 Sinaia 13:00 Nasaud 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 08:00 Oradea 15:20 Marasesti 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 10:00 Baia Mare 16:10 Urziceni 12:40 Dej 16:50 Targoviste 13:10 Prundu Bargaului 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 09:00 Alesd 15:30 Focsani 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 11:20 Bontida 16:20 Campina 12:50 Beclean 16:55 Ramnicu Valcea 13:20 Vatra Dornei 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 09:10 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda
Sosiri
De la Ora

09:50 Constanta
00:05

11:20 Braila
00:10

09:50 Mangalia
00:10

09:50 Medgidia
00:15

09:50 Cernavoda
00:30

11:20 Galati
00:40

11:20 Buzau
01:00

09:50 Giurgiu
01:00

09:50 Alexandria
01:05

09:50 Fetesti
01:10

08:05 Tulcea 08:05 Tulcea
01:15

03:20 Tulcea
01:15

07:40 Tulcea 07:40 Tulcea
01:15

05:00 Tulcea 05:00 Tulcea
01:15

09:50 Braila
01:20

08:05 Braila 08:05 Braila
01:20

03:20 Braila
01:20

07:40 Braila 07:40 Braila
01:20

05:00 Braila 05:00 Braila
01:20

11:20 Ramnicu Sarat
01:30

09:50 Tulcea
01:30

11:20 Tecuci
01:55

09:50 Calarasi
02:00

08:05 Mangalia
02:00

09:50 Galati
02:10

11:20 Focsani
02:15

05:00 Mangalia
02:30

11:20 Adjud
02:45

11:20 Barlad
03:00

09:50 Slobozia
03:00

08:05 Galati 08:05 Galati 08:05 Constanta
03:00

03:20 Galati
03:00

07:40 Galati 07:40 Galati
03:00

05:00 Galati 05:00 Galati
03:00

09:50 Tecuci
03:10

09:50 Ramnicu Sarat
03:20

11:20 Husi
03:30

09:50 Barlad
03:30

08:05 Ianca 08:05 Ianca 08:05 Medgidia
03:30

03:20 Ianca
03:30

07:40 Ianca 07:40 Ianca
03:30

05:00 Ianca 05:00 Ianca
03:30

11:20 Dorohoi
03:35

08:05 Calarasi
03:40

11:20 Onesti
03:45
Danytur
08:00 Schwechat 08:00 Schwechat
03:50

09:50 Husi
03:50

08:05 Cernavoda
03:50

08:05 Slobozia
03:55

11:20 Vaslui
04:00
Danytur
08:00 Viena
04:00

09:50 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
12:50 Tulcea
04:00

08:05 Harsova
04:00

05:00 Constanta
04:00

11:20 Comanesti
04:10

09:50 Buzau
04:10

08:05 Lehliu
04:10

07:40 Mangalia
04:10

11:20 Bucuresti
04:15

11:20 Moinesti
04:20

09:50 Focsani
04:20

08:05 Tandarei
04:20

07:40 Constanta
04:20

05:00 Medgidia
04:20

11:20 Botosani
04:30

09:50 Vaslui
04:30
Romfour Romania
12:50 Braila
04:30

08:05 Faurei 08:05 Faurei
04:30

03:20 Faurei
04:30

07:40 Medgidia 07:40 Faurei 07:40 Faurei
04:30

05:00 Calarasi 05:00 Faurei 05:00 Faurei
04:30

11:20 Craiova
04:35

09:50 Harlau
04:40

08:05 Tecuci 08:05 Tecuci
04:40

03:20 Tecuci
04:40

07:40 Calarasi 07:40 Tecuci 07:40 Tecuci
04:40

05:00 Tecuci 05:00 Tecuci
04:40

11:20 Iasi
04:45

08:05 Barlad 08:05 Barlad
04:50

03:20 Barlad
04:50

07:40 Barlad 07:40 Barlad 07:40 Cernavoda
04:50

05:00 Barlad 05:00 Barlad
04:50

07:40 Slobozia
04:55

11:20 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
08:00 Focsani 08:00 Braila 08:00 Braila
05:00

09:50 Roman
05:00
Romfour Romania
12:50 Galati
05:00

08:05 Bucuresti
05:00

03:20 Mangalia
05:00

07:40 Harsova
05:00

05:00 Cernavoda
05:00

11:20 Filiasi
05:05

11:20 Ploiesti
05:10

09:50 Adjud
05:10

08:05 Pitesti
05:10

03:20 Constanta
05:10

07:40 Lehliu
05:10

05:00 Slobozia
05:10

09:50 Bacau
05:15

11:20 Suceava
05:20
Danytur
08:00 Tecuci
05:20

09:50 Slatina (Olt)
05:20

03:20 Medgidia
05:20

07:40 Tandarei
05:20

09:50 Radauti
05:25

11:20 Bacau
05:30
Danytur
08:00 Galati 08:00 Galati
05:30

09:50 Iasi
05:30

08:05 Husi 08:05 Husi
05:30

03:20 Husi 03:20 Calarasi
05:30

07:40 Bucuresti 07:40 Husi 07:40 Husi
05:30

05:00 Husi 05:00 Husi
05:30

09:50 Dorohoi
05:35

11:20 Negresti
05:40
Danytur
08:00 Marasesti
05:40

09:50 Targu Frumos
05:40

08:05 Vaslui 08:05 Vaslui
05:40

03:20 Cernavoda 03:20 Vaslui
05:40

07:40 Pitesti 07:40 Vaslui 07:40 Vaslui
05:40

05:00 Vaslui 05:00 Vaslui
05:40

11:20 Harlau
05:45

09:50 Targoviste
05:45

09:50 Urziceni
05:47

11:20 Constanta
05:50

09:50 Ploiesti
05:50

03:20 Slobozia
05:50

07:40 Ramnicu Valcea
05:50

09:50 Targu Neamt
05:55

09:50 Buhusi
05:57

09:50 Roznov
05:58

11:20 Campina
06:00
Danytur
08:00 Barlad 08:00 Barlad 08:00 Saveni 08:00 Adjud
06:00

09:50 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
12:50 Giurgiu 12:50 Constanta 12:50 Constanta 12:50 Tecuci 12:50 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
11:00 Giurgiu 11:00 Constanta 11:00 Constanta 11:00 Giurgiu
06:00

08:05 Giurgiu 08:05 Giurgiu 08:05 Ramnicu Valcea 08:05 Iasi 08:05 Iasi
06:00

03:20 Harsova 03:20 Iasi 03:20 Giurgiu
06:00

07:40 Iasi 07:40 Iasi 07:40 Targoviste 07:40 Giurgiu 07:40 Giurgiu
06:00

05:00 Harsova 05:00 Giurgiu 05:00 Iasi 05:00 Iasi 05:00 Giurgiu
06:00

11:20 Buhusi
06:05

11:20 Roznov
06:10
Danytur
08:00 Husi 08:00 Husi
06:10

09:50 Onesti
06:10
Romfour Romania
12:50 Turnu Magurele 12:50 Barlad 12:50 Turnu Magurele
06:10
Romfour Romania
11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele
06:10

08:05 Podu Iloaiei 08:05 Podu Iloaiei 08:05 Alexandria 08:05 Alexandria
06:10

03:20 Alexandria 03:20 Podu Iloaiei 03:20 Lehliu
06:10

07:40 Podu Iloaiei 07:40 Podu Iloaiei 07:40 Sinaia 07:40 Alexandria 07:40 Alexandria
06:10

05:00 Podu Iloaiei 05:00 Podu Iloaiei 05:00 Alexandria 05:00 Alexandria
06:10

11:20 Targu Frumos
06:15

08:05 Turnu Magurele 08:05 Turnu Magurele
06:15

03:20 Turnu Magurele
06:15

07:40 Turnu Magurele 07:40 Turnu Magurele
06:15

05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele
06:15

11:20 Gura Humorului
06:20

09:50 Botosani
06:20
Romfour Romania
12:50 Husi 12:50 Corabia 12:50 Corabia
06:20
Romfour Romania
11:00 Corabia 11:00 Corabia
06:20

08:05 Harlau 08:05 Caracal 08:05 Harlau 08:05 Caracal
06:20

03:20 Caracal 03:20 Tandarei 03:20 Harlau
06:20

07:40 Caracal 07:40 Caracal 07:40 Predeal 07:40 Harlau 07:40 Harlau
06:20

05:00 Caracal 05:00 Caracal 05:00 Harlau 05:00 Harlau
06:20

11:20 Falticeni
06:30
Danytur
08:00 Botosani
06:30

09:50 Pascani
06:30
Romfour Romania
12:50 Alexandria 12:50 Mangalia 12:50 Mangalia 12:50 Alexandria 12:50 Buzau
06:30
Romfour Romania
11:00 Mangalia 11:00 Mangalia 11:00 Alexandria 11:00 Alexandria
06:30

08:05 Targoviste 08:05 Slatina (Olt) 08:05 Slatina (Olt) 08:05 Flamanzi 08:05 Flamanzi
06:30

03:20 Bucuresti 03:20 Slatina (Olt) 03:20 Flamanzi
06:30

07:40 Campina 07:40 Slatina (Olt) 07:40 Slatina (Olt) 07:40 Flamanzi 07:40 Flamanzi
06:30

05:00 Flamanzi 05:00 Flamanzi 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt)
06:30

11:20 Rovinari
06:35

11:20 Pascani
06:40

09:50 Craiova
06:40
Romfour Romania
12:50 Medgidia 12:50 Filiasi 12:50 Focsani 12:50 Filiasi 12:50 Medgidia
06:40
Romfour Romania
11:00 Filiasi 11:00 Filiasi 11:00 Medgidia 11:00 Medgidia
06:40

08:05 Sinaia 08:05 Botosani 08:05 Botosani
06:40

03:20 Pitesti 03:20 Botosani
06:40

07:40 Botosani 07:40 Botosani 07:40 Urziceni
06:40

05:00 Botosani 05:00 Botosani
06:40

11:20 Motca
06:45

08:05 Saveni 08:05 Saveni
06:45

03:20 Saveni
06:45

07:40 Saveni 07:40 Saveni
06:45

05:00 Saveni 05:00 Saveni
06:45

11:20 Piatra Neamt
06:50

09:50 Suceava
06:50
Romfour Romania
12:50 Slatina (Olt) 12:50 Marasesti 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Hirsova 12:50 Hirsova
06:50
Romfour Romania
11:00 Slatina (Olt) 11:00 Hirsova 11:00 Hirsova 11:00 Slatina (Olt)
06:50

08:05 Darabani 08:05 Darabani 08:05 Predeal
06:50

03:20 Darabani 03:20 Ramnicu Valcea
06:50

07:40 Ploiesti 07:40 Darabani 07:40 Darabani
06:50

05:00 Darabani 05:00 Darabani
06:50

11:20 Roman
06:55
Romfour Romania
12:50 Adjud
06:55

11:20 Cristesti
07:00
Danytur
08:00 Vaslui 08:00 Vaslui 08:00 Iasi 08:00 Harlau
07:00

09:50 Filiasi
07:00
Romfour Romania
12:50 Craiova 12:50 Tandarei 12:50 Tandarei 12:50 Craiova 12:50 Sascut
07:00
Romfour Romania
11:00 Tandarei 11:00 Tandarei 11:00 Craiova 11:00 Tulcea 11:00 Craiova
07:00

08:05 Dorohoi 08:05 Dorohoi 08:05 Campina 08:05 Craiova 08:05 Craiova
07:00

03:20 Craiova 03:20 Targoviste 03:20 Dorohoi
07:00

07:40 Buzau 07:40 Craiova 07:40 Craiova 07:40 Dorohoi 07:40 Dorohoi
07:00

05:00 Lehliu 05:00 Craiova 05:00 Dorohoi 05:00 Dorohoi 05:00 Craiova
07:00

11:20 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
12:50 Bacau
07:05

11:20 Brasov
07:10
Romfour Romania
12:50 Filiasi 12:50 Roman 12:50 Filiasi
07:10
Romfour Romania
11:00 Filiasi 11:00 Braila 11:00 Filiasi
07:10

08:05 Urziceni 08:05 Filiasi 08:05 Filiasi 08:05 Vanatori 08:05 Vanatori
07:10

03:20 Vanatori 03:20 Sinaia 03:20 Filiasi
07:10

07:40 Ramnicu Sarat 07:40 Vanatori 07:40 Vanatori 07:40 Filiasi 07:40 Filiasi
07:10

05:00 Tandarei 05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Vanatori 05:00 Vanatori
07:10
Danytur
08:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
12:50 Vaslui
07:15
Romfour Romania
11:00 Galati
07:15

09:50 Pitesti
07:20
Romfour Romania
12:50 Rovinari 12:50 Rovinari 12:50 Negresti
07:20
Romfour Romania
11:00 Rovinari 11:00 Rovinari
07:20

08:05 Ploiesti 08:05 Drobeta Turnu Severin 08:05 Drobeta Turnu Severin
07:20

03:20 Predeal 03:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

07:40 Drobeta Turnu Severin 07:40 Drobeta Turnu Severin 07:40 Focsani
07:20

05:00 Drobeta Turnu Severin 05:00 Drobeta Turnu Severin
07:20
Romfour Romania
11:00 Tecuci
07:25

11:20 Fetesti
07:30
Danytur
08:00 Suceava 08:00 Targu Frumos
07:30

09:50 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
12:50 Isalnita 12:50 Isalnita 12:50 Iasi
07:30
Romfour Romania
11:00 Isalnita 11:00 Isalnita
07:30

08:05 Rovinari 08:05 Rovinari 08:05 Buzau
07:30

03:20 Rovinari 03:20 Campina
07:30

07:40 Marasesti 07:40 Rovinari 07:40 Rovinari
07:30

05:00 Rovinari 05:00 Rovinari
07:30
Romfour Romania
12:50 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
11:00 Barlad
07:35
Romfour Romania
12:50 Deleni 12:50 Targu Carbunesti 12:50 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
11:00 Targu Carbunesti 11:00 Targu Carbunesti
07:40

08:05 Ramnicu Sarat 08:05 Resita 08:05 Resita
07:40

03:20 Resita 03:20 Urziceni
07:40

07:40 Adjud 07:40 Resita 07:40 Resita
07:40

05:00 Resita 05:00 Resita
07:40
Romfour Romania
12:50 Motru 12:50 Motru 12:50 Harlau
07:45
Romfour Romania
11:00 Motru 11:00 Husi 11:00 Motru
07:45
Romfour Romania
12:50 Resita 12:50 Targu Frumos 12:50 Resita
07:50
Romfour Romania
11:00 Resita 11:00 Resita
07:50

08:05 Focsani 08:05 Caransebes 08:05 Caransebes
07:50

03:20 Ploiesti 03:20 Caransebes
07:50

07:40 Bacau 07:40 Caransebes 07:40 Caransebes
07:50

05:00 Caransebes 05:00 Caransebes
07:50
Romfour Romania
12:50 Caransebes 12:50 Pascani 12:50 Caransebes
07:55
Romfour Romania
11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
07:55

11:20 Targu Neamt
08:00
Danytur
08:00 Targu Ocna 08:00 Pascani 08:00 Negresti 08:00 Negresti
08:00

09:50 Brasov
08:00
Romfour Romania
12:50 Slobozia 12:50 Slobozia 12:50 Motca 12:50 Lugoj 12:50 Lugoj
08:00
Romfour Romania
11:00 Slobozia 11:00 Slobozia 11:00 Lugoj 11:00 Buzau 11:00 Lugoj
08:00

08:05 Marasesti 08:05 Targu Jiu 08:05 Targu Jiu
08:00

03:20 Buzau 03:20 Targu Jiu
08:00

07:40 Targu Jiu 07:40 Targu Jiu 07:40 Roman
08:00

05:00 Bucuresti 05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
12:50 Timisoara 12:50 Timisoara
08:05
Romfour Romania
11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
08:05

09:50 Bicaz
08:10
Romfour Romania
12:50 Arad 12:50 Arad 12:50 Bucuresti 12:50 Bucuresti 12:50 Cristesti
08:10
Romfour Romania
11:00 Arad 11:00 Arad 11:00 Focsani 11:00 Bucuresti 11:00 Bucuresti
08:10

08:05 Adjud 08:05 Bumbesti Jiu 08:05 Bumbesti Jiu
08:10

03:20 Bumbesti Jiu 03:20 Ramnicu Sarat
08:10

07:40 Bumbesti Jiu 07:40 Bumbesti Jiu 07:40 Targu Frumos
08:10

05:00 Bumbesti Jiu 05:00 Bumbesti Jiu
08:10

09:50 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
12:50 Timisesti
08:15
Romfour Romania
11:00 Marasesti
08:15

09:50 Falticeni
08:20
Romfour Romania
12:50 Targu Jiu 12:50 Dumbrava 12:50 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu
08:20

08:05 Petrosani 08:05 Petrosani 08:05 Bacau
08:20

03:20 Petrosani 03:20 Focsani
08:20

07:40 Pascani 07:40 Petrosani 07:40 Petrosani
08:20

05:00 Petrosani 05:00 Petrosani
08:20
Romfour Romania
12:50 Petrosani 12:50 Petrosani
08:25
Romfour Romania
11:00 Adjud 11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
08:25

11:20 Fagaras
08:30

09:50 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
12:50 Targu Neamt 12:50 Hateg 12:50 Hateg
08:30
Romfour Romania
11:00 Hateg 11:00 Hateg
08:30

08:05 Poiana Largului 08:05 Poiana Largului 08:05 Roman 08:05 Hateg 08:05 Hateg
08:30

03:20 Hateg 03:20 Marasesti 03:20 Poiana Largului
08:30

07:40 Motca 07:40 Poiana Largului 07:40 Poiana Largului 07:40 Hateg 07:40 Hateg
08:30

05:00 Poiana Largului 05:00 Poiana Largului 05:00 Hateg 05:00 Hateg 05:00 Pitesti
08:30

11:20 Petrosani
08:35
Romfour Romania
12:50 Piatra Neamt
08:35
Romfour Romania
11:00 Sascut
08:35

08:05 Bicaz 08:05 Bicaz
08:35

03:20 Bicaz
08:35

07:40 Bicaz 07:40 Bicaz
08:35

05:00 Bicaz 05:00 Bicaz
08:35

09:50 Moinesti
08:40
Romfour Romania
12:50 Calan 12:50 Calan 12:50 Bicaz
08:40
Romfour Romania
11:00 Calan 11:00 Calan
08:40

08:05 Targu Frumos 08:05 Piatra Neamt 08:05 Piatra Neamt 08:05 Hunedoara 08:05 Hunedoara
08:40

03:20 Adjud 03:20 Piatra Neamt 03:20 Hunedoara
08:40

07:40 Hunedoara 07:40 Hunedoara 07:40 Piatra Neamt 07:40 Piatra Neamt 07:40 Targu Neamt
08:40

05:00 Piatra Neamt 05:00 Hunedoara 05:00 Piatra Neamt 05:00 Hunedoara 05:00 Ramnicu Valcea
08:40

09:50 Fagaras
08:45
Romfour Romania
12:50 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
11:00 Bacau
08:45
Romfour Romania
12:50 Hunedoara 12:50 Durau 12:50 Hunedoara
08:50
Romfour Romania
11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara
08:50

08:05 Pascani 08:05 Deva 08:05 Deva
08:50

03:20 Deva 03:20 Bacau
08:50

07:40 Deva 07:40 Deva 07:40 Falticeni
08:50

05:00 Deva 05:00 Deva 05:00 Targoviste
08:50
Romfour Romania
12:50 Borsec
08:55
Romfour Romania
11:00 Roman
08:55

08:05 Targu Neamt
08:55

07:40 Suceava
08:55
Danytur
08:00 Comanesti 08:00 Roman 08:00 Roman
09:00

09:50 Comanesti
09:00
Romfour Romania
12:50 Deva 12:50 Pitesti 12:50 Pitesti 12:50 Toplita 12:50 Deva
09:00
Romfour Romania
11:00 Vaslui 11:00 Pitesti 11:00 Deva 11:00 Pitesti 11:00 Deva
09:00

08:05 Lugoj 08:05 Lugoj 08:05 Gheorgheni 08:05 Gheorgheni 08:05 Falticeni
09:00

03:20 Lugoj 03:20 Roman 03:20 Gheorgheni
09:00

07:40 Radauti 07:40 Gheorgheni 07:40 Gheorgheni 07:40 Lugoj 07:40 Lugoj
09:00

05:00 Sinaia 05:00 Gheorgheni 05:00 Gheorgheni 05:00 Lugoj 05:00 Lugoj
09:00
Romfour Romania
12:50 Miercurea Ciuc
09:05
Romfour Romania
11:00 Negresti
09:05

09:50 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Ramnicu Sarat
09:10
Romfour Romania
11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Iasi
09:10

08:05 Suceava 08:05 Sovata 08:05 Sovata 08:05 Timisoara 08:05 Timisoara
09:10

03:20 Timisoara 03:20 Targu Frumos 03:20 Sovata
09:10

07:40 Timisoara 07:40 Timisoara 07:40 Gura Humorului 07:40 Sovata 07:40 Sovata
09:10

05:00 Timisoara 05:00 Sovata 05:00 Sovata 05:00 Timisoara 05:00 Predeal
09:10
Romfour Romania
12:50 Morareni
09:15
Romfour Romania
11:00 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
08:00 Girov
09:20

09:50 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
12:50 Campina 12:50 Campina 12:50 Reghin
09:20
Romfour Romania
11:00 Campina 11:00 Deleni 11:00 Campina
09:20

08:05 Radauti 08:05 Arad 08:05 Arad
09:20

03:20 Pascani 03:20 Arad
09:20

07:40 Arad 07:40 Arad 07:40 Campulung Moldovenesc
09:20

05:00 Arad 05:00 Arad 05:00 Campina
09:20
Romfour Romania
12:50 Medias
09:25
Romfour Romania
11:00 Harlau
09:25

11:20 Poiana Largului
09:30

09:50 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
12:50 Sighisoara 12:50 Sinaia 12:50 Sinaia
09:30
Romfour Romania
11:00 Targu Frumos 11:00 Sinaia 11:00 Sinaia
09:30

08:05 Chisineu Cris 08:05 Chisineu Cris 08:05 Gura Humorului 08:05 Miercurea Ciuc 08:05 Miercurea Ciuc
09:30

03:20 Miercurea Ciuc 03:20 Chisineu Cris 03:20 Motca
09:30

07:40 Chisineu Cris 07:40 Miercurea Ciuc 07:40 Chisineu Cris 07:40 Miercurea Ciuc 07:40 Vatra Dornei
09:30

05:00 Urziceni 05:00 Chisineu Cris 05:00 Chisineu Cris 05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Miercurea Ciuc
09:30

11:20 Hateg
09:35

09:50 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
12:50 Targu Mures
09:35
Romfour Romania
11:00 Pascani
09:35

09:50 Reghin
09:40
Romfour Romania
12:50 Predeal 12:50 Predeal 12:50 Falticeni
09:40
Romfour Romania
11:00 Motca 11:00 Predeal 11:00 Predeal
09:40

08:05 Odorheiu Secuiesc 08:05 Odorheiu Secuiesc 08:05 Campulung Moldovenesc
09:40

03:20 Odorheiu Secuiesc 03:20 Targu Neamt
09:40

07:40 Prundu Bargaului 07:40 Odorheiu Secuiesc 07:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Ploiesti
09:40

11:20 Sibiu
09:45

09:50 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
12:50 Suceava
09:45
Romfour Romania
11:00 Cristesti
09:45
Romfour Romania
12:50 Brasov 12:50 Brasov 12:50 Veresti
09:50
Romfour Romania
11:00 Brasov 11:00 Brasov 11:00 Timisesti
09:50

08:05 Vatra Dornei 08:05 Salonta 08:05 Salonta 08:05 Toplita 08:05 Toplita
09:50

03:20 Falticeni 03:20 Salonta 03:20 Toplita
09:50

07:40 Toplita 07:40 Toplita 07:40 Nasaud 07:40 Salonta 07:40 Salonta
09:50

05:00 Toplita 05:00 Toplita 05:00 Buzau 05:00 Salonta 05:00 Salonta
09:50
Romfour Romania
12:50 Darabani
09:55
Romfour Romania
11:00 Dumbrava
09:55

08:05 Prundu Bargaului
09:55

03:20 Suceava
09:55

11:20 Hunedoara
10:00
Danytur
08:00 Gura Humorului 08:00 Targu Neamt 08:00 Bacau 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Piatra Neamt 08:00 Bacau
10:00

09:50 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Botosani
10:00
Romfour Romania
11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Neamt 11:00 Targu Secuiesc
10:00

08:05 Nasaud 08:05 Reghin 08:05 Reghin 08:05 Gilau 08:05 Gilau
10:00

03:20 Gilau 03:20 Radauti 03:20 Reghin
10:00

07:40 Bistrita 07:40 Gilau 07:40 Gilau 07:40 Reghin 07:40 Reghin
10:00

05:00 Gilau 05:00 Reghin 05:00 Reghin 05:00 Gilau 05:00 Ramnicu Sarat
10:00
Romfour Romania
12:50 Gura Humorului 12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
11:00 Sovata 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe
10:05

03:20 Gura Humorului
10:05

09:50 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
12:50 Covasna 12:50 Covasna 12:50 Campulung Moldovenesc
10:10
Romfour Romania
11:00 Covasna 11:00 Bicaz 11:00 Covasna
10:10

08:05 Bistrita 08:05 Onesti 08:05 Onesti
10:10

03:20 Onesti 03:20 Campulung Moldovenesc
10:10

07:40 Onesti 07:40 Onesti 07:40 Beclean
10:10

05:00 Focsani 05:00 Onesti 05:00 Onesti
10:10

09:50 Orastie
10:15
Romfour Romania
12:50 Iacobeni
10:15

08:05 Beclean
10:15

09:50 Deva
10:20
Romfour Romania
12:50 Targu Ocna 12:50 Targu Ocna 12:50 Borsa
10:20
Romfour Romania
11:00 Targu Ocna 11:00 Poiana Largului 11:00 Targu Ocna
10:20

08:05 Moinesti 08:05 Moinesti 08:05 Dej
10:20

03:20 Vatra Dornei 03:20 Moinesti
10:20

07:40 Dej 07:40 Moinesti 07:40 Moinesti
10:20

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti 05:00 Marasesti
10:20

09:50 Caransebes
10:25
Romfour Romania
12:50 Vatra Dornei
10:25
Romfour Romania
11:00 Durau
10:25

11:20 Sebes
10:30
Danytur
08:00 Bicaz
10:30

09:50 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
12:50 Onesti 12:50 Onesti 12:50 Prundu Bargaului
10:30
Romfour Romania
11:00 Onesti 11:00 Onesti
10:30

08:05 Comanesti 08:05 Comanesti
10:30

03:20 Comanesti 03:20 Prundu Bargaului
10:30

07:40 Comanesti 07:40 Comanesti 07:40 Gherla
10:30

05:00 Comanesti 05:00 Comanesti 05:00 Adjud
10:30

09:50 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
12:50 Beclean
10:35
Romfour Romania
11:00 Grinties
10:35
Romfour Romania
12:50 Comanesti 12:50 Comanesti 12:50 Baia Mare
10:40
Romfour Romania
11:00 Comanesti 11:00 Comanesti
10:40

08:05 Covasna 08:05 Covasna
10:40

03:20 Nasaud 03:20 Covasna
10:40

07:40 Covasna 07:40 Covasna
10:40

05:00 Covasna 05:00 Covasna 05:00 Bacau
10:40
Romfour Romania
12:50 Dej
10:45
Romfour Romania
12:50 Moinesti 12:50 Moinesti
10:50
Romfour Romania
11:00 Moinesti 11:00 Moinesti
10:50

08:05 Targu Secuiesc 08:05 Targu Secuiesc
10:50

03:20 Targu Secuiesc 03:20 Bistrita
10:50

07:40 Targu Secuiesc 07:40 Targu Secuiesc
10:50

05:00 Roman 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
12:50 Cluj Napoca
10:55
Romfour Romania
11:00 Borsec
10:55

05:00 Targu Frumos
10:55
Danytur
08:00 Onesti 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Onesti 08:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

09:50 Resita
11:00
Romfour Romania
12:50 Simeria 12:50 Cluj Napoca 12:50 Fagaras 12:50 Fagaras 12:50 Simeria
11:00
Romfour Romania
11:00 Simeria 11:00 Fagaras 11:00 Fagaras 11:00 Simeria 11:00 Toplita
11:00

08:05 Brasov 08:05 Brasov
11:00

03:20 Beclean 03:20 Brasov
11:00

07:40 Brasov 07:40 Brasov
11:00

05:00 Pascani 05:00 Brasov 05:00 Brasov
11:00
Romfour Romania
11:00 Miercurea Ciuc
11:05

09:50 Blaj
11:10
Romfour Romania
12:50 Vestem 12:50 Vestem
11:10
Romfour Romania
11:00 Vestem 11:00 Vestem 11:00 Sfantu Gheorghe
11:10

08:05 Fagaras 08:05 Fagaras
11:10

03:20 Fagaras 03:20 Dej
11:10

07:40 Fagaras 07:40 Fagaras
11:10

05:00 Fagaras 05:00 Fagaras 05:00 Pascani
11:10

09:50 Sibiu
11:15
Romfour Romania
12:50 Orastie 12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Orastie
11:20
Romfour Romania
11:00 Orastie 11:00 Morareni 11:00 Orastie 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Ramnicu Valcea
11:20

08:05 Sibiu 08:05 Sibiu
11:20

03:20 Gherla 03:20 Sibiu
11:20

07:40 Sibiu 07:40 Sibiu
11:20

05:00 Motca 05:00 Sibiu 05:00 Sibiu
11:20

08:05 Sebes 08:05 Sebes
11:25

03:20 Sebes
11:25

07:40 Sebes 07:40 Sebes
11:25

05:00 Sebes 05:00 Sebes
11:25

11:20 Toplita
11:30

09:50 Medias
11:30
Romfour Romania
12:50 Sebes 12:50 Sebes 12:50 Sibiu 12:50 Sibiu
11:30
Romfour Romania
11:00 Sebes 11:00 Sebes 11:00 Sibiu 11:00 Reghin 11:00 Sibiu
11:30

08:05 Alba Iulia 08:05 Alba Iulia
11:30

03:20 Alba Iulia
11:30

07:40 Alba Iulia 07:40 Alba Iulia
11:30

05:00 Targu Neamt 05:00 Alba Iulia 05:00 Alba Iulia
11:30

09:50 Sebes
11:35
Romfour Romania
11:00 Medias
11:35

08:05 Teius 08:05 Teius
11:35

03:20 Teius
11:35

07:40 Teius 07:40 Teius
11:35

05:00 Teius 05:00 Teius
11:35
Romfour Romania
12:50 Lancram 12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Lancram
11:40
Romfour Romania
11:00 Sighisoara 11:00 Lancram 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram
11:40

08:05 Aiud 08:05 Aiud
11:40

03:20 Aiud
11:40

07:40 Aiud 07:40 Aiud
11:40

05:00 Aiud 05:00 Aiud 05:00 Falticeni
11:40
Romfour Romania
11:00 Targu Mures
11:45
Romfour Romania
12:50 Alba Iulia 12:50 Sighisoara 12:50 Sighisoara 12:50 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara 11:00 Sighisoara 11:00 Alba Iulia
11:50

08:05 Targu Mures 08:05 Targu Mures
11:50

03:20 Targu Mures
11:50

07:40 Targu Mures 07:40 Targu Mures
11:50

05:00 Targu Mures 05:00 Targu Mures 05:00 Suceava
11:50
Romfour Romania
11:00 Falticeni
11:55

05:00 Radauti
11:55

11:20 Deva
12:00
Danytur
08:00 Medias 08:00 Praid 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Vatra Dornei 08:00 Targu Secuiesc
12:00

09:50 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
12:50 Medias 12:50 Medias 12:50 Gilau
12:00
Romfour Romania
11:00 Medias 11:00 Medias 11:00 Suceava
12:00

08:05 Turda 08:05 Turda
12:00

03:20 Turda
12:00

07:40 Turda 07:40 Turda
12:00

05:00 Gura Humorului 05:00 Turda 05:00 Turda
12:00
Romfour Romania
11:00 Dolhasca
12:05

09:50 Bistrita
12:10
Romfour Romania
12:50 Teius 12:50 Teius
12:10
Romfour Romania
11:00 Teius 11:00 Teius 11:00 Veresti
12:10

05:00 Campulung Moldovenesc
12:10
Romfour Romania
11:00 Darabani
12:15

09:50 Lugoj
12:20
Romfour Romania
12:50 Aiud 12:50 Aiud
12:20
Romfour Romania
11:00 Aiud 11:00 Botosani 11:00 Aiud
12:20

05:00 Vatra Dornei
12:20

05:00 Prundu Bargaului
12:25

11:20 Reghin
12:30

09:50 Aiud
12:30
Romfour Romania
12:50 Unirea 12:50 Unirea
12:30
Romfour Romania
11:00 Gura Humorului 11:00 Unirea 11:00 Unirea
12:30

05:00 Nasaud
12:30

09:50 Beclean
12:35

05:00 Bistrita
12:35
Romfour Romania
12:50 Turda 12:50 Turda
12:40
Romfour Romania
11:00 Turda 11:00 Turda 11:00 Campulung Moldovenesc
12:40

05:00 Beclean
12:40
Romfour Romania
11:00 Iacobeni
12:50

05:00 Dej
12:50
Danytur
08:00 Blaj 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Reghin 08:00 Sfantu Gheorghe
13:00

09:50 Dej
13:00
Romfour Romania
12:50 Huedin
13:00
Romfour Romania
11:00 Borsa
13:00

08:05 Gherla
13:00
Romfour Romania
11:00 Vatra Dornei
13:05
Romfour Romania
11:00 Prundu Bargaului
13:10

05:00 Gherla
13:10

09:50 Turda
13:15
Romfour Romania
11:00 Bistrita
13:15
Romfour Romania
11:00 Beclean
13:20
Romfour Romania
11:00 Baia Mare
13:25

11:20 Alba Iulia
13:30

09:50 Gherla
13:30
Romfour Romania
11:00 Dej
13:30

08:05 Cluj Napoca
13:30

03:20 Cluj Napoca
13:30

07:40 Cluj Napoca
13:30

05:00 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
11:00 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
11:00 Cluj Napoca
13:40

05:00 Bontida
13:40
Romfour Romania
11:00 Gilau
13:45
Romfour Romania
11:00 Huedin
13:50

08:05 Bontida
13:50

07:40 Bontida
13:50

05:00 Baia Mare
13:50

03:20 Bontida
13:55
Danytur
08:00 Brasov 08:00 Fagaras 08:00 Teius 08:00 Brasov
14:00

09:50 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
12:50 Cluj Napoca 12:50 Negreni 12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca
14:00

08:05 Baia Mare
14:00

03:20 Baia Mare
14:00

07:40 Baia Mare
14:00

05:00 Satu Mare
14:00

09:50 Timisoara
14:10

08:05 Satu Mare
14:10

03:20 Satu Mare
14:10

07:40 Satu Mare
14:10

08:05 Zalau
14:20

07:40 Zalau
14:20

11:20 Targu Mures
14:30

08:05 Huedin
14:30

07:40 Huedin
14:30

08:05 Alesd
14:40

07:40 Alesd
14:40

05:00 Zalau
14:40

11:20 Aiud
14:45

11:20 Ludus
15:00
Danytur
08:00 Sighisoara 08:00 Sighisoara 08:00 Avrig 08:00 Alba Iulia
15:00

09:50 Huedin
15:00
Romfour Romania
12:50 Piatra Craiului
15:00
Romfour Romania
11:00 Negreni
15:00

03:20 Zalau
15:00

05:00 Huedin
15:00

11:20 Turda
15:30
Danytur
08:00 Sibiu
15:30
Romfour Romania
12:50 Beius
15:30

11:20 Cluj Napoca
16:00
Danytur
08:00 Zlatna 08:00 Targu Mures 08:00 Dej 08:00 Targu Mures 08:00 Bistrita
16:00

09:50 Arad
16:00
Romfour Romania
12:50 Alesd
16:00
Romfour Romania
11:00 Piatra Craiului
16:00

03:20 Huedin
16:00

05:00 Alesd
16:00
Romfour Romania
11:00 Beius
16:10
Danytur
08:00 Ludus 08:00 Ludus 08:00 Sebes
16:30

08:05 Oradea
16:50
Danytur
08:00 Nasaud 08:00 Campia Turzii 08:00 Abrud 08:00 Campia Turzii
17:00

09:50 Oradea
17:00
Romfour Romania
11:00 Alesd
17:00

03:20 Alesd
17:00

07:40 Oradea
17:00

09:50 Nadlac
17:10
Danytur
08:00 Turda 08:00 Beclean 08:00 Turda
17:30

11:20 Huedin
18:00
Danytur
08:00 Deva 08:00 Gherla 08:00 Zalau 08:00 Cluj Napoca 08:00 Brad 08:00 Cluj Napoca
18:00
Romfour Romania
11:00 Oradea
18:00
Danytur
08:00 Floresti 08:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
12:50 Oradea
18:30
Romfour Romania
11:00 Bors
18:30
Romfour Romania
12:50 Bors
18:40

11:20 Alesd
19:00
Danytur
08:00 Gilau 08:00 Gilau
19:00

03:20 Oradea
19:00

11:20 Oradea
19:30

11:20 Bors
19:45
Danytur
08:00 Huedin 08:00 Huedin
20:00

05:00 Oradea
20:00
Danytur
08:00 Alesd 08:00 Alesd
21:00
Danytur
08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Arad 08:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
12:50 Budapesta
23:00
Romfour Romania
11:00 Budapesta
23:00