Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bayreuth > La adresa

La adresa

Bayreuth, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:40
14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara
13:20
14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita
14:20
11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara
14:20
02:30 Viena
14:45 Giltrans
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
14:50
13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius
15:40
12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci
15:45 Euro Michael Tour
18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat
16:00
17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad
Sosiri
De la Ora

09:50 Constanta
00:05
Giltrans
11:20 Braila
00:10

09:50 Mangalia
00:10

09:50 Medgidia
00:15

09:50 Cernavoda
00:30
Giltrans
11:20 Galati
00:40
Giltrans
11:20 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
07:20 Targu Neamt
01:00

09:50 Giurgiu
01:00

09:50 Alexandria
01:05

09:50 Fetesti
01:10

09:50 Braila
01:20
Giltrans
11:20 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
07:20 Galati
01:30

09:50 Tulcea
01:30
Giltrans
11:20 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
07:20 Buzau
02:00

09:50 Calarasi
02:00

09:50 Galati
02:10
Giltrans
11:20 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
07:20 Ramnicu Sarat
02:30
Giltrans
11:20 Adjud
02:45
Giltrans
11:20 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
07:20 Tecuci
03:00

09:50 Slobozia
03:00

09:50 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
07:20 Focsani
03:15

09:50 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
11:20 Husi
03:30

09:50 Barlad
03:30
Giltrans
11:20 Dorohoi
03:35
Giltrans
11:20 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
07:20 Adjud
03:45

08:00 Schwechat
03:50

09:50 Husi
03:50
Giltrans
11:20 Vaslui
04:00

08:00 Viena
04:00
Euro Michael Tour
07:20 Barlad
04:00

09:50 Bucuresti
04:00

12:50 Tulcea
04:00
Giltrans
11:20 Comanesti
04:10

09:50 Buzau
04:10
Giltrans
11:20 Bucuresti
04:15
Giltrans
11:20 Moinesti
04:20

09:50 Focsani
04:20
Giltrans
11:20 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
07:20 Husi
04:30

09:50 Vaslui
04:30

12:50 Braila
04:30
Giltrans
11:20 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
07:20 Dorohoi
04:35

09:50 Harlau
04:40
Giltrans
11:20 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
07:20 Onesti
04:45

11:05 Tulcea
04:50
Giltrans
11:20 Podu Iloaiei
05:00

08:00 Braila
05:00
Euro Michael Tour
07:20 Vaslui
05:00

09:50 Roman
05:00

10:05 Giurgiu 10:05 Tulcea
05:00

11:05 Giurgiu 11:05 Giurgiu 11:05 Braila
05:00

12:50 Galati
05:00
Giltrans
11:20 Filiasi
05:05
Giltrans
11:20 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
07:20 Comanesti
05:10

09:50 Adjud
05:10

10:05 Turnu Magurele
05:10

11:05 Turnu Magurele 11:05 Galati 11:05 Turnu Magurele
05:10

09:50 Bacau
05:15
Giltrans
11:20 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
07:20 Moinesti
05:20

09:50 Slatina (Olt)
05:20

10:05 Corabia
05:20

11:05 Corabia 11:05 Corabia 11:05 Tecuci
05:20

09:50 Radauti
05:25
Giltrans
11:20 Bacau
05:30

08:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
07:20 Botosani
05:30

09:50 Iasi
05:30

10:05 Braila 10:05 Alexandria
05:30

11:05 Barlad 11:05 Alexandria 11:05 Alexandria
05:30

09:50 Dorohoi
05:35

10:05 Galati
05:35
Giltrans
11:20 Negresti
05:40

09:50 Targu Frumos
05:40

10:05 Slatina (Olt)
05:40

11:05 Husi 11:05 Slatina (Olt) 11:05 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
11:20 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
07:20 Iasi
05:45

09:50 Targoviste
05:45

11:05 Buzau
05:45

09:50 Urziceni
05:47
Giltrans
11:20 Constanta
05:50

09:50 Ploiesti
05:50

11:05 Focsani
05:50

09:50 Targu Neamt
05:55

09:50 Buhusi
05:57

09:50 Roznov
05:58
Giltrans
11:20 Campina
06:00

08:00 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
07:20 Podu Iloaiei
06:00

09:50 Piatra Neamt
06:00

10:05 Constanta 10:05 Craiova
06:00

11:05 Craiova 11:05 Marasesti 11:05 Constanta 11:05 Craiova 11:05 Constanta
06:00

12:50 Giurgiu 12:50 Tecuci 12:50 Giurgiu 12:50 Constanta 12:50 Constanta
06:00

11:00 Giurgiu 11:00 Constanta 11:00 Giurgiu 11:00 Constanta
06:00
Giltrans
11:20 Buhusi
06:05

10:05 Mangalia
06:05

11:05 Mangalia 11:05 Mangalia
06:05
Giltrans
11:20 Roznov
06:10

08:00 Husi
06:10

09:50 Onesti
06:10

10:05 Filiasi
06:10

11:05 Filiasi 11:05 Adjud 11:05 Filiasi
06:10

12:50 Turnu Magurele 12:50 Turnu Magurele 12:50 Barlad
06:10

11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
11:20 Targu Frumos
06:15

10:05 Medgidia
06:15

11:05 Medgidia 11:05 Medgidia
06:15
Giltrans
11:20 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
07:20 Suceava
06:20

09:50 Botosani
06:20

10:05 Rovinari 10:05 Hirsova
06:20

11:05 Hirsova 11:05 Rovinari 11:05 Hirsova 11:05 Rovinari
06:20

12:50 Corabia 12:50 Corabia 12:50 Husi
06:20

11:00 Corabia 11:00 Corabia
06:20

10:05 Tandarei
06:25

11:05 Tandarei 11:05 Tandarei
06:25
Giltrans
11:20 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
07:20 Bacau
06:30

09:50 Pascani
06:30

10:05 Slobozia 10:05 Isalnita
06:30

11:05 Isalnita 11:05 Slobozia 11:05 Sascut 11:05 Isalnita 11:05 Slobozia
06:30

12:50 Alexandria 12:50 Alexandria 12:50 Buzau 12:50 Mangalia 12:50 Mangalia
06:30

11:00 Alexandria 11:00 Mangalia 11:00 Mangalia 11:00 Alexandria
06:30
Giltrans
11:20 Rovinari
06:35
Giltrans
11:20 Pascani
06:40

09:50 Craiova
06:40

10:05 Tecuci 10:05 Targu Carbunesti
06:40

11:05 Targu Carbunesti 11:05 Targu Carbunesti
06:40

12:50 Filiasi 12:50 Focsani 12:50 Medgidia 12:50 Medgidia 12:50 Filiasi
06:40

11:00 Medgidia 11:00 Medgidia 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi
06:40
Giltrans
11:20 Motca
06:45

10:05 Motru 10:05 Barlad
06:45

11:05 Motru 11:05 Motru
06:45
Giltrans
11:20 Piatra Neamt
06:50

09:50 Suceava
06:50

10:05 Husi 10:05 Resita
06:50

11:05 Resita 11:05 Resita 11:05 Bacau
06:50

12:50 Hirsova 12:50 Hirsova 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Marasesti
06:50

11:00 Hirsova 11:00 Hirsova 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
11:20 Roman
06:55

10:05 Caransebes
06:55

11:05 Caransebes 11:05 Roman 11:05 Caransebes
06:55

12:50 Adjud
06:55
Giltrans
11:20 Cristesti
07:00

08:00 Vaslui
07:00

09:50 Filiasi
07:00

10:05 Lugoj 10:05 Bucuresti 10:05 Buzau
07:00

11:05 Lugoj 11:05 Lugoj 11:05 Vaslui 11:05 Bucuresti 11:05 Bucuresti
07:00

12:50 Craiova 12:50 Sascut 12:50 Craiova 12:50 Tandarei 12:50 Tandarei
07:00

11:00 Craiova 11:00 Tulcea 11:00 Tandarei 11:00 Tandarei 11:00 Craiova
07:00
Giltrans
11:20 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
07:20 Buhusi
07:05

10:05 Timisoara
07:05

11:05 Timisoara 11:05 Timisoara
07:05

12:50 Bacau
07:05
Giltrans
11:20 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
07:20 Roznov
07:10

10:05 Focsani 10:05 Arad
07:10

11:05 Negresti 11:05 Arad 11:05 Arad
07:10

12:50 Filiasi 12:50 Filiasi 12:50 Roman
07:10

11:00 Filiasi 11:00 Braila 11:00 Filiasi
07:10
Euro Michael Tour
07:20 Targu Frumos
07:15

12:50 Vaslui
07:15

11:00 Galati
07:15
Euro Michael Tour
07:20 Gura Humorului
07:20

09:50 Pitesti
07:20

10:05 Targu Jiu
07:20

11:05 Iasi 11:05 Targu Jiu 11:05 Targu Jiu
07:20

12:50 Rovinari 12:50 Negresti 12:50 Rovinari
07:20

11:00 Rovinari 11:00 Rovinari
07:20

10:05 Marasesti 10:05 Petrosani
07:25

11:05 Petrosani 11:05 Petrosani
07:25

11:00 Tecuci
07:25
Giltrans
11:20 Fetesti
07:30
Euro Michael Tour
07:20 Falticeni
07:30

09:50 Targu Secuiesc
07:30

10:05 Adjud 10:05 Hateg 10:05 Pitesti
07:30

11:05 Hateg 11:05 Pitesti 11:05 Hateg 11:05 Pitesti 11:05 Podu Iloaiei
07:30

12:50 Iasi 12:50 Isalnita 12:50 Isalnita
07:30

11:00 Isalnita 11:00 Isalnita
07:30

10:05 Sascut
07:35

11:05 Deleni
07:35

12:50 Podu Iloaiei
07:35

11:00 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
07:20 Pascani
07:40

10:05 Calan 10:05 Bacau
07:40

11:05 Calan 11:05 Calan 11:05 Hirlau
07:40

12:50 Targu Carbunesti 12:50 Targu Carbunesti 12:50 Deleni
07:40

11:00 Targu Carbunesti 11:00 Targu Carbunesti
07:40

10:05 Roman
07:45

12:50 Motru 12:50 Motru 12:50 Harlau
07:45

11:00 Motru 11:00 Husi 11:00 Motru
07:45
Euro Michael Tour
07:20 Piatra Neamt
07:50

10:05 Vaslui 10:05 Ploiesti 10:05 Hunedoara
07:50

11:05 Hunedoara 11:05 Ploiesti 11:05 Ploiesti 11:05 Hunedoara
07:50

12:50 Resita 12:50 Targu Frumos 12:50 Resita
07:50

11:00 Resita 11:00 Resita
07:50
Euro Michael Tour
07:20 Roman
07:55

11:05 Targu Frumos
07:55

12:50 Caransebes 12:50 Caransebes 12:50 Pascani
07:55

11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
07:55
Giltrans
11:20 Targu Neamt
08:00

08:00 Negresti
08:00

09:50 Brasov
08:00

10:05 Ramnicu Sarat 10:05 Deva 10:05 Negresti
08:00

11:05 Ramnicu Sarat 11:05 Pascani 11:05 Deva 11:05 Deva 11:05 Ramnicu Sarat
08:00

12:50 Lugoj 12:50 Slobozia 12:50 Lugoj 12:50 Motca 12:50 Slobozia
08:00

11:00 Lugoj 11:00 Buzau 11:00 Slobozia 11:00 Slobozia 11:00 Lugoj
08:00

10:05 Iasi
08:05

12:50 Timisoara 12:50 Timisoara
08:05

11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
08:05

09:50 Bicaz
08:10

10:05 Podu Iloaiei 10:05 Campina
08:10

11:05 Campina 11:05 Motca 11:05 Campina
08:10

12:50 Arad 12:50 Bucuresti 12:50 Cristesti 12:50 Bucuresti 12:50 Arad
08:10

11:00 Focsani 11:00 Bucuresti 11:00 Bucuresti 11:00 Arad 11:00 Arad
08:10

09:50 Ramnicu Valcea
08:15

10:05 Deleni
08:15

11:05 Cristesti
08:15

12:50 Timisesti
08:15

11:00 Marasesti
08:15

09:50 Falticeni
08:20

10:05 Sinaia 10:05 Harlau
08:20

11:05 Timisesti 11:05 Sinaia 11:05 Sinaia
08:20

12:50 Targu Jiu 12:50 Targu Jiu 12:50 Dumbrava
08:20

11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu
08:20

10:05 Targu Frumos
08:25

11:05 Dumbrava
08:25

12:50 Petrosani 12:50 Petrosani
08:25

11:00 Petrosani 11:00 Adjud 11:00 Petrosani
08:25
Giltrans
11:20 Fagaras
08:30

09:50 Gura Humorului
08:30

10:05 Simeria 10:05 Predeal 10:05 Pascani
08:30

11:05 Predeal 11:05 Targu Neamt 11:05 Simeria 11:05 Simeria 11:05 Predeal
08:30

12:50 Hateg 12:50 Targu Neamt 12:50 Hateg
08:30

11:00 Hateg 11:00 Hateg
08:30
Giltrans
11:20 Petrosani
08:35

10:05 Motca
08:35

12:50 Piatra Neamt
08:35

11:00 Sascut
08:35

09:50 Moinesti
08:40

10:05 Cristesti 10:05 Orastie
08:40

11:05 Orastie 11:05 Orastie
08:40

12:50 Calan 12:50 Bicaz 12:50 Calan
08:40

11:00 Calan 11:00 Calan
08:40

09:50 Fagaras
08:45

10:05 Timisesti
08:45

12:50 Poiana Largului
08:45

11:00 Bacau
08:45

10:05 Sebes 10:05 Targu Neamt
08:50

11:05 Sebes 11:05 Piatra Neamt 11:05 Sebes
08:50

12:50 Hunedoara 12:50 Durau 12:50 Hunedoara
08:50

11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara
08:50

10:05 Piatra Neamt
08:55

12:50 Borsec
08:55

11:00 Roman
08:55

08:00 Roman
09:00

09:50 Comanesti
09:00

10:05 Lancram 10:05 Bicaz 10:05 Brasov
09:00

11:05 Lancram 11:05 Brasov 11:05 Lancram 11:05 Brasov 11:05 Bicaz
09:00

12:50 Pitesti 12:50 Toplita 12:50 Pitesti 12:50 Deva 12:50 Deva
09:00

11:00 Pitesti 11:00 Pitesti 11:00 Deva 11:00 Vaslui 11:00 Deva
09:00

12:50 Miercurea Ciuc
09:05

11:00 Negresti
09:05

09:50 Targu Jiu
09:10

10:05 Poiana Largului 10:05 Targu Secuiesc
09:10

11:05 Poiana Largului 11:05 Targu Secuiesc 11:05 Targu Secuiesc
09:10

12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Ramnicu Sarat
09:10

11:00 Iasi 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Ramnicu Sarat
09:10

12:50 Morareni
09:15

11:00 Podu Iloaiei
09:15

09:50 Campulung Moldovenesc
09:20

10:05 Durau 10:05 Sfantu Gheorghe
09:20

11:05 Sfantu Gheorghe 11:05 Sfantu Gheorghe 11:05 Durau
09:20

12:50 Reghin 12:50 Campina 12:50 Campina
09:20

11:00 Campina 11:00 Campina 11:00 Deleni
09:20

11:05 Toplita
09:25

12:50 Medias
09:25

11:00 Harlau
09:25
Giltrans
11:20 Poiana Largului
09:30

09:50 Targu Ocna
09:30

10:05 Alba Iulia 10:05 Toplita 10:05 Covasna
09:30

11:05 Miercurea Ciuc 11:05 Covasna 11:05 Alba Iulia 11:05 Covasna 11:05 Alba Iulia
09:30

12:50 Sinaia 12:50 Sinaia 12:50 Sighisoara
09:30

11:00 Targu Frumos 11:00 Sinaia 11:00 Sinaia
09:30
Giltrans
11:20 Hateg
09:35

09:50 Gheorgheni
09:35

11:05 Sfantu Gheorghe
09:35

12:50 Targu Mures
09:35

11:00 Pascani
09:35

11:05 Morareni
09:38

09:50 Reghin
09:40

10:05 Teius 10:05 Morareni 10:05 Targu Ocna
09:40

11:05 Targu Ocna 11:05 Teius 11:05 Targu Ocna 11:05 Teius
09:40

12:50 Predeal 12:50 Predeal 12:50 Falticeni
09:40

11:00 Predeal 11:00 Predeal 11:00 Motca
09:40

11:05 Reghin
09:41

11:05 Medias
09:44
Giltrans
11:20 Sibiu
09:45

09:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:05 Reghin
09:45

12:50 Suceava
09:45

11:00 Cristesti
09:45

11:05 Sighisoara
09:48

10:05 Targu Mures 10:05 Aiud 10:05 Onesti
09:50

11:05 Aiud 11:05 Onesti 11:05 Aiud 11:05 Onesti
09:50

12:50 Brasov 12:50 Brasov 12:50 Veresti
09:50

11:00 Timisesti 11:00 Brasov 11:00 Brasov
09:50

11:05 Targu Mures
09:55

12:50 Darabani
09:55

11:00 Dumbrava
09:55
Giltrans
11:20 Hunedoara
10:00

08:00 Bacau
10:00

09:50 Toplita Gara
10:00

10:05 Falticeni 10:05 Unirea 10:05 Comanesti
10:00

11:05 Comanesti 11:05 Unirea 11:05 Falticeni 11:05 Comanesti 11:05 Unirea
10:00

12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Botosani
10:00

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Neamt
10:00

10:05 Suceava
10:05

11:05 Suceava
10:05

12:50 Gura Humorului 12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Sfantu Gheorghe
10:05

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Piatra Neamt 11:00 Sovata
10:05

09:50 Sighisoara
10:10

10:05 Turda 10:05 Moinesti 10:05 Dolhasca
10:10

11:05 Moinesti 11:05 Turda 11:05 Moinesti 11:05 Turda
10:10

12:50 Covasna 12:50 Covasna 12:50 Campulung Moldovenesc
10:10

11:00 Covasna 11:00 Covasna 11:00 Bicaz
10:10

09:50 Orastie
10:15

12:50 Iacobeni
10:15

09:50 Deva
10:20

10:05 Veresti 10:05 Fagaras
10:20

11:05 Fagaras 11:05 Fagaras
10:20

12:50 Targu Ocna 12:50 Borsa 12:50 Targu Ocna
10:20

11:00 Targu Ocna 11:00 Targu Ocna 11:00 Poiana Largului
10:20

09:50 Caransebes
10:25

10:05 Darabani
10:25

12:50 Vatra Dornei
10:25

11:00 Durau
10:25
Giltrans
11:20 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
07:20 Poiana Largului
10:30

09:50 Targu Mures
10:30

10:05 Vestem 10:05 Botosani
10:30

11:05 Botosani 11:05 Vestem 11:05 Vestem
10:30

12:50 Onesti 12:50 Onesti 12:50 Prundu Bargaului
10:30

11:00 Onesti 11:00 Onesti
10:30

09:50 Vatra Dornei
10:35

12:50 Beclean
10:35

11:00 Grinties
10:35

10:05 Gura Humorului
10:40

11:05 Gura Humorului
10:40

12:50 Comanesti 12:50 Baia Mare 12:50 Comanesti
10:40

11:00 Comanesti 11:00 Comanesti
10:40

12:50 Dej
10:45

10:05 Ramnicu Valcea
10:50

11:05 Ramnicu Valcea 11:05 Ramnicu Valcea
10:50

12:50 Moinesti 12:50 Moinesti
10:50

11:00 Moinesti 11:00 Moinesti
10:50

10:05 Campulung Moldovenesc
10:55

11:05 Campulung Moldovenesc
10:55

12:50 Cluj Napoca
10:55

11:00 Borsec
10:55

08:00 Onesti
11:00

09:50 Resita
11:00

10:05 Iacobeni 10:05 Sibiu
11:00

11:05 Sibiu 11:05 Sibiu 11:05 Iacobeni
11:00

12:50 Simeria 12:50 Simeria 12:50 Cluj Napoca 12:50 Fagaras 12:50 Fagaras
11:00

11:00 Simeria 11:00 Toplita 11:00 Simeria 11:00 Fagaras 11:00 Fagaras
11:00

10:05 Vatra Dornei
11:05

11:05 Vatra Dornei
11:05

11:00 Miercurea Ciuc
11:05

09:50 Blaj
11:10

10:05 Miercurea Sibiului 10:05 Prundu Bargaului
11:10

11:05 Miercurea Sibiului 11:05 Prundu Bargaului 11:05 Miercurea Sibiului
11:10

12:50 Vestem 12:50 Vestem
11:10

11:00 Vestem 11:00 Vestem 11:00 Sfantu Gheorghe
11:10

09:50 Sibiu
11:15

10:05 Bistrita 10:05 Sighisoara
11:20

11:05 Sighisoara 11:05 Bistrita 11:05 Sighisoara
11:20

12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Orastie 12:50 Orastie
11:20

11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Orastie 11:00 Morareni 11:00 Orastie
11:20
Giltrans
11:20 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
07:20 Oradea
11:30

09:50 Medias
11:30

10:05 Beclean 10:05 Medias
11:30

11:05 Medias 11:05 Medias 11:05 Beclean
11:30

12:50 Sibiu 12:50 Sibiu 12:50 Sebes 12:50 Sebes
11:30

11:00 Sebes 11:00 Sibiu 11:00 Sibiu 11:00 Reghin 11:00 Sebes
11:30

09:50 Sebes
11:35

11:00 Medias
11:35

10:05 Dej
11:40

11:05 Dej
11:40

12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Lancram 12:50 Lancram
11:40

11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram 11:00 Sighisoara 11:00 Lancram
11:40

10:05 Cluj Napoca
11:45

11:05 Cluj Napoca
11:45

11:00 Targu Mures
11:45

12:50 Alba Iulia 12:50 Alba Iulia 12:50 Sighisoara 12:50 Sighisoara
11:50

11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara 11:00 Sighisoara
11:50

11:00 Falticeni
11:55
Giltrans
11:20 Deva
12:00

08:00 Targu Secuiesc
12:00

09:50 Alba Iulia
12:00

10:05 Cluj Napoca
12:00

11:05 Cluj Napoca
12:00

12:50 Gilau 12:50 Medias 12:50 Medias
12:00

11:00 Suceava 11:00 Medias 11:00 Medias
12:00

11:00 Dolhasca
12:05

09:50 Bistrita
12:10

12:50 Teius 12:50 Teius
12:10

11:00 Veresti 11:00 Teius 11:00 Teius
12:10

10:05 Gilau
12:15

11:00 Darabani
12:15

09:50 Lugoj
12:20

12:50 Aiud 12:50 Aiud
12:20

11:00 Aiud 11:00 Aiud 11:00 Botosani
12:20
Giltrans
11:20 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
07:20 Toplita
12:30

09:50 Aiud
12:30

12:50 Unirea 12:50 Unirea
12:30

11:00 Unirea 11:00 Gura Humorului 11:00 Unirea
12:30

09:50 Beclean
12:35

12:50 Turda 12:50 Turda
12:40

11:00 Turda 11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Turda
12:40

11:00 Iacobeni
12:50

08:00 Sfantu Gheorghe
13:00

09:50 Dej
13:00

12:50 Huedin
13:00

11:00 Borsa
13:00

11:00 Vatra Dornei
13:05

11:00 Prundu Bargaului
13:10

09:50 Turda
13:15

11:05 Gilau
13:15

11:00 Bistrita
13:15

11:00 Beclean
13:20

11:00 Baia Mare
13:25
Giltrans
11:20 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
07:20 Reghin
13:30

09:50 Gherla
13:30

10:05 Huedin
13:30

11:05 Huedin
13:30

11:00 Dej
13:30

11:00 Cluj Napoca
13:35

11:00 Cluj Napoca
13:40

11:00 Gilau
13:45

11:05 Negreni
13:50

11:00 Huedin
13:50

08:00 Brasov
14:00

09:50 Cluj Napoca
14:00

12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 12:50 Negreni
14:00

11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca
14:00

09:50 Timisoara
14:10
Giltrans
11:20 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
07:20 Targu Mures
14:30
Giltrans
11:20 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
07:20 Aiud
14:45

10:05 Negreni
14:50

10:05 Alesd
14:55
Giltrans
11:20 Ludus
15:00

08:00 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
07:20 Ludus
15:00

09:50 Huedin
15:00

12:50 Piatra Craiului
15:00

11:00 Negreni
15:00
Giltrans
11:20 Turda
15:30
Euro Michael Tour
07:20 Turda
15:30

12:50 Beius
15:30
Giltrans
11:20 Cluj Napoca
16:00

08:00 Targu Mures
16:00
Euro Michael Tour
07:20 Cluj Napoca
16:00

09:50 Arad
16:00

12:50 Alesd
16:00

11:00 Piatra Craiului
16:00

11:00 Beius
16:10

08:00 Ludus
16:30

11:05 Alesd
16:55

08:00 Campia Turzii
17:00

09:50 Oradea
17:00

11:00 Alesd
17:00

09:50 Nadlac
17:10

08:00 Turda
17:30
Giltrans
11:20 Huedin
18:00

08:00 Cluj Napoca
18:00
Euro Michael Tour
07:20 Huedin
18:00

11:05 Oradea
18:00

11:00 Oradea
18:00

10:05 Oradea
18:15

08:00 Floresti
18:30

10:05 Bors
18:30

11:05 Bors
18:30

12:50 Oradea
18:30

11:00 Bors
18:30

12:50 Bors
18:40
Giltrans
11:20 Alesd
19:00

08:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
07:20 Alesd
19:00
Giltrans
11:20 Oradea
19:30
Giltrans
11:20 Bors
19:45
Euro Michael Tour
07:20 Bors
19:45

08:00 Huedin
20:00

08:00 Alesd
21:00

08:00 Oradea
22:00

12:50 Budapesta
23:00

11:00 Budapesta
23:00