Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Berlin > La adresa

La adresa

Berlin, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:45
20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti
10:30
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
11:40
14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 18:30 Medgidia 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 18:40 Constanta 14:50 Caracal 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 18:50 Mangalia 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin
13:10
16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni
14:00 Romfour Romania
13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 06:00 Bors 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 04:00 Budapesta 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia
16:00 Danytur
14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 13:00 Sibiu 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 11:30 Sebes 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 10:00 Deva 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 13:30 Avrig
16:00 Danytur
02:30 Viena
16:40 Romfour Romania
12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova
Sosiri
De la Ora

14:10 Constanta
00:05

17:40 Braila
00:10

14:10 Mangalia
00:10

14:10 Medgidia
00:15

14:10 Cernavoda
00:30

17:40 Galati
00:40

17:40 Buzau
01:00

14:10 Giurgiu
01:00

14:10 Alexandria
01:05

14:10 Fetesti
01:10

03:10 Tulcea
01:15

09:30 Tulcea 09:30 Tulcea
01:15

14:10 Braila
01:20

03:10 Braila
01:20

09:30 Braila 09:30 Braila
01:20

17:40 Ramnicu Sarat
01:30

14:10 Tulcea
01:30

17:40 Tecuci
01:55

14:10 Calarasi
02:00

09:30 Mangalia
02:00

14:10 Galati
02:10

17:40 Focsani
02:15

17:40 Adjud
02:45

17:40 Barlad
03:00

14:10 Slobozia
03:00

03:10 Mangalia 03:10 Galati
03:00

09:30 Constanta 09:30 Galati 09:30 Galati
03:00

14:10 Tecuci
03:10

14:10 Ramnicu Sarat
03:20

03:10 Constanta
03:20

17:40 Husi
03:30

14:10 Barlad
03:30

03:10 Medgidia 03:10 Ianca
03:30

09:30 Medgidia 09:30 Ianca 09:30 Ianca
03:30

17:40 Dorohoi
03:35

03:10 Calarasi
03:40

09:30 Calarasi
03:40

17:40 Onesti
03:45
Danytur
12:00 Schwechat 12:00 Schwechat
03:50

14:10 Husi
03:50

03:10 Cernavoda
03:50

09:30 Cernavoda
03:50

03:10 Slobozia
03:55

09:30 Slobozia
03:55

17:40 Vaslui
04:00
Danytur
12:00 Viena
04:00

14:10 Bucuresti
04:00

03:10 Harsova
04:00

09:30 Harsova
04:00

17:40 Comanesti
04:10

14:10 Buzau
04:10

03:10 Lehliu
04:10

09:30 Lehliu
04:10

17:40 Bucuresti
04:15

17:40 Moinesti
04:20

14:10 Focsani
04:20

03:10 Tandarei
04:20

09:30 Tandarei
04:20

17:40 Botosani
04:30

14:10 Vaslui
04:30

03:10 Bucuresti 03:10 Faurei
04:30

09:30 Faurei 09:30 Faurei
04:30

17:40 Craiova
04:35

14:10 Harlau
04:40

03:10 Tecuci 03:10 Pitesti
04:40

09:30 Tecuci 09:30 Tecuci
04:40

17:40 Iasi
04:45

03:10 Barlad 03:10 Pitesti
04:50

09:30 Barlad 09:30 Barlad
04:50

03:10 Ramnicu Valcea
04:55

17:40 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
12:00 Braila 12:00 Focsani 12:00 Braila
05:00

14:10 Roman
05:00

09:30 Bucuresti
05:00

17:40 Filiasi
05:05

17:40 Ploiesti
05:10

14:10 Adjud
05:10

03:10 Targoviste
05:10

09:30 Pitesti
05:10

14:10 Bacau
05:15

17:40 Suceava
05:20
Danytur
12:00 Tecuci
05:20

14:10 Slatina (Olt)
05:20

14:10 Radauti
05:25

17:40 Bacau
05:30
Danytur
12:00 Galati 12:00 Galati
05:30

14:10 Iasi
05:30

03:10 Husi
05:30

09:30 Husi 09:30 Husi
05:30

14:10 Dorohoi
05:35

17:40 Negresti
05:40
Danytur
12:00 Marasesti
05:40

14:10 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
09:00 Tulcea
05:40

03:10 Vaslui
05:40

09:30 Vaslui 09:30 Vaslui
05:40

17:40 Harlau
05:45

14:10 Targoviste
05:45
Romfour Romania
09:00 Braila
05:45

14:10 Urziceni
05:47

17:40 Constanta
05:50

14:10 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
09:00 Galati
05:50

14:10 Targu Neamt
05:55

14:10 Buhusi
05:57

14:10 Roznov
05:58

17:40 Campina
06:00
Danytur
12:00 Adjud 12:00 Barlad 12:00 Barlad 12:00 Saveni
06:00

14:10 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
09:00 Giurgiu 09:00 Constanta 09:00 Tecuci 09:00 Constanta 09:00 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
10:00 Giurgiu 10:00 Constanta 10:00 Tulcea
06:00

03:10 Giurgiu 03:10 Iasi 03:10 Sinaia
06:00

09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Giurgiu 09:30 Iasi 09:30 Iasi 09:30 Giurgiu
06:00

17:40 Buhusi
06:05
Romfour Romania
09:00 Barlad
06:05

11:00 Iasi
06:10

17:40 Roznov
06:10
Danytur
12:00 Husi 12:00 Husi
06:10

14:10 Onesti
06:10
Romfour Romania
09:00 Husi 09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:10
Romfour Romania
10:00 Braila 10:00 Turnu Magurele
06:10

03:10 Podu Iloaiei 03:10 Alexandria
06:10

09:30 Alexandria 09:30 Alexandria 09:30 Podu Iloaiei 09:30 Podu Iloaiei
06:10

17:40 Targu Frumos
06:15

03:10 Turnu Magurele
06:15

09:30 Turnu Magurele 09:30 Turnu Magurele
06:15

17:40 Gura Humorului
06:20

14:10 Botosani
06:20
Romfour Romania
09:00 Corabia 09:00 Corabia
06:20
Romfour Romania
10:00 Galati 10:00 Corabia
06:20

03:10 Caracal 03:10 Harlau 03:10 Predeal
06:20

09:30 Caracal 09:30 Caracal 09:30 Harlau 09:30 Harlau
06:20

17:40 Falticeni
06:30
Danytur
12:00 Botosani
06:30

14:10 Pascani
06:30
Romfour Romania
09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Mangalia 09:00 Buzau 09:00 Mangalia
06:30
Romfour Romania
10:00 Tecuci 10:00 Alexandria 10:00 Mangalia
06:30

03:10 Campina 03:10 Slatina (Olt) 03:10 Flamanzi
06:30

09:30 Flamanzi 09:30 Flamanzi 09:30 Targoviste 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Slatina (Olt)
06:30

17:40 Rovinari
06:35

17:40 Pascani
06:40

14:10 Craiova
06:40
Romfour Romania
09:00 Filiasi 09:00 Medgidia 09:00 Medgidia 09:00 Filiasi 09:00 Focsani
06:40
Romfour Romania
10:00 Filiasi 10:00 Medgidia 10:00 Barlad
06:40

03:10 Botosani
06:40

09:30 Botosani 09:30 Botosani 09:30 Sinaia
06:40

17:40 Motca
06:45

03:10 Saveni
06:45

09:30 Saveni 09:30 Saveni
06:45

17:40 Piatra Neamt
06:50

14:10 Suceava
06:50
Romfour Romania
09:00 Hirsova 09:00 Hirsova 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt)
06:50
Romfour Romania
10:00 Hirsova 10:00 Husi 10:00 Slatina (Olt)
06:50

03:10 Darabani
06:50

09:30 Predeal 09:30 Darabani 09:30 Darabani
06:50

17:40 Roman
06:55

17:40 Cristesti
07:00
Danytur
12:00 Harlau 12:00 Iasi 12:00 Vaslui 12:00 Vaslui
07:00

14:10 Filiasi
07:00
Romfour Romania
09:00 Tandarei 09:00 Craiova 09:00 Craiova 09:00 Marasesti 09:00 Tandarei
07:00
Romfour Romania
10:00 Tandarei 10:00 Buzau 10:00 Craiova
07:00

03:10 Craiova 03:10 Dorohoi
07:00

09:30 Craiova 09:30 Campina 09:30 Dorohoi 09:30 Dorohoi 09:30 Craiova
07:00

17:40 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
09:00 Adjud
07:05

17:40 Brasov
07:10
Romfour Romania
09:00 Filiasi 09:00 Sascut 09:00 Filiasi
07:10
Romfour Romania
10:00 Focsani 10:00 Filiasi
07:10

03:10 Vanatori 03:10 Urziceni 03:10 Filiasi
07:10

09:30 Urziceni 09:30 Vanatori 09:30 Vanatori 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi
07:10
Danytur
12:00 Cotnari
07:15

11:00 Targu Frumos
07:20

14:10 Pitesti
07:20
Romfour Romania
09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
07:20
Romfour Romania
10:00 Rovinari 10:00 Marasesti
07:20

03:10 Drobeta Turnu Severin 03:10 Ploiesti
07:20

09:30 Drobeta Turnu Severin 09:30 Ploiesti 09:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

17:40 Fetesti
07:30
Danytur
12:00 Targu Frumos 12:00 Suceava
07:30

14:10 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
09:00 Isalnita 09:00 Isalnita
07:30
Romfour Romania
10:00 Adjud 10:00 Isalnita
07:30

03:10 Rovinari 03:10 Buzau
07:30

09:30 Rovinari 09:30 Rovinari 09:30 Buzau
07:30
Romfour Romania
09:00 Targu Carbunesti 09:00 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
10:00 Sascut 10:00 Targu Carbunesti
07:40

03:10 Ramnicu Sarat 03:10 Resita
07:40

09:30 Resita 09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Resita
07:40
Romfour Romania
09:00 Motru 09:00 Motru 09:00 Bacau
07:45
Romfour Romania
10:00 Motru
07:45
Romfour Romania
09:00 Resita 09:00 Resita
07:50
Romfour Romania
10:00 Bacau 10:00 Resita
07:50

03:10 Caransebes
07:50

09:30 Focsani 09:30 Caransebes 09:30 Caransebes
07:50
Romfour Romania
09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:55
Romfour Romania
10:00 Caransebes
07:55

17:40 Targu Neamt
08:00
Danytur
12:00 Targu Ocna 12:00 Negresti 12:00 Pascani 12:00 Negresti
08:00

14:10 Brasov
08:00
Romfour Romania
09:00 Lugoj 09:00 Slobozia 09:00 Lugoj 09:00 Roman 09:00 Slobozia
08:00
Romfour Romania
10:00 Lugoj 10:00 Slobozia 10:00 Roman
08:00

03:10 Focsani 03:10 Targu Jiu
08:00

09:30 Marasesti 09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
09:00 Timisoara 09:00 Timisoara 09:00 Vaslui
08:05
Romfour Romania
10:00 Timisoara
08:05

14:10 Bicaz
08:10
Romfour Romania
09:00 Arad 09:00 Negresti 09:00 Bucuresti 09:00 Bucuresti 09:00 Arad
08:10
Romfour Romania
10:00 Arad 10:00 Bucuresti 10:00 Vaslui
08:10

03:10 Bumbesti Jiu
08:10

09:30 Bumbesti Jiu 09:30 Adjud 09:30 Bumbesti Jiu
08:10

14:10 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
09:00 Iasi
08:15

14:10 Falticeni
08:20
Romfour Romania
09:00 Targu Jiu 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
10:00 Negresti 10:00 Targu Jiu
08:20

03:10 Petrosani
08:20

09:30 Petrosani 09:30 Petrosani 09:30 Bacau
08:20
Romfour Romania
09:00 Petrosani 09:00 Deleni 09:00 Petrosani
08:25
Romfour Romania
10:00 Petrosani
08:25

17:40 Fagaras
08:30

14:10 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
09:00 Hateg 09:00 Hirlau 09:00 Hateg
08:30
Romfour Romania
10:00 Iasi 10:00 Hateg
08:30

03:10 Poiana Largului 03:10 Marasesti 03:10 Hateg
08:30

09:30 Hateg 09:30 Roman 09:30 Hateg 09:30 Poiana Largului 09:30 Poiana Largului
08:30

17:40 Petrosani
08:35
Romfour Romania
09:00 Targu Frumos
08:35

03:10 Bicaz
08:35

09:30 Bicaz 09:30 Bicaz
08:35

11:00 Roman
08:40

14:10 Moinesti
08:40
Romfour Romania
09:00 Calan 09:00 Calan 09:00 Pascani
08:40
Romfour Romania
10:00 Calan 10:00 Podu Iloaiei
08:40

03:10 Piatra Neamt 03:10 Hunedoara 03:10 Adjud
08:40

09:30 Targu Frumos 09:30 Piatra Neamt 09:30 Piatra Neamt 09:30 Hunedoara 09:30 Hunedoara
08:40

14:10 Fagaras
08:45
Romfour Romania
09:00 Motca
08:45
Romfour Romania
09:00 Cristesti 09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara
08:50
Romfour Romania
10:00 Deleni 10:00 Hunedoara
08:50

03:10 Bacau 03:10 Deva
08:50

09:30 Deva 09:30 Pascani 09:30 Deva
08:50
Romfour Romania
09:00 Timisesti
08:55

09:30 Targu Neamt
08:55
Danytur
12:00 Roman 12:00 Comanesti 12:00 Roman
09:00

14:10 Comanesti
09:00
Romfour Romania
09:00 Pitesti 09:00 Deva 09:00 Pitesti 09:00 Deva 09:00 Dumbrava
09:00
Romfour Romania
10:00 Pitesti 10:00 Harlau 10:00 Deva
09:00

03:10 Lugoj 03:10 Gheorgheni 03:10 Roman
09:00

09:30 Falticeni 09:30 Lugoj 09:30 Lugoj 09:30 Gheorgheni 09:30 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
09:00 Targu Neamt
09:05

11:00 Piatra Neamt
09:10

14:10 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Piatra Neamt 09:00 Ramnicu Sarat
09:10
Romfour Romania
10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Targu Frumos
09:10

03:10 Targu Frumos 03:10 Timisoara 03:10 Sovata
09:10

09:30 Timisoara 09:30 Sovata 09:30 Sovata 09:30 Timisoara 09:30 Suceava
09:10
Romfour Romania
09:00 Bicaz
09:15
Danytur
12:00 Girov
09:20

14:10 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
09:00 Campina 09:00 Campina
09:20
Romfour Romania
10:00 Campina 10:00 Pascani
09:20

03:10 Pascani 03:10 Arad
09:20

09:30 Radauti 09:30 Arad 09:30 Arad
09:20

17:40 Poiana Largului
09:30

14:10 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
09:00 Sinaia 09:00 Sinaia 09:00 Poiana Largului
09:30
Romfour Romania
10:00 Sinaia 10:00 Motca
09:30

03:10 Miercurea Ciuc 03:10 Motca 03:10 Chisineu Cris
09:30

09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Chisineu Cris 09:30 Chisineu Cris 09:30 Gura Humorului
09:30

17:40 Hateg
09:35

14:10 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
09:00 Durau
09:35

11:00 Bacau
09:40

14:10 Reghin
09:40
Romfour Romania
09:00 Predeal 09:00 Predeal 09:00 Toplita
09:40
Romfour Romania
10:00 Predeal 10:00 Cristesti
09:40

03:10 Odorheiu Secuiesc 03:10 Targu Neamt
09:40

09:30 Campulung Moldovenesc 09:30 Odorheiu Secuiesc 09:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

17:40 Sibiu
09:45

14:10 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
09:00 Brasov 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Brasov 09:00 Sfantu Gheorghe
09:50
Romfour Romania
10:00 Brasov 10:00 Timisesti
09:50

03:10 Salonta 03:10 Toplita 03:10 Falticeni
09:50

09:30 Salonta 09:30 Salonta 09:30 Vatra Dornei 09:30 Toplita 09:30 Toplita
09:50
Romfour Romania
09:00 Morareni
09:55

03:10 Suceava
09:55

09:30 Prundu Bargaului
09:55

17:40 Hunedoara
10:00
Danytur
12:00 Bacau 12:00 Gura Humorului 12:00 Bacau 12:00 Targu Neamt 12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Piatra Neamt
10:00

14:10 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
09:00 Reghin 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc
10:00
Romfour Romania
10:00 Dumbrava 10:00 Targu Secuiesc
10:00

03:10 Radauti 03:10 Gilau 03:10 Reghin
10:00

09:30 Reghin 09:30 Gilau 09:30 Gilau 09:30 Reghin 09:30 Nasaud
10:00
Romfour Romania
09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sighisoara
10:05
Romfour Romania
10:00 Sfantu Gheorghe
10:05

03:10 Gura Humorului
10:05

14:10 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
09:00 Covasna 09:00 Covasna
10:10
Romfour Romania
10:00 Targu Neamt 10:00 Covasna
10:10

03:10 Onesti 03:10 Campulung Moldovenesc
10:10

09:30 Bistrita 09:30 Onesti 09:30 Onesti
10:10

14:10 Orastie
10:15
Romfour Romania
09:00 Targu Mures
10:15

09:30 Beclean
10:15

14:10 Deva
10:20
Romfour Romania
09:00 Targu Ocna 09:00 Falticeni 09:00 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
10:00 Targu Ocna 10:00 Piatra Neamt
10:20

03:10 Moinesti
10:20

09:30 Moinesti 09:30 Moinesti 09:30 Dej
10:20

14:10 Caransebes
10:25
Romfour Romania
09:00 Suceava
10:25

17:40 Sebes
10:30
Danytur
12:00 Bicaz
10:30

14:10 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
09:00 Dolhasca 09:00 Onesti 09:00 Onesti
10:30
Romfour Romania
10:00 Bicaz 10:00 Onesti
10:30

03:10 Vatra Dornei 03:10 Comanesti
10:30

09:30 Comanesti 09:30 Comanesti
10:30

14:10 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
09:00 Veresti
10:35
Romfour Romania
09:00 Comanesti 09:00 Comanesti 09:00 Darabani
10:40
Romfour Romania
10:00 Sovata 10:00 Comanesti
10:40

03:10 Prundu Bargaului 03:10 Covasna
10:40

09:30 Covasna 09:30 Covasna
10:40
Romfour Romania
09:00 Botosani
10:45
Romfour Romania
09:00 Moinesti 09:00 Moinesti 09:00 Gura Humorului
10:50
Romfour Romania
10:00 Moinesti 10:00 Poiana Largului
10:50

03:10 Nasaud 03:10 Targu Secuiesc
10:50

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
09:00 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
12:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Onesti 12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Onesti
11:00

14:10 Resita
11:00
Romfour Romania
09:00 Simeria 09:00 Fagaras 09:00 Simeria 09:00 Fagaras 09:00 Iacobeni
11:00
Romfour Romania
10:00 Fagaras 10:00 Simeria 10:00 Durau
11:00

03:10 Brasov 03:10 Bistrita
11:00

09:30 Brasov 09:30 Brasov
11:00
Romfour Romania
10:00 Grinties
11:05

11:00 Onesti
11:10

14:10 Blaj
11:10
Romfour Romania
09:00 Vestem 09:00 Vatra Dornei 09:00 Vestem
11:10
Romfour Romania
10:00 Borsec 10:00 Vestem
11:10

03:10 Beclean 03:10 Fagaras
11:10

09:30 Fagaras 09:30 Fagaras
11:10

14:10 Sibiu
11:15
Romfour Romania
09:00 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
10:00 Toplita
11:15
Romfour Romania
09:00 Orastie 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Bistrita 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Orastie
11:20
Romfour Romania
10:00 Orastie 10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Miercurea Ciuc
11:20

03:10 Dej 03:10 Sibiu
11:20

09:30 Sibiu 09:30 Sibiu
11:20
Romfour Romania
09:00 Beclean
11:25

03:10 Sebes
11:25

09:30 Sebes 09:30 Sebes
11:25

17:40 Toplita
11:30

14:10 Medias
11:30
Romfour Romania
09:00 Sibiu 09:00 Sebes 09:00 Sibiu 09:00 Dej 09:00 Sebes
11:30
Romfour Romania
10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Sibiu 10:00 Sebes
11:30

03:10 Alba Iulia 03:10 Gherla
11:30

09:30 Alba Iulia 09:30 Alba Iulia
11:30

14:10 Sebes
11:35

03:10 Teius
11:35

09:30 Teius 09:30 Teius
11:35
Romfour Romania
09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram
11:40
Romfour Romania
10:00 Morareni 10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Lancram
11:40

03:10 Aiud
11:40

09:30 Aiud 09:30 Aiud
11:40
Romfour Romania
09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara
11:50
Romfour Romania
10:00 Sighisoara 10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara
11:50

03:10 Targu Mures
11:50

09:30 Targu Mures 09:30 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
10:00 Targu Mures
11:55

11:00 Targu Secuiesc
12:00

17:40 Deva
12:00
Danytur
12:00 Medias 12:00 Praid 12:00 Targu Secuiesc 12:00 Vatra Dornei 12:00 Targu Secuiesc
12:00

14:10 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
09:00 Cluj Napoca 09:00 Medias 09:00 Medias
12:00
Romfour Romania
10:00 Falticeni 10:00 Medias
12:00

03:10 Turda
12:00

09:30 Turda 09:30 Turda
12:00
Romfour Romania
09:00 Gilau
12:05
Romfour Romania
10:00 Suceava
12:05

14:10 Bistrita
12:10
Romfour Romania
09:00 Teius 09:00 Teius 09:00 Huedin
12:10
Romfour Romania
10:00 Teius
12:10
Romfour Romania
09:00 Negreni
12:15

14:10 Lugoj
12:20
Romfour Romania
09:00 Alesd 09:00 Aiud 09:00 Aiud
12:20
Romfour Romania
10:00 Aiud
12:20
Romfour Romania
10:00 Stefanesti
12:25

17:40 Reghin
12:30

14:10 Aiud
12:30
Romfour Romania
09:00 Unirea 09:00 Unirea
12:30
Romfour Romania
10:00 Unirea 10:00 Botosani
12:30

14:10 Beclean
12:35
Romfour Romania
10:00 Gura Humorului
12:35
Romfour Romania
09:00 Turda 09:00 Turda
12:40
Romfour Romania
10:00 Iacobeni 10:00 Turda
12:40
Romfour Romania
10:00 Borsa
12:45
Romfour Romania
10:00 Vatra Dornei
12:50
Romfour Romania
10:00 Prundu Bargaului
12:55
Danytur
12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Reghin 12:00 Blaj 12:00 Sfantu Gheorghe
13:00

14:10 Dej
13:00
Romfour Romania
10:00 Bistrita
13:00

09:30 Gherla
13:00
Romfour Romania
10:00 Beclean
13:05
Romfour Romania
10:00 Baia Mare
13:10

14:10 Turda
13:15
Romfour Romania
10:00 Dej
13:20

17:40 Alba Iulia
13:30

14:10 Gherla
13:30
Romfour Romania
10:00 Cluj Napoca
13:30

03:10 Cluj Napoca
13:30

09:30 Cluj Napoca
13:30

11:00 Brasov
13:40
Romfour Romania
10:00 Cluj Napoca
13:40

03:10 Bontida
13:45
Romfour Romania
10:00 Gilau
13:50

03:10 Baia Mare
13:50

09:30 Bontida
13:50
Romfour Romania
10:00 Huedin
13:55
Danytur
12:00 Brasov 12:00 Brasov 12:00 Fagaras 12:00 Teius
14:00

14:10 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
10:00 Cluj Napoca 10:00 Negreni 10:00 Cluj Napoca
14:00

03:10 Satu Mare
14:00

09:30 Baia Mare
14:00

14:10 Timisoara
14:10
Romfour Romania
10:00 Piatra Craiului
14:10

03:10 Zalau
14:10

09:30 Satu Mare
14:10

03:10 Huedin
14:20

09:30 Zalau
14:20

17:40 Targu Mures
14:30

03:10 Alesd
14:30

09:30 Huedin
14:30
Romfour Romania
10:00 Beius
14:40

09:30 Alesd
14:40

17:40 Aiud
14:45
Romfour Romania
10:00 Alesd
14:50

17:40 Ludus
15:00
Danytur
12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara 12:00 Sighisoara 12:00 Avrig
15:00

14:10 Huedin
15:00

17:40 Turda
15:30
Danytur
12:00 Sibiu
15:30

11:00 Sighisoara
15:40

17:40 Cluj Napoca
16:00
Danytur
12:00 Dej 12:00 Bistrita 12:00 Zlatna 12:00 Targu Mures 12:00 Targu Mures
16:00

14:10 Arad
16:00
Danytur
12:00 Ludus 12:00 Sebes 12:00 Ludus
16:30

11:00 Targu Mures
16:40

09:30 Oradea
16:50
Danytur
12:00 Campia Turzii 12:00 Nasaud 12:00 Campia Turzii 12:00 Abrud
17:00

14:10 Oradea
17:00

14:10 Nadlac
17:10
Danytur
12:00 Turda 12:00 Beclean 12:00 Turda
17:30

11:00 Turda
18:00

17:40 Huedin
18:00
Danytur
12:00 Gherla 12:00 Cluj Napoca 12:00 Deva 12:00 Brad 12:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca
18:00
Romfour Romania
10:00 Oradea
18:00

03:10 Oradea
18:00
Danytur
12:00 Floresti 12:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
09:00 Oradea
18:30
Romfour Romania
10:00 Bors
18:30

17:40 Alesd
19:00
Danytur
12:00 Gilau 12:00 Gilau
19:00
Romfour Romania
09:00 Bors
19:00

11:00 Cluj Napoca
19:30

17:40 Oradea
19:30

17:40 Bors
19:45
Danytur
12:00 Huedin 12:00 Huedin
20:00

11:00 Huedin
20:10
Danytur
12:00 Alesd 12:00 Alesd
21:00

11:00 Oradea
21:30
Danytur
12:00 Arad 12:00 Oradea 12:00 Oradea 12:00 Oradea 12:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
09:00 Budapesta
23:00
Romfour Romania
10:00 Budapesta
23:00