Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bernburg > La adresa

La adresa

Bernburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:55
15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:50 Caracal 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:55 Turnu Magurele 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi
17:30
11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina
Sosiri
De la Ora

10:50 Tulcea 10:50 Tulcea 10:50 Tulcea
01:15

10:50 Braila 10:50 Braila 10:50 Braila
01:20

10:50 Mangalia
02:00

10:50 Constanta 10:50 Galati 10:50 Galati 10:50 Galati
03:00

10:50 Medgidia 10:50 Ianca 10:50 Ianca 10:50 Ianca
03:30

10:50 Calarasi
03:40

10:50 Cernavoda
03:50

10:50 Slobozia
03:55

10:50 Harsova
04:00

10:50 Lehliu
04:10

10:50 Tandarei
04:20

10:50 Faurei 10:50 Faurei 10:50 Faurei
04:30

10:50 Tecuci 10:50 Tecuci 10:50 Tecuci
04:40

10:50 Barlad 10:50 Barlad 10:50 Barlad
04:50

10:50 Bucuresti
05:00

10:50 Pitesti
05:10

10:50 Husi 10:50 Husi 10:50 Husi
05:30

07:45 Tulcea
05:40

10:50 Vaslui 10:50 Vaslui 10:50 Vaslui
05:40

07:45 Braila
05:45

07:45 Galati
05:50

07:45 Tecuci 07:45 Constanta 07:45 Giurgiu 07:45 Constanta 07:45 Giurgiu
06:00

10:50 Giurgiu 10:50 Iasi 10:50 Iasi 10:50 Giurgiu 10:50 Giurgiu 10:50 Iasi 10:50 Ramnicu Valcea
06:00

07:45 Barlad
06:05

07:45 Turnu Magurele 07:45 Turnu Magurele 07:45 Husi
06:10

10:50 Alexandria 10:50 Alexandria 10:50 Podu Iloaiei 10:50 Podu Iloaiei 10:50 Podu Iloaiei 10:50 Alexandria
06:10

10:50 Turnu Magurele 10:50 Turnu Magurele 10:50 Turnu Magurele
06:15

07:45 Corabia 07:45 Corabia
06:20

10:50 Caracal 10:50 Caracal 10:50 Caracal 10:50 Harlau 10:50 Harlau 10:50 Harlau
06:20

07:45 Alexandria 07:45 Mangalia 07:45 Mangalia 07:45 Buzau 07:45 Alexandria
06:30

10:50 Flamanzi 10:50 Flamanzi 10:50 Targoviste 10:50 Slatina (Olt) 10:50 Slatina (Olt) 10:50 Slatina (Olt) 10:50 Flamanzi
06:30

07:45 Medgidia 07:45 Focsani 07:45 Filiasi 07:45 Filiasi 07:45 Medgidia
06:40

10:50 Botosani 10:50 Botosani 10:50 Botosani 10:50 Sinaia
06:40

10:50 Saveni 10:50 Saveni 10:50 Saveni
06:45

07:45 Slatina (Olt) 07:45 Slatina (Olt) 07:45 Hirsova 07:45 Hirsova
06:50

10:50 Predeal 10:50 Darabani 10:50 Darabani 10:50 Darabani
06:50

07:45 Craiova 07:45 Marasesti 07:45 Craiova 07:45 Tandarei 07:45 Tandarei
07:00

10:50 Craiova 10:50 Craiova 10:50 Dorohoi 10:50 Dorohoi 10:50 Craiova 10:50 Campina 10:50 Dorohoi
07:00

07:45 Adjud
07:05

07:45 Filiasi 07:45 Sascut 07:45 Filiasi
07:10

10:50 Urziceni 10:50 Vanatori 10:50 Vanatori 10:50 Vanatori 10:50 Filiasi 10:50 Filiasi 10:50 Filiasi
07:10

07:45 Rovinari 07:45 Rovinari
07:20

10:50 Drobeta Turnu Severin 10:50 Ploiesti 10:50 Drobeta Turnu Severin 10:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

07:45 Isalnita 07:45 Isalnita
07:30

10:50 Rovinari 10:50 Rovinari 10:50 Rovinari 10:50 Buzau
07:30

07:45 Targu Carbunesti 07:45 Targu Carbunesti
07:40

10:50 Resita 10:50 Resita 10:50 Resita 10:50 Ramnicu Sarat
07:40

07:45 Motru 07:45 Bacau 07:45 Motru
07:45

07:45 Resita 07:45 Resita
07:50

10:50 Focsani 10:50 Caransebes 10:50 Caransebes 10:50 Caransebes
07:50

07:45 Caransebes 07:45 Caransebes
07:55

07:45 Lugoj 07:45 Roman 07:45 Slobozia 07:45 Slobozia 07:45 Lugoj
08:00

10:50 Marasesti 10:50 Targu Jiu 10:50 Targu Jiu 10:50 Targu Jiu
08:00

07:45 Timisoara 07:45 Timisoara 07:45 Vaslui
08:05

07:45 Bucuresti 07:45 Arad 07:45 Negresti 07:45 Arad 07:45 Bucuresti
08:10

10:50 Bumbesti Jiu 10:50 Adjud 10:50 Bumbesti Jiu 10:50 Bumbesti Jiu
08:10

07:45 Iasi
08:15

07:45 Podu Iloaiei 07:45 Targu Jiu 07:45 Targu Jiu
08:20

10:50 Petrosani 10:50 Petrosani 10:50 Petrosani 10:50 Bacau
08:20

07:45 Petrosani 07:45 Petrosani 07:45 Deleni
08:25

07:45 Hateg 07:45 Hirlau 07:45 Hateg
08:30

10:50 Hateg 10:50 Hateg 10:50 Poiana Largului 10:50 Poiana Largului 10:50 Poiana Largului 10:50 Hateg 10:50 Roman
08:30

07:45 Targu Frumos
08:35

10:50 Bicaz 10:50 Bicaz 10:50 Bicaz
08:35

07:45 Pascani 07:45 Calan 07:45 Calan
08:40

10:50 Targu Frumos 10:50 Piatra Neamt 10:50 Hunedoara 10:50 Piatra Neamt 10:50 Hunedoara 10:50 Piatra Neamt 10:50 Hunedoara
08:40

07:45 Motca
08:45

07:45 Hunedoara 07:45 Cristesti 07:45 Hunedoara
08:50

10:50 Deva 10:50 Pascani 10:50 Deva 10:50 Deva
08:50

07:45 Timisesti
08:55

10:50 Targu Neamt
08:55

07:45 Deva 07:45 Deva 07:45 Dumbrava 07:45 Pitesti 07:45 Pitesti
09:00

10:50 Lugoj 10:50 Lugoj 10:50 Lugoj 10:50 Gheorgheni 10:50 Gheorgheni 10:50 Gheorgheni 10:50 Falticeni
09:00

07:45 Targu Neamt
09:05

07:45 Ramnicu Sarat 07:45 Ramnicu Sarat 07:45 Piatra Neamt
09:10

10:50 Timisoara 10:50 Sovata 10:50 Sovata 10:50 Timisoara 10:50 Suceava 10:50 Sovata 10:50 Timisoara
09:10

07:45 Bicaz
09:15

07:45 Campina 07:45 Campina
09:20

10:50 Radauti 10:50 Arad 10:50 Arad 10:50 Arad
09:20

07:45 Sinaia 07:45 Poiana Largului 07:45 Sinaia
09:30

10:50 Miercurea Ciuc 10:50 Miercurea Ciuc 10:50 Miercurea Ciuc 10:50 Chisineu Cris 10:50 Chisineu Cris 10:50 Chisineu Cris 10:50 Gura Humorului
09:30

07:45 Durau
09:35

07:45 Predeal 07:45 Toplita 07:45 Predeal
09:40

10:50 Odorheiu Secuiesc 10:50 Odorheiu Secuiesc 10:50 Odorheiu Secuiesc 10:50 Campulung Moldovenesc
09:40

07:45 Sfantu Gheorghe 07:45 Brasov 07:45 Miercurea Ciuc 07:45 Brasov
09:50

10:50 Salonta 10:50 Vatra Dornei 10:50 Salonta 10:50 Salonta 10:50 Toplita 10:50 Toplita 10:50 Toplita
09:50

07:45 Morareni
09:55

10:50 Prundu Bargaului
09:55

07:45 Targu Secuiesc 07:45 Targu Secuiesc 07:45 Reghin
10:00

10:50 Gilau 10:50 Reghin 10:50 Reghin 10:50 Gilau 10:50 Nasaud 10:50 Reghin 10:50 Gilau
10:00

07:45 Sighisoara 07:45 Sfantu Gheorghe 07:45 Sfantu Gheorghe
10:05

07:45 Covasna 07:45 Covasna
10:10

10:50 Onesti 10:50 Onesti 10:50 Onesti 10:50 Bistrita
10:10

07:45 Targu Mures
10:15

10:50 Beclean
10:15

07:45 Targu Ocna 07:45 Falticeni 07:45 Targu Ocna
10:20

10:50 Moinesti 10:50 Moinesti 10:50 Moinesti 10:50 Dej
10:20

07:45 Suceava
10:25

07:45 Onesti 07:45 Onesti 07:45 Dolhasca
10:30

10:50 Comanesti 10:50 Comanesti 10:50 Comanesti
10:30

07:45 Veresti
10:35

07:45 Darabani 07:45 Comanesti 07:45 Comanesti
10:40

10:50 Covasna 10:50 Covasna 10:50 Covasna
10:40

07:45 Botosani
10:45

07:45 Moinesti 07:45 Gura Humorului 07:45 Moinesti
10:50

10:50 Targu Secuiesc 10:50 Targu Secuiesc 10:50 Targu Secuiesc
10:50

07:45 Campulung Moldovenesc
10:55

07:45 Simeria 07:45 Iacobeni 07:45 Fagaras 07:45 Fagaras 07:45 Simeria
11:00

10:50 Brasov 10:50 Brasov 10:50 Brasov
11:00

07:45 Vatra Dornei 07:45 Vestem 07:45 Vestem
11:10

10:50 Fagaras 10:50 Fagaras 10:50 Fagaras
11:10

07:45 Prundu Bargaului
11:15

07:45 Orastie 07:45 Bistrita 07:45 Ramnicu Valcea 07:45 Ramnicu Valcea 07:45 Orastie
11:20

10:50 Sibiu 10:50 Sibiu 10:50 Sibiu
11:20

07:45 Beclean
11:25

10:50 Sebes 10:50 Sebes 10:50 Sebes
11:25

07:45 Dej 07:45 Sibiu 07:45 Sebes 07:45 Sebes 07:45 Sibiu
11:30

10:50 Alba Iulia 10:50 Alba Iulia 10:50 Alba Iulia
11:30

10:50 Teius 10:50 Teius 10:50 Teius
11:35

07:45 Lancram 07:45 Lancram 07:45 Miercurea Sibiului 07:45 Miercurea Sibiului
11:40

10:50 Aiud 10:50 Aiud 10:50 Aiud
11:40

07:45 Alba Iulia 07:45 Sighisoara 07:45 Sighisoara 07:45 Alba Iulia
11:50

10:50 Targu Mures 10:50 Targu Mures 10:50 Targu Mures
11:50

07:45 Medias 07:45 Medias 07:45 Cluj Napoca
12:00

10:50 Turda 10:50 Turda 10:50 Turda
12:00

07:45 Gilau
12:05

07:45 Huedin 07:45 Teius 07:45 Teius
12:10

07:45 Negreni
12:15

07:45 Aiud 07:45 Aiud 07:45 Alesd
12:20

07:45 Unirea 07:45 Unirea
12:30

07:45 Turda 07:45 Turda
12:40

10:50 Gherla
13:00

10:50 Cluj Napoca
13:30

10:50 Bontida
13:50

07:45 Cluj Napoca 07:45 Cluj Napoca 07:45 Cluj Napoca 07:45 Cluj Napoca
14:00

10:50 Baia Mare
14:00

10:50 Satu Mare
14:10

10:50 Zalau
14:20

10:50 Huedin
14:30

10:50 Alesd
14:40

10:50 Oradea
16:50

07:45 Oradea
18:30

07:45 Bors
19:00

07:45 Budapesta
23:00