Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bochum > La adresa

La adresa

Bochum, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:00 Danytur
19:00 Iasi 04:00 Oradea 14:00 Reghin 17:30 Piatra Neamt 20:00 Saveni 13:30 Avrig 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 10:00 Zalau 11:20 Campia Turzii 18:00 Suceava 09:30 Gilau 12:00 Bistrita 09:00 Nasaud 18:30 Targu Frumos 19:20 Harlau 12:00 Dej 17:00 Bicaz 19:00 Botosani 13:00 Sibiu 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 08:00 Oradea 11:00 Turda 17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 07:00 Beclean 18:00 Pascani 19:00 Cotnari 10:00 Zalau 16:00 Praid 18:00 Suceava 11:30 Sebes 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 20:00 Saveni 10:20 Cluj Napoca 16:00 Campulung Moldovenesc 08:30 Alesd 03:55 Schwechat 05:00 Gherla 16:00 Targu Neamt 18:00 Girov 08:00 Oradea 14:00 Fagaras 17:00 Gura Humorului 10:00 Deva 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 12:00 Dej 11:35 Ludus 19:00 Botosani 09:40 Floresti 14:00 Vatra Dornei
08:10
14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj
Sosiri
De la Ora

13:15 Tulcea 13:15 Tulcea 13:15 Tulcea
01:15

13:15 Braila 13:15 Braila 13:15 Braila
01:20

13:15 Mangalia
02:00

13:15 Constanta 13:15 Galati 13:15 Galati 13:15 Galati
03:00

13:15 Medgidia 13:15 Ianca 13:15 Ianca 13:15 Ianca
03:30

13:15 Calarasi
03:40
Danytur
15:00 Schwechat
03:50

13:15 Cernavoda
03:50

13:15 Slobozia
03:55

13:15 Harsova
04:00

13:15 Lehliu
04:10

13:15 Tandarei
04:20

13:15 Faurei 13:15 Faurei 13:15 Faurei
04:30

13:15 Tecuci 13:15 Tecuci 13:15 Tecuci
04:40

13:15 Barlad 13:15 Barlad 13:15 Barlad
04:50
Danytur
15:00 Focsani 15:00 Focsani 15:00 Braila
05:00

13:15 Bucuresti
05:00

13:15 Pitesti
05:10
Danytur
15:00 Tecuci 15:00 Tecuci
05:20
Danytur
15:00 Galati
05:30

13:15 Husi 13:15 Husi 13:15 Husi
05:30
Danytur
15:00 Marasesti 15:00 Marasesti
05:40

13:15 Vaslui 13:15 Vaslui 13:15 Vaslui
05:40
Danytur
15:00 Saveni 15:00 Adjud 15:00 Barlad 15:00 Saveni 15:00 Adjud
06:00

13:15 Ramnicu Valcea 13:15 Giurgiu 13:15 Giurgiu 13:15 Iasi 13:15 Giurgiu 13:15 Iasi 13:15 Iasi
06:00
Danytur
15:00 Husi
06:10

13:15 Alexandria 13:15 Alexandria 13:15 Alexandria 13:15 Podu Iloaiei 13:15 Podu Iloaiei 13:15 Podu Iloaiei
06:10

13:15 Turnu Magurele 13:15 Turnu Magurele 13:15 Turnu Magurele
06:15

13:15 Harlau 13:15 Harlau 13:15 Harlau 13:15 Caracal 13:15 Caracal 13:15 Caracal
06:20
Danytur
15:00 Botosani 15:00 Botosani
06:30

13:15 Flamanzi 13:15 Flamanzi 13:15 Flamanzi 13:15 Slatina (Olt) 13:15 Targoviste 13:15 Slatina (Olt) 13:15 Slatina (Olt)
06:30

13:15 Botosani 13:15 Botosani 13:15 Botosani 13:15 Sinaia
06:40

13:15 Saveni 13:15 Saveni 13:15 Saveni
06:45

13:15 Darabani 13:15 Predeal 13:15 Darabani 13:15 Darabani
06:50
Danytur
15:00 Harlau 15:00 Vaslui 15:00 Iasi 15:00 Iasi 15:00 Harlau
07:00

13:15 Craiova 13:15 Dorohoi 13:15 Campina 13:15 Dorohoi 13:15 Craiova 13:15 Craiova 13:15 Dorohoi
07:00

13:15 Filiasi 13:15 Filiasi 13:15 Filiasi 13:15 Vanatori 13:15 Urziceni 13:15 Vanatori 13:15 Vanatori
07:10
Danytur
15:00 Cotnari 15:00 Cotnari
07:15

13:15 Drobeta Turnu Severin 13:15 Ploiesti 13:15 Drobeta Turnu Severin 13:15 Drobeta Turnu Severin
07:20
Danytur
15:00 Suceava 15:00 Targu Frumos 15:00 Targu Frumos 15:00 Suceava
07:30

13:15 Buzau 13:15 Rovinari 13:15 Rovinari 13:15 Rovinari
07:30

13:15 Resita 13:15 Ramnicu Sarat 13:15 Resita 13:15 Resita
07:40

13:15 Caransebes 13:15 Caransebes 13:15 Caransebes 13:15 Focsani
07:50
Danytur
15:00 Targu Ocna 15:00 Pascani 15:00 Pascani 15:00 Targu Ocna 15:00 Negresti
08:00

13:15 Targu Jiu 13:15 Marasesti 13:15 Targu Jiu 13:15 Targu Jiu
08:00

13:15 Bumbesti Jiu 13:15 Adjud 13:15 Bumbesti Jiu 13:15 Bumbesti Jiu
08:10

13:15 Bacau 13:15 Petrosani 13:15 Petrosani 13:15 Petrosani
08:20

13:15 Hateg 13:15 Hateg 13:15 Hateg 13:15 Roman 13:15 Poiana Largului 13:15 Poiana Largului 13:15 Poiana Largului
08:30

13:15 Bicaz 13:15 Bicaz 13:15 Bicaz
08:35

13:15 Piatra Neamt 13:15 Hunedoara 13:15 Piatra Neamt 13:15 Hunedoara 13:15 Piatra Neamt 13:15 Hunedoara 13:15 Targu Frumos
08:40

13:15 Deva 13:15 Deva 13:15 Deva 13:15 Pascani
08:50

13:15 Targu Neamt
08:55
Danytur
15:00 Comanesti 15:00 Comanesti 15:00 Roman
09:00

13:15 Gheorgheni 13:15 Gheorgheni 13:15 Gheorgheni 13:15 Falticeni 13:15 Lugoj 13:15 Lugoj 13:15 Lugoj
09:00

13:15 Timisoara 13:15 Sovata 13:15 Sovata 13:15 Timisoara 13:15 Timisoara 13:15 Sovata 13:15 Suceava
09:10
Danytur
15:00 Girov 15:00 Girov
09:20

13:15 Arad 13:15 Arad 13:15 Arad 13:15 Radauti
09:20

13:15 Gura Humorului 13:15 Miercurea Ciuc 13:15 Miercurea Ciuc 13:15 Miercurea Ciuc 13:15 Chisineu Cris 13:15 Chisineu Cris 13:15 Chisineu Cris
09:30

13:15 Campulung Moldovenesc 13:15 Odorheiu Secuiesc 13:15 Odorheiu Secuiesc 13:15 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:15 Toplita 13:15 Toplita 13:15 Toplita 13:15 Salonta 13:15 Salonta 13:15 Salonta 13:15 Vatra Dornei
09:50

13:15 Prundu Bargaului
09:55
Danytur
15:00 Piatra Neamt 15:00 Gura Humorului 15:00 Targu Neamt 15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Bacau 15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Piatra Neamt 15:00 Gura Humorului 15:00 Targu Neamt
10:00

13:15 Nasaud 13:15 Gilau 13:15 Reghin 13:15 Reghin 13:15 Gilau 13:15 Gilau 13:15 Reghin
10:00

13:15 Bistrita 13:15 Onesti 13:15 Onesti 13:15 Onesti
10:10

13:15 Beclean
10:15

13:15 Dej 13:15 Moinesti 13:15 Moinesti 13:15 Moinesti
10:20
Danytur
15:00 Bicaz 15:00 Bicaz
10:30

13:15 Comanesti 13:15 Comanesti 13:15 Comanesti
10:30

13:15 Covasna 13:15 Covasna 13:15 Covasna
10:40

13:15 Targu Secuiesc 13:15 Targu Secuiesc 13:15 Targu Secuiesc
10:50
Danytur
15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Onesti 15:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Campulung Moldovenesc
11:00

13:15 Brasov 13:15 Brasov 13:15 Brasov
11:00

13:15 Fagaras 13:15 Fagaras 13:15 Fagaras
11:10

13:15 Sibiu 13:15 Sibiu 13:15 Sibiu
11:20

13:15 Sebes 13:15 Sebes 13:15 Sebes
11:25

13:15 Alba Iulia 13:15 Alba Iulia 13:15 Alba Iulia
11:30

13:15 Teius 13:15 Teius 13:15 Teius
11:35

13:15 Aiud 13:15 Aiud 13:15 Aiud
11:40

13:15 Targu Mures 13:15 Targu Mures 13:15 Targu Mures
11:50
Danytur
15:00 Medias 15:00 Praid 15:00 Vatra Dornei 15:00 Praid 15:00 Vatra Dornei 15:00 Medias 15:00 Targu Secuiesc
12:00

13:15 Turda 13:15 Turda 13:15 Turda
12:00
Danytur
15:00 Blaj 15:00 Reghin 15:00 Reghin 15:00 Blaj 15:00 Sfantu Gheorghe
13:00

13:15 Gherla
13:00

13:15 Cluj Napoca
13:30

13:15 Bontida
13:50
Danytur
15:00 Teius 15:00 Brasov 15:00 Fagaras 15:00 Teius 15:00 Fagaras
14:00

13:15 Baia Mare
14:00

13:15 Satu Mare
14:10

13:15 Zalau
14:20

13:15 Huedin
14:30

13:15 Alesd
14:40
Danytur
15:00 Avrig 15:00 Alba Iulia 15:00 Sighisoara 15:00 Avrig 15:00 Alba Iulia
15:00
Danytur
15:00 Sibiu 15:00 Sibiu
15:30
Danytur
15:00 Zlatna 15:00 Bistrita 15:00 Dej 15:00 Dej 15:00 Zlatna 15:00 Targu Mures 15:00 Bistrita
16:00
Danytur
15:00 Sebes 15:00 Sebes 15:00 Ludus
16:30

13:15 Oradea
16:50
Danytur
15:00 Nasaud 15:00 Campia Turzii 15:00 Abrud 15:00 Nasaud 15:00 Abrud
17:00
Danytur
15:00 Beclean 15:00 Turda 15:00 Beclean
17:30
Danytur
15:00 Brad 15:00 Zalau 15:00 Gherla 15:00 Zalau 15:00 Deva 15:00 Brad 15:00 Cluj Napoca 15:00 Deva 15:00 Gherla
18:00
Danytur
15:00 Floresti
18:30
Danytur
15:00 Gilau
19:00
Danytur
15:00 Huedin
20:00
Danytur
15:00 Alesd
21:00
Danytur
15:00 Oradea 15:00 Oradea 15:00 Oradea 15:00 Arad 15:00 Oradea 15:00 Arad 15:00 Oradea
22:00