Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Brandenburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:20
16:00 Pitesti 12:45 Brasov 13:40 Reghin 15:40 Predeal 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 12:30 Arad 16:35 Braila 14:00 Pascani 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:00 Comanesti 13:30 Radauti 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 15:00 Alexandria 13:00 Prundu Bargaului 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:30 Arad 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 13:00 Hunedoara 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 13:50 Caransebes 10:00 Alesd 14:20 Filiasi 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:05 Turda 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 15:55 Ramnicu Valcea 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 12:50 Targu Secuiesc 13:55 Targu Neamt 13:10 Hateg 15:55 Iasi 14:30 Craiova 13:20 Gura Humorului 13:55 Resita 15:35 Botosani 12:05 Gilau 12:55 Nasaud 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:40 Timisoara 12:30 Gherla 12:15 Aiud 13:10 Hateg 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 13:55 Resita 09:00 Oradea 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 14:20 Roman 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 12:55 Covasna 13:50 Falticeni 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 13:30 Bumbesti Jiu 13:10 Campulung Moldovenesc 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 12:10 Salonta 12:50 Bistrita 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:50 Lugoj 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 13:20 Petrosani 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 14:00 Rovinari 13:30 Onesti 14:50 Caracal 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 17:40 Mangalia 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:15 Aiud 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 12:35 Sibiu 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:05 Moinesti 13:40 Suceava 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 15:10 Giurgiu 13:05 Vatra Dornei 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:20 Chisineu Cris 12:45 Beclean 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:55 Deva 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 13:40 Targu Jiu 11:00 Huedin 12:45 Brasov 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:40 Reghin 14:55 Turnu Magurele 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 15:30 Saveni 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti
16:35
15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

10:35 Tulcea 10:35 Tulcea
01:15

10:35 Braila 10:35 Braila
01:20

10:35 Mangalia
02:00

10:35 Constanta 10:35 Galati 10:35 Galati
03:00

10:35 Medgidia 10:35 Ianca 10:35 Ianca
03:30

10:35 Calarasi
03:40

10:35 Cernavoda
03:50

10:35 Slobozia
03:55

10:35 Harsova
04:00

10:35 Lehliu
04:10

10:35 Tandarei
04:20

10:35 Faurei 10:35 Faurei
04:30

10:35 Tecuci 10:35 Tecuci
04:40

10:35 Barlad 10:35 Barlad
04:50

10:35 Bucuresti
05:00

10:35 Pitesti
05:10

10:35 Husi 10:35 Husi
05:30

09:05 Tulcea
05:40

10:35 Vaslui 10:35 Vaslui
05:40

09:05 Braila
05:45

09:05 Galati
05:50

09:05 Tecuci 09:05 Constanta 09:05 Giurgiu 09:05 Giurgiu 09:05 Constanta
06:00

10:35 Ramnicu Valcea 10:35 Giurgiu 10:35 Iasi 10:35 Iasi 10:35 Giurgiu
06:00

09:05 Barlad
06:05

09:05 Turnu Magurele 09:05 Turnu Magurele 09:05 Husi
06:10

10:35 Alexandria 10:35 Alexandria 10:35 Podu Iloaiei 10:35 Podu Iloaiei
06:10

10:35 Turnu Magurele 10:35 Turnu Magurele
06:15

09:05 Corabia 09:05 Corabia
06:20

10:35 Caracal 10:35 Harlau 10:35 Harlau 10:35 Caracal
06:20

09:05 Mangalia 09:05 Buzau 09:05 Mangalia 09:05 Alexandria 09:05 Alexandria
06:30

10:35 Flamanzi 10:35 Flamanzi 10:35 Targoviste 10:35 Slatina (Olt) 10:35 Slatina (Olt)
06:30

09:05 Focsani 09:05 Medgidia 09:05 Filiasi 09:05 Filiasi 09:05 Medgidia
06:40

10:35 Botosani 10:35 Botosani 10:35 Sinaia
06:40

10:35 Saveni 10:35 Saveni
06:45

09:05 Slatina (Olt) 09:05 Slatina (Olt) 09:05 Hirsova 09:05 Hirsova
06:50

10:35 Darabani 10:35 Predeal 10:35 Darabani
06:50

09:05 Craiova 09:05 Tandarei 09:05 Tandarei 09:05 Marasesti 09:05 Craiova
07:00

10:35 Craiova 10:35 Campina 10:35 Dorohoi 10:35 Dorohoi 10:35 Craiova
07:00

09:05 Adjud
07:05

09:05 Sascut 09:05 Filiasi 09:05 Filiasi
07:10

10:35 Filiasi 10:35 Urziceni 10:35 Vanatori 10:35 Vanatori 10:35 Filiasi
07:10

09:05 Rovinari 09:05 Rovinari
07:20

10:35 Drobeta Turnu Severin 10:35 Ploiesti 10:35 Drobeta Turnu Severin
07:20

09:05 Isalnita 09:05 Isalnita
07:30

10:35 Rovinari 10:35 Rovinari 10:35 Buzau
07:30

09:05 Targu Carbunesti 09:05 Targu Carbunesti
07:40

10:35 Resita 10:35 Ramnicu Sarat 10:35 Resita
07:40

09:05 Bacau 09:05 Motru 09:05 Motru
07:45

09:05 Resita 09:05 Resita
07:50

10:35 Caransebes 10:35 Focsani 10:35 Caransebes
07:50

09:05 Caransebes 09:05 Caransebes
07:55

09:05 Slobozia 09:05 Lugoj 09:05 Slobozia 09:05 Roman 09:05 Lugoj
08:00

10:35 Targu Jiu 10:35 Marasesti 10:35 Targu Jiu
08:00

09:05 Vaslui 09:05 Timisoara 09:05 Timisoara
08:05

09:05 Bucuresti 09:05 Negresti 09:05 Arad 09:05 Arad 09:05 Bucuresti
08:10

10:35 Bumbesti Jiu 10:35 Adjud 10:35 Bumbesti Jiu
08:10

09:05 Iasi
08:15

09:05 Targu Jiu 09:05 Targu Jiu 09:05 Podu Iloaiei
08:20

10:35 Petrosani 10:35 Petrosani 10:35 Bacau
08:20

09:05 Petrosani 09:05 Deleni 09:05 Petrosani
08:25

09:05 Hirlau 09:05 Hateg 09:05 Hateg
08:30

10:35 Hateg 10:35 Roman 10:35 Hateg 10:35 Poiana Largului 10:35 Poiana Largului
08:30

09:05 Targu Frumos
08:35

10:35 Bicaz 10:35 Bicaz
08:35

09:05 Calan 09:05 Pascani 09:05 Calan
08:40

10:35 Piatra Neamt 10:35 Hunedoara 10:35 Targu Frumos 10:35 Piatra Neamt 10:35 Hunedoara
08:40

09:05 Motca
08:45

09:05 Hunedoara 09:05 Cristesti 09:05 Hunedoara
08:50

10:35 Deva 10:35 Pascani 10:35 Deva
08:50

09:05 Timisesti
08:55

10:35 Targu Neamt
08:55

09:05 Deva 09:05 Dumbrava 09:05 Pitesti 09:05 Deva 09:05 Pitesti
09:00

10:35 Gheorgheni 10:35 Falticeni 10:35 Lugoj 10:35 Lugoj 10:35 Gheorgheni
09:00

09:05 Targu Neamt
09:05

09:05 Ramnicu Sarat 09:05 Piatra Neamt 09:05 Ramnicu Sarat
09:10

10:35 Timisoara 10:35 Sovata 10:35 Sovata 10:35 Suceava 10:35 Timisoara
09:10

09:05 Bicaz
09:15

09:05 Campina 09:05 Campina
09:20

10:35 Arad 10:35 Radauti 10:35 Arad
09:20

09:05 Poiana Largului 09:05 Sinaia 09:05 Sinaia
09:30

10:35 Miercurea Ciuc 10:35 Chisineu Cris 10:35 Miercurea Ciuc 10:35 Gura Humorului 10:35 Chisineu Cris
09:30

09:05 Durau
09:35

09:05 Toplita 09:05 Predeal 09:05 Predeal
09:40

10:35 Campulung Moldovenesc 10:35 Odorheiu Secuiesc 10:35 Odorheiu Secuiesc
09:40

09:05 Sfantu Gheorghe 09:05 Miercurea Ciuc 09:05 Brasov 09:05 Brasov
09:50

10:35 Toplita 10:35 Salonta 10:35 Vatra Dornei 10:35 Salonta 10:35 Toplita
09:50

09:05 Morareni
09:55

10:35 Prundu Bargaului
09:55

09:05 Targu Secuiesc 09:05 Targu Secuiesc 09:05 Reghin
10:00

10:35 Gilau 10:35 Reghin 10:35 Reghin 10:35 Gilau 10:35 Nasaud
10:00

09:05 Sfantu Gheorghe 09:05 Sighisoara 09:05 Sfantu Gheorghe
10:05

09:05 Covasna 09:05 Covasna
10:10

10:35 Bistrita 10:35 Onesti 10:35 Onesti
10:10

09:05 Targu Mures
10:15

10:35 Beclean
10:15

09:05 Falticeni 09:05 Targu Ocna 09:05 Targu Ocna
10:20

10:35 Moinesti 10:35 Moinesti 10:35 Dej
10:20

09:05 Suceava
10:25

09:05 Onesti 09:05 Dolhasca 09:05 Onesti
10:30

10:35 Comanesti 10:35 Comanesti
10:30

09:05 Veresti
10:35

09:05 Comanesti 09:05 Darabani 09:05 Comanesti
10:40

10:35 Covasna 10:35 Covasna
10:40

09:05 Botosani
10:45

09:05 Gura Humorului 09:05 Moinesti 09:05 Moinesti
10:50

10:35 Targu Secuiesc 10:35 Targu Secuiesc
10:50

09:05 Campulung Moldovenesc
10:55

09:05 Iacobeni 09:05 Fagaras 09:05 Simeria 09:05 Fagaras 09:05 Simeria
11:00

10:35 Brasov 10:35 Brasov
11:00

09:05 Vestem 09:05 Vestem 09:05 Vatra Dornei
11:10

10:35 Fagaras 10:35 Fagaras
11:10

09:05 Prundu Bargaului
11:15

09:05 Orastie 09:05 Bistrita 09:05 Orastie 09:05 Ramnicu Valcea 09:05 Ramnicu Valcea
11:20

10:35 Sibiu 10:35 Sibiu
11:20

09:05 Beclean
11:25

10:35 Sebes 10:35 Sebes
11:25

09:05 Sebes 09:05 Sibiu 09:05 Sebes 09:05 Dej 09:05 Sibiu
11:30

10:35 Alba Iulia 10:35 Alba Iulia
11:30

10:35 Teius 10:35 Teius
11:35

09:05 Lancram 09:05 Miercurea Sibiului 09:05 Lancram 09:05 Miercurea Sibiului
11:40

10:35 Aiud 10:35 Aiud
11:40

09:05 Sighisoara 09:05 Alba Iulia 09:05 Sighisoara 09:05 Alba Iulia
11:50

10:35 Targu Mures 10:35 Targu Mures
11:50

09:05 Medias 09:05 Medias 09:05 Cluj Napoca
12:00

10:35 Turda 10:35 Turda
12:00

09:05 Gilau
12:05

09:05 Huedin 09:05 Teius 09:05 Teius
12:10

09:05 Negreni
12:15

09:05 Aiud 09:05 Aiud 09:05 Alesd
12:20

09:05 Unirea 09:05 Unirea
12:30

09:05 Turda 09:05 Turda
12:40

10:35 Gherla
13:00

10:35 Cluj Napoca
13:30

10:35 Bontida
13:50

09:05 Cluj Napoca 09:05 Cluj Napoca 09:05 Cluj Napoca 09:05 Cluj Napoca
14:00

10:35 Baia Mare
14:00

10:35 Satu Mare
14:10

10:35 Zalau
14:20

10:35 Huedin
14:30

10:35 Alesd
14:40

10:35 Oradea
16:50

09:05 Oradea
18:30

09:05 Bors
19:00

09:05 Budapesta
23:00