Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Bremerhaven, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:40
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
06:05
12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 14:20 Roman 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci
07:40
15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani
14:30
19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria
Sosiri
De la Ora

16:50 Constanta
00:05

21:40 Braila
00:10

16:50 Mangalia
00:10

16:50 Medgidia
00:15

16:50 Cernavoda
00:30

21:40 Galati
00:40

21:40 Buzau
01:00

16:50 Giurgiu
01:00

16:50 Alexandria
01:05

16:50 Fetesti
01:10

15:55 Tulcea 15:55 Tulcea 15:55 Tulcea
01:15

16:50 Braila
01:20

15:55 Braila 15:55 Braila 15:55 Braila
01:20

21:40 Ramnicu Sarat
01:30

16:50 Tulcea
01:30

21:40 Tecuci
01:55

16:50 Calarasi
02:00

15:55 Mangalia
02:00

16:50 Galati
02:10

21:40 Focsani
02:15

21:40 Adjud
02:45

21:40 Barlad
03:00

16:50 Slobozia
03:00

15:55 Constanta 15:55 Galati 15:55 Galati 15:55 Galati
03:00

16:50 Tecuci
03:10

16:50 Ramnicu Sarat
03:20

21:40 Husi
03:30

16:50 Barlad
03:30

15:55 Medgidia 15:55 Ianca 15:55 Ianca 15:55 Ianca
03:30

21:40 Dorohoi
03:35

15:55 Calarasi
03:40

21:40 Onesti
03:45

16:50 Husi
03:50

15:55 Cernavoda
03:50

15:55 Slobozia
03:55

21:40 Vaslui
04:00

16:50 Bucuresti
04:00

15:55 Harsova
04:00

21:40 Comanesti
04:10

16:50 Buzau
04:10

15:55 Lehliu
04:10

21:40 Bucuresti
04:15

21:40 Moinesti
04:20

16:50 Focsani
04:20

15:55 Tandarei
04:20

21:40 Botosani
04:30

16:50 Vaslui
04:30

15:55 Faurei 15:55 Faurei 15:55 Faurei
04:30

21:40 Craiova
04:35

16:50 Harlau
04:40

15:55 Tecuci 15:55 Tecuci 15:55 Tecuci
04:40

21:40 Iasi
04:45

15:55 Barlad 15:55 Barlad 15:55 Barlad
04:50

21:40 Podu Iloaiei
05:00

16:50 Roman
05:00

15:55 Bucuresti
05:00

21:40 Filiasi
05:05

21:40 Ploiesti
05:10

16:50 Adjud
05:10

15:55 Pitesti
05:10

16:50 Bacau
05:15

21:40 Suceava
05:20

16:50 Slatina (Olt)
05:20

16:50 Radauti
05:25

21:40 Bacau
05:30

16:50 Iasi
05:30

15:55 Husi 15:55 Husi 15:55 Husi
05:30

16:50 Dorohoi
05:35

21:40 Negresti
05:40

16:50 Targu Frumos
05:40

10:50 Tulcea
05:40

15:55 Vaslui 15:55 Vaslui 15:55 Vaslui
05:40

21:40 Harlau
05:45

16:50 Targoviste
05:45

10:50 Braila
05:45

16:50 Urziceni
05:47

21:40 Constanta
05:50

16:50 Ploiesti
05:50

10:50 Galati
05:50

16:50 Targu Neamt
05:55

16:50 Buhusi
05:57

16:50 Roznov
05:58

21:40 Campina
06:00

16:50 Piatra Neamt
06:00

10:50 Giurgiu 10:50 Constanta 10:50 Giurgiu 10:50 Constanta 10:50 Tecuci
06:00

15:55 Giurgiu 15:55 Iasi 15:55 Iasi 15:55 Giurgiu 15:55 Giurgiu 15:55 Iasi 15:55 Ramnicu Valcea
06:00

21:40 Buhusi
06:05

10:50 Barlad
06:05

21:40 Roznov
06:10

16:50 Onesti
06:10

10:50 Turnu Magurele 10:50 Husi 10:50 Turnu Magurele
06:10

15:55 Alexandria 15:55 Alexandria 15:55 Podu Iloaiei 15:55 Podu Iloaiei 15:55 Podu Iloaiei 15:55 Alexandria
06:10

21:40 Targu Frumos
06:15

15:55 Turnu Magurele 15:55 Turnu Magurele 15:55 Turnu Magurele
06:15

21:40 Gura Humorului
06:20

16:50 Botosani
06:20

10:50 Corabia 10:50 Corabia
06:20

15:55 Caracal 15:55 Caracal 15:55 Caracal 15:55 Harlau 15:55 Harlau 15:55 Harlau
06:20

21:40 Falticeni
06:30

16:50 Pascani
06:30

10:50 Buzau 10:50 Mangalia 10:50 Alexandria 10:50 Alexandria 10:50 Mangalia
06:30

15:55 Flamanzi 15:55 Targoviste 15:55 Slatina (Olt) 15:55 Slatina (Olt) 15:55 Slatina (Olt) 15:55 Flamanzi 15:55 Flamanzi
06:30

21:40 Rovinari
06:35

21:40 Pascani
06:40

16:50 Craiova
06:40

10:50 Filiasi 10:50 Filiasi 10:50 Medgidia 10:50 Focsani 10:50 Medgidia
06:40

15:55 Botosani 15:55 Botosani 15:55 Botosani 15:55 Sinaia
06:40

21:40 Motca
06:45

15:55 Saveni 15:55 Saveni 15:55 Saveni
06:45

21:40 Piatra Neamt
06:50

16:50 Suceava
06:50

10:50 Slatina (Olt) 10:50 Hirsova 10:50 Hirsova 10:50 Slatina (Olt)
06:50

15:55 Darabani 15:55 Predeal 15:55 Darabani 15:55 Darabani
06:50

21:40 Roman
06:55

21:40 Cristesti
07:00

16:50 Filiasi
07:00

10:50 Tandarei 10:50 Tandarei 10:50 Marasesti 10:50 Craiova 10:50 Craiova
07:00

15:55 Craiova 15:55 Craiova 15:55 Dorohoi 15:55 Dorohoi 15:55 Craiova 15:55 Campina 15:55 Dorohoi
07:00

21:40 Targu Jiu
07:05

10:50 Adjud
07:05

21:40 Brasov
07:10

10:50 Sascut 10:50 Filiasi 10:50 Filiasi
07:10

15:55 Vanatori 15:55 Urziceni 15:55 Vanatori 15:55 Vanatori 15:55 Filiasi 15:55 Filiasi 15:55 Filiasi
07:10

16:50 Pitesti
07:20

10:50 Rovinari 10:50 Rovinari
07:20

15:55 Drobeta Turnu Severin 15:55 Ploiesti 15:55 Drobeta Turnu Severin 15:55 Drobeta Turnu Severin
07:20

21:40 Fetesti
07:30

16:50 Targu Secuiesc
07:30

10:50 Isalnita 10:50 Isalnita
07:30

15:55 Rovinari 15:55 Rovinari 15:55 Rovinari 15:55 Buzau
07:30

10:50 Targu Carbunesti 10:50 Targu Carbunesti
07:40

15:55 Resita 15:55 Resita 15:55 Resita 15:55 Ramnicu Sarat
07:40

10:50 Motru 10:50 Motru 10:50 Bacau
07:45

10:50 Resita 10:50 Resita
07:50

15:55 Focsani 15:55 Caransebes 15:55 Caransebes 15:55 Caransebes
07:50

10:50 Caransebes 10:50 Caransebes
07:55

21:40 Targu Neamt
08:00

16:50 Brasov
08:00

10:50 Slobozia 10:50 Roman 10:50 Lugoj 10:50 Slobozia 10:50 Lugoj
08:00

15:55 Marasesti 15:55 Targu Jiu 15:55 Targu Jiu 15:55 Targu Jiu
08:00

10:50 Vaslui 10:50 Timisoara 10:50 Timisoara
08:05

16:50 Bicaz
08:10

10:50 Negresti 10:50 Arad 10:50 Arad 10:50 Bucuresti 10:50 Bucuresti
08:10

15:55 Bumbesti Jiu 15:55 Adjud 15:55 Bumbesti Jiu 15:55 Bumbesti Jiu
08:10

16:50 Ramnicu Valcea
08:15

10:50 Iasi
08:15

16:50 Falticeni
08:20

10:50 Targu Jiu 10:50 Podu Iloaiei 10:50 Targu Jiu
08:20

15:55 Petrosani 15:55 Petrosani 15:55 Petrosani 15:55 Bacau
08:20

10:50 Deleni 10:50 Petrosani 10:50 Petrosani
08:25

21:40 Fagaras
08:30

16:50 Gura Humorului
08:30

10:50 Hirlau 10:50 Hateg 10:50 Hateg
08:30

15:55 Hateg 15:55 Hateg 15:55 Poiana Largului 15:55 Poiana Largului 15:55 Poiana Largului 15:55 Hateg 15:55 Roman
08:30

21:40 Petrosani
08:35

10:50 Targu Frumos
08:35

15:55 Bicaz 15:55 Bicaz 15:55 Bicaz
08:35

16:50 Moinesti
08:40

10:50 Calan 10:50 Pascani 10:50 Calan
08:40

15:55 Targu Frumos 15:55 Piatra Neamt 15:55 Hunedoara 15:55 Hunedoara 15:55 Piatra Neamt 15:55 Hunedoara 15:55 Piatra Neamt
08:40

16:50 Fagaras
08:45

10:50 Motca
08:45

10:50 Cristesti 10:50 Hunedoara 10:50 Hunedoara
08:50

15:55 Deva 15:55 Pascani 15:55 Deva 15:55 Deva
08:50

10:50 Timisesti
08:55

15:55 Targu Neamt
08:55

16:50 Comanesti
09:00

10:50 Pitesti 10:50 Deva 10:50 Pitesti 10:50 Deva 10:50 Dumbrava
09:00

15:55 Lugoj 15:55 Lugoj 15:55 Lugoj 15:55 Gheorgheni 15:55 Gheorgheni 15:55 Gheorgheni 15:55 Falticeni
09:00

10:50 Targu Neamt
09:05

16:50 Targu Jiu
09:10

10:50 Ramnicu Sarat 10:50 Piatra Neamt 10:50 Ramnicu Sarat
09:10

15:55 Timisoara 15:55 Timisoara 15:55 Sovata 15:55 Sovata 15:55 Suceava 15:55 Sovata 15:55 Timisoara
09:10

10:50 Bicaz
09:15

16:50 Campulung Moldovenesc
09:20

10:50 Campina 10:50 Campina
09:20

15:55 Radauti 15:55 Arad 15:55 Arad 15:55 Arad
09:20

21:40 Poiana Largului
09:30

16:50 Targu Ocna
09:30

10:50 Sinaia 10:50 Poiana Largului 10:50 Sinaia
09:30

15:55 Miercurea Ciuc 15:55 Miercurea Ciuc 15:55 Miercurea Ciuc 15:55 Chisineu Cris 15:55 Chisineu Cris 15:55 Chisineu Cris 15:55 Gura Humorului
09:30

21:40 Hateg
09:35

16:50 Gheorgheni
09:35

10:50 Durau
09:35

16:50 Reghin
09:40

10:50 Toplita 10:50 Predeal 10:50 Predeal
09:40

15:55 Odorheiu Secuiesc 15:55 Odorheiu Secuiesc 15:55 Odorheiu Secuiesc 15:55 Campulung Moldovenesc
09:40

21:40 Sibiu
09:45

16:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:50 Miercurea Ciuc 10:50 Brasov 10:50 Brasov 10:50 Sfantu Gheorghe
09:50

15:55 Salonta 15:55 Vatra Dornei 15:55 Salonta 15:55 Salonta 15:55 Toplita 15:55 Toplita 15:55 Toplita
09:50

10:50 Morareni
09:55

15:55 Prundu Bargaului
09:55

21:40 Hunedoara
10:00

16:50 Toplita Gara
10:00

10:50 Targu Secuiesc 10:50 Reghin 10:50 Targu Secuiesc
10:00

15:55 Gilau 15:55 Reghin 15:55 Reghin 15:55 Gilau 15:55 Nasaud 15:55 Reghin 15:55 Gilau
10:00

10:50 Sighisoara 10:50 Sfantu Gheorghe 10:50 Sfantu Gheorghe
10:05

16:50 Sighisoara
10:10

10:50 Covasna 10:50 Covasna
10:10

15:55 Onesti 15:55 Onesti 15:55 Onesti 15:55 Bistrita
10:10

16:50 Orastie
10:15

10:50 Targu Mures
10:15

15:55 Beclean
10:15

16:50 Deva
10:20

10:50 Falticeni 10:50 Targu Ocna 10:50 Targu Ocna
10:20

15:55 Moinesti 15:55 Moinesti 15:55 Moinesti 15:55 Dej
10:20

16:50 Caransebes
10:25

10:50 Suceava
10:25

21:40 Sebes
10:30

16:50 Targu Mures
10:30

10:50 Dolhasca 10:50 Onesti 10:50 Onesti
10:30

15:55 Comanesti 15:55 Comanesti 15:55 Comanesti
10:30

16:50 Vatra Dornei
10:35

10:50 Veresti
10:35

10:50 Darabani 10:50 Comanesti 10:50 Comanesti
10:40

15:55 Covasna 15:55 Covasna 15:55 Covasna
10:40

10:50 Botosani
10:45

10:50 Gura Humorului 10:50 Moinesti 10:50 Moinesti
10:50

15:55 Targu Secuiesc 15:55 Targu Secuiesc 15:55 Targu Secuiesc
10:50

10:50 Campulung Moldovenesc
10:55

16:50 Resita
11:00

10:50 Fagaras 10:50 Simeria 10:50 Fagaras 10:50 Simeria 10:50 Iacobeni
11:00

15:55 Brasov 15:55 Brasov 15:55 Brasov
11:00

16:50 Blaj
11:10

10:50 Vestem 10:50 Vatra Dornei 10:50 Vestem
11:10

15:55 Fagaras 15:55 Fagaras 15:55 Fagaras
11:10

16:50 Sibiu
11:15

10:50 Prundu Bargaului
11:15

10:50 Bistrita 10:50 Orastie 10:50 Ramnicu Valcea 10:50 Orastie 10:50 Ramnicu Valcea
11:20

15:55 Sibiu 15:55 Sibiu 15:55 Sibiu
11:20

10:50 Beclean
11:25

15:55 Sebes 15:55 Sebes 15:55 Sebes
11:25

21:40 Toplita
11:30

16:50 Medias
11:30

10:50 Sebes 10:50 Dej 10:50 Sibiu 10:50 Sebes 10:50 Sibiu
11:30

15:55 Alba Iulia 15:55 Alba Iulia 15:55 Alba Iulia
11:30

16:50 Sebes
11:35

15:55 Teius 15:55 Teius 15:55 Teius
11:35

10:50 Miercurea Sibiului 10:50 Lancram 10:50 Miercurea Sibiului 10:50 Lancram
11:40

15:55 Aiud 15:55 Aiud 15:55 Aiud
11:40

10:50 Sighisoara 10:50 Alba Iulia 10:50 Sighisoara 10:50 Alba Iulia
11:50

15:55 Targu Mures 15:55 Targu Mures 15:55 Targu Mures
11:50

21:40 Deva
12:00

16:50 Alba Iulia
12:00

10:50 Medias 10:50 Cluj Napoca 10:50 Medias
12:00

15:55 Turda 15:55 Turda 15:55 Turda
12:00

10:50 Gilau
12:05

16:50 Bistrita
12:10

10:50 Teius 10:50 Teius 10:50 Huedin
12:10

10:50 Negreni
12:15

16:50 Lugoj
12:20

10:50 Aiud 10:50 Alesd 10:50 Aiud
12:20

21:40 Reghin
12:30

16:50 Aiud
12:30

10:50 Unirea 10:50 Unirea
12:30

16:50 Beclean
12:35

10:50 Turda 10:50 Turda
12:40

16:50 Dej
13:00

15:55 Gherla
13:00

16:50 Turda
13:15

21:40 Alba Iulia
13:30

16:50 Gherla
13:30

15:55 Cluj Napoca
13:30

15:55 Bontida
13:50

16:50 Cluj Napoca
14:00

10:50 Cluj Napoca 10:50 Cluj Napoca 10:50 Cluj Napoca 10:50 Cluj Napoca
14:00

15:55 Baia Mare
14:00

16:50 Timisoara
14:10

15:55 Satu Mare
14:10

15:55 Zalau
14:20

21:40 Targu Mures
14:30

15:55 Huedin
14:30

15:55 Alesd
14:40

21:40 Aiud
14:45

21:40 Ludus
15:00

16:50 Huedin
15:00

21:40 Turda
15:30

21:40 Cluj Napoca
16:00

16:50 Arad
16:00

15:55 Oradea
16:50

16:50 Oradea
17:00

16:50 Nadlac
17:10

21:40 Huedin
18:00

10:50 Oradea
18:30

21:40 Alesd
19:00

10:50 Bors
19:00

21:40 Oradea
19:30

21:40 Bors
19:45

10:50 Budapesta
23:00