Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Deggendorf, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:00
12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova
15:00 Danytur
11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov
15:00 Danytur
02:30 Viena
16:40
14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 14:20 Filiasi 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia
Sosiri
De la Ora

02:00 Tulcea
01:15

04:50 Tulcea 04:50 Tulcea
01:15

02:00 Braila
01:20

04:50 Braila 04:50 Braila
01:20

02:00 Mangalia
02:00

02:00 Galati 02:00 Constanta
03:00

04:50 Galati 04:50 Galati
03:00

02:00 Medgidia
03:10

02:00 Ianca
03:30

04:50 Ianca 04:50 Ianca
03:30
Danytur
05:20 Schwechat 05:20 Schwechat
03:50
Danytur
05:20 Viena
04:00

02:00 Calarasi
04:00

02:00 Cernavoda
04:10

04:50 Mangalia
04:10

02:00 Slobozia
04:15

02:00 Harsova
04:20

04:50 Constanta
04:20

02:00 Faurei
04:30

04:50 Faurei 04:50 Faurei 04:50 Medgidia
04:30

02:00 Tecuci
04:40

04:50 Calarasi 04:50 Tecuci 04:50 Tecuci
04:40

02:00 Barlad
04:50

04:50 Barlad 04:50 Barlad 04:50 Cernavoda
04:50

04:50 Slobozia
04:55
Danytur
05:20 Braila 05:20 Braila 05:20 Focsani
05:00

02:00 Lehliu
05:00

04:50 Harsova
05:00

02:00 Tandarei
05:10

04:50 Lehliu
05:10
Danytur
05:20 Tecuci
05:20

04:50 Tandarei
05:20
Danytur
05:20 Galati 05:20 Galati
05:30

02:00 Husi
05:30

04:50 Bucuresti 04:50 Husi 04:50 Husi
05:30
Danytur
05:20 Marasesti
05:40

02:00 Vaslui
05:40

04:50 Vaslui 04:50 Vaslui 04:50 Pitesti
05:40

04:50 Ramnicu Valcea
05:50
Danytur
05:20 Barlad 05:20 Saveni 05:20 Adjud 05:20 Barlad
06:00

02:00 Giurgiu 02:00 Iasi
06:00

04:50 Targoviste 04:50 Giurgiu 04:50 Iasi 04:50 Giurgiu 04:50 Iasi
06:00
Danytur
05:20 Husi 05:20 Husi
06:10

02:00 Podu Iloaiei 02:00 Alexandria
06:10

04:50 Sinaia 04:50 Podu Iloaiei 04:50 Podu Iloaiei 04:50 Alexandria 04:50 Alexandria
06:10

02:00 Turnu Magurele
06:15

04:50 Turnu Magurele 04:50 Turnu Magurele
06:15

02:00 Caracal 02:00 Harlau
06:20

04:50 Caracal 04:50 Caracal 04:50 Harlau 04:50 Harlau 04:50 Predeal
06:20
Danytur
05:20 Botosani
06:30

02:00 Flamanzi 02:00 Slatina (Olt)
06:30

04:50 Campina 04:50 Flamanzi 04:50 Flamanzi 04:50 Slatina (Olt) 04:50 Slatina (Olt)
06:30

02:00 Botosani
06:40

04:50 Urziceni 04:50 Botosani 04:50 Botosani
06:40

02:00 Saveni
06:45

04:50 Saveni 04:50 Saveni
06:45

02:00 Darabani
06:50

04:50 Ploiesti 04:50 Darabani 04:50 Darabani
06:50
Danytur
05:20 Vaslui 05:20 Iasi 05:20 Harlau 05:20 Vaslui
07:00

02:00 Bucuresti 02:00 Craiova 02:00 Dorohoi
07:00

04:50 Craiova 04:50 Craiova 04:50 Dorohoi 04:50 Dorohoi 04:50 Buzau
07:00

02:00 Filiasi 02:00 Vanatori
07:10

04:50 Filiasi 04:50 Filiasi 04:50 Ramnicu Sarat 04:50 Vanatori 04:50 Vanatori
07:10
Danytur
05:20 Cotnari
07:15

02:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

04:50 Drobeta Turnu Severin 04:50 Drobeta Turnu Severin 04:50 Focsani
07:20
Danytur
05:20 Targu Frumos 05:20 Suceava
07:30

02:00 Pitesti 02:00 Rovinari
07:30

04:50 Marasesti 04:50 Rovinari 04:50 Rovinari
07:30

02:00 Resita
07:40

04:50 Resita 04:50 Resita 04:50 Adjud
07:40

02:00 Caransebes
07:50

04:50 Caransebes 04:50 Caransebes 04:50 Bacau
07:50
Danytur
05:20 Pascani 05:20 Negresti 05:20 Negresti 05:20 Targu Ocna
08:00

02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Targu Jiu
08:00

04:50 Targu Jiu 04:50 Targu Jiu 04:50 Roman
08:00

02:00 Bumbesti Jiu 02:00 Targoviste
08:10

04:50 Targu Frumos 04:50 Bumbesti Jiu 04:50 Bumbesti Jiu
08:10

02:00 Sinaia 02:00 Petrosani
08:20

04:50 Pascani 04:50 Petrosani 04:50 Petrosani
08:20

02:00 Poiana Largului 02:00 Predeal 02:00 Hateg
08:30

04:50 Poiana Largului 04:50 Poiana Largului 04:50 Hateg 04:50 Motca 04:50 Hateg
08:30

02:00 Bicaz
08:35

04:50 Bicaz 04:50 Bicaz
08:35

02:00 Campina 02:00 Piatra Neamt 02:00 Hunedoara
08:40

04:50 Hunedoara 04:50 Targu Neamt 04:50 Piatra Neamt 04:50 Hunedoara 04:50 Piatra Neamt
08:40

02:00 Deva 02:00 Urziceni
08:50

04:50 Deva 04:50 Falticeni 04:50 Deva
08:50

04:50 Suceava
08:55
Danytur
05:20 Comanesti 05:20 Roman 05:20 Roman
09:00

02:00 Gheorgheni 02:00 Ploiesti 02:00 Lugoj
09:00

04:50 Gheorgheni 04:50 Gheorgheni 04:50 Radauti 04:50 Lugoj 04:50 Lugoj
09:00

02:00 Timisoara 02:00 Sovata 02:00 Buzau
09:10

04:50 Gura Humorului 04:50 Timisoara 04:50 Timisoara 04:50 Sovata 04:50 Sovata
09:10
Danytur
05:20 Girov
09:20

02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Arad
09:20

04:50 Campulung Moldovenesc 04:50 Arad 04:50 Arad
09:20

02:00 Chisineu Cris 02:00 Focsani 02:00 Miercurea Ciuc
09:30

04:50 Chisineu Cris 04:50 Chisineu Cris 04:50 Vatra Dornei 04:50 Miercurea Ciuc 04:50 Miercurea Ciuc
09:30

02:00 Odorheiu Secuiesc 02:00 Marasesti
09:40

04:50 Odorheiu Secuiesc 04:50 Odorheiu Secuiesc 04:50 Prundu Bargaului
09:40

02:00 Adjud 02:00 Toplita 02:00 Salonta
09:50

04:50 Nasaud 04:50 Toplita 04:50 Toplita 04:50 Salonta 04:50 Salonta
09:50
Danytur
05:20 Miercurea Ciuc 05:20 Piatra Neamt 05:20 Bacau 05:20 Gura Humorului 05:20 Targu Neamt 05:20 Bacau
10:00

02:00 Reghin 02:00 Gilau 02:00 Bacau
10:00

04:50 Bistrita 04:50 Gilau 04:50 Gilau 04:50 Reghin 04:50 Reghin
10:00

02:00 Roman 02:00 Onesti
10:10

04:50 Beclean 04:50 Onesti 04:50 Onesti
10:10

02:00 Targu Frumos
10:15

02:00 Moinesti 02:00 Pascani
10:20

04:50 Moinesti 04:50 Moinesti 04:50 Dej
10:20
Danytur
05:20 Bicaz
10:30

02:00 Comanesti 02:00 Motca
10:30

04:50 Gherla 04:50 Comanesti 04:50 Comanesti
10:30

02:00 Covasna 02:00 Targu Neamt
10:40

04:50 Covasna 04:50 Covasna
10:40

02:00 Falticeni 02:00 Targu Secuiesc
10:50

04:50 Targu Secuiesc 04:50 Targu Secuiesc
10:50

02:00 Suceava
10:55
Danytur
05:20 Campulung Moldovenesc 05:20 Onesti 05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Onesti
11:00

02:00 Radauti 02:00 Brasov
11:00

04:50 Brasov 04:50 Brasov
11:00

02:00 Gura Humorului
11:05

02:00 Fagaras 02:00 Campulung Moldovenesc
11:10

04:50 Fagaras 04:50 Fagaras
11:10

02:00 Sibiu 02:00 Vatra Dornei
11:20

04:50 Sibiu 04:50 Sibiu
11:20

02:00 Sebes
11:25

04:50 Sebes 04:50 Sebes
11:25

02:00 Prundu Bargaului 02:00 Alba Iulia
11:30

04:50 Alba Iulia 04:50 Alba Iulia
11:30

02:00 Teius
11:35

04:50 Teius 04:50 Teius
11:35

02:00 Aiud 02:00 Nasaud
11:40

04:50 Aiud 04:50 Aiud
11:40

02:00 Bistrita
11:45

02:00 Targu Mures
11:50

04:50 Targu Mures 04:50 Targu Mures
11:50

02:00 Beclean
11:55
Danytur
05:20 Targu Secuiesc 05:20 Vatra Dornei 05:20 Targu Secuiesc 05:20 Medias 05:20 Praid
12:00

02:00 Dej 02:00 Turda
12:00

04:50 Turda 04:50 Turda
12:00

02:00 Gherla
12:30
Danytur
05:20 Blaj 05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Reghin 05:20 Sfantu Gheorghe
13:00

02:00 Cluj Napoca
13:30

04:50 Cluj Napoca
13:30

02:00 Bontida
13:50

04:50 Bontida
13:50
Danytur
05:20 Fagaras 05:20 Teius 05:20 Brasov 05:20 Brasov
14:00

02:00 Baia Mare
14:00

04:50 Baia Mare
14:00

02:00 Satu Mare
14:10

04:50 Satu Mare
14:10

02:00 Zalau
14:20

04:50 Zalau
14:20

02:00 Huedin
14:30

04:50 Huedin
14:30

04:50 Alesd
14:40
Danytur
05:20 Sighisoara 05:20 Avrig 05:20 Alba Iulia 05:20 Sighisoara
15:00
Danytur
05:20 Sibiu
15:30
Danytur
05:20 Targu Mures 05:20 Targu Mures 05:20 Dej 05:20 Bistrita 05:20 Zlatna
16:00
Danytur
05:20 Ludus 05:20 Ludus 05:20 Sebes
16:30
Danytur
05:20 Abrud 05:20 Campia Turzii 05:20 Campia Turzii 05:20 Nasaud
17:00

04:50 Oradea
17:00
Danytur
05:20 Turda 05:20 Beclean 05:20 Turda
17:30

02:00 Alesd
17:40
Danytur
05:20 Gherla 05:20 Zalau 05:20 Deva 05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca 05:20 Brad
18:00

02:00 Oradea
18:00
Danytur
05:20 Floresti 05:20 Floresti
18:30
Danytur
05:20 Gilau 05:20 Gilau
19:00
Danytur
05:20 Huedin 05:20 Huedin
20:00
Danytur
05:20 Alesd 05:20 Alesd
21:00
Danytur
05:20 Oradea 05:20 Arad 05:20 Oradea 05:20 Oradea 05:20 Oradea
22:00