Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Duisburg > La adresa

La adresa

Duisburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:40 Danytur
08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui
08:30
15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:50 Lugoj 12:00 Cluj Napoca 13:20 Petrosani 11:10 Zalau 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:10 Targu Mures 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 12:55 Deva 11:40 Bontida 13:40 Targu Jiu 11:00 Huedin 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 13:00 Hunedoara 11:30 Baia Mare 13:50 Caransebes 10:00 Alesd 14:20 Filiasi 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 13:10 Hateg 11:20 Satu Mare 13:55 Resita 09:00 Oradea 14:40 Slatina (Olt) 12:55 Covasna 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda
08:50 Romfour Romania
13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca
08:50
13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:30 Mangalia 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 17:50 Cernavoda 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:10 Medgidia 14:30 Craiova 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria
10:00
13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea
10:30
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
11:20
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
Sosiri
De la Ora

13:20 Constanta
00:05

15:50 Braila
00:10

13:20 Mangalia
00:10

13:20 Medgidia
00:15

13:20 Cernavoda
00:30

15:50 Galati
00:40

15:50 Buzau
01:00

13:20 Giurgiu
01:00

13:20 Alexandria
01:05

13:20 Fetesti
01:10

11:30 Tulcea
01:15

13:00 Tulcea 13:00 Tulcea
01:15

15:15 Tulcea 15:15 Tulcea
01:15

13:20 Braila
01:20

11:30 Braila
01:20

13:00 Braila 13:00 Braila
01:20

15:15 Braila 15:15 Braila
01:20

15:50 Ramnicu Sarat
01:30

13:20 Tulcea
01:30

15:50 Tecuci
01:55

13:20 Calarasi
02:00

11:30 Mangalia
02:00

13:00 Mangalia
02:00

13:20 Galati
02:10

15:50 Focsani
02:15

15:50 Adjud
02:45

15:50 Barlad
03:00

13:20 Slobozia
03:00

11:30 Galati 11:30 Constanta
03:00

13:00 Galati 13:00 Galati 13:00 Constanta
03:00

15:15 Galati 15:15 Galati
03:00

13:20 Tecuci
03:10

11:30 Medgidia
03:10

13:20 Ramnicu Sarat
03:20

15:50 Husi
03:30

13:20 Barlad
03:30

11:30 Ianca
03:30

13:00 Ianca 13:00 Ianca 13:00 Medgidia
03:30

15:15 Ianca 15:15 Ianca
03:30

15:50 Dorohoi
03:35

13:00 Calarasi
03:40

15:50 Onesti
03:45
Danytur
14:20 Schwechat
03:50

13:20 Husi
03:50

13:00 Cernavoda
03:50

13:00 Slobozia
03:55

15:50 Vaslui
04:00

13:20 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
19:30 Tulcea 19:20 Tulcea
04:00

11:30 Calarasi
04:00

13:00 Harsova
04:00

15:50 Comanesti
04:10

13:20 Buzau
04:10

11:30 Cernavoda
04:10

13:00 Lehliu
04:10

15:15 Mangalia
04:10

15:50 Bucuresti
04:15

11:30 Slobozia
04:15

15:50 Moinesti
04:20

13:20 Focsani
04:20

11:30 Harsova
04:20

13:00 Tandarei
04:20

15:15 Constanta
04:20

15:50 Botosani
04:30

13:20 Vaslui
04:30
Romfour Romania
19:20 Braila 19:30 Braila
04:30

11:30 Faurei
04:30

13:00 Faurei 13:00 Faurei
04:30

15:15 Medgidia 15:15 Faurei 15:15 Faurei
04:30

15:50 Craiova
04:35

13:20 Harlau
04:40

11:30 Tecuci
04:40

13:00 Tecuci 13:00 Tecuci
04:40

15:15 Tecuci 15:15 Tecuci 15:15 Calarasi
04:40

15:50 Iasi
04:45

11:30 Barlad
04:50

13:00 Barlad 13:00 Barlad
04:50

15:15 Barlad 15:15 Barlad 15:15 Cernavoda
04:50

15:15 Slobozia
04:55

15:50 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
14:20 Focsani 14:20 Braila 14:20 Focsani
05:00

13:20 Roman
05:00
Romfour Romania
19:30 Galati 19:20 Galati
05:00

11:30 Lehliu
05:00

13:00 Bucuresti
05:00

15:15 Harsova
05:00

15:50 Filiasi
05:05

15:50 Ploiesti
05:10

13:20 Adjud
05:10

11:30 Tandarei
05:10

13:00 Pitesti
05:10

15:15 Lehliu
05:10

13:20 Bacau
05:15

15:50 Suceava
05:20
Danytur
14:20 Tecuci 14:20 Tecuci
05:20

13:20 Slatina (Olt)
05:20

15:15 Tandarei
05:20

13:20 Radauti
05:25

15:50 Bacau
05:30
Danytur
14:20 Galati
05:30

13:20 Iasi
05:30

11:30 Husi
05:30

13:00 Husi 13:00 Husi
05:30

15:15 Husi 15:15 Husi 15:15 Bucuresti
05:30

13:20 Dorohoi
05:35

15:50 Negresti
05:40
Danytur
14:20 Marasesti 14:20 Marasesti
05:40

13:20 Targu Frumos
05:40

11:30 Vaslui
05:40

13:00 Vaslui 13:00 Vaslui
05:40

15:15 Pitesti 15:15 Vaslui 15:15 Vaslui
05:40

15:50 Harlau
05:45

13:20 Targoviste
05:45

13:20 Urziceni
05:47

15:50 Constanta
05:50

13:20 Ploiesti
05:50

15:15 Ramnicu Valcea
05:50

13:20 Targu Neamt
05:55

13:20 Buhusi
05:57

13:20 Roznov
05:58

15:50 Campina
06:00
Danytur
14:20 Saveni 14:20 Adjud 14:20 Saveni 14:20 Adjud 14:20 Barlad
06:00

13:20 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
19:20 Tecuci 19:20 Giurgiu 19:30 Giurgiu 19:30 Constanta 19:30 Constanta 19:20 Constanta 19:20 Giurgiu 19:20 Constanta 19:30 Tecuci 19:30 Giurgiu
06:00

11:30 Giurgiu 11:30 Iasi
06:00

13:00 Giurgiu 13:00 Giurgiu 13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Iasi 13:00 Iasi
06:00

15:15 Iasi 15:15 Iasi 15:15 Giurgiu 15:15 Giurgiu 15:15 Targoviste
06:00

15:50 Buhusi
06:05

15:50 Roznov
06:10
Danytur
14:20 Husi
06:10

13:20 Onesti
06:10
Romfour Romania
19:30 Turnu Magurele 19:30 Barlad 19:20 Turnu Magurele 19:20 Barlad 19:30 Turnu Magurele 19:20 Turnu Magurele
06:10

11:30 Podu Iloaiei 11:30 Alexandria
06:10

13:00 Podu Iloaiei 13:00 Podu Iloaiei 13:00 Alexandria 13:00 Alexandria
06:10

15:15 Podu Iloaiei 15:15 Podu Iloaiei 15:15 Alexandria 15:15 Alexandria 15:15 Sinaia
06:10

15:50 Targu Frumos
06:15

11:30 Turnu Magurele
06:15

13:00 Turnu Magurele 13:00 Turnu Magurele
06:15

15:15 Turnu Magurele 15:15 Turnu Magurele
06:15

15:50 Gura Humorului
06:20

13:20 Botosani
06:20
Romfour Romania
19:20 Husi 19:20 Corabia 19:30 Corabia 19:20 Corabia 19:30 Husi 19:30 Corabia
06:20

11:30 Caracal 11:30 Harlau
06:20

13:00 Harlau 13:00 Caracal 13:00 Harlau 13:00 Caracal
06:20

15:15 Caracal 15:15 Caracal 15:15 Predeal 15:15 Harlau 15:15 Harlau
06:20

15:50 Falticeni
06:30
Danytur
14:20 Botosani 14:20 Botosani
06:30

13:20 Pascani
06:30
Romfour Romania
19:30 Alexandria 19:20 Mangalia 19:30 Mangalia 19:20 Mangalia 19:30 Buzau 19:20 Alexandria 19:20 Buzau 19:30 Alexandria 19:20 Alexandria 19:30 Mangalia
06:30

11:30 Flamanzi 11:30 Slatina (Olt)
06:30

13:00 Slatina (Olt) 13:00 Slatina (Olt) 13:00 Flamanzi 13:00 Flamanzi 13:00 Targoviste
06:30

15:15 Campina 15:15 Flamanzi 15:15 Slatina (Olt) 15:15 Flamanzi 15:15 Slatina (Olt)
06:30

15:50 Rovinari
06:35

15:50 Pascani
06:40

13:20 Craiova
06:40
Romfour Romania
19:30 Medgidia 19:20 Medgidia 19:20 Focsani 19:20 Filiasi 19:30 Filiasi 19:30 Medgidia 19:20 Filiasi 19:20 Medgidia 19:30 Focsani 19:30 Filiasi
06:40

11:30 Botosani
06:40

13:00 Sinaia 13:00 Botosani 13:00 Botosani
06:40

15:15 Botosani 15:15 Botosani 15:15 Urziceni
06:40

15:50 Motca
06:45

11:30 Saveni
06:45

13:00 Saveni 13:00 Saveni
06:45

15:15 Saveni 15:15 Saveni
06:45

15:50 Piatra Neamt
06:50

13:20 Suceava
06:50
Romfour Romania
19:30 Slatina (Olt) 19:20 Hirsova 19:30 Marasesti 19:20 Slatina (Olt) 19:20 Marasesti 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Hirsova 19:20 Hirsova 19:20 Slatina (Olt) 19:30 Hirsova
06:50

11:30 Darabani
06:50

13:00 Darabani 13:00 Darabani 13:00 Predeal
06:50

15:15 Darabani 15:15 Darabani 15:15 Ploiesti
06:50

15:50 Roman
06:55
Romfour Romania
19:20 Adjud 19:30 Adjud
06:55

15:50 Cristesti
07:00
Danytur
14:20 Harlau 14:20 Iasi 14:20 Iasi 14:20 Harlau 14:20 Vaslui
07:00

13:20 Filiasi
07:00
Romfour Romania
19:20 Craiova 19:30 Sascut 19:30 Craiova 19:30 Tandarei 19:30 Tandarei 19:20 Tandarei 19:20 Sascut 19:20 Craiova 19:20 Tandarei 19:30 Craiova
07:00

11:30 Bucuresti 11:30 Craiova 11:30 Dorohoi
07:00

13:00 Dorohoi 13:00 Dorohoi 13:00 Campina 13:00 Craiova 13:00 Craiova
07:00

15:15 Buzau 15:15 Craiova 15:15 Craiova 15:15 Dorohoi 15:15 Dorohoi
07:00

15:50 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
19:20 Bacau 19:30 Bacau
07:05

15:50 Brasov
07:10
Romfour Romania
19:30 Filiasi 19:30 Roman 19:20 Filiasi 19:20 Roman 19:30 Filiasi 19:20 Filiasi
07:10

11:30 Filiasi 11:30 Vanatori
07:10

13:00 Filiasi 13:00 Filiasi 13:00 Vanatori 13:00 Vanatori 13:00 Urziceni
07:10

15:15 Vanatori 15:15 Vanatori 15:15 Ramnicu Sarat 15:15 Filiasi 15:15 Filiasi
07:10
Danytur
14:20 Cotnari 14:20 Cotnari
07:15
Romfour Romania
19:20 Vaslui 19:30 Vaslui
07:15

13:20 Pitesti
07:20
Romfour Romania
19:20 Rovinari 19:30 Negresti 19:30 Rovinari 19:20 Negresti 19:20 Rovinari 19:30 Rovinari
07:20

11:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

13:00 Ploiesti 13:00 Drobeta Turnu Severin 13:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

15:15 Drobeta Turnu Severin 15:15 Drobeta Turnu Severin 15:15 Focsani
07:20

15:50 Fetesti
07:30
Danytur
14:20 Targu Frumos 14:20 Targu Frumos 14:20 Suceava 14:20 Suceava
07:30

13:20 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
19:20 Iasi 19:30 Isalnita 19:20 Isalnita 19:30 Isalnita 19:30 Iasi 19:20 Isalnita
07:30

11:30 Pitesti 11:30 Rovinari
07:30

13:00 Rovinari 13:00 Rovinari 13:00 Buzau
07:30

15:15 Marasesti 15:15 Rovinari 15:15 Rovinari
07:30
Romfour Romania
19:30 Podu Iloaiei 19:20 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
19:20 Deleni 19:20 Targu Carbunesti 19:30 Targu Carbunesti 19:20 Targu Carbunesti 19:30 Deleni 19:30 Targu Carbunesti
07:40

11:30 Resita
07:40

13:00 Resita 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Resita
07:40

15:15 Adjud 15:15 Resita 15:15 Resita
07:40
Romfour Romania
19:30 Motru 19:30 Harlau 19:20 Motru 19:20 Harlau 19:30 Motru 19:20 Motru
07:45
Romfour Romania
19:20 Targu Frumos 19:20 Resita 19:30 Resita 19:20 Resita 19:30 Targu Frumos 19:30 Resita
07:50

11:30 Caransebes
07:50

13:00 Focsani 13:00 Caransebes 13:00 Caransebes
07:50

15:15 Bacau 15:15 Caransebes 15:15 Caransebes
07:50
Romfour Romania
19:30 Caransebes 19:30 Pascani 19:20 Caransebes 19:20 Pascani 19:30 Caransebes 19:20 Caransebes
07:55

15:50 Targu Neamt
08:00
Danytur
14:20 Negresti 14:20 Targu Ocna 14:20 Targu Ocna 14:20 Pascani 14:20 Pascani
08:00

13:20 Brasov
08:00
Romfour Romania
19:20 Motca 19:20 Lugoj 19:20 Slobozia 19:30 Slobozia 19:20 Slobozia 19:30 Lugoj 19:20 Lugoj 19:30 Motca 19:30 Lugoj 19:30 Slobozia
08:00

11:30 Targu Jiu 11:30 Ramnicu Valcea
08:00

13:00 Marasesti 13:00 Targu Jiu 13:00 Targu Jiu
08:00

15:15 Targu Jiu 15:15 Targu Jiu 15:15 Roman
08:00
Romfour Romania
19:30 Timisoara 19:20 Timisoara 19:30 Timisoara 19:20 Timisoara
08:05

13:20 Bicaz
08:10
Romfour Romania
19:30 Bucuresti 19:20 Bucuresti 19:20 Arad 19:30 Cristesti 19:30 Arad 19:30 Bucuresti 19:20 Cristesti 19:20 Arad 19:20 Bucuresti 19:30 Arad
08:10

11:30 Bumbesti Jiu 11:30 Targoviste
08:10

13:00 Bumbesti Jiu 13:00 Adjud 13:00 Bumbesti Jiu
08:10

15:15 Bumbesti Jiu 15:15 Bumbesti Jiu 15:15 Targu Frumos
08:10

13:20 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
19:20 Timisesti 19:30 Timisesti
08:15

13:20 Falticeni
08:20
Romfour Romania
19:30 Targu Jiu 19:30 Dumbrava 19:20 Targu Jiu 19:20 Dumbrava 19:30 Targu Jiu 19:20 Targu Jiu
08:20

11:30 Sinaia 11:30 Petrosani
08:20

13:00 Petrosani 13:00 Petrosani 13:00 Bacau
08:20

15:15 Pascani 15:15 Petrosani 15:15 Petrosani
08:20
Romfour Romania
19:20 Petrosani 19:30 Petrosani 19:20 Petrosani 19:30 Petrosani
08:25

15:50 Fagaras
08:30

13:20 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
19:20 Targu Neamt 19:20 Hateg 19:30 Hateg 19:20 Hateg 19:30 Targu Neamt 19:30 Hateg
08:30

11:30 Poiana Largului 11:30 Predeal 11:30 Hateg
08:30

13:00 Poiana Largului 13:00 Poiana Largului 13:00 Hateg 13:00 Roman 13:00 Hateg
08:30

15:15 Motca 15:15 Poiana Largului 15:15 Poiana Largului 15:15 Hateg 15:15 Hateg
08:30

15:50 Petrosani
08:35
Romfour Romania
19:30 Piatra Neamt 19:20 Piatra Neamt
08:35

11:30 Bicaz
08:35

13:00 Bicaz 13:00 Bicaz
08:35

15:15 Bicaz 15:15 Bicaz
08:35

13:20 Moinesti
08:40
Romfour Romania
19:20 Bicaz 19:30 Calan 19:20 Calan 19:30 Calan 19:30 Bicaz 19:20 Calan
08:40

11:30 Hunedoara 11:30 Piatra Neamt 11:30 Campina
08:40

13:00 Targu Frumos 13:00 Piatra Neamt 13:00 Piatra Neamt 13:00 Hunedoara 13:00 Hunedoara
08:40

15:15 Hunedoara 15:15 Hunedoara 15:15 Piatra Neamt 15:15 Piatra Neamt 15:15 Targu Neamt
08:40

13:20 Fagaras
08:45
Romfour Romania
19:30 Poiana Largului 19:20 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
19:20 Durau 19:30 Hunedoara 19:20 Hunedoara 19:30 Hunedoara 19:30 Durau 19:20 Hunedoara
08:50

11:30 Deva 11:30 Urziceni
08:50

13:00 Deva 13:00 Pascani 13:00 Deva
08:50

15:15 Deva 15:15 Deva 15:15 Falticeni
08:50
Romfour Romania
19:30 Borsec 19:20 Borsec
08:55

13:00 Targu Neamt
08:55

15:15 Suceava
08:55
Danytur
14:20 Roman 14:20 Comanesti 14:20 Comanesti
09:00

13:20 Comanesti
09:00
Romfour Romania
19:20 Toplita 19:20 Deva 19:20 Pitesti 19:30 Deva 19:20 Deva 19:30 Toplita 19:30 Pitesti 19:20 Pitesti 19:30 Deva 19:30 Pitesti
09:00

11:30 Gheorgheni 11:30 Ploiesti 11:30 Lugoj
09:00

13:00 Lugoj 13:00 Lugoj 13:00 Gheorgheni 13:00 Gheorgheni 13:00 Falticeni
09:00

15:15 Radauti 15:15 Gheorgheni 15:15 Gheorgheni 15:15 Lugoj 15:15 Lugoj
09:00
Romfour Romania
19:30 Miercurea Ciuc 19:20 Miercurea Ciuc
09:05

13:20 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
19:20 Sfantu Gheorghe 19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Ramnicu Sarat 19:20 Ramnicu Sarat 19:20 Ramnicu Sarat 19:30 Sfantu Gheorghe
09:10

11:30 Timisoara 11:30 Sovata 11:30 Buzau
09:10

13:00 Suceava 13:00 Sovata 13:00 Sovata 13:00 Timisoara 13:00 Timisoara
09:10

15:15 Timisoara 15:15 Timisoara 15:15 Sovata 15:15 Sovata 15:15 Gura Humorului
09:10
Romfour Romania
19:30 Morareni 19:20 Morareni
09:15
Danytur
14:20 Girov 14:20 Girov
09:20

13:20 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
19:20 Reghin 19:20 Campina 19:30 Campina 19:20 Campina 19:30 Reghin 19:30 Campina
09:20

11:30 Arad 11:30 Ramnicu Sarat
09:20

13:00 Radauti 13:00 Arad 13:00 Arad
09:20

15:15 Arad 15:15 Arad 15:15 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
19:30 Medias 19:20 Medias
09:25

15:50 Poiana Largului
09:30

13:20 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
19:20 Sighisoara 19:30 Sinaia 19:20 Sinaia 19:30 Sinaia 19:20 Sinaia 19:30 Sighisoara
09:30

11:30 Chisineu Cris 11:30 Focsani 11:30 Miercurea Ciuc
09:30

13:00 Chisineu Cris 13:00 Chisineu Cris 13:00 Gura Humorului 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Miercurea Ciuc
09:30

15:15 Chisineu Cris 15:15 Miercurea Ciuc 15:15 Chisineu Cris 15:15 Miercurea Ciuc 15:15 Vatra Dornei
09:30

15:50 Hateg
09:35

13:20 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
19:20 Targu Mures 19:30 Targu Mures
09:35

13:20 Reghin
09:40
Romfour Romania
19:20 Predeal 19:30 Falticeni 19:20 Falticeni 19:30 Predeal 19:20 Predeal 19:30 Predeal
09:40

11:30 Odorheiu Secuiesc 11:30 Marasesti
09:40

13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Campulung Moldovenesc
09:40

15:15 Prundu Bargaului 15:15 Odorheiu Secuiesc 15:15 Odorheiu Secuiesc
09:40

15:50 Sibiu
09:45

13:20 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
19:20 Suceava 19:30 Suceava
09:45
Romfour Romania
19:30 Veresti 19:30 Brasov 19:20 Veresti 19:30 Brasov 19:20 Brasov 19:20 Brasov
09:50

11:30 Toplita 11:30 Adjud 11:30 Salonta
09:50

13:00 Vatra Dornei 13:00 Salonta 13:00 Salonta 13:00 Toplita 13:00 Toplita
09:50

15:15 Toplita 15:15 Toplita 15:15 Salonta 15:15 Salonta 15:15 Nasaud
09:50
Romfour Romania
19:20 Darabani 19:30 Darabani
09:55

13:00 Prundu Bargaului
09:55

15:50 Hunedoara
10:00
Danytur
14:20 Miercurea Ciuc 14:20 Piatra Neamt 14:20 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:20 Bacau 14:20 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:20 Miercurea Ciuc 14:20 Piatra Neamt
10:00

13:20 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
19:20 Targu Secuiesc 19:30 Botosani 19:30 Targu Secuiesc 19:20 Targu Secuiesc 19:20 Botosani 19:30 Targu Secuiesc
10:00

11:30 Bacau 11:30 Gilau 11:30 Reghin
10:00

13:00 Nasaud 13:00 Reghin 13:00 Reghin 13:00 Gilau 13:00 Gilau
10:00

15:15 Gilau 15:15 Gilau 15:15 Bistrita 15:15 Reghin 15:15 Reghin
10:00
Romfour Romania
19:20 Gura Humorului 19:30 Sfantu Gheorghe 19:20 Sfantu Gheorghe 19:30 Sfantu Gheorghe 19:20 Sfantu Gheorghe 19:30 Gura Humorului
10:05

13:20 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
19:20 Covasna 19:30 Campulung Moldovenesc 19:20 Campulung Moldovenesc 19:30 Covasna 19:20 Covasna 19:30 Covasna
10:10

11:30 Onesti 11:30 Roman
10:10

13:00 Bistrita 13:00 Onesti 13:00 Onesti
10:10

15:15 Onesti 15:15 Onesti 15:15 Beclean
10:10

13:20 Orastie
10:15
Romfour Romania
19:20 Iacobeni 19:30 Iacobeni
10:15

11:30 Targu Frumos
10:15

13:00 Beclean
10:15

13:20 Deva
10:20
Romfour Romania
19:30 Borsa 19:30 Targu Ocna 19:20 Borsa 19:30 Targu Ocna 19:20 Targu Ocna 19:20 Targu Ocna
10:20

11:30 Moinesti 11:30 Pascani
10:20

13:00 Moinesti 13:00 Moinesti 13:00 Dej
10:20

15:15 Dej 15:15 Moinesti 15:15 Moinesti
10:20

13:20 Caransebes
10:25
Romfour Romania
19:20 Vatra Dornei 19:30 Vatra Dornei
10:25

15:50 Sebes
10:30
Danytur
14:20 Bicaz 14:20 Bicaz
10:30

13:20 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
19:20 Prundu Bargaului 19:20 Onesti 19:30 Onesti 19:20 Onesti 19:30 Prundu Bargaului 19:30 Onesti
10:30

11:30 Motca 11:30 Comanesti
10:30

13:00 Comanesti 13:00 Comanesti
10:30

15:15 Comanesti 15:15 Comanesti 15:15 Gherla
10:30

13:20 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
19:30 Beclean 19:20 Beclean
10:35
Romfour Romania
19:30 Comanesti 19:20 Comanesti 19:30 Baia Mare 19:30 Comanesti 19:20 Baia Mare 19:20 Comanesti
10:40

11:30 Covasna 11:30 Targu Neamt
10:40

13:00 Covasna 13:00 Covasna
10:40

15:15 Covasna 15:15 Covasna
10:40
Romfour Romania
19:20 Dej 19:30 Dej
10:45
Romfour Romania
19:20 Moinesti 19:30 Moinesti 19:20 Moinesti 19:30 Moinesti
10:50

11:30 Targu Secuiesc 11:30 Falticeni
10:50

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Secuiesc
10:50

15:15 Targu Secuiesc 15:15 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
19:30 Cluj Napoca 19:20 Cluj Napoca
10:55

11:30 Suceava
10:55
Danytur
14:20 Odorheiu Secuiesc 14:20 Campulung Moldovenesc 14:20 Onesti 14:20 Campulung Moldovenesc 14:20 Odorheiu Secuiesc
11:00

13:20 Resita
11:00
Romfour Romania
19:20 Cluj Napoca 19:30 Simeria 19:20 Simeria 19:30 Fagaras 19:30 Fagaras 19:20 Fagaras 19:20 Fagaras 19:30 Simeria 19:30 Cluj Napoca 19:20 Simeria
11:00

11:30 Radauti 11:30 Brasov
11:00

13:00 Brasov 13:00 Brasov
11:00

15:15 Brasov 15:15 Brasov
11:00

11:30 Gura Humorului
11:05

13:20 Blaj
11:10
Romfour Romania
19:20 Vestem 19:30 Vestem 19:20 Vestem 19:30 Vestem
11:10

11:30 Fagaras 11:30 Campulung Moldovenesc
11:10

13:00 Fagaras 13:00 Fagaras
11:10

15:15 Fagaras 15:15 Fagaras
11:10

13:20 Sibiu
11:15
Romfour Romania
19:20 Orastie 19:20 Ramnicu Valcea 19:30 Orastie 19:20 Orastie 19:30 Ramnicu Valcea 19:20 Ramnicu Valcea 19:30 Orastie 19:30 Ramnicu Valcea
11:20

11:30 Sibiu 11:30 Vatra Dornei
11:20

13:00 Sibiu 13:00 Sibiu
11:20

15:15 Sibiu 15:15 Sibiu
11:20

11:30 Sebes
11:25

13:00 Sebes 13:00 Sebes
11:25

15:15 Sebes 15:15 Sebes
11:25

15:50 Toplita
11:30

13:20 Medias
11:30
Romfour Romania
19:30 Sibiu 19:20 Sibiu 19:30 Sebes 19:20 Sebes 19:30 Sibiu 19:30 Sebes 19:20 Sibiu 19:20 Sebes
11:30

11:30 Prundu Bargaului 11:30 Alba Iulia
11:30

13:00 Alba Iulia 13:00 Alba Iulia
11:30

15:15 Alba Iulia 15:15 Alba Iulia
11:30

13:20 Sebes
11:35

11:30 Teius
11:35

13:00 Teius 13:00 Teius
11:35

15:15 Teius 15:15 Teius
11:35
Romfour Romania
19:20 Lancram 19:20 Miercurea Sibiului 19:30 Lancram 19:20 Lancram 19:30 Miercurea Sibiului 19:20 Miercurea Sibiului 19:30 Miercurea Sibiului 19:30 Lancram
11:40

11:30 Aiud 11:30 Nasaud
11:40

13:00 Aiud 13:00 Aiud
11:40

15:15 Aiud 15:15 Aiud
11:40

11:30 Bistrita
11:45
Romfour Romania
19:30 Alba Iulia 19:20 Alba Iulia 19:30 Sighisoara 19:30 Sighisoara 19:20 Sighisoara 19:20 Sighisoara 19:30 Alba Iulia 19:20 Alba Iulia
11:50

11:30 Targu Mures
11:50

13:00 Targu Mures 13:00 Targu Mures
11:50

15:15 Targu Mures 15:15 Targu Mures
11:50

11:30 Beclean
11:55

15:50 Deva
12:00
Danytur
14:20 Targu Secuiesc 14:20 Vatra Dornei 14:20 Medias 14:20 Praid 14:20 Medias 14:20 Praid 14:20 Vatra Dornei
12:00

13:20 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
19:20 Medias 19:30 Gilau 19:30 Medias 19:20 Medias 19:20 Gilau 19:30 Medias
12:00

11:30 Dej 11:30 Turda
12:00

13:00 Turda 13:00 Turda
12:00

15:15 Turda 15:15 Turda
12:00

13:20 Bistrita
12:10
Romfour Romania
19:20 Teius 19:30 Teius 19:20 Teius 19:30 Teius
12:10

13:20 Lugoj
12:20
Romfour Romania
19:30 Aiud 19:20 Aiud 19:30 Aiud 19:20 Aiud
12:20

15:50 Reghin
12:30

13:20 Aiud
12:30
Romfour Romania
19:20 Unirea 19:30 Unirea 19:20 Unirea 19:30 Unirea
12:30

11:30 Gherla
12:30

13:20 Beclean
12:35
Romfour Romania
19:30 Turda 19:20 Turda 19:30 Turda 19:20 Turda
12:40
Danytur
14:20 Reghin 14:20 Sfantu Gheorghe 14:20 Reghin 14:20 Blaj 14:20 Blaj
13:00

13:20 Dej
13:00
Romfour Romania
19:20 Huedin 19:30 Huedin
13:00

13:00 Gherla
13:00

13:20 Turda
13:15

15:50 Alba Iulia
13:30

13:20 Gherla
13:30

11:30 Cluj Napoca
13:30

13:00 Cluj Napoca
13:30

15:15 Cluj Napoca
13:30

11:30 Bontida
13:50

13:00 Bontida
13:50

15:15 Bontida
13:50
Danytur
14:20 Teius 14:20 Fagaras 14:20 Brasov 14:20 Teius 14:20 Fagaras
14:00

13:20 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
19:30 Cluj Napoca 19:20 Cluj Napoca 19:20 Cluj Napoca 19:30 Negreni 19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca 19:20 Negreni 19:20 Cluj Napoca 19:20 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca
14:00

11:30 Baia Mare
14:00

13:00 Baia Mare
14:00

15:15 Baia Mare
14:00

13:20 Timisoara
14:10

11:30 Satu Mare
14:10

13:00 Satu Mare
14:10

15:15 Satu Mare
14:10

11:30 Zalau
14:20

13:00 Zalau
14:20

15:15 Zalau
14:20

15:50 Targu Mures
14:30

11:30 Huedin
14:30

13:00 Huedin
14:30

15:15 Huedin
14:30

13:00 Alesd
14:40

15:15 Alesd
14:40

15:50 Aiud
14:45

15:50 Ludus
15:00
Danytur
14:20 Avrig 14:20 Alba Iulia 14:20 Avrig 14:20 Sighisoara 14:20 Alba Iulia
15:00

13:20 Huedin
15:00
Romfour Romania
19:20 Piatra Craiului 19:30 Piatra Craiului
15:00

15:50 Turda
15:30
Danytur
14:20 Sibiu 14:20 Sibiu
15:30
Romfour Romania
19:30 Beius 19:20 Beius
15:30

15:50 Cluj Napoca
16:00
Danytur
14:20 Bistrita 14:20 Targu Mures 14:20 Dej 14:20 Zlatna 14:20 Bistrita 14:20 Zlatna 14:20 Dej
16:00

13:20 Arad
16:00
Romfour Romania
19:20 Alesd 19:30 Alesd
16:00
Danytur
14:20 Sebes 14:20 Ludus 14:20 Sebes
16:30

13:00 Oradea
16:50
Danytur
14:20 Nasaud 14:20 Abrud 14:20 Campia Turzii 14:20 Nasaud 14:20 Abrud
17:00

13:20 Oradea
17:00

15:15 Oradea
17:00

13:20 Nadlac
17:10
Danytur
14:20 Beclean 14:20 Turda 14:20 Beclean
17:30

11:30 Alesd
17:40

15:50 Huedin
18:00
Danytur
14:20 Cluj Napoca 14:20 Brad 14:20 Gherla 14:20 Deva 14:20 Zalau 14:20 Brad 14:20 Gherla 14:20 Zalau 14:20 Deva
18:00

11:30 Oradea
18:00
Danytur
14:20 Floresti
18:30
Romfour Romania
19:30 Oradea 19:20 Oradea
18:30
Romfour Romania
19:20 Bors 19:30 Bors
18:40

15:50 Alesd
19:00
Danytur
14:20 Gilau
19:00

15:50 Oradea
19:30

15:50 Bors
19:45
Danytur
14:20 Huedin
20:00
Danytur
14:20 Alesd
21:00
Danytur
14:20 Oradea 14:20 Oradea 14:20 Arad 14:20 Oradea 14:20 Oradea 14:20 Oradea 14:20 Arad
22:00
Romfour Romania
19:30 Budapesta 19:20 Budapesta
23:00