Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Duren > La adresa

La adresa

Duren, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:50
15:50 Targoviste 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 13:50 Falticeni 16:40 Tulcea 13:10 Campulung Moldovenesc 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 15:45 Sinaia 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:10 Ploiesti 13:30 Onesti 14:35 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 16:30 Galati 13:05 Vatra Dornei 16:20 Faurei 12:45 Beclean 16:05 Husi 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:40 Predeal 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:00 Buzau 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Dej 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 13:55 Targu Neamt 15:10 Vanatori 13:20 Gura Humorului 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 12:30 Gherla 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu
09:10
15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 11:30 Bontida 10:30 Huedin 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud
09:30 Romfour Romania
20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 16:55 Motca 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Pascani 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz
11:10
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
11:40
17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau
11:45
09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 09:30 Zalau 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 09:20 Huedin 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti
Sosiri
De la Ora

13:05 Constanta
00:05

15:10 Braila
00:10

13:05 Mangalia
00:10

13:05 Medgidia
00:15

13:05 Cernavoda
00:30

15:10 Galati
00:40

15:10 Buzau
01:00

13:05 Giurgiu
01:00

13:05 Alexandria
01:05

13:05 Fetesti
01:10

13:00 Tulcea
01:15

12:40 Tulcea 12:40 Tulcea
01:15

11:40 Tulcea 11:40 Tulcea
01:15

13:05 Braila
01:20

13:00 Braila
01:20

12:40 Braila 12:40 Braila
01:20

11:40 Braila 11:40 Braila
01:20

15:10 Ramnicu Sarat
01:30

13:05 Tulcea
01:30

15:10 Tecuci
01:55

13:05 Calarasi
02:00

13:00 Mangalia
02:00

12:40 Mangalia
02:00

13:05 Galati
02:10

15:10 Focsani
02:15

15:10 Adjud
02:45

15:10 Barlad
03:00

13:05 Slobozia
03:00

13:00 Constanta 13:00 Galati
03:00

12:40 Galati 12:40 Galati 12:40 Constanta
03:00

11:40 Galati 11:40 Galati
03:00

13:05 Tecuci
03:10

13:00 Medgidia
03:10

13:05 Ramnicu Sarat
03:20

15:10 Husi
03:30

13:05 Barlad
03:30

13:00 Ianca
03:30

12:40 Medgidia 12:40 Ianca 12:40 Ianca
03:30

11:40 Ianca 11:40 Ianca
03:30

15:10 Dorohoi
03:35

12:40 Calarasi
03:40

15:10 Onesti
03:45

13:05 Husi
03:50

12:40 Cernavoda
03:50

12:40 Slobozia
03:55

15:10 Vaslui
04:00

13:05 Bucuresti
04:00

13:00 Calarasi
04:00

12:40 Harsova
04:00

15:10 Comanesti
04:10

13:05 Buzau
04:10

13:00 Cernavoda
04:10

12:40 Lehliu
04:10

11:40 Mangalia
04:10

15:10 Bucuresti
04:15

13:00 Slobozia
04:15

15:10 Moinesti
04:20

13:05 Focsani
04:20

13:00 Harsova
04:20

12:40 Tandarei
04:20

11:40 Constanta
04:20

15:10 Botosani
04:30

13:05 Vaslui
04:30

13:00 Faurei
04:30

12:40 Faurei 12:40 Faurei
04:30

11:40 Medgidia 11:40 Faurei 11:40 Faurei
04:30

15:10 Craiova
04:35

13:05 Harlau
04:40

13:00 Tecuci
04:40

12:40 Tecuci 12:40 Tecuci
04:40

11:40 Calarasi 11:40 Tecuci 11:40 Tecuci
04:40

15:10 Iasi
04:45

13:00 Barlad
04:50

12:40 Barlad 12:40 Barlad
04:50

11:40 Cernavoda 11:40 Barlad 11:40 Barlad
04:50

11:40 Slobozia
04:55

15:10 Podu Iloaiei
05:00

13:05 Roman
05:00

13:00 Lehliu
05:00

12:40 Bucuresti
05:00

11:40 Harsova
05:00

15:10 Filiasi
05:05

15:10 Ploiesti
05:10

13:05 Adjud
05:10

13:00 Tandarei
05:10

12:40 Pitesti
05:10

11:40 Lehliu
05:10

13:05 Bacau
05:15

15:10 Suceava
05:20

13:05 Slatina (Olt)
05:20

11:40 Tandarei
05:20

13:05 Radauti
05:25

15:10 Bacau
05:30

13:05 Iasi
05:30

13:00 Husi
05:30

12:40 Husi 12:40 Husi
05:30

11:40 Husi 11:40 Husi 11:40 Bucuresti
05:30

13:05 Dorohoi
05:35

15:10 Negresti
05:40

13:05 Targu Frumos
05:40

13:00 Vaslui
05:40

12:40 Vaslui 12:40 Vaslui
05:40

11:40 Pitesti 11:40 Vaslui 11:40 Vaslui
05:40

15:10 Harlau
05:45

13:05 Targoviste
05:45

13:05 Urziceni
05:47

15:10 Constanta
05:50

13:05 Ploiesti
05:50

11:40 Ramnicu Valcea
05:50

13:05 Targu Neamt
05:55

13:05 Buhusi
05:57

13:05 Roznov
05:58

15:10 Campina
06:00

13:05 Piatra Neamt
06:00

13:00 Giurgiu 13:00 Iasi
06:00

12:40 Iasi 12:40 Ramnicu Valcea 12:40 Iasi 12:40 Giurgiu 12:40 Giurgiu
06:00

11:40 Giurgiu 11:40 Giurgiu 11:40 Iasi 11:40 Iasi 11:40 Targoviste
06:00

15:10 Buhusi
06:05

15:10 Roznov
06:10

13:05 Onesti
06:10

13:00 Alexandria 13:00 Podu Iloaiei
06:10

12:40 Alexandria 12:40 Alexandria 12:40 Podu Iloaiei 12:40 Podu Iloaiei
06:10

11:40 Alexandria 11:40 Alexandria 11:40 Sinaia 11:40 Podu Iloaiei 11:40 Podu Iloaiei
06:10

15:10 Targu Frumos
06:15

13:00 Turnu Magurele
06:15

12:40 Turnu Magurele 12:40 Turnu Magurele
06:15

11:40 Turnu Magurele 11:40 Turnu Magurele
06:15

15:10 Gura Humorului
06:20

13:05 Botosani
06:20

13:00 Harlau 13:00 Caracal
06:20

12:40 Harlau 12:40 Harlau 12:40 Caracal 12:40 Caracal
06:20

11:40 Harlau 11:40 Harlau 11:40 Predeal 11:40 Caracal 11:40 Caracal
06:20

15:10 Falticeni
06:30

13:05 Pascani
06:30

13:00 Flamanzi 13:00 Slatina (Olt)
06:30

12:40 Flamanzi 12:40 Flamanzi 12:40 Targoviste 12:40 Slatina (Olt) 12:40 Slatina (Olt)
06:30

11:40 Campina 11:40 Slatina (Olt) 11:40 Slatina (Olt) 11:40 Flamanzi 11:40 Flamanzi
06:30

15:10 Rovinari
06:35

15:10 Pascani
06:40

13:05 Craiova
06:40

13:00 Botosani
06:40

12:40 Botosani 12:40 Botosani 12:40 Sinaia
06:40

11:40 Botosani 11:40 Botosani 11:40 Urziceni
06:40

15:10 Motca
06:45

13:00 Saveni
06:45

12:40 Saveni 12:40 Saveni
06:45

11:40 Saveni 11:40 Saveni
06:45

15:10 Piatra Neamt
06:50

13:05 Suceava
06:50

13:00 Darabani
06:50

12:40 Predeal 12:40 Darabani 12:40 Darabani
06:50

11:40 Darabani 11:40 Darabani 11:40 Ploiesti
06:50

15:10 Roman
06:55

15:10 Cristesti
07:00

13:05 Filiasi
07:00

13:00 Craiova 13:00 Dorohoi 13:00 Bucuresti
07:00

12:40 Dorohoi 12:40 Dorohoi 12:40 Campina 12:40 Craiova 12:40 Craiova
07:00

11:40 Craiova 11:40 Craiova 11:40 Buzau 11:40 Dorohoi 11:40 Dorohoi
07:00

15:10 Targu Jiu
07:05

15:10 Brasov
07:10

13:00 Filiasi 13:00 Vanatori
07:10

12:40 Filiasi 12:40 Filiasi 12:40 Vanatori 12:40 Vanatori 12:40 Urziceni
07:10

11:40 Ramnicu Sarat 11:40 Vanatori 11:40 Vanatori 11:40 Filiasi 11:40 Filiasi
07:10

13:05 Pitesti
07:20

13:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:40 Ploiesti 12:40 Drobeta Turnu Severin 12:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:40 Drobeta Turnu Severin 11:40 Drobeta Turnu Severin 11:40 Focsani
07:20

15:10 Fetesti
07:30

13:05 Targu Secuiesc
07:30

13:00 Rovinari 13:00 Pitesti
07:30

12:40 Buzau 12:40 Rovinari 12:40 Rovinari
07:30

11:40 Rovinari 11:40 Rovinari 11:40 Marasesti
07:30

13:00 Resita
07:40

12:40 Ramnicu Sarat 12:40 Resita 12:40 Resita
07:40

11:40 Resita 11:40 Resita 11:40 Adjud
07:40

13:00 Caransebes
07:50

12:40 Caransebes 12:40 Caransebes 12:40 Focsani
07:50

11:40 Bacau 11:40 Caransebes 11:40 Caransebes
07:50

15:10 Targu Neamt
08:00

13:05 Brasov
08:00

13:00 Targu Jiu 13:00 Ramnicu Valcea
08:00

12:40 Marasesti 12:40 Targu Jiu 12:40 Targu Jiu
08:00

11:40 Targu Jiu 11:40 Targu Jiu 11:40 Roman
08:00

13:05 Bicaz
08:10

13:00 Targoviste 13:00 Bumbesti Jiu
08:10

12:40 Adjud 12:40 Bumbesti Jiu 12:40 Bumbesti Jiu
08:10

11:40 Targu Frumos 11:40 Bumbesti Jiu 11:40 Bumbesti Jiu
08:10

13:05 Ramnicu Valcea
08:15

13:05 Falticeni
08:20

13:00 Sinaia 13:00 Petrosani
08:20

12:40 Bacau 12:40 Petrosani 12:40 Petrosani
08:20

11:40 Pascani 11:40 Petrosani 11:40 Petrosani
08:20

15:10 Fagaras
08:30

13:05 Gura Humorului
08:30

13:00 Predeal 13:00 Hateg 13:00 Poiana Largului
08:30

12:40 Roman 12:40 Hateg 12:40 Hateg 12:40 Poiana Largului 12:40 Poiana Largului
08:30

11:40 Motca 11:40 Hateg 11:40 Hateg 11:40 Poiana Largului 11:40 Poiana Largului
08:30

15:10 Petrosani
08:35

13:00 Bicaz
08:35

12:40 Bicaz 12:40 Bicaz
08:35

11:40 Bicaz 11:40 Bicaz
08:35

13:05 Moinesti
08:40

13:00 Hunedoara 13:00 Piatra Neamt 13:00 Campina
08:40

12:40 Hunedoara 12:40 Hunedoara 12:40 Targu Frumos 12:40 Piatra Neamt 12:40 Piatra Neamt
08:40

11:40 Piatra Neamt 11:40 Piatra Neamt 11:40 Targu Neamt 11:40 Hunedoara 11:40 Hunedoara
08:40

13:05 Fagaras
08:45

13:00 Urziceni 13:00 Deva
08:50

12:40 Pascani 12:40 Deva 12:40 Deva
08:50

11:40 Falticeni 11:40 Deva 11:40 Deva
08:50

12:40 Targu Neamt
08:55

11:40 Suceava
08:55

13:05 Comanesti
09:00

13:00 Gheorgheni 13:00 Ploiesti 13:00 Lugoj
09:00

12:40 Falticeni 12:40 Lugoj 12:40 Lugoj 12:40 Gheorgheni 12:40 Gheorgheni
09:00

11:40 Radauti 11:40 Gheorgheni 11:40 Gheorgheni 11:40 Lugoj 11:40 Lugoj
09:00

13:05 Targu Jiu
09:10

13:00 Timisoara 13:00 Sovata 13:00 Buzau
09:10

12:40 Sovata 12:40 Sovata 12:40 Timisoara 12:40 Timisoara 12:40 Suceava
09:10

11:40 Timisoara 11:40 Timisoara 11:40 Sovata 11:40 Sovata 11:40 Gura Humorului
09:10

13:05 Campulung Moldovenesc
09:20

13:00 Arad 13:00 Ramnicu Sarat
09:20

12:40 Arad 12:40 Arad 12:40 Radauti
09:20

11:40 Campulung Moldovenesc 11:40 Arad 11:40 Arad
09:20

15:10 Poiana Largului
09:30

13:05 Targu Ocna
09:30

13:00 Focsani 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Chisineu Cris
09:30

12:40 Gura Humorului 12:40 Miercurea Ciuc 12:40 Miercurea Ciuc 12:40 Chisineu Cris 12:40 Chisineu Cris
09:30

11:40 Vatra Dornei 11:40 Chisineu Cris 11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Chisineu Cris 11:40 Miercurea Ciuc
09:30

15:10 Hateg
09:35

13:05 Gheorgheni
09:35

13:05 Reghin
09:40

13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Marasesti
09:40

12:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Odorheiu Secuiesc 12:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

11:40 Prundu Bargaului 11:40 Odorheiu Secuiesc 11:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

15:10 Sibiu
09:45

13:05 Drobeta Turnu Severin
09:45

13:00 Toplita 13:00 Salonta 13:00 Adjud
09:50

12:40 Vatra Dornei 12:40 Salonta 12:40 Salonta 12:40 Toplita 12:40 Toplita
09:50

11:40 Toplita 11:40 Toplita 11:40 Salonta 11:40 Salonta 11:40 Nasaud
09:50

12:40 Prundu Bargaului
09:55

15:10 Hunedoara
10:00

13:05 Toplita Gara
10:00

13:00 Bacau 13:00 Gilau 13:00 Reghin
10:00

12:40 Nasaud 12:40 Reghin 12:40 Reghin 12:40 Gilau 12:40 Gilau
10:00

11:40 Gilau 11:40 Gilau 11:40 Reghin 11:40 Reghin 11:40 Bistrita
10:00

13:05 Sighisoara
10:10

13:00 Onesti 13:00 Roman
10:10

12:40 Bistrita 12:40 Onesti 12:40 Onesti
10:10

11:40 Beclean 11:40 Onesti 11:40 Onesti
10:10

13:05 Orastie
10:15

13:00 Targu Frumos
10:15

12:40 Beclean
10:15

13:05 Deva
10:20

13:00 Pascani 13:00 Moinesti
10:20

12:40 Dej 12:40 Moinesti 12:40 Moinesti
10:20

11:40 Dej 11:40 Moinesti 11:40 Moinesti
10:20

13:05 Caransebes
10:25

15:10 Sebes
10:30

13:05 Targu Mures
10:30

13:00 Comanesti 13:00 Motca
10:30

12:40 Comanesti 12:40 Comanesti
10:30

11:40 Comanesti 11:40 Comanesti 11:40 Gherla
10:30

13:05 Vatra Dornei
10:35

13:00 Covasna 13:00 Targu Neamt
10:40

12:40 Covasna 12:40 Covasna
10:40

11:40 Covasna 11:40 Covasna
10:40

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Falticeni
10:50

12:40 Targu Secuiesc 12:40 Targu Secuiesc
10:50

11:40 Targu Secuiesc 11:40 Targu Secuiesc
10:50

13:00 Suceava
10:55

13:05 Resita
11:00

13:00 Radauti 13:00 Brasov
11:00

12:40 Brasov 12:40 Brasov
11:00

11:40 Brasov 11:40 Brasov
11:00

13:00 Gura Humorului
11:05

13:05 Blaj
11:10

13:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Fagaras
11:10

12:40 Fagaras 12:40 Fagaras
11:10

11:40 Fagaras 11:40 Fagaras
11:10

13:05 Sibiu
11:15

13:00 Sibiu 13:00 Vatra Dornei
11:20

12:40 Sibiu 12:40 Sibiu
11:20

11:40 Sibiu 11:40 Sibiu
11:20

13:00 Sebes
11:25

12:40 Sebes 12:40 Sebes
11:25

11:40 Sebes 11:40 Sebes
11:25

15:10 Toplita
11:30

13:05 Medias
11:30

13:00 Prundu Bargaului 13:00 Alba Iulia
11:30

12:40 Alba Iulia 12:40 Alba Iulia
11:30

11:40 Alba Iulia 11:40 Alba Iulia
11:30

13:05 Sebes
11:35

13:00 Teius
11:35

12:40 Teius 12:40 Teius
11:35

11:40 Teius 11:40 Teius
11:35

13:00 Aiud 13:00 Nasaud
11:40

12:40 Aiud 12:40 Aiud
11:40

11:40 Aiud 11:40 Aiud
11:40

13:00 Bistrita
11:45

13:00 Targu Mures
11:50

12:40 Targu Mures 12:40 Targu Mures
11:50

11:40 Targu Mures 11:40 Targu Mures
11:50

13:00 Beclean
11:55

15:10 Deva
12:00

13:05 Alba Iulia
12:00

13:00 Dej 13:00 Turda
12:00

12:40 Turda 12:40 Turda
12:00

11:40 Turda 11:40 Turda
12:00

13:05 Bistrita
12:10

13:05 Lugoj
12:20

15:10 Reghin
12:30

13:05 Aiud
12:30

13:00 Gherla
12:30

13:05 Beclean
12:35

13:05 Dej
13:00

12:40 Gherla
13:00

13:05 Turda
13:15

15:10 Alba Iulia
13:30

13:05 Gherla
13:30

13:00 Cluj Napoca
13:30

12:40 Cluj Napoca
13:30

11:40 Cluj Napoca
13:30

13:00 Bontida
13:50

12:40 Bontida
13:50

11:40 Bontida
13:50

13:05 Cluj Napoca
14:00

13:00 Baia Mare
14:00

12:40 Baia Mare
14:00

11:40 Baia Mare
14:00

13:05 Timisoara
14:10

13:00 Satu Mare
14:10

12:40 Satu Mare
14:10

11:40 Satu Mare
14:10

13:00 Zalau
14:20

12:40 Zalau
14:20

11:40 Zalau
14:20

15:10 Targu Mures
14:30

13:00 Huedin
14:30

12:40 Huedin
14:30

11:40 Huedin
14:30

12:40 Alesd
14:40

11:40 Alesd
14:40

15:10 Aiud
14:45

15:10 Ludus
15:00

13:05 Huedin
15:00

15:10 Turda
15:30

15:10 Cluj Napoca
16:00

13:05 Arad
16:00

12:40 Oradea
16:50

13:05 Oradea
17:00

11:40 Oradea
17:00

13:05 Nadlac
17:10

13:00 Alesd
17:40

15:10 Huedin
18:00

13:00 Oradea
18:00

15:10 Alesd
19:00

15:10 Oradea
19:30

15:10 Bors
19:45