Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Dusseldorf, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:20 Danytur
12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 11:00 Turda
08:40
17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 13:50 Falticeni 16:40 Tulcea 13:10 Campulung Moldovenesc 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 13:30 Onesti 14:35 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 16:30 Galati 13:05 Vatra Dornei 16:20 Faurei 12:45 Beclean 16:05 Husi 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Dej 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 13:55 Targu Neamt 15:10 Vanatori 13:20 Gura Humorului 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 12:30 Gherla 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti
08:45
09:15 Koln
08:55 Romfour Romania
11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti
10:10
12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni
10:50
23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
10:55
16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni
11:30
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
11:30 Romfour Romania
14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu
Sosiri
De la Ora

13:15 Constanta
00:05

15:30 Braila
00:10

13:15 Mangalia
00:10

13:15 Medgidia
00:15

13:15 Cernavoda
00:30

15:30 Galati
00:40

15:30 Buzau
01:00

13:15 Giurgiu
01:00
Romfour Romania
16:30 Tulcea
01:00

13:15 Alexandria
01:05

13:15 Fetesti
01:10

11:00 Tulcea
01:15

12:50 Tulcea 12:50 Tulcea
01:15

12:50 Tulcea 12:50 Tulcea
01:15

13:15 Braila
01:20

11:00 Braila
01:20

12:50 Braila 12:50 Braila
01:20

12:50 Braila 12:50 Braila
01:20

15:30 Ramnicu Sarat
01:30

13:15 Tulcea
01:30

15:30 Tecuci
01:55

13:15 Calarasi
02:00
Romfour Romania
16:30 Braila
02:00

11:00 Mangalia
02:00

12:50 Mangalia
02:00

13:15 Galati
02:10

15:30 Focsani
02:15
Romfour Romania
16:30 Galati
02:30

15:30 Adjud
02:45

15:30 Barlad
03:00

13:15 Slobozia
03:00
Romfour Romania
16:30 Tecuci
03:00

11:00 Galati 11:00 Constanta
03:00

12:50 Constanta 12:50 Galati 12:50 Galati
03:00

12:50 Galati 12:50 Galati
03:00

13:15 Tecuci
03:10

11:00 Medgidia
03:10

13:15 Ramnicu Sarat
03:20

15:30 Husi
03:30

13:15 Barlad
03:30

11:00 Ianca
03:30

12:50 Ianca 12:50 Ianca 12:50 Medgidia
03:30

12:50 Ianca 12:50 Ianca
03:30

15:30 Dorohoi
03:35

12:50 Calarasi
03:40

15:30 Onesti
03:45
Danytur
13:40 Schwechat
03:50

13:15 Husi
03:50

12:50 Cernavoda
03:50

12:50 Slobozia
03:55

15:30 Vaslui
04:00

13:15 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
19:10 Tulcea
04:00
Romfour Romania
16:30 Barlad
04:00

11:00 Calarasi
04:00

12:50 Harsova
04:00

15:30 Comanesti
04:10

13:15 Buzau
04:10

11:00 Cernavoda
04:10

12:50 Lehliu
04:10

12:50 Mangalia
04:10

15:30 Bucuresti
04:15

11:00 Slobozia
04:15

15:30 Moinesti
04:20

13:15 Focsani
04:20

11:00 Harsova
04:20

12:50 Tandarei
04:20

12:50 Constanta
04:20

15:30 Botosani
04:30

13:15 Vaslui
04:30
Romfour Romania
19:10 Braila
04:30

11:00 Faurei
04:30

12:50 Faurei 12:50 Faurei
04:30

12:50 Medgidia 12:50 Faurei 12:50 Faurei
04:30

15:30 Craiova
04:35

13:15 Harlau
04:40

11:00 Tecuci
04:40

12:50 Tecuci 12:50 Tecuci
04:40

12:50 Calarasi 12:50 Tecuci 12:50 Tecuci
04:40

15:30 Iasi
04:45

11:00 Barlad
04:50

12:50 Barlad 12:50 Barlad
04:50

12:50 Cernavoda 12:50 Barlad 12:50 Barlad
04:50

12:50 Slobozia
04:55

15:30 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
13:40 Focsani 13:40 Braila 13:40 Focsani
05:00

13:15 Roman
05:00
Romfour Romania
19:10 Galati
05:00
Romfour Romania
16:30 Husi
05:00

11:00 Lehliu
05:00

12:50 Bucuresti
05:00

12:50 Harsova
05:00

15:30 Filiasi
05:05

15:30 Ploiesti
05:10

13:15 Adjud
05:10
Romfour Romania
16:30 Buzau
05:10

11:00 Tandarei
05:10

12:50 Pitesti
05:10

12:50 Lehliu
05:10

13:15 Bacau
05:15

15:30 Suceava
05:20
Danytur
13:40 Tecuci 13:40 Tecuci
05:20

13:15 Slatina (Olt)
05:20
Romfour Romania
16:30 Focsani
05:20

12:50 Tandarei
05:20

13:15 Radauti
05:25

15:30 Bacau
05:30
Danytur
13:40 Galati
05:30

13:15 Iasi
05:30
Romfour Romania
16:30 Marasesti
05:30

11:00 Husi
05:30

12:50 Husi 12:50 Husi
05:30

12:50 Husi 12:50 Husi 12:50 Bucuresti
05:30

13:15 Dorohoi
05:35

15:30 Negresti
05:40
Danytur
13:40 Marasesti 13:40 Marasesti
05:40

13:15 Targu Frumos
05:40

11:00 Vaslui
05:40

12:50 Vaslui 12:50 Vaslui
05:40

12:50 Pitesti 12:50 Vaslui 12:50 Vaslui
05:40

15:30 Harlau
05:45

13:15 Targoviste
05:45

13:15 Urziceni
05:47

15:30 Constanta
05:50

13:15 Ploiesti
05:50

12:50 Ramnicu Valcea
05:50

13:15 Targu Neamt
05:55

13:15 Buhusi
05:57

13:15 Roznov
05:58

15:30 Campina
06:00
Danytur
13:40 Saveni 13:40 Saveni 13:40 Adjud 13:40 Adjud 13:40 Barlad
06:00

13:15 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
19:10 Constanta 19:10 Tecuci 19:10 Giurgiu 19:10 Giurgiu 19:10 Constanta
06:00
Romfour Romania
16:30 Adjud 16:30 Giurgiu 16:30 Constanta 16:30 Giurgiu 16:30 Constanta
06:00

11:00 Iasi 11:00 Giurgiu
06:00

12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Iasi 12:50 Iasi 12:50 Giurgiu 12:50 Giurgiu
06:00

12:50 Targoviste 12:50 Giurgiu 12:50 Giurgiu 12:50 Iasi 12:50 Iasi
06:00

15:30 Buhusi
06:05

15:30 Roznov
06:10
Danytur
13:40 Husi
06:10

13:15 Onesti
06:10
Romfour Romania
19:10 Turnu Magurele 19:10 Turnu Magurele 19:10 Barlad
06:10
Romfour Romania
16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele
06:10

11:00 Podu Iloaiei 11:00 Alexandria
06:10

12:50 Alexandria 12:50 Alexandria 12:50 Podu Iloaiei 12:50 Podu Iloaiei
06:10

12:50 Podu Iloaiei 12:50 Podu Iloaiei 12:50 Alexandria 12:50 Alexandria 12:50 Sinaia
06:10

15:30 Targu Frumos
06:15

11:00 Turnu Magurele
06:15

12:50 Turnu Magurele 12:50 Turnu Magurele
06:15

12:50 Turnu Magurele 12:50 Turnu Magurele
06:15

15:30 Gura Humorului
06:20

13:15 Botosani
06:20
Romfour Romania
19:10 Corabia 19:10 Husi 19:10 Corabia
06:20
Romfour Romania
16:30 Corabia 16:30 Corabia
06:20

11:00 Caracal 11:00 Harlau
06:20

12:50 Harlau 12:50 Harlau 12:50 Caracal 12:50 Caracal
06:20

12:50 Harlau 12:50 Harlau 12:50 Predeal 12:50 Caracal 12:50 Caracal
06:20

15:30 Falticeni
06:30
Danytur
13:40 Botosani 13:40 Botosani
06:30

13:15 Pascani
06:30
Romfour Romania
19:10 Alexandria 19:10 Buzau 19:10 Alexandria 19:10 Mangalia 19:10 Mangalia
06:30
Romfour Romania
16:30 Alexandria 16:30 Sascut 16:30 Mangalia 16:30 Mangalia 16:30 Alexandria
06:30

11:00 Flamanzi 11:00 Slatina (Olt)
06:30

12:50 Flamanzi 12:50 Flamanzi 12:50 Targoviste 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Slatina (Olt)
06:30

12:50 Campina 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Flamanzi 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Flamanzi
06:30

15:30 Rovinari
06:35

15:30 Pascani
06:40

13:15 Craiova
06:40
Romfour Romania
19:10 Focsani 19:10 Filiasi 19:10 Medgidia 19:10 Medgidia 19:10 Filiasi
06:40
Romfour Romania
16:30 Medgidia 16:30 Medgidia 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Bacau
06:40

11:00 Botosani
06:40

12:50 Sinaia 12:50 Botosani 12:50 Botosani
06:40

12:50 Urziceni 12:50 Botosani 12:50 Botosani
06:40

15:30 Motca
06:45
Romfour Romania
16:30 Roman
06:45

11:00 Saveni
06:45

12:50 Saveni 12:50 Saveni
06:45

12:50 Saveni 12:50 Saveni
06:45

15:30 Piatra Neamt
06:50

13:15 Suceava
06:50
Romfour Romania
19:10 Slatina (Olt) 19:10 Hirsova 19:10 Hirsova 19:10 Slatina (Olt) 19:10 Marasesti
06:50
Romfour Romania
16:30 Hirsova 16:30 Hirsova 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Slatina (Olt)
06:50

11:00 Darabani
06:50

12:50 Darabani 12:50 Darabani 12:50 Predeal
06:50

12:50 Darabani 12:50 Darabani 12:50 Ploiesti
06:50

15:30 Roman
06:55
Romfour Romania
19:10 Adjud
06:55
Romfour Romania
16:30 Vaslui
06:55

15:30 Cristesti
07:00
Danytur
13:40 Iasi 13:40 Iasi 13:40 Harlau 13:40 Harlau 13:40 Vaslui
07:00

13:15 Filiasi
07:00
Romfour Romania
19:10 Tandarei 19:10 Craiova 19:10 Sascut 19:10 Craiova 19:10 Tandarei
07:00
Romfour Romania
16:30 Craiova 16:30 Negresti 16:30 Craiova 16:30 Tandarei 16:30 Tandarei
07:00

11:00 Craiova 11:00 Bucuresti 11:00 Dorohoi
07:00

12:50 Dorohoi 12:50 Dorohoi 12:50 Campina 12:50 Craiova 12:50 Craiova
07:00

12:50 Craiova 12:50 Craiova 12:50 Buzau 12:50 Dorohoi 12:50 Dorohoi
07:00

15:30 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
19:10 Bacau
07:05
Romfour Romania
16:30 Iasi
07:05

15:30 Brasov
07:10
Romfour Romania
19:10 Filiasi 19:10 Filiasi 19:10 Roman
07:10
Romfour Romania
16:30 Filiasi 16:30 Podu Iloaiei 16:30 Filiasi
07:10

11:00 Vanatori 11:00 Filiasi
07:10

12:50 Filiasi 12:50 Filiasi 12:50 Vanatori 12:50 Vanatori 12:50 Urziceni
07:10

12:50 Filiasi 12:50 Filiasi 12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Vanatori 12:50 Vanatori
07:10
Danytur
13:40 Cotnari 13:40 Cotnari
07:15
Romfour Romania
19:10 Vaslui
07:15
Romfour Romania
16:30 Deleni
07:15

13:15 Pitesti
07:20
Romfour Romania
19:10 Rovinari 19:10 Negresti 19:10 Rovinari
07:20
Romfour Romania
16:30 Rovinari 16:30 Rovinari
07:20

11:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:50 Ploiesti 12:50 Drobeta Turnu Severin 12:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:50 Focsani 12:50 Drobeta Turnu Severin 12:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

15:30 Fetesti
07:30
Danytur
13:40 Targu Frumos 13:40 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:40 Suceava
07:30

13:15 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
19:10 Isalnita 19:10 Iasi 19:10 Isalnita
07:30
Romfour Romania
16:30 Hirlau 16:30 Isalnita 16:30 Isalnita
07:30

11:00 Rovinari 11:00 Pitesti
07:30

12:50 Buzau 12:50 Rovinari 12:50 Rovinari
07:30

12:50 Rovinari 12:50 Rovinari 12:50 Marasesti
07:30
Romfour Romania
19:10 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
19:10 Targu Carbunesti 19:10 Deleni 19:10 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
16:30 Targu Carbunesti 16:30 Targu Carbunesti
07:40

11:00 Resita
07:40

12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Resita 12:50 Resita
07:40

12:50 Resita 12:50 Resita 12:50 Adjud
07:40
Romfour Romania
19:10 Motru 19:10 Harlau 19:10 Motru
07:45
Romfour Romania
16:30 Motru 16:30 Motru 16:30 Targu Frumos
07:45
Romfour Romania
19:10 Targu Frumos 19:10 Resita 19:10 Resita
07:50
Romfour Romania
16:30 Resita 16:30 Pascani 16:30 Resita
07:50

11:00 Caransebes
07:50

12:50 Caransebes 12:50 Caransebes 12:50 Focsani
07:50

12:50 Caransebes 12:50 Caransebes 12:50 Bacau
07:50
Romfour Romania
19:10 Caransebes 19:10 Caransebes 19:10 Pascani
07:55
Romfour Romania
16:30 Caransebes 16:30 Caransebes
07:55

15:30 Targu Neamt
08:00
Danytur
13:40 Targu Ocna 13:40 Negresti 13:40 Pascani 13:40 Targu Ocna 13:40 Pascani
08:00

13:15 Brasov
08:00
Romfour Romania
19:10 Lugoj 19:10 Slobozia 19:10 Motca 19:10 Lugoj 19:10 Slobozia
08:00
Romfour Romania
16:30 Lugoj 16:30 Lugoj 16:30 Motca 16:30 Slobozia 16:30 Slobozia
08:00

11:00 Targu Jiu 11:00 Ramnicu Valcea
08:00

12:50 Marasesti 12:50 Targu Jiu 12:50 Targu Jiu
08:00

12:50 Roman 12:50 Targu Jiu 12:50 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
19:10 Timisoara 19:10 Timisoara
08:05
Romfour Romania
16:30 Timisoara 16:30 Cristesti 16:30 Timisoara
08:05

13:15 Bicaz
08:10
Romfour Romania
19:10 Arad 19:10 Bucuresti 19:10 Cristesti 19:10 Bucuresti 19:10 Arad
08:10
Romfour Romania
16:30 Bucuresti 16:30 Bucuresti 16:30 Arad 16:30 Timisesti 16:30 Arad
08:10

11:00 Bumbesti Jiu 11:00 Targoviste
08:10

12:50 Adjud 12:50 Bumbesti Jiu 12:50 Bumbesti Jiu
08:10

12:50 Targu Frumos 12:50 Bumbesti Jiu 12:50 Bumbesti Jiu
08:10

13:15 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
19:10 Timisesti
08:15
Romfour Romania
16:30 Dumbrava
08:15

13:15 Falticeni
08:20
Romfour Romania
19:10 Targu Jiu 19:10 Targu Jiu 19:10 Dumbrava
08:20
Romfour Romania
16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu
08:20

11:00 Petrosani 11:00 Sinaia
08:20

12:50 Bacau 12:50 Petrosani 12:50 Petrosani
08:20

12:50 Pascani 12:50 Petrosani 12:50 Petrosani
08:20
Romfour Romania
19:10 Petrosani 19:10 Petrosani
08:25
Romfour Romania
16:30 Petrosani 16:30 Petrosani
08:25

15:30 Fagaras
08:30

13:15 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
19:10 Hateg 19:10 Targu Neamt 19:10 Hateg
08:30
Romfour Romania
16:30 Targu Neamt 16:30 Hateg 16:30 Hateg
08:30

11:00 Poiana Largului 11:00 Hateg 11:00 Predeal
08:30

12:50 Roman 12:50 Hateg 12:50 Hateg 12:50 Poiana Largului 12:50 Poiana Largului
08:30

12:50 Poiana Largului 12:50 Poiana Largului 12:50 Motca 12:50 Hateg 12:50 Hateg
08:30

15:30 Petrosani
08:35
Romfour Romania
19:10 Piatra Neamt
08:35

11:00 Bicaz
08:35

12:50 Bicaz 12:50 Bicaz
08:35

12:50 Bicaz 12:50 Bicaz
08:35

13:15 Moinesti
08:40
Romfour Romania
19:10 Calan 19:10 Bicaz 19:10 Calan
08:40
Romfour Romania
16:30 Calan 16:30 Calan
08:40

11:00 Campina 11:00 Hunedoara 11:00 Piatra Neamt
08:40

12:50 Piatra Neamt 12:50 Piatra Neamt 12:50 Hunedoara 12:50 Hunedoara 12:50 Targu Frumos
08:40

12:50 Targu Neamt 12:50 Hunedoara 12:50 Hunedoara 12:50 Piatra Neamt 12:50 Piatra Neamt
08:40

13:15 Fagaras
08:45
Romfour Romania
19:10 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
16:30 Piatra Neamt
08:45
Romfour Romania
19:10 Hunedoara 19:10 Hunedoara 19:10 Durau
08:50
Romfour Romania
16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara 16:30 Bicaz
08:50

11:00 Deva 11:00 Urziceni
08:50

12:50 Pascani 12:50 Deva 12:50 Deva
08:50

12:50 Falticeni 12:50 Deva 12:50 Deva
08:50
Romfour Romania
19:10 Borsec
08:55

12:50 Targu Neamt
08:55

12:50 Suceava
08:55
Danytur
13:40 Comanesti 13:40 Roman 13:40 Comanesti
09:00

13:15 Comanesti
09:00
Romfour Romania
19:10 Pitesti 19:10 Toplita 19:10 Pitesti 19:10 Deva 19:10 Deva
09:00
Romfour Romania
16:30 Deva 16:30 Pitesti 16:30 Pitesti 16:30 Deva 16:30 Sovata
09:00

11:00 Gheorgheni 11:00 Ploiesti 11:00 Lugoj
09:00

12:50 Gheorgheni 12:50 Gheorgheni 12:50 Falticeni 12:50 Lugoj 12:50 Lugoj
09:00

12:50 Radauti 12:50 Gheorgheni 12:50 Gheorgheni 12:50 Lugoj 12:50 Lugoj
09:00
Romfour Romania
19:10 Miercurea Ciuc
09:05
Romfour Romania
16:30 Poiana Largului
09:05

13:15 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
19:10 Ramnicu Sarat 19:10 Sfantu Gheorghe 19:10 Ramnicu Sarat
09:10
Romfour Romania
16:30 Durau 16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Ramnicu Sarat
09:10

11:00 Timisoara 11:00 Sovata 11:00 Buzau
09:10

12:50 Sovata 12:50 Sovata 12:50 Timisoara 12:50 Timisoara 12:50 Suceava
09:10

12:50 Gura Humorului 12:50 Timisoara 12:50 Timisoara 12:50 Sovata 12:50 Sovata
09:10
Romfour Romania
19:10 Morareni
09:15
Romfour Romania
16:30 Grinties
09:15
Danytur
13:40 Girov 13:40 Girov
09:20

13:15 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
19:10 Reghin 19:10 Campina 19:10 Campina
09:20
Romfour Romania
16:30 Campina 16:30 Borsec 16:30 Campina
09:20

11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Arad
09:20

12:50 Radauti 12:50 Arad 12:50 Arad
09:20

12:50 Arad 12:50 Arad 12:50 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
19:10 Medias
09:25

15:30 Poiana Largului
09:30

13:15 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
19:10 Sinaia 19:10 Sinaia 19:10 Sighisoara
09:30
Romfour Romania
16:30 Sinaia 16:30 Toplita 16:30 Sinaia
09:30

11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Chisineu Cris 11:00 Focsani
09:30

12:50 Chisineu Cris 12:50 Chisineu Cris 12:50 Gura Humorului 12:50 Miercurea Ciuc 12:50 Miercurea Ciuc
09:30

12:50 Vatra Dornei 12:50 Chisineu Cris 12:50 Miercurea Ciuc 12:50 Chisineu Cris 12:50 Miercurea Ciuc
09:30

15:30 Hateg
09:35

13:15 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
19:10 Targu Mures
09:35

13:15 Reghin
09:40
Romfour Romania
19:10 Predeal 19:10 Predeal 19:10 Falticeni
09:40
Romfour Romania
16:30 Predeal 16:30 Predeal
09:40

11:00 Marasesti 11:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:50 Campulung Moldovenesc 12:50 Odorheiu Secuiesc 12:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:50 Odorheiu Secuiesc 12:50 Odorheiu Secuiesc 12:50 Prundu Bargaului
09:40

15:30 Sibiu
09:45

13:15 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
19:10 Suceava
09:45
Romfour Romania
16:30 Miercurea Ciuc
09:45
Romfour Romania
19:10 Brasov 19:10 Brasov 19:10 Veresti
09:50
Romfour Romania
16:30 Brasov 16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Brasov
09:50

11:00 Toplita 11:00 Adjud 11:00 Salonta
09:50

12:50 Toplita 12:50 Toplita 12:50 Vatra Dornei 12:50 Salonta 12:50 Salonta
09:50

12:50 Nasaud 12:50 Toplita 12:50 Toplita 12:50 Salonta 12:50 Salonta
09:50
Romfour Romania
19:10 Darabani
09:55
Romfour Romania
16:30 Morareni
09:55

12:50 Prundu Bargaului
09:55

15:30 Hunedoara
10:00
Danytur
13:40 Targu Neamt 13:40 Miercurea Ciuc 13:40 Piatra Neamt 13:40 Piatra Neamt 13:40 Gura Humorului 13:40 Targu Neamt 13:40 Miercurea Ciuc 13:40 Bacau 13:40 Gura Humorului
10:00

13:15 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
19:10 Targu Secuiesc 19:10 Targu Secuiesc 19:10 Botosani
10:00
Romfour Romania
16:30 Reghin 16:30 Targu Secuiesc 16:30 Targu Secuiesc
10:00

11:00 Bacau 11:00 Gilau 11:00 Reghin
10:00

12:50 Nasaud 12:50 Reghin 12:50 Reghin 12:50 Gilau 12:50 Gilau
10:00

12:50 Gilau 12:50 Gilau 12:50 Reghin 12:50 Reghin 12:50 Bistrita
10:00
Romfour Romania
19:10 Gura Humorului 19:10 Sfantu Gheorghe 19:10 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
16:30 Medias 16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Sfantu Gheorghe
10:05

13:15 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
19:10 Covasna 19:10 Covasna 19:10 Campulung Moldovenesc
10:10
Romfour Romania
16:30 Covasna 16:30 Covasna 16:30 Sighisoara
10:10

11:00 Onesti 11:00 Roman
10:10

12:50 Bistrita 12:50 Onesti 12:50 Onesti
10:10

12:50 Beclean 12:50 Onesti 12:50 Onesti
10:10

13:15 Orastie
10:15
Romfour Romania
19:10 Iacobeni
10:15
Romfour Romania
16:30 Targu Mures
10:15

11:00 Targu Frumos
10:15

12:50 Beclean
10:15

13:15 Deva
10:20
Romfour Romania
19:10 Targu Ocna 19:10 Targu Ocna 19:10 Borsa
10:20
Romfour Romania
16:30 Falticeni 16:30 Targu Ocna 16:30 Targu Ocna
10:20

11:00 Moinesti 11:00 Pascani
10:20

12:50 Dej 12:50 Moinesti 12:50 Moinesti
10:20

12:50 Moinesti 12:50 Moinesti 12:50 Dej
10:20

13:15 Caransebes
10:25
Romfour Romania
19:10 Vatra Dornei
10:25
Romfour Romania
16:30 Suceava
10:25

15:30 Sebes
10:30
Danytur
13:40 Bicaz 13:40 Bicaz
10:30

13:15 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
19:10 Onesti 19:10 Prundu Bargaului 19:10 Onesti
10:30
Romfour Romania
16:30 Onesti 16:30 Onesti
10:30

11:00 Comanesti 11:00 Motca
10:30

12:50 Comanesti 12:50 Comanesti
10:30

12:50 Gherla 12:50 Comanesti 12:50 Comanesti
10:30

13:15 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
19:10 Beclean
10:35
Romfour Romania
19:10 Comanesti 19:10 Baia Mare 19:10 Comanesti
10:40
Romfour Romania
16:30 Comanesti 16:30 Comanesti
10:40

11:00 Targu Neamt 11:00 Covasna
10:40

12:50 Covasna 12:50 Covasna
10:40

12:50 Covasna 12:50 Covasna
10:40
Romfour Romania
19:10 Dej
10:45
Romfour Romania
16:30 Stefanesti
10:45
Romfour Romania
19:10 Moinesti 19:10 Moinesti
10:50
Romfour Romania
16:30 Moinesti 16:30 Moinesti 16:30 Botosani
10:50

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Falticeni
10:50

12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc
10:50

12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
19:10 Cluj Napoca
10:55
Romfour Romania
16:30 Gura Humorului
10:55

11:00 Suceava
10:55
Danytur
13:40 Campulung Moldovenesc 13:40 Odorheiu Secuiesc 13:40 Campulung Moldovenesc 13:40 Odorheiu Secuiesc 13:40 Onesti
11:00

13:15 Resita
11:00
Romfour Romania
19:10 Fagaras 19:10 Simeria 19:10 Simeria 19:10 Cluj Napoca 19:10 Fagaras
11:00
Romfour Romania
16:30 Campulung Moldovenesc 16:30 Simeria 16:30 Simeria 16:30 Fagaras 16:30 Fagaras
11:00

11:00 Brasov 11:00 Radauti
11:00

12:50 Brasov 12:50 Brasov
11:00

12:50 Brasov 12:50 Brasov
11:00

11:00 Gura Humorului
11:05

13:15 Blaj
11:10
Romfour Romania
19:10 Vestem 19:10 Vestem
11:10
Romfour Romania
16:30 Vestem 16:30 Vestem 16:30 Iacobeni
11:10

11:00 Fagaras 11:00 Campulung Moldovenesc
11:10

12:50 Fagaras 12:50 Fagaras
11:10

12:50 Fagaras 12:50 Fagaras
11:10

13:15 Sibiu
11:15
Romfour Romania
19:10 Ramnicu Valcea 19:10 Ramnicu Valcea 19:10 Orastie 19:10 Orastie
11:20
Romfour Romania
16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Orastie 16:30 Borsa 16:30 Orastie
11:20

11:00 Sibiu 11:00 Vatra Dornei
11:20

12:50 Sibiu 12:50 Sibiu
11:20

12:50 Sibiu 12:50 Sibiu
11:20

11:00 Sebes
11:25

12:50 Sebes 12:50 Sebes
11:25

12:50 Sebes 12:50 Sebes
11:25

15:30 Toplita
11:30

13:15 Medias
11:30
Romfour Romania
19:10 Sebes 19:10 Sibiu 19:10 Sibiu 19:10 Sebes
11:30
Romfour Romania
16:30 Sebes 16:30 Sibiu 16:30 Sibiu 16:30 Sebes
11:30

11:00 Alba Iulia 11:00 Prundu Bargaului
11:30

12:50 Alba Iulia 12:50 Alba Iulia
11:30

12:50 Alba Iulia 12:50 Alba Iulia
11:30

13:15 Sebes
11:35

11:00 Teius
11:35

12:50 Teius 12:50 Teius
11:35

12:50 Teius 12:50 Teius
11:35
Romfour Romania
19:10 Miercurea Sibiului 19:10 Miercurea Sibiului 19:10 Lancram 19:10 Lancram
11:40
Romfour Romania
16:30 Lancram 16:30 Miercurea Sibiului 16:30 Miercurea Sibiului 16:30 Lancram
11:40

11:00 Nasaud 11:00 Aiud
11:40

12:50 Aiud 12:50 Aiud
11:40

12:50 Aiud 12:50 Aiud
11:40

11:00 Bistrita
11:45
Romfour Romania
19:10 Alba Iulia 19:10 Alba Iulia 19:10 Sighisoara 19:10 Sighisoara
11:50
Romfour Romania
16:30 Alba Iulia 16:30 Alba Iulia 16:30 Sighisoara 16:30 Sighisoara
11:50

11:00 Targu Mures
11:50

12:50 Targu Mures 12:50 Targu Mures
11:50

12:50 Targu Mures 12:50 Targu Mures
11:50

11:00 Beclean
11:55

15:30 Deva
12:00
Danytur
13:40 Vatra Dornei 13:40 Medias 13:40 Targu Secuiesc 13:40 Vatra Dornei 13:40 Medias 13:40 Praid 13:40 Praid
12:00

13:15 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
19:10 Gilau 19:10 Medias 19:10 Medias
12:00
Romfour Romania
16:30 Vatra Dornei 16:30 Medias 16:30 Medias
12:00

11:00 Turda 11:00 Dej
12:00

12:50 Turda 12:50 Turda
12:00

12:50 Turda 12:50 Turda
12:00
Romfour Romania
16:30 Prundu Bargaului
12:05

13:15 Bistrita
12:10
Romfour Romania
19:10 Teius 19:10 Teius
12:10
Romfour Romania
16:30 Teius 16:30 Bistrita 16:30 Teius
12:10

13:15 Lugoj
12:20
Romfour Romania
19:10 Aiud 19:10 Aiud
12:20
Romfour Romania
16:30 Aiud 16:30 Aiud
12:20

15:30 Reghin
12:30

13:15 Aiud
12:30
Romfour Romania
19:10 Unirea 19:10 Unirea
12:30
Romfour Romania
16:30 Unirea 16:30 Unirea 16:30 Beclean
12:30

11:00 Gherla
12:30

13:15 Beclean
12:35
Romfour Romania
19:10 Turda 19:10 Turda
12:40
Romfour Romania
16:30 Turda 16:30 Baia Mare 16:30 Turda
12:40
Romfour Romania
16:30 Dej
12:45
Romfour Romania
16:30 Cluj Napoca
12:55
Danytur
13:40 Reghin 13:40 Blaj 13:40 Sfantu Gheorghe 13:40 Reghin 13:40 Blaj
13:00

13:15 Dej
13:00
Romfour Romania
19:10 Huedin
13:00
Romfour Romania
16:30 Cluj Napoca
13:00

12:50 Gherla
13:00

13:15 Turda
13:15

15:30 Alba Iulia
13:30

13:15 Gherla
13:30

11:00 Cluj Napoca
13:30

12:50 Cluj Napoca
13:30

12:50 Cluj Napoca
13:30

11:00 Bontida
13:50

12:50 Bontida
13:50

12:50 Bontida
13:50
Danytur
13:40 Fagaras 13:40 Teius 13:40 Teius 13:40 Brasov 13:40 Fagaras
14:00

13:15 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
19:10 Cluj Napoca 19:10 Cluj Napoca 19:10 Cluj Napoca 19:10 Cluj Napoca 19:10 Negreni
14:00
Romfour Romania
16:30 Cluj Napoca 16:30 Gilau 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca
14:00

11:00 Baia Mare
14:00

12:50 Baia Mare
14:00

12:50 Baia Mare
14:00

13:15 Timisoara
14:10

11:00 Satu Mare
14:10

12:50 Satu Mare
14:10

12:50 Satu Mare
14:10

11:00 Zalau
14:20

12:50 Zalau
14:20

12:50 Zalau
14:20

15:30 Targu Mures
14:30

11:00 Huedin
14:30

12:50 Huedin
14:30

12:50 Huedin
14:30

12:50 Alesd
14:40

12:50 Alesd
14:40

15:30 Aiud
14:45

15:30 Ludus
15:00
Danytur
13:40 Avrig 13:40 Avrig 13:40 Alba Iulia 13:40 Alba Iulia 13:40 Sighisoara
15:00

13:15 Huedin
15:00
Romfour Romania
19:10 Piatra Craiului
15:00
Romfour Romania
16:30 Huedin
15:00

15:30 Turda
15:30
Danytur
13:40 Sibiu 13:40 Sibiu
15:30
Romfour Romania
19:10 Beius
15:30
Romfour Romania
16:30 Negreni
15:30

15:30 Cluj Napoca
16:00
Danytur
13:40 Dej 13:40 Zlatna 13:40 Targu Mures 13:40 Bistrita 13:40 Bistrita 13:40 Zlatna 13:40 Dej
16:00

13:15 Arad
16:00
Romfour Romania
19:10 Alesd
16:00
Romfour Romania
16:30 Piatra Craiului
16:00
Danytur
13:40 Ludus 13:40 Sebes 13:40 Sebes
16:30
Romfour Romania
16:30 Beius
16:30
Romfour Romania
16:30 Alesd
16:40

12:50 Oradea
16:50
Danytur
13:40 Abrud 13:40 Nasaud 13:40 Campia Turzii 13:40 Nasaud 13:40 Abrud
17:00

13:15 Oradea
17:00

12:50 Oradea
17:00

13:15 Nadlac
17:10
Danytur
13:40 Beclean 13:40 Beclean 13:40 Turda
17:30

11:00 Alesd
17:40

15:30 Huedin
18:00
Danytur
13:40 Gherla 13:40 Deva 13:40 Cluj Napoca 13:40 Brad 13:40 Brad 13:40 Zalau 13:40 Gherla 13:40 Zalau 13:40 Deva
18:00
Romfour Romania
16:30 Oradea
18:00

11:00 Oradea
18:00
Danytur
13:40 Floresti
18:30
Romfour Romania
19:10 Oradea
18:30
Romfour Romania
19:10 Bors
18:40

15:30 Alesd
19:00
Danytur
13:40 Gilau
19:00
Romfour Romania
16:30 Bors
19:00

15:30 Oradea
19:30

15:30 Bors
19:45
Danytur
13:40 Huedin
20:00
Danytur
13:40 Alesd
21:00

22:00 Koln
21:30
Danytur
13:40 Oradea 13:40 Oradea 13:40 Arad 13:40 Oradea 13:40 Oradea 13:40 Oradea 13:40 Arad
22:00
Romfour Romania
19:10 Budapesta
23:00
Romfour Romania
16:30 Budapesta
23:00