Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Essen > La adresa

La adresa

Essen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:20 Danytur
17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
08:15
09:15 Koln
08:20
12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:10 Calarasi 12:05 Gilau 16:30 Lehliu 12:40 Timisoara 15:55 Ramnicu Valcea 13:10 Hateg 15:30 Campina 13:55 Resita 14:45 Ramnicu Sarat 14:40 Slatina (Olt) 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 13:55 Targu Neamt 15:10 Vanatori 13:20 Gura Humorului 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 12:30 Gherla 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Craiova 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 12:10 Salonta 16:20 Tandarei 12:50 Lugoj 15:50 Targoviste 13:20 Petrosani 15:20 Urziceni 14:00 Rovinari 14:40 Focsani 14:50 Caracal 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 13:50 Falticeni 16:40 Tulcea 13:10 Campulung Moldovenesc 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 12:20 Chisineu Cris 16:10 Bucuresti 12:55 Deva 15:45 Sinaia 13:40 Targu Jiu 15:10 Ploiesti 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:30 Onesti 14:35 Marasesti 14:55 Turnu Magurele 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 16:30 Galati 13:05 Vatra Dornei 16:20 Faurei 12:45 Beclean 16:05 Husi 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:10 Giurgiu 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 12:30 Arad 16:00 Pitesti 13:00 Hunedoara 15:40 Predeal 13:50 Caransebes 15:00 Buzau 14:20 Filiasi 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Dej 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti
08:40
17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 20:00 Giurgiu 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 17:40 Turnu Magurele 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:30 Corabia 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 20:30 Tulcea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad
08:55
15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 12:10 Targu Mures 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 12:30 Sebes 14:55 Bacau 16:35 Braila 12:50 Targu Secuiesc 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 12:15 Aiud 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 12:35 Sibiu 14:50 Roman 16:15 Tecuci 12:55 Covasna 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 15:35 Botosani 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:30 Saveni 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 12:20 Teius 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 12:40 Fagaras 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 13:05 Moinesti 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 12:05 Turda 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 12:25 Alba Iulia 15:00 Adjud 16:30 Galati 12:45 Brasov 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:00 Comanesti 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi
09:50
18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori
10:20
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
11:15
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
11:40
10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 12:00 Orastie 14:45 Resita 11:00 Teius 13:40 Arad 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 11:45 Sebes 14:30 Caransebes 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Lancram 14:15 Lugoj 10:30 Unirea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 12:15 Simeria 15:00 Motru 11:15 Alba Iulia 14:00 Timisoara 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru
15:00
19:00 Bacau 19:30 Buhusi 14:25 Targu Mures 21:40 Roman 18:20 Onesti 17:30 Targu Secuiesc 13:00 Turda 22:10 Targu Frumos 16:30 Brasov 11:00 Huedin 20:00 Piatra Neamt 09:30 Oradea 11:30 Cluj Napoca 22:30 Iasi 15:15 Sighisoara
Sosiri
De la Ora

13:25 Constanta
00:05

16:00 Braila
00:10

13:25 Mangalia
00:10

13:25 Medgidia
00:15

13:25 Cernavoda
00:30

16:00 Galati
00:40

16:00 Buzau
01:00

13:25 Giurgiu
01:00

16:00 Tulcea
01:00

13:25 Alexandria
01:05

13:25 Fetesti
01:10

11:50 Tulcea 11:50 Tulcea
01:15

13:10 Tulcea 13:10 Tulcea 13:10 Tulcea
01:15

15:10 Tulcea 15:10 Tulcea 15:10 Tulcea
01:15

13:25 Braila
01:20

11:50 Braila 11:50 Braila
01:20

13:10 Braila 13:10 Braila 13:10 Braila
01:20

15:10 Braila 15:10 Braila 15:10 Braila
01:20

16:00 Ramnicu Sarat
01:30

13:25 Tulcea
01:30

16:00 Tecuci
01:55

13:25 Calarasi
02:00

16:00 Braila
02:00

11:50 Mangalia
02:00

13:10 Mangalia
02:00

13:25 Galati
02:10

16:00 Focsani
02:15

16:00 Galati
02:30

16:00 Adjud
02:45

16:00 Barlad
03:00

13:25 Slobozia
03:00

16:00 Tecuci
03:00

11:50 Constanta 11:50 Galati 11:50 Galati
03:00

13:10 Constanta 13:10 Galati 13:10 Galati 13:10 Galati
03:00

15:10 Galati 15:10 Galati 15:10 Galati
03:00

13:25 Tecuci
03:10

11:50 Medgidia
03:10

13:25 Ramnicu Sarat
03:20

16:00 Husi
03:30

13:25 Barlad
03:30

11:50 Ianca 11:50 Ianca
03:30

13:10 Ianca 13:10 Ianca 13:10 Ianca 13:10 Medgidia
03:30

15:10 Ianca 15:10 Ianca 15:10 Ianca
03:30

16:00 Dorohoi
03:35

13:10 Calarasi
03:40

16:00 Onesti
03:45
Danytur
14:40 Schwechat
03:50

13:25 Husi
03:50

13:10 Cernavoda
03:50

13:10 Slobozia
03:55

16:00 Vaslui
04:00

13:25 Bucuresti
04:00

19:40 Tulcea
04:00

16:00 Barlad
04:00

11:50 Calarasi
04:00

13:10 Harsova
04:00

16:00 Comanesti
04:10

13:25 Buzau
04:10

11:50 Cernavoda
04:10

13:10 Lehliu
04:10

15:10 Mangalia
04:10

16:00 Bucuresti
04:15

11:50 Slobozia
04:15

16:00 Moinesti
04:20

13:25 Focsani
04:20

11:50 Harsova
04:20

13:10 Tandarei
04:20

15:10 Constanta
04:20

16:00 Botosani
04:30

13:25 Vaslui
04:30

19:40 Braila
04:30

11:50 Faurei 11:50 Faurei
04:30

13:10 Faurei 13:10 Faurei 13:10 Faurei
04:30

15:10 Faurei 15:10 Medgidia 15:10 Faurei 15:10 Faurei
04:30

16:00 Craiova
04:35

13:25 Harlau
04:40

11:50 Tecuci 11:50 Tecuci
04:40

13:10 Tecuci 13:10 Tecuci 13:10 Tecuci
04:40

15:10 Tecuci 15:10 Calarasi 15:10 Tecuci 15:10 Tecuci
04:40

16:00 Iasi
04:45

11:50 Barlad 11:50 Barlad
04:50

13:10 Barlad 13:10 Barlad 13:10 Barlad
04:50

15:10 Barlad 15:10 Cernavoda 15:10 Barlad 15:10 Barlad
04:50

15:10 Slobozia
04:55

16:00 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
14:40 Focsani 14:40 Braila 14:40 Focsani
05:00

20:45 Barlad
05:00

13:25 Roman
05:00

19:40 Galati
05:00

16:00 Husi
05:00

11:50 Lehliu
05:00

13:10 Bucuresti
05:00

15:10 Harsova
05:00

16:00 Filiasi
05:05

16:00 Ploiesti
05:10

13:25 Adjud
05:10

16:00 Buzau
05:10

11:50 Tandarei
05:10

13:10 Pitesti
05:10

15:10 Lehliu
05:10

13:25 Bacau
05:15

16:00 Suceava
05:20
Danytur
14:40 Tecuci 14:40 Tecuci
05:20

13:25 Slatina (Olt)
05:20

16:00 Focsani
05:20

15:10 Tandarei
05:20

13:25 Radauti
05:25

16:00 Bacau
05:30
Danytur
14:40 Galati
05:30

20:45 Husi
05:30

13:25 Iasi
05:30

16:00 Marasesti
05:30

11:50 Husi 11:50 Husi
05:30

13:10 Husi 13:10 Husi 13:10 Husi
05:30

15:10 Husi 15:10 Husi 15:10 Husi 15:10 Bucuresti
05:30

13:25 Dorohoi
05:35

16:00 Negresti
05:40
Danytur
14:40 Marasesti 14:40 Marasesti
05:40

13:25 Targu Frumos
05:40

11:50 Vaslui 11:50 Vaslui
05:40

13:10 Vaslui 13:10 Vaslui 13:10 Vaslui
05:40

15:10 Pitesti 15:10 Vaslui 15:10 Vaslui 15:10 Vaslui
05:40

16:00 Harlau
05:45

13:25 Targoviste
05:45

13:25 Urziceni
05:47

16:00 Constanta
05:50

13:25 Ploiesti
05:50

15:10 Ramnicu Valcea
05:50

13:25 Targu Neamt
05:55

13:25 Buhusi
05:57

13:25 Roznov
05:58

16:00 Campina
06:00
Danytur
14:40 Saveni 14:40 Adjud 14:40 Saveni 14:40 Adjud 14:40 Barlad
06:00

13:25 Piatra Neamt
06:00

19:40 Constanta 19:40 Tecuci 19:40 Giurgiu 19:40 Giurgiu 19:40 Constanta
06:00

16:00 Giurgiu 16:00 Constanta 16:00 Adjud 16:00 Giurgiu 16:00 Constanta
06:00

11:50 Giurgiu 11:50 Iasi 11:50 Giurgiu 11:50 Iasi
06:00

13:10 Giurgiu 13:10 Iasi 13:10 Ramnicu Valcea 13:10 Iasi 13:10 Iasi 13:10 Giurgiu 13:10 Giurgiu
06:00

15:10 Iasi 15:10 Targoviste 15:10 Giurgiu 15:10 Giurgiu 15:10 Giurgiu 15:10 Iasi 15:10 Iasi
06:00

16:00 Buhusi
06:05

16:00 Roznov
06:10
Danytur
14:40 Husi
06:10

13:25 Onesti
06:10

19:40 Barlad 19:40 Turnu Magurele 19:40 Turnu Magurele
06:10

16:00 Turnu Magurele 16:00 Turnu Magurele
06:10

11:50 Alexandria 11:50 Alexandria 11:50 Podu Iloaiei 11:50 Podu Iloaiei
06:10

13:10 Alexandria 13:10 Alexandria 13:10 Alexandria 13:10 Podu Iloaiei 13:10 Podu Iloaiei 13:10 Podu Iloaiei
06:10

15:10 Podu Iloaiei 15:10 Podu Iloaiei 15:10 Podu Iloaiei 15:10 Alexandria 15:10 Alexandria 15:10 Alexandria 15:10 Sinaia
06:10

16:00 Targu Frumos
06:15

11:50 Turnu Magurele 11:50 Turnu Magurele
06:15

13:10 Turnu Magurele 13:10 Turnu Magurele 13:10 Turnu Magurele
06:15

15:10 Turnu Magurele 15:10 Turnu Magurele 15:10 Turnu Magurele
06:15

16:00 Gura Humorului
06:20

13:25 Botosani
06:20

19:40 Corabia 19:40 Husi 19:40 Corabia
06:20

16:00 Corabia 16:00 Corabia
06:20

11:50 Harlau 11:50 Harlau 11:50 Caracal 11:50 Caracal
06:20

13:10 Harlau 13:10 Caracal 13:10 Harlau 13:10 Caracal 13:10 Harlau 13:10 Caracal
06:20

15:10 Harlau 15:10 Harlau 15:10 Harlau 15:10 Predeal 15:10 Caracal 15:10 Caracal 15:10 Caracal
06:20

16:00 Falticeni
06:30
Danytur
14:40 Botosani 14:40 Botosani
06:30

13:25 Pascani
06:30

19:40 Alexandria 19:40 Buzau 19:40 Alexandria 19:40 Mangalia 19:40 Mangalia
06:30

16:00 Alexandria 16:00 Sascut 16:00 Mangalia 16:00 Mangalia 16:00 Alexandria
06:30

11:50 Flamanzi 11:50 Flamanzi 11:50 Slatina (Olt) 11:50 Slatina (Olt)
06:30

13:10 Slatina (Olt) 13:10 Flamanzi 13:10 Flamanzi 13:10 Flamanzi 13:10 Targoviste 13:10 Slatina (Olt) 13:10 Slatina (Olt)
06:30

15:10 Campina 15:10 Slatina (Olt) 15:10 Flamanzi 15:10 Slatina (Olt) 15:10 Flamanzi 15:10 Slatina (Olt) 15:10 Flamanzi
06:30

16:00 Rovinari
06:35

16:00 Pascani
06:40

13:25 Craiova
06:40

19:40 Focsani 19:40 Filiasi 19:40 Medgidia 19:40 Medgidia 19:40 Filiasi
06:40

16:00 Bacau 16:00 Filiasi 16:00 Medgidia 16:00 Medgidia 16:00 Filiasi
06:40

11:50 Botosani 11:50 Botosani
06:40

13:10 Sinaia 13:10 Botosani 13:10 Botosani 13:10 Botosani
06:40

15:10 Botosani 15:10 Urziceni 15:10 Botosani 15:10 Botosani
06:40

16:00 Motca
06:45

20:45 Vaslui
06:45

16:00 Roman
06:45

11:50 Saveni 11:50 Saveni
06:45

13:10 Saveni 13:10 Saveni 13:10 Saveni
06:45

15:10 Saveni 15:10 Saveni 15:10 Saveni
06:45

16:00 Piatra Neamt
06:50

13:25 Suceava
06:50

19:40 Marasesti 19:40 Slatina (Olt) 19:40 Hirsova 19:40 Hirsova 19:40 Slatina (Olt)
06:50

16:00 Hirsova 16:00 Hirsova 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt)
06:50

11:50 Darabani 11:50 Darabani
06:50

13:10 Darabani 13:10 Darabani 13:10 Darabani 13:10 Predeal
06:50

15:10 Darabani 15:10 Darabani 15:10 Darabani 15:10 Ploiesti
06:50

16:00 Roman
06:55

19:40 Adjud
06:55

16:00 Vaslui
06:55

16:00 Cristesti
07:00
Danytur
14:40 Iasi 14:40 Iasi 14:40 Harlau 14:40 Vaslui 14:40 Harlau
07:00

13:25 Filiasi
07:00

19:40 Tandarei 19:40 Craiova 19:40 Sascut 19:40 Craiova 19:40 Tandarei
07:00

16:00 Tandarei 16:00 Craiova 16:00 Negresti 16:00 Craiova 16:00 Tandarei
07:00

11:50 Bucuresti 11:50 Craiova 11:50 Dorohoi 11:50 Craiova 11:50 Dorohoi
07:00

13:10 Dorohoi 13:10 Dorohoi 13:10 Dorohoi 13:10 Campina 13:10 Craiova 13:10 Craiova 13:10 Craiova
07:00

15:10 Craiova 15:10 Craiova 15:10 Craiova 15:10 Dorohoi 15:10 Buzau 15:10 Dorohoi 15:10 Dorohoi
07:00

16:00 Targu Jiu
07:05

19:40 Bacau
07:05

16:00 Iasi
07:05

16:00 Brasov
07:10

19:40 Roman 19:40 Filiasi 19:40 Filiasi
07:10

16:00 Filiasi 16:00 Podu Iloaiei 16:00 Filiasi
07:10

11:50 Filiasi 11:50 Filiasi 11:50 Vanatori 11:50 Vanatori
07:10

13:10 Filiasi 13:10 Filiasi 13:10 Filiasi 13:10 Vanatori 13:10 Vanatori 13:10 Vanatori 13:10 Urziceni
07:10

15:10 Vanatori 15:10 Filiasi 15:10 Filiasi 15:10 Filiasi 15:10 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 15:10 Vanatori
07:10
Danytur
14:40 Cotnari 14:40 Cotnari
07:15

19:40 Vaslui
07:15

16:00 Deleni
07:15

13:25 Pitesti
07:20

19:40 Rovinari 19:40 Negresti 19:40 Rovinari
07:20

16:00 Rovinari 16:00 Rovinari
07:20

11:50 Drobeta Turnu Severin 11:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

13:10 Ploiesti 13:10 Drobeta Turnu Severin 13:10 Drobeta Turnu Severin 13:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

15:10 Focsani 15:10 Drobeta Turnu Severin 15:10 Drobeta Turnu Severin 15:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

16:00 Fetesti
07:30
Danytur
14:40 Targu Frumos 14:40 Suceava 14:40 Suceava 14:40 Targu Frumos
07:30

20:45 Botosani
07:30

13:25 Targu Secuiesc
07:30

19:40 Isalnita 19:40 Iasi 19:40 Isalnita
07:30

16:00 Hirlau 16:00 Isalnita 16:00 Isalnita
07:30

11:50 Pitesti 11:50 Rovinari 11:50 Rovinari
07:30

13:10 Rovinari 13:10 Buzau 13:10 Rovinari 13:10 Rovinari
07:30

15:10 Rovinari 15:10 Rovinari 15:10 Rovinari 15:10 Marasesti
07:30

19:40 Podu Iloaiei
07:35

19:40 Targu Carbunesti 19:40 Deleni 19:40 Targu Carbunesti
07:40

16:00 Targu Carbunesti 16:00 Targu Carbunesti
07:40

11:50 Resita 11:50 Resita
07:40

13:10 Ramnicu Sarat 13:10 Resita 13:10 Resita 13:10 Resita
07:40

15:10 Resita 15:10 Resita 15:10 Resita 15:10 Adjud
07:40

19:40 Motru 19:40 Harlau 19:40 Motru
07:45

16:00 Targu Frumos 16:00 Motru 16:00 Motru
07:45

19:40 Targu Frumos 19:40 Resita 19:40 Resita
07:50

16:00 Resita 16:00 Resita 16:00 Pascani
07:50

11:50 Caransebes 11:50 Caransebes
07:50

13:10 Caransebes 13:10 Caransebes 13:10 Caransebes 13:10 Focsani
07:50

15:10 Caransebes 15:10 Caransebes 15:10 Caransebes 15:10 Bacau
07:50

19:40 Pascani 19:40 Caransebes 19:40 Caransebes
07:55

16:00 Caransebes 16:00 Caransebes
07:55

16:00 Targu Neamt
08:00
Danytur
14:40 Targu Ocna 14:40 Negresti 14:40 Targu Ocna 14:40 Pascani 14:40 Pascani
08:00

20:45 Iasi 20:45 Harlau
08:00

13:25 Brasov
08:00

19:40 Lugoj 19:40 Slobozia 19:40 Motca 19:40 Slobozia 19:40 Lugoj
08:00

16:00 Lugoj 16:00 Motca 16:00 Lugoj 16:00 Slobozia 16:00 Slobozia
08:00

11:50 Ramnicu Valcea 11:50 Targu Jiu 11:50 Targu Jiu
08:00

13:10 Marasesti 13:10 Targu Jiu 13:10 Targu Jiu 13:10 Targu Jiu
08:00

15:10 Roman 15:10 Targu Jiu 15:10 Targu Jiu 15:10 Targu Jiu
08:00

19:40 Timisoara 19:40 Timisoara
08:05

16:00 Cristesti 16:00 Timisoara 16:00 Timisoara
08:05

13:25 Bicaz
08:10

19:40 Arad 19:40 Bucuresti 19:40 Cristesti 19:40 Bucuresti 19:40 Arad
08:10

16:00 Timisesti 16:00 Arad 16:00 Bucuresti 16:00 Bucuresti 16:00 Arad
08:10

11:50 Targoviste 11:50 Bumbesti Jiu 11:50 Bumbesti Jiu
08:10

13:10 Adjud 13:10 Bumbesti Jiu 13:10 Bumbesti Jiu 13:10 Bumbesti Jiu
08:10

15:10 Bumbesti Jiu 15:10 Targu Frumos 15:10 Bumbesti Jiu 15:10 Bumbesti Jiu
08:10

13:25 Ramnicu Valcea
08:15

19:40 Timisesti
08:15

16:00 Dumbrava
08:15

13:25 Falticeni
08:20

19:40 Dumbrava 19:40 Targu Jiu 19:40 Targu Jiu
08:20

16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu
08:20

11:50 Sinaia 11:50 Petrosani 11:50 Petrosani
08:20

13:10 Petrosani 13:10 Bacau 13:10 Petrosani 13:10 Petrosani
08:20

15:10 Petrosani 15:10 Pascani 15:10 Petrosani 15:10 Petrosani
08:20

19:40 Petrosani 19:40 Petrosani
08:25

16:00 Petrosani 16:00 Petrosani
08:25

16:00 Fagaras
08:30

20:45 Podu Iloaiei 20:45 Braila
08:30

13:25 Gura Humorului
08:30

20:45 Praga
08:30

19:40 Hateg 19:40 Targu Neamt 19:40 Hateg
08:30

16:00 Hateg 16:00 Targu Neamt 16:00 Hateg
08:30

11:50 Predeal 11:50 Hateg 11:50 Hateg 11:50 Poiana Largului 11:50 Poiana Largului
08:30

13:10 Poiana Largului 13:10 Hateg 13:10 Roman 13:10 Hateg 13:10 Hateg 13:10 Poiana Largului 13:10 Poiana Largului
08:30

15:10 Poiana Largului 15:10 Poiana Largului 15:10 Poiana Largului 15:10 Hateg 15:10 Motca 15:10 Hateg 15:10 Hateg
08:30

16:00 Petrosani
08:35

19:40 Piatra Neamt
08:35

11:50 Bicaz 11:50 Bicaz
08:35

13:10 Bicaz 13:10 Bicaz 13:10 Bicaz
08:35

15:10 Bicaz 15:10 Bicaz 15:10 Bicaz
08:35

13:25 Moinesti
08:40

19:40 Calan 19:40 Bicaz 19:40 Calan
08:40

16:00 Calan 16:00 Calan
08:40

11:50 Piatra Neamt 11:50 Hunedoara 11:50 Piatra Neamt 11:50 Hunedoara 11:50 Campina
08:40

13:10 Piatra Neamt 13:10 Piatra Neamt 13:10 Piatra Neamt 13:10 Hunedoara 13:10 Hunedoara 13:10 Hunedoara 13:10 Targu Frumos
08:40

15:10 Hunedoara 15:10 Targu Neamt 15:10 Hunedoara 15:10 Hunedoara 15:10 Piatra Neamt 15:10 Piatra Neamt 15:10 Piatra Neamt
08:40

20:45 Targu Frumos
08:45

13:25 Fagaras
08:45

19:40 Poiana Largului
08:45

16:00 Piatra Neamt
08:45

19:40 Hunedoara 19:40 Hunedoara 19:40 Durau
08:50

16:00 Bicaz 16:00 Hunedoara 16:00 Hunedoara
08:50

11:50 Urziceni 11:50 Deva 11:50 Deva
08:50

13:10 Deva 13:10 Pascani 13:10 Deva 13:10 Deva
08:50

15:10 Deva 15:10 Falticeni 15:10 Deva 15:10 Deva
08:50

19:40 Borsec
08:55

13:10 Targu Neamt
08:55

15:10 Suceava
08:55
Danytur
14:40 Comanesti 14:40 Roman 14:40 Comanesti
09:00

20:45 Piatra Neamt 20:45 Galati
09:00

13:25 Comanesti
09:00

19:40 Pitesti 19:40 Toplita 19:40 Pitesti 19:40 Deva 19:40 Deva
09:00

16:00 Deva 16:00 Pitesti 16:00 Pitesti 16:00 Deva 16:00 Sovata
09:00

11:50 Gheorgheni 11:50 Gheorgheni 11:50 Ploiesti 11:50 Lugoj 11:50 Lugoj
09:00

13:10 Lugoj 13:10 Gheorgheni 13:10 Gheorgheni 13:10 Gheorgheni 13:10 Falticeni 13:10 Lugoj 13:10 Lugoj
09:00

15:10 Gheorgheni 15:10 Radauti 15:10 Gheorgheni 15:10 Gheorgheni 15:10 Lugoj 15:10 Lugoj 15:10 Lugoj
09:00

19:40 Miercurea Ciuc
09:05

16:00 Poiana Largului
09:05

13:25 Targu Jiu
09:10

19:40 Ramnicu Sarat 19:40 Sfantu Gheorghe 19:40 Ramnicu Sarat
09:10

16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Durau 16:00 Ramnicu Sarat
09:10

11:50 Timisoara 11:50 Sovata 11:50 Sovata 11:50 Timisoara 11:50 Buzau
09:10

13:10 Sovata 13:10 Sovata 13:10 Sovata 13:10 Timisoara 13:10 Timisoara 13:10 Timisoara 13:10 Suceava
09:10

15:10 Gura Humorului 15:10 Timisoara 15:10 Timisoara 15:10 Timisoara 15:10 Sovata 15:10 Sovata 15:10 Sovata
09:10

20:45 Pascani 20:45 Pascani
09:15

19:40 Morareni
09:15

16:00 Grinties
09:15
Danytur
14:40 Girov 14:40 Girov
09:20

13:25 Campulung Moldovenesc
09:20

19:40 Reghin 19:40 Campina 19:40 Campina
09:20

16:00 Campina 16:00 Borsec 16:00 Campina
09:20

11:50 Arad 11:50 Arad 11:50 Ramnicu Sarat
09:20

13:10 Radauti 13:10 Arad 13:10 Arad 13:10 Arad
09:20

15:10 Arad 15:10 Arad 15:10 Arad 15:10 Campulung Moldovenesc
09:20

19:40 Medias
09:25

16:00 Poiana Largului
09:30

13:25 Targu Ocna
09:30

19:40 Sinaia 19:40 Sinaia 19:40 Sighisoara
09:30

16:00 Sinaia 16:00 Toplita 16:00 Sinaia
09:30

11:50 Focsani 11:50 Miercurea Ciuc 11:50 Miercurea Ciuc 11:50 Chisineu Cris 11:50 Chisineu Cris
09:30

13:10 Chisineu Cris 13:10 Chisineu Cris 13:10 Chisineu Cris 13:10 Gura Humorului 13:10 Miercurea Ciuc 13:10 Miercurea Ciuc 13:10 Miercurea Ciuc
09:30

15:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vatra Dornei 15:10 Chisineu Cris 15:10 Miercurea Ciuc 15:10 Chisineu Cris 15:10 Chisineu Cris 15:10 Miercurea Ciuc
09:30

16:00 Hateg
09:35

13:25 Gheorgheni
09:35

19:40 Targu Mures
09:35

13:25 Reghin
09:40

19:40 Predeal 19:40 Predeal 19:40 Falticeni
09:40

16:00 Predeal 16:00 Predeal
09:40

11:50 Marasesti 11:50 Odorheiu Secuiesc 11:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:10 Odorheiu Secuiesc 13:10 Campulung Moldovenesc 13:10 Odorheiu Secuiesc 13:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

15:10 Odorheiu Secuiesc 15:10 Odorheiu Secuiesc 15:10 Odorheiu Secuiesc 15:10 Prundu Bargaului
09:40

16:00 Sibiu
09:45

13:25 Drobeta Turnu Severin
09:45

19:40 Suceava
09:45

16:00 Miercurea Ciuc
09:45

19:40 Veresti 19:40 Brasov 19:40 Brasov
09:50

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Brasov 16:00 Brasov
09:50

11:50 Toplita 11:50 Toplita 11:50 Adjud 11:50 Salonta 11:50 Salonta
09:50

13:10 Salonta 13:10 Toplita 13:10 Toplita 13:10 Toplita 13:10 Salonta 13:10 Vatra Dornei 13:10 Salonta
09:50

15:10 Nasaud 15:10 Toplita 15:10 Toplita 15:10 Toplita 15:10 Salonta 15:10 Salonta 15:10 Salonta
09:50

19:40 Darabani
09:55

16:00 Morareni
09:55

13:10 Prundu Bargaului
09:55

16:00 Hunedoara
10:00
Danytur
14:40 Miercurea Ciuc 14:40 Piatra Neamt 14:40 Gura Humorului 14:40 Targu Neamt 14:40 Miercurea Ciuc 14:40 Bacau 14:40 Gura Humorului 14:40 Targu Neamt 14:40 Piatra Neamt
10:00

20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Tecuci 20:45 Roman
10:00

00:00 Galati
10:00

13:25 Toplita Gara
10:00

19:40 Botosani 19:40 Targu Secuiesc 19:40 Targu Secuiesc
10:00

16:00 Reghin 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc
10:00

11:50 Bacau 11:50 Reghin 11:50 Gilau 11:50 Reghin 11:50 Gilau
10:00

13:10 Nasaud 13:10 Reghin 13:10 Reghin 13:10 Reghin 13:10 Gilau 13:10 Gilau 13:10 Gilau
10:00

15:10 Gilau 15:10 Gilau 15:10 Gilau 15:10 Reghin 15:10 Reghin 15:10 Reghin 15:10 Bistrita
10:00

19:40 Gura Humorului 19:40 Sfantu Gheorghe 19:40 Sfantu Gheorghe
10:05

16:00 Medias 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Sfantu Gheorghe
10:05

13:25 Sighisoara
10:10

19:40 Covasna 19:40 Covasna 19:40 Campulung Moldovenesc
10:10

16:00 Sighisoara 16:00 Covasna 16:00 Covasna
10:10

11:50 Onesti 11:50 Onesti 11:50 Roman
10:10

13:10 Bistrita 13:10 Onesti 13:10 Onesti 13:10 Onesti
10:10

15:10 Onesti 15:10 Beclean 15:10 Onesti 15:10 Onesti
10:10

13:25 Orastie
10:15

19:40 Iacobeni
10:15

16:00 Targu Mures
10:15

11:50 Targu Frumos
10:15

13:10 Beclean
10:15

13:25 Deva
10:20

19:40 Borsa 19:40 Targu Ocna 19:40 Targu Ocna
10:20

16:00 Targu Ocna 16:00 Falticeni 16:00 Targu Ocna
10:20

11:50 Pascani 11:50 Moinesti 11:50 Moinesti
10:20

13:10 Moinesti 13:10 Dej 13:10 Moinesti 13:10 Moinesti
10:20

15:10 Moinesti 15:10 Moinesti 15:10 Moinesti 15:10 Dej
10:20

13:25 Caransebes
10:25

19:40 Vatra Dornei
10:25

16:00 Suceava
10:25

16:00 Sebes
10:30
Danytur
14:40 Bicaz 14:40 Bicaz
10:30

20:45 Focsani 20:45 Marasesti 20:45 Bucuresti
10:30

00:00 Braila
10:30

13:25 Targu Mures
10:30

20:45 Dresda
10:30

19:40 Onesti 19:40 Prundu Bargaului 19:40 Onesti
10:30

16:00 Onesti 16:00 Onesti
10:30

11:50 Motca 11:50 Comanesti 11:50 Comanesti
10:30

13:10 Comanesti 13:10 Comanesti 13:10 Comanesti
10:30

15:10 Gherla 15:10 Comanesti 15:10 Comanesti 15:10 Comanesti
10:30

13:25 Vatra Dornei
10:35

19:40 Beclean
10:35

19:40 Comanesti 19:40 Baia Mare 19:40 Comanesti
10:40

16:00 Comanesti 16:00 Comanesti
10:40

11:50 Covasna 11:50 Covasna 11:50 Targu Neamt
10:40

13:10 Covasna 13:10 Covasna 13:10 Covasna
10:40

15:10 Covasna 15:10 Covasna 15:10 Covasna
10:40

20:45 Bacau
10:45

19:40 Dej
10:45

16:00 Stefanesti
10:45

19:40 Moinesti 19:40 Moinesti
10:50

16:00 Moinesti 16:00 Moinesti 16:00 Botosani
10:50

11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Secuiesc 11:50 Falticeni
10:50

13:10 Targu Secuiesc 13:10 Targu Secuiesc 13:10 Targu Secuiesc
10:50

15:10 Targu Secuiesc 15:10 Targu Secuiesc 15:10 Targu Secuiesc
10:50

19:40 Cluj Napoca
10:55

16:00 Gura Humorului
10:55

11:50 Suceava
10:55
Danytur
14:40 Odorheiu Secuiesc 14:40 Campulung Moldovenesc 14:40 Odorheiu Secuiesc 14:40 Onesti 14:40 Campulung Moldovenesc
11:00

20:45 Targu Neamt 20:45 Adjud
11:00

13:25 Resita
11:00

19:40 Fagaras 19:40 Simeria 19:40 Simeria 19:40 Cluj Napoca 19:40 Fagaras
11:00

16:00 Fagaras 16:00 Simeria 16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Simeria 16:00 Fagaras
11:00

11:50 Radauti 11:50 Brasov 11:50 Brasov
11:00

13:10 Brasov 13:10 Brasov 13:10 Brasov
11:00

15:10 Brasov 15:10 Brasov 15:10 Brasov
11:00

11:50 Gura Humorului
11:05

13:25 Blaj
11:10

19:40 Vestem 19:40 Vestem
11:10

16:00 Iacobeni 16:00 Vestem 16:00 Vestem
11:10

11:50 Campulung Moldovenesc 11:50 Fagaras 11:50 Fagaras
11:10

13:10 Fagaras 13:10 Fagaras 13:10 Fagaras
11:10

15:10 Fagaras 15:10 Fagaras 15:10 Fagaras
11:10

13:25 Sibiu
11:15

19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Orastie 19:40 Orastie
11:20

16:00 Orastie 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Orastie 16:00 Borsa
11:20

11:50 Sibiu 11:50 Sibiu 11:50 Vatra Dornei
11:20

13:10 Sibiu 13:10 Sibiu 13:10 Sibiu
11:20

15:10 Sibiu 15:10 Sibiu 15:10 Sibiu
11:20

11:50 Sebes 11:50 Sebes
11:25

13:10 Sebes 13:10 Sebes 13:10 Sebes
11:25

15:10 Sebes 15:10 Sebes 15:10 Sebes
11:25

16:00 Toplita
11:30

20:45 Ploiesti
11:30

13:25 Medias
11:30

19:40 Sebes 19:40 Sibiu 19:40 Sibiu 19:40 Sebes
11:30

16:00 Sebes 16:00 Sibiu 16:00 Sibiu 16:00 Sebes
11:30

11:50 Prundu Bargaului 11:50 Alba Iulia 11:50 Alba Iulia
11:30

13:10 Alba Iulia 13:10 Alba Iulia 13:10 Alba Iulia
11:30

15:10 Alba Iulia 15:10 Alba Iulia 15:10 Alba Iulia
11:30

13:25 Sebes
11:35

11:50 Teius 11:50 Teius
11:35

13:10 Teius 13:10 Teius 13:10 Teius
11:35

15:10 Teius 15:10 Teius 15:10 Teius
11:35

19:40 Miercurea Sibiului 19:40 Miercurea Sibiului 19:40 Lancram 19:40 Lancram
11:40

16:00 Lancram 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Lancram
11:40

11:50 Aiud 11:50 Aiud 11:50 Nasaud
11:40

13:10 Aiud 13:10 Aiud 13:10 Aiud
11:40

15:10 Aiud 15:10 Aiud 15:10 Aiud
11:40

11:50 Bistrita
11:45

19:40 Sighisoara 19:40 Alba Iulia 19:40 Alba Iulia 19:40 Sighisoara
11:50

16:00 Sighisoara 16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia 16:00 Sighisoara
11:50

11:50 Targu Mures 11:50 Targu Mures
11:50

13:10 Targu Mures 13:10 Targu Mures 13:10 Targu Mures
11:50

15:10 Targu Mures 15:10 Targu Mures 15:10 Targu Mures
11:50

11:50 Beclean
11:55

16:00 Deva
12:00
Danytur
14:40 Medias 14:40 Targu Secuiesc 14:40 Vatra Dornei 14:40 Praid 14:40 Medias 14:40 Praid 14:40 Vatra Dornei
12:00

20:45 Falticeni 20:45 Onesti
12:00

13:25 Alba Iulia
12:00

20:45 Leipzig
12:00

19:40 Gilau 19:40 Medias 19:40 Medias
12:00

16:00 Medias 16:00 Vatra Dornei 16:00 Medias
12:00

11:50 Dej 11:50 Turda 11:50 Turda
12:00

13:10 Turda 13:10 Turda 13:10 Turda
12:00

15:10 Turda 15:10 Turda 15:10 Turda
12:00

16:00 Prundu Bargaului
12:05

13:25 Bistrita
12:10

19:40 Teius 19:40 Teius
12:10

16:00 Teius 16:00 Bistrita 16:00 Teius
12:10

20:45 Suceava
12:20

13:25 Lugoj
12:20

19:40 Aiud 19:40 Aiud
12:20

16:00 Aiud 16:00 Aiud
12:20

16:00 Reghin
12:30

20:45 Oituz
12:30

00:00 Buzau
12:30

13:25 Aiud
12:30

19:40 Unirea 19:40 Unirea
12:30

16:00 Unirea 16:00 Unirea 16:00 Beclean
12:30

11:50 Gherla
12:30

13:25 Beclean
12:35

19:40 Turda 19:40 Turda
12:40

16:00 Turda 16:00 Baia Mare 16:00 Turda
12:40

16:00 Dej
12:45

16:00 Cluj Napoca
12:55
Danytur
14:40 Reghin 14:40 Blaj 14:40 Sfantu Gheorghe 14:40 Reghin 14:40 Blaj
13:00

20:45 Gura Humorului
13:00

13:25 Dej
13:00

20:45 Merseburg
13:00

19:40 Huedin
13:00

16:00 Cluj Napoca
13:00

13:10 Gherla
13:00

20:45 Frasin
13:05

20:45 Vama
13:15

13:25 Turda
13:15

16:00 Alba Iulia
13:30

20:45 Targu Secuiesc 20:45 Campulung Moldovenesc
13:30

13:25 Gherla
13:30

11:50 Cluj Napoca
13:30

13:10 Cluj Napoca
13:30

15:10 Cluj Napoca
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

11:50 Bontida
13:50

13:10 Bontida
13:50

15:10 Bontida
13:50
Danytur
14:40 Teius 14:40 Fagaras 14:40 Brasov 14:40 Teius 14:40 Fagaras
14:00

13:25 Cluj Napoca
14:00

19:40 Negreni 19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca
14:00

16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Gilau
14:00

11:50 Baia Mare
14:00

13:10 Baia Mare
14:00

15:10 Baia Mare
14:00

13:25 Timisoara
14:10

11:50 Satu Mare
14:10

13:10 Satu Mare
14:10

15:10 Satu Mare
14:10

11:50 Zalau
14:20

13:10 Zalau
14:20

15:10 Zalau
14:20

16:00 Targu Mures
14:30

20:45 Vatra Dornei 20:45 Brasov
14:30

11:50 Huedin
14:30

13:10 Huedin
14:30

15:10 Huedin
14:30

13:10 Alesd
14:40

15:10 Alesd
14:40

16:00 Aiud
14:45

16:00 Ludus
15:00
Danytur
14:40 Avrig 14:40 Alba Iulia 14:40 Avrig 14:40 Sighisoara 14:40 Alba Iulia
15:00

20:45 Codlea
15:00

13:25 Huedin
15:00

19:40 Piatra Craiului
15:00

16:00 Huedin
15:00

16:00 Turda
15:30
Danytur
14:40 Sibiu 14:40 Sibiu
15:30

19:40 Beius
15:30

16:00 Negreni
15:30

00:00 Brasov
15:45

20:45 Hannover
15:45

20:45 Fagaras
15:50

16:00 Cluj Napoca
16:00
Danytur
14:40 Targu Mures 14:40 Dej 14:40 Zlatna 14:40 Bistrita 14:40 Zlatna 14:40 Dej 14:40 Bistrita
16:00

13:25 Arad
16:00

19:40 Alesd
16:00

16:00 Piatra Craiului
16:00
Danytur
14:40 Sebes 14:40 Ludus 14:40 Sebes
16:30

20:45 Bistrita 20:45 Baia Mare
16:30

16:00 Beius
16:30

20:45 Avrig
16:40

16:00 Alesd
16:40

13:10 Oradea
16:50
Danytur
14:40 Nasaud 14:40 Abrud 14:40 Campia Turzii 14:40 Nasaud 14:40 Abrud
17:00

20:45 Beclean 20:45 Targu Mures
17:00

00:00 Fagaras
17:00

13:25 Oradea
17:00

15:10 Oradea
17:00

13:25 Nadlac
17:10

20:45 Sibiu
17:15

20:45 Bielefeld
17:15

20:45 Dej
17:20
Danytur
14:40 Beclean 14:40 Turda 14:40 Beclean
17:30

20:45 Turda
17:30

20:45 Gherla
17:35

11:50 Alesd
17:40

16:00 Huedin
18:00
Danytur
14:40 Cluj Napoca 14:40 Brad 14:40 Gherla 14:40 Deva 14:40 Brad 14:40 Zalau 14:40 Gherla 14:40 Zalau 14:40 Deva
18:00

20:45 Sebes 20:45 Alba Iulia 20:45 Satu Mare 20:45 Cluj Napoca
18:00

16:00 Oradea
18:00

11:50 Oradea
18:00
Danytur
14:40 Floresti
18:30

20:45 Orastie
18:30

00:00 Sibiu
18:30

19:40 Oradea
18:30

19:40 Bors
18:40

20:45 Carei
18:45

20:45 Munster
18:45

16:00 Alesd
19:00
Danytur
14:40 Gilau
19:00

20:45 Simeria 20:45 Huedin
19:00

16:00 Bors
19:00

16:00 Oradea
19:30

20:45 Deva
19:30

00:00 Sebes
19:30

16:00 Bors
19:45
Danytur
14:40 Huedin
20:00

20:45 Oradea
20:00

20:45 Dortmund
20:00

00:00 Deva
20:30
Danytur
14:40 Alesd
21:00

20:45 Timisoara
21:00

22:30 Koln
21:30
Danytur
14:40 Oradea 14:40 Arad 14:40 Oradea 14:40 Oradea 14:40 Oradea 14:40 Oradea 14:40 Arad
22:00

20:45 Arad
22:00

20:45 Nadlac
23:00

00:00 Arad
23:00

19:40 Budapesta
23:00

16:00 Budapesta
23:00