Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Frankfurt, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:00 Danytur
19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes
09:05
16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:10 Barlad 15:30 Saveni 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Alexandria 12:50 Lugoj 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 12:30 Arad 16:35 Braila 16:00 Vaslui 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 13:50 Caransebes 13:40 Reghin 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 13:20 Petrosani 14:30 Adjud 14:00 Rovinari 14:00 Pascani 14:50 Caracal 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 15:35 Botosani 12:05 Turda 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Craiova 12:20 Chisineu Cris 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 16:05 Husi 13:10 Hateg 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 13:55 Resita 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 12:55 Deva 14:45 Ramnicu Sarat 13:40 Targu Jiu 14:25 Bacau 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:55 Targu Neamt 14:55 Turnu Magurele 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Arad 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 16:10 Barlad 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 14:00 Rovinari 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 13:00 Hunedoara 14:40 Focsani 13:50 Caransebes 14:20 Roman 14:20 Filiasi 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:25 Darabani 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:30 Craiova 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 15:10 Giurgiu 12:40 Timisoara 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 15:55 Iasi 12:55 Deva 16:20 Faurei 15:35 Botosani 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 13:10 Hateg 14:35 Marasesti 13:55 Resita 14:10 Targu Frumos 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti
10:55
09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius
12:00
12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:05 Turda 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 13:40 Reghin 15:45 Harlau 14:20 Sovata 15:30 Saveni 15:00 Poiana Largului 12:20 Teius 16:35 Braila 12:40 Fagaras 15:50 Podu Iloaiei 13:05 Moinesti 16:10 Barlad 15:10 Giurgiu 15:20 Dorohoi 12:20 Chisineu Cris 12:10 Targu Mures 12:55 Deva 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 13:40 Targu Jiu 15:50 Podu Iloaiei 09:30 Huedin 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Barlad 11:30 Bontida 14:55 Turnu Magurele 15:20 Dorohoi 12:50 Beclean 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:10 Targu Mures 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 13:30 Onesti 14:50 Caracal 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 13:50 Toplita 15:40 Flamanzi 14:30 Gheorgheni 12:05 Turda 15:10 Vanatori 12:25 Alba Iulia 16:15 Tecuci 12:45 Brasov 15:55 Iasi 13:00 Comanesti 15:35 Botosani 15:00 Alexandria 15:25 Darabani 12:30 Arad 12:15 Aiud 13:00 Hunedoara 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:50 Caransebes 15:55 Iasi 10:00 Zalau 14:20 Filiasi 15:35 Botosani 12:00 Cluj Napoca 15:25 Darabani 12:55 Bistrita 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:15 Aiud 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:40 Reghin 14:55 Turnu Magurele 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:40 Piatra Neamt 12:10 Targu Mures 16:40 Tulcea 12:30 Sebes 16:25 Ianca 12:50 Targu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:30 Craiova 15:45 Harlau 12:05 Gilau 15:30 Saveni 12:40 Timisoara 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 13:10 Hateg 16:25 Ianca 08:00 Oradea 13:55 Resita 16:00 Vaslui 10:20 Satu Mare 14:40 Slatina (Olt) 15:45 Harlau 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 15:30 Saveni 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 13:30 Onesti 15:35 Botosani 14:10 Miercurea Ciuc 15:25 Darabani 14:50 Bicaz 12:15 Aiud 16:30 Galati 12:35 Sibiu 16:20 Faurei 12:55 Covasna 16:05 Husi 13:30 Bumbesti Jiu 15:40 Flamanzi 12:10 Salonta 12:05 Turda 12:50 Lugoj 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:20 Petrosani 16:20 Faurei 09:00 Alesd 14:00 Rovinari 16:05 Husi 10:40 Baia Mare 14:50 Caracal 15:40 Flamanzi 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului
12:55
13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:10 Giurgiu 14:30 Craiova 12:20 Chisineu Cris 12:05 Gilau 12:55 Deva 12:40 Timisoara 13:40 Targu Jiu 13:10 Hateg 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:55 Resita 14:55 Turnu Magurele 14:40 Slatina (Olt) 13:00 Comanesti 09:30 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 18:20 Constanta 13:10 Hateg 13:30 Onesti 17:40 Slobozia 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 17:00 Bucuresti 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:20 Sinaia 16:30 Galati 15:50 Ploiesti 16:20 Faurei 15:10 Marasesti 16:05 Husi 14:40 Targu Frumos 15:40 Flamanzi 14:00 Falticeni 12:05 Turda 13:30 Campulung Moldovenesc 12:25 Alba Iulia 12:50 Bistrita 12:45 Brasov 12:00 Cluj Napoca 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Arad 12:10 Salonta 13:00 Hunedoara 12:50 Lugoj 13:50 Caransebes 13:20 Petrosani 14:20 Filiasi 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 09:20 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 18:10 Medgidia 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 17:30 Harsova 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 16:50 Pitesti 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:10 Predeal 16:35 Braila 15:40 Buzau 15:50 Podu Iloaiei 15:00 Adjud 16:10 Barlad 14:30 Pascani 15:20 Dorohoi 13:55 Suceava 12:10 Targu Mures 13:20 Vatra Dornei 12:30 Sebes 12:40 Beclean 12:50 Targu Secuiesc 10:00 Bontida 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 14:30 Craiova 12:05 Gilau 15:10 Giurgiu 12:40 Timisoara 12:20 Chisineu Cris 13:10 Hateg 12:55 Deva 13:55 Resita 13:40 Targu Jiu 14:40 Slatina (Olt) 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 09:10 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 18:00 Calarasi 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 17:20 Lehliu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 16:40 Ramnicu Valcea 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:00 Campina 16:15 Tecuci 15:30 Ramnicu Sarat 15:55 Iasi 14:55 Bacau 15:35 Botosani 14:20 Motca 15:25 Darabani 13:50 Radauti 12:15 Aiud 13:10 Prundu Bargaului 12:35 Sibiu 12:30 Dej 12:55 Covasna 09:50 Baia Mare 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 15:00 Alexandria 12:50 Lugoj 12:30 Arad 13:20 Petrosani 13:00 Hunedoara 14:00 Rovinari 13:50 Caransebes 14:50 Caracal 14:20 Filiasi 13:05 Moinesti 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 18:30 Mangalia 13:00 Hunedoara 17:50 Cernavoda 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:10 Tandarei 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:30 Targoviste 16:40 Tulcea 15:55 Urziceni 16:25 Ianca 15:20 Focsani 16:00 Vaslui 14:50 Roman 15:45 Harlau 14:10 Targu Neamt 15:30 Saveni 13:40 Gura Humorului 12:20 Teius 13:00 Nasaud 12:40 Fagaras 12:20 Gherla
13:00
18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova
13:45
18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt
14:05
13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman
19:00
15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:40 Reghin 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 15:10 Giurgiu 14:30 Craiova 12:20 Chisineu Cris 12:05 Gilau 12:55 Deva 12:40 Timisoara 13:40 Targu Jiu 13:10 Hateg 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:55 Resita 14:55 Turnu Magurele 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 13:40 Reghin 14:20 Sovata 09:10 Huedin 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 13:50 Toplita 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 15:00 Alexandria 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Arad 12:10 Salonta 13:00 Hunedoara 12:50 Lugoj 13:50 Caransebes 13:20 Petrosani 14:20 Filiasi 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 09:20 Zalau 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:40 Reghin 14:20 Sovata 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 14:30 Craiova 13:05 Moinesti 12:05 Gilau 15:10 Giurgiu 12:40 Timisoara 12:20 Chisineu Cris 13:10 Hateg 12:55 Deva 13:55 Resita 13:40 Targu Jiu 14:40 Slatina (Olt) 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 14:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Oradea 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:30 Bumbesti Jiu 13:00 Comanesti 12:10 Salonta 15:00 Alexandria 12:50 Lugoj 12:30 Arad 13:20 Petrosani 13:00 Hunedoara 14:00 Rovinari 13:50 Caransebes 14:50 Caracal 14:20 Filiasi 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 09:00 Alesd 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia
Sosiri
De la Ora

11:25 Constanta
00:05

13:10 Braila
00:10

11:25 Mangalia
00:10

11:25 Medgidia
00:15

11:25 Cernavoda
00:30

13:10 Galati
00:40

13:10 Buzau
01:00

11:25 Giurgiu
01:00

11:25 Alexandria
01:05

11:25 Fetesti
01:10

08:00 Tulcea 08:00 Tulcea
01:15

12:25 Tulcea 12:25 Tulcea 12:25 Tulcea
01:15

10:20 Tulcea 10:20 Tulcea
01:15

10:10 Tulcea 10:10 Tulcea 10:10 Tulcea
01:15

05:20 Tulcea 05:20 Tulcea 05:20 Tulcea
01:15

11:25 Braila
01:20

08:00 Braila 08:00 Braila
01:20

12:25 Braila 12:25 Braila 12:25 Braila
01:20

10:20 Braila 10:20 Braila
01:20

10:10 Braila 10:10 Braila 10:10 Braila
01:20

05:20 Braila 05:20 Braila 05:20 Braila
01:20

13:10 Ramnicu Sarat
01:30

11:25 Tulcea
01:30

13:10 Tecuci
01:55

11:25 Calarasi
02:00

08:00 Mangalia
02:00

12:25 Mangalia
02:00

11:25 Galati
02:10

13:10 Focsani
02:15

05:20 Mangalia
02:30

13:10 Adjud
02:45

13:10 Barlad
03:00

11:25 Slobozia
03:00

08:00 Galati 08:00 Constanta 08:00 Galati
03:00

12:25 Galati 12:25 Galati 12:25 Galati 12:25 Constanta
03:00

10:20 Galati 10:20 Galati
03:00

10:10 Galati 10:10 Galati 10:10 Galati
03:00

05:20 Galati 05:20 Galati 05:20 Galati
03:00

11:25 Tecuci
03:10

08:00 Medgidia
03:10

11:25 Ramnicu Sarat
03:20

13:10 Husi
03:30

11:25 Barlad
03:30

08:00 Ianca 08:00 Ianca
03:30

12:25 Medgidia 12:25 Ianca 12:25 Ianca 12:25 Ianca
03:30

10:20 Ianca 10:20 Ianca
03:30

10:10 Ianca 10:10 Ianca 10:10 Ianca
03:30

05:20 Ianca 05:20 Ianca 05:20 Ianca
03:30

13:10 Dorohoi
03:35

12:25 Calarasi
03:40

13:10 Onesti
03:45
Danytur
12:00 Schwechat
03:50

11:25 Husi
03:50

12:25 Cernavoda
03:50

12:25 Slobozia
03:55

13:10 Vaslui
04:00

11:25 Bucuresti
04:00

16:50 Tulcea
04:00

08:00 Calarasi
04:00

12:25 Harsova
04:00

05:20 Constanta
04:00

13:10 Comanesti
04:10

11:25 Buzau
04:10

08:00 Cernavoda
04:10

12:25 Lehliu
04:10

10:10 Mangalia
04:10

13:10 Bucuresti
04:15

08:00 Slobozia
04:15

13:10 Moinesti
04:20

11:25 Focsani
04:20

08:00 Harsova
04:20

12:25 Tandarei
04:20

10:10 Constanta
04:20

05:20 Medgidia
04:20

13:10 Botosani
04:30

11:25 Vaslui
04:30

16:50 Braila
04:30

08:00 Faurei 08:00 Faurei
04:30

12:25 Faurei 12:25 Faurei 12:25 Faurei
04:30

10:20 Faurei 10:20 Faurei
04:30

10:10 Faurei 10:10 Faurei 10:10 Medgidia 10:10 Faurei
04:30

05:20 Faurei 05:20 Faurei 05:20 Faurei 05:20 Calarasi
04:30

13:10 Craiova
04:35

11:25 Harlau
04:40

08:00 Tecuci 08:00 Tecuci
04:40

12:25 Tecuci 12:25 Tecuci 12:25 Tecuci
04:40

10:20 Tecuci 10:20 Tecuci
04:40

10:10 Tecuci 10:10 Calarasi 10:10 Tecuci 10:10 Tecuci
04:40

05:20 Tecuci 05:20 Tecuci 05:20 Tecuci
04:40

13:10 Iasi
04:45

08:00 Barlad 08:00 Barlad
04:50

12:25 Barlad 12:25 Barlad 12:25 Barlad
04:50

10:20 Barlad 10:20 Barlad
04:50

10:10 Cernavoda 10:10 Barlad 10:10 Barlad 10:10 Barlad
04:50

05:20 Barlad 05:20 Barlad 05:20 Barlad
04:50

10:10 Slobozia
04:55

13:10 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
12:00 Focsani 12:00 Braila 12:00 Focsani
05:00

11:25 Roman
05:00

16:50 Galati
05:00

08:00 Lehliu
05:00

12:25 Bucuresti
05:00

10:20 Mangalia
05:00

10:10 Harsova
05:00

05:20 Cernavoda
05:00

13:10 Filiasi
05:05

13:10 Ploiesti
05:10

11:25 Adjud
05:10

08:00 Tandarei
05:10

12:25 Pitesti
05:10

10:20 Constanta
05:10

10:10 Lehliu
05:10

05:20 Slobozia
05:10

11:25 Bacau
05:15

13:10 Suceava
05:20
Danytur
12:00 Tecuci 12:00 Tecuci
05:20

11:25 Slatina (Olt)
05:20

10:20 Medgidia
05:20

10:10 Tandarei
05:20

11:25 Radauti
05:25

13:10 Bacau
05:30
Danytur
12:00 Galati
05:30

11:25 Iasi
05:30

08:00 Husi 08:00 Husi
05:30

12:25 Husi 12:25 Husi 12:25 Husi
05:30

10:20 Husi 10:20 Calarasi 10:20 Husi
05:30

10:10 Husi 10:10 Husi 10:10 Husi 10:10 Bucuresti
05:30

05:20 Husi 05:20 Husi 05:20 Husi
05:30

11:25 Dorohoi
05:35

13:10 Negresti
05:40
Danytur
12:00 Marasesti 12:00 Marasesti
05:40

11:25 Targu Frumos
05:40

08:00 Vaslui 08:00 Vaslui
05:40

12:25 Vaslui 12:25 Vaslui 12:25 Vaslui
05:40

10:20 Vaslui 10:20 Vaslui 10:20 Cernavoda
05:40

10:10 Vaslui 10:10 Vaslui 10:10 Pitesti 10:10 Vaslui
05:40

05:20 Vaslui 05:20 Vaslui 05:20 Vaslui
05:40

13:10 Harlau
05:45

11:25 Targoviste
05:45

11:25 Urziceni
05:47

13:10 Constanta
05:50

11:25 Ploiesti
05:50

10:20 Slobozia
05:50

10:10 Ramnicu Valcea
05:50

11:25 Targu Neamt
05:55

11:25 Buhusi
05:57

11:25 Roznov
05:58

13:10 Campina
06:00
Danytur
12:00 Adjud 12:00 Barlad 12:00 Saveni 12:00 Adjud 12:00 Saveni
06:00

11:25 Piatra Neamt
06:00

16:50 Constanta 16:50 Giurgiu 16:50 Constanta 16:50 Giurgiu 16:50 Tecuci
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Iasi 08:00 Giurgiu 08:00 Iasi
06:00

12:25 Giurgiu 12:25 Ramnicu Valcea 12:25 Iasi 12:25 Iasi 12:25 Giurgiu 12:25 Giurgiu 12:25 Iasi
06:00

10:20 Iasi 10:20 Giurgiu 10:20 Harsova 10:20 Iasi 10:20 Giurgiu
06:00

10:10 Iasi 10:10 Targoviste 10:10 Giurgiu 10:10 Giurgiu 10:10 Iasi 10:10 Iasi 10:10 Giurgiu
06:00

05:20 Harsova 05:20 Iasi 05:20 Giurgiu 05:20 Iasi 05:20 Giurgiu 05:20 Iasi 05:20 Giurgiu
06:00

13:10 Buhusi
06:05

13:10 Roznov
06:10
Danytur
12:00 Husi
06:10

11:25 Onesti
06:10

16:50 Turnu Magurele 16:50 Barlad 16:50 Turnu Magurele
06:10

08:00 Podu Iloaiei 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Podu Iloaiei
06:10

12:25 Podu Iloaiei 12:25 Alexandria 12:25 Alexandria 12:25 Podu Iloaiei 12:25 Podu Iloaiei 12:25 Alexandria
06:10

10:20 Lehliu 10:20 Podu Iloaiei 10:20 Alexandria 10:20 Podu Iloaiei 10:20 Alexandria
06:10

10:10 Alexandria 10:10 Alexandria 10:10 Podu Iloaiei 10:10 Alexandria 10:10 Podu Iloaiei 10:10 Podu Iloaiei 10:10 Sinaia
06:10

05:20 Podu Iloaiei 05:20 Alexandria 05:20 Alexandria 05:20 Podu Iloaiei 05:20 Alexandria 05:20 Podu Iloaiei
06:10

13:10 Targu Frumos
06:15

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:15

12:25 Turnu Magurele 12:25 Turnu Magurele 12:25 Turnu Magurele
06:15

10:20 Turnu Magurele 10:20 Turnu Magurele
06:15

10:10 Turnu Magurele 10:10 Turnu Magurele 10:10 Turnu Magurele
06:15

05:20 Turnu Magurele 05:20 Turnu Magurele 05:20 Turnu Magurele
06:15

13:10 Gura Humorului
06:20

11:25 Botosani
06:20

16:50 Corabia 16:50 Husi 16:50 Corabia
06:20

08:00 Caracal 08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Caracal
06:20

12:25 Harlau 12:25 Caracal 12:25 Harlau 12:25 Caracal 12:25 Harlau 12:25 Caracal
06:20

10:20 Harlau 10:20 Caracal 10:20 Harlau 10:20 Caracal 10:20 Tandarei
06:20

10:10 Caracal 10:10 Harlau 10:10 Harlau 10:10 Harlau 10:10 Caracal 10:10 Caracal 10:10 Predeal
06:20

05:20 Caracal 05:20 Harlau 05:20 Caracal 05:20 Caracal 05:20 Harlau 05:20 Harlau
06:20

13:10 Falticeni
06:30
Danytur
12:00 Botosani 12:00 Botosani
06:30

11:25 Pascani
06:30

16:50 Alexandria 16:50 Buzau 16:50 Mangalia 16:50 Alexandria 16:50 Mangalia
06:30

08:00 Flamanzi 08:00 Flamanzi 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
06:30

12:25 Flamanzi 12:25 Slatina (Olt) 12:25 Flamanzi 12:25 Flamanzi 12:25 Targoviste 12:25 Slatina (Olt) 12:25 Slatina (Olt)
06:30

10:20 Slatina (Olt) 10:20 Flamanzi 10:20 Slatina (Olt) 10:20 Bucuresti 10:20 Flamanzi
06:30

10:10 Slatina (Olt) 10:10 Slatina (Olt) 10:10 Flamanzi 10:10 Flamanzi 10:10 Campina 10:10 Slatina (Olt) 10:10 Flamanzi
06:30

05:20 Flamanzi 05:20 Flamanzi 05:20 Slatina (Olt) 05:20 Slatina (Olt) 05:20 Flamanzi 05:20 Slatina (Olt)
06:30

13:10 Rovinari
06:35

13:10 Pascani
06:40

11:25 Craiova
06:40

16:50 Medgidia 16:50 Filiasi 16:50 Medgidia 16:50 Filiasi 16:50 Focsani
06:40

08:00 Botosani 08:00 Botosani
06:40

12:25 Botosani 12:25 Botosani 12:25 Botosani 12:25 Sinaia
06:40

10:20 Botosani 10:20 Pitesti 10:20 Botosani
06:40

10:10 Botosani 10:10 Urziceni 10:10 Botosani 10:10 Botosani
06:40

05:20 Botosani 05:20 Botosani 05:20 Botosani
06:40

13:10 Motca
06:45

08:00 Saveni 08:00 Saveni
06:45

12:25 Saveni 12:25 Saveni 12:25 Saveni
06:45

10:20 Saveni 10:20 Saveni
06:45

10:10 Saveni 10:10 Saveni 10:10 Saveni
06:45

05:20 Saveni 05:20 Saveni 05:20 Saveni
06:45

13:10 Piatra Neamt
06:50

11:25 Suceava
06:50

16:50 Hirsova 16:50 Slatina (Olt) 16:50 Marasesti 16:50 Hirsova 16:50 Slatina (Olt)
06:50

08:00 Darabani 08:00 Darabani
06:50

12:25 Predeal 12:25 Darabani 12:25 Darabani 12:25 Darabani
06:50

10:20 Darabani 10:20 Ramnicu Valcea 10:20 Darabani
06:50

10:10 Darabani 10:10 Darabani 10:10 Darabani 10:10 Ploiesti
06:50

05:20 Darabani 05:20 Darabani 05:20 Darabani
06:50

13:10 Roman
06:55

16:50 Adjud
06:55

13:10 Cristesti
07:00
Danytur
12:00 Vaslui 12:00 Harlau 12:00 Iasi 12:00 Iasi 12:00 Harlau
07:00

11:25 Filiasi
07:00

16:50 Tandarei 16:50 Sascut 16:50 Craiova 16:50 Tandarei 16:50 Craiova
07:00

08:00 Craiova 08:00 Dorohoi 08:00 Bucuresti 08:00 Craiova 08:00 Dorohoi
07:00

12:25 Dorohoi 12:25 Dorohoi 12:25 Campina 12:25 Craiova 12:25 Craiova 12:25 Dorohoi 12:25 Craiova
07:00

10:20 Dorohoi 10:20 Craiova 10:20 Dorohoi 10:20 Craiova 10:20 Targoviste
07:00

10:10 Craiova 10:10 Craiova 10:10 Dorohoi 10:10 Dorohoi 10:10 Craiova 10:10 Buzau 10:10 Dorohoi
07:00

05:20 Dorohoi 05:20 Craiova 05:20 Dorohoi 05:20 Craiova 05:20 Dorohoi 05:20 Craiova 05:20 Lehliu
07:00

13:10 Targu Jiu
07:05

16:50 Bacau
07:05

13:10 Brasov
07:10

16:50 Filiasi 16:50 Filiasi 16:50 Roman
07:10

08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Vanatori 08:00 Vanatori
07:10

12:25 Filiasi 12:25 Filiasi 12:25 Vanatori 12:25 Vanatori 12:25 Urziceni 12:25 Filiasi 12:25 Vanatori
07:10

10:20 Vanatori 10:20 Filiasi 10:20 Filiasi 10:20 Vanatori 10:20 Sinaia
07:10

10:10 Vanatori 10:10 Filiasi 10:10 Ramnicu Sarat 10:10 Vanatori 10:10 Vanatori 10:10 Filiasi 10:10 Filiasi
07:10

05:20 Vanatori 05:20 Filiasi 05:20 Vanatori 05:20 Tandarei 05:20 Vanatori 05:20 Filiasi 05:20 Filiasi
07:10
Danytur
12:00 Cotnari 12:00 Cotnari
07:15

16:50 Vaslui
07:15

11:25 Pitesti
07:20

16:50 Negresti 16:50 Rovinari 16:50 Rovinari
07:20

08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:25 Drobeta Turnu Severin 12:25 Ploiesti 12:25 Drobeta Turnu Severin 12:25 Drobeta Turnu Severin
07:20

10:20 Drobeta Turnu Severin 10:20 Predeal 10:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

10:10 Drobeta Turnu Severin 10:10 Focsani 10:10 Drobeta Turnu Severin 10:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

05:20 Drobeta Turnu Severin 05:20 Drobeta Turnu Severin 05:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

13:10 Fetesti
07:30
Danytur
12:00 Targu Frumos 12:00 Targu Frumos 12:00 Suceava 12:00 Suceava
07:30

11:25 Targu Secuiesc
07:30

16:50 Isalnita 16:50 Iasi 16:50 Isalnita
07:30

08:00 Rovinari 08:00 Pitesti 08:00 Rovinari
07:30

12:25 Buzau 12:25 Rovinari 12:25 Rovinari 12:25 Rovinari
07:30

10:20 Rovinari 10:20 Campina 10:20 Rovinari
07:30

10:10 Rovinari 10:10 Rovinari 10:10 Rovinari 10:10 Marasesti
07:30

05:20 Rovinari 05:20 Rovinari 05:20 Rovinari
07:30

16:50 Podu Iloaiei
07:35

16:50 Targu Carbunesti 16:50 Deleni 16:50 Targu Carbunesti
07:40

08:00 Resita 08:00 Resita
07:40

12:25 Ramnicu Sarat 12:25 Resita 12:25 Resita 12:25 Resita
07:40

10:20 Resita 10:20 Resita 10:20 Urziceni
07:40

10:10 Resita 10:10 Resita 10:10 Resita 10:10 Adjud
07:40

05:20 Resita 05:20 Resita 05:20 Resita
07:40

16:50 Motru 16:50 Harlau 16:50 Motru
07:45

16:50 Resita 16:50 Resita 16:50 Targu Frumos
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:50

12:25 Caransebes 12:25 Caransebes 12:25 Focsani 12:25 Caransebes
07:50

10:20 Caransebes 10:20 Caransebes 10:20 Ploiesti
07:50

10:10 Caransebes 10:10 Bacau 10:10 Caransebes 10:10 Caransebes
07:50

05:20 Caransebes 05:20 Caransebes 05:20 Caransebes
07:50

16:50 Caransebes 16:50 Pascani 16:50 Caransebes
07:55

13:10 Targu Neamt
08:00
Danytur
12:00 Pascani 12:00 Targu Ocna 12:00 Negresti 12:00 Targu Ocna 12:00 Pascani
08:00

11:25 Brasov
08:00

16:50 Slobozia 16:50 Lugoj 16:50 Motca 16:50 Lugoj 16:50 Slobozia
08:00

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu 08:00 Ramnicu Valcea
08:00

12:25 Targu Jiu 12:25 Marasesti 12:25 Targu Jiu 12:25 Targu Jiu
08:00

10:20 Targu Jiu 10:20 Buzau 10:20 Targu Jiu
08:00

10:10 Targu Jiu 10:10 Roman 10:10 Targu Jiu 10:10 Targu Jiu
08:00

05:20 Targu Jiu 05:20 Bucuresti 05:20 Targu Jiu 05:20 Targu Jiu
08:00

16:50 Timisoara 16:50 Timisoara
08:05

11:25 Bicaz
08:10

16:50 Bucuresti 16:50 Cristesti 16:50 Arad 16:50 Bucuresti 16:50 Arad
08:10

08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Targoviste 08:00 Bumbesti Jiu
08:10

12:25 Bumbesti Jiu 12:25 Adjud 12:25 Bumbesti Jiu 12:25 Bumbesti Jiu
08:10

10:20 Ramnicu Sarat 10:20 Bumbesti Jiu 10:20 Bumbesti Jiu
08:10

10:10 Bumbesti Jiu 10:10 Bumbesti Jiu 10:10 Bumbesti Jiu 10:10 Targu Frumos
08:10

05:20 Bumbesti Jiu 05:20 Bumbesti Jiu 05:20 Bumbesti Jiu
08:10

11:25 Ramnicu Valcea
08:15

16:50 Timisesti
08:15

11:25 Falticeni
08:20

16:50 Targu Jiu 16:50 Dumbrava 16:50 Targu Jiu
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Sinaia 08:00 Petrosani
08:20

12:25 Bacau 12:25 Petrosani 12:25 Petrosani 12:25 Petrosani
08:20

10:20 Petrosani 10:20 Petrosani 10:20 Focsani
08:20

10:10 Petrosani 10:10 Petrosani 10:10 Pascani 10:10 Petrosani
08:20

05:20 Petrosani 05:20 Petrosani 05:20 Petrosani
08:20

16:50 Petrosani 16:50 Petrosani
08:25

13:10 Fagaras
08:30

11:25 Gura Humorului
08:30

16:50 Hateg 16:50 Targu Neamt 16:50 Hateg
08:30

08:00 Poiana Largului 08:00 Hateg 08:00 Predeal 08:00 Hateg 08:00 Poiana Largului
08:30

12:25 Poiana Largului 12:25 Roman 12:25 Hateg 12:25 Hateg 12:25 Poiana Largului 12:25 Poiana Largului 12:25 Hateg
08:30

10:20 Poiana Largului 10:20 Hateg 10:20 Marasesti 10:20 Hateg 10:20 Poiana Largului
08:30

10:10 Hateg 10:10 Hateg 10:10 Poiana Largului 10:10 Motca 10:10 Hateg 10:10 Poiana Largului 10:10 Poiana Largului
08:30

05:20 Poiana Largului 05:20 Hateg 05:20 Hateg 05:20 Pitesti 05:20 Poiana Largului 05:20 Hateg 05:20 Poiana Largului
08:30

13:10 Petrosani
08:35

16:50 Piatra Neamt
08:35

08:00 Bicaz 08:00 Bicaz
08:35

12:25 Bicaz 12:25 Bicaz 12:25 Bicaz
08:35

10:20 Bicaz 10:20 Bicaz
08:35

10:10 Bicaz 10:10 Bicaz 10:10 Bicaz
08:35

05:20 Bicaz 05:20 Bicaz 05:20 Bicaz
08:35

11:25 Moinesti
08:40

16:50 Calan 16:50 Calan 16:50 Bicaz
08:40

08:00 Hunedoara 08:00 Piatra Neamt 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Campina
08:40

12:25 Hunedoara 12:25 Hunedoara 12:25 Piatra Neamt 12:25 Targu Frumos 12:25 Hunedoara 12:25 Piatra Neamt 12:25 Piatra Neamt
08:40

10:20 Piatra Neamt 10:20 Hunedoara 10:20 Adjud 10:20 Piatra Neamt 10:20 Hunedoara
08:40

10:10 Piatra Neamt 10:10 Piatra Neamt 10:10 Targu Neamt 10:10 Hunedoara 10:10 Piatra Neamt 10:10 Hunedoara 10:10 Hunedoara
08:40

05:20 Piatra Neamt 05:20 Hunedoara 05:20 Piatra Neamt 05:20 Hunedoara 05:20 Hunedoara 05:20 Piatra Neamt 05:20 Ramnicu Valcea
08:40

11:25 Fagaras
08:45

16:50 Poiana Largului
08:45

16:50 Durau 16:50 Hunedoara 16:50 Hunedoara
08:50

08:00 Deva 08:00 Urziceni 08:00 Deva
08:50

12:25 Deva 12:25 Pascani 12:25 Deva 12:25 Deva
08:50

10:20 Bacau 10:20 Deva 10:20 Deva
08:50

10:10 Deva 10:10 Deva 10:10 Falticeni 10:10 Deva
08:50

05:20 Deva 05:20 Deva 05:20 Deva 05:20 Targoviste
08:50

16:50 Borsec
08:55

12:25 Targu Neamt
08:55

10:10 Suceava
08:55
Danytur
12:00 Comanesti 12:00 Comanesti 12:00 Roman
09:00

11:25 Comanesti
09:00

16:50 Pitesti 16:50 Deva 16:50 Deva 16:50 Toplita 16:50 Pitesti
09:00

08:00 Gheorgheni 08:00 Gheorgheni 08:00 Ploiesti 08:00 Lugoj 08:00 Lugoj
09:00

12:25 Lugoj 12:25 Gheorgheni 12:25 Falticeni 12:25 Lugoj 12:25 Lugoj 12:25 Gheorgheni 12:25 Gheorgheni
09:00

10:20 Lugoj 10:20 Gheorgheni 10:20 Gheorgheni 10:20 Lugoj 10:20 Roman
09:00

10:10 Gheorgheni 10:10 Gheorgheni 10:10 Lugoj 10:10 Lugoj 10:10 Radauti 10:10 Gheorgheni 10:10 Lugoj
09:00

05:20 Gheorgheni 05:20 Lugoj 05:20 Lugoj 05:20 Sinaia 05:20 Gheorgheni 05:20 Lugoj 05:20 Gheorgheni
09:00

16:50 Miercurea Ciuc
09:05

11:25 Targu Jiu
09:10

16:50 Ramnicu Sarat 16:50 Sfantu Gheorghe 16:50 Ramnicu Sarat
09:10

08:00 Timisoara 08:00 Sovata 08:00 Timisoara 08:00 Sovata 08:00 Buzau
09:10

12:25 Sovata 12:25 Sovata 12:25 Timisoara 12:25 Timisoara 12:25 Sovata 12:25 Suceava 12:25 Timisoara
09:10

10:20 Sovata 10:20 Timisoara 10:20 Targu Frumos 10:20 Sovata 10:20 Timisoara
09:10

10:10 Timisoara 10:10 Timisoara 10:10 Gura Humorului 10:10 Sovata 10:10 Sovata 10:10 Timisoara 10:10 Sovata
09:10

05:20 Sovata 05:20 Timisoara 05:20 Timisoara 05:20 Sovata 05:20 Predeal 05:20 Sovata 05:20 Timisoara
09:10

16:50 Morareni
09:15
Danytur
12:00 Girov 12:00 Girov
09:20

11:25 Campulung Moldovenesc
09:20

16:50 Campina 16:50 Reghin 16:50 Campina
09:20

08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Ramnicu Sarat
09:20

12:25 Arad 12:25 Arad 12:25 Arad 12:25 Radauti
09:20

10:20 Arad 10:20 Pascani 10:20 Arad
09:20

10:10 Arad 10:10 Arad 10:10 Arad 10:10 Campulung Moldovenesc
09:20

05:20 Arad 05:20 Arad 05:20 Arad 05:20 Campina
09:20

16:50 Medias
09:25

13:10 Poiana Largului
09:30

11:25 Targu Ocna
09:30

16:50 Sinaia 16:50 Sighisoara 16:50 Sinaia
09:30

08:00 Chisineu Cris 08:00 Focsani 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Chisineu Cris
09:30

12:25 Gura Humorului 12:25 Miercurea Ciuc 12:25 Chisineu Cris 12:25 Miercurea Ciuc 12:25 Miercurea Ciuc 12:25 Chisineu Cris 12:25 Chisineu Cris
09:30

10:20 Miercurea Ciuc 10:20 Motca 10:20 Chisineu Cris 10:20 Miercurea Ciuc 10:20 Chisineu Cris
09:30

10:10 Miercurea Ciuc 10:10 Chisineu Cris 10:10 Chisineu Cris 10:10 Miercurea Ciuc 10:10 Miercurea Ciuc 10:10 Vatra Dornei 10:10 Chisineu Cris
09:30

05:20 Chisineu Cris 05:20 Miercurea Ciuc 05:20 Miercurea Ciuc 05:20 Urziceni 05:20 Chisineu Cris 05:20 Chisineu Cris 05:20 Miercurea Ciuc
09:30

13:10 Hateg
09:35

11:25 Gheorgheni
09:35

16:50 Targu Mures
09:35

11:25 Reghin
09:40

16:50 Falticeni 16:50 Predeal 16:50 Predeal
09:40

08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Marasesti
09:40

12:25 Odorheiu Secuiesc 12:25 Campulung Moldovenesc 12:25 Odorheiu Secuiesc 12:25 Odorheiu Secuiesc
09:40

10:20 Odorheiu Secuiesc 10:20 Odorheiu Secuiesc 10:20 Targu Neamt
09:40

10:10 Odorheiu Secuiesc 10:10 Prundu Bargaului 10:10 Odorheiu Secuiesc 10:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Ploiesti
09:40

13:10 Sibiu
09:45

11:25 Drobeta Turnu Severin
09:45

16:50 Suceava
09:45

16:50 Brasov 16:50 Veresti 16:50 Brasov
09:50

08:00 Toplita 08:00 Toplita 08:00 Salonta 08:00 Adjud 08:00 Salonta
09:50

12:25 Salonta 12:25 Toplita 12:25 Vatra Dornei 12:25 Salonta 12:25 Salonta 12:25 Toplita 12:25 Toplita
09:50

10:20 Salonta 10:20 Toplita 10:20 Toplita 10:20 Salonta 10:20 Falticeni
09:50

10:10 Toplita 10:10 Toplita 10:10 Nasaud 10:10 Salonta 10:10 Salonta 10:10 Toplita 10:10 Salonta
09:50

05:20 Toplita 05:20 Salonta 05:20 Salonta 05:20 Toplita 05:20 Salonta 05:20 Toplita 05:20 Buzau
09:50

16:50 Darabani
09:55

12:25 Prundu Bargaului
09:55

10:20 Suceava
09:55

13:10 Hunedoara
10:00
Danytur
12:00 Piatra Neamt 12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Gura Humorului 12:00 Targu Neamt 12:00 Targu Neamt 12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Bacau 12:00 Gura Humorului 12:00 Piatra Neamt
10:00

00:00 Galati
10:00

11:25 Toplita Gara
10:00

16:50 Targu Secuiesc 16:50 Botosani 16:50 Targu Secuiesc
10:00

08:00 Bacau 08:00 Gilau 08:00 Reghin 08:00 Gilau 08:00 Reghin
10:00

12:25 Reghin 12:25 Reghin 12:25 Gilau 12:25 Gilau 12:25 Reghin 12:25 Gilau 12:25 Nasaud
10:00

10:20 Radauti 10:20 Reghin 10:20 Gilau 10:20 Reghin 10:20 Gilau
10:00

10:10 Gilau 10:10 Gilau 10:10 Reghin 10:10 Reghin 10:10 Gilau 10:10 Reghin 10:10 Bistrita
10:00

05:20 Reghin 05:20 Gilau 05:20 Reghin 05:20 Gilau 05:20 Ramnicu Sarat 05:20 Reghin 05:20 Gilau
10:00

16:50 Sfantu Gheorghe 16:50 Sfantu Gheorghe 16:50 Gura Humorului
10:05

10:20 Gura Humorului
10:05

11:25 Sighisoara
10:10

16:50 Campulung Moldovenesc 16:50 Covasna 16:50 Covasna
10:10

08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Roman
10:10

12:25 Bistrita 12:25 Onesti 12:25 Onesti 12:25 Onesti
10:10

10:20 Onesti 10:20 Onesti 10:20 Campulung Moldovenesc
10:10

10:10 Onesti 10:10 Onesti 10:10 Onesti 10:10 Beclean
10:10

05:20 Onesti 05:20 Onesti 05:20 Focsani 05:20 Onesti
10:10

11:25 Orastie
10:15

16:50 Iacobeni
10:15

08:00 Targu Frumos
10:15

12:25 Beclean
10:15

11:25 Deva
10:20

16:50 Targu Ocna 16:50 Borsa 16:50 Targu Ocna
10:20

08:00 Moinesti 08:00 Pascani 08:00 Moinesti
10:20

12:25 Moinesti 12:25 Moinesti 12:25 Moinesti 12:25 Dej
10:20

10:20 Moinesti 10:20 Vatra Dornei 10:20 Moinesti
10:20

10:10 Moinesti 10:10 Dej 10:10 Moinesti 10:10 Moinesti
10:20

05:20 Moinesti 05:20 Moinesti 05:20 Moinesti 05:20 Marasesti
10:20

11:25 Caransebes
10:25

16:50 Vatra Dornei
10:25

13:10 Sebes
10:30
Danytur
12:00 Bicaz 12:00 Bicaz
10:30

00:00 Braila
10:30

11:25 Targu Mures
10:30

16:50 Prundu Bargaului 16:50 Onesti 16:50 Onesti
10:30

08:00 Comanesti 08:00 Motca 08:00 Comanesti
10:30

12:25 Comanesti 12:25 Comanesti 12:25 Comanesti
10:30

10:20 Comanesti 10:20 Prundu Bargaului 10:20 Comanesti
10:30

10:10 Comanesti 10:10 Comanesti 10:10 Gherla 10:10 Comanesti
10:30

05:20 Comanesti 05:20 Comanesti 05:20 Comanesti 05:20 Adjud
10:30

11:25 Vatra Dornei
10:35

16:50 Beclean
10:35

16:50 Baia Mare 16:50 Comanesti 16:50 Comanesti
10:40

08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Targu Neamt
10:40

12:25 Covasna 12:25 Covasna 12:25 Covasna
10:40

10:20 Covasna 10:20 Covasna 10:20 Nasaud
10:40

10:10 Covasna 10:10 Covasna 10:10 Covasna
10:40

05:20 Bacau 05:20 Covasna 05:20 Covasna 05:20 Covasna
10:40

16:50 Dej
10:45

16:50 Moinesti 16:50 Moinesti
10:50

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Falticeni
10:50

12:25 Targu Secuiesc 12:25 Targu Secuiesc 12:25 Targu Secuiesc
10:50

10:20 Targu Secuiesc 10:20 Bistrita 10:20 Targu Secuiesc
10:50

10:10 Targu Secuiesc 10:10 Targu Secuiesc 10:10 Targu Secuiesc
10:50

05:20 Targu Secuiesc 05:20 Targu Secuiesc 05:20 Roman 05:20 Targu Secuiesc
10:50

16:50 Cluj Napoca
10:55

08:00 Suceava
10:55

05:20 Targu Frumos
10:55
Danytur
12:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Onesti 12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Campulung Moldovenesc
11:00

11:25 Resita
11:00

16:50 Fagaras 16:50 Simeria 16:50 Cluj Napoca 16:50 Simeria 16:50 Fagaras
11:00

08:00 Radauti 08:00 Brasov 08:00 Brasov
11:00

12:25 Brasov 12:25 Brasov 12:25 Brasov
11:00

10:20 Brasov 10:20 Beclean 10:20 Brasov
11:00

10:10 Brasov 10:10 Brasov 10:10 Brasov
11:00

05:20 Pascani 05:20 Brasov 05:20 Brasov 05:20 Brasov
11:00

08:00 Gura Humorului
11:05

11:25 Blaj
11:10

16:50 Vestem 16:50 Vestem
11:10

08:00 Fagaras 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Fagaras
11:10

12:25 Fagaras 12:25 Fagaras 12:25 Fagaras
11:10

10:20 Dej 10:20 Fagaras 10:20 Fagaras
11:10

10:10 Fagaras 10:10 Fagaras 10:10 Fagaras
11:10

05:20 Fagaras 05:20 Fagaras 05:20 Fagaras 05:20 Pascani
11:10

11:25 Sibiu
11:15

16:50 Orastie 16:50 Ramnicu Valcea 16:50 Orastie 16:50 Ramnicu Valcea
11:20

08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Vatra Dornei
11:20

12:25 Sibiu 12:25 Sibiu 12:25 Sibiu
11:20

10:20 Sibiu 10:20 Sibiu 10:20 Gherla
11:20

10:10 Sibiu 10:10 Sibiu 10:10 Sibiu
11:20

05:20 Sibiu 05:20 Motca 05:20 Sibiu 05:20 Sibiu
11:20

08:00 Sebes 08:00 Sebes
11:25

12:25 Sebes 12:25 Sebes 12:25 Sebes
11:25

10:20 Sebes 10:20 Sebes
11:25

10:10 Sebes 10:10 Sebes 10:10 Sebes
11:25

05:20 Sebes 05:20 Sebes 05:20 Sebes
11:25

13:10 Toplita
11:30

11:25 Medias
11:30

16:50 Sibiu 16:50 Sibiu 16:50 Sebes 16:50 Sebes
11:30

08:00 Prundu Bargaului 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia
11:30

12:25 Alba Iulia 12:25 Alba Iulia 12:25 Alba Iulia
11:30

10:20 Alba Iulia 10:20 Alba Iulia
11:30

10:10 Alba Iulia 10:10 Alba Iulia 10:10 Alba Iulia
11:30

05:20 Alba Iulia 05:20 Alba Iulia 05:20 Targu Neamt 05:20 Alba Iulia
11:30

11:25 Sebes
11:35

08:00 Teius 08:00 Teius
11:35

12:25 Teius 12:25 Teius 12:25 Teius
11:35

10:20 Teius 10:20 Teius
11:35

10:10 Teius 10:10 Teius 10:10 Teius
11:35

05:20 Teius 05:20 Teius 05:20 Teius
11:35

16:50 Lancram 16:50 Miercurea Sibiului 16:50 Lancram 16:50 Miercurea Sibiului
11:40

08:00 Aiud 08:00 Aiud 08:00 Nasaud
11:40

12:25 Aiud 12:25 Aiud 12:25 Aiud
11:40

10:20 Aiud 10:20 Aiud
11:40

10:10 Aiud 10:10 Aiud 10:10 Aiud
11:40

05:20 Aiud 05:20 Aiud 05:20 Aiud 05:20 Falticeni
11:40

08:00 Bistrita
11:45

16:50 Alba Iulia 16:50 Sighisoara 16:50 Alba Iulia 16:50 Sighisoara
11:50

08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures
11:50

12:25 Targu Mures 12:25 Targu Mures 12:25 Targu Mures
11:50

10:20 Targu Mures 10:20 Targu Mures
11:50

10:10 Targu Mures 10:10 Targu Mures 10:10 Targu Mures
11:50

05:20 Targu Mures 05:20 Targu Mures 05:20 Suceava 05:20 Targu Mures
11:50

08:00 Beclean
11:55

05:20 Radauti
11:55

13:10 Deva
12:00
Danytur
12:00 Medias 12:00 Targu Secuiesc 12:00 Vatra Dornei 12:00 Praid 12:00 Praid 12:00 Medias 12:00 Vatra Dornei
12:00

11:25 Alba Iulia
12:00

16:50 Gilau 16:50 Medias 16:50 Medias
12:00

08:00 Dej 08:00 Turda 08:00 Turda
12:00

12:25 Turda 12:25 Turda 12:25 Turda
12:00

10:20 Turda 10:20 Turda
12:00

10:10 Turda 10:10 Turda 10:10 Turda
12:00

05:20 Turda 05:20 Turda 05:20 Gura Humorului 05:20 Turda
12:00

11:25 Bistrita
12:10

16:50 Teius 16:50 Teius
12:10

05:20 Campulung Moldovenesc
12:10

11:25 Lugoj
12:20

16:50 Aiud 16:50 Aiud
12:20

05:20 Vatra Dornei
12:20

05:20 Prundu Bargaului
12:25

13:10 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

11:25 Aiud
12:30

16:50 Unirea 16:50 Unirea
12:30

08:00 Gherla
12:30

05:20 Nasaud
12:30

11:25 Beclean
12:35

05:20 Bistrita
12:35

16:50 Turda 16:50 Turda
12:40

05:20 Beclean
12:40

05:20 Dej
12:50
Danytur
12:00 Blaj 12:00 Reghin 12:00 Reghin 12:00 Blaj 12:00 Sfantu Gheorghe
13:00

11:25 Dej
13:00

16:50 Huedin
13:00

12:25 Gherla
13:00

05:20 Gherla
13:10

11:25 Turda
13:15

13:10 Alba Iulia
13:30

11:25 Gherla
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:30

12:25 Cluj Napoca
13:30

10:20 Cluj Napoca
13:30

10:10 Cluj Napoca
13:30

05:20 Cluj Napoca
13:30

05:20 Bontida
13:40

00:00 Ploiesti
13:45

08:00 Bontida
13:50

12:25 Bontida
13:50

10:10 Bontida
13:50

05:20 Baia Mare
13:50

10:20 Bontida
13:55
Danytur
12:00 Fagaras 12:00 Teius 12:00 Fagaras 12:00 Teius 12:00 Brasov
14:00

11:25 Cluj Napoca
14:00

16:50 Cluj Napoca 16:50 Cluj Napoca 16:50 Negreni 16:50 Cluj Napoca 16:50 Cluj Napoca
14:00

08:00 Baia Mare
14:00

12:25 Baia Mare
14:00

10:20 Baia Mare
14:00

10:10 Baia Mare
14:00

05:20 Satu Mare
14:00

11:25 Timisoara
14:10

08:00 Satu Mare
14:10

12:25 Satu Mare
14:10

10:20 Satu Mare
14:10

10:10 Satu Mare
14:10

08:00 Zalau
14:20

12:25 Zalau
14:20

10:10 Zalau
14:20

13:10 Targu Mures
14:30

08:00 Huedin
14:30

12:25 Huedin
14:30

10:10 Huedin
14:30

12:25 Alesd
14:40

10:10 Alesd
14:40

05:20 Zalau
14:40

13:10 Aiud
14:45

13:10 Ludus
15:00
Danytur
12:00 Sighisoara 12:00 Alba Iulia 12:00 Avrig 12:00 Alba Iulia 12:00 Avrig
15:00

11:25 Huedin
15:00

16:50 Piatra Craiului
15:00

10:20 Zalau
15:00

05:20 Huedin
15:00

13:10 Turda
15:30
Danytur
12:00 Sibiu 12:00 Sibiu
15:30

16:50 Beius
15:30

00:00 Brasov
15:45

13:10 Cluj Napoca
16:00
Danytur
12:00 Dej 12:00 Bistrita 12:00 Dej 12:00 Targu Mures 12:00 Zlatna 12:00 Bistrita 12:00 Zlatna
16:00

11:25 Arad
16:00

16:50 Alesd
16:00

10:20 Huedin
16:00

05:20 Alesd
16:00
Danytur
12:00 Sebes 12:00 Ludus 12:00 Sebes
16:30

12:25 Oradea
16:50
Danytur
12:00 Abrud 12:00 Nasaud 12:00 Abrud 12:00 Campia Turzii 12:00 Nasaud
17:00

00:00 Fagaras
17:00

11:25 Oradea
17:00

10:20 Alesd
17:00

10:10 Oradea
17:00

11:25 Nadlac
17:10
Danytur
12:00 Beclean 12:00 Turda 12:00 Beclean
17:30

08:00 Alesd
17:40

13:10 Huedin
18:00
Danytur
12:00 Zalau 12:00 Deva 12:00 Gherla 12:00 Cluj Napoca 12:00 Brad 12:00 Gherla 12:00 Deva 12:00 Brad 12:00 Zalau
18:00

08:00 Oradea
18:00
Danytur
12:00 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

16:50 Oradea
18:30

16:50 Bors
18:40

13:10 Alesd
19:00
Danytur
12:00 Gilau
19:00

10:20 Oradea
19:00

13:10 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30

13:10 Bors
19:45
Danytur
12:00 Huedin
20:00

05:20 Oradea
20:00

00:00 Deva
20:30
Danytur
12:00 Alesd
21:00
Danytur
12:00 Arad 12:00 Oradea 12:00 Arad 12:00 Oradea 12:00 Oradea 12:00 Oradea 12:00 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

16:50 Budapesta
23:00