Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Fulda > La adresa

La adresa

Fulda, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:50
13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei
12:50
17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:50 Negresti 18:30 Sascut 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
13:20
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
13:20
02:30 Viena
13:50 Giltrans
22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad
14:10
12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna
Sosiri
De la Ora

11:23 Constanta
00:05
Giltrans
13:05 Braila
00:10

11:23 Mangalia
00:10

11:23 Medgidia
00:15

11:23 Cernavoda
00:30
Giltrans
13:05 Galati
00:40
Giltrans
13:05 Buzau
01:00

11:23 Giurgiu
01:00

11:23 Alexandria
01:05

11:23 Fetesti
01:10

11:23 Braila
01:20
Giltrans
13:05 Ramnicu Sarat
01:30

11:23 Tulcea
01:30
Giltrans
13:05 Tecuci
01:55

11:23 Calarasi
02:00

11:23 Galati
02:10
Giltrans
13:05 Focsani
02:15
Giltrans
13:05 Adjud
02:45
Giltrans
13:05 Barlad
03:00

11:23 Slobozia
03:00

11:23 Tecuci
03:10

11:23 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
13:05 Husi
03:30

11:23 Barlad
03:30
Giltrans
13:05 Dorohoi
03:35
Giltrans
13:05 Onesti
03:45

11:00 Schwechat
03:50

11:23 Husi
03:50
Giltrans
13:05 Vaslui
04:00

11:00 Viena
04:00

11:23 Bucuresti
04:00

16:55 Tulcea
04:00
Giltrans
13:05 Comanesti
04:10

11:23 Buzau
04:10
Giltrans
13:05 Bucuresti
04:15
Giltrans
13:05 Moinesti
04:20

11:23 Focsani
04:20
Giltrans
13:05 Botosani
04:30

11:23 Vaslui
04:30

16:55 Braila
04:30
Giltrans
13:05 Craiova
04:35

11:23 Harlau
04:40
Giltrans
13:05 Iasi
04:45

13:30 Tulcea
04:50
Giltrans
13:05 Podu Iloaiei
05:00

11:00 Braila
05:00

11:23 Roman
05:00

13:30 Giurgiu 13:30 Braila 13:30 Giurgiu
05:00

16:55 Galati
05:00
Giltrans
13:05 Filiasi
05:05
Giltrans
13:05 Ploiesti
05:10

11:23 Adjud
05:10

13:30 Galati 13:30 Turnu Magurele 13:30 Turnu Magurele
05:10

11:23 Bacau
05:15
Giltrans
13:05 Suceava
05:20

11:23 Slatina (Olt)
05:20

13:30 Corabia 13:30 Tecuci 13:30 Corabia
05:20

11:23 Radauti
05:25
Giltrans
13:05 Bacau
05:30

11:00 Galati
05:30

11:23 Iasi
05:30

13:30 Alexandria 13:30 Alexandria 13:30 Barlad
05:30

11:23 Dorohoi
05:35
Giltrans
13:05 Negresti
05:40

11:23 Targu Frumos
05:40

13:30 Slatina (Olt) 13:30 Husi 13:30 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
13:05 Harlau
05:45

11:23 Targoviste
05:45

13:30 Buzau
05:45

11:23 Urziceni
05:47
Giltrans
13:05 Constanta
05:50

11:23 Ploiesti
05:50

13:30 Focsani
05:50

11:23 Targu Neamt
05:55

11:23 Buhusi
05:57

11:23 Roznov
05:58
Giltrans
13:05 Campina
06:00

11:00 Barlad
06:00

11:23 Piatra Neamt
06:00

13:30 Craiova 13:30 Constanta 13:30 Constanta 13:30 Craiova 13:30 Marasesti
06:00

16:55 Constanta 16:55 Tecuci 16:55 Giurgiu 16:55 Giurgiu 16:55 Constanta
06:00
Giltrans
13:05 Buhusi
06:05

13:30 Mangalia 13:30 Mangalia
06:05
Giltrans
13:05 Roznov
06:10

11:00 Husi
06:10

11:23 Onesti
06:10

13:30 Adjud 13:30 Filiasi 13:30 Filiasi
06:10

16:55 Barlad 16:55 Turnu Magurele 16:55 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
13:05 Targu Frumos
06:15

13:30 Medgidia 13:30 Medgidia
06:15
Giltrans
13:05 Gura Humorului
06:20

11:23 Botosani
06:20

13:30 Rovinari 13:30 Hirsova 13:30 Rovinari 13:30 Hirsova
06:20

16:55 Husi 16:55 Corabia 16:55 Corabia
06:20

13:30 Tandarei 13:30 Tandarei
06:25
Giltrans
13:05 Falticeni
06:30

11:23 Pascani
06:30

13:30 Isalnita 13:30 Slobozia 13:30 Isalnita 13:30 Sascut 13:30 Slobozia
06:30

16:55 Mangalia 16:55 Alexandria 16:55 Mangalia 16:55 Buzau 16:55 Alexandria
06:30
Giltrans
13:05 Rovinari
06:35
Giltrans
13:05 Pascani
06:40

11:23 Craiova
06:40

13:30 Targu Carbunesti 13:30 Targu Carbunesti
06:40

16:55 Medgidia 16:55 Focsani 16:55 Filiasi 16:55 Medgidia 16:55 Filiasi
06:40
Giltrans
13:05 Motca
06:45

13:30 Motru 13:30 Motru
06:45
Giltrans
13:05 Piatra Neamt
06:50

11:23 Suceava
06:50

13:30 Resita 13:30 Resita 13:30 Bacau
06:50

16:55 Hirsova 16:55 Marasesti 16:55 Slatina (Olt) 16:55 Hirsova 16:55 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
13:05 Roman
06:55

13:30 Caransebes 13:30 Caransebes 13:30 Roman
06:55

16:55 Adjud
06:55
Giltrans
13:05 Cristesti
07:00

11:00 Vaslui
07:00

11:23 Filiasi
07:00

13:30 Lugoj 13:30 Vaslui 13:30 Bucuresti 13:30 Bucuresti 13:30 Lugoj
07:00

16:55 Craiova 16:55 Tandarei 16:55 Craiova 16:55 Sascut 16:55 Tandarei
07:00
Giltrans
13:05 Targu Jiu
07:05

13:30 Timisoara 13:30 Timisoara
07:05

16:55 Bacau
07:05
Giltrans
13:05 Brasov
07:10

13:30 Negresti 13:30 Arad 13:30 Arad
07:10

16:55 Filiasi 16:55 Roman 16:55 Filiasi
07:10

16:55 Vaslui
07:15

11:23 Pitesti
07:20

13:30 Iasi 13:30 Targu Jiu 13:30 Targu Jiu
07:20

16:55 Rovinari 16:55 Negresti 16:55 Rovinari
07:20

13:30 Petrosani 13:30 Petrosani
07:25
Giltrans
13:05 Fetesti
07:30

11:23 Targu Secuiesc
07:30

13:30 Hateg 13:30 Pitesti 13:30 Podu Iloaiei 13:30 Hateg 13:30 Pitesti
07:30

16:55 Isalnita 16:55 Iasi 16:55 Isalnita
07:30

13:30 Deleni
07:35

16:55 Podu Iloaiei
07:35

13:30 Calan 13:30 Hirlau 13:30 Calan
07:40

16:55 Targu Carbunesti 16:55 Deleni 16:55 Targu Carbunesti
07:40

16:55 Motru 16:55 Motru 16:55 Harlau
07:45

13:30 Ploiesti 13:30 Hunedoara 13:30 Ploiesti 13:30 Hunedoara
07:50

16:55 Resita 16:55 Targu Frumos 16:55 Resita
07:50

13:30 Targu Frumos
07:55

16:55 Caransebes 16:55 Pascani 16:55 Caransebes
07:55
Giltrans
13:05 Targu Neamt
08:00

11:00 Negresti
08:00

11:23 Brasov
08:00

13:30 Pascani 13:30 Deva 13:30 Ramnicu Sarat 13:30 Deva 13:30 Ramnicu Sarat
08:00

16:55 Slobozia 16:55 Lugoj 16:55 Motca 16:55 Lugoj 16:55 Slobozia
08:00

16:55 Timisoara 16:55 Timisoara
08:05

11:23 Bicaz
08:10

13:30 Campina 13:30 Motca 13:30 Campina
08:10

16:55 Bucuresti 16:55 Arad 16:55 Bucuresti 16:55 Cristesti 16:55 Arad
08:10

11:23 Ramnicu Valcea
08:15

13:30 Cristesti
08:15

16:55 Timisesti
08:15

11:23 Falticeni
08:20

13:30 Sinaia 13:30 Sinaia 13:30 Timisesti
08:20

16:55 Targu Jiu 16:55 Dumbrava 16:55 Targu Jiu
08:20

13:30 Dumbrava
08:25

16:55 Petrosani 16:55 Petrosani
08:25
Giltrans
13:05 Fagaras
08:30

11:23 Gura Humorului
08:30

13:30 Predeal 13:30 Targu Neamt 13:30 Simeria 13:30 Predeal 13:30 Simeria
08:30

16:55 Targu Neamt 16:55 Hateg 16:55 Hateg
08:30
Giltrans
13:05 Petrosani
08:35

16:55 Piatra Neamt
08:35

11:23 Moinesti
08:40

13:30 Orastie 13:30 Orastie
08:40

16:55 Calan 16:55 Bicaz 16:55 Calan
08:40

11:23 Fagaras
08:45

16:55 Poiana Largului
08:45

13:30 Piatra Neamt 13:30 Sebes 13:30 Sebes
08:50

16:55 Durau 16:55 Hunedoara 16:55 Hunedoara
08:50

16:55 Borsec
08:55

11:00 Roman
09:00

11:23 Comanesti
09:00

13:30 Lancram 13:30 Brasov 13:30 Bicaz 13:30 Lancram 13:30 Brasov
09:00

16:55 Deva 16:55 Pitesti 16:55 Deva 16:55 Pitesti 16:55 Toplita
09:00

16:55 Miercurea Ciuc
09:05

11:23 Targu Jiu
09:10

13:30 Targu Secuiesc 13:30 Targu Secuiesc 13:30 Poiana Largului
09:10

16:55 Sfantu Gheorghe 16:55 Ramnicu Sarat 16:55 Ramnicu Sarat
09:10

16:55 Morareni
09:15

11:23 Campulung Moldovenesc
09:20

13:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Durau 13:30 Sfantu Gheorghe
09:20

16:55 Campina 16:55 Reghin 16:55 Campina
09:20

13:30 Toplita
09:25

16:55 Medias
09:25
Giltrans
13:05 Poiana Largului
09:30

11:23 Targu Ocna
09:30

13:30 Miercurea Ciuc 13:30 Covasna 13:30 Alba Iulia 13:30 Covasna 13:30 Alba Iulia
09:30

16:55 Sighisoara 16:55 Sinaia 16:55 Sinaia
09:30
Giltrans
13:05 Hateg
09:35

11:23 Gheorgheni
09:35

13:30 Sfantu Gheorghe
09:35

16:55 Targu Mures
09:35

13:30 Morareni
09:38

11:23 Reghin
09:40

13:30 Teius 13:30 Teius 13:30 Targu Ocna 13:30 Targu Ocna
09:40

16:55 Predeal 16:55 Predeal 16:55 Falticeni
09:40

13:30 Reghin
09:41

13:30 Medias
09:44
Giltrans
13:05 Sibiu
09:45

11:23 Drobeta Turnu Severin
09:45

16:55 Suceava
09:45

13:30 Sighisoara
09:48

13:30 Aiud 13:30 Onesti 13:30 Onesti 13:30 Aiud
09:50

16:55 Brasov 16:55 Veresti 16:55 Brasov
09:50

13:30 Targu Mures
09:55

16:55 Darabani
09:55
Giltrans
13:05 Hunedoara
10:00

11:00 Bacau
10:00

11:23 Toplita Gara
10:00

13:30 Comanesti 13:30 Falticeni 13:30 Unirea 13:30 Unirea 13:30 Comanesti
10:00

16:55 Targu Secuiesc 16:55 Botosani 16:55 Targu Secuiesc
10:00

13:30 Suceava
10:05

16:55 Sfantu Gheorghe 16:55 Gura Humorului 16:55 Sfantu Gheorghe
10:05

11:23 Sighisoara
10:10

13:30 Moinesti 13:30 Turda 13:30 Turda 13:30 Moinesti
10:10

16:55 Covasna 16:55 Covasna 16:55 Campulung Moldovenesc
10:10

11:23 Orastie
10:15

16:55 Iacobeni
10:15

11:23 Deva
10:20

13:30 Fagaras 13:30 Fagaras
10:20

16:55 Targu Ocna 16:55 Borsa 16:55 Targu Ocna
10:20

11:23 Caransebes
10:25

16:55 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
13:05 Sebes
10:30

11:23 Targu Mures
10:30

13:30 Vestem 13:30 Vestem 13:30 Botosani
10:30

16:55 Onesti 16:55 Prundu Bargaului 16:55 Onesti
10:30

11:23 Vatra Dornei
10:35

16:55 Beclean
10:35

13:30 Gura Humorului
10:40

16:55 Comanesti 16:55 Comanesti 16:55 Baia Mare
10:40

16:55 Dej
10:45

13:30 Ramnicu Valcea 13:30 Ramnicu Valcea
10:50

16:55 Moinesti 16:55 Moinesti
10:50

13:30 Campulung Moldovenesc
10:55

16:55 Cluj Napoca
10:55

11:00 Onesti
11:00

11:23 Resita
11:00

13:30 Sibiu 13:30 Iacobeni 13:30 Sibiu
11:00

16:55 Simeria 16:55 Cluj Napoca 16:55 Fagaras 16:55 Simeria 16:55 Fagaras
11:00

13:30 Vatra Dornei
11:05

11:23 Blaj
11:10

13:30 Miercurea Sibiului 13:30 Prundu Bargaului 13:30 Miercurea Sibiului
11:10

16:55 Vestem 16:55 Vestem
11:10

11:23 Sibiu
11:15

13:30 Sighisoara 13:30 Sighisoara 13:30 Bistrita
11:20

16:55 Ramnicu Valcea 16:55 Ramnicu Valcea 16:55 Orastie 16:55 Orastie
11:20
Giltrans
13:05 Toplita
11:30

11:23 Medias
11:30

13:30 Medias 13:30 Medias 13:30 Beclean
11:30

16:55 Sebes 16:55 Sibiu 16:55 Sebes 16:55 Sibiu
11:30

11:23 Sebes
11:35

13:30 Dej
11:40

16:55 Lancram 16:55 Miercurea Sibiului 16:55 Lancram 16:55 Miercurea Sibiului
11:40

13:30 Cluj Napoca
11:45

16:55 Alba Iulia 16:55 Sighisoara 16:55 Alba Iulia 16:55 Sighisoara
11:50
Giltrans
13:05 Deva
12:00

11:00 Targu Secuiesc
12:00

11:23 Alba Iulia
12:00

13:30 Cluj Napoca
12:00

16:55 Medias 16:55 Medias 16:55 Gilau
12:00

11:23 Bistrita
12:10

16:55 Teius 16:55 Teius
12:10

11:23 Lugoj
12:20

16:55 Aiud 16:55 Aiud
12:20
Giltrans
13:05 Reghin
12:30

11:23 Aiud
12:30

16:55 Unirea 16:55 Unirea
12:30

11:23 Beclean
12:35

16:55 Turda 16:55 Turda
12:40

11:00 Sfantu Gheorghe
13:00

11:23 Dej
13:00

16:55 Huedin
13:00

11:23 Turda
13:15

13:30 Gilau
13:15
Giltrans
13:05 Alba Iulia
13:30

11:23 Gherla
13:30

13:30 Huedin
13:30

13:30 Negreni
13:50

11:00 Brasov
14:00

11:23 Cluj Napoca
14:00

16:55 Negreni 16:55 Cluj Napoca 16:55 Cluj Napoca 16:55 Cluj Napoca 16:55 Cluj Napoca
14:00

11:23 Timisoara
14:10
Giltrans
13:05 Targu Mures
14:30
Giltrans
13:05 Aiud
14:45
Giltrans
13:05 Ludus
15:00

11:00 Sighisoara
15:00

11:23 Huedin
15:00

16:55 Piatra Craiului
15:00
Giltrans
13:05 Turda
15:30

16:55 Beius
15:30
Giltrans
13:05 Cluj Napoca
16:00

11:00 Targu Mures
16:00

11:23 Arad
16:00

16:55 Alesd
16:00

11:00 Ludus
16:30

13:30 Alesd
16:55

11:00 Campia Turzii
17:00

11:23 Oradea
17:00

11:23 Nadlac
17:10

11:00 Turda
17:30
Giltrans
13:05 Huedin
18:00

11:00 Cluj Napoca
18:00

13:30 Oradea
18:00

11:00 Floresti
18:30

13:30 Bors
18:30

16:55 Oradea
18:30

16:55 Bors
18:40
Giltrans
13:05 Alesd
19:00

11:00 Gilau
19:00
Giltrans
13:05 Oradea
19:30
Giltrans
13:05 Bors
19:45

11:00 Huedin
20:00

11:00 Alesd
21:00

11:00 Oradea
22:00

16:55 Budapesta
23:00