Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Hannover > La adresa

La adresa

Hannover, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:15
09:15 Koln
05:50
16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 17:30 Constanta 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 16:50 Slobozia 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:10 Bucuresti 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:45 Sinaia 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 15:10 Ploiesti 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 17:20 Medgidia 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 16:40 Harsova 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:00 Pitesti 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:40 Predeal 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:00 Buzau 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 17:10 Calarasi 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:30 Lehliu 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 15:55 Ramnicu Valcea 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 15:30 Campina 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 14:45 Ramnicu Sarat 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 17:40 Mangalia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 17:00 Cernavoda 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:20 Tandarei 16:30 Galati 12:55 Deva 15:50 Targoviste 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 15:20 Urziceni 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca
06:00
08:00 Vatra Dornei 05:00 Dej 09:00 Campulung Moldovenesc 13:30 Iasi 09:45 Gura Humorului 10:30 Falticeni 11:00 Botosani 05:30 Alba Iulia 04:30 Turda 07:00 Prundu Bargaului 04:00 Cluj Napoca 15:00 Barlad 12:40 Targu Frumos 17:00 Bucuresti 13:00 Piatra Neamt 11:00 Radauti 05:00 Aiud 06:00 Bistrita 03:00 Huedin 14:30 Crasna 11:40 Pascani 13:00 Bacau 12:00 Targu Neamt 09:00 Brasov 06:00 Medias 05:30 Beclean 01:00 Oradea 14:00 Vaslui 10:30 Suceava 12:00 Roman 11:30 Dorohoi 06:00 Sibiu 05:30 Targu Mures
07:15
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
08:20 Danytur
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 07:00 Beclean 20:00 Braila 18:00 Girov 15:00 Roman 14:00 Fagaras 12:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Deva 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 05:00 Gherla 08:00 Oradea 17:30 Husi 17:30 Piatra Neamt 14:00 Bacau 13:30 Avrig 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:00 Barlad 19:20 Harlau 16:00 Vaslui 17:00 Bicaz 13:30 Onesti 13:00 Sibiu 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Suceava 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 09:00 Nasaud 19:40 Galati 19:00 Cotnari 15:30 Negresti 16:00 Praid 13:00 Targu Secuiesc 11:30 Sebes 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 17:00 Gura Humorului
08:20 Danytur
02:30 Viena
08:40 Danytur
18:00 Adjud 13:30 Onesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 17:00 Barlad 08:00 Oradea 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 10:30 Alba Iulia 16:00 Praid 08:00 Arad 11:30 Sebes 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 15:30 Negresti 17:00 Targu Ocna 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:40 Galati 19:00 Focsani 13:00 Medias 18:00 Girov 10:00 Zlatna 14:00 Fagaras 10:00 Deva 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 15:00 Roman 16:00 Comanesti 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 20:00 Braila 18:40 Tecuci 12:00 Blaj 17:30 Piatra Neamt 09:30 Abrud 13:30 Avrig 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 14:00 Bacau 15:00 Miercurea Ciuc 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 08:00 Oradea 10:00 Zalau 17:30 Husi 18:20 Marasesti 19:20 Harlau 11:00 Teius 17:00 Bicaz 09:00 Brad 13:00 Sibiu 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea
08:40 Danytur
02:30 Viena
10:00
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
10:20
14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 17:40 Tandarei 13:10 Hateg 06:00 Zalau 13:55 Resita 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 18:00 Slobozia 12:50 Lugoj 05:00 Oradea 13:20 Petrosani 06:10 Satu Mare 14:00 Rovinari 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 17:55 Harsova 12:55 Deva 05:20 Alesd 13:40 Targu Jiu 06:20 Baia Mare 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 15:00 Alexandria 12:30 Arad 17:50 Lehliu 13:00 Hunedoara 05:30 Huedin 13:50 Caransebes 06:30 Bontida 14:20 Filiasi 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc
12:40 Romfour Romania
12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara
15:30 Romfour Romania
12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 18:40 Roman 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 17:50 Deleni 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 19:00 Sascut 18:20 Negresti 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 18:50 Bacau 18:10 Iasi
15:45
20:45 Essen
Sosiri
De la Ora

14:35 Constanta
00:05

18:40 Braila
00:10

14:35 Mangalia
00:10

14:35 Medgidia
00:15

14:35 Cernavoda
00:30

18:40 Galati
00:40

18:40 Buzau
01:00

14:35 Giurgiu
01:00
Romfour Romania
09:00 Tulcea
01:00

14:35 Alexandria
01:05

14:35 Fetesti
01:10

04:20 Tulcea 04:20 Tulcea 04:20 Tulcea
01:15

16:20 Tulcea 16:20 Tulcea 16:20 Tulcea 16:20 Tulcea
01:15

14:35 Braila
01:20

04:20 Braila 04:20 Braila 04:20 Braila
01:20

16:20 Braila 16:20 Braila 16:20 Braila 16:20 Braila
01:20

18:40 Ramnicu Sarat
01:30

14:35 Tulcea
01:30

18:40 Tecuci
01:55

14:35 Calarasi
02:00
Romfour Romania
09:00 Braila
02:00

16:20 Mangalia
02:00

14:35 Galati
02:10

18:40 Focsani
02:15
Romfour Romania
09:00 Galati
02:30

18:40 Adjud
02:45

18:40 Barlad
03:00

14:35 Slobozia
03:00
Romfour Romania
09:00 Tecuci
03:00

04:20 Galati 04:20 Galati 04:20 Galati 04:20 Mangalia
03:00

16:20 Constanta 16:20 Galati 16:20 Galati 16:20 Galati 16:20 Galati
03:00

14:35 Tecuci
03:10

14:35 Ramnicu Sarat
03:20

04:20 Constanta
03:20

18:40 Husi
03:30

14:35 Barlad
03:30

04:20 Medgidia 04:20 Ianca 04:20 Ianca 04:20 Ianca
03:30

16:20 Ianca 16:20 Medgidia 16:20 Ianca 16:20 Ianca 16:20 Ianca
03:30

18:40 Dorohoi
03:35

04:20 Calarasi
03:40

16:20 Calarasi
03:40

18:40 Onesti
03:45
Danytur
11:40 Schwechat 11:40 Schwechat
03:50

14:35 Husi
03:50

04:20 Cernavoda
03:50

16:20 Cernavoda
03:50

04:20 Slobozia
03:55

16:20 Slobozia
03:55

18:40 Vaslui
04:00
Danytur
11:40 Viena
04:00

14:35 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
09:00 Barlad
04:00

04:20 Harsova
04:00

16:20 Harsova
04:00

18:40 Comanesti
04:10

14:35 Buzau
04:10

04:20 Lehliu
04:10

16:20 Lehliu
04:10

18:40 Bucuresti
04:15

18:40 Moinesti
04:20

14:35 Focsani
04:20

04:20 Tandarei
04:20

16:20 Tandarei
04:20

18:40 Botosani
04:30

14:35 Vaslui
04:30

04:20 Faurei 04:20 Faurei 04:20 Faurei 04:20 Bucuresti
04:30

16:20 Faurei 16:20 Faurei 16:20 Faurei 16:20 Faurei
04:30

18:40 Craiova
04:35

14:35 Harlau
04:40

04:20 Pitesti 04:20 Tecuci 04:20 Tecuci 04:20 Tecuci
04:40

16:20 Tecuci 16:20 Tecuci 16:20 Tecuci 16:20 Tecuci
04:40

18:40 Iasi
04:45

04:20 Pitesti 04:20 Barlad 04:20 Barlad 04:20 Barlad
04:50

16:20 Barlad 16:20 Barlad 16:20 Barlad 16:20 Barlad
04:50

04:20 Ramnicu Valcea
04:55

18:40 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
11:40 Braila 11:40 Braila 11:40 Focsani
05:00

14:35 Roman
05:00
Romfour Romania
09:00 Husi
05:00

16:20 Bucuresti
05:00

18:40 Filiasi
05:05

18:40 Ploiesti
05:10

14:35 Adjud
05:10
Romfour Romania
09:00 Buzau
05:10

04:20 Targoviste
05:10

16:20 Pitesti
05:10

14:35 Bacau
05:15

18:40 Suceava
05:20
Danytur
11:40 Tecuci
05:20

14:35 Slatina (Olt)
05:20
Romfour Romania
09:00 Focsani
05:20

14:35 Radauti
05:25

18:40 Bacau
05:30
Danytur
11:40 Galati 11:40 Galati
05:30

14:35 Iasi
05:30
Romfour Romania
09:00 Marasesti
05:30

04:20 Husi 04:20 Husi 04:20 Husi
05:30

16:20 Husi 16:20 Husi 16:20 Husi 16:20 Husi
05:30

14:35 Dorohoi
05:35

18:40 Negresti
05:40
Danytur
11:40 Marasesti
05:40

14:35 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
09:50 Tulcea
05:40

04:20 Vaslui 04:20 Vaslui 04:20 Vaslui
05:40

16:20 Vaslui 16:20 Vaslui 16:20 Vaslui 16:20 Vaslui
05:40

18:40 Harlau
05:45

14:35 Targoviste
05:45
Romfour Romania
09:50 Braila
05:45

14:35 Urziceni
05:47

18:40 Constanta
05:50

14:35 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
09:50 Galati
05:50

14:35 Targu Neamt
05:55

14:35 Buhusi
05:57

14:35 Roznov
05:58

18:40 Campina
06:00
Danytur
11:40 Saveni 11:40 Adjud 11:40 Barlad 11:40 Barlad
06:00

14:35 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
09:50 Constanta 09:50 Tecuci 09:50 Giurgiu 09:50 Constanta 09:50 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
09:00 Giurgiu 09:00 Constanta 09:00 Adjud 09:00 Giurgiu 09:00 Constanta
06:00

04:20 Sinaia 04:20 Giurgiu 04:20 Iasi 04:20 Giurgiu 04:20 Iasi 04:20 Giurgiu 04:20 Iasi
06:00

16:20 Giurgiu 16:20 Iasi 16:20 Iasi 16:20 Giurgiu 16:20 Giurgiu 16:20 Iasi 16:20 Ramnicu Valcea 16:20 Iasi
06:00

18:40 Buhusi
06:05
Romfour Romania
09:50 Barlad
06:05

16:00 Iasi
06:10

18:40 Roznov
06:10
Danytur
11:40 Husi 11:40 Husi
06:10

14:35 Onesti
06:10
Romfour Romania
09:50 Turnu Magurele 09:50 Turnu Magurele 09:50 Husi
06:10
Romfour Romania
09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:10

04:20 Podu Iloaiei 04:20 Podu Iloaiei 04:20 Podu Iloaiei 04:20 Alexandria 04:20 Alexandria 04:20 Alexandria
06:10

16:20 Podu Iloaiei 16:20 Podu Iloaiei 16:20 Podu Iloaiei 16:20 Podu Iloaiei 16:20 Alexandria 16:20 Alexandria 16:20 Alexandria
06:10

18:40 Targu Frumos
06:15

04:20 Turnu Magurele 04:20 Turnu Magurele 04:20 Turnu Magurele
06:15

16:20 Turnu Magurele 16:20 Turnu Magurele 16:20 Turnu Magurele
06:15

18:40 Gura Humorului
06:20

14:35 Botosani
06:20
Romfour Romania
09:50 Corabia 09:50 Corabia
06:20
Romfour Romania
09:00 Corabia 09:00 Corabia
06:20

04:20 Caracal 04:20 Caracal 04:20 Caracal 04:20 Predeal 04:20 Harlau 04:20 Harlau 04:20 Harlau
06:20

16:20 Harlau 16:20 Caracal 16:20 Caracal 16:20 Caracal 16:20 Harlau 16:20 Harlau 16:20 Harlau
06:20

18:40 Falticeni
06:30
Danytur
11:40 Botosani
06:30

14:35 Pascani
06:30
Romfour Romania
09:50 Mangalia 09:50 Buzau 09:50 Alexandria 09:50 Mangalia 09:50 Alexandria
06:30
Romfour Romania
09:00 Mangalia 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Sascut 09:00 Mangalia
06:30

04:20 Campina 04:20 Flamanzi 04:20 Flamanzi 04:20 Flamanzi 04:20 Slatina (Olt) 04:20 Slatina (Olt) 04:20 Slatina (Olt)
06:30

16:20 Slatina (Olt) 16:20 Slatina (Olt) 16:20 Slatina (Olt) 16:20 Flamanzi 16:20 Targoviste 16:20 Flamanzi 16:20 Flamanzi 16:20 Flamanzi
06:30

18:40 Rovinari
06:35

18:40 Pascani
06:40

14:35 Craiova
06:40
Romfour Romania
09:50 Focsani 09:50 Filiasi 09:50 Medgidia 09:50 Filiasi 09:50 Medgidia
06:40
Romfour Romania
09:00 Filiasi 09:00 Bacau 09:00 Medgidia 09:00 Medgidia 09:00 Filiasi
06:40

04:20 Botosani 04:20 Botosani 04:20 Botosani
06:40

16:20 Sinaia 16:20 Botosani 16:20 Botosani 16:20 Botosani 16:20 Botosani
06:40

18:40 Motca
06:45
Romfour Romania
09:00 Roman
06:45

04:20 Saveni 04:20 Saveni 04:20 Saveni
06:45

16:20 Saveni 16:20 Saveni 16:20 Saveni 16:20 Saveni
06:45

18:40 Piatra Neamt
06:50

14:35 Suceava
06:50
Romfour Romania
09:50 Slatina (Olt) 09:50 Hirsova 09:50 Slatina (Olt) 09:50 Hirsova
06:50
Romfour Romania
09:00 Slatina (Olt) 09:00 Hirsova 09:00 Hirsova 09:00 Slatina (Olt)
06:50

04:20 Darabani 04:20 Darabani 04:20 Darabani
06:50

16:20 Darabani 16:20 Predeal 16:20 Darabani 16:20 Darabani 16:20 Darabani
06:50

18:40 Roman
06:55
Romfour Romania
09:00 Vaslui
06:55

20:00 Bucuresti
07:00

18:40 Cristesti
07:00
Danytur
11:40 Iasi 11:40 Harlau 11:40 Vaslui 11:40 Vaslui
07:00

14:35 Filiasi
07:00
Romfour Romania
09:50 Tandarei 09:50 Craiova 09:50 Tandarei 09:50 Marasesti 09:50 Craiova
07:00
Romfour Romania
09:00 Tandarei 09:00 Craiova 09:00 Negresti 09:00 Craiova 09:00 Tandarei
07:00

04:20 Craiova 04:20 Dorohoi 04:20 Craiova 04:20 Dorohoi 04:20 Dorohoi 04:20 Craiova
07:00

16:20 Dorohoi 16:20 Campina 16:20 Craiova 16:20 Dorohoi 16:20 Dorohoi 16:20 Craiova 16:20 Craiova 16:20 Dorohoi
07:00

18:40 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
09:50 Adjud
07:05
Romfour Romania
09:00 Iasi
07:05

18:40 Brasov
07:10
Romfour Romania
09:50 Sascut 09:50 Filiasi 09:50 Filiasi
07:10
Romfour Romania
09:00 Podu Iloaiei 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi
07:10

04:20 Filiasi 04:20 Filiasi 04:20 Filiasi 04:20 Urziceni 04:20 Vanatori 04:20 Vanatori 04:20 Vanatori
07:10

16:20 Vanatori 16:20 Vanatori 16:20 Vanatori 16:20 Filiasi 16:20 Filiasi 16:20 Filiasi 16:20 Vanatori 16:20 Urziceni
07:10
Danytur
11:40 Cotnari
07:15
Romfour Romania
09:00 Deleni
07:15

16:00 Targu Frumos
07:20

14:35 Pitesti
07:20
Romfour Romania
09:50 Rovinari 09:50 Rovinari
07:20
Romfour Romania
09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
07:20

04:20 Drobeta Turnu Severin 04:20 Ploiesti 04:20 Drobeta Turnu Severin 04:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

16:20 Ploiesti 16:20 Drobeta Turnu Severin 16:20 Drobeta Turnu Severin 16:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

18:40 Fetesti
07:30
Danytur
11:40 Targu Frumos 11:40 Suceava
07:30

14:35 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
09:50 Isalnita 09:50 Isalnita
07:30
Romfour Romania
09:00 Isalnita 09:00 Hirlau 09:00 Isalnita
07:30

04:20 Buzau 04:20 Rovinari 04:20 Rovinari 04:20 Rovinari
07:30

16:20 Rovinari 16:20 Rovinari 16:20 Rovinari 16:20 Buzau
07:30
Romfour Romania
09:50 Targu Carbunesti 09:50 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
09:00 Targu Carbunesti 09:00 Targu Carbunesti
07:40

04:20 Resita 04:20 Ramnicu Sarat 04:20 Resita 04:20 Resita
07:40

16:20 Ramnicu Sarat 16:20 Resita 16:20 Resita 16:20 Resita
07:40
Romfour Romania
09:50 Bacau 09:50 Motru 09:50 Motru
07:45
Romfour Romania
09:00 Motru 09:00 Targu Frumos 09:00 Motru
07:45
Romfour Romania
09:50 Resita 09:50 Resita
07:50
Romfour Romania
09:00 Pascani 09:00 Resita 09:00 Resita
07:50

04:20 Caransebes 04:20 Caransebes 04:20 Caransebes
07:50

16:20 Caransebes 16:20 Caransebes 16:20 Caransebes 16:20 Focsani
07:50
Romfour Romania
09:50 Caransebes 09:50 Caransebes
07:55
Romfour Romania
09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:55

20:00 Barlad
08:00

18:40 Targu Neamt
08:00
Danytur
11:40 Negresti 11:40 Targu Ocna 11:40 Negresti 11:40 Pascani
08:00

14:35 Brasov
08:00
Romfour Romania
09:50 Slobozia 09:50 Lugoj 09:50 Slobozia 09:50 Roman 09:50 Lugoj
08:00
Romfour Romania
09:00 Slobozia 09:00 Lugoj 09:00 Slobozia 09:00 Lugoj 09:00 Motca
08:00

04:20 Targu Jiu 04:20 Targu Jiu 04:20 Targu Jiu 04:20 Focsani
08:00

16:20 Marasesti 16:20 Targu Jiu 16:20 Targu Jiu 16:20 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
09:50 Vaslui 09:50 Timisoara 09:50 Timisoara
08:05
Romfour Romania
09:00 Timisoara 09:00 Timisoara 09:00 Cristesti
08:05

14:35 Bicaz
08:10
Romfour Romania
09:50 Negresti 09:50 Arad 09:50 Bucuresti 09:50 Arad 09:50 Bucuresti
08:10
Romfour Romania
09:00 Arad 09:00 Timisesti 09:00 Bucuresti 09:00 Bucuresti 09:00 Arad
08:10

04:20 Bumbesti Jiu 04:20 Bumbesti Jiu 04:20 Bumbesti Jiu
08:10

16:20 Adjud 16:20 Bumbesti Jiu 16:20 Bumbesti Jiu 16:20 Bumbesti Jiu
08:10

14:35 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
09:50 Iasi
08:15
Romfour Romania
09:00 Dumbrava
08:15

20:00 Crasna
08:20

14:35 Falticeni
08:20
Romfour Romania
09:50 Targu Jiu 09:50 Targu Jiu 09:50 Podu Iloaiei
08:20
Romfour Romania
09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:20

04:20 Petrosani 04:20 Petrosani 04:20 Petrosani
08:20

16:20 Petrosani 16:20 Petrosani 16:20 Petrosani 16:20 Bacau
08:20
Romfour Romania
09:50 Petrosani 09:50 Deleni 09:50 Petrosani
08:25
Romfour Romania
09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
08:25

18:40 Fagaras
08:30

14:35 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
09:50 Hirlau 09:50 Hateg 09:50 Hateg
08:30
Romfour Romania
09:00 Hateg 09:00 Targu Neamt 09:00 Hateg
08:30

04:20 Marasesti 04:20 Poiana Largului 04:20 Poiana Largului 04:20 Poiana Largului 04:20 Hateg 04:20 Hateg 04:20 Hateg
08:30

16:20 Poiana Largului 16:20 Poiana Largului 16:20 Poiana Largului 16:20 Poiana Largului 16:20 Roman 16:20 Hateg 16:20 Hateg 16:20 Hateg
08:30

18:40 Petrosani
08:35
Romfour Romania
09:50 Targu Frumos
08:35

04:20 Bicaz 04:20 Bicaz 04:20 Bicaz
08:35

16:20 Bicaz 16:20 Bicaz 16:20 Bicaz 16:20 Bicaz
08:35

16:00 Roman
08:40

14:35 Moinesti
08:40
Romfour Romania
09:50 Calan 09:50 Pascani 09:50 Calan
08:40
Romfour Romania
09:00 Calan 09:00 Calan
08:40

04:20 Hunedoara 04:20 Adjud 04:20 Piatra Neamt 04:20 Piatra Neamt 04:20 Hunedoara 04:20 Piatra Neamt 04:20 Hunedoara
08:40

16:20 Piatra Neamt 16:20 Hunedoara 16:20 Piatra Neamt 16:20 Piatra Neamt 16:20 Hunedoara 16:20 Piatra Neamt 16:20 Hunedoara 16:20 Targu Frumos
08:40

14:35 Fagaras
08:45
Romfour Romania
09:50 Motca
08:45
Romfour Romania
09:00 Piatra Neamt
08:45
Romfour Romania
09:50 Hunedoara 09:50 Cristesti 09:50 Hunedoara
08:50
Romfour Romania
09:00 Hunedoara 09:00 Bicaz 09:00 Hunedoara
08:50

04:20 Deva 04:20 Deva 04:20 Deva 04:20 Bacau
08:50

16:20 Pascani 16:20 Deva 16:20 Deva 16:20 Deva
08:50
Romfour Romania
09:50 Timisesti
08:55

16:20 Targu Neamt
08:55

20:00 Vaslui 20:00 Bacau
09:00
Danytur
11:40 Roman 11:40 Roman 11:40 Comanesti
09:00

14:35 Comanesti
09:00
Romfour Romania
09:50 Dumbrava 09:50 Deva 09:50 Pitesti 09:50 Pitesti 09:50 Deva
09:00
Romfour Romania
09:00 Pitesti 09:00 Deva 09:00 Pitesti 09:00 Deva 09:00 Sovata
09:00

04:20 Roman 04:20 Gheorgheni 04:20 Gheorgheni 04:20 Gheorgheni 04:20 Lugoj 04:20 Lugoj 04:20 Lugoj
09:00

16:20 Lugoj 16:20 Lugoj 16:20 Lugoj 16:20 Gheorgheni 16:20 Falticeni 16:20 Gheorgheni 16:20 Gheorgheni 16:20 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
09:50 Targu Neamt
09:05
Romfour Romania
09:00 Poiana Largului
09:05

16:00 Piatra Neamt
09:10

14:35 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
09:50 Ramnicu Sarat 09:50 Ramnicu Sarat 09:50 Piatra Neamt
09:10
Romfour Romania
09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Durau 09:00 Ramnicu Sarat
09:10

04:20 Timisoara 04:20 Sovata 04:20 Sovata 04:20 Timisoara 04:20 Sovata 04:20 Timisoara 04:20 Targu Frumos
09:10

16:20 Sovata 16:20 Timisoara 16:20 Suceava 16:20 Sovata 16:20 Sovata 16:20 Timisoara 16:20 Timisoara 16:20 Sovata
09:10
Romfour Romania
09:50 Bicaz
09:15
Romfour Romania
09:00 Grinties
09:15
Danytur
11:40 Girov
09:20

14:35 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
09:50 Campina 09:50 Campina
09:20
Romfour Romania
09:00 Campina 09:00 Campina 09:00 Borsec
09:20

04:20 Pascani 04:20 Arad 04:20 Arad 04:20 Arad
09:20

16:20 Radauti 16:20 Arad 16:20 Arad 16:20 Arad
09:20

18:40 Poiana Largului
09:30

14:35 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
09:50 Poiana Largului 09:50 Sinaia 09:50 Sinaia
09:30
Romfour Romania
09:00 Sinaia 09:00 Toplita 09:00 Sinaia
09:30

04:20 Chisineu Cris 04:20 Chisineu Cris 04:20 Chisineu Cris 04:20 Motca 04:20 Miercurea Ciuc 04:20 Miercurea Ciuc 04:20 Miercurea Ciuc
09:30

16:20 Miercurea Ciuc 16:20 Miercurea Ciuc 16:20 Miercurea Ciuc 16:20 Chisineu Cris 16:20 Gura Humorului 16:20 Chisineu Cris 16:20 Chisineu Cris 16:20 Miercurea Ciuc
09:30

18:40 Hateg
09:35

14:35 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
09:50 Durau
09:35

16:00 Bacau
09:40

14:35 Reghin
09:40
Romfour Romania
09:50 Predeal 09:50 Toplita 09:50 Predeal
09:40
Romfour Romania
09:00 Predeal 09:00 Predeal
09:40

04:20 Targu Neamt 04:20 Odorheiu Secuiesc 04:20 Odorheiu Secuiesc 04:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

16:20 Odorheiu Secuiesc 16:20 Odorheiu Secuiesc 16:20 Odorheiu Secuiesc 16:20 Odorheiu Secuiesc 16:20 Campulung Moldovenesc
09:40

18:40 Sibiu
09:45

14:35 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
09:00 Miercurea Ciuc
09:45
Romfour Romania
09:50 Brasov 09:50 Sfantu Gheorghe 09:50 Miercurea Ciuc 09:50 Brasov
09:50
Romfour Romania
09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Brasov 09:00 Brasov
09:50

04:20 Falticeni 04:20 Toplita 04:20 Toplita 04:20 Toplita 04:20 Salonta 04:20 Salonta 04:20 Salonta
09:50

16:20 Salonta 16:20 Salonta 16:20 Salonta 16:20 Toplita 16:20 Toplita 16:20 Toplita 16:20 Toplita 16:20 Vatra Dornei
09:50
Romfour Romania
09:50 Morareni
09:55
Romfour Romania
09:00 Morareni
09:55

04:20 Suceava
09:55

16:20 Prundu Bargaului
09:55

20:00 Roman 20:00 Dorohoi 20:00 Piatra Neamt
10:00

18:40 Hunedoara
10:00
Danytur
11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Piatra Neamt 11:40 Bacau 11:40 Bacau 11:40 Gura Humorului 11:40 Targu Neamt
10:00

00:00 Galati
10:00

14:35 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
09:50 Targu Secuiesc 09:50 Reghin 09:50 Targu Secuiesc
10:00
Romfour Romania
09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Reghin
10:00

04:20 Gilau 04:20 Reghin 04:20 Reghin 04:20 Gilau 04:20 Reghin 04:20 Gilau 04:20 Radauti
10:00

16:20 Nasaud 16:20 Reghin 16:20 Reghin 16:20 Gilau 16:20 Reghin 16:20 Gilau 16:20 Reghin 16:20 Gilau
10:00
Romfour Romania
09:50 Sfantu Gheorghe 09:50 Sighisoara 09:50 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Medias 09:00 Sfantu Gheorghe
10:05

04:20 Gura Humorului
10:05

14:35 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
09:50 Covasna 09:50 Covasna
10:10
Romfour Romania
09:00 Covasna 09:00 Sighisoara 09:00 Covasna
10:10

04:20 Campulung Moldovenesc 04:20 Onesti 04:20 Onesti 04:20 Onesti
10:10

16:20 Onesti 16:20 Onesti 16:20 Onesti 16:20 Bistrita 16:20 Onesti
10:10

14:35 Orastie
10:15
Romfour Romania
09:50 Targu Mures
10:15
Romfour Romania
09:00 Targu Mures
10:15

16:20 Beclean
10:15

20:00 Iasi
10:20

14:35 Deva
10:20
Romfour Romania
09:50 Targu Ocna 09:50 Falticeni 09:50 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
09:00 Targu Ocna 09:00 Falticeni 09:00 Targu Ocna
10:20

04:20 Moinesti 04:20 Moinesti 04:20 Moinesti
10:20

16:20 Moinesti 16:20 Dej 16:20 Moinesti 16:20 Moinesti 16:20 Moinesti
10:20

14:35 Caransebes
10:25
Romfour Romania
09:50 Suceava
10:25
Romfour Romania
09:00 Suceava
10:25

18:40 Sebes
10:30
Danytur
11:40 Bicaz
10:30

00:00 Braila
10:30

14:35 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
09:50 Onesti 09:50 Dolhasca 09:50 Onesti
10:30
Romfour Romania
09:00 Onesti 09:00 Onesti
10:30

04:20 Comanesti 04:20 Comanesti 04:20 Comanesti 04:20 Vatra Dornei
10:30

16:20 Comanesti 16:20 Comanesti 16:20 Comanesti 16:20 Comanesti
10:30

14:35 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
09:50 Veresti
10:35
Romfour Romania
09:50 Comanesti 09:50 Darabani 09:50 Comanesti
10:40
Romfour Romania
09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:40

04:20 Covasna 04:20 Covasna 04:20 Covasna 04:20 Prundu Bargaului
10:40

16:20 Covasna 16:20 Covasna 16:20 Covasna 16:20 Covasna
10:40
Romfour Romania
09:50 Botosani
10:45
Romfour Romania
09:00 Stefanesti
10:45
Romfour Romania
09:50 Moinesti 09:50 Gura Humorului 09:50 Moinesti
10:50
Romfour Romania
09:00 Moinesti 09:00 Moinesti 09:00 Botosani
10:50

04:20 Nasaud 04:20 Targu Secuiesc 04:20 Targu Secuiesc 04:20 Targu Secuiesc
10:50

16:20 Targu Secuiesc 16:20 Targu Secuiesc 16:20 Targu Secuiesc 16:20 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
09:50 Campulung Moldovenesc
10:55
Romfour Romania
09:00 Gura Humorului
10:55

20:00 Targu Neamt 20:00 Targu Frumos 20:00 Botosani 20:00 Radauti
11:00
Danytur
11:40 Odorheiu Secuiesc 11:40 Onesti 11:40 Onesti 11:40 Campulung Moldovenesc
11:00

14:35 Resita
11:00
Romfour Romania
09:50 Fagaras 09:50 Iacobeni 09:50 Fagaras 09:50 Simeria 09:50 Simeria
11:00
Romfour Romania
09:00 Simeria 09:00 Fagaras 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Simeria 09:00 Fagaras
11:00

04:20 Bistrita 04:20 Brasov 04:20 Brasov 04:20 Brasov
11:00

16:20 Brasov 16:20 Brasov 16:20 Brasov 16:20 Brasov
11:00

16:00 Onesti
11:10

14:35 Blaj
11:10
Romfour Romania
09:50 Vestem 09:50 Vestem 09:50 Vatra Dornei
11:10
Romfour Romania
09:00 Vestem 09:00 Iacobeni 09:00 Vestem
11:10

04:20 Fagaras 04:20 Fagaras 04:20 Fagaras 04:20 Beclean
11:10

16:20 Fagaras 16:20 Fagaras 16:20 Fagaras 16:20 Fagaras
11:10

14:35 Sibiu
11:15
Romfour Romania
09:50 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
09:50 Ramnicu Valcea 09:50 Bistrita 09:50 Orastie 09:50 Ramnicu Valcea 09:50 Orastie
11:20
Romfour Romania
09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Orastie 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Borsa 09:00 Orastie
11:20

04:20 Sibiu 04:20 Sibiu 04:20 Sibiu 04:20 Dej
11:20

16:20 Sibiu 16:20 Sibiu 16:20 Sibiu 16:20 Sibiu
11:20
Romfour Romania
09:50 Beclean
11:25

04:20 Sebes 04:20 Sebes 04:20 Sebes
11:25

16:20 Sebes 16:20 Sebes 16:20 Sebes 16:20 Sebes
11:25

20:00 Pascani
11:30

18:40 Toplita
11:30

14:35 Medias
11:30
Romfour Romania
09:50 Sebes 09:50 Sebes 09:50 Sibiu 09:50 Dej 09:50 Sibiu
11:30
Romfour Romania
09:00 Sebes 09:00 Sibiu 09:00 Sebes 09:00 Sibiu
11:30

04:20 Gherla 04:20 Alba Iulia 04:20 Alba Iulia 04:20 Alba Iulia
11:30

16:20 Alba Iulia 16:20 Alba Iulia 16:20 Alba Iulia 16:20 Alba Iulia
11:30

14:35 Sebes
11:35

04:20 Teius 04:20 Teius 04:20 Teius
11:35

16:20 Teius 16:20 Teius 16:20 Teius 16:20 Teius
11:35
Romfour Romania
09:50 Lancram 09:50 Miercurea Sibiului 09:50 Miercurea Sibiului 09:50 Lancram
11:40
Romfour Romania
09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram
11:40

04:20 Aiud 04:20 Aiud 04:20 Aiud
11:40

16:20 Aiud 16:20 Aiud 16:20 Aiud 16:20 Aiud
11:40
Romfour Romania
09:50 Sighisoara 09:50 Alba Iulia 09:50 Alba Iulia 09:50 Sighisoara
11:50
Romfour Romania
09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara
11:50

04:20 Targu Mures 04:20 Targu Mures 04:20 Targu Mures
11:50

16:20 Targu Mures 16:20 Targu Mures 16:20 Targu Mures 16:20 Targu Mures
11:50

20:00 Falticeni
12:00

16:00 Targu Secuiesc
12:00

18:40 Deva
12:00
Danytur
11:40 Targu Secuiesc 11:40 Vatra Dornei 11:40 Medias 11:40 Praid 11:40 Targu Secuiesc
12:00

14:35 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
09:50 Medias 09:50 Cluj Napoca 09:50 Medias
12:00
Romfour Romania
09:00 Medias 09:00 Medias 09:00 Vatra Dornei
12:00

04:20 Turda 04:20 Turda 04:20 Turda
12:00

16:20 Turda 16:20 Turda 16:20 Turda 16:20 Turda
12:00
Romfour Romania
09:50 Gilau
12:05
Romfour Romania
09:00 Prundu Bargaului
12:05

14:35 Bistrita
12:10
Romfour Romania
09:50 Huedin 09:50 Teius 09:50 Teius
12:10
Romfour Romania
09:00 Bistrita 09:00 Teius 09:00 Teius
12:10
Romfour Romania
09:50 Negreni
12:15

14:35 Lugoj
12:20
Romfour Romania
09:50 Aiud 09:50 Aiud 09:50 Alesd
12:20
Romfour Romania
09:00 Aiud 09:00 Aiud
12:20

18:40 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

14:35 Aiud
12:30
Romfour Romania
09:50 Unirea 09:50 Unirea
12:30
Romfour Romania
09:00 Unirea 09:00 Unirea 09:00 Beclean
12:30

14:35 Beclean
12:35
Romfour Romania
09:50 Turda 09:50 Turda
12:40
Romfour Romania
09:00 Turda 09:00 Turda 09:00 Baia Mare
12:40
Romfour Romania
09:00 Dej
12:45
Romfour Romania
09:00 Cluj Napoca
12:55

20:00 Suceava
13:00
Danytur
11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Reghin 11:40 Blaj
13:00

14:35 Dej
13:00
Romfour Romania
09:00 Cluj Napoca
13:00

16:20 Gherla
13:00

14:35 Turda
13:15

18:40 Alba Iulia
13:30

14:35 Gherla
13:30

04:20 Cluj Napoca
13:30

16:20 Cluj Napoca
13:30

16:00 Brasov
13:40

00:00 Ploiesti
13:45

04:20 Bontida
13:45

04:20 Baia Mare
13:50

16:20 Bontida
13:50
Danytur
11:40 Teius 11:40 Brasov 11:40 Brasov 11:40 Fagaras
14:00

14:35 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
09:50 Cluj Napoca 09:50 Cluj Napoca 09:50 Cluj Napoca 09:50 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Gilau 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca
14:00

04:20 Satu Mare
14:00

16:20 Baia Mare
14:00

14:35 Timisoara
14:10

04:20 Zalau
14:10

16:20 Satu Mare
14:10

04:20 Huedin
14:20

16:20 Zalau
14:20

20:00 Gura Humorului
14:30

18:40 Targu Mures
14:30

04:20 Alesd
14:30

16:20 Huedin
14:30

16:20 Alesd
14:40

18:40 Aiud
14:45

20:00 Brasov
15:00

18:40 Ludus
15:00
Danytur
11:40 Avrig 11:40 Alba Iulia 11:40 Sighisoara 11:40 Sighisoara
15:00

14:35 Huedin
15:00
Romfour Romania
09:00 Huedin
15:00

20:00 Campulung Moldovenesc
15:15

18:40 Turda
15:30
Danytur
11:40 Sibiu
15:30
Romfour Romania
09:00 Negreni
15:30

16:00 Sighisoara
15:40

00:00 Brasov
15:45

20:00 Vatra Dornei
16:00

18:40 Cluj Napoca
16:00
Danytur
11:40 Dej 11:40 Targu Mures 11:40 Bistrita 11:40 Zlatna 11:40 Targu Mures
16:00

14:35 Arad
16:00
Romfour Romania
09:00 Piatra Craiului
16:00
Danytur
11:40 Ludus 11:40 Ludus 11:40 Sebes
16:30
Romfour Romania
09:00 Beius
16:30

16:00 Targu Mures
16:40
Romfour Romania
09:00 Alesd
16:40

16:20 Oradea
16:50

20:00 Sibiu 20:00 Prundu Bargaului
17:00
Danytur
11:40 Campia Turzii 11:40 Campia Turzii 11:40 Nasaud 11:40 Abrud
17:00

00:00 Fagaras
17:00

14:35 Oradea
17:00

14:35 Nadlac
17:10

20:00 Medias
17:30
Danytur
11:40 Turda 11:40 Turda 11:40 Beclean
17:30

20:00 Targu Mures 20:00 Bistrita 20:00 Alba Iulia
18:00

16:00 Turda
18:00

18:40 Huedin
18:00
Danytur
11:40 Cluj Napoca 11:40 Brad 11:40 Zalau 11:40 Cluj Napoca 11:40 Gherla 11:40 Deva
18:00
Romfour Romania
09:00 Oradea
18:00

04:20 Oradea
18:00

20:00 Beclean
18:30
Danytur
11:40 Floresti 11:40 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30
Romfour Romania
09:50 Oradea
18:30

20:00 Aiud 20:00 Dej
19:00

18:40 Alesd
19:00
Danytur
11:40 Gilau 11:40 Gilau
19:00
Romfour Romania
09:50 Bors
19:00
Romfour Romania
09:00 Bors
19:00

20:00 Turda
19:30

16:00 Cluj Napoca
19:30

18:40 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30

18:40 Bors
19:45
Danytur
11:40 Huedin 11:40 Huedin
20:00

16:00 Huedin
20:10

00:00 Deva
20:30

20:00 Cluj Napoca
21:00
Danytur
11:40 Alesd 11:40 Alesd
21:00

16:00 Oradea
21:30

02:30 Koln
21:30

20:00 Huedin
22:00
Danytur
11:40 Oradea 11:40 Oradea 11:40 Arad 11:40 Oradea 11:40 Oradea
22:00

20:00 Alesd
22:30

20:00 Oradea
23:00

00:00 Arad
23:00
Romfour Romania
09:50 Budapesta
23:00
Romfour Romania
09:00 Budapesta
23:00