Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Heide > La adresa

La adresa

Heide, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:30
14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:55 Turnu Magurele 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 14:50 Caracal
04:00
22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti
07:20
11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi
09:50
14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi
Sosiri
De la Ora

17:10 Constanta
00:05

22:20 Braila
00:10

17:10 Mangalia
00:10

17:10 Medgidia
00:15

17:10 Cernavoda
00:30

22:20 Galati
00:40

22:20 Buzau
01:00

17:10 Giurgiu
01:00

17:10 Alexandria
01:05

17:10 Fetesti
01:10

05:20 Tulcea 05:20 Tulcea 05:20 Tulcea
01:15

19:30 Tulcea 19:30 Tulcea 19:30 Tulcea 19:30 Tulcea
01:15

17:10 Braila
01:20

05:20 Braila 05:20 Braila 05:20 Braila
01:20

19:30 Braila 19:30 Braila 19:30 Braila 19:30 Braila
01:20

22:20 Ramnicu Sarat
01:30

17:10 Tulcea
01:30

22:20 Tecuci
01:55

17:10 Calarasi
02:00

19:30 Mangalia
02:00

17:10 Galati
02:10

22:20 Focsani
02:15

22:20 Adjud
02:45

22:20 Barlad
03:00

17:10 Slobozia
03:00

05:20 Galati 05:20 Galati 05:20 Galati 05:20 Mangalia
03:00

19:30 Galati 19:30 Constanta 19:30 Galati 19:30 Galati 19:30 Galati
03:00

17:10 Tecuci
03:10

17:10 Ramnicu Sarat
03:20

05:20 Constanta
03:20

22:20 Husi
03:30

17:10 Barlad
03:30

05:20 Ianca 05:20 Ianca 05:20 Ianca 05:20 Medgidia
03:30

19:30 Ianca 19:30 Medgidia 19:30 Ianca 19:30 Ianca 19:30 Ianca
03:30

22:20 Dorohoi
03:35

05:20 Calarasi
03:40

19:30 Calarasi
03:40

22:20 Onesti
03:45

17:10 Husi
03:50

05:20 Cernavoda
03:50

19:30 Cernavoda
03:50

05:20 Slobozia
03:55

19:30 Slobozia
03:55

22:20 Vaslui
04:00

17:10 Bucuresti
04:00

05:20 Harsova
04:00

19:30 Harsova
04:00

22:20 Comanesti
04:10

17:10 Buzau
04:10

05:20 Lehliu
04:10

19:30 Lehliu
04:10

22:20 Bucuresti
04:15

22:20 Moinesti
04:20

17:10 Focsani
04:20

05:20 Tandarei
04:20

19:30 Tandarei
04:20

22:20 Botosani
04:30

17:10 Vaslui
04:30

05:20 Faurei 05:20 Faurei 05:20 Faurei 05:20 Bucuresti
04:30

19:30 Faurei 19:30 Faurei 19:30 Faurei 19:30 Faurei
04:30

22:20 Craiova
04:35

17:10 Harlau
04:40

05:20 Pitesti 05:20 Tecuci 05:20 Tecuci 05:20 Tecuci
04:40

19:30 Tecuci 19:30 Tecuci 19:30 Tecuci 19:30 Tecuci
04:40

22:20 Iasi
04:45

05:20 Pitesti 05:20 Barlad 05:20 Barlad 05:20 Barlad
04:50

19:30 Barlad 19:30 Barlad 19:30 Barlad 19:30 Barlad
04:50

05:20 Ramnicu Valcea
04:55

22:20 Podu Iloaiei
05:00

17:10 Roman
05:00

19:30 Bucuresti
05:00

22:20 Filiasi
05:05

22:20 Ploiesti
05:10

17:10 Adjud
05:10

05:20 Targoviste
05:10

19:30 Pitesti
05:10

17:10 Bacau
05:15

22:20 Suceava
05:20

17:10 Slatina (Olt)
05:20

17:10 Radauti
05:25

22:20 Bacau
05:30

17:10 Iasi
05:30

05:20 Husi 05:20 Husi 05:20 Husi
05:30

19:30 Husi 19:30 Husi 19:30 Husi 19:30 Husi
05:30

17:10 Dorohoi
05:35

22:20 Negresti
05:40

17:10 Targu Frumos
05:40

05:20 Vaslui 05:20 Vaslui 05:20 Vaslui
05:40

19:30 Vaslui 19:30 Vaslui 19:30 Vaslui 19:30 Vaslui
05:40

22:20 Harlau
05:45

17:10 Targoviste
05:45

17:10 Urziceni
05:47

22:20 Constanta
05:50

17:10 Ploiesti
05:50

17:10 Targu Neamt
05:55

17:10 Buhusi
05:57

17:10 Roznov
05:58

22:20 Campina
06:00

17:10 Piatra Neamt
06:00

05:20 Sinaia 05:20 Giurgiu 05:20 Iasi 05:20 Giurgiu 05:20 Iasi 05:20 Giurgiu 05:20 Iasi
06:00

19:30 Iasi 19:30 Iasi 19:30 Giurgiu 19:30 Giurgiu 19:30 Iasi 19:30 Giurgiu 19:30 Ramnicu Valcea 19:30 Iasi
06:00

22:20 Buhusi
06:05

22:20 Roznov
06:10

17:10 Onesti
06:10

05:20 Podu Iloaiei 05:20 Podu Iloaiei 05:20 Podu Iloaiei 05:20 Alexandria 05:20 Alexandria 05:20 Alexandria
06:10

19:30 Podu Iloaiei 19:30 Podu Iloaiei 19:30 Podu Iloaiei 19:30 Podu Iloaiei 19:30 Alexandria 19:30 Alexandria 19:30 Alexandria
06:10

22:20 Targu Frumos
06:15

05:20 Turnu Magurele 05:20 Turnu Magurele 05:20 Turnu Magurele
06:15

19:30 Turnu Magurele 19:30 Turnu Magurele 19:30 Turnu Magurele
06:15

22:20 Gura Humorului
06:20

17:10 Botosani
06:20

05:20 Caracal 05:20 Caracal 05:20 Caracal 05:20 Predeal 05:20 Harlau 05:20 Harlau 05:20 Harlau
06:20

19:30 Harlau 19:30 Caracal 19:30 Caracal 19:30 Caracal 19:30 Harlau 19:30 Harlau 19:30 Harlau
06:20

22:20 Falticeni
06:30

17:10 Pascani
06:30

05:20 Campina 05:20 Flamanzi 05:20 Flamanzi 05:20 Flamanzi 05:20 Slatina (Olt) 05:20 Slatina (Olt) 05:20 Slatina (Olt)
06:30

19:30 Slatina (Olt) 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Flamanzi 19:30 Flamanzi 19:30 Targoviste 19:30 Flamanzi 19:30 Flamanzi
06:30

22:20 Rovinari
06:35

22:20 Pascani
06:40

17:10 Craiova
06:40

05:20 Botosani 05:20 Botosani 05:20 Botosani
06:40

19:30 Botosani 19:30 Sinaia 19:30 Botosani 19:30 Botosani 19:30 Botosani
06:40

22:20 Motca
06:45

05:20 Saveni 05:20 Saveni 05:20 Saveni
06:45

19:30 Saveni 19:30 Saveni 19:30 Saveni 19:30 Saveni
06:45

22:20 Piatra Neamt
06:50

17:10 Suceava
06:50

05:20 Darabani 05:20 Darabani 05:20 Darabani
06:50

19:30 Darabani 19:30 Predeal 19:30 Darabani 19:30 Darabani 19:30 Darabani
06:50

22:20 Roman
06:55

22:20 Cristesti
07:00

17:10 Filiasi
07:00

05:20 Craiova 05:20 Dorohoi 05:20 Craiova 05:20 Dorohoi 05:20 Dorohoi 05:20 Craiova
07:00

19:30 Dorohoi 19:30 Campina 19:30 Dorohoi 19:30 Craiova 19:30 Dorohoi 19:30 Craiova 19:30 Craiova 19:30 Dorohoi
07:00

22:20 Targu Jiu
07:05

22:20 Brasov
07:10

05:20 Filiasi 05:20 Filiasi 05:20 Filiasi 05:20 Urziceni 05:20 Vanatori 05:20 Vanatori 05:20 Vanatori
07:10

19:30 Vanatori 19:30 Vanatori 19:30 Vanatori 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi 19:30 Vanatori 19:30 Urziceni
07:10

17:10 Pitesti
07:20

05:20 Ploiesti 05:20 Drobeta Turnu Severin 05:20 Drobeta Turnu Severin 05:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:30 Ploiesti 19:30 Drobeta Turnu Severin 19:30 Drobeta Turnu Severin 19:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

22:20 Fetesti
07:30

17:10 Targu Secuiesc
07:30

05:20 Buzau 05:20 Rovinari 05:20 Rovinari 05:20 Rovinari
07:30

19:30 Rovinari 19:30 Rovinari 19:30 Rovinari 19:30 Buzau
07:30

05:20 Ramnicu Sarat 05:20 Resita 05:20 Resita 05:20 Resita
07:40

19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Resita 19:30 Resita 19:30 Resita
07:40

05:20 Caransebes 05:20 Caransebes 05:20 Caransebes
07:50

19:30 Caransebes 19:30 Caransebes 19:30 Caransebes 19:30 Focsani
07:50

22:20 Targu Neamt
08:00

17:10 Brasov
08:00

05:20 Targu Jiu 05:20 Targu Jiu 05:20 Targu Jiu 05:20 Focsani
08:00

19:30 Marasesti 19:30 Targu Jiu 19:30 Targu Jiu 19:30 Targu Jiu
08:00

17:10 Bicaz
08:10

05:20 Bumbesti Jiu 05:20 Bumbesti Jiu 05:20 Bumbesti Jiu
08:10

19:30 Adjud 19:30 Bumbesti Jiu 19:30 Bumbesti Jiu 19:30 Bumbesti Jiu
08:10

17:10 Ramnicu Valcea
08:15

17:10 Falticeni
08:20

05:20 Petrosani 05:20 Petrosani 05:20 Petrosani
08:20

19:30 Petrosani 19:30 Petrosani 19:30 Petrosani 19:30 Bacau
08:20

22:20 Fagaras
08:30

17:10 Gura Humorului
08:30

05:20 Marasesti 05:20 Poiana Largului 05:20 Poiana Largului 05:20 Poiana Largului 05:20 Hateg 05:20 Hateg 05:20 Hateg
08:30

19:30 Poiana Largului 19:30 Poiana Largului 19:30 Poiana Largului 19:30 Poiana Largului 19:30 Roman 19:30 Hateg 19:30 Hateg 19:30 Hateg
08:30

22:20 Petrosani
08:35

05:20 Bicaz 05:20 Bicaz 05:20 Bicaz
08:35

19:30 Bicaz 19:30 Bicaz 19:30 Bicaz 19:30 Bicaz
08:35

17:10 Moinesti
08:40

05:20 Adjud 05:20 Piatra Neamt 05:20 Hunedoara 05:20 Hunedoara 05:20 Piatra Neamt 05:20 Piatra Neamt 05:20 Hunedoara
08:40

19:30 Piatra Neamt 19:30 Piatra Neamt 19:30 Hunedoara 19:30 Piatra Neamt 19:30 Piatra Neamt 19:30 Hunedoara 19:30 Hunedoara 19:30 Targu Frumos
08:40

17:10 Fagaras
08:45

05:20 Deva 05:20 Deva 05:20 Deva 05:20 Bacau
08:50

19:30 Pascani 19:30 Deva 19:30 Deva 19:30 Deva
08:50

19:30 Targu Neamt
08:55

17:10 Comanesti
09:00

05:20 Roman 05:20 Gheorgheni 05:20 Gheorgheni 05:20 Gheorgheni 05:20 Lugoj 05:20 Lugoj 05:20 Lugoj
09:00

19:30 Lugoj 19:30 Lugoj 19:30 Lugoj 19:30 Gheorgheni 19:30 Gheorgheni 19:30 Falticeni 19:30 Gheorgheni 19:30 Gheorgheni
09:00

17:10 Targu Jiu
09:10

05:20 Timisoara 05:20 Sovata 05:20 Sovata 05:20 Timisoara 05:20 Timisoara 05:20 Sovata 05:20 Targu Frumos
09:10

19:30 Sovata 19:30 Suceava 19:30 Timisoara 19:30 Sovata 19:30 Timisoara 19:30 Sovata 19:30 Sovata 19:30 Timisoara
09:10

17:10 Campulung Moldovenesc
09:20

05:20 Pascani 05:20 Arad 05:20 Arad 05:20 Arad
09:20

19:30 Radauti 19:30 Arad 19:30 Arad 19:30 Arad
09:20

22:20 Poiana Largului
09:30

17:10 Targu Ocna
09:30

05:20 Chisineu Cris 05:20 Chisineu Cris 05:20 Chisineu Cris 05:20 Motca 05:20 Miercurea Ciuc 05:20 Miercurea Ciuc 05:20 Miercurea Ciuc
09:30

19:30 Miercurea Ciuc 19:30 Miercurea Ciuc 19:30 Miercurea Ciuc 19:30 Gura Humorului 19:30 Chisineu Cris 19:30 Chisineu Cris 19:30 Chisineu Cris 19:30 Miercurea Ciuc
09:30

22:20 Hateg
09:35

17:10 Gheorgheni
09:35

17:10 Reghin
09:40

05:20 Targu Neamt 05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Campulung Moldovenesc
09:40

22:20 Sibiu
09:45

17:10 Drobeta Turnu Severin
09:45

05:20 Falticeni 05:20 Toplita 05:20 Toplita 05:20 Toplita 05:20 Salonta 05:20 Salonta 05:20 Salonta
09:50

19:30 Salonta 19:30 Salonta 19:30 Salonta 19:30 Toplita 19:30 Toplita 19:30 Toplita 19:30 Toplita 19:30 Vatra Dornei
09:50

05:20 Suceava
09:55

19:30 Prundu Bargaului
09:55

22:20 Hunedoara
10:00

17:10 Toplita Gara
10:00

05:20 Gilau 05:20 Reghin 05:20 Reghin 05:20 Gilau 05:20 Gilau 05:20 Reghin 05:20 Radauti
10:00

19:30 Nasaud 19:30 Reghin 19:30 Gilau 19:30 Reghin 19:30 Gilau 19:30 Reghin 19:30 Reghin 19:30 Gilau
10:00

05:20 Gura Humorului
10:05

17:10 Sighisoara
10:10

05:20 Campulung Moldovenesc 05:20 Onesti 05:20 Onesti 05:20 Onesti
10:10

19:30 Onesti 19:30 Onesti 19:30 Onesti 19:30 Bistrita 19:30 Onesti
10:10

17:10 Orastie
10:15

19:30 Beclean
10:15

17:10 Deva
10:20

05:20 Moinesti 05:20 Moinesti 05:20 Moinesti
10:20

19:30 Moinesti 19:30 Dej 19:30 Moinesti 19:30 Moinesti 19:30 Moinesti
10:20

17:10 Caransebes
10:25

22:20 Sebes
10:30

17:10 Targu Mures
10:30

05:20 Comanesti 05:20 Comanesti 05:20 Comanesti 05:20 Vatra Dornei
10:30

19:30 Comanesti 19:30 Comanesti 19:30 Comanesti 19:30 Comanesti
10:30

17:10 Vatra Dornei
10:35

05:20 Covasna 05:20 Covasna 05:20 Covasna 05:20 Prundu Bargaului
10:40

19:30 Covasna 19:30 Covasna 19:30 Covasna 19:30 Covasna
10:40

05:20 Nasaud 05:20 Targu Secuiesc 05:20 Targu Secuiesc 05:20 Targu Secuiesc
10:50

19:30 Targu Secuiesc 19:30 Targu Secuiesc 19:30 Targu Secuiesc 19:30 Targu Secuiesc
10:50

17:10 Resita
11:00

05:20 Bistrita 05:20 Brasov 05:20 Brasov 05:20 Brasov
11:00

19:30 Brasov 19:30 Brasov 19:30 Brasov 19:30 Brasov
11:00

17:10 Blaj
11:10

05:20 Fagaras 05:20 Fagaras 05:20 Fagaras 05:20 Beclean
11:10

19:30 Fagaras 19:30 Fagaras 19:30 Fagaras 19:30 Fagaras
11:10

17:10 Sibiu
11:15

05:20 Sibiu 05:20 Sibiu 05:20 Sibiu 05:20 Dej
11:20

19:30 Sibiu 19:30 Sibiu 19:30 Sibiu 19:30 Sibiu
11:20

05:20 Sebes 05:20 Sebes 05:20 Sebes
11:25

19:30 Sebes 19:30 Sebes 19:30 Sebes 19:30 Sebes
11:25

22:20 Toplita
11:30

17:10 Medias
11:30

05:20 Gherla 05:20 Alba Iulia 05:20 Alba Iulia 05:20 Alba Iulia
11:30

19:30 Alba Iulia 19:30 Alba Iulia 19:30 Alba Iulia 19:30 Alba Iulia
11:30

17:10 Sebes
11:35

05:20 Teius 05:20 Teius 05:20 Teius
11:35

19:30 Teius 19:30 Teius 19:30 Teius 19:30 Teius
11:35

05:20 Aiud 05:20 Aiud 05:20 Aiud
11:40

19:30 Aiud 19:30 Aiud 19:30 Aiud 19:30 Aiud
11:40

05:20 Targu Mures 05:20 Targu Mures 05:20 Targu Mures
11:50

19:30 Targu Mures 19:30 Targu Mures 19:30 Targu Mures 19:30 Targu Mures
11:50

22:20 Deva
12:00

17:10 Alba Iulia
12:00

05:20 Turda 05:20 Turda 05:20 Turda
12:00

19:30 Turda 19:30 Turda 19:30 Turda 19:30 Turda
12:00

17:10 Bistrita
12:10

17:10 Lugoj
12:20

22:20 Reghin
12:30

17:10 Aiud
12:30

17:10 Beclean
12:35

17:10 Dej
13:00

19:30 Gherla
13:00

17:10 Turda
13:15

22:20 Alba Iulia
13:30

17:10 Gherla
13:30

05:20 Cluj Napoca
13:30

19:30 Cluj Napoca
13:30

05:20 Bontida
13:45

05:20 Baia Mare
13:50

19:30 Bontida
13:50

17:10 Cluj Napoca
14:00

05:20 Satu Mare
14:00

19:30 Baia Mare
14:00

17:10 Timisoara
14:10

05:20 Zalau
14:10

19:30 Satu Mare
14:10

05:20 Huedin
14:20

19:30 Zalau
14:20

22:20 Targu Mures
14:30

05:20 Alesd
14:30

19:30 Huedin
14:30

19:30 Alesd
14:40

22:20 Aiud
14:45

22:20 Ludus
15:00

17:10 Huedin
15:00

22:20 Turda
15:30

22:20 Cluj Napoca
16:00

17:10 Arad
16:00

19:30 Oradea
16:50

17:10 Oradea
17:00

17:10 Nadlac
17:10

22:20 Huedin
18:00

05:20 Oradea
18:00

22:20 Alesd
19:00

22:20 Oradea
19:30

22:20 Bors
19:45