Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Hildesheim, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:45
14:40 Focsani 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 15:00 Buzau 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 16:10 Barlad 14:45 Ramnicu Sarat 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 15:35 Botosani
07:20
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
10:05
17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau
16:00
20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 17:00 Bicaz 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 16:50 Poiana Largului 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe
Sosiri
De la Ora

14:30 Constanta
00:05

18:30 Braila
00:10

14:30 Mangalia
00:10

14:30 Medgidia
00:15

14:30 Cernavoda
00:30

18:30 Galati
00:40

18:30 Buzau
01:00

14:30 Giurgiu
01:00

14:30 Alexandria
01:05

14:30 Fetesti
01:10

16:30 Tulcea 16:30 Tulcea 16:30 Tulcea
01:15

14:30 Braila
01:20

16:30 Braila 16:30 Braila 16:30 Braila
01:20

18:30 Ramnicu Sarat
01:30

14:30 Tulcea
01:30

18:30 Tecuci
01:55

14:30 Calarasi
02:00

16:30 Mangalia
02:00

14:30 Galati
02:10

18:30 Focsani
02:15

18:30 Adjud
02:45

18:30 Barlad
03:00

14:30 Slobozia
03:00

16:30 Constanta 16:30 Galati 16:30 Galati 16:30 Galati
03:00

14:30 Tecuci
03:10

14:30 Ramnicu Sarat
03:20

18:30 Husi
03:30

14:30 Barlad
03:30

16:30 Medgidia 16:30 Ianca 16:30 Ianca 16:30 Ianca
03:30

18:30 Dorohoi
03:35

16:30 Calarasi
03:40

18:30 Onesti
03:45

14:30 Husi
03:50

16:30 Cernavoda
03:50

16:30 Slobozia
03:55

18:30 Vaslui
04:00

14:30 Bucuresti
04:00

16:30 Harsova
04:00

18:30 Comanesti
04:10

14:30 Buzau
04:10

16:30 Lehliu
04:10

18:30 Bucuresti
04:15

18:30 Moinesti
04:20

14:30 Focsani
04:20

16:30 Tandarei
04:20

18:30 Botosani
04:30

14:30 Vaslui
04:30

16:30 Faurei 16:30 Faurei 16:30 Faurei
04:30

18:30 Craiova
04:35

14:30 Harlau
04:40

16:30 Tecuci 16:30 Tecuci 16:30 Tecuci
04:40

18:30 Iasi
04:45

16:30 Barlad 16:30 Barlad 16:30 Barlad
04:50

18:30 Podu Iloaiei
05:00

14:30 Roman
05:00

16:30 Bucuresti
05:00

18:30 Filiasi
05:05

18:30 Ploiesti
05:10

14:30 Adjud
05:10

16:30 Pitesti
05:10

14:30 Bacau
05:15

18:30 Suceava
05:20

14:30 Slatina (Olt)
05:20

14:30 Radauti
05:25

18:30 Bacau
05:30

14:30 Iasi
05:30

16:30 Husi 16:30 Husi 16:30 Husi
05:30

14:30 Dorohoi
05:35

18:30 Negresti
05:40

14:30 Targu Frumos
05:40

09:40 Tulcea
05:40

16:30 Vaslui 16:30 Vaslui 16:30 Vaslui
05:40

18:30 Harlau
05:45

14:30 Targoviste
05:45

09:40 Braila
05:45

14:30 Urziceni
05:47

18:30 Constanta
05:50

14:30 Ploiesti
05:50

09:40 Galati
05:50

14:30 Targu Neamt
05:55

14:30 Buhusi
05:57

14:30 Roznov
05:58

18:30 Campina
06:00

14:30 Piatra Neamt
06:00

09:40 Giurgiu 09:40 Constanta 09:40 Giurgiu 09:40 Constanta 09:40 Tecuci
06:00

16:30 Iasi 16:30 Giurgiu 16:30 Iasi 16:30 Giurgiu 16:30 Giurgiu 16:30 Iasi 16:30 Ramnicu Valcea
06:00

18:30 Buhusi
06:05

09:40 Barlad
06:05

18:30 Roznov
06:10

14:30 Onesti
06:10

09:40 Turnu Magurele 09:40 Husi 09:40 Turnu Magurele
06:10

16:30 Podu Iloaiei 16:30 Podu Iloaiei 16:30 Podu Iloaiei 16:30 Alexandria 16:30 Alexandria 16:30 Alexandria
06:10

18:30 Targu Frumos
06:15

16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele
06:15

18:30 Gura Humorului
06:20

14:30 Botosani
06:20

09:40 Corabia 09:40 Corabia
06:20

16:30 Caracal 16:30 Caracal 16:30 Caracal 16:30 Harlau 16:30 Harlau 16:30 Harlau
06:20

18:30 Falticeni
06:30

14:30 Pascani
06:30

09:40 Buzau 09:40 Mangalia 09:40 Alexandria 09:40 Alexandria 09:40 Mangalia
06:30

16:30 Targoviste 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Flamanzi 16:30 Flamanzi 16:30 Flamanzi
06:30

18:30 Rovinari
06:35

18:30 Pascani
06:40

14:30 Craiova
06:40

09:40 Filiasi 09:40 Filiasi 09:40 Medgidia 09:40 Focsani 09:40 Medgidia
06:40

16:30 Botosani 16:30 Botosani 16:30 Botosani 16:30 Sinaia
06:40

18:30 Motca
06:45

16:30 Saveni 16:30 Saveni 16:30 Saveni
06:45

18:30 Piatra Neamt
06:50

14:30 Suceava
06:50

09:40 Slatina (Olt) 09:40 Hirsova 09:40 Hirsova 09:40 Slatina (Olt)
06:50

16:30 Darabani 16:30 Predeal 16:30 Darabani 16:30 Darabani
06:50

18:30 Roman
06:55

18:30 Cristesti
07:00

14:30 Filiasi
07:00

09:40 Tandarei 09:40 Tandarei 09:40 Craiova 09:40 Marasesti 09:40 Craiova
07:00

16:30 Dorohoi 16:30 Craiova 16:30 Campina 16:30 Dorohoi 16:30 Craiova 16:30 Craiova 16:30 Dorohoi
07:00

18:30 Targu Jiu
07:05

09:40 Adjud
07:05

18:30 Brasov
07:10

09:40 Sascut 09:40 Filiasi 09:40 Filiasi
07:10

16:30 Vanatori 16:30 Urziceni 16:30 Vanatori 16:30 Vanatori 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi
07:10

14:30 Pitesti
07:20

09:40 Rovinari 09:40 Rovinari
07:20

16:30 Drobeta Turnu Severin 16:30 Ploiesti 16:30 Drobeta Turnu Severin 16:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

18:30 Fetesti
07:30

14:30 Targu Secuiesc
07:30

09:40 Isalnita 09:40 Isalnita
07:30

16:30 Rovinari 16:30 Rovinari 16:30 Rovinari 16:30 Buzau
07:30

09:40 Targu Carbunesti 09:40 Targu Carbunesti
07:40

16:30 Resita 16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Resita 16:30 Resita
07:40

09:40 Motru 09:40 Motru 09:40 Bacau
07:45

09:40 Resita 09:40 Resita
07:50

16:30 Focsani 16:30 Caransebes 16:30 Caransebes 16:30 Caransebes
07:50

09:40 Caransebes 09:40 Caransebes
07:55

18:30 Targu Neamt
08:00

14:30 Brasov
08:00

09:40 Slobozia 09:40 Roman 09:40 Lugoj 09:40 Slobozia 09:40 Lugoj
08:00

16:30 Marasesti 16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu
08:00

09:40 Vaslui 09:40 Timisoara 09:40 Timisoara
08:05

14:30 Bicaz
08:10

09:40 Negresti 09:40 Arad 09:40 Arad 09:40 Bucuresti 09:40 Bucuresti
08:10

16:30 Bumbesti Jiu 16:30 Adjud 16:30 Bumbesti Jiu 16:30 Bumbesti Jiu
08:10

14:30 Ramnicu Valcea
08:15

09:40 Iasi
08:15

14:30 Falticeni
08:20

09:40 Targu Jiu 09:40 Podu Iloaiei 09:40 Targu Jiu
08:20

16:30 Petrosani 16:30 Petrosani 16:30 Petrosani 16:30 Bacau
08:20

09:40 Deleni 09:40 Petrosani 09:40 Petrosani
08:25

18:30 Fagaras
08:30

14:30 Gura Humorului
08:30

09:40 Hirlau 09:40 Hateg 09:40 Hateg
08:30

16:30 Poiana Largului 16:30 Poiana Largului 16:30 Poiana Largului 16:30 Hateg 16:30 Roman 16:30 Hateg 16:30 Hateg
08:30

18:30 Petrosani
08:35

09:40 Targu Frumos
08:35

16:30 Bicaz 16:30 Bicaz 16:30 Bicaz
08:35

14:30 Moinesti
08:40

09:40 Calan 09:40 Pascani 09:40 Calan
08:40

16:30 Targu Frumos 16:30 Piatra Neamt 16:30 Hunedoara 16:30 Piatra Neamt 16:30 Hunedoara 16:30 Piatra Neamt 16:30 Hunedoara
08:40

14:30 Fagaras
08:45

09:40 Motca
08:45

09:40 Cristesti 09:40 Hunedoara 09:40 Hunedoara
08:50

16:30 Deva 16:30 Pascani 16:30 Deva 16:30 Deva
08:50

09:40 Timisesti
08:55

16:30 Targu Neamt
08:55

14:30 Comanesti
09:00

09:40 Pitesti 09:40 Deva 09:40 Pitesti 09:40 Deva 09:40 Dumbrava
09:00

16:30 Lugoj 16:30 Lugoj 16:30 Lugoj 16:30 Gheorgheni 16:30 Gheorgheni 16:30 Gheorgheni 16:30 Falticeni
09:00

09:40 Targu Neamt
09:05

14:30 Targu Jiu
09:10

09:40 Ramnicu Sarat 09:40 Piatra Neamt 09:40 Ramnicu Sarat
09:10

16:30 Suceava 16:30 Sovata 16:30 Timisoara 16:30 Timisoara 16:30 Timisoara 16:30 Sovata 16:30 Sovata
09:10

09:40 Bicaz
09:15

14:30 Campulung Moldovenesc
09:20

09:40 Campina 09:40 Campina
09:20

16:30 Radauti 16:30 Arad 16:30 Arad 16:30 Arad
09:20

18:30 Poiana Largului
09:30

14:30 Targu Ocna
09:30

09:40 Sinaia 09:40 Poiana Largului 09:40 Sinaia
09:30

16:30 Miercurea Ciuc 16:30 Miercurea Ciuc 16:30 Miercurea Ciuc 16:30 Chisineu Cris 16:30 Chisineu Cris 16:30 Chisineu Cris 16:30 Gura Humorului
09:30

18:30 Hateg
09:35

14:30 Gheorgheni
09:35

09:40 Durau
09:35

14:30 Reghin
09:40

09:40 Toplita 09:40 Predeal 09:40 Predeal
09:40

16:30 Odorheiu Secuiesc 16:30 Odorheiu Secuiesc 16:30 Odorheiu Secuiesc 16:30 Campulung Moldovenesc
09:40

18:30 Sibiu
09:45

14:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:40 Miercurea Ciuc 09:40 Brasov 09:40 Brasov 09:40 Sfantu Gheorghe
09:50

16:30 Salonta 16:30 Vatra Dornei 16:30 Salonta 16:30 Salonta 16:30 Toplita 16:30 Toplita 16:30 Toplita
09:50

09:40 Morareni
09:55

16:30 Prundu Bargaului
09:55

18:30 Hunedoara
10:00

14:30 Toplita Gara
10:00

09:40 Targu Secuiesc 09:40 Reghin 09:40 Targu Secuiesc
10:00

16:30 Nasaud 16:30 Reghin 16:30 Gilau 16:30 Reghin 16:30 Gilau 16:30 Gilau 16:30 Reghin
10:00

09:40 Sighisoara 09:40 Sfantu Gheorghe 09:40 Sfantu Gheorghe
10:05

14:30 Sighisoara
10:10

09:40 Covasna 09:40 Covasna
10:10

16:30 Onesti 16:30 Onesti 16:30 Onesti 16:30 Bistrita
10:10

14:30 Orastie
10:15

09:40 Targu Mures
10:15

16:30 Beclean
10:15

14:30 Deva
10:20

09:40 Falticeni 09:40 Targu Ocna 09:40 Targu Ocna
10:20

16:30 Moinesti 16:30 Moinesti 16:30 Moinesti 16:30 Dej
10:20

14:30 Caransebes
10:25

09:40 Suceava
10:25

18:30 Sebes
10:30

14:30 Targu Mures
10:30

09:40 Dolhasca 09:40 Onesti 09:40 Onesti
10:30

16:30 Comanesti 16:30 Comanesti 16:30 Comanesti
10:30

14:30 Vatra Dornei
10:35

09:40 Veresti
10:35

09:40 Darabani 09:40 Comanesti 09:40 Comanesti
10:40

16:30 Covasna 16:30 Covasna 16:30 Covasna
10:40

09:40 Botosani
10:45

09:40 Gura Humorului 09:40 Moinesti 09:40 Moinesti
10:50

16:30 Targu Secuiesc 16:30 Targu Secuiesc 16:30 Targu Secuiesc
10:50

09:40 Campulung Moldovenesc
10:55

14:30 Resita
11:00

09:40 Fagaras 09:40 Simeria 09:40 Fagaras 09:40 Simeria 09:40 Iacobeni
11:00

16:30 Brasov 16:30 Brasov 16:30 Brasov
11:00

14:30 Blaj
11:10

09:40 Vestem 09:40 Vatra Dornei 09:40 Vestem
11:10

16:30 Fagaras 16:30 Fagaras 16:30 Fagaras
11:10

14:30 Sibiu
11:15

09:40 Prundu Bargaului
11:15

09:40 Bistrita 09:40 Orastie 09:40 Ramnicu Valcea 09:40 Orastie 09:40 Ramnicu Valcea
11:20

16:30 Sibiu 16:30 Sibiu 16:30 Sibiu
11:20

09:40 Beclean
11:25

16:30 Sebes 16:30 Sebes 16:30 Sebes
11:25

18:30 Toplita
11:30

14:30 Medias
11:30

09:40 Sebes 09:40 Dej 09:40 Sibiu 09:40 Sibiu 09:40 Sebes
11:30

16:30 Alba Iulia 16:30 Alba Iulia 16:30 Alba Iulia
11:30

14:30 Sebes
11:35

16:30 Teius 16:30 Teius 16:30 Teius
11:35

09:40 Miercurea Sibiului 09:40 Miercurea Sibiului 09:40 Lancram 09:40 Lancram
11:40

16:30 Aiud 16:30 Aiud 16:30 Aiud
11:40

09:40 Sighisoara 09:40 Alba Iulia 09:40 Sighisoara 09:40 Alba Iulia
11:50

16:30 Targu Mures 16:30 Targu Mures 16:30 Targu Mures
11:50

18:30 Deva
12:00

14:30 Alba Iulia
12:00

09:40 Medias 09:40 Cluj Napoca 09:40 Medias
12:00

16:30 Turda 16:30 Turda 16:30 Turda
12:00

09:40 Gilau
12:05

14:30 Bistrita
12:10

09:40 Teius 09:40 Teius 09:40 Huedin
12:10

09:40 Negreni
12:15

14:30 Lugoj
12:20

09:40 Aiud 09:40 Alesd 09:40 Aiud
12:20

18:30 Reghin
12:30

14:30 Aiud
12:30

09:40 Unirea 09:40 Unirea
12:30

14:30 Beclean
12:35

09:40 Turda 09:40 Turda
12:40

14:30 Dej
13:00

16:30 Gherla
13:00

14:30 Turda
13:15

18:30 Alba Iulia
13:30

14:30 Gherla
13:30

16:30 Cluj Napoca
13:30

16:30 Bontida
13:50

14:30 Cluj Napoca
14:00

09:40 Cluj Napoca 09:40 Cluj Napoca 09:40 Cluj Napoca 09:40 Cluj Napoca
14:00

16:30 Baia Mare
14:00

14:30 Timisoara
14:10

16:30 Satu Mare
14:10

16:30 Zalau
14:20

18:30 Targu Mures
14:30

16:30 Huedin
14:30

16:30 Alesd
14:40

18:30 Aiud
14:45

18:30 Ludus
15:00

14:30 Huedin
15:00

18:30 Turda
15:30

18:30 Cluj Napoca
16:00

14:30 Arad
16:00

16:30 Oradea
16:50

14:30 Oradea
17:00

14:30 Nadlac
17:10

18:30 Huedin
18:00

09:40 Oradea
18:30

18:30 Alesd
19:00

09:40 Bors
19:00

18:30 Oradea
19:30

18:30 Bors
19:45

09:40 Budapesta
23:00