Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Husum > La adresa

La adresa

Husum, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:20
16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 14:50 Caracal 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele
03:30
09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda
07:05
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
09:10
16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 18:40 Constanta 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 18:50 Mangalia 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti
Sosiri
De la Ora

17:30 Constanta
00:05

22:50 Braila
00:10

17:30 Mangalia
00:10

17:30 Medgidia
00:15

17:30 Cernavoda
00:30

22:50 Galati
00:40

22:50 Buzau
01:00

17:30 Giurgiu
01:00

17:30 Alexandria
01:05

17:30 Fetesti
01:10

06:00 Tulcea 06:00 Tulcea 06:00 Tulcea
01:15

19:40 Tulcea 19:40 Tulcea 19:40 Tulcea 19:40 Tulcea
01:15

17:30 Braila
01:20

06:00 Braila 06:00 Braila 06:00 Braila
01:20

19:40 Braila 19:40 Braila 19:40 Braila 19:40 Braila
01:20

22:50 Ramnicu Sarat
01:30

17:30 Tulcea
01:30

22:50 Tecuci
01:55

17:30 Calarasi
02:00

19:40 Mangalia
02:00

17:30 Galati
02:10

22:50 Focsani
02:15

22:50 Adjud
02:45

22:50 Barlad
03:00

17:30 Slobozia
03:00

06:00 Galati 06:00 Galati 06:00 Mangalia 06:00 Galati
03:00

19:40 Galati 19:40 Galati 19:40 Galati 19:40 Galati 19:40 Constanta
03:00

17:30 Tecuci
03:10

17:30 Ramnicu Sarat
03:20

06:00 Constanta
03:20

22:50 Husi
03:30

17:30 Barlad
03:30

06:00 Ianca 06:00 Ianca 06:00 Ianca 06:00 Medgidia
03:30

19:40 Ianca 19:40 Medgidia 19:40 Ianca 19:40 Ianca 19:40 Ianca
03:30

22:50 Dorohoi
03:35

06:00 Calarasi
03:40

19:40 Calarasi
03:40

22:50 Onesti
03:45

17:30 Husi
03:50

06:00 Cernavoda
03:50

19:40 Cernavoda
03:50

06:00 Slobozia
03:55

19:40 Slobozia
03:55

22:50 Vaslui
04:00

17:30 Bucuresti
04:00

06:00 Harsova
04:00

19:40 Harsova
04:00

22:50 Comanesti
04:10

17:30 Buzau
04:10

06:00 Lehliu
04:10

19:40 Lehliu
04:10

22:50 Bucuresti
04:15

22:50 Moinesti
04:20

17:30 Focsani
04:20

06:00 Tandarei
04:20

19:40 Tandarei
04:20

22:50 Botosani
04:30

17:30 Vaslui
04:30

06:00 Faurei 06:00 Faurei 06:00 Faurei 06:00 Bucuresti
04:30

19:40 Faurei 19:40 Faurei 19:40 Faurei 19:40 Faurei
04:30

22:50 Craiova
04:35

17:30 Harlau
04:40

06:00 Pitesti 06:00 Tecuci 06:00 Tecuci 06:00 Tecuci
04:40

19:40 Tecuci 19:40 Tecuci 19:40 Tecuci 19:40 Tecuci
04:40

22:50 Iasi
04:45

06:00 Barlad 06:00 Barlad 06:00 Pitesti 06:00 Barlad
04:50

19:40 Barlad 19:40 Barlad 19:40 Barlad 19:40 Barlad
04:50

06:00 Ramnicu Valcea
04:55

22:50 Podu Iloaiei
05:00

17:30 Roman
05:00

19:40 Bucuresti
05:00

22:50 Filiasi
05:05

22:50 Ploiesti
05:10

17:30 Adjud
05:10

06:00 Targoviste
05:10

19:40 Pitesti
05:10

17:30 Bacau
05:15

22:50 Suceava
05:20

17:30 Slatina (Olt)
05:20

17:30 Radauti
05:25

22:50 Bacau
05:30

17:30 Iasi
05:30

06:00 Husi 06:00 Husi 06:00 Husi
05:30

19:40 Husi 19:40 Husi 19:40 Husi 19:40 Husi
05:30

17:30 Dorohoi
05:35

22:50 Negresti
05:40

17:30 Targu Frumos
05:40

06:00 Vaslui 06:00 Vaslui 06:00 Vaslui
05:40

19:40 Vaslui 19:40 Vaslui 19:40 Vaslui 19:40 Vaslui
05:40

22:50 Harlau
05:45

17:30 Targoviste
05:45

17:30 Urziceni
05:47

22:50 Constanta
05:50

17:30 Ploiesti
05:50

17:30 Targu Neamt
05:55

17:30 Buhusi
05:57

17:30 Roznov
05:58

22:50 Campina
06:00

17:30 Piatra Neamt
06:00

06:00 Iasi 06:00 Giurgiu 06:00 Giurgiu 06:00 Iasi 06:00 Giurgiu 06:00 Iasi 06:00 Sinaia
06:00

19:40 Iasi 19:40 Giurgiu 19:40 Giurgiu 19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Iasi 19:40 Iasi 19:40 Iasi 19:40 Giurgiu
06:00

22:50 Buhusi
06:05

22:50 Roznov
06:10

17:30 Onesti
06:10

06:00 Podu Iloaiei 06:00 Podu Iloaiei 06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Podu Iloaiei
06:10

19:40 Podu Iloaiei 19:40 Podu Iloaiei 19:40 Podu Iloaiei 19:40 Alexandria 19:40 Alexandria 19:40 Alexandria 19:40 Podu Iloaiei
06:10

22:50 Targu Frumos
06:15

06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele
06:15

19:40 Turnu Magurele 19:40 Turnu Magurele 19:40 Turnu Magurele
06:15

22:50 Gura Humorului
06:20

17:30 Botosani
06:20

06:00 Caracal 06:00 Caracal 06:00 Predeal 06:00 Harlau 06:00 Harlau 06:00 Harlau 06:00 Caracal
06:20

19:40 Harlau 19:40 Caracal 19:40 Caracal 19:40 Caracal 19:40 Harlau 19:40 Harlau 19:40 Harlau
06:20

22:50 Falticeni
06:30

17:30 Pascani
06:30

06:00 Campina 06:00 Flamanzi 06:00 Flamanzi 06:00 Flamanzi 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt)
06:30

19:40 Slatina (Olt) 19:40 Slatina (Olt) 19:40 Flamanzi 19:40 Flamanzi 19:40 Targoviste 19:40 Flamanzi 19:40 Flamanzi 19:40 Slatina (Olt)
06:30

22:50 Rovinari
06:35

22:50 Pascani
06:40

17:30 Craiova
06:40

06:00 Botosani 06:00 Botosani 06:00 Botosani
06:40

19:40 Botosani 19:40 Botosani 19:40 Botosani 19:40 Sinaia 19:40 Botosani
06:40

22:50 Motca
06:45

06:00 Saveni 06:00 Saveni 06:00 Saveni
06:45

19:40 Saveni 19:40 Saveni 19:40 Saveni 19:40 Saveni
06:45

22:50 Piatra Neamt
06:50

17:30 Suceava
06:50

06:00 Darabani 06:00 Darabani 06:00 Darabani
06:50

19:40 Predeal 19:40 Darabani 19:40 Darabani 19:40 Darabani 19:40 Darabani
06:50

22:50 Roman
06:55

22:50 Cristesti
07:00

17:30 Filiasi
07:00

06:00 Dorohoi 06:00 Craiova 06:00 Craiova 06:00 Dorohoi 06:00 Craiova 06:00 Dorohoi
07:00

19:40 Campina 19:40 Dorohoi 19:40 Dorohoi 19:40 Craiova 19:40 Dorohoi 19:40 Craiova 19:40 Dorohoi 19:40 Craiova
07:00

22:50 Targu Jiu
07:05

22:50 Brasov
07:10

06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Urziceni 06:00 Vanatori 06:00 Vanatori 06:00 Vanatori
07:10

19:40 Vanatori 19:40 Filiasi 19:40 Filiasi 19:40 Filiasi 19:40 Urziceni 19:40 Vanatori 19:40 Vanatori 19:40 Vanatori
07:10

17:30 Pitesti
07:20

06:00 Drobeta Turnu Severin 06:00 Drobeta Turnu Severin 06:00 Ploiesti 06:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:40 Drobeta Turnu Severin 19:40 Drobeta Turnu Severin 19:40 Drobeta Turnu Severin 19:40 Ploiesti
07:20

22:50 Fetesti
07:30

17:30 Targu Secuiesc
07:30

06:00 Buzau 06:00 Rovinari 06:00 Rovinari 06:00 Rovinari
07:30

19:40 Rovinari 19:40 Rovinari 19:40 Buzau 19:40 Rovinari
07:30

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Resita 06:00 Resita 06:00 Resita
07:40

19:40 Ramnicu Sarat 19:40 Resita 19:40 Resita 19:40 Resita
07:40

06:00 Caransebes 06:00 Caransebes 06:00 Caransebes
07:50

19:40 Caransebes 19:40 Caransebes 19:40 Caransebes 19:40 Focsani
07:50

22:50 Targu Neamt
08:00

17:30 Brasov
08:00

06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu 06:00 Focsani 06:00 Targu Jiu
08:00

19:40 Targu Jiu 19:40 Targu Jiu 19:40 Targu Jiu 19:40 Marasesti
08:00

17:30 Bicaz
08:10

06:00 Bumbesti Jiu 06:00 Bumbesti Jiu 06:00 Bumbesti Jiu
08:10

19:40 Bumbesti Jiu 19:40 Bumbesti Jiu 19:40 Bumbesti Jiu 19:40 Adjud
08:10

17:30 Ramnicu Valcea
08:15

17:30 Falticeni
08:20

06:00 Petrosani 06:00 Petrosani 06:00 Petrosani
08:20

19:40 Petrosani 19:40 Petrosani 19:40 Bacau 19:40 Petrosani
08:20

22:50 Fagaras
08:30

17:30 Gura Humorului
08:30

06:00 Poiana Largului 06:00 Poiana Largului 06:00 Hateg 06:00 Hateg 06:00 Hateg 06:00 Marasesti 06:00 Poiana Largului
08:30

19:40 Poiana Largului 19:40 Poiana Largului 19:40 Poiana Largului 19:40 Roman 19:40 Hateg 19:40 Hateg 19:40 Hateg 19:40 Poiana Largului
08:30

22:50 Petrosani
08:35

06:00 Bicaz 06:00 Bicaz 06:00 Bicaz
08:35

19:40 Bicaz 19:40 Bicaz 19:40 Bicaz 19:40 Bicaz
08:35

17:30 Moinesti
08:40

06:00 Adjud 06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara 06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara 06:00 Hunedoara 06:00 Piatra Neamt
08:40

19:40 Piatra Neamt 19:40 Piatra Neamt 19:40 Piatra Neamt 19:40 Hunedoara 19:40 Hunedoara 19:40 Piatra Neamt 19:40 Hunedoara 19:40 Targu Frumos
08:40

17:30 Fagaras
08:45

06:00 Deva 06:00 Deva 06:00 Bacau 06:00 Deva
08:50

19:40 Deva 19:40 Deva 19:40 Deva 19:40 Pascani
08:50

19:40 Targu Neamt
08:55

17:30 Comanesti
09:00

06:00 Roman 06:00 Gheorgheni 06:00 Gheorgheni 06:00 Gheorgheni 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj
09:00

19:40 Lugoj 19:40 Lugoj 19:40 Gheorgheni 19:40 Gheorgheni 19:40 Falticeni 19:40 Gheorgheni 19:40 Gheorgheni 19:40 Lugoj
09:00

17:30 Targu Jiu
09:10

06:00 Sovata 06:00 Timisoara 06:00 Timisoara 06:00 Timisoara 06:00 Sovata 06:00 Sovata 06:00 Targu Frumos
09:10

19:40 Sovata 19:40 Suceava 19:40 Timisoara 19:40 Sovata 19:40 Timisoara 19:40 Sovata 19:40 Sovata 19:40 Timisoara
09:10

17:30 Campulung Moldovenesc
09:20

06:00 Arad 06:00 Arad 06:00 Arad 06:00 Pascani
09:20

19:40 Arad 19:40 Arad 19:40 Arad 19:40 Radauti
09:20

22:50 Poiana Largului
09:30

17:30 Targu Ocna
09:30

06:00 Chisineu Cris 06:00 Chisineu Cris 06:00 Motca 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Chisineu Cris
09:30

19:40 Miercurea Ciuc 19:40 Gura Humorului 19:40 Chisineu Cris 19:40 Chisineu Cris 19:40 Chisineu Cris 19:40 Miercurea Ciuc 19:40 Miercurea Ciuc 19:40 Miercurea Ciuc
09:30

22:50 Hateg
09:35

17:30 Gheorgheni
09:35

17:30 Reghin
09:40

06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Targu Neamt 06:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

19:40 Odorheiu Secuiesc 19:40 Odorheiu Secuiesc 19:40 Odorheiu Secuiesc 19:40 Campulung Moldovenesc 19:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

22:50 Sibiu
09:45

17:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

06:00 Falticeni 06:00 Toplita 06:00 Toplita 06:00 Toplita 06:00 Salonta 06:00 Salonta 06:00 Salonta
09:50

19:40 Salonta 19:40 Toplita 19:40 Toplita 19:40 Toplita 19:40 Toplita 19:40 Vatra Dornei 19:40 Salonta 19:40 Salonta
09:50

06:00 Suceava
09:55

19:40 Prundu Bargaului
09:55

22:50 Hunedoara
10:00

17:30 Toplita Gara
10:00

06:00 Reghin 06:00 Gilau 06:00 Gilau 06:00 Reghin 06:00 Gilau 06:00 Reghin 06:00 Radauti
10:00

19:40 Nasaud 19:40 Reghin 19:40 Gilau 19:40 Reghin 19:40 Gilau 19:40 Reghin 19:40 Reghin 19:40 Gilau
10:00

06:00 Gura Humorului
10:05

17:30 Sighisoara
10:10

06:00 Campulung Moldovenesc 06:00 Onesti 06:00 Onesti 06:00 Onesti
10:10

19:40 Onesti 19:40 Bistrita 19:40 Onesti 19:40 Onesti 19:40 Onesti
10:10

17:30 Orastie
10:15

19:40 Beclean
10:15

17:30 Deva
10:20

06:00 Moinesti 06:00 Moinesti 06:00 Moinesti
10:20

19:40 Dej 19:40 Moinesti 19:40 Moinesti 19:40 Moinesti 19:40 Moinesti
10:20

17:30 Caransebes
10:25

22:50 Sebes
10:30

17:30 Targu Mures
10:30

06:00 Comanesti 06:00 Comanesti 06:00 Comanesti 06:00 Vatra Dornei
10:30

19:40 Comanesti 19:40 Comanesti 19:40 Comanesti 19:40 Comanesti
10:30

17:30 Vatra Dornei
10:35

06:00 Covasna 06:00 Covasna 06:00 Covasna 06:00 Prundu Bargaului
10:40

19:40 Covasna 19:40 Covasna 19:40 Covasna 19:40 Covasna
10:40

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Nasaud
10:50

19:40 Targu Secuiesc 19:40 Targu Secuiesc 19:40 Targu Secuiesc 19:40 Targu Secuiesc
10:50

17:30 Resita
11:00

06:00 Bistrita 06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Brasov
11:00

19:40 Brasov 19:40 Brasov 19:40 Brasov 19:40 Brasov
11:00

17:30 Blaj
11:10

06:00 Fagaras 06:00 Fagaras 06:00 Beclean 06:00 Fagaras
11:10

19:40 Fagaras 19:40 Fagaras 19:40 Fagaras 19:40 Fagaras
11:10

17:30 Sibiu
11:15

06:00 Sibiu 06:00 Sibiu 06:00 Sibiu 06:00 Dej
11:20

19:40 Sibiu 19:40 Sibiu 19:40 Sibiu 19:40 Sibiu
11:20

06:00 Sebes 06:00 Sebes 06:00 Sebes
11:25

19:40 Sebes 19:40 Sebes 19:40 Sebes 19:40 Sebes
11:25

22:50 Toplita
11:30

17:30 Medias
11:30

06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia 06:00 Gherla
11:30

19:40 Alba Iulia 19:40 Alba Iulia 19:40 Alba Iulia 19:40 Alba Iulia
11:30

17:30 Sebes
11:35

06:00 Teius 06:00 Teius 06:00 Teius
11:35

19:40 Teius 19:40 Teius 19:40 Teius 19:40 Teius
11:35

06:00 Aiud 06:00 Aiud 06:00 Aiud
11:40

19:40 Aiud 19:40 Aiud 19:40 Aiud 19:40 Aiud
11:40

06:00 Targu Mures 06:00 Targu Mures 06:00 Targu Mures
11:50

19:40 Targu Mures 19:40 Targu Mures 19:40 Targu Mures 19:40 Targu Mures
11:50

22:50 Deva
12:00

17:30 Alba Iulia
12:00

06:00 Turda 06:00 Turda 06:00 Turda
12:00

19:40 Turda 19:40 Turda 19:40 Turda 19:40 Turda
12:00

17:30 Bistrita
12:10

17:30 Lugoj
12:20

22:50 Reghin
12:30

17:30 Aiud
12:30

17:30 Beclean
12:35

17:30 Dej
13:00

19:40 Gherla
13:00

17:30 Turda
13:15

22:50 Alba Iulia
13:30

17:30 Gherla
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:30

19:40 Cluj Napoca
13:30

06:00 Bontida
13:45

06:00 Baia Mare
13:50

19:40 Bontida
13:50

17:30 Cluj Napoca
14:00

06:00 Satu Mare
14:00

19:40 Baia Mare
14:00

17:30 Timisoara
14:10

06:00 Zalau
14:10

19:40 Satu Mare
14:10

06:00 Huedin
14:20

19:40 Zalau
14:20

22:50 Targu Mures
14:30

06:00 Alesd
14:30

19:40 Huedin
14:30

19:40 Alesd
14:40

22:50 Aiud
14:45

22:50 Ludus
15:00

17:30 Huedin
15:00

22:50 Turda
15:30

22:50 Cluj Napoca
16:00

17:30 Arad
16:00

19:40 Oradea
16:50

17:30 Oradea
17:00

17:30 Nadlac
17:10

22:50 Huedin
18:00

06:00 Oradea
18:00

22:50 Alesd
19:00

22:50 Oradea
19:30

22:50 Bors
19:45