Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Ingolstadt, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:38
09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda
15:13
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
15:20 Romfour Romania
15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna
16:00
16:00 Ploiesti 16:35 Braila 16:40 Sinaia 15:50 Podu Iloaiei 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 13:40 Reghin 14:50 Targu Frumos 14:20 Sovata 15:20 Marasesti 15:00 Poiana Largului 15:30 Saveni 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:10 Urziceni 16:15 Tecuci 16:50 Targoviste 15:55 Iasi 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 13:50 Toplita 14:55 Roman 14:30 Gheorgheni 15:30 Focsani 15:10 Vanatori 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:20 Campina 16:25 Ianca 16:55 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Bacau 14:40 Piatra Neamt 15:40 Ramnicu Sarat 16:40 Tulcea 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Galati 16:30 Predeal 16:20 Faurei 17:10 Pitesti 16:05 Husi 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 13:30 Onesti 14:30 Pascani 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Adjud 14:50 Bicaz 15:50 Buzau 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal
16:50
18:10 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 17:30 Harsova 12:10 Salonta 16:50 Pitesti 12:50 Lugoj 16:10 Predeal 13:20 Petrosani 15:40 Buzau 14:00 Rovinari 15:00 Adjud 14:50 Caracal 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 18:00 Calarasi 15:10 Giurgiu 17:20 Lehliu 12:20 Chisineu Cris 16:40 Ramnicu Valcea 12:55 Deva 16:00 Campina 13:40 Targu Jiu 15:30 Ramnicu Sarat 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Bacau 14:55 Turnu Magurele 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 15:00 Alexandria 17:10 Tandarei 12:30 Arad 16:30 Targoviste 13:00 Hunedoara 15:55 Urziceni 13:50 Caransebes 15:20 Focsani 14:20 Filiasi 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 18:20 Constanta 14:30 Craiova 17:40 Slobozia 12:05 Gilau 17:00 Bucuresti 12:40 Timisoara 16:20 Sinaia 13:10 Hateg 15:50 Ploiesti 13:55 Resita 15:10 Marasesti 14:40 Slatina (Olt) 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes
17:10
12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 15:20 Urziceni 13:55 Resita 14:40 Focsani 14:40 Slatina (Olt) 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 14:40 Piatra Neamt 16:50 Slobozia 16:40 Tulcea 16:10 Bucuresti 16:25 Ianca 15:45 Sinaia 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:30 Constanta 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 15:10 Ploiesti 14:00 Rovinari 14:35 Marasesti 14:50 Caracal 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 14:10 Miercurea Ciuc 17:20 Medgidia 14:50 Bicaz 16:40 Harsova 16:30 Galati 16:00 Pitesti 16:20 Faurei 15:40 Predeal 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 15:00 Buzau 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Adjud 14:55 Turnu Magurele 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:20 Sovata 17:10 Calarasi 15:00 Poiana Largului 16:30 Lehliu 16:35 Braila 15:55 Ramnicu Valcea 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:30 Campina 13:50 Caransebes 14:45 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Gheorgheni 17:00 Cernavoda 15:10 Vanatori 16:20 Tandarei 16:15 Tecuci 15:50 Targoviste 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 17:40 Mangalia
Sosiri
De la Ora

10:30 Constanta
00:05

11:50 Braila
00:10

10:30 Mangalia
00:10

10:30 Medgidia
00:15

10:30 Cernavoda
00:30

11:50 Galati
00:40

11:50 Buzau
01:00

10:30 Giurgiu
01:00

10:30 Alexandria
01:05

10:30 Fetesti
01:10

07:45 Tulcea 07:45 Tulcea
01:15

04:40 Tulcea 04:40 Tulcea
01:15

06:50 Tulcea 06:50 Tulcea
01:15

10:30 Braila
01:20

07:45 Braila 07:45 Braila
01:20

04:40 Braila 04:40 Braila
01:20

06:50 Braila 06:50 Braila
01:20

11:50 Ramnicu Sarat
01:30

10:30 Tulcea
01:30

11:50 Tecuci
01:55

10:30 Calarasi
02:00

07:45 Mangalia
02:00

10:30 Galati
02:10

11:50 Focsani
02:15

06:50 Mangalia
02:30

11:50 Adjud
02:45

11:50 Barlad
03:00

10:30 Slobozia
03:00

07:45 Galati 07:45 Galati 07:45 Constanta
03:00

04:40 Galati 04:40 Galati
03:00

06:50 Galati 06:50 Galati
03:00

10:30 Tecuci
03:10

10:30 Ramnicu Sarat
03:20

11:50 Husi
03:30

10:30 Barlad
03:30

07:45 Medgidia 07:45 Ianca 07:45 Ianca
03:30

04:40 Ianca 04:40 Ianca
03:30

06:50 Ianca 06:50 Ianca
03:30

11:50 Dorohoi
03:35

07:45 Calarasi
03:40

11:50 Onesti
03:45

10:30 Husi
03:50

07:45 Cernavoda
03:50

07:45 Slobozia
03:55

11:50 Vaslui
04:00

10:30 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
12:10 Tulcea
04:00

07:45 Harsova
04:00

06:50 Constanta
04:00

11:50 Comanesti
04:10

10:30 Buzau
04:10

07:45 Lehliu
04:10

04:40 Mangalia
04:10

11:50 Bucuresti
04:15

11:50 Moinesti
04:20

10:30 Focsani
04:20

07:45 Tandarei
04:20

04:40 Constanta
04:20

06:50 Medgidia
04:20

11:50 Botosani
04:30

10:30 Vaslui
04:30
Romfour Romania
12:10 Braila
04:30

07:45 Faurei 07:45 Faurei
04:30

04:40 Faurei 04:40 Faurei 04:40 Medgidia
04:30

06:50 Calarasi 06:50 Faurei 06:50 Faurei
04:30

11:50 Craiova
04:35

10:30 Harlau
04:40

07:45 Tecuci 07:45 Tecuci
04:40

04:40 Calarasi 04:40 Tecuci 04:40 Tecuci
04:40

06:50 Tecuci 06:50 Tecuci
04:40

11:50 Iasi
04:45

07:45 Barlad 07:45 Barlad
04:50

04:40 Cernavoda 04:40 Barlad 04:40 Barlad
04:50

06:50 Barlad 06:50 Barlad
04:50

04:40 Slobozia
04:55

11:50 Podu Iloaiei
05:00

10:30 Roman
05:00
Romfour Romania
12:10 Galati
05:00

07:45 Bucuresti
05:00

04:40 Harsova
05:00

06:50 Cernavoda
05:00

11:50 Filiasi
05:05

11:50 Ploiesti
05:10

10:30 Adjud
05:10

07:45 Pitesti
05:10

04:40 Lehliu
05:10

06:50 Slobozia
05:10

10:30 Bacau
05:15

11:50 Suceava
05:20

10:30 Slatina (Olt)
05:20

04:40 Tandarei
05:20

10:30 Radauti
05:25

11:50 Bacau
05:30

10:30 Iasi
05:30

07:45 Husi 07:45 Husi
05:30

04:40 Bucuresti 04:40 Husi 04:40 Husi
05:30

06:50 Husi 06:50 Husi
05:30

10:30 Dorohoi
05:35

11:50 Negresti
05:40

10:30 Targu Frumos
05:40

07:45 Vaslui 07:45 Vaslui
05:40

04:40 Vaslui 04:40 Vaslui 04:40 Pitesti
05:40

06:50 Vaslui 06:50 Vaslui
05:40

11:50 Harlau
05:45

10:30 Targoviste
05:45

10:30 Urziceni
05:47

11:50 Constanta
05:50

10:30 Ploiesti
05:50

04:40 Ramnicu Valcea
05:50

10:30 Targu Neamt
05:55

10:30 Buhusi
05:57

10:30 Roznov
05:58

11:50 Campina
06:00

10:30 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
12:10 Constanta 12:10 Constanta 12:10 Giurgiu 12:10 Tecuci 12:10 Giurgiu
06:00

07:45 Ramnicu Valcea 07:45 Iasi 07:45 Iasi 07:45 Giurgiu 07:45 Giurgiu
06:00

04:40 Targoviste 04:40 Giurgiu 04:40 Giurgiu 04:40 Iasi 04:40 Iasi
06:00

06:50 Harsova 06:50 Giurgiu 06:50 Iasi 06:50 Iasi 06:50 Giurgiu
06:00

11:50 Buhusi
06:05

11:50 Roznov
06:10

10:30 Onesti
06:10
Romfour Romania
12:10 Turnu Magurele 12:10 Barlad 12:10 Turnu Magurele
06:10

07:45 Alexandria 07:45 Alexandria 07:45 Podu Iloaiei 07:45 Podu Iloaiei
06:10

04:40 Sinaia 04:40 Alexandria 04:40 Alexandria 04:40 Podu Iloaiei 04:40 Podu Iloaiei
06:10

06:50 Alexandria 06:50 Alexandria 06:50 Podu Iloaiei 06:50 Podu Iloaiei
06:10

11:50 Targu Frumos
06:15

07:45 Turnu Magurele 07:45 Turnu Magurele
06:15

04:40 Turnu Magurele 04:40 Turnu Magurele
06:15

06:50 Turnu Magurele 06:50 Turnu Magurele
06:15

11:50 Gura Humorului
06:20

10:30 Botosani
06:20
Romfour Romania
12:10 Corabia 12:10 Husi 12:10 Corabia
06:20

07:45 Harlau 07:45 Caracal 07:45 Harlau 07:45 Caracal
06:20

04:40 Harlau 04:40 Harlau 04:40 Caracal 04:40 Caracal 04:40 Predeal
06:20

06:50 Caracal 06:50 Caracal 06:50 Harlau 06:50 Harlau
06:20

11:50 Falticeni
06:30

10:30 Pascani
06:30
Romfour Romania
12:10 Alexandria 12:10 Mangalia 12:10 Mangalia 12:10 Alexandria 12:10 Buzau
06:30

07:45 Flamanzi 07:45 Flamanzi 07:45 Targoviste 07:45 Slatina (Olt) 07:45 Slatina (Olt)
06:30

04:40 Slatina (Olt) 04:40 Slatina (Olt) 04:40 Flamanzi 04:40 Flamanzi 04:40 Campina
06:30

06:50 Flamanzi 06:50 Flamanzi 06:50 Slatina (Olt) 06:50 Slatina (Olt)
06:30

11:50 Rovinari
06:35

11:50 Pascani
06:40

10:30 Craiova
06:40
Romfour Romania
12:10 Medgidia 12:10 Filiasi 12:10 Focsani 12:10 Filiasi 12:10 Medgidia
06:40

07:45 Botosani 07:45 Botosani 07:45 Sinaia
06:40

04:40 Urziceni 04:40 Botosani 04:40 Botosani
06:40

06:50 Botosani 06:50 Botosani
06:40

11:50 Motca
06:45

07:45 Saveni 07:45 Saveni
06:45

04:40 Saveni 04:40 Saveni
06:45

06:50 Saveni 06:50 Saveni
06:45

11:50 Piatra Neamt
06:50

10:30 Suceava
06:50
Romfour Romania
12:10 Hirsova 12:10 Slatina (Olt) 12:10 Marasesti 12:10 Slatina (Olt) 12:10 Hirsova
06:50

07:45 Predeal 07:45 Darabani 07:45 Darabani
06:50

04:40 Ploiesti 04:40 Darabani 04:40 Darabani
06:50

06:50 Darabani 06:50 Darabani
06:50

11:50 Roman
06:55
Romfour Romania
12:10 Adjud
06:55

11:50 Cristesti
07:00

10:30 Filiasi
07:00
Romfour Romania
12:10 Tandarei 12:10 Craiova 12:10 Craiova 12:10 Tandarei 12:10 Sascut
07:00

07:45 Dorohoi 07:45 Dorohoi 07:45 Campina 07:45 Craiova 07:45 Craiova
07:00

04:40 Craiova 04:40 Craiova 04:40 Dorohoi 04:40 Dorohoi 04:40 Buzau
07:00

06:50 Lehliu 06:50 Craiova 06:50 Dorohoi 06:50 Dorohoi 06:50 Craiova
07:00

11:50 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
12:10 Bacau
07:05

11:50 Brasov
07:10
Romfour Romania
12:10 Filiasi 12:10 Roman 12:10 Filiasi
07:10

07:45 Filiasi 07:45 Filiasi 07:45 Vanatori 07:45 Vanatori 07:45 Urziceni
07:10

04:40 Ramnicu Sarat 04:40 Vanatori 04:40 Vanatori 04:40 Filiasi 04:40 Filiasi
07:10

06:50 Vanatori 06:50 Vanatori 06:50 Tandarei 06:50 Filiasi 06:50 Filiasi
07:10
Romfour Romania
12:10 Vaslui
07:15

10:30 Pitesti
07:20
Romfour Romania
12:10 Rovinari 12:10 Rovinari 12:10 Negresti
07:20

07:45 Ploiesti 07:45 Drobeta Turnu Severin 07:45 Drobeta Turnu Severin
07:20

04:40 Focsani 04:40 Drobeta Turnu Severin 04:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

06:50 Drobeta Turnu Severin 06:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:50 Fetesti
07:30

10:30 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
12:10 Isalnita 12:10 Isalnita 12:10 Iasi
07:30

07:45 Buzau 07:45 Rovinari 07:45 Rovinari
07:30

04:40 Marasesti 04:40 Rovinari 04:40 Rovinari
07:30

06:50 Rovinari 06:50 Rovinari
07:30
Romfour Romania
12:10 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
12:10 Targu Carbunesti 12:10 Deleni 12:10 Targu Carbunesti
07:40

07:45 Ramnicu Sarat 07:45 Resita 07:45 Resita
07:40

04:40 Resita 04:40 Resita 04:40 Adjud
07:40

06:50 Resita 06:50 Resita
07:40
Romfour Romania
12:10 Motru 12:10 Motru 12:10 Harlau
07:45
Romfour Romania
12:10 Resita 12:10 Targu Frumos 12:10 Resita
07:50

07:45 Caransebes 07:45 Caransebes 07:45 Focsani
07:50

04:40 Bacau 04:40 Caransebes 04:40 Caransebes
07:50

06:50 Caransebes 06:50 Caransebes
07:50
Romfour Romania
12:10 Caransebes 12:10 Pascani 12:10 Caransebes
07:55

11:50 Targu Neamt
08:00

10:30 Brasov
08:00
Romfour Romania
12:10 Slobozia 12:10 Lugoj 12:10 Motca 12:10 Lugoj 12:10 Slobozia
08:00

07:45 Marasesti 07:45 Targu Jiu 07:45 Targu Jiu
08:00

04:40 Roman 04:40 Targu Jiu 04:40 Targu Jiu
08:00

06:50 Bucuresti 06:50 Targu Jiu 06:50 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
12:10 Timisoara 12:10 Timisoara
08:05

10:30 Bicaz
08:10
Romfour Romania
12:10 Bucuresti 12:10 Arad 12:10 Bucuresti 12:10 Cristesti 12:10 Arad
08:10

07:45 Adjud 07:45 Bumbesti Jiu 07:45 Bumbesti Jiu
08:10

04:40 Targu Frumos 04:40 Bumbesti Jiu 04:40 Bumbesti Jiu
08:10

06:50 Bumbesti Jiu 06:50 Bumbesti Jiu
08:10

10:30 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
12:10 Timisesti
08:15

10:30 Falticeni
08:20
Romfour Romania
12:10 Targu Jiu 12:10 Dumbrava 12:10 Targu Jiu
08:20

07:45 Bacau 07:45 Petrosani 07:45 Petrosani
08:20

04:40 Petrosani 04:40 Petrosani 04:40 Pascani
08:20

06:50 Petrosani 06:50 Petrosani
08:20
Romfour Romania
12:10 Petrosani 12:10 Petrosani
08:25

11:50 Fagaras
08:30

10:30 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
12:10 Targu Neamt 12:10 Hateg 12:10 Hateg
08:30

07:45 Roman 07:45 Hateg 07:45 Hateg 07:45 Poiana Largului 07:45 Poiana Largului
08:30

04:40 Hateg 04:40 Hateg 04:40 Motca 04:40 Poiana Largului 04:40 Poiana Largului
08:30

06:50 Hateg 06:50 Hateg 06:50 Pitesti 06:50 Poiana Largului 06:50 Poiana Largului
08:30

11:50 Petrosani
08:35
Romfour Romania
12:10 Piatra Neamt
08:35

07:45 Bicaz 07:45 Bicaz
08:35

04:40 Bicaz 04:40 Bicaz
08:35

06:50 Bicaz 06:50 Bicaz
08:35

10:30 Moinesti
08:40
Romfour Romania
12:10 Calan 12:10 Bicaz 12:10 Calan
08:40

07:45 Hunedoara 07:45 Hunedoara 07:45 Targu Frumos 07:45 Piatra Neamt 07:45 Piatra Neamt
08:40

04:40 Piatra Neamt 04:40 Piatra Neamt 04:40 Targu Neamt 04:40 Hunedoara 04:40 Hunedoara
08:40

06:50 Ramnicu Valcea 06:50 Piatra Neamt 06:50 Hunedoara 06:50 Piatra Neamt 06:50 Hunedoara
08:40

10:30 Fagaras
08:45
Romfour Romania
12:10 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
12:10 Durau 12:10 Hunedoara 12:10 Hunedoara
08:50

07:45 Pascani 07:45 Deva 07:45 Deva
08:50

04:40 Falticeni 04:40 Deva 04:40 Deva
08:50

06:50 Deva 06:50 Deva 06:50 Targoviste
08:50
Romfour Romania
12:10 Borsec
08:55

07:45 Targu Neamt
08:55

04:40 Suceava
08:55

10:30 Comanesti
09:00
Romfour Romania
12:10 Deva 12:10 Pitesti 12:10 Deva 12:10 Pitesti 12:10 Toplita
09:00

07:45 Falticeni 07:45 Lugoj 07:45 Lugoj 07:45 Gheorgheni 07:45 Gheorgheni
09:00

04:40 Gheorgheni 04:40 Gheorgheni 04:40 Lugoj 04:40 Lugoj 04:40 Radauti
09:00

06:50 Lugoj 06:50 Lugoj 06:50 Sinaia 06:50 Gheorgheni 06:50 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
12:10 Miercurea Ciuc
09:05

10:30 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
12:10 Ramnicu Sarat 12:10 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat
09:10

07:45 Sovata 07:45 Sovata 07:45 Timisoara 07:45 Timisoara 07:45 Suceava
09:10

04:40 Timisoara 04:40 Timisoara 04:40 Gura Humorului 04:40 Sovata 04:40 Sovata
09:10

06:50 Timisoara 06:50 Sovata 06:50 Sovata 06:50 Timisoara 06:50 Predeal
09:10
Romfour Romania
12:10 Morareni
09:15

10:30 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
12:10 Campina 12:10 Reghin 12:10 Campina
09:20

07:45 Arad 07:45 Arad 07:45 Radauti
09:20

04:40 Campulung Moldovenesc 04:40 Arad 04:40 Arad
09:20

06:50 Campina 06:50 Arad 06:50 Arad
09:20
Romfour Romania
12:10 Medias
09:25

11:50 Poiana Largului
09:30

10:30 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
12:10 Sighisoara 12:10 Sinaia 12:10 Sinaia
09:30

07:45 Gura Humorului 07:45 Miercurea Ciuc 07:45 Miercurea Ciuc 07:45 Chisineu Cris 07:45 Chisineu Cris
09:30

04:40 Chisineu Cris 04:40 Miercurea Ciuc 04:40 Chisineu Cris 04:40 Miercurea Ciuc 04:40 Vatra Dornei
09:30

06:50 Miercurea Ciuc 06:50 Miercurea Ciuc 06:50 Urziceni 06:50 Chisineu Cris 06:50 Chisineu Cris
09:30

11:50 Hateg
09:35

10:30 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
12:10 Targu Mures
09:35

10:30 Reghin
09:40
Romfour Romania
12:10 Predeal 12:10 Predeal 12:10 Falticeni
09:40

07:45 Campulung Moldovenesc 07:45 Odorheiu Secuiesc 07:45 Odorheiu Secuiesc
09:40

04:40 Prundu Bargaului 04:40 Odorheiu Secuiesc 04:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

06:50 Odorheiu Secuiesc 06:50 Odorheiu Secuiesc 06:50 Ploiesti
09:40

11:50 Sibiu
09:45

10:30 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
12:10 Suceava
09:45
Romfour Romania
12:10 Brasov 12:10 Brasov 12:10 Veresti
09:50

07:45 Vatra Dornei 07:45 Salonta 07:45 Salonta 07:45 Toplita 07:45 Toplita
09:50

04:40 Toplita 04:40 Toplita 04:40 Nasaud 04:40 Salonta 04:40 Salonta
09:50

06:50 Buzau 06:50 Salonta 06:50 Salonta 06:50 Toplita 06:50 Toplita
09:50
Romfour Romania
12:10 Darabani
09:55

07:45 Prundu Bargaului
09:55

11:50 Hunedoara
10:00

10:30 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
12:10 Targu Secuiesc 12:10 Botosani 12:10 Targu Secuiesc
10:00

07:45 Nasaud 07:45 Reghin 07:45 Reghin 07:45 Gilau 07:45 Gilau
10:00

04:40 Bistrita 04:40 Gilau 04:40 Gilau 04:40 Reghin 04:40 Reghin
10:00

06:50 Gilau 06:50 Reghin 06:50 Reghin 06:50 Gilau 06:50 Ramnicu Sarat
10:00
Romfour Romania
12:10 Sfantu Gheorghe 12:10 Gura Humorului 12:10 Sfantu Gheorghe
10:05

10:30 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
12:10 Covasna 12:10 Covasna 12:10 Campulung Moldovenesc
10:10

07:45 Bistrita 07:45 Onesti 07:45 Onesti
10:10

04:40 Onesti 04:40 Onesti 04:40 Beclean
10:10

06:50 Onesti 06:50 Onesti 06:50 Focsani
10:10

10:30 Orastie
10:15
Romfour Romania
12:10 Iacobeni
10:15

07:45 Beclean
10:15

10:30 Deva
10:20
Romfour Romania
12:10 Targu Ocna 12:10 Targu Ocna 12:10 Borsa
10:20

07:45 Dej 07:45 Moinesti 07:45 Moinesti
10:20

04:40 Dej 04:40 Moinesti 04:40 Moinesti
10:20

06:50 Moinesti 06:50 Moinesti 06:50 Marasesti
10:20

10:30 Caransebes
10:25
Romfour Romania
12:10 Vatra Dornei
10:25

11:50 Sebes
10:30

10:30 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
12:10 Onesti 12:10 Prundu Bargaului 12:10 Onesti
10:30

07:45 Comanesti 07:45 Comanesti
10:30

04:40 Comanesti 04:40 Comanesti 04:40 Gherla
10:30

06:50 Adjud 06:50 Comanesti 06:50 Comanesti
10:30

10:30 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
12:10 Beclean
10:35
Romfour Romania
12:10 Comanesti 12:10 Comanesti 12:10 Baia Mare
10:40

07:45 Covasna 07:45 Covasna
10:40

04:40 Covasna 04:40 Covasna
10:40

06:50 Bacau 06:50 Covasna 06:50 Covasna
10:40
Romfour Romania
12:10 Dej
10:45
Romfour Romania
12:10 Moinesti 12:10 Moinesti
10:50

07:45 Targu Secuiesc 07:45 Targu Secuiesc
10:50

04:40 Targu Secuiesc 04:40 Targu Secuiesc
10:50

06:50 Targu Secuiesc 06:50 Targu Secuiesc 06:50 Roman
10:50
Romfour Romania
12:10 Cluj Napoca
10:55

06:50 Targu Frumos
10:55

10:30 Resita
11:00
Romfour Romania
12:10 Fagaras 12:10 Cluj Napoca 12:10 Simeria 12:10 Fagaras 12:10 Simeria
11:00

07:45 Brasov 07:45 Brasov
11:00

04:40 Brasov 04:40 Brasov
11:00

06:50 Pascani 06:50 Brasov 06:50 Brasov
11:00

10:30 Blaj
11:10
Romfour Romania
12:10 Vestem 12:10 Vestem
11:10

07:45 Fagaras 07:45 Fagaras
11:10

04:40 Fagaras 04:40 Fagaras
11:10

06:50 Pascani 06:50 Fagaras 06:50 Fagaras
11:10

10:30 Sibiu
11:15
Romfour Romania
12:10 Ramnicu Valcea 12:10 Orastie 12:10 Ramnicu Valcea 12:10 Orastie
11:20

07:45 Sibiu 07:45 Sibiu
11:20

04:40 Sibiu 04:40 Sibiu
11:20

06:50 Motca 06:50 Sibiu 06:50 Sibiu
11:20

07:45 Sebes 07:45 Sebes
11:25

04:40 Sebes 04:40 Sebes
11:25

06:50 Sebes 06:50 Sebes
11:25

11:50 Toplita
11:30

10:30 Medias
11:30
Romfour Romania
12:10 Sebes 12:10 Sibiu 12:10 Sebes 12:10 Sibiu
11:30

07:45 Alba Iulia 07:45 Alba Iulia
11:30

04:40 Alba Iulia 04:40 Alba Iulia
11:30

06:50 Alba Iulia 06:50 Alba Iulia 06:50 Targu Neamt
11:30

10:30 Sebes
11:35

07:45 Teius 07:45 Teius
11:35

04:40 Teius 04:40 Teius
11:35

06:50 Teius 06:50 Teius
11:35
Romfour Romania
12:10 Lancram 12:10 Miercurea Sibiului 12:10 Lancram 12:10 Miercurea Sibiului
11:40

07:45 Aiud 07:45 Aiud
11:40

04:40 Aiud 04:40 Aiud
11:40

06:50 Falticeni 06:50 Aiud 06:50 Aiud
11:40
Romfour Romania
12:10 Sighisoara 12:10 Alba Iulia 12:10 Sighisoara 12:10 Alba Iulia
11:50

07:45 Targu Mures 07:45 Targu Mures
11:50

04:40 Targu Mures 04:40 Targu Mures
11:50

06:50 Targu Mures 06:50 Targu Mures 06:50 Suceava
11:50

06:50 Radauti
11:55

11:50 Deva
12:00

10:30 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
12:10 Medias 12:10 Medias 12:10 Gilau
12:00

07:45 Turda 07:45 Turda
12:00

04:40 Turda 04:40 Turda
12:00

06:50 Turda 06:50 Turda 06:50 Gura Humorului
12:00

10:30 Bistrita
12:10
Romfour Romania
12:10 Teius 12:10 Teius
12:10

06:50 Campulung Moldovenesc
12:10

10:30 Lugoj
12:20
Romfour Romania
12:10 Aiud 12:10 Aiud
12:20

06:50 Vatra Dornei
12:20

06:50 Prundu Bargaului
12:25

11:50 Reghin
12:30

10:30 Aiud
12:30
Romfour Romania
12:10 Unirea 12:10 Unirea
12:30

06:50 Nasaud
12:30

10:30 Beclean
12:35

06:50 Bistrita
12:35
Romfour Romania
12:10 Turda 12:10 Turda
12:40

06:50 Beclean
12:40

06:50 Dej
12:50

10:30 Dej
13:00
Romfour Romania
12:10 Huedin
13:00

07:45 Gherla
13:00

06:50 Gherla
13:10

10:30 Turda
13:15

11:50 Alba Iulia
13:30

10:30 Gherla
13:30

07:45 Cluj Napoca
13:30

04:40 Cluj Napoca
13:30

06:50 Cluj Napoca
13:30

06:50 Bontida
13:40

07:45 Bontida
13:50

04:40 Bontida
13:50

06:50 Baia Mare
13:50

10:30 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
12:10 Cluj Napoca 12:10 Negreni 12:10 Cluj Napoca 12:10 Cluj Napoca 12:10 Cluj Napoca
14:00

07:45 Baia Mare
14:00

04:40 Baia Mare
14:00

06:50 Satu Mare
14:00

10:30 Timisoara
14:10

07:45 Satu Mare
14:10

04:40 Satu Mare
14:10

07:45 Zalau
14:20

04:40 Zalau
14:20

11:50 Targu Mures
14:30

07:45 Huedin
14:30

04:40 Huedin
14:30

07:45 Alesd
14:40

04:40 Alesd
14:40

06:50 Zalau
14:40

11:50 Aiud
14:45

11:50 Ludus
15:00

10:30 Huedin
15:00
Romfour Romania
12:10 Piatra Craiului
15:00

06:50 Huedin
15:00

11:50 Turda
15:30
Romfour Romania
12:10 Beius
15:30

11:50 Cluj Napoca
16:00

10:30 Arad
16:00
Romfour Romania
12:10 Alesd
16:00

06:50 Alesd
16:00

07:45 Oradea
16:50

10:30 Oradea
17:00

04:40 Oradea
17:00

10:30 Nadlac
17:10

11:50 Huedin
18:00
Romfour Romania
12:10 Oradea
18:30
Romfour Romania
12:10 Bors
18:40

11:50 Alesd
19:00

11:50 Oradea
19:30

11:50 Bors
19:45

06:50 Oradea
20:00
Romfour Romania
12:10 Budapesta
23:00