Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Kaiserslautern, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:30 Danytur
07:00 Beclean 17:00 Bicaz 18:40 Tecuci 13:00 Sibiu 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 18:00 Adjud 16:30 Bacau 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:30 Brasov 10:30 Alba Iulia 13:20 Campia Turzii 08:00 Arad 10:30 Gilau 16:00 Targu Neamt 19:00 Iasi 08:00 Oradea 14:00 Reghin 17:00 Gura Humorului 20:00 Saveni 09:00 Nasaud 16:00 Campulung Moldovenesc 19:20 Harlau 05:00 Gherla 16:00 Praid 18:20 Marasesti 11:30 Sebes 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 19:00 Focsani 17:30 Negresti 17:00 Targu Ocna 06:00 Onesti 13:00 Medias 14:00 Sighisoara 10:00 Zlatna 13:00 Turda 19:00 Iasi 10:00 Huedin 14:00 Reghin 18:30 Targu Frumos 20:00 Saveni 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Botosani 07:00 Beclean 14:00 Vatra Dornei 19:00 Cotnari 18:00 Girov 04:00 Oradea 14:00 Fagaras 18:00 Adjud 10:00 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:40 Tecuci 18:00 Vaslui 16:00 Comanesti 15:30 Targu Secuiesc 12:00 Blaj 13:40 Targu Mures 09:30 Abrud 12:00 Cluj Napoca 18:30 Targu Frumos 09:00 Alesd 12:00 Dej 18:00 Pascani 19:00 Botosani 10:00 Zalau 14:00 Vatra Dornei 18:00 Suceava 05:00 Gherla 12:00 Bistrita 09:00 Nasaud 17:30 Piatra Neamt 19:00 Focsani 13:30 Avrig 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 18:20 Marasesti 17:00 Roman 15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Teius 13:00 Ludus 09:00 Brad 10:45 Floresti 18:00 Pascani 03:55 Schwechat 10:00 Zalau 16:00 Targu Neamt 18:00 Suceava 08:00 Oradea 12:00 Bistrita 17:00 Gura Humorului 04:00 Oradea
11:30
15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:10 Campina 13:30 Onesti 16:50 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:30 Lehliu 14:50 Bicaz 18:00 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:00 Alesd 12:25 Alba Iulia 10:40 Baia Mare 12:45 Brasov 12:40 Dej 13:00 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 15:00 Alexandria 13:50 Radauti 12:30 Arad 14:30 Motca 13:00 Hunedoara 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:20 Predeal 13:40 Reghin 17:00 Pitesti 14:20 Sovata 17:40 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:10 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:30 Huedin 12:30 Sebes 11:30 Bontida 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Beclean 14:30 Craiova 13:20 Vatra Dornei 12:05 Gilau 14:00 Suceava 12:40 Timisoara 14:40 Pascani 13:10 Hateg 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 15:55 Ploiesti 14:50 Caracal 16:30 Sinaia 13:50 Toplita 17:10 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 17:50 Slobozia 15:10 Vanatori 18:20 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 10:00 Zalau 12:35 Sibiu 12:00 Cluj Napoca 12:55 Covasna 12:55 Bistrita 13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Campulung Moldovenesc 12:10 Salonta 14:10 Falticeni 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:00 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:40 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:20 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 17:55 Cernavoda 16:40 Tulcea 18:30 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 08:00 Oradea 12:20 Teius 10:20 Satu Mare 12:40 Fagaras 12:30 Gherla 13:05 Moinesti 13:00 Nasaud 15:10 Giurgiu 13:40 Gura Humorului 12:20 Chisineu Cris 14:20 Targu Neamt 12:55 Deva 14:55 Roman 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva
12:20
12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov
Sosiri
De la Ora

12:30 Constanta
00:05

12:30 Mangalia
00:10

12:30 Medgidia
00:15

12:30 Cernavoda
00:30

12:30 Giurgiu
01:00

12:30 Alexandria
01:05

12:30 Fetesti
01:10

10:50 Tulcea 10:50 Tulcea
01:15

12:30 Braila
01:20

10:50 Braila 10:50 Braila
01:20

12:30 Tulcea
01:30

12:30 Calarasi
02:00

12:30 Galati
02:10

12:30 Slobozia
03:00

10:50 Galati 10:50 Galati
03:00

12:30 Tecuci
03:10

12:30 Ramnicu Sarat
03:20

12:30 Barlad
03:30

10:50 Ianca 10:50 Ianca
03:30
Danytur
13:00 Schwechat
03:50

12:30 Husi
03:50

12:30 Bucuresti
04:00

12:30 Buzau
04:10

12:30 Focsani
04:20

12:30 Vaslui
04:30

10:50 Faurei 10:50 Faurei
04:30

12:30 Harlau
04:40

10:50 Tecuci 10:50 Tecuci
04:40

10:50 Barlad 10:50 Barlad
04:50
Danytur
13:00 Focsani 13:00 Braila 13:00 Focsani
05:00

12:30 Roman
05:00

10:50 Mangalia
05:00

12:30 Adjud
05:10

10:50 Constanta
05:10

12:30 Bacau
05:15
Danytur
13:00 Tecuci 13:00 Tecuci
05:20

12:30 Slatina (Olt)
05:20

10:50 Medgidia
05:20

12:30 Radauti
05:25
Danytur
13:00 Galati
05:30

12:30 Iasi
05:30

10:50 Calarasi 10:50 Husi 10:50 Husi
05:30

12:30 Dorohoi
05:35
Danytur
13:00 Marasesti 13:00 Marasesti
05:40

12:30 Targu Frumos
05:40

10:50 Cernavoda 10:50 Vaslui 10:50 Vaslui
05:40

12:30 Targoviste
05:45

12:30 Urziceni
05:47

12:30 Ploiesti
05:50

10:50 Slobozia
05:50

12:30 Targu Neamt
05:55

12:30 Buhusi
05:57

12:30 Roznov
05:58
Danytur
13:00 Adjud 13:00 Barlad 13:00 Saveni 13:00 Adjud 13:00 Saveni
06:00

12:30 Piatra Neamt
06:00

10:50 Harsova 10:50 Iasi 10:50 Iasi 10:50 Giurgiu 10:50 Giurgiu
06:00
Danytur
13:00 Husi
06:10

12:30 Onesti
06:10

10:50 Podu Iloaiei 10:50 Podu Iloaiei 10:50 Lehliu 10:50 Alexandria 10:50 Alexandria
06:10

10:50 Turnu Magurele 10:50 Turnu Magurele
06:15

12:30 Botosani
06:20

10:50 Tandarei 10:50 Caracal 10:50 Caracal 10:50 Harlau 10:50 Harlau
06:20
Danytur
13:00 Botosani 13:00 Botosani
06:30

12:30 Pascani
06:30

10:50 Flamanzi 10:50 Flamanzi 10:50 Bucuresti 10:50 Slatina (Olt) 10:50 Slatina (Olt)
06:30

12:30 Craiova
06:40

10:50 Pitesti 10:50 Botosani 10:50 Botosani
06:40

10:50 Saveni 10:50 Saveni
06:45

12:30 Suceava
06:50

10:50 Ramnicu Valcea 10:50 Darabani 10:50 Darabani
06:50
Danytur
13:00 Vaslui 13:00 Harlau 13:00 Iasi 13:00 Iasi 13:00 Harlau
07:00

12:30 Filiasi
07:00

10:50 Targoviste 10:50 Dorohoi 10:50 Dorohoi 10:50 Craiova 10:50 Craiova
07:00

10:50 Filiasi 10:50 Filiasi 10:50 Sinaia 10:50 Vanatori 10:50 Vanatori
07:10
Danytur
13:00 Cotnari 13:00 Cotnari
07:15

12:30 Pitesti
07:20

10:50 Drobeta Turnu Severin 10:50 Drobeta Turnu Severin 10:50 Predeal
07:20
Danytur
13:00 Targu Frumos 13:00 Targu Frumos 13:00 Suceava 13:00 Suceava
07:30

12:30 Targu Secuiesc
07:30

10:50 Campina 10:50 Rovinari 10:50 Rovinari
07:30

10:50 Urziceni 10:50 Resita 10:50 Resita
07:40

10:50 Caransebes 10:50 Caransebes 10:50 Ploiesti
07:50
Danytur
13:00 Pascani 13:00 Targu Ocna 13:00 Pascani 13:00 Negresti 13:00 Targu Ocna
08:00

12:30 Brasov
08:00

10:50 Targu Jiu 10:50 Targu Jiu 10:50 Buzau
08:00

12:30 Bicaz
08:10

10:50 Bumbesti Jiu 10:50 Bumbesti Jiu 10:50 Ramnicu Sarat
08:10

12:30 Ramnicu Valcea
08:15

12:30 Falticeni
08:20

10:50 Focsani 10:50 Petrosani 10:50 Petrosani
08:20

12:30 Gura Humorului
08:30

10:50 Poiana Largului 10:50 Poiana Largului 10:50 Hateg 10:50 Hateg 10:50 Marasesti
08:30

10:50 Bicaz 10:50 Bicaz
08:35

12:30 Moinesti
08:40

10:50 Piatra Neamt 10:50 Hunedoara 10:50 Piatra Neamt 10:50 Hunedoara 10:50 Adjud
08:40

12:30 Fagaras
08:45

10:50 Deva 10:50 Deva 10:50 Bacau
08:50
Danytur
13:00 Comanesti 13:00 Comanesti 13:00 Roman
09:00

12:30 Comanesti
09:00

10:50 Roman 10:50 Gheorgheni 10:50 Gheorgheni 10:50 Lugoj 10:50 Lugoj
09:00

12:30 Targu Jiu
09:10

10:50 Timisoara 10:50 Sovata 10:50 Sovata 10:50 Timisoara 10:50 Targu Frumos
09:10
Danytur
13:00 Girov 13:00 Girov
09:20

12:30 Campulung Moldovenesc
09:20

10:50 Arad 10:50 Arad 10:50 Pascani
09:20

12:30 Targu Ocna
09:30

10:50 Chisineu Cris 10:50 Chisineu Cris 10:50 Motca 10:50 Miercurea Ciuc 10:50 Miercurea Ciuc
09:30

12:30 Gheorgheni
09:35

12:30 Reghin
09:40

10:50 Targu Neamt 10:50 Odorheiu Secuiesc 10:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:50 Toplita 10:50 Toplita 10:50 Salonta 10:50 Falticeni 10:50 Salonta
09:50

10:50 Suceava
09:55
Danytur
13:00 Piatra Neamt 13:00 Bacau 13:00 Gura Humorului 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Targu Neamt 13:00 Gura Humorului 13:00 Targu Neamt 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Piatra Neamt
10:00

12:30 Toplita Gara
10:00

10:50 Radauti 10:50 Gilau 10:50 Reghin 10:50 Reghin 10:50 Gilau
10:00

10:50 Gura Humorului
10:05

12:30 Sighisoara
10:10

10:50 Onesti 10:50 Campulung Moldovenesc 10:50 Onesti
10:10

12:30 Orastie
10:15

12:30 Deva
10:20

10:50 Moinesti 10:50 Moinesti 10:50 Vatra Dornei
10:20

12:30 Caransebes
10:25
Danytur
13:00 Bicaz 13:00 Bicaz
10:30

12:30 Targu Mures
10:30

10:50 Prundu Bargaului 10:50 Comanesti 10:50 Comanesti
10:30

12:30 Vatra Dornei
10:35

10:50 Nasaud 10:50 Covasna 10:50 Covasna
10:40

10:50 Targu Secuiesc 10:50 Targu Secuiesc 10:50 Bistrita
10:50
Danytur
13:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Onesti 13:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

12:30 Resita
11:00

10:50 Beclean 10:50 Brasov 10:50 Brasov
11:00

12:30 Blaj
11:10

10:50 Fagaras 10:50 Fagaras 10:50 Dej
11:10

12:30 Sibiu
11:15

10:50 Gherla 10:50 Sibiu 10:50 Sibiu
11:20

10:50 Sebes 10:50 Sebes
11:25

12:30 Medias
11:30

10:50 Alba Iulia 10:50 Alba Iulia
11:30

12:30 Sebes
11:35

10:50 Teius 10:50 Teius
11:35

10:50 Aiud 10:50 Aiud
11:40

10:50 Targu Mures 10:50 Targu Mures
11:50
Danytur
13:00 Vatra Dornei 13:00 Medias 13:00 Praid 13:00 Praid 13:00 Targu Secuiesc 13:00 Vatra Dornei 13:00 Medias
12:00

12:30 Alba Iulia
12:00

10:50 Turda 10:50 Turda
12:00

12:30 Bistrita
12:10

12:30 Lugoj
12:20

12:30 Aiud
12:30

12:30 Beclean
12:35
Danytur
13:00 Blaj 13:00 Reghin 13:00 Reghin 13:00 Blaj 13:00 Sfantu Gheorghe
13:00

12:30 Dej
13:00

12:30 Turda
13:15

12:30 Gherla
13:30

10:50 Cluj Napoca
13:30

10:50 Bontida
13:55
Danytur
13:00 Fagaras 13:00 Brasov 13:00 Teius 13:00 Fagaras 13:00 Teius
14:00

12:30 Cluj Napoca
14:00

10:50 Baia Mare
14:00

12:30 Timisoara
14:10

10:50 Satu Mare
14:10
Danytur
13:00 Alba Iulia 13:00 Sighisoara 13:00 Avrig 13:00 Alba Iulia 13:00 Avrig
15:00

12:30 Huedin
15:00

10:50 Zalau
15:00
Danytur
13:00 Sibiu 13:00 Sibiu
15:30
Danytur
13:00 Dej 13:00 Bistrita 13:00 Dej 13:00 Zlatna 13:00 Bistrita 13:00 Targu Mures 13:00 Zlatna
16:00

12:30 Arad
16:00

10:50 Huedin
16:00
Danytur
13:00 Sebes 13:00 Sebes 13:00 Ludus
16:30
Danytur
13:00 Abrud 13:00 Nasaud 13:00 Abrud 13:00 Campia Turzii 13:00 Nasaud
17:00

12:30 Oradea
17:00

10:50 Alesd
17:00

12:30 Nadlac
17:10
Danytur
13:00 Beclean 13:00 Turda 13:00 Beclean
17:30
Danytur
13:00 Gherla 13:00 Zalau 13:00 Deva 13:00 Cluj Napoca 13:00 Brad 13:00 Gherla 13:00 Deva 13:00 Brad 13:00 Zalau
18:00
Danytur
13:00 Floresti
18:30
Danytur
13:00 Gilau
19:00

10:50 Oradea
19:00
Danytur
13:00 Huedin
20:00
Danytur
13:00 Alesd
21:00
Danytur
13:00 Arad 13:00 Oradea 13:00 Oradea 13:00 Oradea 13:00 Arad 13:00 Oradea 13:00 Oradea
22:00