Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Karlsruhe, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:20 Danytur
10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos
13:25
22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud
13:40
14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos
13:40
15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 13:50 Toplita 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 13:30 Onesti 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 13:40 Reghin 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg
16:05 Romfour Romania
18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi
Sosiri
De la Ora

11:50 Constanta
00:05

13:30 Braila
00:10

11:50 Mangalia
00:10

11:50 Medgidia
00:15

11:50 Cernavoda
00:30

13:30 Galati
00:40

19:00 Lugoj
01:00

13:30 Buzau
01:00

11:50 Giurgiu
01:00

11:50 Alexandria
01:05

11:50 Fetesti
01:10

08:50 Tulcea
01:15

11:50 Braila
01:20

08:50 Braila
01:20

13:30 Ramnicu Sarat
01:30

11:50 Tulcea
01:30

13:30 Tecuci
01:55

11:50 Calarasi
02:00

11:50 Galati
02:10

13:30 Focsani
02:15

19:00 Timisoara
02:30

13:30 Adjud
02:45

13:30 Barlad
03:00

11:50 Slobozia
03:00

08:50 Galati
03:00

11:50 Tecuci
03:10

11:50 Ramnicu Sarat
03:20

13:30 Husi
03:30

11:50 Barlad
03:30

08:50 Ianca
03:30

13:30 Dorohoi
03:35

19:00 Arad
03:45

13:30 Onesti
03:45
Danytur
09:40 Schwechat
03:50

11:50 Husi
03:50

13:30 Vaslui
04:00

11:50 Bucuresti
04:00

13:30 Comanesti
04:10

11:50 Buzau
04:10

13:30 Bucuresti
04:15

13:30 Moinesti
04:20

11:50 Focsani
04:20

13:30 Botosani
04:30

11:50 Vaslui
04:30

08:50 Faurei
04:30

13:30 Craiova
04:35

11:50 Harlau
04:40

08:50 Tecuci
04:40

13:30 Iasi
04:45

08:50 Barlad
04:50

13:30 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
09:40 Focsani 09:40 Braila 09:40 Focsani
05:00

11:50 Roman
05:00

08:50 Mangalia
05:00

13:30 Filiasi
05:05

13:30 Ploiesti
05:10

11:50 Adjud
05:10

08:50 Constanta
05:10

11:50 Bacau
05:15

13:30 Suceava
05:20
Danytur
09:40 Tecuci 09:40 Tecuci
05:20

11:50 Slatina (Olt)
05:20

08:50 Medgidia
05:20

11:50 Radauti
05:25

13:30 Bacau
05:30
Danytur
09:40 Galati
05:30

11:50 Iasi
05:30

08:50 Calarasi 08:50 Husi
05:30

11:50 Dorohoi
05:35

13:30 Negresti
05:40
Danytur
09:40 Marasesti 09:40 Marasesti
05:40

11:50 Targu Frumos
05:40

08:50 Cernavoda 08:50 Vaslui
05:40

13:30 Harlau
05:45

11:50 Targoviste
05:45

11:50 Urziceni
05:47

13:30 Constanta
05:50

11:50 Ploiesti
05:50

08:50 Slobozia
05:50

11:50 Targu Neamt
05:55

11:50 Buhusi
05:57

11:50 Roznov
05:58

13:30 Campina
06:00
Danytur
09:40 Saveni 09:40 Saveni 09:40 Adjud 09:40 Adjud 09:40 Barlad
06:00

11:50 Piatra Neamt
06:00

08:50 Harsova 08:50 Giurgiu 08:50 Iasi
06:00

13:30 Buhusi
06:05

13:30 Roznov
06:10
Danytur
09:40 Husi
06:10

11:50 Onesti
06:10

08:50 Podu Iloaiei 08:50 Lehliu 08:50 Alexandria
06:10

13:30 Targu Frumos
06:15

08:50 Turnu Magurele
06:15

13:30 Gura Humorului
06:20

11:50 Botosani
06:20

08:50 Caracal 08:50 Tandarei 08:50 Harlau
06:20

13:30 Falticeni
06:30
Danytur
09:40 Botosani 09:40 Botosani
06:30

11:50 Pascani
06:30

08:50 Flamanzi 08:50 Slatina (Olt) 08:50 Bucuresti
06:30

13:30 Rovinari
06:35

13:30 Pascani
06:40

11:50 Craiova
06:40

08:50 Pitesti 08:50 Botosani
06:40

13:30 Motca
06:45

08:50 Saveni
06:45

13:30 Piatra Neamt
06:50

11:50 Suceava
06:50

08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Darabani
06:50

13:30 Roman
06:55

13:30 Cristesti
07:00
Danytur
09:40 Iasi 09:40 Harlau 09:40 Iasi 09:40 Harlau 09:40 Vaslui
07:00

11:50 Filiasi
07:00

08:50 Targoviste 08:50 Craiova 08:50 Dorohoi
07:00

13:30 Targu Jiu
07:05

13:30 Brasov
07:10

08:50 Filiasi 08:50 Sinaia 08:50 Vanatori
07:10
Danytur
09:40 Cotnari 09:40 Cotnari
07:15

11:50 Pitesti
07:20

08:50 Drobeta Turnu Severin 08:50 Predeal
07:20

13:30 Fetesti
07:30
Danytur
09:40 Targu Frumos 09:40 Targu Frumos 09:40 Suceava 09:40 Suceava
07:30

11:50 Targu Secuiesc
07:30

08:50 Campina 08:50 Rovinari
07:30

08:50 Urziceni 08:50 Resita
07:40

08:50 Caransebes 08:50 Ploiesti
07:50

13:30 Targu Neamt
08:00
Danytur
09:40 Pascani 09:40 Targu Ocna 09:40 Negresti 09:40 Targu Ocna 09:40 Pascani
08:00

11:50 Brasov
08:00

08:50 Targu Jiu 08:50 Buzau
08:00

11:50 Bicaz
08:10

08:50 Bumbesti Jiu 08:50 Ramnicu Sarat
08:10

11:50 Ramnicu Valcea
08:15

11:50 Falticeni
08:20

08:50 Focsani 08:50 Petrosani
08:20

13:30 Fagaras
08:30

11:50 Gura Humorului
08:30

08:50 Poiana Largului 08:50 Hateg 08:50 Marasesti
08:30

13:30 Petrosani
08:35

08:50 Bicaz
08:35

11:50 Moinesti
08:40

08:50 Piatra Neamt 08:50 Hunedoara 08:50 Adjud
08:40

11:50 Fagaras
08:45

08:50 Deva 08:50 Bacau
08:50
Danytur
09:40 Comanesti 09:40 Roman 09:40 Comanesti
09:00

11:50 Comanesti
09:00

08:50 Roman 08:50 Gheorgheni 08:50 Lugoj
09:00

11:50 Targu Jiu
09:10

08:50 Timisoara 08:50 Sovata 08:50 Targu Frumos
09:10
Danytur
09:40 Girov 09:40 Girov
09:20

11:50 Campulung Moldovenesc
09:20

08:50 Arad 08:50 Pascani
09:20

13:30 Poiana Largului
09:30

11:50 Targu Ocna
09:30

08:50 Chisineu Cris 08:50 Motca 08:50 Miercurea Ciuc
09:30

13:30 Hateg
09:35

11:50 Gheorgheni
09:35

11:50 Reghin
09:40

08:50 Targu Neamt 08:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:30 Sibiu
09:45

11:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:50 Toplita 08:50 Falticeni 08:50 Salonta
09:50

08:50 Suceava
09:55

13:30 Hunedoara
10:00
Danytur
09:40 Piatra Neamt 09:40 Miercurea Ciuc 09:40 Piatra Neamt 09:40 Gura Humorului 09:40 Gura Humorului 09:40 Targu Neamt 09:40 Miercurea Ciuc 09:40 Bacau 09:40 Targu Neamt
10:00

11:50 Toplita Gara
10:00

08:50 Radauti 08:50 Gilau 08:50 Reghin
10:00

08:50 Gura Humorului
10:05

11:50 Sighisoara
10:10

08:50 Campulung Moldovenesc 08:50 Onesti
10:10

11:50 Orastie
10:15

11:50 Deva
10:20

08:50 Moinesti 08:50 Vatra Dornei
10:20

11:50 Caransebes
10:25

13:30 Sebes
10:30
Danytur
09:40 Bicaz 09:40 Bicaz
10:30

11:50 Targu Mures
10:30

08:50 Prundu Bargaului 08:50 Comanesti
10:30

11:50 Vatra Dornei
10:35

08:50 Nasaud 08:50 Covasna
10:40

08:50 Targu Secuiesc 08:50 Bistrita
10:50
Danytur
09:40 Odorheiu Secuiesc 09:40 Campulung Moldovenesc 09:40 Campulung Moldovenesc 09:40 Odorheiu Secuiesc 09:40 Onesti
11:00

11:50 Resita
11:00

08:50 Beclean 08:50 Brasov
11:00

11:50 Blaj
11:10

08:50 Fagaras 08:50 Dej
11:10

11:50 Sibiu
11:15

08:50 Gherla 08:50 Sibiu
11:20

08:50 Sebes
11:25

13:30 Toplita
11:30

11:50 Medias
11:30

08:50 Alba Iulia
11:30

11:50 Sebes
11:35

08:50 Teius
11:35

08:50 Aiud
11:40

08:50 Targu Mures
11:50

19:00 Bucuresti
12:00

13:30 Deva
12:00
Danytur
09:40 Vatra Dornei 09:40 Vatra Dornei 09:40 Medias 09:40 Targu Secuiesc 09:40 Praid 09:40 Medias 09:40 Praid
12:00

11:50 Alba Iulia
12:00

08:50 Turda
12:00

11:50 Bistrita
12:10

11:50 Lugoj
12:20

13:30 Reghin
12:30

11:50 Aiud
12:30

11:50 Beclean
12:35
Danytur
09:40 Reghin 09:40 Reghin 09:40 Blaj 09:40 Sfantu Gheorghe 09:40 Blaj
13:00

11:50 Dej
13:00

11:50 Turda
13:15

19:00 Pitesti
13:30

13:30 Alba Iulia
13:30

11:50 Gherla
13:30

08:50 Cluj Napoca
13:30

08:50 Bontida
13:55
Danytur
09:40 Teius 09:40 Teius 09:40 Brasov 09:40 Fagaras 09:40 Fagaras
14:00

11:50 Cluj Napoca
14:00

08:50 Baia Mare
14:00

11:50 Timisoara
14:10

08:50 Satu Mare
14:10

13:30 Targu Mures
14:30

13:30 Aiud
14:45

19:00 Slatina (Olt)
15:00

13:30 Ludus
15:00
Danytur
09:40 Avrig 09:40 Avrig 09:40 Alba Iulia 09:40 Alba Iulia 09:40 Sighisoara
15:00

11:50 Huedin
15:00

08:50 Zalau
15:00

13:30 Turda
15:30
Danytur
09:40 Sibiu 09:40 Sibiu
15:30

19:00 Craiova
16:00

13:30 Cluj Napoca
16:00
Danytur
09:40 Dej 09:40 Zlatna 09:40 Targu Mures 09:40 Bistrita 09:40 Bistrita 09:40 Zlatna 09:40 Dej
16:00

11:50 Arad
16:00

08:50 Huedin
16:00
Danytur
09:40 Ludus 09:40 Sebes 09:40 Sebes
16:30
Danytur
09:40 Abrud 09:40 Nasaud 09:40 Nasaud 09:40 Campia Turzii 09:40 Abrud
17:00

11:50 Oradea
17:00

08:50 Alesd
17:00

11:50 Nadlac
17:10
Danytur
09:40 Beclean 09:40 Beclean 09:40 Turda
17:30

13:30 Huedin
18:00
Danytur
09:40 Brad 09:40 Cluj Napoca 09:40 Brad 09:40 Zalau 09:40 Gherla 09:40 Deva 09:40 Gherla 09:40 Zalau 09:40 Deva
18:00
Danytur
09:40 Floresti
18:30

13:30 Alesd
19:00
Danytur
09:40 Gilau
19:00

08:50 Oradea
19:00

13:30 Oradea
19:30

13:30 Bors
19:45

19:00 Targu Jiu
20:00
Danytur
09:40 Huedin
20:00

19:00 Motru
21:00
Danytur
09:40 Alesd
21:00

19:00 Drobeta Turnu Severin
22:00
Danytur
09:40 Oradea 09:40 Oradea 09:40 Arad 09:40 Oradea 09:40 Oradea 09:40 Oradea 09:40 Arad
22:00

19:00 Orsova
22:30

19:00 Caransebes
23:59