Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Landshut > La adresa

La adresa

Landshut, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:37
21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi
15:10
14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni
16:55
18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:25 Targu Mures 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:45 Sebes 12:35 Teius 13:10 Targu Secuiesc 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:35 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:30 Aiud 12:20 Turda 12:50 Sibiu 12:40 Alba Iulia 13:20 Covasna 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:35 Teius 12:25 Targu Mures 12:55 Fagaras 12:45 Sebes 13:30 Moinesti 13:10 Targu Secuiesc 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:35 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:20 Turda 10:00 Bontida 09:20 Huedin 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:40 Alba Iulia 12:30 Aiud 13:00 Brasov 12:50 Sibiu 13:25 Comanesti 13:20 Covasna
18:50
17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti
19:35
17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 13:55 Targu Neamt 15:10 Vanatori 13:20 Gura Humorului 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 12:30 Gherla 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:30 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 13:50 Falticeni 16:40 Tulcea 13:10 Campulung Moldovenesc 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 16:00 Vaslui 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:35 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:10 Ploiesti 13:35 Onesti 14:35 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 16:30 Galati 13:05 Vatra Dornei 16:20 Faurei 12:45 Beclean 16:05 Husi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:20 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 15:00 Buzau 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Dej 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:25 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani
Sosiri
De la Ora

05:10 Giurgiu 05:10 Constanta 05:10 Giurgiu 05:10 Constanta 05:10 Giurgiu 05:10 Constanta 05:10 Giurgiu 05:10 Giurgiu
00:00

10:33 Constanta
00:05

11:55 Braila
00:10

10:33 Mangalia
00:10

05:10 Turnu Magurele 05:10 Turnu Magurele 05:10 Turnu Magurele 05:10 Turnu Magurele 05:10 Turnu Magurele
00:10

10:33 Medgidia
00:15

05:10 Corabia 05:10 Corabia 05:10 Corabia 05:10 Corabia 05:10 Corabia
00:20

05:10 Craiova 05:10 Craiova 05:10 Craiova 05:10 Craiova 05:10 Craiova
00:25

10:33 Cernavoda
00:30

05:10 Mangalia 05:10 Alexandria 05:10 Mangalia 05:10 Mangalia 05:10 Alexandria 05:10 Alexandria 05:10 Alexandria 05:10 Alexandria
00:30

11:55 Galati
00:40

05:10 Medgidia 05:10 Medgidia 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi 05:10 Medgidia
00:40

05:10 Slatina (Olt) 05:10 Slatina (Olt) 05:10 Slatina (Olt) 05:10 Slatina (Olt) 05:10 Hirsova 05:10 Hirsova 05:10 Hirsova 05:10 Slatina (Olt)
00:50

11:55 Buzau
01:00

10:33 Giurgiu
01:00

05:10 Tandarei 05:10 Tandarei 05:10 Tandarei
01:00

10:33 Alexandria
01:05

10:33 Fetesti
01:10

05:10 Filiasi 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi
01:10

03:55 Tulcea 03:55 Tulcea
01:15

04:30 Tulcea 04:30 Tulcea
01:15

10:33 Braila
01:20

05:10 Rovinari 05:10 Rovinari 05:10 Rovinari 05:10 Rovinari 05:10 Rovinari
01:20

03:55 Braila 03:55 Braila
01:20

04:30 Braila 04:30 Braila
01:20

11:55 Ramnicu Sarat
01:30

10:33 Tulcea
01:30

05:10 Isalnita 05:10 Isalnita 05:10 Isalnita 05:10 Isalnita 05:10 Isalnita
01:30

05:10 Targu Carbunesti 05:10 Targu Carbunesti 05:10 Targu Carbunesti 05:10 Targu Carbunesti 05:10 Targu Carbunesti
01:40

05:10 Motru 05:10 Motru 05:10 Motru 05:10 Motru 05:10 Motru
01:45

05:10 Resita 05:10 Resita 05:10 Resita 05:10 Resita 05:10 Resita
01:50

11:55 Tecuci
01:55

05:10 Caransebes 05:10 Caransebes 05:10 Caransebes 05:10 Caransebes 05:10 Caransebes
01:55

10:33 Calarasi
02:00

05:10 Lugoj 05:10 Slobozia 05:10 Lugoj 05:10 Slobozia 05:10 Lugoj 05:10 Slobozia 05:10 Lugoj 05:10 Lugoj
02:00

03:55 Mangalia
02:00

05:10 Timisoara 05:10 Timisoara 05:10 Timisoara 05:10 Timisoara 05:10 Timisoara
02:05

10:33 Galati
02:10

05:10 Bucuresti 05:10 Bucuresti 05:10 Arad 05:10 Arad 05:10 Arad 05:10 Arad 05:10 Arad 05:10 Bucuresti
02:10

11:55 Focsani
02:15

05:10 Targu Jiu 05:10 Targu Jiu 05:10 Targu Jiu 05:10 Targu Jiu 05:10 Targu Jiu
02:20

05:10 Petrosani 05:10 Petrosani 05:10 Petrosani 05:10 Petrosani 05:10 Petrosani
02:25

05:10 Hateg 05:10 Hateg 05:10 Hateg 05:10 Hateg 05:10 Hateg
02:30

05:10 Calan 05:10 Calan 05:10 Calan 05:10 Calan 05:10 Calan
02:40

11:55 Adjud
02:45

05:10 Hunedoara 05:10 Hunedoara 05:10 Hunedoara 05:10 Hunedoara 05:10 Hunedoara
02:50

11:55 Barlad
03:00

10:33 Slobozia
03:00

05:10 Deva 05:10 Deva 05:10 Deva 05:10 Pitesti 05:10 Deva 05:10 Pitesti 05:10 Pitesti 05:10 Deva
03:00

03:55 Galati 03:55 Constanta 03:55 Galati
03:00

04:30 Galati 04:30 Galati
03:00

10:33 Tecuci
03:10

05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Ramnicu Sarat
03:10

10:33 Ramnicu Sarat
03:20

05:10 Simeria 05:10 Campina 05:10 Campina 05:10 Campina 05:10 Simeria 05:10 Simeria 05:10 Simeria 05:10 Simeria
03:20

11:55 Husi
03:30

10:33 Barlad
03:30

05:10 Sinaia 05:10 Sinaia 05:10 Orastie 05:10 Orastie 05:10 Orastie 05:10 Orastie 05:10 Orastie 05:10 Sinaia
03:30

03:55 Ianca 03:55 Medgidia 03:55 Ianca
03:30

04:30 Ianca 04:30 Ianca
03:30

11:55 Dorohoi
03:35

05:10 Sebes 05:10 Sebes 05:10 Sebes 05:10 Sebes 05:10 Predeal 05:10 Predeal 05:10 Predeal 05:10 Sebes
03:40

03:55 Calarasi
03:40

11:55 Onesti
03:45

10:33 Husi
03:50

05:10 Lancram 05:10 Lancram 05:10 Lancram 05:10 Brasov 05:10 Brasov 05:10 Lancram 05:10 Brasov 05:10 Lancram
03:50

03:55 Cernavoda
03:50

03:55 Slobozia
03:55

11:55 Vaslui
04:00

10:33 Bucuresti
04:00

05:10 Alba Iulia 05:10 Targu Secuiesc 05:10 Tulcea 05:10 Targu Secuiesc 05:10 Alba Iulia 05:10 Targu Secuiesc 05:10 Alba Iulia 05:10 Alba Iulia 05:10 Alba Iulia 05:10 Vaslui
04:00

03:55 Harsova
04:00

05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Sfantu Gheorghe
04:05

11:55 Comanesti
04:10

10:33 Buzau
04:10

05:10 Covasna 05:10 Covasna 05:10 Covasna
04:10

03:55 Lehliu
04:10

04:30 Mangalia
04:10

11:55 Bucuresti
04:15

11:55 Moinesti
04:20

10:33 Focsani
04:20

05:10 Targu Ocna 05:10 Targu Ocna 05:10 Targu Ocna
04:20

03:55 Tandarei
04:20

04:30 Constanta
04:20

11:55 Botosani
04:30

10:33 Vaslui
04:30

05:10 Teius 05:10 Onesti 05:10 Onesti 05:10 Onesti 05:10 Teius 05:10 Teius 05:10 Teius 05:10 Teius 05:10 Braila
04:30

03:55 Faurei 03:55 Faurei
04:30

04:30 Faurei 04:30 Medgidia 04:30 Faurei
04:30

11:55 Craiova
04:35

10:33 Harlau
04:40

05:10 Comanesti 05:10 Comanesti 05:10 Comanesti
04:40

03:55 Tecuci 03:55 Tecuci
04:40

04:30 Tecuci 04:30 Tecuci 04:30 Calarasi
04:40

11:55 Iasi
04:45

05:10 Aiud 05:10 Aiud 05:10 Aiud 05:10 Aiud 05:10 Aiud
04:45

05:10 Moinesti 05:10 Moinesti 05:10 Moinesti
04:50

03:55 Barlad 03:55 Barlad
04:50

04:30 Cernavoda 04:30 Barlad 04:30 Barlad
04:50

04:30 Slobozia
04:55

11:55 Podu Iloaiei
05:00

10:33 Roman
05:00

05:10 Unirea 05:10 Unirea 05:10 Unirea 05:10 Fagaras 05:10 Fagaras 05:10 Unirea 05:10 Fagaras 05:10 Galati 05:10 Unirea
05:00

03:55 Bucuresti
05:00

04:30 Harsova
05:00

11:55 Filiasi
05:05

11:55 Ploiesti
05:10

10:33 Adjud
05:10

05:10 Vestem 05:10 Vestem 05:10 Vestem
05:10

03:55 Pitesti
05:10

04:30 Lehliu
05:10

10:33 Bacau
05:15

11:55 Suceava
05:20

10:33 Slatina (Olt)
05:20

05:10 Ramnicu Valcea 05:10 Ramnicu Valcea 05:10 Ramnicu Valcea
05:20

04:30 Tandarei
05:20

10:33 Radauti
05:25

11:55 Bacau
05:30

10:33 Iasi
05:30

05:10 Sibiu 05:10 Sibiu 05:10 Sibiu
05:30

03:55 Husi 03:55 Husi
05:30

04:30 Bucuresti 04:30 Husi 04:30 Husi
05:30

10:33 Dorohoi
05:35

11:55 Negresti
05:40

10:33 Targu Frumos
05:40

05:10 Miercurea Sibiului 05:10 Miercurea Sibiului 05:10 Miercurea Sibiului
05:40

03:55 Vaslui 03:55 Vaslui
05:40

04:30 Vaslui 04:30 Pitesti 04:30 Vaslui
05:40

11:55 Harlau
05:45

10:33 Targoviste
05:45

10:33 Urziceni
05:47

11:55 Constanta
05:50

10:33 Ploiesti
05:50

05:10 Sighisoara 05:10 Sighisoara 05:10 Sighisoara
05:50

04:30 Ramnicu Valcea
05:50

10:33 Targu Neamt
05:55

10:33 Buhusi
05:57

10:33 Roznov
05:58

11:55 Campina
06:00

10:33 Piatra Neamt
06:00

05:10 Turda 05:10 Medias 05:10 Turda 05:10 Medias 05:10 Tecuci 05:10 Turda 05:10 Turda 05:10 Turda 05:10 Medias
06:00

03:55 Iasi 03:55 Giurgiu 03:55 Iasi 03:55 Ramnicu Valcea
06:00

04:30 Giurgiu 04:30 Iasi 04:30 Targoviste 04:30 Iasi 04:30 Giurgiu
06:00

11:55 Buhusi
06:05

11:55 Roznov
06:10

10:33 Onesti
06:10

05:10 Barlad
06:10

03:55 Podu Iloaiei 03:55 Alexandria 03:55 Podu Iloaiei
06:10

04:30 Sinaia 04:30 Podu Iloaiei 04:30 Alexandria 04:30 Podu Iloaiei 04:30 Alexandria
06:10

11:55 Targu Frumos
06:15

03:55 Turnu Magurele
06:15

04:30 Turnu Magurele 04:30 Turnu Magurele
06:15

11:55 Gura Humorului
06:20

10:33 Botosani
06:20

05:10 Husi
06:20

03:55 Harlau 03:55 Harlau 03:55 Caracal
06:20

04:30 Caracal 04:30 Caracal 04:30 Harlau 04:30 Predeal 04:30 Harlau
06:20

11:55 Falticeni
06:30

10:33 Pascani
06:30

05:10 Buzau
06:30

03:55 Targoviste 03:55 Slatina (Olt) 03:55 Flamanzi 03:55 Flamanzi
06:30

04:30 Flamanzi 04:30 Slatina (Olt) 04:30 Campina 04:30 Slatina (Olt) 04:30 Flamanzi
06:30

11:55 Rovinari
06:35

11:55 Pascani
06:40

10:33 Craiova
06:40

05:10 Focsani
06:40

03:55 Botosani 03:55 Sinaia 03:55 Botosani
06:40

04:30 Botosani 04:30 Urziceni 04:30 Botosani
06:40

11:55 Motca
06:45

03:55 Saveni 03:55 Saveni
06:45

04:30 Saveni 04:30 Saveni
06:45

11:55 Piatra Neamt
06:50

10:33 Suceava
06:50

05:10 Marasesti
06:50

03:55 Darabani 03:55 Predeal 03:55 Darabani
06:50

04:30 Ploiesti 04:30 Darabani 04:30 Darabani
06:50

11:55 Roman
06:55

05:10 Adjud
06:55

11:55 Cristesti
07:00

10:33 Filiasi
07:00

05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Sascut 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca
07:00

03:55 Craiova 03:55 Dorohoi 03:55 Campina 03:55 Dorohoi
07:00

04:30 Dorohoi 04:30 Craiova 04:30 Buzau 04:30 Craiova 04:30 Dorohoi
07:00

11:55 Targu Jiu
07:05

05:10 Bacau
07:05

11:55 Brasov
07:10

05:10 Roman
07:10

03:55 Filiasi 03:55 Urziceni 03:55 Vanatori 03:55 Vanatori
07:10

04:30 Vanatori 04:30 Filiasi 04:30 Vanatori 04:30 Ramnicu Sarat 04:30 Filiasi
07:10

10:33 Pitesti
07:20

05:10 Negresti
07:20

03:55 Ploiesti 03:55 Drobeta Turnu Severin
07:20

04:30 Drobeta Turnu Severin 04:30 Focsani 04:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:55 Fetesti
07:30

10:33 Targu Secuiesc
07:30

05:10 Iasi
07:30

03:55 Rovinari 03:55 Buzau
07:30

04:30 Marasesti 04:30 Rovinari 04:30 Rovinari
07:30

05:10 Podu Iloaiei
07:35

05:10 Deleni
07:40

03:55 Resita 03:55 Ramnicu Sarat
07:40

04:30 Resita 04:30 Adjud 04:30 Resita
07:40

05:10 Harlau
07:45

05:10 Targu Frumos
07:50

03:55 Caransebes 03:55 Focsani
07:50

04:30 Caransebes 04:30 Bacau 04:30 Caransebes
07:50

05:10 Pascani
07:55

11:55 Targu Neamt
08:00

10:33 Brasov
08:00

05:10 Motca
08:00

03:55 Marasesti 03:55 Targu Jiu
08:00

04:30 Targu Jiu 04:30 Roman 04:30 Targu Jiu
08:00

10:33 Bicaz
08:10

05:10 Cristesti
08:10

03:55 Adjud 03:55 Bumbesti Jiu
08:10

04:30 Targu Frumos 04:30 Bumbesti Jiu 04:30 Bumbesti Jiu
08:10

10:33 Ramnicu Valcea
08:15

05:10 Timisesti
08:15

10:33 Falticeni
08:20

05:10 Dumbrava
08:20

03:55 Petrosani 03:55 Bacau
08:20

04:30 Petrosani 04:30 Pascani 04:30 Petrosani
08:20

11:55 Fagaras
08:30

10:33 Gura Humorului
08:30

05:10 Targu Neamt
08:30

03:55 Poiana Largului 03:55 Hateg 03:55 Poiana Largului 03:55 Roman
08:30

04:30 Poiana Largului 04:30 Motca 04:30 Hateg 04:30 Poiana Largului 04:30 Hateg
08:30

11:55 Petrosani
08:35

05:10 Piatra Neamt
08:35

03:55 Bicaz 03:55 Bicaz
08:35

04:30 Bicaz 04:30 Bicaz
08:35

10:33 Moinesti
08:40

05:10 Bicaz
08:40

03:55 Hunedoara 03:55 Targu Frumos 03:55 Piatra Neamt 03:55 Piatra Neamt
08:40

04:30 Piatra Neamt 04:30 Targu Neamt 04:30 Hunedoara 04:30 Piatra Neamt 04:30 Hunedoara
08:40

10:33 Fagaras
08:45

05:10 Poiana Largului
08:45

05:10 Durau
08:50

03:55 Pascani 03:55 Deva
08:50

04:30 Falticeni 04:30 Deva 04:30 Deva
08:50

05:10 Borsec
08:55

03:55 Targu Neamt
08:55

04:30 Suceava
08:55

10:33 Comanesti
09:00

05:10 Toplita
09:00

03:55 Gheorgheni 03:55 Lugoj 03:55 Gheorgheni 03:55 Falticeni
09:00

04:30 Lugoj 04:30 Radauti 04:30 Gheorgheni 04:30 Lugoj 04:30 Gheorgheni
09:00

05:10 Miercurea Ciuc
09:05

10:33 Targu Jiu
09:10

05:10 Sfantu Gheorghe
09:10

03:55 Suceava 03:55 Timisoara 03:55 Sovata 03:55 Sovata
09:10

04:30 Sovata 04:30 Gura Humorului 04:30 Timisoara 04:30 Timisoara 04:30 Sovata
09:10

05:10 Morareni
09:15

10:33 Campulung Moldovenesc
09:20

05:10 Reghin
09:20

03:55 Arad 03:55 Radauti
09:20

04:30 Campulung Moldovenesc 04:30 Arad 04:30 Arad
09:20

05:10 Medias
09:25

11:55 Poiana Largului
09:30

10:33 Targu Ocna
09:30

05:10 Sighisoara
09:30

03:55 Miercurea Ciuc 03:55 Gura Humorului 03:55 Chisineu Cris 03:55 Miercurea Ciuc
09:30

04:30 Chisineu Cris 04:30 Miercurea Ciuc 04:30 Chisineu Cris 04:30 Miercurea Ciuc 04:30 Vatra Dornei
09:30

11:55 Hateg
09:35

10:33 Gheorgheni
09:35

05:10 Targu Mures
09:35

10:33 Reghin
09:40

05:10 Falticeni
09:40

03:55 Odorheiu Secuiesc 03:55 Odorheiu Secuiesc 03:55 Campulung Moldovenesc
09:40

04:30 Odorheiu Secuiesc 04:30 Prundu Bargaului 04:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

11:55 Sibiu
09:45

10:33 Drobeta Turnu Severin
09:45

05:10 Suceava
09:45

05:10 Veresti
09:50

03:55 Vatra Dornei 03:55 Toplita 03:55 Salonta 03:55 Toplita
09:50

04:30 Salonta 04:30 Nasaud 04:30 Toplita 04:30 Salonta 04:30 Toplita
09:50

05:10 Darabani
09:55

03:55 Prundu Bargaului
09:55

11:55 Hunedoara
10:00

10:33 Toplita Gara
10:00

05:10 Botosani
10:00

03:55 Gilau 03:55 Nasaud 03:55 Reghin 03:55 Reghin
10:00

04:30 Bistrita 04:30 Reghin 04:30 Gilau 04:30 Gilau 04:30 Reghin
10:00

05:10 Gura Humorului
10:05

10:33 Sighisoara
10:10

05:10 Campulung Moldovenesc
10:10

03:55 Onesti 03:55 Bistrita 03:55 Onesti
10:10

04:30 Onesti 04:30 Onesti 04:30 Beclean
10:10

10:33 Orastie
10:15

05:10 Iacobeni
10:15

03:55 Beclean
10:15

10:33 Deva
10:20

05:10 Borsa
10:20

03:55 Moinesti 03:55 Moinesti 03:55 Dej
10:20

04:30 Moinesti 04:30 Dej 04:30 Moinesti
10:20

10:33 Caransebes
10:25

05:10 Vatra Dornei
10:25

11:55 Sebes
10:30

10:33 Targu Mures
10:30

05:10 Prundu Bargaului
10:30

03:55 Comanesti 03:55 Comanesti
10:30

04:30 Gherla 04:30 Comanesti 04:30 Comanesti
10:30

10:33 Vatra Dornei
10:35

05:10 Beclean
10:35

05:10 Baia Mare
10:40

03:55 Covasna 03:55 Covasna
10:40

04:30 Covasna 04:30 Covasna
10:40

05:10 Dej
10:45

03:55 Targu Secuiesc 03:55 Targu Secuiesc
10:50

04:30 Targu Secuiesc 04:30 Targu Secuiesc
10:50

05:10 Cluj Napoca
10:55

10:33 Resita
11:00

05:10 Cluj Napoca
11:00

03:55 Brasov 03:55 Brasov
11:00

04:30 Brasov 04:30 Brasov
11:00

10:33 Blaj
11:10

03:55 Fagaras 03:55 Fagaras
11:10

04:30 Fagaras 04:30 Fagaras
11:10

10:33 Sibiu
11:15

03:55 Sibiu 03:55 Sibiu
11:20

04:30 Sibiu 04:30 Sibiu
11:20

03:55 Sebes 03:55 Sebes
11:25

04:30 Sebes 04:30 Sebes
11:25

11:55 Toplita
11:30

10:33 Medias
11:30

03:55 Alba Iulia 03:55 Alba Iulia
11:30

04:30 Alba Iulia 04:30 Alba Iulia
11:30

10:33 Sebes
11:35

03:55 Teius 03:55 Teius
11:35

04:30 Teius 04:30 Teius
11:35

03:55 Aiud 03:55 Aiud
11:40

04:30 Aiud 04:30 Aiud
11:40

03:55 Targu Mures 03:55 Targu Mures
11:50

04:30 Targu Mures 04:30 Targu Mures
11:50

11:55 Deva
12:00

10:33 Alba Iulia
12:00

05:10 Gilau
12:00

03:55 Turda 03:55 Turda
12:00

04:30 Turda 04:30 Turda
12:00

10:33 Bistrita
12:10

10:33 Lugoj
12:20

11:55 Reghin
12:30

10:33 Aiud
12:30

10:33 Beclean
12:35

10:33 Dej
13:00

05:10 Huedin
13:00

03:55 Gherla
13:00

10:33 Turda
13:15

11:55 Alba Iulia
13:30

10:33 Gherla
13:30

03:55 Cluj Napoca
13:30

04:30 Cluj Napoca
13:30

03:55 Bontida
13:50

04:30 Bontida
13:50

10:33 Cluj Napoca
14:00

05:10 Negreni
14:00

03:55 Baia Mare
14:00

04:30 Baia Mare
14:00

10:33 Timisoara
14:10

03:55 Satu Mare
14:10

04:30 Satu Mare
14:10

03:55 Zalau
14:20

04:30 Zalau
14:20

11:55 Targu Mures
14:30

03:55 Huedin
14:30

04:30 Huedin
14:30

03:55 Alesd
14:40

04:30 Alesd
14:40

11:55 Aiud
14:45

11:55 Ludus
15:00

10:33 Huedin
15:00

05:10 Piatra Craiului
15:00

11:55 Turda
15:30

05:10 Beius
15:30

11:55 Cluj Napoca
16:00

10:33 Arad
16:00

05:10 Alesd
16:00

03:55 Oradea
16:50

10:33 Oradea
17:00

04:30 Oradea
17:00

10:33 Nadlac
17:10

11:55 Huedin
18:00

05:10 Oradea
18:30

05:10 Bors
18:40

11:55 Alesd
19:00

11:55 Oradea
19:30

11:55 Bors
19:45

05:10 Budapesta
23:00