Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Mainz > La adresa

La adresa

Mainz, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:50
13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal
13:20
17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut
13:40
21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei
14:00
13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman
18:55
09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Toplita 13:50 Radauti 14:20 Motca 13:50 Toplita 14:55 Roman 14:30 Gheorgheni 15:30 Focsani 15:10 Vanatori 16:10 Urziceni 16:15 Tecuci 16:50 Targoviste 15:55 Iasi 17:30 Tandarei 15:35 Botosani 18:10 Cernavoda 15:25 Darabani 19:00 Mangalia 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:55 Suceava 14:40 Pascani 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Bacau 14:40 Piatra Neamt 15:40 Ramnicu Sarat 16:40 Tulcea 16:20 Campina 16:25 Ianca 16:55 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 17:40 Lehliu 15:45 Harlau 18:20 Calarasi 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 14:10 Miercurea Ciuc 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 13:35 Onesti 14:30 Pascani 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Adjud 14:50 Bicaz 15:50 Buzau 16:30 Galati 16:30 Predeal 16:20 Faurei 17:10 Pitesti 16:05 Husi 17:50 Harsova 15:40 Flamanzi 18:30 Medgidia 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 13:40 Reghin 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 13:40 Reghin 14:50 Targu Frumos 14:20 Sovata 15:20 Marasesti 15:00 Poiana Largului 16:00 Ploiesti 16:35 Braila 16:40 Sinaia 15:50 Podu Iloaiei 17:20 Bucuresti 16:10 Barlad 18:00 Slobozia 15:20 Dorohoi 18:40 Constanta 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt)
Sosiri
De la Ora

16:30 Giurgiu 16:30 Constanta 16:30 Giurgiu 16:30 Constanta 16:30 Giurgiu 16:30 Giurgiu 16:30 Giurgiu 16:30 Constanta
00:00

11:30 Constanta
00:05

13:15 Braila
00:10

11:30 Mangalia
00:10

16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele
00:10

11:30 Medgidia
00:15

16:30 Corabia 16:30 Corabia 16:30 Corabia 16:30 Corabia 16:30 Corabia
00:20

16:30 Craiova 16:30 Craiova 16:30 Craiova 16:30 Craiova 16:30 Craiova
00:25

11:30 Cernavoda
00:30

16:30 Alexandria 16:30 Alexandria 16:30 Alexandria 16:30 Mangalia 16:30 Alexandria 16:30 Alexandria 16:30 Mangalia 16:30 Mangalia
00:30

13:15 Galati
00:40

16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Medgidia 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Medgidia 16:30 Medgidia
00:40

16:30 Slatina (Olt) 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Hirsova 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Hirsova 16:30 Hirsova 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Slatina (Olt)
00:50

13:15 Buzau
01:00

11:30 Giurgiu
01:00

16:30 Tandarei 16:30 Tandarei 16:30 Tandarei
01:00

11:30 Alexandria
01:05

11:30 Fetesti
01:10

16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi
01:10

10:30 Tulcea
01:15

05:30 Tulcea 05:30 Tulcea
01:15

11:30 Braila
01:20

16:30 Rovinari 16:30 Rovinari 16:30 Rovinari 16:30 Rovinari 16:30 Rovinari
01:20

10:30 Braila
01:20

05:30 Braila 05:30 Braila
01:20

13:15 Ramnicu Sarat
01:30

11:30 Tulcea
01:30

16:30 Isalnita 16:30 Isalnita 16:30 Isalnita 16:30 Isalnita 16:30 Isalnita
01:30

16:30 Targu Carbunesti 16:30 Targu Carbunesti 16:30 Targu Carbunesti 16:30 Targu Carbunesti 16:30 Targu Carbunesti
01:40

16:30 Motru 16:30 Motru 16:30 Motru 16:30 Motru 16:30 Motru
01:45

16:30 Resita 16:30 Resita 16:30 Resita 16:30 Resita 16:30 Resita
01:50

13:15 Tecuci
01:55

16:30 Caransebes 16:30 Caransebes 16:30 Caransebes 16:30 Caransebes 16:30 Caransebes
01:55

11:30 Calarasi
02:00

16:30 Lugoj 16:30 Lugoj 16:30 Lugoj 16:30 Slobozia 16:30 Lugoj 16:30 Slobozia 16:30 Lugoj 16:30 Slobozia
02:00

16:30 Timisoara 16:30 Timisoara 16:30 Timisoara 16:30 Timisoara 16:30 Timisoara
02:05

11:30 Galati
02:10

16:30 Arad 16:30 Arad 16:30 Arad 16:30 Arad 16:30 Bucuresti 16:30 Arad 16:30 Bucuresti 16:30 Bucuresti
02:10

13:15 Focsani
02:15

16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu
02:20

16:30 Petrosani 16:30 Petrosani 16:30 Petrosani 16:30 Petrosani 16:30 Petrosani
02:25

16:30 Hateg 16:30 Hateg 16:30 Hateg 16:30 Hateg 16:30 Hateg
02:30

05:30 Mangalia
02:30

16:30 Calan 16:30 Calan 16:30 Calan 16:30 Calan 16:30 Calan
02:40

13:15 Adjud
02:45

16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara
02:50

13:15 Barlad
03:00

11:30 Slobozia
03:00

16:30 Deva 16:30 Pitesti 16:30 Pitesti 16:30 Pitesti 16:30 Deva 16:30 Deva 16:30 Deva 16:30 Deva
03:00

10:30 Galati
03:00

05:30 Galati 05:30 Galati
03:00

11:30 Tecuci
03:10

16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Ramnicu Sarat
03:10

11:30 Ramnicu Sarat
03:20

16:30 Simeria 16:30 Simeria 16:30 Simeria 16:30 Simeria 16:30 Campina 16:30 Simeria 16:30 Campina 16:30 Campina
03:20

13:15 Husi
03:30

11:30 Barlad
03:30

16:30 Orastie 16:30 Orastie 16:30 Orastie 16:30 Orastie 16:30 Sinaia 16:30 Orastie 16:30 Sinaia 16:30 Sinaia
03:30

10:30 Ianca
03:30

05:30 Ianca 05:30 Ianca
03:30

13:15 Dorohoi
03:35

16:30 Sebes 16:30 Sebes 16:30 Predeal 16:30 Sebes 16:30 Predeal 16:30 Predeal 16:30 Sebes 16:30 Sebes
03:40

13:15 Onesti
03:45

11:30 Husi
03:50

16:30 Lancram 16:30 Brasov 16:30 Brasov 16:30 Lancram 16:30 Lancram 16:30 Lancram 16:30 Lancram 16:30 Brasov
03:50

13:15 Vaslui
04:00

11:30 Bucuresti
04:00

16:30 Alba Iulia 16:30 Vaslui 16:30 Alba Iulia 16:30 Alba Iulia 16:30 Targu Secuiesc 16:30 Tulcea 16:30 Alba Iulia 16:30 Targu Secuiesc 16:30 Alba Iulia 16:30 Targu Secuiesc
04:00

05:30 Constanta
04:00

16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Sfantu Gheorghe
04:05

13:15 Comanesti
04:10

11:30 Buzau
04:10

16:30 Covasna 16:30 Covasna 16:30 Covasna
04:10

13:15 Bucuresti
04:15

13:15 Moinesti
04:20

11:30 Focsani
04:20

16:30 Targu Ocna 16:30 Targu Ocna 16:30 Targu Ocna
04:20

05:30 Medgidia
04:20

13:15 Botosani
04:30

11:30 Vaslui
04:30

16:30 Teius 16:30 Teius 16:30 Teius 16:30 Braila 16:30 Teius 16:30 Teius 16:30 Onesti 16:30 Onesti 16:30 Onesti
04:30

10:30 Faurei
04:30

05:30 Calarasi 05:30 Faurei 05:30 Faurei
04:30

13:15 Craiova
04:35

11:30 Harlau
04:40

16:30 Comanesti 16:30 Comanesti 16:30 Comanesti
04:40

10:30 Tecuci
04:40

05:30 Tecuci 05:30 Tecuci
04:40

13:15 Iasi
04:45

16:30 Aiud 16:30 Aiud 16:30 Aiud 16:30 Aiud 16:30 Aiud
04:45

16:30 Moinesti 16:30 Moinesti 16:30 Moinesti
04:50

10:30 Barlad
04:50

05:30 Barlad 05:30 Barlad
04:50

13:15 Podu Iloaiei
05:00

11:30 Roman
05:00

16:30 Unirea 16:30 Fagaras 16:30 Unirea 16:30 Fagaras 16:30 Galati 16:30 Unirea 16:30 Unirea 16:30 Unirea 16:30 Fagaras
05:00

10:30 Mangalia
05:00

05:30 Cernavoda
05:00

13:15 Filiasi
05:05

13:15 Ploiesti
05:10

11:30 Adjud
05:10

16:30 Vestem 16:30 Vestem 16:30 Vestem
05:10

10:30 Constanta
05:10

05:30 Slobozia
05:10

11:30 Bacau
05:15

13:15 Suceava
05:20

11:30 Slatina (Olt)
05:20

16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Ramnicu Valcea
05:20

10:30 Medgidia
05:20

11:30 Radauti
05:25

13:15 Bacau
05:30

11:30 Iasi
05:30

16:30 Sibiu 16:30 Sibiu 16:30 Sibiu
05:30

10:30 Husi 10:30 Calarasi
05:30

05:30 Husi 05:30 Husi
05:30

11:30 Dorohoi
05:35

13:15 Negresti
05:40

11:30 Targu Frumos
05:40

16:30 Miercurea Sibiului 16:30 Miercurea Sibiului 16:30 Miercurea Sibiului
05:40

10:30 Cernavoda 10:30 Vaslui
05:40

05:30 Vaslui 05:30 Vaslui
05:40

13:15 Harlau
05:45

11:30 Targoviste
05:45

11:30 Urziceni
05:47

13:15 Constanta
05:50

11:30 Ploiesti
05:50

16:30 Sighisoara 16:30 Sighisoara 16:30 Sighisoara
05:50

10:30 Slobozia
05:50

11:30 Targu Neamt
05:55

11:30 Buhusi
05:57

11:30 Roznov
05:58

13:15 Campina
06:00

11:30 Piatra Neamt
06:00

16:30 Tecuci 16:30 Turda 16:30 Medias 16:30 Turda 16:30 Turda 16:30 Turda 16:30 Medias 16:30 Turda 16:30 Medias
06:00

10:30 Giurgiu 10:30 Iasi 10:30 Harsova
06:00

05:30 Giurgiu 05:30 Giurgiu 05:30 Iasi 05:30 Harsova 05:30 Iasi
06:00

13:15 Buhusi
06:05

13:15 Roznov
06:10

11:30 Onesti
06:10

16:30 Barlad
06:10

10:30 Podu Iloaiei 10:30 Alexandria 10:30 Lehliu
06:10

05:30 Podu Iloaiei 05:30 Podu Iloaiei 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria
06:10

13:15 Targu Frumos
06:15

10:30 Turnu Magurele
06:15

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele
06:15

13:15 Gura Humorului
06:20

11:30 Botosani
06:20

16:30 Husi
06:20

10:30 Caracal 10:30 Harlau 10:30 Tandarei
06:20

05:30 Caracal 05:30 Caracal 05:30 Harlau 05:30 Harlau
06:20

13:15 Falticeni
06:30

11:30 Pascani
06:30

16:30 Buzau
06:30

10:30 Slatina (Olt) 10:30 Bucuresti 10:30 Flamanzi
06:30

05:30 Slatina (Olt) 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Flamanzi 05:30 Flamanzi
06:30

13:15 Rovinari
06:35

13:15 Pascani
06:40

11:30 Craiova
06:40

16:30 Focsani
06:40

10:30 Botosani 10:30 Pitesti
06:40

05:30 Botosani 05:30 Botosani
06:40

13:15 Motca
06:45

10:30 Saveni
06:45

05:30 Saveni 05:30 Saveni
06:45

13:15 Piatra Neamt
06:50

11:30 Suceava
06:50

16:30 Marasesti
06:50

10:30 Darabani 10:30 Ramnicu Valcea
06:50

05:30 Darabani 05:30 Darabani
06:50

13:15 Roman
06:55

16:30 Adjud
06:55

13:15 Cristesti
07:00

11:30 Filiasi
07:00

16:30 Cluj Napoca 16:30 Sascut 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca
07:00

10:30 Targoviste 10:30 Craiova 10:30 Dorohoi
07:00

05:30 Lehliu 05:30 Dorohoi 05:30 Craiova 05:30 Craiova 05:30 Dorohoi
07:00

13:15 Targu Jiu
07:05

16:30 Bacau
07:05

13:15 Brasov
07:10

16:30 Roman
07:10

10:30 Vanatori 10:30 Sinaia 10:30 Filiasi
07:10

05:30 Vanatori 05:30 Tandarei 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Vanatori
07:10

11:30 Pitesti
07:20

16:30 Negresti
07:20

10:30 Predeal 10:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

13:15 Fetesti
07:30

11:30 Targu Secuiesc
07:30

16:30 Iasi
07:30

10:30 Rovinari 10:30 Campina
07:30

05:30 Rovinari 05:30 Rovinari
07:30

16:30 Podu Iloaiei
07:35

16:30 Deleni
07:40

10:30 Urziceni 10:30 Resita
07:40

05:30 Resita 05:30 Resita
07:40

16:30 Harlau
07:45

16:30 Targu Frumos
07:50

10:30 Ploiesti 10:30 Caransebes
07:50

05:30 Caransebes 05:30 Caransebes
07:50

16:30 Pascani
07:55

13:15 Targu Neamt
08:00

11:30 Brasov
08:00

16:30 Motca
08:00

10:30 Buzau 10:30 Targu Jiu
08:00

05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu 05:30 Bucuresti
08:00

11:30 Bicaz
08:10

16:30 Cristesti
08:10

10:30 Bumbesti Jiu 10:30 Ramnicu Sarat
08:10

05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Bumbesti Jiu
08:10

11:30 Ramnicu Valcea
08:15

16:30 Timisesti
08:15

11:30 Falticeni
08:20

16:30 Dumbrava
08:20

10:30 Petrosani 10:30 Focsani
08:20

05:30 Petrosani 05:30 Petrosani
08:20

13:15 Fagaras
08:30

11:30 Gura Humorului
08:30

16:30 Targu Neamt
08:30

10:30 Poiana Largului 10:30 Marasesti 10:30 Hateg
08:30

05:30 Poiana Largului 05:30 Poiana Largului 05:30 Pitesti 05:30 Hateg 05:30 Hateg
08:30

13:15 Petrosani
08:35

16:30 Piatra Neamt
08:35

10:30 Bicaz
08:35

05:30 Bicaz 05:30 Bicaz
08:35

11:30 Moinesti
08:40

16:30 Bicaz
08:40

10:30 Adjud 10:30 Piatra Neamt 10:30 Hunedoara
08:40

05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Piatra Neamt 05:30 Hunedoara 05:30 Piatra Neamt 05:30 Hunedoara
08:40

11:30 Fagaras
08:45

16:30 Poiana Largului
08:45

16:30 Durau
08:50

10:30 Deva 10:30 Bacau
08:50

05:30 Targoviste 05:30 Deva 05:30 Deva
08:50

16:30 Borsec
08:55

11:30 Comanesti
09:00

16:30 Toplita
09:00

10:30 Lugoj 10:30 Gheorgheni 10:30 Roman
09:00

05:30 Lugoj 05:30 Gheorgheni 05:30 Gheorgheni 05:30 Sinaia 05:30 Lugoj
09:00

16:30 Miercurea Ciuc
09:05

11:30 Targu Jiu
09:10

16:30 Sfantu Gheorghe
09:10

10:30 Targu Frumos 10:30 Sovata 10:30 Timisoara
09:10

05:30 Predeal 05:30 Sovata 05:30 Timisoara 05:30 Timisoara 05:30 Sovata
09:10

16:30 Morareni
09:15

11:30 Campulung Moldovenesc
09:20

16:30 Reghin
09:20

10:30 Pascani 10:30 Arad
09:20

05:30 Campina 05:30 Arad 05:30 Arad
09:20

16:30 Medias
09:25

13:15 Poiana Largului
09:30

11:30 Targu Ocna
09:30

16:30 Sighisoara
09:30

10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Chisineu Cris 10:30 Motca
09:30

05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Chisineu Cris 05:30 Chisineu Cris 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Urziceni
09:30

13:15 Hateg
09:35

11:30 Gheorgheni
09:35

16:30 Targu Mures
09:35

11:30 Reghin
09:40

16:30 Falticeni
09:40

10:30 Odorheiu Secuiesc 10:30 Targu Neamt
09:40

05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Ploiesti 05:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:15 Sibiu
09:45

11:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

16:30 Suceava
09:45

16:30 Veresti
09:50

10:30 Salonta 10:30 Falticeni 10:30 Toplita
09:50

05:30 Salonta 05:30 Toplita 05:30 Buzau 05:30 Toplita 05:30 Salonta
09:50

16:30 Darabani
09:55

10:30 Suceava
09:55

13:15 Hunedoara
10:00

11:30 Toplita Gara
10:00

16:30 Botosani
10:00

10:30 Reghin 10:30 Gilau 10:30 Radauti
10:00

05:30 Reghin 05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Gilau 05:30 Gilau 05:30 Reghin
10:00

16:30 Gura Humorului
10:05

10:30 Gura Humorului
10:05

11:30 Sighisoara
10:10

16:30 Campulung Moldovenesc
10:10

10:30 Onesti 10:30 Campulung Moldovenesc
10:10

05:30 Onesti 05:30 Onesti 05:30 Focsani
10:10

11:30 Orastie
10:15

16:30 Iacobeni
10:15

11:30 Deva
10:20

16:30 Borsa
10:20

10:30 Vatra Dornei 10:30 Moinesti
10:20

05:30 Moinesti 05:30 Marasesti 05:30 Moinesti
10:20

11:30 Caransebes
10:25

16:30 Vatra Dornei
10:25

13:15 Sebes
10:30

11:30 Targu Mures
10:30

16:30 Prundu Bargaului
10:30

10:30 Comanesti 10:30 Prundu Bargaului
10:30

05:30 Comanesti 05:30 Adjud 05:30 Comanesti
10:30

11:30 Vatra Dornei
10:35

16:30 Beclean
10:35

16:30 Baia Mare
10:40

10:30 Covasna 10:30 Nasaud
10:40

05:30 Covasna 05:30 Covasna 05:30 Bacau
10:40

16:30 Dej
10:45

10:30 Bistrita 10:30 Targu Secuiesc
10:50

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Roman
10:50

16:30 Cluj Napoca
10:55

05:30 Targu Frumos
10:55

11:30 Resita
11:00

16:30 Cluj Napoca
11:00

10:30 Brasov 10:30 Beclean
11:00

05:30 Brasov 05:30 Pascani 05:30 Brasov
11:00

11:30 Blaj
11:10

10:30 Fagaras 10:30 Dej
11:10

05:30 Fagaras 05:30 Fagaras 05:30 Pascani
11:10

11:30 Sibiu
11:15

10:30 Sibiu 10:30 Gherla
11:20

05:30 Sibiu 05:30 Sibiu 05:30 Motca
11:20

10:30 Sebes
11:25

05:30 Sebes 05:30 Sebes
11:25

13:15 Toplita
11:30

11:30 Medias
11:30

10:30 Alba Iulia
11:30

05:30 Alba Iulia 05:30 Targu Neamt 05:30 Alba Iulia
11:30

11:30 Sebes
11:35

10:30 Teius
11:35

05:30 Teius 05:30 Teius
11:35

10:30 Aiud
11:40

05:30 Aiud 05:30 Falticeni 05:30 Aiud
11:40

10:30 Targu Mures
11:50

05:30 Targu Mures 05:30 Suceava 05:30 Targu Mures
11:50

05:30 Radauti
11:55

13:15 Deva
12:00

11:30 Alba Iulia
12:00

16:30 Gilau
12:00

10:30 Turda
12:00

05:30 Turda 05:30 Gura Humorului 05:30 Turda
12:00

11:30 Bistrita
12:10

05:30 Campulung Moldovenesc
12:10

11:30 Lugoj
12:20

05:30 Vatra Dornei
12:20

05:30 Prundu Bargaului
12:25

13:15 Reghin
12:30

11:30 Aiud
12:30

05:30 Nasaud
12:30

11:30 Beclean
12:35

05:30 Bistrita
12:35

05:30 Beclean
12:40

05:30 Dej
12:50

11:30 Dej
13:00

16:30 Huedin
13:00

05:30 Gherla
13:10

11:30 Turda
13:15

13:15 Alba Iulia
13:30

11:30 Gherla
13:30

10:30 Cluj Napoca
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:30

05:30 Bontida
13:40

05:30 Baia Mare
13:50

10:30 Bontida
13:55

11:30 Cluj Napoca
14:00

16:30 Negreni
14:00

10:30 Baia Mare
14:00

05:30 Satu Mare
14:00

11:30 Timisoara
14:10

10:30 Satu Mare
14:10

13:15 Targu Mures
14:30

05:30 Zalau
14:40

13:15 Aiud
14:45

13:15 Ludus
15:00

11:30 Huedin
15:00

16:30 Piatra Craiului
15:00

10:30 Zalau
15:00

05:30 Huedin
15:00

13:15 Turda
15:30

16:30 Beius
15:30

13:15 Cluj Napoca
16:00

11:30 Arad
16:00

16:30 Alesd
16:00

10:30 Huedin
16:00

05:30 Alesd
16:00

11:30 Oradea
17:00

10:30 Alesd
17:00

11:30 Nadlac
17:10

13:15 Huedin
18:00

16:30 Oradea
18:30

16:30 Bors
18:40

13:15 Alesd
19:00

10:30 Oradea
19:00

13:15 Oradea
19:30

13:15 Bors
19:45

05:30 Oradea
20:00

16:30 Budapesta
23:00