Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Mannheim > La adresa

La adresa

Mannheim, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
13:30
13:40 Reghin 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 13:30 Onesti 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani
13:35
21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei
13:50
16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila
17:30
10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 22:00 Barlad 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 21:30 Husi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 21:00 Vaslui
17:30
21:30 Husi 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 16:00 Ploiesti 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:00 Vaslui 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 16:30 Bucuresti 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Piatra Neamt 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 22:00 Barlad 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 21:30 Husi
18:30
14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 19:00 Mangalia 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 18:30 Medgidia 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 18:40 Constanta 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia
Sosiri
De la Ora

11:40 Constanta
00:05

13:20 Braila
00:10

11:40 Mangalia
00:10

11:40 Medgidia
00:15

11:40 Cernavoda
00:30

13:20 Galati
00:40

13:20 Buzau
01:00

11:40 Giurgiu
01:00

11:40 Alexandria
01:05

11:40 Fetesti
01:10

09:00 Tulcea 09:00 Tulcea 09:00 Tulcea
01:15

06:00 Tulcea 06:00 Tulcea 06:00 Tulcea 06:00 Tulcea
01:15

11:40 Braila
01:20

09:00 Braila 09:00 Braila 09:00 Braila
01:20

06:00 Braila 06:00 Braila 06:00 Braila 06:00 Braila
01:20

13:20 Ramnicu Sarat
01:30

11:40 Tulcea
01:30

13:20 Tecuci
01:55

11:40 Calarasi
02:00

11:40 Galati
02:10

13:20 Focsani
02:15

06:00 Mangalia
02:30

13:20 Adjud
02:45

13:20 Barlad
03:00

11:40 Slobozia
03:00

09:00 Galati 09:00 Galati 09:00 Galati
03:00

06:00 Galati 06:00 Galati 06:00 Galati 06:00 Galati
03:00

11:40 Tecuci
03:10

11:40 Ramnicu Sarat
03:20

13:20 Husi
03:30

11:40 Barlad
03:30

09:00 Ianca 09:00 Ianca 09:00 Ianca
03:30

06:00 Ianca 06:00 Ianca 06:00 Ianca 06:00 Ianca
03:30

13:20 Dorohoi
03:35

13:20 Onesti
03:45

11:40 Husi
03:50

13:20 Vaslui
04:00

11:40 Bucuresti
04:00

06:00 Constanta
04:00

13:20 Comanesti
04:10

11:40 Buzau
04:10

13:20 Bucuresti
04:15

13:20 Moinesti
04:20

11:40 Focsani
04:20

06:00 Medgidia
04:20

13:20 Botosani
04:30

11:40 Vaslui
04:30

09:00 Faurei 09:00 Faurei 09:00 Faurei
04:30

06:00 Faurei 06:00 Faurei 06:00 Faurei 06:00 Faurei 06:00 Calarasi
04:30

13:20 Craiova
04:35

11:40 Harlau
04:40

09:00 Tecuci 09:00 Tecuci 09:00 Tecuci
04:40

06:00 Tecuci 06:00 Tecuci 06:00 Tecuci 06:00 Tecuci
04:40

13:20 Iasi
04:45

09:00 Barlad 09:00 Barlad 09:00 Barlad
04:50

06:00 Barlad 06:00 Barlad 06:00 Barlad 06:00 Barlad
04:50

15:30 Barlad
05:00

13:20 Podu Iloaiei
05:00

15:30 Barlad
05:00

11:40 Roman
05:00

09:00 Mangalia
05:00

06:00 Cernavoda
05:00

13:20 Filiasi
05:05

13:20 Ploiesti
05:10

11:40 Adjud
05:10

09:00 Constanta
05:10

06:00 Slobozia
05:10

11:40 Bacau
05:15

13:20 Suceava
05:20

11:40 Slatina (Olt)
05:20

09:00 Medgidia
05:20

11:40 Radauti
05:25

15:30 Husi
05:30

13:20 Bacau
05:30

15:30 Husi
05:30

11:40 Iasi
05:30

09:00 Calarasi 09:00 Husi 09:00 Husi 09:00 Husi
05:30

06:00 Husi 06:00 Husi 06:00 Husi 06:00 Husi
05:30

11:40 Dorohoi
05:35

13:20 Negresti
05:40

11:40 Targu Frumos
05:40

09:00 Cernavoda 09:00 Vaslui 09:00 Vaslui 09:00 Vaslui
05:40

06:00 Vaslui 06:00 Vaslui 06:00 Vaslui 06:00 Vaslui
05:40

13:20 Harlau
05:45

11:40 Targoviste
05:45

11:40 Urziceni
05:47

13:20 Constanta
05:50

11:40 Ploiesti
05:50

09:00 Slobozia
05:50

11:40 Targu Neamt
05:55

11:40 Buhusi
05:57

11:40 Roznov
05:58

13:20 Campina
06:00

11:40 Piatra Neamt
06:00

09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi 09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Harsova
06:00

06:00 Harsova 06:00 Giurgiu 06:00 Iasi 06:00 Iasi 06:00 Iasi 06:00 Giurgiu 06:00 Giurgiu 06:00 Iasi 06:00 Giurgiu
06:00

13:20 Buhusi
06:05

13:20 Roznov
06:10

11:40 Onesti
06:10

09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Lehliu 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Podu Iloaiei
06:10

06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Podu Iloaiei 06:00 Podu Iloaiei 06:00 Podu Iloaiei 06:00 Podu Iloaiei
06:10

13:20 Targu Frumos
06:15

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:15

06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele
06:15

13:20 Gura Humorului
06:20

11:40 Botosani
06:20

09:00 Tandarei 09:00 Caracal 09:00 Caracal 09:00 Caracal 09:00 Harlau 09:00 Harlau 09:00 Harlau
06:20

06:00 Caracal 06:00 Caracal 06:00 Caracal 06:00 Caracal 06:00 Harlau 06:00 Harlau 06:00 Harlau 06:00 Harlau
06:20

13:20 Falticeni
06:30

11:40 Pascani
06:30

09:00 Flamanzi 09:00 Flamanzi 09:00 Flamanzi 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Bucuresti
06:30

06:00 Flamanzi 06:00 Flamanzi 06:00 Flamanzi 06:00 Flamanzi 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt)
06:30

13:20 Rovinari
06:35

13:20 Pascani
06:40

11:40 Craiova
06:40

09:00 Botosani 09:00 Botosani 09:00 Botosani 09:00 Pitesti
06:40

06:00 Botosani 06:00 Botosani 06:00 Botosani 06:00 Botosani
06:40

15:30 Vaslui
06:45

13:20 Motca
06:45

15:30 Vaslui
06:45

09:00 Saveni 09:00 Saveni 09:00 Saveni
06:45

06:00 Saveni 06:00 Saveni 06:00 Saveni 06:00 Saveni
06:45

13:20 Piatra Neamt
06:50

11:40 Suceava
06:50

09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Darabani 09:00 Darabani 09:00 Darabani
06:50

06:00 Darabani 06:00 Darabani 06:00 Darabani 06:00 Darabani
06:50

13:20 Roman
06:55

13:20 Cristesti
07:00

11:40 Filiasi
07:00

09:00 Targoviste 09:00 Dorohoi 09:00 Craiova 09:00 Craiova 09:00 Dorohoi 09:00 Dorohoi 09:00 Craiova
07:00

06:00 Craiova 06:00 Dorohoi 06:00 Dorohoi 06:00 Craiova 06:00 Dorohoi 06:00 Craiova 06:00 Craiova 06:00 Dorohoi 06:00 Lehliu
07:00

13:20 Targu Jiu
07:05

13:20 Brasov
07:10

09:00 Vanatori 09:00 Vanatori 09:00 Vanatori 09:00 Sinaia 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi
07:10

06:00 Vanatori 06:00 Vanatori 06:00 Vanatori 06:00 Vanatori 06:00 Tandarei 06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Filiasi
07:10

11:40 Pitesti
07:20

09:00 Predeal 09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

06:00 Drobeta Turnu Severin 06:00 Drobeta Turnu Severin 06:00 Drobeta Turnu Severin 06:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

15:30 Botosani
07:30

13:20 Fetesti
07:30

15:30 Botosani
07:30

11:40 Targu Secuiesc
07:30

09:00 Campina 09:00 Rovinari 09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
07:30

06:00 Rovinari 06:00 Rovinari 06:00 Rovinari 06:00 Rovinari
07:30

09:00 Urziceni 09:00 Resita 09:00 Resita 09:00 Resita
07:40

06:00 Resita 06:00 Resita 06:00 Resita 06:00 Resita
07:40

09:00 Ploiesti 09:00 Caransebes 09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:50

06:00 Caransebes 06:00 Caransebes 06:00 Caransebes 06:00 Caransebes
07:50

15:30 Harlau 15:30 Iasi
08:00

13:20 Targu Neamt
08:00

15:30 Iasi 15:30 Harlau
08:00

11:40 Brasov
08:00

09:00 Buzau 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:00

06:00 Bucuresti 06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu
08:00

11:40 Bicaz
08:10

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Bumbesti Jiu
08:10

06:00 Bumbesti Jiu 06:00 Bumbesti Jiu 06:00 Bumbesti Jiu 06:00 Bumbesti Jiu
08:10

11:40 Ramnicu Valcea
08:15

11:40 Falticeni
08:20

09:00 Focsani 09:00 Petrosani 09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
08:20

06:00 Petrosani 06:00 Petrosani 06:00 Petrosani 06:00 Petrosani
08:20

15:30 Podu Iloaiei 15:30 Braila
08:30

13:20 Fagaras
08:30

15:30 Braila 15:30 Podu Iloaiei
08:30

11:40 Gura Humorului
08:30

09:00 Hateg 09:00 Hateg 09:00 Hateg 09:00 Poiana Largului 09:00 Poiana Largului 09:00 Poiana Largului 09:00 Marasesti
08:30

06:00 Pitesti 06:00 Hateg 06:00 Hateg 06:00 Hateg 06:00 Hateg 06:00 Poiana Largului 06:00 Poiana Largului 06:00 Poiana Largului 06:00 Poiana Largului
08:30

13:20 Petrosani
08:35

09:00 Bicaz 09:00 Bicaz 09:00 Bicaz
08:35

06:00 Bicaz 06:00 Bicaz 06:00 Bicaz 06:00 Bicaz
08:35

11:40 Moinesti
08:40

09:00 Adjud 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara
08:40

06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara 06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara 06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara 06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara
08:40

15:30 Targu Frumos
08:45

15:30 Targu Frumos
08:45

11:40 Fagaras
08:45

09:00 Bacau 09:00 Deva 09:00 Deva 09:00 Deva
08:50

06:00 Targoviste 06:00 Deva 06:00 Deva 06:00 Deva 06:00 Deva
08:50

15:30 Piatra Neamt 15:30 Galati
09:00

15:30 Piatra Neamt 15:30 Galati
09:00

11:40 Comanesti
09:00

09:00 Roman 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj 09:00 Gheorgheni 09:00 Gheorgheni 09:00 Gheorgheni
09:00

06:00 Sinaia 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Gheorgheni 06:00 Gheorgheni 06:00 Gheorgheni 06:00 Gheorgheni
09:00

11:40 Targu Jiu
09:10

09:00 Sovata 09:00 Timisoara 09:00 Timisoara 09:00 Sovata 09:00 Sovata 09:00 Timisoara 09:00 Targu Frumos
09:10

06:00 Predeal 06:00 Sovata 06:00 Timisoara 06:00 Sovata 06:00 Sovata 06:00 Timisoara 06:00 Timisoara 06:00 Sovata 06:00 Timisoara
09:10

15:30 Pascani 15:30 Pascani
09:15

15:30 Pascani 15:30 Pascani
09:15

11:40 Campulung Moldovenesc
09:20

09:00 Pascani 09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Arad
09:20

06:00 Campina 06:00 Arad 06:00 Arad 06:00 Arad 06:00 Arad
09:20

13:20 Poiana Largului
09:30

11:40 Targu Ocna
09:30

09:00 Motca 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Chisineu Cris 09:00 Chisineu Cris 09:00 Chisineu Cris
09:30

06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Urziceni 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Chisineu Cris 06:00 Chisineu Cris 06:00 Chisineu Cris 06:00 Chisineu Cris
09:30

13:20 Hateg
09:35

11:40 Gheorgheni
09:35

11:40 Reghin
09:40

09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Targu Neamt
09:40

06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Ploiesti 06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:20 Sibiu
09:45

11:40 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:00 Salonta 09:00 Salonta 09:00 Salonta 09:00 Falticeni 09:00 Toplita 09:00 Toplita 09:00 Toplita
09:50

06:00 Salonta 06:00 Salonta 06:00 Salonta 06:00 Salonta 06:00 Toplita 06:00 Buzau 06:00 Toplita 06:00 Toplita 06:00 Toplita
09:50

09:00 Suceava
09:55

15:30 Tecuci 15:30 Roman 15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Ramnicu Sarat
10:00

13:20 Hunedoara
10:00

15:30 Roman 15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Tecuci
10:00

11:40 Toplita Gara
10:00

09:00 Reghin 09:00 Gilau 09:00 Gilau 09:00 Reghin 09:00 Radauti 09:00 Reghin 09:00 Gilau
10:00

06:00 Reghin 06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Gilau 06:00 Reghin 06:00 Reghin 06:00 Gilau 06:00 Gilau 06:00 Reghin 06:00 Gilau
10:00

09:00 Gura Humorului
10:05

11:40 Sighisoara
10:10

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Campulung Moldovenesc
10:10

06:00 Onesti 06:00 Focsani 06:00 Onesti 06:00 Onesti 06:00 Onesti
10:10

11:40 Orastie
10:15

11:40 Deva
10:20

09:00 Vatra Dornei 09:00 Moinesti 09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:20

06:00 Moinesti 06:00 Marasesti 06:00 Moinesti 06:00 Moinesti 06:00 Moinesti
10:20

11:40 Caransebes
10:25

15:30 Focsani 15:30 Marasesti 15:30 Focsani 15:30 Bucuresti 15:30 Bucuresti
10:30

13:20 Sebes
10:30

15:30 Bucuresti 15:30 Marasesti 15:30 Bucuresti 15:30 Focsani 15:30 Focsani
10:30

11:40 Targu Mures
10:30

09:00 Prundu Bargaului 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:30

06:00 Comanesti 06:00 Comanesti 06:00 Adjud 06:00 Comanesti 06:00 Comanesti
10:30

11:40 Vatra Dornei
10:35

09:00 Covasna 09:00 Covasna 09:00 Nasaud 09:00 Covasna
10:40

06:00 Bacau 06:00 Covasna 06:00 Covasna 06:00 Covasna 06:00 Covasna
10:40

15:30 Bacau
10:45

15:30 Bacau
10:45

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Bistrita
10:50

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Roman
10:50

06:00 Targu Frumos
10:55

15:30 Targu Neamt 15:30 Adjud
11:00

15:30 Targu Neamt 15:30 Adjud
11:00

11:40 Resita
11:00

09:00 Brasov 09:00 Brasov 09:00 Beclean 09:00 Brasov
11:00

06:00 Pascani 06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Brasov
11:00

11:40 Blaj
11:10

09:00 Dej 09:00 Fagaras 09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
11:10

06:00 Fagaras 06:00 Fagaras 06:00 Fagaras 06:00 Fagaras 06:00 Pascani
11:10

11:40 Sibiu
11:15

09:00 Sibiu 09:00 Sibiu 09:00 Gherla 09:00 Sibiu
11:20

06:00 Motca 06:00 Sibiu 06:00 Sibiu 06:00 Sibiu 06:00 Sibiu
11:20

09:00 Sebes 09:00 Sebes 09:00 Sebes
11:25

06:00 Sebes 06:00 Sebes 06:00 Sebes 06:00 Sebes
11:25

15:30 Ploiesti 15:30 Ploiesti
11:30

13:20 Toplita
11:30

15:30 Ploiesti 15:30 Ploiesti
11:30

11:40 Medias
11:30

09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia
11:30

06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia 06:00 Targu Neamt
11:30

11:40 Sebes
11:35

09:00 Teius 09:00 Teius 09:00 Teius
11:35

06:00 Teius 06:00 Teius 06:00 Teius 06:00 Teius
11:35

09:00 Aiud 09:00 Aiud 09:00 Aiud
11:40

06:00 Aiud 06:00 Falticeni 06:00 Aiud 06:00 Aiud 06:00 Aiud
11:40

09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures
11:50

06:00 Targu Mures 06:00 Suceava 06:00 Targu Mures 06:00 Targu Mures 06:00 Targu Mures
11:50

06:00 Radauti
11:55

15:30 Onesti 15:30 Falticeni
12:00

13:20 Deva
12:00

15:30 Onesti 15:30 Falticeni
12:00

11:40 Alba Iulia
12:00

09:00 Turda 09:00 Turda 09:00 Turda
12:00

06:00 Turda 06:00 Turda 06:00 Turda 06:00 Turda 06:00 Gura Humorului
12:00

11:40 Bistrita
12:10

06:00 Campulung Moldovenesc
12:10

15:30 Suceava
12:20

15:30 Suceava
12:20

11:40 Lugoj
12:20

06:00 Vatra Dornei
12:20

06:00 Prundu Bargaului
12:25

15:30 Oituz
12:30

13:20 Reghin
12:30

15:30 Oituz
12:30

11:40 Aiud
12:30

06:00 Nasaud
12:30

11:40 Beclean
12:35

06:00 Bistrita
12:35

06:00 Beclean
12:40

06:00 Dej
12:50

15:30 Gura Humorului
13:00

15:30 Gura Humorului
13:00

11:40 Dej
13:00

15:30 Frasin
13:05

15:30 Frasin
13:05

06:00 Gherla
13:10

15:30 Vama
13:15

15:30 Vama
13:15

11:40 Turda
13:15

15:30 Targu Secuiesc 15:30 Campulung Moldovenesc
13:30

13:20 Alba Iulia
13:30

15:30 Targu Secuiesc 15:30 Campulung Moldovenesc
13:30

11:40 Gherla
13:30

09:00 Cluj Napoca
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:30

06:00 Bontida
13:40

06:00 Baia Mare
13:50

09:00 Bontida
13:55

11:40 Cluj Napoca
14:00

09:00 Baia Mare
14:00

06:00 Satu Mare
14:00

11:40 Timisoara
14:10

09:00 Satu Mare
14:10

15:30 Brasov 15:30 Vatra Dornei
14:30

13:20 Targu Mures
14:30

15:30 Brasov 15:30 Vatra Dornei
14:30

06:00 Zalau
14:40

13:20 Aiud
14:45

15:30 Codlea
15:00

13:20 Ludus
15:00

15:30 Codlea
15:00

11:40 Huedin
15:00

09:00 Zalau
15:00

06:00 Huedin
15:00

13:20 Turda
15:30

15:30 Fagaras
15:50

15:30 Fagaras
15:50

13:20 Cluj Napoca
16:00

11:40 Arad
16:00

09:00 Huedin
16:00

06:00 Alesd
16:00

15:30 Baia Mare 15:30 Baia Mare 15:30 Bistrita
16:30

15:30 Bistrita 15:30 Baia Mare 15:30 Baia Mare
16:30

15:30 Avrig
16:40

15:30 Avrig
16:40

15:30 Targu Mures 15:30 Beclean 15:30 Targu Mures
17:00

15:30 Targu Mures 15:30 Targu Mures 15:30 Beclean
17:00

11:40 Oradea
17:00

09:00 Alesd
17:00

11:40 Nadlac
17:10

15:30 Sibiu
17:15

15:30 Sibiu
17:15

15:30 Dej
17:20

15:30 Dej
17:20

15:30 Turda 15:30 Turda
17:30

15:30 Turda 15:30 Turda
17:30

15:30 Gherla
17:35

15:30 Gherla
17:35

15:30 Cluj Napoca 15:30 Alba Iulia 15:30 Satu Mare 15:30 Sebes 15:30 Alba Iulia 15:30 Satu Mare
18:00

13:20 Huedin
18:00

15:30 Sebes 15:30 Alba Iulia 15:30 Satu Mare 15:30 Satu Mare 15:30 Cluj Napoca 15:30 Alba Iulia
18:00

15:30 Orastie
18:30

15:30 Orastie
18:30

15:30 Carei 15:30 Carei
18:45

15:30 Carei 15:30 Carei
18:45

15:30 Simeria 15:30 Huedin
19:00

13:20 Alesd
19:00

15:30 Huedin 15:30 Simeria
19:00

09:00 Oradea
19:00

15:30 Deva
19:30

13:20 Oradea
19:30

15:30 Deva
19:30

13:20 Bors
19:45

15:30 Oradea
20:00

15:30 Oradea
20:00

06:00 Oradea
20:00

15:30 Timisoara
21:00

15:30 Timisoara
21:00

15:30 Arad
22:00

15:30 Arad
22:00

15:30 Nadlac
23:00

15:30 Nadlac
23:00