Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Neuwied > La adresa

La adresa

Neuwied, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:20
19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni
11:20
10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava
12:00
20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj
Sosiri
De la Ora

12:40 Schwechat
03:50

17:30 Tulcea
04:00

17:30 Braila
04:30

14:05 Tulcea
04:50

12:40 Braila 12:40 Focsani
05:00

14:05 Giurgiu 14:05 Braila 14:05 Giurgiu
05:00

17:30 Galati
05:00

14:05 Galati 14:05 Turnu Magurele 14:05 Turnu Magurele
05:10

12:40 Tecuci
05:20

14:05 Corabia 14:05 Tecuci 14:05 Corabia
05:20

12:40 Galati
05:30

14:05 Alexandria 14:05 Alexandria 14:05 Barlad
05:30

12:40 Marasesti
05:40

14:05 Slatina (Olt) 14:05 Husi 14:05 Slatina (Olt)
05:40

14:05 Buzau
05:45

14:05 Focsani
05:50

12:40 Saveni 12:40 Adjud 12:40 Barlad
06:00

14:05 Craiova 14:05 Constanta 14:05 Craiova 14:05 Marasesti 14:05 Constanta
06:00

17:30 Giurgiu 17:30 Tecuci 17:30 Giurgiu 17:30 Constanta 17:30 Constanta
06:00

14:05 Mangalia 14:05 Mangalia
06:05

12:40 Husi
06:10

14:05 Adjud 14:05 Filiasi 14:05 Filiasi
06:10

17:30 Turnu Magurele 17:30 Turnu Magurele 17:30 Barlad
06:10

14:05 Medgidia 14:05 Medgidia
06:15

14:05 Rovinari 14:05 Rovinari 14:05 Hirsova 14:05 Hirsova
06:20

17:30 Corabia 17:30 Husi 17:30 Corabia
06:20

14:05 Tandarei 14:05 Tandarei
06:25

12:40 Botosani
06:30

14:05 Isalnita 14:05 Sascut 14:05 Isalnita 14:05 Slobozia 14:05 Slobozia
06:30

17:30 Mangalia 17:30 Alexandria 17:30 Buzau 17:30 Mangalia 17:30 Alexandria
06:30

14:05 Targu Carbunesti 14:05 Targu Carbunesti
06:40

17:30 Filiasi 17:30 Focsani 17:30 Medgidia 17:30 Filiasi 17:30 Medgidia
06:40

14:05 Motru 14:05 Motru
06:45

14:05 Resita 14:05 Bacau 14:05 Resita
06:50

17:30 Hirsova 17:30 Slatina (Olt) 17:30 Hirsova 17:30 Slatina (Olt) 17:30 Marasesti
06:50

14:05 Caransebes 14:05 Caransebes 14:05 Roman
06:55

17:30 Adjud
06:55

12:40 Iasi 12:40 Harlau 12:40 Vaslui
07:00

14:05 Lugoj 14:05 Vaslui 14:05 Bucuresti 14:05 Bucuresti 14:05 Lugoj
07:00

17:30 Sascut 17:30 Tandarei 17:30 Craiova 17:30 Tandarei 17:30 Craiova
07:00

14:05 Timisoara 14:05 Timisoara
07:05

17:30 Bacau
07:05

14:05 Negresti 14:05 Arad 14:05 Arad
07:10

17:30 Filiasi 17:30 Filiasi 17:30 Roman
07:10

12:40 Cotnari
07:15

17:30 Vaslui
07:15

14:05 Targu Jiu 14:05 Iasi 14:05 Targu Jiu
07:20

17:30 Rovinari 17:30 Negresti 17:30 Rovinari
07:20

14:05 Petrosani 14:05 Petrosani
07:25

12:40 Targu Frumos 12:40 Suceava
07:30

14:05 Hateg 14:05 Pitesti 14:05 Podu Iloaiei 14:05 Hateg 14:05 Pitesti
07:30

17:30 Iasi 17:30 Isalnita 17:30 Isalnita
07:30

14:05 Deleni
07:35

17:30 Podu Iloaiei
07:35

14:05 Calan 14:05 Hirlau 14:05 Calan
07:40

17:30 Targu Carbunesti 17:30 Deleni 17:30 Targu Carbunesti
07:40

17:30 Motru 17:30 Harlau 17:30 Motru
07:45

14:05 Ploiesti 14:05 Hunedoara 14:05 Ploiesti 14:05 Hunedoara
07:50

17:30 Resita 17:30 Targu Frumos 17:30 Resita
07:50

14:05 Targu Frumos
07:55

17:30 Caransebes 17:30 Caransebes 17:30 Pascani
07:55

12:40 Negresti 12:40 Targu Ocna 12:40 Pascani
08:00

14:05 Deva 14:05 Pascani 14:05 Ramnicu Sarat 14:05 Deva 14:05 Ramnicu Sarat
08:00

17:30 Slobozia 17:30 Slobozia 17:30 Lugoj 17:30 Motca 17:30 Lugoj
08:00

17:30 Timisoara 17:30 Timisoara
08:05

14:05 Campina 14:05 Campina 14:05 Motca
08:10

17:30 Arad 17:30 Bucuresti 17:30 Cristesti 17:30 Arad 17:30 Bucuresti
08:10

14:05 Cristesti
08:15

17:30 Timisesti
08:15

14:05 Sinaia 14:05 Timisesti 14:05 Sinaia
08:20

17:30 Targu Jiu 17:30 Targu Jiu 17:30 Dumbrava
08:20

14:05 Dumbrava
08:25

17:30 Petrosani 17:30 Petrosani
08:25

14:05 Targu Neamt 14:05 Simeria 14:05 Predeal 14:05 Predeal 14:05 Simeria
08:30

17:30 Hateg 17:30 Hateg 17:30 Targu Neamt
08:30

17:30 Piatra Neamt
08:35

14:05 Orastie 14:05 Orastie
08:40

17:30 Bicaz 17:30 Calan 17:30 Calan
08:40

17:30 Poiana Largului
08:45

14:05 Piatra Neamt 14:05 Sebes 14:05 Sebes
08:50

17:30 Hunedoara 17:30 Durau 17:30 Hunedoara
08:50

17:30 Borsec
08:55

12:40 Roman 12:40 Comanesti
09:00

14:05 Lancram 14:05 Brasov 14:05 Brasov 14:05 Bicaz 14:05 Lancram
09:00

17:30 Pitesti 17:30 Toplita 17:30 Deva 17:30 Pitesti 17:30 Deva
09:00

17:30 Miercurea Ciuc
09:05

14:05 Targu Secuiesc 14:05 Targu Secuiesc 14:05 Poiana Largului
09:10

17:30 Ramnicu Sarat 17:30 Sfantu Gheorghe 17:30 Ramnicu Sarat
09:10

17:30 Morareni
09:15

12:40 Girov
09:20

14:05 Durau 14:05 Sfantu Gheorghe 14:05 Sfantu Gheorghe
09:20

17:30 Reghin 17:30 Campina 17:30 Campina
09:20

14:05 Toplita
09:25

17:30 Medias
09:25

14:05 Miercurea Ciuc 14:05 Alba Iulia 14:05 Covasna 14:05 Covasna 14:05 Alba Iulia
09:30

17:30 Sinaia 17:30 Sighisoara 17:30 Sinaia
09:30

14:05 Sfantu Gheorghe
09:35

17:30 Targu Mures
09:35

14:05 Morareni
09:38

14:05 Teius 14:05 Targu Ocna 14:05 Targu Ocna 14:05 Teius
09:40

17:30 Predeal 17:30 Falticeni 17:30 Predeal
09:40

14:05 Reghin
09:41

14:05 Medias
09:44

17:30 Suceava
09:45

14:05 Sighisoara
09:48

14:05 Onesti 14:05 Onesti 14:05 Aiud 14:05 Aiud
09:50

17:30 Brasov 17:30 Brasov 17:30 Veresti
09:50

14:05 Targu Mures
09:55

17:30 Darabani
09:55

12:40 Piatra Neamt 12:40 Miercurea Ciuc 12:40 Targu Neamt 12:40 Bacau 12:40 Gura Humorului
10:00

14:05 Falticeni 14:05 Unirea 14:05 Comanesti 14:05 Comanesti 14:05 Unirea
10:00

17:30 Targu Secuiesc 17:30 Targu Secuiesc 17:30 Botosani
10:00

14:05 Suceava
10:05

17:30 Gura Humorului 17:30 Sfantu Gheorghe 17:30 Sfantu Gheorghe
10:05

14:05 Turda 14:05 Moinesti 14:05 Moinesti 14:05 Turda
10:10

17:30 Covasna 17:30 Campulung Moldovenesc 17:30 Covasna
10:10

17:30 Iacobeni
10:15

14:05 Fagaras 14:05 Fagaras
10:20

17:30 Targu Ocna 17:30 Targu Ocna 17:30 Borsa
10:20

17:30 Vatra Dornei
10:25

12:40 Bicaz
10:30

14:05 Vestem 14:05 Vestem 14:05 Botosani
10:30

17:30 Onesti 17:30 Onesti 17:30 Prundu Bargaului
10:30

17:30 Beclean
10:35

14:05 Gura Humorului
10:40

17:30 Baia Mare 17:30 Comanesti 17:30 Comanesti
10:40

17:30 Dej
10:45

14:05 Ramnicu Valcea 14:05 Ramnicu Valcea
10:50

17:30 Moinesti 17:30 Moinesti
10:50

14:05 Campulung Moldovenesc
10:55

17:30 Cluj Napoca
10:55

12:40 Odorheiu Secuiesc 12:40 Onesti 12:40 Campulung Moldovenesc
11:00

14:05 Sibiu 14:05 Sibiu 14:05 Iacobeni
11:00

17:30 Simeria 17:30 Fagaras 17:30 Cluj Napoca 17:30 Simeria 17:30 Fagaras
11:00

14:05 Vatra Dornei
11:05

14:05 Miercurea Sibiului 14:05 Miercurea Sibiului 14:05 Prundu Bargaului
11:10

17:30 Vestem 17:30 Vestem
11:10

14:05 Sighisoara 14:05 Sighisoara 14:05 Bistrita
11:20

17:30 Orastie 17:30 Ramnicu Valcea 17:30 Orastie 17:30 Ramnicu Valcea
11:20

14:05 Medias 14:05 Medias 14:05 Beclean
11:30

17:30 Sebes 17:30 Sibiu 17:30 Sebes 17:30 Sibiu
11:30

14:05 Dej
11:40

17:30 Miercurea Sibiului 17:30 Lancram 17:30 Miercurea Sibiului 17:30 Lancram
11:40

14:05 Cluj Napoca
11:45

17:30 Alba Iulia 17:30 Sighisoara 17:30 Alba Iulia 17:30 Sighisoara
11:50

12:40 Vatra Dornei 12:40 Targu Secuiesc 12:40 Praid 12:40 Medias
12:00

14:05 Cluj Napoca
12:00

17:30 Medias 17:30 Gilau 17:30 Medias
12:00

17:30 Teius 17:30 Teius
12:10

17:30 Aiud 17:30 Aiud
12:20

17:30 Unirea 17:30 Unirea
12:30

17:30 Turda 17:30 Turda
12:40

12:40 Reghin 12:40 Sfantu Gheorghe 12:40 Blaj
13:00

17:30 Huedin
13:00

14:05 Gilau
13:15

14:05 Huedin
13:30

14:05 Negreni
13:50

12:40 Teius 12:40 Brasov 12:40 Fagaras
14:00

17:30 Cluj Napoca 17:30 Cluj Napoca 17:30 Cluj Napoca 17:30 Negreni 17:30 Cluj Napoca
14:00

12:40 Avrig 12:40 Alba Iulia 12:40 Sighisoara
15:00

17:30 Piatra Craiului
15:00

12:40 Sibiu
15:30

17:30 Beius
15:30

12:40 Dej 12:40 Targu Mures 12:40 Bistrita 12:40 Zlatna
16:00

17:30 Alesd
16:00

12:40 Ludus 12:40 Sebes
16:30

14:05 Alesd
16:55

12:40 Nasaud 12:40 Campia Turzii 12:40 Abrud
17:00

12:40 Beclean 12:40 Turda
17:30

12:40 Cluj Napoca 12:40 Brad 12:40 Zalau 12:40 Deva 12:40 Gherla
18:00

14:05 Oradea
18:00

12:40 Floresti
18:30

14:05 Bors
18:30

17:30 Oradea
18:30

17:30 Bors
18:40

12:40 Gilau
19:00

12:40 Huedin
20:00

12:40 Alesd
21:00

12:40 Oradea 12:40 Arad 12:40 Oradea 12:40 Oradea
22:00

17:30 Budapesta
23:00