Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Nurnberg > La adresa

La adresa

Nurnberg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:00 Danytur
19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 17:00 Gura Humorului 19:00 Focsani 09:00 Nasaud 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 19:00 Cotnari 14:00 Reghin 16:00 Praid 11:30 Sebes 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 18:40 Tecuci 07:00 Beclean 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 18:00 Girov 12:00 Dej 14:00 Fagaras 10:00 Deva 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 18:20 Marasesti 05:00 Gherla 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 17:30 Piatra Neamt 10:00 Zalau 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 18:00 Adjud 04:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 19:20 Harlau 16:00 Targu Neamt 17:00 Bicaz 08:00 Oradea 13:00 Sibiu
09:15
13:40 Reghin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 15:50 Podu Iloaiei 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:10 Barlad 16:10 Barlad 14:40 Piatra Neamt 15:20 Dorohoi 15:20 Dorohoi 16:40 Tulcea 12:10 Targu Mures 12:10 Targu Mures 16:25 Ianca 12:30 Sebes 12:30 Sebes 16:00 Vaslui 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 13:30 Bumbesti Jiu 14:20 Filiasi 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:50 Toplita 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 16:15 Tecuci 13:30 Onesti 15:55 Iasi 15:55 Iasi 14:10 Miercurea Ciuc 15:35 Botosani 15:35 Botosani 14:50 Bicaz 15:25 Darabani 15:25 Darabani 16:30 Galati 12:15 Aiud 12:15 Aiud 16:20 Faurei 12:35 Sibiu 12:35 Sibiu 16:05 Husi 12:55 Covasna 12:55 Covasna 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 15:10 Giurgiu 14:40 Slatina (Olt) 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:25 Ianca 13:40 Reghin 16:00 Vaslui 16:00 Vaslui 14:20 Sovata 15:45 Harlau 15:45 Harlau 15:00 Poiana Largului 15:30 Saveni 15:30 Saveni 16:35 Braila 12:20 Teius 12:20 Teius 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Fagaras 12:40 Fagaras 16:10 Barlad 13:05 Moinesti 13:05 Moinesti 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 15:00 Alexandria 14:50 Caracal 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 13:30 Onesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:20 Faurei 13:50 Toplita 16:05 Husi 16:05 Husi 14:30 Gheorgheni 15:40 Flamanzi 15:40 Flamanzi 15:10 Vanatori 12:05 Turda 12:05 Turda 16:15 Tecuci 12:25 Alba Iulia 12:25 Alba Iulia 15:55 Iasi 12:45 Brasov 12:45 Brasov 15:35 Botosani 13:00 Comanesti 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:00 Comanesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:30 Craiova 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:05 Gilau 14:55 Turnu Magurele 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Craiova 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau
12:00
15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal
13:00 Danytur
17:30 Husi 14:00 Bacau 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Brasov 10:30 Alba Iulia 11:20 Campia Turzii 08:00 Arad 09:30 Gilau 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 20:00 Braila 18:00 Girov 15:00 Roman 14:00 Fagaras 12:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Deva 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 16:00 Vaslui 17:00 Barlad 17:00 Targu Ocna 13:30 Onesti 13:00 Medias 11:50 Sighisoara 10:00 Zlatna 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 08:00 Oradea 17:30 Husi 17:30 Piatra Neamt 14:00 Bacau 13:30 Avrig 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 15:30 Negresti 19:40 Galati 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 13:00 Targu Secuiesc 12:00 Blaj 11:40 Targu Mures 09:30 Abrud 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:00 Barlad 19:20 Harlau 16:00 Vaslui 17:00 Bicaz 13:30 Onesti 13:00 Sibiu 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 15:00 Roman 20:00 Braila 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 12:20 Sfantu Gheorghe 11:00 Teius 11:35 Ludus 09:00 Brad 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:40 Galati 19:00 Cotnari 15:30 Negresti 16:00 Praid 13:00 Targu Secuiesc 11:30 Sebes 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau
13:00 Danytur
02:30 Viena
14:50
13:55 Suceava 14:50 Bicaz 13:20 Vatra Dornei 16:30 Galati 12:40 Beclean 16:20 Faurei 10:00 Bontida 16:05 Husi 09:20 Huedin 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 13:50 Toplita 15:40 Buzau 15:00 Adjud 13:30 Onesti 14:30 Pascani 14:10 Miercurea Ciuc 15:55 Iasi 12:45 Brasov 15:35 Botosani 13:00 Comanesti 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 15:10 Giurgiu 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 12:05 Turda 16:15 Tecuci 12:25 Alba Iulia 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:20 Sovata 13:50 Radauti 15:00 Poiana Largului 13:10 Prundu Bargaului 16:35 Braila 12:30 Dej 15:50 Podu Iloaiei 09:50 Baia Mare 16:10 Barlad 09:10 Alesd 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 13:40 Reghin 14:20 Motca 16:00 Vaslui 12:50 Targu Secuiesc 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 15:20 Dorohoi 16:40 Tulcea 12:10 Targu Mures 16:25 Ianca 12:30 Sebes 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:30 Gheorgheni 13:40 Gura Humorului 15:10 Vanatori 13:00 Nasaud 16:15 Tecuci 12:20 Gherla 15:55 Iasi 09:40 Satu Mare 15:35 Botosani 09:00 Oradea 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:30 Onesti 15:55 Urziceni 14:10 Miercurea Ciuc 15:20 Focsani 14:50 Roman 13:50 Toplita 14:10 Targu Neamt 12:35 Sibiu 16:05 Husi 12:55 Covasna 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:30 Craiova 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 15:25 Darabani 16:30 Galati 12:15 Aiud 16:20 Faurei 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:40 Piatra Neamt 13:30 Campulung Moldovenesc 16:40 Tulcea 12:50 Bistrita 16:25 Ianca 12:00 Cluj Napoca 16:00 Vaslui 09:30 Zalau 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 13:40 Reghin 15:50 Ploiesti 14:20 Sovata 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Falticeni 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Fagaras 16:10 Barlad 13:05 Moinesti 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 13:30 Bumbesti Jiu 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 15:30 Saveni 16:35 Braila 12:20 Teius 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc
15:00
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
15:10
14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud
16:30
04:00 Nadlac 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 14:45 Targu Neamt 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 14:40 Tecuci 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman
18:10
15:10 Giurgiu 14:40 Slatina (Olt) 14:40 Slatina (Olt) 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:40 Reghin 14:55 Turnu Magurele 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 15:50 Podu Iloaiei 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:10 Barlad 16:10 Barlad 14:40 Piatra Neamt 15:20 Dorohoi 15:20 Dorohoi 16:40 Tulcea 12:10 Targu Mures 12:10 Targu Mures 16:25 Ianca 12:30 Sebes 12:30 Sebes 16:00 Vaslui 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc 15:45 Harlau 14:30 Craiova 14:30 Craiova 15:30 Saveni 12:05 Gilau 12:05 Gilau 12:20 Teius 12:40 Timisoara 12:40 Timisoara 12:40 Fagaras 13:10 Hateg 13:10 Hateg 13:05 Moinesti 13:55 Resita 13:55 Resita 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 15:00 Alexandria 14:50 Caracal 14:50 Caracal 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:50 Toplita 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 16:15 Tecuci 13:30 Onesti 15:55 Iasi 15:55 Iasi 14:10 Miercurea Ciuc 15:35 Botosani 15:35 Botosani 14:50 Bicaz 15:25 Darabani 15:25 Darabani 16:30 Galati 12:15 Aiud 12:15 Aiud 16:20 Faurei 12:35 Sibiu 12:35 Sibiu 16:05 Husi 12:55 Covasna 12:55 Covasna 15:40 Flamanzi 13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Bumbesti Jiu 12:05 Turda 12:10 Salonta 12:10 Salonta 12:25 Alba Iulia 12:50 Lugoj 12:50 Lugoj 12:45 Brasov 13:20 Petrosani 13:20 Petrosani 13:00 Comanesti 14:00 Rovinari 14:00 Rovinari 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:05 Gilau 14:55 Turnu Magurele 14:55 Turnu Magurele 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:25 Ianca 13:40 Reghin 16:00 Vaslui 16:00 Vaslui 14:20 Sovata 15:45 Harlau 15:45 Harlau 15:00 Poiana Largului 15:30 Saveni 15:30 Saveni 16:35 Braila 12:20 Teius 12:20 Teius 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Fagaras 12:40 Fagaras 16:10 Barlad 13:05 Moinesti 13:05 Moinesti 15:20 Dorohoi 15:10 Giurgiu 15:10 Giurgiu 12:10 Targu Mures 12:20 Chisineu Cris 12:20 Chisineu Cris 12:30 Sebes 12:55 Deva 12:55 Deva 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 13:40 Targu Jiu 14:30 Craiova 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 14:20 Filiasi 14:20 Filiasi 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 13:30 Onesti 14:50 Caracal 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:20 Faurei 13:50 Toplita 16:05 Husi 16:05 Husi 14:30 Gheorgheni 15:40 Flamanzi 15:40 Flamanzi 15:10 Vanatori 12:05 Turda 12:05 Turda 16:15 Tecuci 12:25 Alba Iulia 12:25 Alba Iulia 15:55 Iasi 12:45 Brasov 12:45 Brasov 15:35 Botosani 13:00 Comanesti 13:00 Comanesti 15:25 Darabani 15:00 Alexandria 15:00 Alexandria 12:15 Aiud 12:30 Arad 12:30 Arad 12:35 Sibiu 13:00 Hunedoara 13:00 Hunedoara 12:55 Covasna 13:50 Caransebes 13:50 Caransebes 13:30 Bumbesti Jiu 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 08:00 Oradea
20:30
17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 19:30 Tecuci 21:00 Braila 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 16:00 Ploiesti 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 22:00 Barlad 18:30 Roman 21:30 Botosani 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:30 Husi 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 11:30 Turda 19:00 Marasesti 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 13:45 Satu Mare 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 21:00 Vaslui 19:00 Pascani 17:30 Onesti 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud
20:30
10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 21:30 Botosani 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 19:30 Ramnicu Sarat 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 20:00 Harlau 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 13:00 Targu Mures 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 11:30 Turda 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 11:00 Alba Iulia 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:00 Focsani
Sosiri
De la Ora

08:00 Constanta
00:05

10:30 Braila
00:10

08:00 Mangalia
00:10

08:00 Medgidia
00:15

08:00 Cernavoda
00:30

10:30 Galati
00:40

10:30 Buzau
01:00

08:00 Giurgiu
01:00

08:00 Alexandria
01:05

08:00 Fetesti
01:10

03:10 Tulcea 03:10 Tulcea
01:15

12:15 Tulcea 12:15 Tulcea 12:15 Tulcea
01:15

08:00 Tulcea 08:00 Tulcea 08:00 Tulcea
01:15

06:20 Tulcea 06:20 Tulcea 06:20 Tulcea
01:15

08:00 Braila
01:20

03:10 Braila 03:10 Braila
01:20

12:15 Braila 12:15 Braila 12:15 Braila
01:20

08:00 Braila 08:00 Braila 08:00 Braila
01:20

06:20 Braila 06:20 Braila 06:20 Braila
01:20

10:30 Ramnicu Sarat
01:30

08:00 Tulcea
01:30

10:30 Tecuci
01:55

08:00 Calarasi
02:00

03:10 Mangalia
02:00

12:15 Mangalia
02:00

08:00 Galati
02:10

10:30 Focsani
02:15

06:20 Mangalia
02:30

10:30 Adjud
02:45

10:30 Barlad
03:00

08:00 Slobozia
03:00

03:10 Galati 03:10 Constanta 03:10 Galati
03:00

12:15 Galati 12:15 Galati 12:15 Galati 12:15 Constanta
03:00

08:00 Galati 08:00 Galati 08:00 Galati
03:00

06:20 Galati 06:20 Galati 06:20 Galati
03:00

08:00 Tecuci
03:10

03:10 Medgidia
03:10

08:00 Ramnicu Sarat
03:20

10:30 Husi
03:30

08:00 Barlad
03:30

03:10 Ianca 03:10 Ianca
03:30

12:15 Medgidia 12:15 Ianca 12:15 Ianca 12:15 Ianca
03:30

08:00 Ianca 08:00 Ianca 08:00 Ianca
03:30

06:20 Ianca 06:20 Ianca 06:20 Ianca
03:30

10:30 Dorohoi
03:35

12:15 Calarasi
03:40

10:30 Onesti
03:45
Danytur
10:00 Schwechat
03:50
Danytur
07:20 Schwechat 07:20 Schwechat
03:50

08:00 Husi
03:50

12:15 Cernavoda
03:50

12:15 Slobozia
03:55

10:30 Vaslui
04:00
Danytur
07:20 Viena
04:00

08:00 Bucuresti
04:00

12:20 Tulcea
04:00

03:10 Calarasi
04:00

12:15 Harsova
04:00

06:20 Constanta
04:00

10:30 Comanesti
04:10

08:00 Buzau
04:10

03:10 Cernavoda
04:10

12:15 Lehliu
04:10

08:00 Mangalia
04:10

10:30 Bucuresti
04:15

03:10 Slobozia
04:15

10:30 Moinesti
04:20

08:00 Focsani
04:20

03:10 Harsova
04:20

12:15 Tandarei
04:20

08:00 Constanta
04:20

06:20 Medgidia
04:20

10:30 Botosani
04:30

08:00 Vaslui
04:30

12:20 Braila
04:30

03:10 Faurei 03:10 Faurei
04:30

12:15 Faurei 12:15 Faurei 12:15 Faurei
04:30

08:00 Faurei 08:00 Faurei 08:00 Medgidia 08:00 Faurei
04:30

06:20 Faurei 06:20 Calarasi 06:20 Faurei 06:20 Faurei
04:30

10:30 Craiova
04:35

08:00 Harlau
04:40

03:10 Tecuci 03:10 Tecuci
04:40

12:15 Tecuci 12:15 Tecuci 12:15 Tecuci
04:40

08:00 Tecuci 08:00 Calarasi 08:00 Tecuci 08:00 Tecuci
04:40

06:20 Tecuci 06:20 Tecuci 06:20 Tecuci
04:40

10:30 Iasi
04:45

03:10 Barlad 03:10 Barlad
04:50

12:15 Barlad 12:15 Barlad 12:15 Barlad
04:50

08:00 Cernavoda 08:00 Barlad 08:00 Barlad 08:00 Barlad
04:50

06:20 Barlad 06:20 Barlad 06:20 Barlad
04:50

08:00 Slobozia
04:55

12:30 Barlad
05:00

10:30 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
10:00 Focsani 10:00 Braila 10:00 Focsani
05:00
Danytur
07:20 Focsani 07:20 Braila 07:20 Braila
05:00

12:30 Barlad
05:00

08:00 Roman
05:00

12:20 Galati
05:00

03:10 Lehliu
05:00

12:15 Bucuresti
05:00

08:00 Harsova
05:00

06:20 Cernavoda
05:00

10:30 Filiasi
05:05

10:30 Ploiesti
05:10

08:00 Adjud
05:10

03:10 Tandarei
05:10

12:15 Pitesti
05:10

08:00 Lehliu
05:10

06:20 Slobozia
05:10

08:00 Bacau
05:15

10:30 Suceava
05:20
Danytur
10:00 Tecuci 10:00 Tecuci
05:20
Danytur
07:20 Tecuci
05:20

08:00 Slatina (Olt)
05:20

08:00 Tandarei
05:20

08:00 Radauti
05:25

12:30 Husi
05:30

10:30 Bacau
05:30
Danytur
10:00 Galati
05:30
Danytur
07:20 Galati 07:20 Galati
05:30

12:30 Husi
05:30

08:00 Iasi
05:30

03:10 Husi 03:10 Husi
05:30

12:15 Husi 12:15 Husi 12:15 Husi
05:30

08:00 Husi 08:00 Husi 08:00 Husi 08:00 Bucuresti
05:30

06:20 Husi 06:20 Husi 06:20 Husi
05:30

08:00 Dorohoi
05:35

10:30 Negresti
05:40
Danytur
10:00 Marasesti 10:00 Marasesti
05:40
Danytur
07:20 Marasesti
05:40

08:00 Targu Frumos
05:40

03:10 Vaslui 03:10 Vaslui
05:40

12:15 Vaslui 12:15 Vaslui 12:15 Vaslui
05:40

08:00 Vaslui 08:00 Vaslui 08:00 Pitesti 08:00 Vaslui
05:40

06:20 Vaslui 06:20 Vaslui 06:20 Vaslui
05:40

10:30 Harlau
05:45

08:00 Targoviste
05:45

08:00 Urziceni
05:47

10:30 Constanta
05:50

08:00 Ploiesti
05:50

08:00 Ramnicu Valcea
05:50

08:00 Targu Neamt
05:55

08:00 Buhusi
05:57

08:00 Roznov
05:58

10:30 Campina
06:00
Danytur
10:00 Saveni 10:00 Adjud 10:00 Saveni 10:00 Barlad 10:00 Adjud
06:00
Danytur
07:20 Barlad 07:20 Barlad 07:20 Saveni 07:20 Adjud
06:00

08:00 Piatra Neamt
06:00

12:20 Constanta 12:20 Tecuci 12:20 Giurgiu 12:20 Giurgiu 12:20 Constanta
06:00

03:10 Giurgiu 03:10 Iasi 03:10 Giurgiu 03:10 Iasi
06:00

12:15 Giurgiu 12:15 Iasi 12:15 Ramnicu Valcea 12:15 Iasi 12:15 Giurgiu 12:15 Giurgiu 12:15 Iasi
06:00

08:00 Iasi 08:00 Targoviste 08:00 Giurgiu 08:00 Giurgiu 08:00 Iasi 08:00 Iasi 08:00 Giurgiu
06:00

06:20 Iasi 06:20 Giurgiu 06:20 Iasi 06:20 Harsova 06:20 Giurgiu 06:20 Iasi 06:20 Giurgiu
06:00

10:30 Buhusi
06:05

10:30 Roznov
06:10
Danytur
10:00 Husi
06:10
Danytur
07:20 Husi 07:20 Husi
06:10

08:00 Onesti
06:10

12:20 Barlad 12:20 Turnu Magurele 12:20 Turnu Magurele
06:10

03:10 Podu Iloaiei 03:10 Alexandria 03:10 Alexandria 03:10 Podu Iloaiei
06:10

12:15 Podu Iloaiei 12:15 Alexandria 12:15 Alexandria 12:15 Podu Iloaiei 12:15 Podu Iloaiei 12:15 Alexandria
06:10

08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Alexandria 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Sinaia
06:10

06:20 Alexandria 06:20 Alexandria 06:20 Podu Iloaiei 06:20 Alexandria 06:20 Podu Iloaiei 06:20 Podu Iloaiei
06:10

10:30 Targu Frumos
06:15

03:10 Turnu Magurele 03:10 Turnu Magurele
06:15

12:15 Turnu Magurele 12:15 Turnu Magurele 12:15 Turnu Magurele
06:15

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:15

06:20 Turnu Magurele 06:20 Turnu Magurele 06:20 Turnu Magurele
06:15

10:30 Gura Humorului
06:20

08:00 Botosani
06:20

12:20 Husi 12:20 Corabia 12:20 Corabia
06:20

03:10 Caracal 03:10 Harlau 03:10 Harlau 03:10 Caracal
06:20

12:15 Harlau 12:15 Caracal 12:15 Harlau 12:15 Caracal 12:15 Harlau 12:15 Caracal
06:20

08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Caracal 08:00 Caracal 08:00 Predeal 08:00 Caracal
06:20

06:20 Caracal 06:20 Harlau 06:20 Caracal 06:20 Caracal 06:20 Harlau 06:20 Harlau
06:20

10:30 Falticeni
06:30
Danytur
10:00 Botosani 10:00 Botosani
06:30
Danytur
07:20 Botosani
06:30

08:00 Pascani
06:30

12:20 Mangalia 12:20 Alexandria 12:20 Mangalia 12:20 Buzau 12:20 Alexandria
06:30

03:10 Flamanzi 03:10 Flamanzi 03:10 Slatina (Olt) 03:10 Slatina (Olt)
06:30

12:15 Slatina (Olt) 12:15 Flamanzi 12:15 Flamanzi 12:15 Flamanzi 12:15 Slatina (Olt) 12:15 Targoviste 12:15 Slatina (Olt)
06:30

08:00 Slatina (Olt) 08:00 Flamanzi 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Flamanzi 08:00 Campina 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Flamanzi
06:30

06:20 Flamanzi 06:20 Flamanzi 06:20 Slatina (Olt) 06:20 Slatina (Olt) 06:20 Flamanzi 06:20 Slatina (Olt)
06:30

10:30 Rovinari
06:35

10:30 Pascani
06:40

08:00 Craiova
06:40

12:20 Medgidia 12:20 Focsani 12:20 Filiasi 12:20 Medgidia 12:20 Filiasi
06:40

03:10 Botosani 03:10 Botosani
06:40

12:15 Botosani 12:15 Botosani 12:15 Botosani 12:15 Sinaia
06:40

08:00 Botosani 08:00 Urziceni 08:00 Botosani 08:00 Botosani
06:40

06:20 Botosani 06:20 Botosani 06:20 Botosani
06:40

12:30 Vaslui
06:45

10:30 Motca
06:45

12:30 Vaslui
06:45

03:10 Saveni 03:10 Saveni
06:45

12:15 Saveni 12:15 Saveni 12:15 Saveni
06:45

08:00 Saveni 08:00 Saveni 08:00 Saveni
06:45

06:20 Saveni 06:20 Saveni 06:20 Saveni
06:45

10:30 Piatra Neamt
06:50

08:00 Suceava
06:50

12:20 Hirsova 12:20 Marasesti 12:20 Slatina (Olt) 12:20 Hirsova 12:20 Slatina (Olt)
06:50

03:10 Darabani 03:10 Darabani
06:50

12:15 Predeal 12:15 Darabani 12:15 Darabani 12:15 Darabani
06:50

08:00 Darabani 08:00 Darabani 08:00 Darabani 08:00 Ploiesti
06:50

06:20 Darabani 06:20 Darabani 06:20 Darabani
06:50

10:30 Roman
06:55

12:20 Adjud
06:55

10:30 Cristesti
07:00
Danytur
10:00 Iasi 10:00 Iasi 10:00 Harlau 10:00 Vaslui 10:00 Harlau
07:00
Danytur
07:20 Vaslui 07:20 Vaslui 07:20 Harlau 07:20 Iasi
07:00

08:00 Filiasi
07:00

12:20 Craiova 12:20 Tandarei 12:20 Craiova 12:20 Sascut 12:20 Tandarei
07:00

03:10 Craiova 03:10 Dorohoi 03:10 Bucuresti 03:10 Craiova 03:10 Dorohoi
07:00

12:15 Dorohoi 12:15 Dorohoi 12:15 Craiova 12:15 Campina 12:15 Craiova 12:15 Dorohoi 12:15 Craiova
07:00

08:00 Craiova 08:00 Craiova 08:00 Dorohoi 08:00 Dorohoi 08:00 Craiova 08:00 Buzau 08:00 Dorohoi
07:00

06:20 Dorohoi 06:20 Lehliu 06:20 Craiova 06:20 Craiova 06:20 Dorohoi 06:20 Dorohoi 06:20 Craiova
07:00

10:30 Targu Jiu
07:05

12:20 Bacau
07:05

10:30 Brasov
07:10

12:20 Filiasi 12:20 Roman 12:20 Filiasi
07:10

03:10 Filiasi 03:10 Filiasi 03:10 Vanatori 03:10 Vanatori
07:10

12:15 Filiasi 12:15 Filiasi 12:15 Vanatori 12:15 Vanatori 12:15 Filiasi 12:15 Urziceni 12:15 Vanatori
07:10

08:00 Vanatori 08:00 Filiasi 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Vanatori 08:00 Vanatori 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi
07:10

06:20 Vanatori 06:20 Filiasi 06:20 Vanatori 06:20 Vanatori 06:20 Tandarei 06:20 Filiasi 06:20 Filiasi
07:10
Danytur
10:00 Cotnari 10:00 Cotnari
07:15
Danytur
07:20 Cotnari
07:15

12:20 Vaslui
07:15

08:00 Pitesti
07:20

12:20 Rovinari 12:20 Negresti 12:20 Rovinari
07:20

03:10 Drobeta Turnu Severin 03:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:15 Drobeta Turnu Severin 12:15 Drobeta Turnu Severin 12:15 Ploiesti 12:15 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:00 Focsani 08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

06:20 Drobeta Turnu Severin 06:20 Drobeta Turnu Severin 06:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:30 Botosani
07:30

10:30 Fetesti
07:30
Danytur
10:00 Targu Frumos 10:00 Suceava 10:00 Suceava 10:00 Targu Frumos
07:30
Danytur
07:20 Suceava 07:20 Targu Frumos
07:30

12:30 Botosani
07:30

08:00 Targu Secuiesc
07:30

12:20 Isalnita 12:20 Iasi 12:20 Isalnita
07:30

03:10 Rovinari 03:10 Pitesti 03:10 Rovinari
07:30

12:15 Rovinari 12:15 Buzau 12:15 Rovinari 12:15 Rovinari
07:30

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari 08:00 Rovinari 08:00 Marasesti
07:30

06:20 Rovinari 06:20 Rovinari 06:20 Rovinari
07:30

12:20 Podu Iloaiei
07:35

12:20 Deleni 12:20 Targu Carbunesti 12:20 Targu Carbunesti
07:40

03:10 Resita 03:10 Resita
07:40

12:15 Resita 12:15 Ramnicu Sarat 12:15 Resita 12:15 Resita
07:40

08:00 Resita 08:00 Resita 08:00 Resita 08:00 Adjud
07:40

06:20 Resita 06:20 Resita 06:20 Resita
07:40

12:20 Motru 12:20 Harlau 12:20 Motru
07:45

12:20 Targu Frumos 12:20 Resita 12:20 Resita
07:50

03:10 Caransebes 03:10 Caransebes
07:50

12:15 Caransebes 12:15 Caransebes 12:15 Caransebes 12:15 Focsani
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Bacau 08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:50

06:20 Caransebes 06:20 Caransebes 06:20 Caransebes
07:50

12:20 Pascani 12:20 Caransebes 12:20 Caransebes
07:55

12:30 Iasi 12:30 Harlau
08:00

10:30 Targu Neamt
08:00
Danytur
10:00 Targu Ocna 10:00 Negresti 10:00 Targu Ocna 10:00 Pascani 10:00 Pascani
08:00
Danytur
07:20 Targu Ocna 07:20 Pascani 07:20 Negresti 07:20 Negresti
08:00

12:30 Harlau 12:30 Iasi
08:00

08:00 Brasov
08:00

12:20 Slobozia 12:20 Motca 12:20 Lugoj 12:20 Lugoj 12:20 Slobozia
08:00

03:10 Targu Jiu 03:10 Targu Jiu 03:10 Ramnicu Valcea
08:00

12:15 Targu Jiu 12:15 Marasesti 12:15 Targu Jiu 12:15 Targu Jiu
08:00

08:00 Roman 08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:00

06:20 Targu Jiu 06:20 Targu Jiu 06:20 Bucuresti 06:20 Targu Jiu
08:00

12:20 Timisoara 12:20 Timisoara
08:05

08:00 Bicaz
08:10

12:20 Bucuresti 12:20 Arad 12:20 Bucuresti 12:20 Cristesti 12:20 Arad
08:10

03:10 Bumbesti Jiu 03:10 Targoviste 03:10 Bumbesti Jiu
08:10

12:15 Bumbesti Jiu 12:15 Bumbesti Jiu 12:15 Adjud 12:15 Bumbesti Jiu
08:10

08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Targu Frumos 08:00 Bumbesti Jiu
08:10

06:20 Bumbesti Jiu 06:20 Bumbesti Jiu 06:20 Bumbesti Jiu
08:10

08:00 Ramnicu Valcea
08:15

12:20 Timisesti
08:15

08:00 Falticeni
08:20

12:20 Dumbrava 12:20 Targu Jiu 12:20 Targu Jiu
08:20

03:10 Petrosani 03:10 Sinaia 03:10 Petrosani
08:20

12:15 Petrosani 12:15 Bacau 12:15 Petrosani 12:15 Petrosani
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani 08:00 Pascani 08:00 Petrosani
08:20

06:20 Petrosani 06:20 Petrosani 06:20 Petrosani
08:20

12:20 Petrosani 12:20 Petrosani
08:25

12:30 Podu Iloaiei 12:30 Braila
08:30

10:30 Fagaras
08:30

12:30 Braila 12:30 Podu Iloaiei
08:30

08:00 Gura Humorului
08:30

12:20 Targu Neamt 12:20 Hateg 12:20 Hateg
08:30

03:10 Poiana Largului 03:10 Hateg 03:10 Predeal 03:10 Hateg 03:10 Poiana Largului
08:30

12:15 Poiana Largului 12:15 Hateg 12:15 Roman 12:15 Hateg 12:15 Poiana Largului 12:15 Poiana Largului 12:15 Hateg
08:30

08:00 Hateg 08:00 Hateg 08:00 Poiana Largului 08:00 Motca 08:00 Hateg 08:00 Poiana Largului 08:00 Poiana Largului
08:30

06:20 Hateg 06:20 Hateg 06:20 Pitesti 06:20 Hateg 06:20 Poiana Largului 06:20 Poiana Largului 06:20 Poiana Largului
08:30

10:30 Petrosani
08:35

12:20 Piatra Neamt
08:35

03:10 Bicaz 03:10 Bicaz
08:35

12:15 Bicaz 12:15 Bicaz 12:15 Bicaz
08:35

08:00 Bicaz 08:00 Bicaz 08:00 Bicaz
08:35

06:20 Bicaz 06:20 Bicaz 06:20 Bicaz
08:35

08:00 Moinesti
08:40

12:20 Calan 12:20 Bicaz 12:20 Calan
08:40

03:10 Hunedoara 03:10 Piatra Neamt 03:10 Hunedoara 03:10 Piatra Neamt 03:10 Campina
08:40

12:15 Hunedoara 12:15 Hunedoara 12:15 Piatra Neamt 12:15 Targu Frumos 12:15 Hunedoara 12:15 Piatra Neamt 12:15 Piatra Neamt
08:40

08:00 Piatra Neamt 08:00 Piatra Neamt 08:00 Targu Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:40

06:20 Ramnicu Valcea 06:20 Piatra Neamt 06:20 Hunedoara 06:20 Piatra Neamt 06:20 Hunedoara 06:20 Piatra Neamt 06:20 Hunedoara
08:40

12:30 Targu Frumos
08:45

12:30 Targu Frumos
08:45

08:00 Fagaras
08:45

12:20 Poiana Largului
08:45

12:20 Durau 12:20 Hunedoara 12:20 Hunedoara
08:50

03:10 Deva 03:10 Urziceni 03:10 Deva
08:50

12:15 Deva 12:15 Deva 12:15 Pascani 12:15 Deva
08:50

08:00 Deva 08:00 Deva 08:00 Deva 08:00 Falticeni
08:50

06:20 Deva 06:20 Deva 06:20 Targoviste 06:20 Deva
08:50

12:20 Borsec
08:55

12:15 Targu Neamt
08:55

08:00 Suceava
08:55

12:30 Piatra Neamt 12:30 Galati
09:00
Danytur
10:00 Roman 10:00 Comanesti 10:00 Comanesti
09:00
Danytur
07:20 Comanesti 07:20 Roman 07:20 Roman
09:00

12:30 Galati 12:30 Piatra Neamt
09:00

08:00 Comanesti
09:00

12:20 Pitesti 12:20 Deva 12:20 Deva 12:20 Pitesti 12:20 Toplita
09:00

03:10 Gheorgheni 03:10 Gheorgheni 03:10 Ploiesti 03:10 Lugoj 03:10 Lugoj
09:00

12:15 Lugoj 12:15 Gheorgheni 12:15 Falticeni 12:15 Lugoj 12:15 Lugoj 12:15 Gheorgheni 12:15 Gheorgheni
09:00

08:00 Gheorgheni 08:00 Gheorgheni 08:00 Lugoj 08:00 Lugoj 08:00 Radauti 08:00 Gheorgheni 08:00 Lugoj
09:00

06:20 Gheorgheni 06:20 Lugoj 06:20 Lugoj 06:20 Sinaia 06:20 Lugoj 06:20 Gheorgheni 06:20 Gheorgheni
09:00

12:20 Miercurea Ciuc
09:05

08:00 Targu Jiu
09:10

12:20 Sfantu Gheorghe 12:20 Ramnicu Sarat 12:20 Ramnicu Sarat
09:10

03:10 Sovata 03:10 Timisoara 03:10 Timisoara 03:10 Sovata 03:10 Buzau
09:10

12:15 Sovata 12:15 Sovata 12:15 Timisoara 12:15 Timisoara 12:15 Sovata 12:15 Suceava 12:15 Timisoara
09:10

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara 08:00 Gura Humorului 08:00 Sovata 08:00 Sovata 08:00 Timisoara 08:00 Sovata
09:10

06:20 Sovata 06:20 Timisoara 06:20 Timisoara 06:20 Sovata 06:20 Predeal 06:20 Sovata 06:20 Timisoara
09:10

12:30 Pascani 12:30 Pascani
09:15

12:30 Pascani 12:30 Pascani
09:15

12:20 Morareni
09:15
Danytur
10:00 Girov 10:00 Girov
09:20
Danytur
07:20 Girov
09:20

08:00 Campulung Moldovenesc
09:20

12:20 Campina 12:20 Reghin 12:20 Campina
09:20

03:10 Arad 03:10 Arad 03:10 Ramnicu Sarat
09:20

12:15 Arad 12:15 Arad 12:15 Arad 12:15 Radauti
09:20

08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Campulung Moldovenesc
09:20

06:20 Campina 06:20 Arad 06:20 Arad 06:20 Arad
09:20

12:20 Medias
09:25

10:30 Poiana Largului
09:30

08:00 Targu Ocna
09:30

12:20 Sighisoara 12:20 Sinaia 12:20 Sinaia
09:30

03:10 Chisineu Cris 03:10 Focsani 03:10 Miercurea Ciuc 03:10 Miercurea Ciuc 03:10 Chisineu Cris
09:30

12:15 Gura Humorului 12:15 Miercurea Ciuc 12:15 Chisineu Cris 12:15 Miercurea Ciuc 12:15 Miercurea Ciuc 12:15 Chisineu Cris 12:15 Chisineu Cris
09:30

08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Chisineu Cris 08:00 Chisineu Cris 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Vatra Dornei 08:00 Chisineu Cris
09:30

06:20 Miercurea Ciuc 06:20 Miercurea Ciuc 06:20 Urziceni 06:20 Chisineu Cris 06:20 Chisineu Cris 06:20 Miercurea Ciuc 06:20 Chisineu Cris
09:30

10:30 Hateg
09:35

08:00 Gheorgheni
09:35

12:20 Targu Mures
09:35

08:00 Reghin
09:40

12:20 Predeal 12:20 Predeal 12:20 Falticeni
09:40

03:10 Odorheiu Secuiesc 03:10 Marasesti 03:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:15 Odorheiu Secuiesc 12:15 Campulung Moldovenesc 12:15 Odorheiu Secuiesc 12:15 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Prundu Bargaului 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

06:20 Odorheiu Secuiesc 06:20 Odorheiu Secuiesc 06:20 Ploiesti 06:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

10:30 Sibiu
09:45

08:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

12:20 Suceava
09:45

12:20 Brasov 12:20 Veresti 12:20 Brasov
09:50

03:10 Toplita 03:10 Toplita 03:10 Adjud 03:10 Salonta 03:10 Salonta
09:50

12:15 Salonta 12:15 Toplita 12:15 Salonta 12:15 Vatra Dornei 12:15 Salonta 12:15 Toplita 12:15 Toplita
09:50

08:00 Toplita 08:00 Toplita 08:00 Nasaud 08:00 Salonta 08:00 Salonta 08:00 Toplita 08:00 Salonta
09:50

06:20 Toplita 06:20 Salonta 06:20 Salonta 06:20 Salonta 06:20 Toplita 06:20 Toplita 06:20 Buzau
09:50

12:20 Darabani
09:55

12:15 Prundu Bargaului
09:55

12:30 Tecuci 12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Roman
10:00

10:30 Hunedoara
10:00
Danytur
10:00 Bacau 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Piatra Neamt
10:00
Danytur
07:20 Bacau 07:20 Gura Humorului 07:20 Targu Neamt 07:20 Bacau 07:20 Piatra Neamt 07:20 Miercurea Ciuc
10:00

12:30 Roman 12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Tecuci
10:00

08:00 Toplita Gara
10:00

12:20 Targu Secuiesc 12:20 Botosani 12:20 Targu Secuiesc
10:00

03:10 Bacau 03:10 Reghin 03:10 Gilau 03:10 Gilau 03:10 Reghin
10:00

12:15 Nasaud 12:15 Reghin 12:15 Reghin 12:15 Gilau 12:15 Gilau 12:15 Reghin 12:15 Gilau
10:00

08:00 Gilau 08:00 Gilau 08:00 Reghin 08:00 Reghin 08:00 Gilau 08:00 Reghin 08:00 Bistrita
10:00

06:20 Reghin 06:20 Gilau 06:20 Reghin 06:20 Gilau 06:20 Ramnicu Sarat 06:20 Reghin 06:20 Gilau
10:00

12:20 Sfantu Gheorghe 12:20 Gura Humorului 12:20 Sfantu Gheorghe
10:05

08:00 Sighisoara
10:10

12:20 Covasna 12:20 Covasna 12:20 Campulung Moldovenesc
10:10

03:10 Onesti 03:10 Onesti 03:10 Roman
10:10

12:15 Bistrita 12:15 Onesti 12:15 Onesti 12:15 Onesti
10:10

08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Beclean
10:10

06:20 Onesti 06:20 Onesti 06:20 Focsani 06:20 Onesti
10:10

08:00 Orastie
10:15

12:20 Iacobeni
10:15

03:10 Targu Frumos
10:15

12:15 Beclean
10:15

08:00 Deva
10:20

12:20 Targu Ocna 12:20 Borsa 12:20 Targu Ocna
10:20

03:10 Moinesti 03:10 Pascani 03:10 Moinesti
10:20

12:15 Dej 12:15 Moinesti 12:15 Moinesti 12:15 Moinesti
10:20

08:00 Moinesti 08:00 Dej 08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:20

06:20 Moinesti 06:20 Moinesti 06:20 Marasesti 06:20 Moinesti
10:20

08:00 Caransebes
10:25

12:20 Vatra Dornei
10:25

12:30 Marasesti 12:30 Focsani 12:30 Bucuresti
10:30

10:30 Sebes
10:30
Danytur
10:00 Bicaz 10:00 Bicaz
10:30
Danytur
07:20 Bicaz
10:30

12:30 Marasesti 12:30 Focsani 12:30 Bucuresti
10:30

08:00 Targu Mures
10:30

12:20 Onesti 12:20 Prundu Bargaului 12:20 Onesti
10:30

03:10 Motca 03:10 Comanesti 03:10 Comanesti
10:30

12:15 Comanesti 12:15 Comanesti 12:15 Comanesti
10:30

08:00 Comanesti 08:00 Comanesti 08:00 Gherla 08:00 Comanesti
10:30

06:20 Comanesti 06:20 Comanesti 06:20 Comanesti 06:20 Adjud
10:30

08:00 Vatra Dornei
10:35

12:20 Beclean
10:35

12:20 Comanesti 12:20 Comanesti 12:20 Baia Mare
10:40

03:10 Covasna 03:10 Covasna 03:10 Targu Neamt
10:40

12:15 Covasna 12:15 Covasna 12:15 Covasna
10:40

08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Covasna
10:40

06:20 Covasna 06:20 Bacau 06:20 Covasna 06:20 Covasna
10:40

12:30 Bacau
10:45

12:30 Bacau
10:45

12:20 Dej
10:45

12:20 Moinesti 12:20 Moinesti
10:50

03:10 Targu Secuiesc 03:10 Targu Secuiesc 03:10 Falticeni
10:50

12:15 Targu Secuiesc 12:15 Targu Secuiesc 12:15 Targu Secuiesc
10:50

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc
10:50

06:20 Targu Secuiesc 06:20 Targu Secuiesc 06:20 Targu Secuiesc 06:20 Roman
10:50

12:20 Cluj Napoca
10:55

03:10 Suceava
10:55

06:20 Targu Frumos
10:55

12:30 Targu Neamt 12:30 Adjud
11:00
Danytur
10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Onesti 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Danytur
07:20 Onesti 07:20 Campulung Moldovenesc 07:20 Onesti 07:20 Odorheiu Secuiesc
11:00

12:30 Targu Neamt 12:30 Adjud
11:00

08:00 Resita
11:00

12:20 Cluj Napoca 12:20 Simeria 12:20 Fagaras 12:20 Simeria 12:20 Fagaras
11:00

03:10 Radauti 03:10 Brasov 03:10 Brasov
11:00

12:15 Brasov 12:15 Brasov 12:15 Brasov
11:00

08:00 Brasov 08:00 Brasov 08:00 Brasov
11:00

06:20 Pascani 06:20 Brasov 06:20 Brasov 06:20 Brasov
11:00

03:10 Gura Humorului
11:05

08:00 Blaj
11:10

12:20 Vestem 12:20 Vestem
11:10

03:10 Fagaras 03:10 Campulung Moldovenesc 03:10 Fagaras
11:10

12:15 Fagaras 12:15 Fagaras 12:15 Fagaras
11:10

08:00 Fagaras 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras
11:10

06:20 Fagaras 06:20 Fagaras 06:20 Fagaras 06:20 Pascani
11:10

08:00 Sibiu
11:15

12:20 Ramnicu Valcea 12:20 Ramnicu Valcea 12:20 Orastie 12:20 Orastie
11:20

03:10 Sibiu 03:10 Sibiu 03:10 Vatra Dornei
11:20

12:15 Sibiu 12:15 Sibiu 12:15 Sibiu
11:20

08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Sibiu
11:20

06:20 Sibiu 06:20 Motca 06:20 Sibiu 06:20 Sibiu
11:20

03:10 Sebes 03:10 Sebes
11:25

12:15 Sebes 12:15 Sebes 12:15 Sebes
11:25

08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Sebes
11:25

06:20 Sebes 06:20 Sebes 06:20 Sebes
11:25

12:30 Ploiesti
11:30

10:30 Toplita
11:30

12:30 Ploiesti
11:30

08:00 Medias
11:30

12:20 Sebes 12:20 Sibiu 12:20 Sebes 12:20 Sibiu
11:30

03:10 Prundu Bargaului 03:10 Alba Iulia 03:10 Alba Iulia
11:30

12:15 Alba Iulia 12:15 Alba Iulia 12:15 Alba Iulia
11:30

08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia
11:30

06:20 Alba Iulia 06:20 Alba Iulia 06:20 Alba Iulia 06:20 Targu Neamt
11:30

08:00 Sebes
11:35

03:10 Teius 03:10 Teius
11:35

12:15 Teius 12:15 Teius 12:15 Teius
11:35

08:00 Teius 08:00 Teius 08:00 Teius
11:35

06:20 Teius 06:20 Teius 06:20 Teius
11:35

12:20 Lancram 12:20 Miercurea Sibiului 12:20 Lancram 12:20 Miercurea Sibiului
11:40

03:10 Aiud 03:10 Aiud 03:10 Nasaud
11:40

12:15 Aiud 12:15 Aiud 12:15 Aiud
11:40

08:00 Aiud 08:00 Aiud 08:00 Aiud
11:40

06:20 Aiud 06:20 Aiud 06:20 Aiud 06:20 Falticeni
11:40

03:10 Bistrita
11:45

12:20 Alba Iulia 12:20 Sighisoara 12:20 Alba Iulia 12:20 Sighisoara
11:50

03:10 Targu Mures 03:10 Targu Mures
11:50

12:15 Targu Mures 12:15 Targu Mures 12:15 Targu Mures
11:50

08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures
11:50

06:20 Targu Mures 06:20 Targu Mures 06:20 Suceava 06:20 Targu Mures
11:50

03:10 Beclean
11:55

06:20 Radauti
11:55

12:30 Onesti 12:30 Falticeni
12:00

10:30 Deva
12:00
Danytur
10:00 Vatra Dornei 10:00 Medias 10:00 Praid 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Medias 10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei
12:00
Danytur
07:20 Medias 07:20 Targu Secuiesc 07:20 Vatra Dornei 07:20 Targu Secuiesc 07:20 Praid
12:00

12:30 Onesti 12:30 Falticeni
12:00

08:00 Alba Iulia
12:00

12:20 Medias 12:20 Medias 12:20 Gilau
12:00

03:10 Dej 03:10 Turda 03:10 Turda
12:00

12:15 Turda 12:15 Turda 12:15 Turda
12:00

08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Turda
12:00

06:20 Turda 06:20 Turda 06:20 Turda 06:20 Gura Humorului
12:00

08:00 Bistrita
12:10

12:20 Teius 12:20 Teius
12:10

06:20 Campulung Moldovenesc
12:10

12:30 Suceava
12:20

12:30 Suceava
12:20

08:00 Lugoj
12:20

12:20 Aiud 12:20 Aiud
12:20

06:20 Vatra Dornei
12:20

06:20 Prundu Bargaului
12:25

12:30 Oituz
12:30

10:30 Reghin
12:30

12:30 Oituz
12:30

08:00 Aiud
12:30

12:20 Unirea 12:20 Unirea
12:30

03:10 Gherla
12:30

06:20 Nasaud
12:30

08:00 Beclean
12:35

06:20 Bistrita
12:35

12:20 Turda 12:20 Turda
12:40

06:20 Beclean
12:40

06:20 Dej
12:50

12:30 Gura Humorului
13:00
Danytur
10:00 Reghin 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Reghin 10:00 Blaj 10:00 Blaj
13:00
Danytur
07:20 Blaj 07:20 Sfantu Gheorghe 07:20 Reghin 07:20 Sfantu Gheorghe
13:00

12:30 Gura Humorului
13:00

08:00 Dej
13:00

12:20 Huedin
13:00

12:15 Gherla
13:00

12:30 Frasin
13:05

12:30 Frasin
13:05

06:20 Gherla
13:10

12:30 Vama
13:15

12:30 Vama
13:15

08:00 Turda
13:15

12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Targu Secuiesc
13:30

10:30 Alba Iulia
13:30

12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Targu Secuiesc
13:30

08:00 Gherla
13:30

03:10 Cluj Napoca
13:30

12:15 Cluj Napoca
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:30

06:20 Cluj Napoca
13:30

06:20 Bontida
13:40

03:10 Bontida
13:50

12:15 Bontida
13:50

08:00 Bontida
13:50

06:20 Baia Mare
13:50
Danytur
10:00 Brasov 10:00 Teius 10:00 Fagaras 10:00 Teius 10:00 Fagaras
14:00
Danytur
07:20 Brasov 07:20 Fagaras 07:20 Brasov 07:20 Teius
14:00

08:00 Cluj Napoca
14:00

12:20 Negreni 12:20 Cluj Napoca 12:20 Cluj Napoca 12:20 Cluj Napoca 12:20 Cluj Napoca
14:00

03:10 Baia Mare
14:00

12:15 Baia Mare
14:00

08:00 Baia Mare
14:00

06:20 Satu Mare
14:00

08:00 Timisoara
14:10

03:10 Satu Mare
14:10

12:15 Satu Mare
14:10

08:00 Satu Mare
14:10

03:10 Zalau
14:20

12:15 Zalau
14:20

08:00 Zalau
14:20

12:30 Vatra Dornei 12:30 Brasov
14:30

10:30 Targu Mures
14:30

12:30 Vatra Dornei 12:30 Brasov
14:30

03:10 Huedin
14:30

12:15 Huedin
14:30

08:00 Huedin
14:30

12:15 Alesd
14:40

08:00 Alesd
14:40

06:20 Zalau
14:40

10:30 Aiud
14:45

12:30 Codlea
15:00

10:30 Ludus
15:00
Danytur
10:00 Avrig 10:00 Alba Iulia 10:00 Avrig 10:00 Sighisoara 10:00 Alba Iulia
15:00
Danytur
07:20 Sighisoara 07:20 Avrig 07:20 Sighisoara 07:20 Alba Iulia
15:00

12:30 Codlea
15:00

08:00 Huedin
15:00

12:20 Piatra Craiului
15:00

06:20 Huedin
15:00

10:30 Turda
15:30
Danytur
10:00 Sibiu 10:00 Sibiu
15:30
Danytur
07:20 Sibiu
15:30

12:20 Beius
15:30

12:30 Fagaras
15:50

12:30 Fagaras
15:50

10:30 Cluj Napoca
16:00
Danytur
10:00 Dej 10:00 Zlatna 10:00 Bistrita 10:00 Targu Mures 10:00 Zlatna 10:00 Dej 10:00 Bistrita
16:00
Danytur
07:20 Zlatna 07:20 Targu Mures 07:20 Dej 07:20 Targu Mures 07:20 Bistrita
16:00

08:00 Arad
16:00

12:20 Alesd
16:00

06:20 Alesd
16:00

12:30 Baia Mare 12:30 Bistrita
16:30
Danytur
10:00 Sebes 10:00 Sebes 10:00 Ludus
16:30
Danytur
07:20 Ludus 07:20 Sebes 07:20 Ludus
16:30

12:30 Bistrita 12:30 Baia Mare
16:30

12:30 Avrig
16:40

12:30 Avrig
16:40

12:15 Oradea
16:50

12:30 Targu Mures 12:30 Beclean
17:00
Danytur
10:00 Nasaud 10:00 Campia Turzii 10:00 Abrud 10:00 Nasaud 10:00 Abrud
17:00
Danytur
07:20 Campia Turzii 07:20 Nasaud 07:20 Campia Turzii 07:20 Abrud
17:00

12:30 Beclean 12:30 Targu Mures
17:00

08:00 Oradea
17:00

08:00 Oradea
17:00

08:00 Nadlac
17:10

12:30 Sibiu
17:15

12:30 Sibiu
17:15

12:30 Dej
17:20

12:30 Dej
17:20

12:30 Turda
17:30
Danytur
10:00 Turda 10:00 Beclean 10:00 Beclean
17:30
Danytur
07:20 Turda 07:20 Beclean 07:20 Turda
17:30

12:30 Turda
17:30

12:30 Gherla
17:35

12:30 Gherla
17:35

03:10 Alesd
17:40

12:30 Sebes 12:30 Cluj Napoca 12:30 Satu Mare 12:30 Alba Iulia
18:00

10:30 Huedin
18:00
Danytur
10:00 Brad 10:00 Gherla 10:00 Deva 10:00 Brad 10:00 Zalau 10:00 Gherla 10:00 Zalau 10:00 Deva 10:00 Cluj Napoca
18:00
Danytur
07:20 Deva 07:20 Gherla 07:20 Zalau 07:20 Cluj Napoca 07:20 Brad 07:20 Cluj Napoca
18:00

12:30 Sebes 12:30 Alba Iulia 12:30 Cluj Napoca 12:30 Satu Mare
18:00

03:10 Oradea
18:00

12:30 Orastie
18:30
Danytur
10:00 Floresti
18:30
Danytur
07:20 Floresti 07:20 Floresti
18:30

12:30 Orastie
18:30

12:20 Oradea
18:30

12:20 Bors
18:40

12:30 Carei
18:45

12:30 Carei
18:45

12:30 Simeria 12:30 Huedin
19:00

10:30 Alesd
19:00
Danytur
10:00 Gilau
19:00
Danytur
07:20 Gilau 07:20 Gilau
19:00

12:30 Huedin 12:30 Simeria
19:00

12:30 Deva
19:30

10:30 Oradea
19:30

12:30 Deva
19:30

10:30 Bors
19:45

12:30 Oradea
20:00
Danytur
10:00 Huedin
20:00
Danytur
07:20 Huedin 07:20 Huedin
20:00

12:30 Oradea
20:00

06:20 Oradea
20:00

12:30 Timisoara
21:00
Danytur
10:00 Alesd
21:00
Danytur
07:20 Alesd 07:20 Alesd
21:00

12:30 Timisoara
21:00

12:30 Arad
22:00
Danytur
10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad
22:00
Danytur
07:20 Oradea 07:20 Oradea 07:20 Oradea 07:20 Oradea 07:20 Arad
22:00

12:30 Arad
22:00

12:30 Nadlac
23:00

12:30 Nadlac
23:00

12:20 Budapesta
23:00