Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Osnabruck, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:00 Danytur
11:30 Sebes 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 20:00 Saveni 10:20 Cluj Napoca 16:00 Campulung Moldovenesc 08:30 Alesd 07:00 Beclean 18:00 Pascani 19:00 Cotnari 10:00 Zalau 16:00 Praid 18:00 Suceava 17:00 Gura Humorului 10:00 Deva 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 12:00 Dej 11:35 Ludus 19:00 Botosani 09:40 Floresti 14:00 Vatra Dornei 03:55 Schwechat 05:00 Gherla 16:00 Targu Neamt 18:00 Girov 08:00 Oradea 14:00 Fagaras 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 10:00 Zalau 11:20 Campia Turzii 18:00 Suceava 09:30 Gilau 12:00 Bistrita 19:00 Iasi 04:00 Oradea 14:00 Reghin 17:30 Piatra Neamt 20:00 Saveni 13:30 Avrig 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 08:00 Oradea 11:00 Turda 17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 09:00 Nasaud 18:30 Targu Frumos 19:20 Harlau 12:00 Dej 17:00 Bicaz 19:00 Botosani 13:00 Sibiu
05:45
09:15 Koln
06:50
22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi
07:20
13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 14:30 Craiova 12:20 Gilau 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 13:30 Bumbesti Jiu 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:50 Toplita 13:35 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:10 Giurgiu 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria
08:20
16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
09:35
07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 06:00 Lugoj 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov
09:50
18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:35 Teius 09:30 Zalau 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:35 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:20 Turda 10:00 Bontida 12:40 Alba Iulia 09:20 Huedin 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:25 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:45 Sebes 09:10 Alesd 13:10 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:30 Aiud 09:40 Satu Mare 12:50 Sibiu 09:00 Oradea 13:20 Covasna 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:35 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti
Sosiri
De la Ora

19:55 Giurgiu 19:55 Constanta 19:55 Giurgiu 19:55 Constanta 19:55 Constanta 19:55 Giurgiu 19:55 Giurgiu 19:55 Giurgiu
00:00

14:57 Constanta
00:05

19:30 Braila
00:10

14:57 Mangalia
00:10

19:55 Turnu Magurele 19:55 Turnu Magurele 19:55 Turnu Magurele 19:55 Turnu Magurele 19:55 Turnu Magurele
00:10

14:57 Medgidia
00:15

19:55 Corabia 19:55 Corabia 19:55 Corabia 19:55 Corabia 19:55 Corabia
00:20

19:55 Craiova 19:55 Craiova 19:55 Craiova 19:55 Craiova 19:55 Craiova
00:25

14:57 Cernavoda
00:30

19:55 Mangalia 19:55 Alexandria 19:55 Mangalia 19:55 Alexandria 19:55 Mangalia 19:55 Alexandria 19:55 Alexandria 19:55 Alexandria
00:30

19:30 Galati
00:40

19:55 Medgidia 19:55 Filiasi 19:55 Medgidia 19:55 Filiasi 19:55 Filiasi 19:55 Filiasi 19:55 Medgidia 19:55 Filiasi
00:40

19:55 Slatina (Olt) 19:55 Slatina (Olt) 19:55 Slatina (Olt) 19:55 Hirsova 19:55 Slatina (Olt) 19:55 Hirsova 19:55 Slatina (Olt) 19:55 Hirsova
00:50

19:30 Buzau
01:00

14:57 Giurgiu
01:00

19:55 Tandarei 19:55 Tandarei 19:55 Tandarei
01:00

14:57 Alexandria
01:05

14:57 Fetesti
01:10

19:55 Filiasi 19:55 Filiasi 19:55 Filiasi 19:55 Filiasi 19:55 Filiasi
01:10

13:55 Tulcea 13:55 Tulcea
01:15

14:30 Tulcea 14:30 Tulcea
01:15

14:57 Braila
01:20

19:55 Rovinari 19:55 Rovinari 19:55 Rovinari 19:55 Rovinari 19:55 Rovinari
01:20

13:55 Braila 13:55 Braila
01:20

14:30 Braila 14:30 Braila
01:20

19:30 Ramnicu Sarat
01:30

14:57 Tulcea
01:30

19:55 Isalnita 19:55 Isalnita 19:55 Isalnita 19:55 Isalnita 19:55 Isalnita
01:30

19:55 Targu Carbunesti 19:55 Targu Carbunesti 19:55 Targu Carbunesti 19:55 Targu Carbunesti 19:55 Targu Carbunesti
01:40

19:55 Motru 19:55 Motru 19:55 Motru 19:55 Motru 19:55 Motru
01:45

19:55 Resita 19:55 Resita 19:55 Resita 19:55 Resita 19:55 Resita
01:50

19:30 Tecuci
01:55

19:55 Caransebes 19:55 Caransebes 19:55 Caransebes 19:55 Caransebes 19:55 Caransebes
01:55

14:57 Calarasi
02:00

19:55 Slobozia 19:55 Lugoj 19:55 Lugoj 19:55 Slobozia 19:55 Lugoj 19:55 Slobozia 19:55 Lugoj 19:55 Lugoj
02:00

13:55 Mangalia
02:00

19:55 Timisoara 19:55 Timisoara 19:55 Timisoara 19:55 Timisoara 19:55 Timisoara
02:05

14:57 Galati
02:10

19:55 Arad 19:55 Bucuresti 19:55 Bucuresti 19:55 Arad 19:55 Arad 19:55 Arad 19:55 Bucuresti 19:55 Arad
02:10

19:30 Focsani
02:15

19:55 Targu Jiu 19:55 Targu Jiu 19:55 Targu Jiu 19:55 Targu Jiu 19:55 Targu Jiu
02:20

19:55 Petrosani 19:55 Petrosani 19:55 Petrosani 19:55 Petrosani 19:55 Petrosani
02:25

19:55 Hateg 19:55 Hateg 19:55 Hateg 19:55 Hateg 19:55 Hateg
02:30

19:55 Calan 19:55 Calan 19:55 Calan 19:55 Calan 19:55 Calan
02:40

19:30 Adjud
02:45

19:55 Hunedoara 19:55 Hunedoara 19:55 Hunedoara 19:55 Hunedoara 19:55 Hunedoara
02:50

19:30 Barlad
03:00

14:57 Slobozia
03:00

19:55 Deva 19:55 Deva 19:55 Deva 19:55 Pitesti 19:55 Deva 19:55 Pitesti 19:55 Pitesti 19:55 Deva
03:00

13:55 Galati 13:55 Constanta 13:55 Galati
03:00

14:30 Galati 14:30 Galati
03:00

14:57 Tecuci
03:10

19:55 Ramnicu Sarat 19:55 Ramnicu Sarat 19:55 Ramnicu Sarat
03:10

14:57 Ramnicu Sarat
03:20

19:55 Campina 19:55 Simeria 19:55 Campina 19:55 Campina 19:55 Simeria 19:55 Simeria 19:55 Simeria 19:55 Simeria
03:20

19:30 Husi
03:30

14:57 Barlad
03:30

19:55 Sinaia 19:55 Sinaia 19:55 Orastie 19:55 Orastie 19:55 Orastie 19:55 Orastie 19:55 Sinaia 19:55 Orastie
03:30

13:55 Ianca 13:55 Medgidia 13:55 Ianca
03:30

14:30 Ianca 14:30 Ianca
03:30

19:30 Dorohoi
03:35

19:55 Sebes 19:55 Sebes 19:55 Sebes 19:55 Predeal 19:55 Sebes 19:55 Predeal 19:55 Predeal 19:55 Sebes
03:40

13:55 Calarasi
03:40

19:30 Onesti
03:45
Danytur
16:40 Schwechat
03:50

14:57 Husi
03:50

19:55 Lancram 19:55 Lancram 19:55 Brasov 19:55 Lancram 19:55 Brasov 19:55 Brasov 19:55 Lancram 19:55 Lancram
03:50

13:55 Cernavoda
03:50

13:55 Slobozia
03:55

19:30 Vaslui
04:00

14:57 Bucuresti
04:00

19:55 Targu Secuiesc 19:55 Vaslui 19:55 Alba Iulia 19:55 Tulcea 19:55 Targu Secuiesc 19:55 Targu Secuiesc 19:55 Alba Iulia 19:55 Alba Iulia 19:55 Alba Iulia 19:55 Alba Iulia
04:00

13:55 Harsova
04:00

19:55 Sfantu Gheorghe 19:55 Sfantu Gheorghe 19:55 Sfantu Gheorghe
04:05

19:30 Comanesti
04:10

14:57 Buzau
04:10

19:55 Covasna 19:55 Covasna 19:55 Covasna
04:10

13:55 Lehliu
04:10

14:30 Mangalia
04:10

19:30 Bucuresti
04:15

19:30 Moinesti
04:20

14:57 Focsani
04:20

19:55 Targu Ocna 19:55 Targu Ocna 19:55 Targu Ocna
04:20

13:55 Tandarei
04:20

14:30 Constanta
04:20

19:30 Botosani
04:30

14:57 Vaslui
04:30

19:55 Onesti 19:55 Braila 19:55 Teius 19:55 Onesti 19:55 Onesti 19:55 Teius 19:55 Teius 19:55 Teius 19:55 Teius
04:30

13:55 Faurei 13:55 Faurei
04:30

14:30 Faurei 14:30 Medgidia 14:30 Faurei
04:30

19:30 Craiova
04:35

14:57 Harlau
04:40

19:55 Comanesti 19:55 Comanesti 19:55 Comanesti
04:40

13:55 Tecuci 13:55 Tecuci
04:40

14:30 Tecuci 14:30 Tecuci 14:30 Calarasi
04:40

19:30 Iasi
04:45

19:55 Aiud 19:55 Aiud 19:55 Aiud 19:55 Aiud 19:55 Aiud
04:45

19:55 Moinesti 19:55 Moinesti 19:55 Moinesti
04:50

13:55 Barlad 13:55 Barlad
04:50

14:30 Barlad 14:30 Cernavoda 14:30 Barlad
04:50

14:30 Slobozia
04:55

19:30 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
16:40 Focsani 16:40 Focsani 16:40 Braila
05:00

14:57 Roman
05:00

19:55 Unirea 19:55 Unirea 19:55 Fagaras 19:55 Unirea 19:55 Fagaras 19:55 Fagaras 19:55 Unirea 19:55 Galati 19:55 Unirea
05:00

13:55 Bucuresti
05:00

14:30 Harsova
05:00

19:30 Filiasi
05:05

19:30 Ploiesti
05:10

14:57 Adjud
05:10

19:55 Vestem 19:55 Vestem 19:55 Vestem
05:10

13:55 Pitesti
05:10

14:30 Lehliu
05:10

14:57 Bacau
05:15

19:30 Suceava
05:20
Danytur
16:40 Tecuci 16:40 Tecuci
05:20

14:57 Slatina (Olt)
05:20

19:55 Ramnicu Valcea 19:55 Ramnicu Valcea 19:55 Ramnicu Valcea
05:20

14:30 Tandarei
05:20

14:57 Radauti
05:25

19:30 Bacau
05:30
Danytur
16:40 Galati
05:30

14:57 Iasi
05:30

19:55 Sibiu 19:55 Sibiu 19:55 Sibiu
05:30

13:55 Husi 13:55 Husi
05:30

14:30 Husi 14:30 Bucuresti 14:30 Husi
05:30

14:57 Dorohoi
05:35

19:30 Negresti
05:40
Danytur
16:40 Marasesti 16:40 Marasesti
05:40

14:57 Targu Frumos
05:40

19:55 Miercurea Sibiului 19:55 Miercurea Sibiului 19:55 Miercurea Sibiului
05:40

13:55 Vaslui 13:55 Vaslui
05:40

14:30 Vaslui 14:30 Vaslui 14:30 Pitesti
05:40

19:30 Harlau
05:45

14:57 Targoviste
05:45

14:57 Urziceni
05:47

19:30 Constanta
05:50

14:57 Ploiesti
05:50

19:55 Sighisoara 19:55 Sighisoara 19:55 Sighisoara
05:50

14:30 Ramnicu Valcea
05:50

14:57 Targu Neamt
05:55

14:57 Buhusi
05:57

14:57 Roznov
05:58

19:30 Campina
06:00
Danytur
16:40 Saveni 16:40 Adjud 16:40 Barlad 16:40 Saveni 16:40 Adjud
06:00

14:57 Piatra Neamt
06:00

19:55 Medias 19:55 Turda 19:55 Medias 19:55 Medias 19:55 Turda 19:55 Tecuci 19:55 Turda 19:55 Turda 19:55 Turda
06:00

13:55 Iasi 13:55 Giurgiu 13:55 Iasi 13:55 Ramnicu Valcea
06:00

14:30 Iasi 14:30 Giurgiu 14:30 Targoviste 14:30 Iasi 14:30 Giurgiu
06:00

19:30 Buhusi
06:05

19:30 Roznov
06:10
Danytur
16:40 Husi
06:10

14:57 Onesti
06:10

19:55 Barlad
06:10

13:55 Podu Iloaiei 13:55 Alexandria 13:55 Podu Iloaiei
06:10

14:30 Alexandria 14:30 Sinaia 14:30 Podu Iloaiei 14:30 Alexandria 14:30 Podu Iloaiei
06:10

19:30 Targu Frumos
06:15

13:55 Turnu Magurele
06:15

14:30 Turnu Magurele 14:30 Turnu Magurele
06:15

19:30 Gura Humorului
06:20

14:57 Botosani
06:20

19:55 Husi
06:20

13:55 Harlau 13:55 Caracal 13:55 Harlau
06:20

14:30 Harlau 14:30 Caracal 14:30 Caracal 14:30 Harlau 14:30 Predeal
06:20

19:30 Falticeni
06:30
Danytur
16:40 Botosani 16:40 Botosani
06:30

14:57 Pascani
06:30

19:55 Buzau
06:30

13:55 Flamanzi 13:55 Targoviste 13:55 Slatina (Olt) 13:55 Flamanzi
06:30

14:30 Flamanzi 14:30 Slatina (Olt) 14:30 Campina 14:30 Flamanzi 14:30 Slatina (Olt)
06:30

19:30 Rovinari
06:35

19:30 Pascani
06:40

14:57 Craiova
06:40

19:55 Focsani
06:40

13:55 Botosani 13:55 Sinaia 13:55 Botosani
06:40

14:30 Botosani 14:30 Urziceni 14:30 Botosani
06:40

19:30 Motca
06:45

13:55 Saveni 13:55 Saveni
06:45

14:30 Saveni 14:30 Saveni
06:45

19:30 Piatra Neamt
06:50

14:57 Suceava
06:50

19:55 Marasesti
06:50

13:55 Darabani 13:55 Predeal 13:55 Darabani
06:50

14:30 Darabani 14:30 Ploiesti 14:30 Darabani
06:50

19:30 Roman
06:55

19:55 Adjud
06:55

19:30 Cristesti
07:00
Danytur
16:40 Harlau 16:40 Vaslui 16:40 Iasi 16:40 Iasi 16:40 Harlau
07:00

14:57 Filiasi
07:00

19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca 19:55 Sascut 19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca
07:00

13:55 Dorohoi 13:55 Craiova 13:55 Dorohoi 13:55 Campina
07:00

14:30 Craiova 14:30 Dorohoi 14:30 Craiova 14:30 Dorohoi 14:30 Buzau
07:00

19:30 Targu Jiu
07:05

19:55 Bacau
07:05

19:30 Brasov
07:10

19:55 Roman
07:10

13:55 Filiasi 13:55 Urziceni 13:55 Vanatori 13:55 Vanatori
07:10

14:30 Vanatori 14:30 Filiasi 14:30 Vanatori 14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Filiasi
07:10
Danytur
16:40 Cotnari 16:40 Cotnari
07:15

14:57 Pitesti
07:20

19:55 Negresti
07:20

13:55 Ploiesti 13:55 Drobeta Turnu Severin
07:20

14:30 Drobeta Turnu Severin 14:30 Focsani 14:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:30 Fetesti
07:30
Danytur
16:40 Suceava 16:40 Targu Frumos 16:40 Targu Frumos 16:40 Suceava
07:30

14:57 Targu Secuiesc
07:30

19:55 Iasi
07:30

13:55 Rovinari 13:55 Buzau
07:30

14:30 Marasesti 14:30 Rovinari 14:30 Rovinari
07:30

19:55 Podu Iloaiei
07:35

19:55 Deleni
07:40

13:55 Resita 13:55 Ramnicu Sarat
07:40

14:30 Resita 14:30 Resita 14:30 Adjud
07:40

19:55 Harlau
07:45

19:55 Targu Frumos
07:50

13:55 Caransebes 13:55 Focsani
07:50

14:30 Caransebes 14:30 Bacau 14:30 Caransebes
07:50

19:55 Pascani
07:55

19:30 Targu Neamt
08:00
Danytur
16:40 Targu Ocna 16:40 Pascani 16:40 Pascani 16:40 Targu Ocna 16:40 Negresti
08:00

14:57 Brasov
08:00

19:55 Motca
08:00

13:55 Marasesti 13:55 Targu Jiu
08:00

14:30 Targu Jiu 14:30 Roman 14:30 Targu Jiu
08:00

14:57 Bicaz
08:10

19:55 Cristesti
08:10

13:55 Adjud 13:55 Bumbesti Jiu
08:10

14:30 Targu Frumos 14:30 Bumbesti Jiu 14:30 Bumbesti Jiu
08:10

14:57 Ramnicu Valcea
08:15

19:55 Timisesti
08:15

14:57 Falticeni
08:20

19:55 Dumbrava
08:20

13:55 Petrosani 13:55 Bacau
08:20

14:30 Petrosani 14:30 Pascani 14:30 Petrosani
08:20

19:30 Fagaras
08:30

14:57 Gura Humorului
08:30

19:55 Targu Neamt
08:30

13:55 Poiana Largului 13:55 Hateg 13:55 Poiana Largului 13:55 Roman
08:30

14:30 Hateg 14:30 Poiana Largului 14:30 Motca 14:30 Hateg 14:30 Poiana Largului
08:30

19:30 Petrosani
08:35

19:55 Piatra Neamt
08:35

13:55 Bicaz 13:55 Bicaz
08:35

14:30 Bicaz 14:30 Bicaz
08:35

14:57 Moinesti
08:40

19:55 Bicaz
08:40

13:55 Hunedoara 13:55 Targu Frumos 13:55 Piatra Neamt 13:55 Piatra Neamt
08:40

14:30 Piatra Neamt 14:30 Targu Neamt 14:30 Hunedoara 14:30 Piatra Neamt 14:30 Hunedoara
08:40

14:57 Fagaras
08:45

19:55 Poiana Largului
08:45

19:55 Durau
08:50

13:55 Pascani 13:55 Deva
08:50

14:30 Falticeni 14:30 Deva 14:30 Deva
08:50

19:55 Borsec
08:55

13:55 Targu Neamt
08:55

14:30 Suceava
08:55
Danytur
16:40 Comanesti 16:40 Comanesti 16:40 Roman
09:00

14:57 Comanesti
09:00

19:55 Toplita
09:00

13:55 Gheorgheni 13:55 Lugoj 13:55 Gheorgheni 13:55 Falticeni
09:00

14:30 Gheorgheni 14:30 Lugoj 14:30 Radauti 14:30 Gheorgheni 14:30 Lugoj
09:00

19:55 Miercurea Ciuc
09:05

14:57 Targu Jiu
09:10

19:55 Sfantu Gheorghe
09:10

13:55 Sovata 13:55 Suceava 13:55 Timisoara 13:55 Sovata
09:10

14:30 Sovata 14:30 Timisoara 14:30 Sovata 14:30 Gura Humorului 14:30 Timisoara
09:10

19:55 Morareni
09:15
Danytur
16:40 Girov 16:40 Girov
09:20

14:57 Campulung Moldovenesc
09:20

19:55 Reghin
09:20

13:55 Arad 13:55 Radauti
09:20

14:30 Campulung Moldovenesc 14:30 Arad 14:30 Arad
09:20

19:55 Medias
09:25

19:30 Poiana Largului
09:30

14:57 Targu Ocna
09:30

19:55 Sighisoara
09:30

13:55 Miercurea Ciuc 13:55 Gura Humorului 13:55 Chisineu Cris 13:55 Miercurea Ciuc
09:30

14:30 Chisineu Cris 14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Chisineu Cris 14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Vatra Dornei
09:30

19:30 Hateg
09:35

14:57 Gheorgheni
09:35

19:55 Targu Mures
09:35

14:57 Reghin
09:40

19:55 Falticeni
09:40

13:55 Odorheiu Secuiesc 13:55 Odorheiu Secuiesc 13:55 Campulung Moldovenesc
09:40

14:30 Odorheiu Secuiesc 14:30 Prundu Bargaului 14:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

19:30 Sibiu
09:45

14:57 Drobeta Turnu Severin
09:45

19:55 Suceava
09:45

19:55 Veresti
09:50

13:55 Vatra Dornei 13:55 Toplita 13:55 Salonta 13:55 Toplita
09:50

14:30 Toplita 14:30 Salonta 14:30 Nasaud 14:30 Toplita 14:30 Salonta
09:50

19:55 Darabani
09:55

13:55 Prundu Bargaului
09:55

19:30 Hunedoara
10:00
Danytur
16:40 Piatra Neamt 16:40 Gura Humorului 16:40 Targu Neamt 16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Bacau 16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Piatra Neamt 16:40 Gura Humorului 16:40 Targu Neamt
10:00

00:00 Galati
10:00

14:57 Toplita Gara
10:00

19:55 Botosani
10:00

13:55 Reghin 13:55 Gilau 13:55 Nasaud 13:55 Reghin
10:00

14:30 Reghin 14:30 Gilau 14:30 Bistrita 14:30 Reghin 14:30 Gilau
10:00

19:55 Gura Humorului
10:05

14:57 Sighisoara
10:10

19:55 Campulung Moldovenesc
10:10

13:55 Onesti 13:55 Bistrita 13:55 Onesti
10:10

14:30 Onesti 14:30 Onesti 14:30 Beclean
10:10

14:57 Orastie
10:15

19:55 Iacobeni
10:15

13:55 Beclean
10:15

14:57 Deva
10:20

19:55 Borsa
10:20

13:55 Moinesti 13:55 Moinesti 13:55 Dej
10:20

14:30 Moinesti 14:30 Dej 14:30 Moinesti
10:20

14:57 Caransebes
10:25

19:55 Vatra Dornei
10:25

19:30 Sebes
10:30
Danytur
16:40 Bicaz 16:40 Bicaz
10:30

00:00 Braila
10:30

14:57 Targu Mures
10:30

19:55 Prundu Bargaului
10:30

13:55 Comanesti 13:55 Comanesti
10:30

14:30 Comanesti 14:30 Gherla 14:30 Comanesti
10:30

14:57 Vatra Dornei
10:35

19:55 Beclean
10:35

19:55 Baia Mare
10:40

13:55 Covasna 13:55 Covasna
10:40

14:30 Covasna 14:30 Covasna
10:40

19:55 Dej
10:45

13:55 Targu Secuiesc 13:55 Targu Secuiesc
10:50

14:30 Targu Secuiesc 14:30 Targu Secuiesc
10:50

19:55 Cluj Napoca
10:55
Danytur
16:40 Campulung Moldovenesc 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Onesti 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Campulung Moldovenesc
11:00

14:57 Resita
11:00

19:55 Cluj Napoca
11:00

13:55 Brasov 13:55 Brasov
11:00

14:30 Brasov 14:30 Brasov
11:00

14:57 Blaj
11:10

13:55 Fagaras 13:55 Fagaras
11:10

14:30 Fagaras 14:30 Fagaras
11:10

14:57 Sibiu
11:15

13:55 Sibiu 13:55 Sibiu
11:20

14:30 Sibiu 14:30 Sibiu
11:20

13:55 Sebes 13:55 Sebes
11:25

14:30 Sebes 14:30 Sebes
11:25

19:30 Toplita
11:30

14:57 Medias
11:30

13:55 Alba Iulia 13:55 Alba Iulia
11:30

14:30 Alba Iulia 14:30 Alba Iulia
11:30

14:57 Sebes
11:35

13:55 Teius 13:55 Teius
11:35

14:30 Teius 14:30 Teius
11:35

13:55 Aiud 13:55 Aiud
11:40

14:30 Aiud 14:30 Aiud
11:40

13:55 Targu Mures 13:55 Targu Mures
11:50

14:30 Targu Mures 14:30 Targu Mures
11:50

19:30 Deva
12:00
Danytur
16:40 Medias 16:40 Praid 16:40 Vatra Dornei 16:40 Praid 16:40 Vatra Dornei 16:40 Medias 16:40 Targu Secuiesc
12:00

14:57 Alba Iulia
12:00

19:55 Gilau
12:00

13:55 Turda 13:55 Turda
12:00

14:30 Turda 14:30 Turda
12:00

14:57 Bistrita
12:10

14:57 Lugoj
12:20

19:30 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

14:57 Aiud
12:30

14:57 Beclean
12:35
Danytur
16:40 Blaj 16:40 Reghin 16:40 Reghin 16:40 Blaj 16:40 Sfantu Gheorghe
13:00

14:57 Dej
13:00

19:55 Huedin
13:00

13:55 Gherla
13:00

14:57 Turda
13:15

19:30 Alba Iulia
13:30

14:57 Gherla
13:30

13:55 Cluj Napoca
13:30

14:30 Cluj Napoca
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

13:55 Bontida
13:50

14:30 Bontida
13:50
Danytur
16:40 Teius 16:40 Brasov 16:40 Fagaras 16:40 Teius 16:40 Fagaras
14:00

14:57 Cluj Napoca
14:00

19:55 Negreni
14:00

13:55 Baia Mare
14:00

14:30 Baia Mare
14:00

14:57 Timisoara
14:10

13:55 Satu Mare
14:10

14:30 Satu Mare
14:10

13:55 Zalau
14:20

14:30 Zalau
14:20

19:30 Targu Mures
14:30

13:55 Huedin
14:30

14:30 Huedin
14:30

13:55 Alesd
14:40

14:30 Alesd
14:40

19:30 Aiud
14:45

19:30 Ludus
15:00
Danytur
16:40 Avrig 16:40 Alba Iulia 16:40 Sighisoara 16:40 Avrig 16:40 Alba Iulia
15:00

14:57 Huedin
15:00

19:55 Piatra Craiului
15:00

19:30 Turda
15:30
Danytur
16:40 Sibiu 16:40 Sibiu
15:30

19:55 Beius
15:30

00:00 Brasov
15:45

19:30 Cluj Napoca
16:00
Danytur
16:40 Zlatna 16:40 Dej 16:40 Bistrita 16:40 Dej 16:40 Zlatna 16:40 Targu Mures 16:40 Bistrita
16:00

14:57 Arad
16:00

19:55 Alesd
16:00
Danytur
16:40 Sebes 16:40 Sebes 16:40 Ludus
16:30

13:55 Oradea
16:50
Danytur
16:40 Nasaud 16:40 Campia Turzii 16:40 Abrud 16:40 Nasaud 16:40 Abrud
17:00

00:00 Fagaras
17:00

14:57 Oradea
17:00

14:30 Oradea
17:00

14:57 Nadlac
17:10
Danytur
16:40 Beclean 16:40 Turda 16:40 Beclean
17:30

19:30 Huedin
18:00
Danytur
16:40 Brad 16:40 Zalau 16:40 Gherla 16:40 Zalau 16:40 Deva 16:40 Brad 16:40 Cluj Napoca 16:40 Deva 16:40 Gherla
18:00
Danytur
16:40 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

19:55 Oradea
18:30

19:55 Bors
18:40

19:30 Alesd
19:00
Danytur
16:40 Gilau
19:00

19:30 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30

19:30 Bors
19:45
Danytur
16:40 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30
Danytur
16:40 Alesd
21:00

02:00 Koln
21:30
Danytur
16:40 Oradea 16:40 Oradea 16:40 Oradea 16:40 Arad 16:40 Oradea 16:40 Arad 16:40 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

19:55 Budapesta
23:00