Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Paderborn, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:10
19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti
07:45
17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 13:55 Targu Neamt 15:10 Vanatori 13:20 Gura Humorului 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 12:30 Gherla 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:25 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 13:50 Falticeni 16:40 Tulcea 13:10 Campulung Moldovenesc 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:30 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:10 Ploiesti 13:35 Onesti 14:35 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 16:30 Galati 13:05 Vatra Dornei 16:20 Faurei 12:45 Beclean 16:05 Husi 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:35 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:00 Buzau 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Dej 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:20 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna
09:55
10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna
10:20
15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:25 Targu Mures 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:40 Alba Iulia 12:30 Aiud 13:00 Brasov 12:50 Sibiu 13:25 Comanesti 13:20 Covasna 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:45 Sebes 12:35 Teius 13:10 Targu Secuiesc 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:30 Aiud 12:20 Turda 12:50 Sibiu 12:40 Alba Iulia 13:20 Covasna 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:35 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 12:40 Beclean 12:20 Turda 10:00 Bontida 09:20 Huedin 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:35 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:35 Teius 12:25 Targu Mures 12:55 Fagaras 12:45 Sebes 13:30 Moinesti 13:10 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului
10:40
12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati
Sosiri
De la Ora

18:40 Constanta 18:40 Giurgiu 18:40 Giurgiu 18:40 Constanta 18:40 Giurgiu 18:40 Giurgiu 18:40 Giurgiu 18:40 Constanta
00:00

14:40 Constanta
00:05

18:50 Braila
00:10

14:40 Mangalia
00:10

18:40 Turnu Magurele 18:40 Turnu Magurele 18:40 Turnu Magurele 18:40 Turnu Magurele 18:40 Turnu Magurele
00:10

14:40 Medgidia
00:15

18:40 Corabia 18:40 Corabia 18:40 Corabia 18:40 Corabia 18:40 Corabia
00:20

18:40 Craiova 18:40 Craiova 18:40 Craiova 18:40 Craiova 18:40 Craiova
00:25

14:40 Cernavoda
00:30

18:40 Alexandria 18:40 Alexandria 18:40 Alexandria 18:40 Alexandria 18:40 Mangalia 18:40 Mangalia 18:40 Alexandria 18:40 Mangalia
00:30

18:50 Galati
00:40

18:40 Filiasi 18:40 Filiasi 18:40 Filiasi 18:40 Filiasi 18:40 Medgidia 18:40 Medgidia 18:40 Filiasi 18:40 Medgidia
00:40

18:40 Slatina (Olt) 18:40 Slatina (Olt) 18:40 Hirsova 18:40 Hirsova 18:40 Slatina (Olt) 18:40 Hirsova 18:40 Slatina (Olt) 18:40 Slatina (Olt)
00:50

18:50 Buzau
01:00

14:40 Giurgiu
01:00

18:40 Tandarei 18:40 Tandarei 18:40 Tandarei
01:00

14:40 Alexandria
01:05

14:40 Fetesti
01:10

18:40 Filiasi 18:40 Filiasi 18:40 Filiasi 18:40 Filiasi 18:40 Filiasi
01:10

13:30 Tulcea 13:30 Tulcea
01:15

13:50 Tulcea 13:50 Tulcea
01:15

14:40 Braila
01:20

18:40 Rovinari 18:40 Rovinari 18:40 Rovinari 18:40 Rovinari 18:40 Rovinari
01:20

13:30 Braila 13:30 Braila
01:20

13:50 Braila 13:50 Braila
01:20

18:50 Ramnicu Sarat
01:30

14:40 Tulcea
01:30

18:40 Isalnita 18:40 Isalnita 18:40 Isalnita 18:40 Isalnita 18:40 Isalnita
01:30

18:40 Targu Carbunesti 18:40 Targu Carbunesti 18:40 Targu Carbunesti 18:40 Targu Carbunesti 18:40 Targu Carbunesti
01:40

18:40 Motru 18:40 Motru 18:40 Motru 18:40 Motru 18:40 Motru
01:45

18:40 Resita 18:40 Resita 18:40 Resita 18:40 Resita 18:40 Resita
01:50

18:50 Tecuci
01:55

18:40 Caransebes 18:40 Caransebes 18:40 Caransebes 18:40 Caransebes 18:40 Caransebes
01:55

14:40 Calarasi
02:00

18:40 Lugoj 18:40 Lugoj 18:40 Lugoj 18:40 Slobozia 18:40 Slobozia 18:40 Lugoj 18:40 Slobozia 18:40 Lugoj
02:00

13:30 Mangalia
02:00

18:40 Timisoara 18:40 Timisoara 18:40 Timisoara 18:40 Timisoara 18:40 Timisoara
02:05

14:40 Galati
02:10

18:40 Arad 18:40 Arad 18:40 Arad 18:40 Arad 18:40 Bucuresti 18:40 Bucuresti 18:40 Arad 18:40 Bucuresti
02:10

18:50 Focsani
02:15

18:40 Targu Jiu 18:40 Targu Jiu 18:40 Targu Jiu 18:40 Targu Jiu 18:40 Targu Jiu
02:20

18:40 Petrosani 18:40 Petrosani 18:40 Petrosani 18:40 Petrosani 18:40 Petrosani
02:25

18:40 Hateg 18:40 Hateg 18:40 Hateg 18:40 Hateg 18:40 Hateg
02:30

18:40 Calan 18:40 Calan 18:40 Calan 18:40 Calan 18:40 Calan
02:40

18:50 Adjud
02:45

18:40 Hunedoara 18:40 Hunedoara 18:40 Hunedoara 18:40 Hunedoara 18:40 Hunedoara
02:50

18:50 Barlad
03:00

14:40 Slobozia
03:00

18:40 Pitesti 18:40 Deva 18:40 Pitesti 18:40 Pitesti 18:40 Deva 18:40 Deva 18:40 Deva 18:40 Deva
03:00

13:30 Galati 13:30 Constanta 13:30 Galati
03:00

13:50 Galati 13:50 Galati
03:00

14:40 Tecuci
03:10

18:40 Ramnicu Sarat 18:40 Ramnicu Sarat 18:40 Ramnicu Sarat
03:10

14:40 Ramnicu Sarat
03:20

18:40 Simeria 18:40 Simeria 18:40 Simeria 18:40 Simeria 18:40 Campina 18:40 Campina 18:40 Campina 18:40 Simeria
03:20

18:50 Husi
03:30

14:40 Barlad
03:30

18:40 Orastie 18:40 Orastie 18:40 Orastie 18:40 Orastie 18:40 Sinaia 18:40 Sinaia 18:40 Sinaia 18:40 Orastie
03:30

13:30 Ianca 13:30 Ianca 13:30 Medgidia
03:30

13:50 Ianca 13:50 Ianca
03:30

18:50 Dorohoi
03:35

18:40 Sebes 18:40 Sebes 18:40 Predeal 18:40 Predeal 18:40 Sebes 18:40 Predeal 18:40 Sebes 18:40 Sebes
03:40

13:30 Calarasi
03:40

18:50 Onesti
03:45

14:40 Husi
03:50

18:40 Brasov 18:40 Lancram 18:40 Brasov 18:40 Lancram 18:40 Lancram 18:40 Lancram 18:40 Lancram 18:40 Brasov
03:50

13:30 Cernavoda
03:50

13:30 Slobozia
03:55

18:50 Vaslui
04:00

14:40 Bucuresti
04:00

18:40 Vaslui 18:40 Tulcea 18:40 Alba Iulia 18:40 Alba Iulia 18:40 Alba Iulia 18:40 Targu Secuiesc 18:40 Targu Secuiesc 18:40 Alba Iulia 18:40 Targu Secuiesc 18:40 Alba Iulia
04:00

13:30 Harsova
04:00

18:40 Sfantu Gheorghe 18:40 Sfantu Gheorghe 18:40 Sfantu Gheorghe
04:05

18:50 Comanesti
04:10

14:40 Buzau
04:10

18:40 Covasna 18:40 Covasna 18:40 Covasna
04:10

13:30 Lehliu
04:10

13:50 Mangalia
04:10

18:50 Bucuresti
04:15

18:50 Moinesti
04:20

14:40 Focsani
04:20

18:40 Targu Ocna 18:40 Targu Ocna 18:40 Targu Ocna
04:20

13:30 Tandarei
04:20

13:50 Constanta
04:20

18:50 Botosani
04:30

14:40 Vaslui
04:30

18:40 Braila 18:40 Teius 18:40 Teius 18:40 Teius 18:40 Teius 18:40 Onesti 18:40 Teius 18:40 Onesti 18:40 Onesti
04:30

13:30 Faurei 13:30 Faurei
04:30

13:50 Medgidia 13:50 Faurei 13:50 Faurei
04:30

18:50 Craiova
04:35

14:40 Harlau
04:40

18:40 Comanesti 18:40 Comanesti 18:40 Comanesti
04:40

13:30 Tecuci 13:30 Tecuci
04:40

13:50 Tecuci 13:50 Tecuci 13:50 Calarasi
04:40

18:50 Iasi
04:45

18:40 Aiud 18:40 Aiud 18:40 Aiud 18:40 Aiud 18:40 Aiud
04:45

18:40 Moinesti 18:40 Moinesti 18:40 Moinesti
04:50

13:30 Barlad 13:30 Barlad
04:50

13:50 Barlad 13:50 Cernavoda 13:50 Barlad
04:50

13:50 Slobozia
04:55

18:50 Podu Iloaiei
05:00

14:40 Roman
05:00

18:40 Fagaras 18:40 Unirea 18:40 Fagaras 18:40 Unirea 18:40 Unirea 18:40 Galati 18:40 Unirea 18:40 Unirea 18:40 Fagaras
05:00

13:30 Bucuresti
05:00

13:50 Harsova
05:00

18:50 Filiasi
05:05

18:50 Ploiesti
05:10

14:40 Adjud
05:10

18:40 Vestem 18:40 Vestem 18:40 Vestem
05:10

13:30 Pitesti
05:10

13:50 Lehliu
05:10

14:40 Bacau
05:15

18:50 Suceava
05:20

14:40 Slatina (Olt)
05:20

18:40 Ramnicu Valcea 18:40 Ramnicu Valcea 18:40 Ramnicu Valcea
05:20

13:50 Tandarei
05:20

14:40 Radauti
05:25

18:50 Bacau
05:30

14:40 Iasi
05:30

18:40 Sibiu 18:40 Sibiu 18:40 Sibiu
05:30

13:30 Husi 13:30 Husi
05:30

13:50 Husi 13:50 Husi 13:50 Bucuresti
05:30

14:40 Dorohoi
05:35

18:50 Negresti
05:40

14:40 Targu Frumos
05:40

18:40 Miercurea Sibiului 18:40 Miercurea Sibiului 18:40 Miercurea Sibiului
05:40

13:30 Vaslui 13:30 Vaslui
05:40

13:50 Pitesti 13:50 Vaslui 13:50 Vaslui
05:40

18:50 Harlau
05:45

14:40 Targoviste
05:45

14:40 Urziceni
05:47

18:50 Constanta
05:50

14:40 Ploiesti
05:50

18:40 Sighisoara 18:40 Sighisoara 18:40 Sighisoara
05:50

13:50 Ramnicu Valcea
05:50

14:40 Targu Neamt
05:55

14:40 Buhusi
05:57

14:40 Roznov
05:58

18:50 Campina
06:00

14:40 Piatra Neamt
06:00

18:40 Medias 18:40 Turda 18:40 Tecuci 18:40 Turda 18:40 Turda 18:40 Medias 18:40 Turda 18:40 Medias 18:40 Turda
06:00

13:30 Ramnicu Valcea 13:30 Iasi 13:30 Iasi 13:30 Giurgiu
06:00

13:50 Giurgiu 13:50 Giurgiu 13:50 Iasi 13:50 Targoviste 13:50 Iasi
06:00

18:50 Buhusi
06:05

18:50 Roznov
06:10

14:40 Onesti
06:10

18:40 Barlad
06:10

13:30 Podu Iloaiei 13:30 Alexandria 13:30 Podu Iloaiei
06:10

13:50 Podu Iloaiei 13:50 Alexandria 13:50 Sinaia 13:50 Podu Iloaiei 13:50 Alexandria
06:10

18:50 Targu Frumos
06:15

13:30 Turnu Magurele
06:15

13:50 Turnu Magurele 13:50 Turnu Magurele
06:15

18:50 Gura Humorului
06:20

14:40 Botosani
06:20

18:40 Husi
06:20

13:30 Harlau 13:30 Caracal 13:30 Harlau
06:20

13:50 Harlau 13:50 Predeal 13:50 Harlau 13:50 Caracal 13:50 Caracal
06:20

18:50 Falticeni
06:30

14:40 Pascani
06:30

18:40 Buzau
06:30

13:30 Flamanzi 13:30 Targoviste 13:30 Slatina (Olt) 13:30 Flamanzi
06:30

13:50 Slatina (Olt) 13:50 Flamanzi 13:50 Slatina (Olt) 13:50 Flamanzi 13:50 Campina
06:30

18:50 Rovinari
06:35

18:50 Pascani
06:40

14:40 Craiova
06:40

18:40 Focsani
06:40

13:30 Botosani 13:30 Botosani 13:30 Sinaia
06:40

13:50 Botosani 13:50 Urziceni 13:50 Botosani
06:40

18:50 Motca
06:45

13:30 Saveni 13:30 Saveni
06:45

13:50 Saveni 13:50 Saveni
06:45

18:50 Piatra Neamt
06:50

14:40 Suceava
06:50

18:40 Marasesti
06:50

13:30 Darabani 13:30 Darabani 13:30 Predeal
06:50

13:50 Darabani 13:50 Darabani 13:50 Ploiesti
06:50

18:50 Roman
06:55

18:40 Adjud
06:55

18:50 Cristesti
07:00

14:40 Filiasi
07:00

18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca 18:40 Sascut 18:40 Cluj Napoca
07:00

13:30 Campina 13:30 Dorohoi 13:30 Craiova 13:30 Dorohoi
07:00

13:50 Buzau 13:50 Dorohoi 13:50 Craiova 13:50 Dorohoi 13:50 Craiova
07:00

18:50 Targu Jiu
07:05

18:40 Bacau
07:05

18:50 Brasov
07:10

18:40 Roman
07:10

13:30 Vanatori 13:30 Filiasi 13:30 Urziceni 13:30 Vanatori
07:10

13:50 Filiasi 13:50 Vanatori 13:50 Filiasi 13:50 Vanatori 13:50 Ramnicu Sarat
07:10

14:40 Pitesti
07:20

18:40 Negresti
07:20

13:30 Drobeta Turnu Severin 13:30 Ploiesti
07:20

13:50 Drobeta Turnu Severin 13:50 Focsani 13:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

18:50 Fetesti
07:30

14:40 Targu Secuiesc
07:30

18:40 Iasi
07:30

13:30 Rovinari 13:30 Buzau
07:30

13:50 Rovinari 13:50 Marasesti 13:50 Rovinari
07:30

18:40 Podu Iloaiei
07:35

18:40 Deleni
07:40

13:30 Ramnicu Sarat 13:30 Resita
07:40

13:50 Adjud 13:50 Resita 13:50 Resita
07:40

18:40 Harlau
07:45

18:40 Targu Frumos
07:50

13:30 Caransebes 13:30 Focsani
07:50

13:50 Caransebes 13:50 Caransebes 13:50 Bacau
07:50

18:40 Pascani
07:55

18:50 Targu Neamt
08:00

14:40 Brasov
08:00

18:40 Motca
08:00

13:30 Targu Jiu 13:30 Marasesti
08:00

13:50 Targu Jiu 13:50 Roman 13:50 Targu Jiu
08:00

14:40 Bicaz
08:10

18:40 Cristesti
08:10

13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Adjud
08:10

13:50 Targu Frumos 13:50 Bumbesti Jiu 13:50 Bumbesti Jiu
08:10

14:40 Ramnicu Valcea
08:15

18:40 Timisesti
08:15

14:40 Falticeni
08:20

18:40 Dumbrava
08:20

13:30 Petrosani 13:30 Bacau
08:20

13:50 Pascani 13:50 Petrosani 13:50 Petrosani
08:20

18:50 Fagaras
08:30

14:40 Gura Humorului
08:30

18:40 Targu Neamt
08:30

13:30 Roman 13:30 Poiana Largului 13:30 Hateg 13:30 Poiana Largului
08:30

13:50 Poiana Largului 13:50 Hateg 13:50 Poiana Largului 13:50 Motca 13:50 Hateg
08:30

18:50 Petrosani
08:35

18:40 Piatra Neamt
08:35

13:30 Bicaz 13:30 Bicaz
08:35

13:50 Bicaz 13:50 Bicaz
08:35

14:40 Moinesti
08:40

18:40 Bicaz
08:40

13:30 Piatra Neamt 13:30 Hunedoara 13:30 Targu Frumos 13:30 Piatra Neamt
08:40

13:50 Piatra Neamt 13:50 Hunedoara 13:50 Piatra Neamt 13:50 Targu Neamt 13:50 Hunedoara
08:40

14:40 Fagaras
08:45

18:40 Poiana Largului
08:45

18:40 Durau
08:50

13:30 Deva 13:30 Pascani
08:50

13:50 Falticeni 13:50 Deva 13:50 Deva
08:50

18:40 Borsec
08:55

13:30 Targu Neamt
08:55

13:50 Suceava
08:55

14:40 Comanesti
09:00

18:40 Toplita
09:00

13:30 Gheorgheni 13:30 Falticeni 13:30 Gheorgheni 13:30 Lugoj
09:00

13:50 Gheorgheni 13:50 Lugoj 13:50 Gheorgheni 13:50 Lugoj 13:50 Radauti
09:00

18:40 Miercurea Ciuc
09:05

14:40 Targu Jiu
09:10

18:40 Sfantu Gheorghe
09:10

13:30 Sovata 13:30 Suceava 13:30 Timisoara 13:30 Sovata
09:10

13:50 Sovata 13:50 Timisoara 13:50 Sovata 13:50 Gura Humorului 13:50 Timisoara
09:10

18:40 Morareni
09:15

14:40 Campulung Moldovenesc
09:20

18:40 Reghin
09:20

13:30 Arad 13:30 Radauti
09:20

13:50 Arad 13:50 Campulung Moldovenesc 13:50 Arad
09:20

18:40 Medias
09:25

18:50 Poiana Largului
09:30

14:40 Targu Ocna
09:30

18:40 Sighisoara
09:30

13:30 Chisineu Cris 13:30 Miercurea Ciuc 13:30 Miercurea Ciuc 13:30 Gura Humorului
09:30

13:50 Vatra Dornei 13:50 Chisineu Cris 13:50 Miercurea Ciuc 13:50 Chisineu Cris 13:50 Miercurea Ciuc
09:30

18:50 Hateg
09:35

14:40 Gheorgheni
09:35

18:40 Targu Mures
09:35

14:40 Reghin
09:40

18:40 Falticeni
09:40

13:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Odorheiu Secuiesc 13:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:50 Odorheiu Secuiesc 13:50 Odorheiu Secuiesc 13:50 Prundu Bargaului
09:40

18:50 Sibiu
09:45

14:40 Drobeta Turnu Severin
09:45

18:40 Suceava
09:45

18:40 Veresti
09:50

13:30 Toplita 13:30 Vatra Dornei 13:30 Toplita 13:30 Salonta
09:50

13:50 Toplita 13:50 Salonta 13:50 Toplita 13:50 Salonta 13:50 Nasaud
09:50

18:40 Darabani
09:55

13:30 Prundu Bargaului
09:55

18:50 Hunedoara
10:00

14:40 Toplita Gara
10:00

18:40 Botosani
10:00

13:30 Reghin 13:30 Gilau 13:30 Reghin 13:30 Nasaud
10:00

13:50 Reghin 13:50 Gilau 13:50 Bistrita 13:50 Reghin 13:50 Gilau
10:00

18:40 Gura Humorului
10:05

14:40 Sighisoara
10:10

18:40 Campulung Moldovenesc
10:10

13:30 Onesti 13:30 Bistrita 13:30 Onesti
10:10

13:50 Beclean 13:50 Onesti 13:50 Onesti
10:10

14:40 Orastie
10:15

18:40 Iacobeni
10:15

13:30 Beclean
10:15

14:40 Deva
10:20

18:40 Borsa
10:20

13:30 Moinesti 13:30 Moinesti 13:30 Dej
10:20

13:50 Moinesti 13:50 Moinesti 13:50 Dej
10:20

14:40 Caransebes
10:25

18:40 Vatra Dornei
10:25

18:50 Sebes
10:30

14:40 Targu Mures
10:30

18:40 Prundu Bargaului
10:30

13:30 Comanesti 13:30 Comanesti
10:30

13:50 Comanesti 13:50 Comanesti 13:50 Gherla
10:30

14:40 Vatra Dornei
10:35

18:40 Beclean
10:35

18:40 Baia Mare
10:40

13:30 Covasna 13:30 Covasna
10:40

13:50 Covasna 13:50 Covasna
10:40

18:40 Dej
10:45

13:30 Targu Secuiesc 13:30 Targu Secuiesc
10:50

13:50 Targu Secuiesc 13:50 Targu Secuiesc
10:50

18:40 Cluj Napoca
10:55

14:40 Resita
11:00

18:40 Cluj Napoca
11:00

13:30 Brasov 13:30 Brasov
11:00

13:50 Brasov 13:50 Brasov
11:00

14:40 Blaj
11:10

13:30 Fagaras 13:30 Fagaras
11:10

13:50 Fagaras 13:50 Fagaras
11:10

14:40 Sibiu
11:15

13:30 Sibiu 13:30 Sibiu
11:20

13:50 Sibiu 13:50 Sibiu
11:20

13:30 Sebes 13:30 Sebes
11:25

13:50 Sebes 13:50 Sebes
11:25

18:50 Toplita
11:30

14:40 Medias
11:30

13:30 Alba Iulia 13:30 Alba Iulia
11:30

13:50 Alba Iulia 13:50 Alba Iulia
11:30

14:40 Sebes
11:35

13:30 Teius 13:30 Teius
11:35

13:50 Teius 13:50 Teius
11:35

13:30 Aiud 13:30 Aiud
11:40

13:50 Aiud 13:50 Aiud
11:40

13:30 Targu Mures 13:30 Targu Mures
11:50

13:50 Targu Mures 13:50 Targu Mures
11:50

18:50 Deva
12:00

14:40 Alba Iulia
12:00

18:40 Gilau
12:00

13:30 Turda 13:30 Turda
12:00

13:50 Turda 13:50 Turda
12:00

14:40 Bistrita
12:10

14:40 Lugoj
12:20

18:50 Reghin
12:30

14:40 Aiud
12:30

14:40 Beclean
12:35

14:40 Dej
13:00

18:40 Huedin
13:00

13:30 Gherla
13:00

14:40 Turda
13:15

18:50 Alba Iulia
13:30

14:40 Gherla
13:30

13:30 Cluj Napoca
13:30

13:50 Cluj Napoca
13:30

13:30 Bontida
13:50

13:50 Bontida
13:50

14:40 Cluj Napoca
14:00

18:40 Negreni
14:00

13:30 Baia Mare
14:00

13:50 Baia Mare
14:00

14:40 Timisoara
14:10

13:30 Satu Mare
14:10

13:50 Satu Mare
14:10

13:30 Zalau
14:20

13:50 Zalau
14:20

18:50 Targu Mures
14:30

13:30 Huedin
14:30

13:50 Huedin
14:30

13:30 Alesd
14:40

13:50 Alesd
14:40

18:50 Aiud
14:45

18:50 Ludus
15:00

14:40 Huedin
15:00

18:40 Piatra Craiului
15:00

18:50 Turda
15:30

18:40 Beius
15:30

18:50 Cluj Napoca
16:00

14:40 Arad
16:00

18:40 Alesd
16:00

13:30 Oradea
16:50

14:40 Oradea
17:00

13:50 Oradea
17:00

14:40 Nadlac
17:10

18:50 Huedin
18:00

18:40 Oradea
18:30

18:40 Bors
18:40

18:50 Alesd
19:00

18:50 Oradea
19:30

18:50 Bors
19:45

18:40 Budapesta
23:00