Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Ravensburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:00
14:40 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 16:40 Tulcea 16:35 Braila 16:25 Ianca 15:50 Podu Iloaiei 16:00 Vaslui 16:10 Barlad 15:45 Harlau 15:20 Dorohoi 15:30 Saveni 12:10 Targu Mures 12:20 Teius 12:30 Sebes 12:40 Fagaras 12:50 Targu Secuiesc 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Sovata 14:40 Slatina (Olt) 14:55 Turnu Magurele 13:40 Reghin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Sovata 14:40 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 16:40 Tulcea 16:35 Braila 16:25 Ianca 14:30 Craiova 15:50 Podu Iloaiei 15:10 Giurgiu 16:00 Vaslui 12:05 Gilau 16:10 Barlad 12:20 Chisineu Cris 15:45 Harlau 12:40 Timisoara 12:55 Deva 13:10 Hateg 13:40 Targu Jiu 13:55 Resita 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:50 Targu Secuiesc 05:30 Alesd 13:05 Moinesti 08:00 Baia Mare 12:30 Dej 13:20 Vatra Dornei 17:10 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:10 Campina 15:40 Ramnicu Sarat 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Radauti 17:50 Calarasi 15:20 Dorohoi 15:30 Saveni 12:10 Targu Mures 12:20 Teius 12:30 Sebes 12:40 Fagaras 12:55 Deva 15:30 Saveni 13:10 Hateg 12:10 Targu Mures 13:40 Targu Jiu 12:20 Teius 13:55 Resita 12:30 Sebes 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:40 Fagaras 14:40 Slatina (Olt) 12:50 Targu Secuiesc 14:55 Turnu Magurele 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Sovata 14:40 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 16:40 Tulcea 16:35 Braila 16:25 Ianca 14:30 Craiova 15:50 Podu Iloaiei 15:10 Giurgiu 16:00 Vaslui 12:05 Gilau 16:10 Barlad 12:20 Chisineu Cris 15:45 Harlau 12:40 Timisoara 15:20 Dorohoi 06:00 Huedin 10:00 Bontida 12:40 Beclean 17:40 Cernavoda 17:00 Tandarei 16:30 Targoviste 16:00 Urziceni 15:30 Focsani 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 18:20 Mangalia 13:30 Bumbesti Jiu 15:00 Alexandria 12:10 Salonta 12:30 Arad 12:50 Lugoj 13:00 Hunedoara 13:20 Petrosani 13:50 Caransebes 14:00 Rovinari 14:20 Filiasi 14:50 Caracal 14:50 Bicaz 15:10 Vanatori 16:30 Galati 16:15 Tecuci 16:20 Faurei 15:55 Iasi 16:05 Husi 15:35 Botosani 15:40 Flamanzi 15:25 Darabani 12:05 Turda 12:15 Aiud 12:25 Alba Iulia 12:35 Sibiu 12:45 Brasov 12:55 Covasna 13:30 Onesti 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:10 Miercurea Ciuc 14:30 Gheorgheni 14:50 Caracal 13:30 Onesti 13:50 Toplita 14:10 Miercurea Ciuc 14:30 Gheorgheni 14:50 Bicaz 15:10 Vanatori 16:30 Galati 16:15 Tecuci 16:20 Faurei 13:30 Bumbesti Jiu 15:55 Iasi 15:00 Alexandria 16:05 Husi 12:10 Salonta 15:35 Botosani 12:30 Arad 15:40 Flamanzi 12:50 Lugoj 13:00 Hunedoara 13:20 Petrosani 13:50 Caransebes 14:00 Rovinari 14:20 Filiasi 12:45 Brasov 05:00 Oradea 12:55 Covasna 06:30 Zalau 13:00 Comanesti 12:00 Cluj Napoca 13:00 Nasaud 17:30 Slobozia 16:55 Bucuresti 16:30 Sinaia 15:55 Ploiesti 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 18:10 Constanta 15:25 Darabani 12:05 Turda 12:15 Aiud 12:25 Alba Iulia 12:35 Sibiu 13:00 Hunedoara 12:05 Turda 13:20 Petrosani 12:15 Aiud 13:50 Caransebes 12:25 Alba Iulia 14:00 Rovinari 12:35 Sibiu 14:20 Filiasi 12:45 Brasov 14:50 Caracal 12:55 Covasna 13:30 Onesti 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:10 Miercurea Ciuc 14:30 Gheorgheni 14:50 Bicaz 15:10 Vanatori 16:30 Galati 16:15 Tecuci 16:20 Faurei 13:30 Bumbesti Jiu 15:55 Iasi 15:00 Alexandria 16:05 Husi 12:10 Salonta 15:35 Botosani 12:30 Arad 15:40 Flamanzi 12:50 Lugoj 15:25 Darabani 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Satu Mare 12:20 Gherla 13:10 Prundu Bargaului 17:20 Harsova 16:50 Pitesti 16:20 Predeal 15:50 Buzau 15:10 Adjud 14:40 Pascani 14:00 Suceava 18:00 Medgidia 14:30 Craiova 15:10 Giurgiu 12:05 Gilau 12:20 Chisineu Cris 12:40 Timisoara 12:55 Deva 13:10 Hateg 13:40 Targu Jiu 13:55 Resita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:40 Slatina (Olt) 14:55 Turnu Magurele
12:10
05:30 Alesd 08:00 Baia Mare 12:30 Dej 13:20 Vatra Dornei 17:10 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:10 Campina 15:40 Ramnicu Sarat 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Radauti 17:50 Calarasi 13:30 Bumbesti Jiu 15:00 Alexandria 12:10 Salonta 12:30 Arad 12:50 Lugoj 13:00 Hunedoara 13:20 Petrosani 13:50 Caransebes 14:00 Rovinari 14:20 Filiasi 14:50 Caracal 13:30 Onesti 14:50 Bicaz 15:10 Vanatori 16:30 Galati 16:15 Tecuci 16:20 Faurei 15:55 Iasi 16:05 Husi 15:35 Botosani 15:40 Flamanzi 15:25 Darabani 12:05 Turda 12:15 Aiud 12:25 Alba Iulia 12:35 Sibiu 12:45 Brasov 12:55 Covasna 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:10 Miercurea Ciuc 14:30 Gheorgheni 14:50 Caracal 13:30 Onesti 13:50 Toplita 14:10 Miercurea Ciuc 14:30 Gheorgheni 14:50 Bicaz 15:10 Vanatori 16:30 Galati 16:15 Tecuci 16:20 Faurei 13:30 Bumbesti Jiu 15:55 Iasi 15:00 Alexandria 16:05 Husi 12:10 Salonta 15:35 Botosani 12:30 Arad 15:40 Flamanzi 12:50 Lugoj 13:00 Hunedoara 13:20 Petrosani 13:50 Caransebes 14:00 Rovinari 14:20 Filiasi 12:55 Covasna 13:00 Comanesti 06:00 Huedin 10:00 Bontida 12:40 Beclean 17:40 Cernavoda 17:00 Tandarei 16:30 Targoviste 15:25 Darabani 16:00 Urziceni 12:05 Turda 15:30 Focsani 12:15 Aiud 14:55 Roman 12:25 Alba Iulia 14:20 Targu Neamt 12:35 Sibiu 13:40 Gura Humorului 12:45 Brasov 18:20 Mangalia 13:00 Hunedoara 12:05 Turda 13:20 Petrosani 12:15 Aiud 13:50 Caransebes 12:25 Alba Iulia 14:00 Rovinari 12:35 Sibiu 14:20 Filiasi 12:45 Brasov 14:50 Caracal 12:55 Covasna 13:30 Onesti 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:10 Miercurea Ciuc 14:30 Gheorgheni 14:50 Bicaz 15:10 Vanatori 16:30 Galati 16:15 Tecuci 16:20 Faurei 13:30 Bumbesti Jiu 15:55 Iasi 15:00 Alexandria 16:05 Husi 12:10 Salonta 15:35 Botosani 12:30 Arad 15:40 Flamanzi 12:50 Lugoj 15:25 Darabani 05:00 Oradea 06:30 Zalau 12:00 Cluj Napoca 13:00 Nasaud 17:30 Slobozia 16:55 Bucuresti 16:30 Sinaia 15:55 Ploiesti 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 18:10 Constanta 14:30 Craiova 15:10 Giurgiu 12:05 Gilau 12:20 Chisineu Cris 12:40 Timisoara 12:55 Deva 13:10 Hateg 13:40 Targu Jiu 13:55 Resita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:40 Slatina (Olt) 14:55 Turnu Magurele 14:40 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 16:40 Tulcea 16:35 Braila 16:25 Ianca 15:50 Podu Iloaiei 16:00 Vaslui 16:10 Barlad 15:45 Harlau 15:20 Dorohoi 15:30 Saveni 12:10 Targu Mures 12:20 Teius 12:30 Sebes 12:40 Fagaras 12:50 Targu Secuiesc 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Sovata 14:55 Turnu Magurele 13:40 Reghin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Sovata 14:40 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 16:40 Tulcea 16:35 Braila 16:25 Ianca 14:30 Craiova 15:50 Podu Iloaiei 15:10 Giurgiu 16:00 Vaslui 12:05 Gilau 16:10 Barlad 12:20 Chisineu Cris 15:45 Harlau 12:40 Timisoara 15:20 Dorohoi 12:55 Deva 13:10 Hateg 13:40 Targu Jiu 13:55 Resita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:40 Slatina (Olt) 12:50 Targu Secuiesc 13:05 Moinesti 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Satu Mare 12:20 Gherla 13:10 Prundu Bargaului 17:20 Harsova 16:50 Pitesti 16:20 Predeal 15:30 Saveni 15:50 Buzau 12:10 Targu Mures 15:10 Adjud 12:20 Teius 14:40 Pascani 12:30 Sebes 14:00 Suceava 12:40 Fagaras 18:00 Medgidia 15:30 Saveni 13:10 Hateg 12:10 Targu Mures 13:40 Targu Jiu 12:20 Teius 13:55 Resita 12:30 Sebes 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:40 Fagaras 14:40 Slatina (Olt) 12:50 Targu Secuiesc 14:55 Turnu Magurele 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Sovata 14:40 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 16:40 Tulcea 16:35 Braila 16:25 Ianca 14:30 Craiova 15:50 Podu Iloaiei 15:10 Giurgiu 16:00 Vaslui 12:05 Gilau 16:10 Barlad 12:20 Chisineu Cris 15:45 Harlau 12:40 Timisoara 15:20 Dorohoi 12:55 Deva
12:50
16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Fagaras 12:40 Dej 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 13:50 Toplita 12:05 Gilau 14:30 Gheorgheni 12:40 Timisoara 15:10 Vanatori 13:10 Hateg 16:15 Tecuci 13:55 Resita 15:55 Iasi 14:40 Slatina (Olt) 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 18:20 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:45 Brasov 12:50 Beclean 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 12:30 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:10 Salonta 14:40 Piatra Neamt 12:50 Lugoj 16:40 Tulcea 13:20 Petrosani 16:25 Ianca 14:00 Rovinari 16:00 Vaslui 14:50 Caracal 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 15:45 Harlau 15:30 Saveni 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:05 Gilau 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:30 Onesti 15:10 Giurgiu 14:10 Miercurea Ciuc 12:20 Chisineu Cris 14:50 Bicaz 12:55 Deva 16:30 Galati 13:40 Targu Jiu 16:20 Faurei 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:05 Husi 14:55 Turnu Magurele 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 18:40 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:10 Salonta 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:40 Reghin 15:00 Alexandria 14:20 Sovata 12:30 Arad 15:00 Poiana Largului 13:00 Hunedoara 16:35 Braila 13:50 Caransebes 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Filiasi 16:10 Barlad 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures
14:20
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
14:35
16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi
17:55
10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 16:55 Motca 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 17:00 Pascani 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 17:10 Targu Frumos 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 17:10 Harlau 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti
18:45
13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 12:10 Targu Mures 14:35 Marasesti 12:30 Sebes 14:10 Targu Frumos 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Suceava 14:30 Craiova 13:05 Vatra Dornei 12:05 Gilau 12:45 Beclean 12:40 Timisoara 11:40 Bontida 13:10 Hateg 11:00 Huedin 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:40 Slatina (Olt) 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:25 Darabani 15:00 Buzau 12:15 Aiud 14:30 Adjud 12:35 Sibiu 14:00 Pascani 12:55 Covasna 13:30 Radauti 13:30 Bumbesti Jiu 13:00 Prundu Bargaului 12:10 Salonta 12:40 Dej 12:50 Lugoj 11:30 Baia Mare 13:20 Petrosani 10:00 Alesd 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:30 Onesti 15:55 Iasi 14:10 Miercurea Ciuc 15:35 Botosani 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Rovinari 16:00 Vaslui 14:50 Caracal 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 15:30 Saveni 14:45 Ramnicu Sarat 12:20 Teius 14:25 Bacau 12:40 Fagaras 13:55 Targu Neamt 13:05 Moinesti 13:20 Gura Humorului 15:10 Giurgiu 12:55 Nasaud 12:20 Chisineu Cris 12:30 Gherla 12:55 Deva 11:20 Satu Mare 13:40 Targu Jiu 09:00 Oradea 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 13:40 Reghin 16:00 Vaslui 14:20 Sovata 15:45 Harlau 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:05 Husi 14:55 Turnu Magurele 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 12:05 Turda 14:40 Focsani 12:25 Alba Iulia 14:20 Roman 12:45 Brasov 13:50 Falticeni 13:00 Comanesti 13:10 Campulung Moldovenesc 15:00 Alexandria 12:50 Bistrita 12:30 Arad 12:00 Cluj Napoca 13:00 Hunedoara 11:10 Zalau 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 13:50 Toplita 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Filiasi 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau
Sosiri
De la Ora

11:07 Constanta
00:05

12:40 Braila
00:10

11:07 Mangalia
00:10

11:07 Medgidia
00:15

11:07 Cernavoda
00:30

12:40 Galati
00:40

12:40 Buzau
01:00

11:07 Giurgiu
01:00

11:07 Alexandria
01:05

11:07 Fetesti
01:10

04:55 Tulcea 04:55 Tulcea 04:50 Tulcea 04:50 Tulcea
01:15

05:55 Tulcea 05:55 Tulcea 05:55 Tulcea
01:15

08:10 Tulcea 08:10 Tulcea 08:10 Tulcea
01:15

11:07 Braila
01:20

04:50 Braila 04:50 Braila 04:55 Braila 04:55 Braila
01:20

05:55 Braila 05:55 Braila 05:55 Braila
01:20

08:10 Braila 08:10 Braila 08:10 Braila
01:20

12:40 Ramnicu Sarat
01:30

11:07 Tulcea
01:30

12:40 Tecuci
01:55

11:07 Calarasi
02:00

05:55 Mangalia
02:00

11:07 Galati
02:10

12:40 Focsani
02:15

08:10 Mangalia
02:30

12:40 Adjud
02:45

12:40 Barlad
03:00

11:07 Slobozia
03:00

04:55 Galati 04:55 Galati 04:50 Galati 04:50 Galati
03:00

05:55 Galati 05:55 Constanta 05:55 Galati 05:55 Galati
03:00

08:10 Galati 08:10 Galati 08:10 Galati
03:00

11:07 Tecuci
03:10

11:07 Ramnicu Sarat
03:20

12:40 Husi
03:30

11:07 Barlad
03:30

04:50 Ianca 04:50 Ianca 04:55 Ianca 04:55 Ianca
03:30

05:55 Medgidia 05:55 Ianca 05:55 Ianca 05:55 Ianca
03:30

08:10 Ianca 08:10 Ianca 08:10 Ianca
03:30

12:40 Dorohoi
03:35

05:55 Calarasi
03:40

12:40 Onesti
03:45

11:07 Husi
03:50

05:55 Cernavoda
03:50

05:55 Slobozia
03:55

12:40 Vaslui
04:00

11:07 Bucuresti
04:00

08:00 Tulcea
04:00

04:55 Mangalia 04:50 Mangalia
04:00

05:55 Harsova
04:00

08:10 Constanta
04:00

12:40 Comanesti
04:10

11:07 Buzau
04:10

04:55 Constanta 04:50 Constanta
04:10

05:55 Lehliu
04:10

12:40 Bucuresti
04:15

12:40 Moinesti
04:20

11:07 Focsani
04:20

05:55 Tandarei
04:20

08:10 Medgidia
04:20

12:40 Botosani
04:30

11:07 Vaslui
04:30

08:00 Braila
04:30

04:55 Medgidia 04:55 Faurei 04:50 Medgidia 04:55 Faurei 04:50 Faurei 04:50 Faurei
04:30

05:55 Faurei 05:55 Faurei 05:55 Faurei
04:30

08:10 Faurei 08:10 Faurei 08:10 Faurei 08:10 Calarasi
04:30

12:40 Craiova
04:35

11:07 Harlau
04:40

04:50 Tecuci 04:50 Tecuci 04:55 Tecuci 04:55 Tecuci
04:40

05:55 Tecuci 05:55 Tecuci 05:55 Tecuci
04:40

08:10 Tecuci 08:10 Tecuci 08:10 Tecuci
04:40

12:40 Iasi
04:45

04:55 Barlad 04:55 Barlad 04:50 Barlad 04:55 Calarasi 04:50 Barlad 04:50 Calarasi
04:50

05:55 Barlad 05:55 Barlad 05:55 Barlad
04:50

08:10 Barlad 08:10 Barlad 08:10 Barlad
04:50

12:40 Podu Iloaiei
05:00

11:07 Roman
05:00

08:00 Galati
05:00

04:55 Cernavoda 04:50 Cernavoda
05:00

05:55 Bucuresti
05:00

08:10 Cernavoda
05:00

12:40 Filiasi
05:05

12:40 Ploiesti
05:10

11:07 Adjud
05:10

04:55 Slobozia 04:50 Slobozia
05:10

05:55 Pitesti
05:10

08:10 Slobozia
05:10

11:07 Bacau
05:15

12:40 Suceava
05:20

11:07 Slatina (Olt)
05:20

11:07 Radauti
05:25

12:40 Bacau
05:30

11:07 Iasi
05:30

04:50 Husi 04:55 Harsova 04:50 Husi 04:50 Harsova 04:55 Husi 04:55 Husi
05:30

05:55 Husi 05:55 Husi 05:55 Husi
05:30

08:10 Husi 08:10 Husi 08:10 Husi
05:30

11:07 Dorohoi
05:35

12:40 Negresti
05:40

11:07 Targu Frumos
05:40

04:55 Vaslui 04:55 Vaslui 04:50 Vaslui 04:50 Vaslui
05:40

05:55 Vaslui 05:55 Vaslui 05:55 Vaslui
05:40

08:10 Vaslui 08:10 Vaslui 08:10 Vaslui
05:40

12:40 Harlau
05:45

11:07 Targoviste
05:45

11:07 Urziceni
05:47

12:40 Constanta
05:50

11:07 Ploiesti
05:50

11:07 Targu Neamt
05:55

11:07 Buhusi
05:57

11:07 Roznov
05:58

12:40 Campina
06:00

11:07 Piatra Neamt
06:00

08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Tecuci 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta
06:00

04:50 Giurgiu 04:50 Iasi 04:50 Iasi 04:50 Giurgiu 04:55 Lehliu 04:55 Giurgiu 04:55 Iasi 04:50 Lehliu 04:55 Iasi 04:55 Giurgiu
06:00

05:55 Ramnicu Valcea 05:55 Iasi 05:55 Iasi 05:55 Giurgiu 05:55 Giurgiu 05:55 Giurgiu 05:55 Iasi
06:00

08:10 Giurgiu 08:10 Iasi 08:10 Giurgiu 08:10 Iasi 08:10 Giurgiu 08:10 Iasi 08:10 Harsova
06:00

12:40 Buhusi
06:05

12:40 Roznov
06:10

11:07 Onesti
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Barlad 08:00 Turnu Magurele
06:10

04:55 Tandarei 04:55 Alexandria 04:55 Podu Iloaiei 04:50 Tandarei 04:55 Podu Iloaiei 04:55 Alexandria 04:50 Alexandria 04:50 Podu Iloaiei 04:50 Podu Iloaiei 04:50 Alexandria
06:10

05:55 Podu Iloaiei 05:55 Alexandria 05:55 Alexandria 05:55 Alexandria 05:55 Podu Iloaiei 05:55 Podu Iloaiei
06:10

08:10 Podu Iloaiei 08:10 Alexandria 08:10 Alexandria 08:10 Alexandria 08:10 Podu Iloaiei 08:10 Podu Iloaiei
06:10

12:40 Targu Frumos
06:15

04:50 Turnu Magurele 04:50 Turnu Magurele 04:55 Turnu Magurele 04:55 Turnu Magurele
06:15

05:55 Turnu Magurele 05:55 Turnu Magurele 05:55 Turnu Magurele
06:15

08:10 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele
06:15

12:40 Gura Humorului
06:20

11:07 Botosani
06:20

08:00 Corabia 08:00 Husi 08:00 Corabia
06:20

04:50 Harlau 04:50 Harlau 04:55 Caracal 04:55 Caracal 04:50 Caracal 04:50 Caracal 04:55 Harlau 04:55 Harlau
06:20

05:55 Caracal 05:55 Caracal 05:55 Harlau 05:55 Harlau 05:55 Harlau 05:55 Caracal
06:20

08:10 Caracal 08:10 Harlau 08:10 Harlau 08:10 Harlau 08:10 Caracal 08:10 Caracal
06:20

12:40 Falticeni
06:30

11:07 Pascani
06:30

08:00 Mangalia 08:00 Alexandria 08:00 Mangalia 08:00 Alexandria 08:00 Buzau
06:30

04:50 Slatina (Olt) 04:50 Slatina (Olt) 04:55 Flamanzi 04:55 Flamanzi 04:50 Flamanzi 04:50 Flamanzi 04:55 Slatina (Olt) 04:55 Slatina (Olt)
06:30

05:55 Flamanzi 05:55 Flamanzi 05:55 Flamanzi 05:55 Targoviste 05:55 Slatina (Olt) 05:55 Slatina (Olt) 05:55 Slatina (Olt)
06:30

08:10 Flamanzi 08:10 Flamanzi 08:10 Flamanzi 08:10 Slatina (Olt) 08:10 Slatina (Olt) 08:10 Slatina (Olt)
06:30

12:40 Rovinari
06:35

12:40 Pascani
06:40

11:07 Craiova
06:40

08:00 Medgidia 08:00 Filiasi 08:00 Focsani 08:00 Medgidia 08:00 Filiasi
06:40

04:50 Botosani 04:50 Botosani 04:55 Botosani 04:55 Botosani
06:40

05:55 Botosani 05:55 Botosani 05:55 Botosani 05:55 Sinaia
06:40

08:10 Botosani 08:10 Botosani 08:10 Botosani
06:40

12:40 Motca
06:45

04:55 Saveni 04:55 Saveni 04:50 Saveni 04:50 Saveni
06:45

05:55 Saveni 05:55 Saveni 05:55 Saveni
06:45

08:10 Saveni 08:10 Saveni 08:10 Saveni
06:45

12:40 Piatra Neamt
06:50

11:07 Suceava
06:50

08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Marasesti 08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt)
06:50

04:50 Darabani 04:50 Darabani 04:55 Darabani 04:55 Darabani
06:50

05:55 Predeal 05:55 Darabani 05:55 Darabani 05:55 Darabani
06:50

08:10 Darabani 08:10 Darabani 08:10 Darabani
06:50

12:40 Roman
06:55

08:00 Adjud
06:55

12:40 Cristesti
07:00

11:07 Filiasi
07:00

08:00 Craiova 08:00 Tandarei 08:00 Craiova 08:00 Sascut 08:00 Tandarei
07:00

04:55 Dorohoi 04:55 Craiova 04:55 Dorohoi 04:55 Craiova 04:50 Dorohoi 04:50 Craiova 04:55 Bucuresti 04:50 Dorohoi 04:50 Craiova 04:50 Bucuresti
07:00

05:55 Campina 05:55 Dorohoi 05:55 Craiova 05:55 Dorohoi 05:55 Craiova 05:55 Craiova 05:55 Dorohoi
07:00

08:10 Dorohoi 08:10 Craiova 08:10 Craiova 08:10 Dorohoi 08:10 Craiova 08:10 Lehliu 08:10 Dorohoi
07:00

12:40 Targu Jiu
07:05

08:00 Bacau
07:05

12:40 Brasov
07:10

08:00 Filiasi 08:00 Roman 08:00 Filiasi
07:10

04:50 Vanatori 04:50 Filiasi 04:55 Pitesti 04:50 Vanatori 04:50 Filiasi 04:50 Pitesti 04:55 Vanatori 04:55 Filiasi 04:55 Filiasi 04:55 Vanatori
07:10

05:55 Filiasi 05:55 Filiasi 05:55 Filiasi 05:55 Urziceni 05:55 Vanatori 05:55 Vanatori 05:55 Vanatori
07:10

08:10 Filiasi 08:10 Filiasi 08:10 Filiasi 08:10 Tandarei 08:10 Vanatori 08:10 Vanatori 08:10 Vanatori
07:10

08:00 Vaslui
07:15

11:07 Pitesti
07:20

08:00 Rovinari 08:00 Negresti 08:00 Rovinari
07:20

04:55 Drobeta Turnu Severin 04:55 Drobeta Turnu Severin 04:50 Drobeta Turnu Severin 04:50 Drobeta Turnu Severin 04:55 Ramnicu Valcea 04:50 Ramnicu Valcea
07:20

05:55 Drobeta Turnu Severin 05:55 Drobeta Turnu Severin 05:55 Ploiesti 05:55 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:10 Drobeta Turnu Severin 08:10 Drobeta Turnu Severin 08:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:40 Fetesti
07:30

11:07 Targu Secuiesc
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Iasi 08:00 Isalnita
07:30

04:50 Rovinari 04:50 Rovinari 04:55 Targoviste 04:50 Targoviste 04:55 Rovinari 04:55 Rovinari
07:30

05:55 Buzau 05:55 Rovinari 05:55 Rovinari 05:55 Rovinari
07:30

08:10 Rovinari 08:10 Rovinari 08:10 Rovinari
07:30

08:00 Podu Iloaiei
07:35

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Deleni 08:00 Targu Carbunesti
07:40

04:55 Resita 04:55 Resita 04:50 Resita 04:50 Resita 04:55 Sinaia 04:50 Sinaia
07:40

05:55 Ramnicu Sarat 05:55 Resita 05:55 Resita 05:55 Resita
07:40

08:10 Resita 08:10 Resita 08:10 Resita
07:40

08:00 Motru 08:00 Motru 08:00 Harlau
07:45

08:00 Resita 08:00 Targu Frumos 08:00 Resita
07:50

04:50 Caransebes 04:50 Caransebes 04:55 Predeal 04:50 Predeal 04:55 Caransebes 04:55 Caransebes
07:50

05:55 Caransebes 05:55 Caransebes 05:55 Caransebes 05:55 Focsani
07:50

08:10 Caransebes 08:10 Caransebes 08:10 Caransebes
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Pascani 08:00 Caransebes
07:55

04:55 Campina 04:50 Campina
07:55

12:40 Targu Neamt
08:00

11:07 Brasov
08:00

08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Motca 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia
08:00

04:55 Urziceni 04:55 Targu Jiu 04:50 Urziceni 04:55 Targu Jiu 04:50 Targu Jiu 04:50 Targu Jiu
08:00

05:55 Targu Jiu 05:55 Targu Jiu 05:55 Marasesti 05:55 Targu Jiu
08:00

08:10 Targu Jiu 08:10 Bucuresti 08:10 Targu Jiu 08:10 Targu Jiu
08:00

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

11:07 Bicaz
08:10

08:00 Bucuresti 08:00 Arad 08:00 Bucuresti 08:00 Cristesti 08:00 Arad
08:10

04:55 Bumbesti Jiu 04:55 Bumbesti Jiu 04:50 Bumbesti Jiu 04:50 Bumbesti Jiu 04:55 Ploiesti 04:50 Ploiesti
08:10

05:55 Bumbesti Jiu 05:55 Bumbesti Jiu 05:55 Adjud 05:55 Bumbesti Jiu
08:10

08:10 Bumbesti Jiu 08:10 Bumbesti Jiu 08:10 Bumbesti Jiu
08:10

11:07 Ramnicu Valcea
08:15

08:00 Timisesti
08:15

11:07 Falticeni
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Dumbrava 08:00 Targu Jiu
08:20

04:50 Petrosani 04:50 Petrosani 04:55 Buzau 04:50 Buzau 04:55 Petrosani 04:55 Petrosani
08:20

05:55 Bacau 05:55 Petrosani 05:55 Petrosani 05:55 Petrosani
08:20

08:10 Petrosani 08:10 Petrosani 08:10 Petrosani
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani
08:25

12:40 Fagaras
08:30

11:07 Gura Humorului
08:30

08:00 Targu Neamt 08:00 Hateg 08:00 Hateg
08:30

04:55 Poiana Largului 04:55 Hateg 04:55 Hateg 04:55 Poiana Largului 04:50 Poiana Largului 04:50 Hateg 04:50 Hateg 04:50 Poiana Largului 04:55 Ramnicu Sarat 04:50 Ramnicu Sarat
08:30

05:55 Poiana Largului 05:55 Roman 05:55 Hateg 05:55 Hateg 05:55 Hateg 05:55 Poiana Largului 05:55 Poiana Largului
08:30

08:10 Poiana Largului 08:10 Hateg 08:10 Hateg 08:10 Hateg 08:10 Pitesti 08:10 Poiana Largului 08:10 Poiana Largului
08:30

12:40 Petrosani
08:35

08:00 Piatra Neamt
08:35

04:55 Bicaz 04:55 Bicaz 04:50 Bicaz 04:50 Bicaz
08:35

05:55 Bicaz 05:55 Bicaz 05:55 Bicaz
08:35

08:10 Bicaz 08:10 Bicaz 08:10 Bicaz
08:35

11:07 Moinesti
08:40

08:00 Calan 08:00 Bicaz 08:00 Calan
08:40

04:50 Hunedoara 04:50 Piatra Neamt 04:50 Hunedoara 04:55 Focsani 04:50 Piatra Neamt 04:50 Focsani 04:55 Hunedoara 04:55 Piatra Neamt 04:55 Hunedoara 04:55 Piatra Neamt
08:40

05:55 Piatra Neamt 05:55 Hunedoara 05:55 Piatra Neamt 05:55 Hunedoara 05:55 Piatra Neamt 05:55 Hunedoara 05:55 Targu Frumos
08:40

08:10 Piatra Neamt 08:10 Hunedoara 08:10 Hunedoara 08:10 Piatra Neamt 08:10 Piatra Neamt 08:10 Hunedoara 08:10 Ramnicu Valcea
08:40

11:07 Fagaras
08:45

08:00 Poiana Largului
08:45

08:00 Durau 08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

04:55 Deva 04:55 Deva 04:50 Deva 04:50 Deva 04:55 Marasesti 04:50 Marasesti
08:50

05:55 Deva 05:55 Deva 05:55 Pascani 05:55 Deva
08:50

08:10 Deva 08:10 Targoviste 08:10 Deva 08:10 Deva
08:50

08:00 Borsec
08:55

04:55 Adjud 04:50 Adjud
08:55

05:55 Targu Neamt
08:55

11:07 Comanesti
09:00

08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Toplita
09:00

04:50 Gheorgheni 04:50 Lugoj 04:50 Lugoj 04:50 Gheorgheni 04:55 Bacau 04:55 Gheorgheni 04:55 Lugoj 04:55 Lugoj 04:50 Bacau 04:55 Gheorgheni
09:00

05:55 Gheorgheni 05:55 Gheorgheni 05:55 Gheorgheni 05:55 Falticeni 05:55 Lugoj 05:55 Lugoj 05:55 Lugoj
09:00

08:10 Sinaia 08:10 Gheorgheni 08:10 Gheorgheni 08:10 Gheorgheni 08:10 Lugoj 08:10 Lugoj 08:10 Lugoj
09:00

08:00 Miercurea Ciuc
09:05

04:55 Roman 04:50 Roman
09:05

11:07 Targu Jiu
09:10

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat
09:10

04:55 Timisoara 04:55 Sovata 04:55 Timisoara 04:55 Sovata 04:50 Timisoara 04:50 Sovata 04:50 Timisoara 04:55 Targu Frumos 04:50 Sovata 04:50 Targu Frumos
09:10

05:55 Timisoara 05:55 Sovata 05:55 Sovata 05:55 Timisoara 05:55 Timisoara 05:55 Sovata 05:55 Suceava
09:10

08:10 Sovata 08:10 Timisoara 08:10 Timisoara 08:10 Sovata 08:10 Timisoara 08:10 Sovata 08:10 Predeal
09:10

08:00 Morareni
09:15

11:07 Campulung Moldovenesc
09:20

08:00 Campina 08:00 Reghin 08:00 Campina
09:20

04:50 Arad 04:50 Arad 04:55 Pascani 04:50 Pascani 04:55 Arad 04:55 Arad
09:20

05:55 Arad 05:55 Arad 05:55 Arad 05:55 Radauti
09:20

08:10 Arad 08:10 Arad 08:10 Arad 08:10 Campina
09:20

08:00 Medias
09:25

04:55 Motca 04:50 Motca
09:25

12:40 Poiana Largului
09:30

11:07 Targu Ocna
09:30

08:00 Sighisoara 08:00 Sinaia 08:00 Sinaia
09:30

04:50 Miercurea Ciuc 04:55 Targu Neamt 04:50 Miercurea Ciuc 04:55 Chisineu Cris 04:50 Targu Neamt 04:55 Chisineu Cris 04:50 Chisineu Cris 04:50 Chisineu Cris 04:55 Miercurea Ciuc 04:55 Miercurea Ciuc
09:30

05:55 Chisineu Cris 05:55 Gura Humorului 05:55 Miercurea Ciuc 05:55 Miercurea Ciuc 05:55 Miercurea Ciuc 05:55 Chisineu Cris 05:55 Chisineu Cris
09:30

08:10 Chisineu Cris 08:10 Urziceni 08:10 Miercurea Ciuc 08:10 Miercurea Ciuc 08:10 Miercurea Ciuc 08:10 Chisineu Cris 08:10 Chisineu Cris
09:30

12:40 Hateg
09:35

11:07 Gheorgheni
09:35

08:00 Targu Mures
09:35

04:55 Falticeni 04:50 Falticeni
09:35

11:07 Reghin
09:40

08:00 Predeal 08:00 Predeal 08:00 Falticeni
09:40

04:55 Odorheiu Secuiesc 04:55 Odorheiu Secuiesc 04:50 Odorheiu Secuiesc 04:55 Suceava 04:50 Odorheiu Secuiesc 04:50 Suceava
09:40

05:55 Odorheiu Secuiesc 05:55 Campulung Moldovenesc 05:55 Odorheiu Secuiesc 05:55 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:10 Odorheiu Secuiesc 08:10 Ploiesti 08:10 Odorheiu Secuiesc 08:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:40 Sibiu
09:45

11:07 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:00 Suceava
09:45

04:55 Radauti 04:50 Radauti
09:45

08:00 Veresti 08:00 Brasov 08:00 Brasov
09:50

04:50 Salonta 04:50 Toplita 04:50 Salonta 04:50 Toplita 04:55 Gura Humorului 04:55 Salonta 04:55 Toplita 04:50 Gura Humorului 04:55 Salonta 04:55 Toplita
09:50

05:55 Toplita 05:55 Toplita 05:55 Toplita 05:55 Vatra Dornei 05:55 Salonta 05:55 Salonta 05:55 Salonta
09:50

08:10 Toplita 08:10 Toplita 08:10 Toplita 08:10 Buzau 08:10 Salonta 08:10 Salonta 08:10 Salonta
09:50

08:00 Darabani
09:55

04:55 Campulung Moldovenesc 04:50 Campulung Moldovenesc
09:55

05:55 Prundu Bargaului
09:55

12:40 Hunedoara
10:00

11:07 Toplita Gara
10:00

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Botosani 08:00 Targu Secuiesc
10:00

04:55 Gilau 04:55 Reghin 04:55 Gilau 04:55 Reghin 04:50 Gilau 04:50 Reghin 04:55 Vatra Dornei 04:50 Gilau 04:50 Reghin 04:50 Vatra Dornei
10:00

05:55 Nasaud 05:55 Gilau 05:55 Reghin 05:55 Gilau 05:55 Reghin 05:55 Gilau 05:55 Reghin
10:00

08:10 Reghin 08:10 Gilau 08:10 Reghin 08:10 Gilau 08:10 Reghin 08:10 Gilau 08:10 Ramnicu Sarat
10:00

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Gura Humorului 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

04:55 Prundu Bargaului 04:50 Prundu Bargaului
10:05

11:07 Sighisoara
10:10

08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Campulung Moldovenesc
10:10

04:50 Onesti 04:50 Onesti 04:55 Nasaud 04:55 Onesti 04:50 Nasaud 04:55 Onesti
10:10

05:55 Bistrita 05:55 Onesti 05:55 Onesti 05:55 Onesti
10:10

08:10 Focsani 08:10 Onesti 08:10 Onesti 08:10 Onesti
10:10

11:07 Orastie
10:15

08:00 Iacobeni
10:15

04:55 Bistrita 04:50 Bistrita
10:15

05:55 Beclean
10:15

11:07 Deva
10:20

08:00 Borsa 08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna
10:20

04:55 Beclean 04:55 Moinesti 04:50 Beclean 04:55 Moinesti 04:50 Moinesti 04:50 Moinesti
10:20

05:55 Moinesti 05:55 Dej 05:55 Moinesti 05:55 Moinesti
10:20

08:10 Moinesti 08:10 Marasesti 08:10 Moinesti 08:10 Moinesti
10:20

11:07 Caransebes
10:25

08:00 Vatra Dornei
10:25

04:55 Dej 04:50 Dej
10:25

12:40 Sebes
10:30

11:07 Targu Mures
10:30

08:00 Prundu Bargaului 08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30

04:50 Comanesti 04:55 Gherla 04:50 Comanesti 04:50 Gherla 04:55 Comanesti 04:55 Comanesti
10:30

05:55 Comanesti 05:55 Comanesti 05:55 Comanesti
10:30

08:10 Comanesti 08:10 Comanesti 08:10 Comanesti 08:10 Adjud
10:30

11:07 Vatra Dornei
10:35

08:00 Beclean
10:35

08:00 Comanesti 08:00 Baia Mare 08:00 Comanesti
10:40

04:50 Covasna 04:50 Covasna 04:55 Covasna 04:55 Covasna
10:40

05:55 Covasna 05:55 Covasna 05:55 Covasna
10:40

08:10 Covasna 08:10 Covasna 08:10 Covasna 08:10 Bacau
10:40

08:00 Dej
10:45

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

04:55 Targu Secuiesc 04:55 Targu Secuiesc 04:50 Targu Secuiesc 04:50 Targu Secuiesc
10:50

05:55 Targu Secuiesc 05:55 Targu Secuiesc 05:55 Targu Secuiesc
10:50

08:10 Roman 08:10 Targu Secuiesc 08:10 Targu Secuiesc 08:10 Targu Secuiesc
10:50

08:00 Cluj Napoca
10:55

08:10 Targu Frumos
10:55

11:07 Resita
11:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Simeria 08:00 Fagaras 08:00 Simeria 08:00 Fagaras
11:00

04:50 Brasov 04:50 Brasov 04:55 Brasov 04:55 Brasov
11:00

05:55 Brasov 05:55 Brasov 05:55 Brasov
11:00

08:10 Brasov 08:10 Brasov 08:10 Brasov 08:10 Pascani
11:00

11:07 Blaj
11:10

08:00 Vestem 08:00 Vestem
11:10

04:55 Fagaras 04:55 Fagaras 04:50 Fagaras 04:50 Fagaras
11:10

05:55 Fagaras 05:55 Fagaras 05:55 Fagaras
11:10

08:10 Fagaras 08:10 Pascani 08:10 Fagaras 08:10 Fagaras
11:10

11:07 Sibiu
11:15

08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie
11:20

04:50 Sibiu 04:50 Sibiu 04:55 Sibiu 04:55 Sibiu
11:20

05:55 Sibiu 05:55 Sibiu 05:55 Sibiu
11:20

08:10 Motca 08:10 Sibiu 08:10 Sibiu 08:10 Sibiu
11:20

04:55 Sebes 04:55 Sebes 04:50 Sebes 04:50 Sebes
11:25

05:55 Sebes 05:55 Sebes 05:55 Sebes
11:25

08:10 Sebes 08:10 Sebes 08:10 Sebes
11:25

12:40 Toplita
11:30

11:07 Medias
11:30

08:00 Sebes 08:00 Sibiu 08:00 Sebes 08:00 Sibiu
11:30

04:50 Alba Iulia 04:50 Alba Iulia 04:55 Alba Iulia 04:55 Alba Iulia
11:30

05:55 Alba Iulia 05:55 Alba Iulia 05:55 Alba Iulia
11:30

08:10 Targu Neamt 08:10 Alba Iulia 08:10 Alba Iulia 08:10 Alba Iulia
11:30

11:07 Sebes
11:35

04:55 Teius 04:55 Teius 04:50 Teius 04:50 Teius
11:35

05:55 Teius 05:55 Teius 05:55 Teius
11:35

08:10 Teius 08:10 Teius 08:10 Teius
11:35

08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului
11:40

04:50 Aiud 04:50 Aiud 04:55 Aiud 04:55 Aiud
11:40

05:55 Aiud 05:55 Aiud 05:55 Aiud
11:40

08:10 Aiud 08:10 Aiud 08:10 Aiud 08:10 Falticeni
11:40

08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
11:50

04:55 Targu Mures 04:55 Targu Mures 04:50 Targu Mures 04:50 Targu Mures
11:50

05:55 Targu Mures 05:55 Targu Mures 05:55 Targu Mures
11:50

08:10 Targu Mures 08:10 Targu Mures 08:10 Targu Mures 08:10 Suceava
11:50

08:10 Radauti
11:55

12:40 Deva
12:00

11:07 Alba Iulia
12:00

08:00 Medias 08:00 Medias 08:00 Gilau
12:00

04:50 Turda 04:50 Turda 04:55 Turda 04:55 Turda
12:00

05:55 Turda 05:55 Turda 05:55 Turda
12:00

08:10 Gura Humorului 08:10 Turda 08:10 Turda 08:10 Turda
12:00

11:07 Bistrita
12:10

08:00 Teius 08:00 Teius
12:10

08:10 Campulung Moldovenesc
12:10

11:07 Lugoj
12:20

08:00 Aiud 08:00 Aiud
12:20

08:10 Vatra Dornei
12:20

08:10 Prundu Bargaului
12:25

12:40 Reghin
12:30

11:07 Aiud
12:30

08:00 Unirea 08:00 Unirea
12:30

08:10 Nasaud
12:30

11:07 Beclean
12:35

08:10 Bistrita
12:35

08:00 Turda 08:00 Turda
12:40

08:10 Beclean
12:40

08:10 Dej
12:50

11:07 Dej
13:00

08:00 Huedin
13:00

05:55 Gherla
13:00

08:10 Gherla
13:10

11:07 Turda
13:15

12:40 Alba Iulia
13:30

11:07 Gherla
13:30

04:55 Cluj Napoca 04:50 Cluj Napoca
13:30

05:55 Cluj Napoca
13:30

08:10 Cluj Napoca
13:30

04:55 Bontida 04:50 Bontida
13:40

08:10 Bontida
13:40

04:55 Baia Mare 04:50 Baia Mare
13:50

05:55 Bontida
13:50

08:10 Baia Mare
13:50

04:55 Satu Mare 04:50 Satu Mare
13:55

11:07 Cluj Napoca
14:00

08:00 Negreni 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

04:55 Zalau 04:50 Zalau
14:00

05:55 Baia Mare
14:00

08:10 Satu Mare
14:00

11:07 Timisoara
14:10

04:55 Huedin 04:50 Huedin
14:10

05:55 Satu Mare
14:10

04:55 Alesd 04:50 Alesd
14:20

05:55 Zalau
14:20

12:40 Targu Mures
14:30

04:55 Oradea 04:50 Oradea
14:30

05:55 Huedin
14:30

05:55 Alesd
14:40

08:10 Zalau
14:40

12:40 Aiud
14:45

12:40 Ludus
15:00

11:07 Huedin
15:00

08:00 Piatra Craiului
15:00

08:10 Huedin
15:00

12:40 Turda
15:30

08:00 Beius
15:30

12:40 Cluj Napoca
16:00

11:07 Arad
16:00

08:00 Alesd
16:00

08:10 Alesd
16:00

05:55 Oradea
16:50

11:07 Oradea
17:00

11:07 Nadlac
17:10

12:40 Huedin
18:00

08:00 Oradea
18:30

08:00 Bors
18:40

12:40 Alesd
19:00

12:40 Oradea
19:30

12:40 Bors
19:45

08:10 Oradea
20:00

08:00 Budapesta
23:00