Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Regensburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
13:00
18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:50 Mangalia 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:45 Constanta 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg
14:00 Danytur
10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius
14:00 Danytur
02:30 Viena
15:50
13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:40 Reghin 16:35 Braila 13:20 Vatra Dornei 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 18:10 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 17:30 Harsova 12:10 Salonta 16:50 Pitesti 12:50 Lugoj 16:10 Predeal 13:20 Petrosani 15:40 Buzau 14:00 Rovinari 15:00 Adjud 14:20 Sovata 14:50 Caracal 14:30 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:55 Suceava 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 14:30 Craiova 15:10 Vanatori 12:05 Gilau 16:15 Tecuci 12:40 Timisoara 15:55 Iasi 13:10 Hateg 15:35 Botosani 13:55 Resita 15:25 Darabani 14:40 Slatina (Olt) 12:15 Aiud 14:50 Bicaz 12:35 Sibiu 16:30 Galati 12:55 Covasna 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:50 Toplita 13:50 Radauti 16:15 Tecuci 13:10 Prundu Bargaului 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 18:00 Calarasi 15:10 Giurgiu 17:20 Lehliu 12:20 Chisineu Cris 16:40 Ramnicu Valcea 12:55 Deva 16:00 Campina 13:40 Targu Jiu 15:30 Ramnicu Sarat 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Bacau 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 14:20 Motca 15:10 Vanatori 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 13:30 Bumbesti Jiu 16:40 Tulcea 12:10 Salonta 16:25 Ianca 12:50 Lugoj 16:00 Vaslui 13:20 Petrosani 15:45 Harlau 14:00 Rovinari 15:30 Saveni 14:20 Sovata 14:50 Caracal 12:20 Teius 15:00 Poiana Largului 12:40 Fagaras 16:35 Braila 13:05 Moinesti 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Gura Humorului 16:25 Ianca 13:00 Nasaud 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 15:00 Alexandria 17:10 Tandarei 12:30 Arad 16:30 Targoviste 13:00 Hunedoara 15:55 Urziceni 13:50 Caransebes 15:20 Focsani 14:20 Filiasi 14:50 Roman 14:40 Piatra Neamt 14:10 Targu Neamt 16:40 Tulcea 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 15:10 Giurgiu 16:30 Galati 12:20 Chisineu Cris 16:20 Faurei 12:55 Deva 16:05 Husi 13:40 Targu Jiu 15:40 Flamanzi 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:05 Turda 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 12:25 Alba Iulia 15:10 Vanatori 12:45 Brasov 16:15 Tecuci 13:00 Comanesti 15:55 Iasi 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Onesti 16:30 Galati 13:30 Campulung Moldovenesc 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 18:20 Constanta 14:30 Craiova 17:40 Slobozia 12:05 Gilau 17:00 Bucuresti 12:40 Timisoara 16:20 Sinaia 13:10 Hateg 15:50 Ploiesti 13:55 Resita 15:10 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:40 Targu Frumos 14:50 Bicaz 14:00 Falticeni 12:40 Fagaras 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 15:00 Alexandria 16:35 Braila 12:30 Arad 15:50 Podu Iloaiei 13:00 Hunedoara 16:10 Barlad 13:50 Caransebes 15:20 Dorohoi 14:20 Filiasi 12:10 Targu Mures 14:40 Piatra Neamt 12:30 Sebes 16:40 Tulcea 12:50 Targu Secuiesc 16:25 Ianca 16:00 Vaslui
17:30
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
17:30
10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 14:05 Medias 21:40 Braila 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:00 Sighisoara 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 12:45 Stefanesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:40 Bicaz 15:10 Toplita
18:00
12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 08:00 Oradea 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 09:00 Alesd 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal
19:40
12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 12:05 Gilau 17:40 Mangalia 14:30 Craiova 17:00 Cernavoda 12:05 Gilau 16:20 Tandarei 12:40 Timisoara 15:50 Targoviste 13:10 Hateg 15:20 Urziceni 13:55 Resita 14:40 Focsani 14:40 Slatina (Olt) 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:00 Alexandria 12:20 Teius 12:30 Arad 12:40 Fagaras 13:00 Hunedoara 13:05 Moinesti 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 17:30 Constanta 13:30 Bumbesti Jiu 16:50 Slobozia 12:10 Salonta 16:10 Bucuresti 12:50 Lugoj 15:45 Sinaia 13:20 Petrosani 15:10 Ploiesti 14:00 Rovinari 14:35 Marasesti 14:50 Caracal 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 14:30 Craiova 12:05 Turda 12:05 Gilau 12:25 Alba Iulia 12:40 Timisoara 12:45 Brasov 13:10 Hateg 13:00 Comanesti 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:10 Giurgiu 17:20 Medgidia 15:10 Giurgiu 16:40 Harsova 12:20 Chisineu Cris 16:00 Pitesti 12:55 Deva 15:40 Predeal 13:40 Targu Jiu 15:00 Buzau 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Adjud 14:55 Turnu Magurele 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Targu Mures 12:10 Salonta 12:30 Sebes 12:50 Lugoj 12:50 Targu Secuiesc 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:40 Reghin 14:20 Sovata 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Alexandria 17:10 Calarasi 15:00 Alexandria 16:30 Lehliu 12:30 Arad 15:55 Ramnicu Valcea 13:00 Hunedoara 15:30 Campina 13:50 Caransebes 14:45 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 15:10 Giurgiu 12:15 Aiud 12:20 Chisineu Cris 12:35 Sibiu 12:55 Deva 12:55 Covasna 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni
Sosiri
De la Ora

06:30 Constanta
00:05

06:30 Mangalia
00:10

06:30 Medgidia
00:15

06:30 Cernavoda
00:30

06:30 Giurgiu
01:00

06:30 Alexandria
01:05

06:30 Fetesti
01:10

03:00 Tulcea 03:00 Tulcea
01:15

03:50 Tulcea 03:50 Tulcea 03:50 Tulcea
01:15

05:50 Tulcea 05:50 Tulcea 05:50 Tulcea
01:15

06:30 Tulcea 06:30 Tulcea 06:30 Tulcea
01:15

06:30 Braila
01:20

03:00 Braila 03:00 Braila
01:20

03:50 Braila 03:50 Braila 03:50 Braila
01:20

05:50 Braila 05:50 Braila 05:50 Braila
01:20

06:30 Braila 06:30 Braila 06:30 Braila
01:20

06:30 Tulcea
01:30

06:30 Calarasi
02:00

03:00 Mangalia
02:00

03:50 Mangalia
02:00

06:30 Galati
02:10

06:30 Mangalia
02:30

06:30 Slobozia
03:00

03:00 Galati 03:00 Galati 03:00 Constanta
03:00

03:50 Galati 03:50 Galati 03:50 Galati 03:50 Constanta
03:00

05:50 Galati 05:50 Galati 05:50 Galati
03:00

06:30 Galati 06:30 Galati 06:30 Galati
03:00

06:30 Tecuci
03:10

03:00 Medgidia
03:10

06:30 Ramnicu Sarat
03:20

06:30 Barlad
03:30

03:00 Ianca 03:00 Ianca
03:30

03:50 Ianca 03:50 Medgidia 03:50 Ianca 03:50 Ianca
03:30

05:50 Ianca 05:50 Ianca 05:50 Ianca
03:30

06:30 Ianca 06:30 Ianca 06:30 Ianca
03:30

03:50 Calarasi
03:40
Danytur
06:20 Schwechat 06:20 Schwechat
03:50

06:30 Husi
03:50

03:50 Cernavoda
03:50

03:50 Slobozia
03:55
Danytur
06:20 Viena
04:00

06:30 Bucuresti
04:00

03:00 Calarasi
04:00

03:50 Harsova
04:00

06:30 Constanta
04:00

06:30 Buzau
04:10

03:00 Cernavoda
04:10

03:50 Lehliu
04:10

05:50 Mangalia
04:10

03:00 Slobozia
04:15

06:30 Focsani
04:20

03:00 Harsova
04:20

03:50 Tandarei
04:20

05:50 Constanta
04:20

06:30 Medgidia
04:20

06:30 Vaslui
04:30

03:00 Faurei 03:00 Faurei
04:30

03:50 Faurei 03:50 Faurei 03:50 Faurei
04:30

05:50 Faurei 05:50 Faurei 05:50 Medgidia 05:50 Faurei
04:30

06:30 Calarasi 06:30 Faurei 06:30 Faurei 06:30 Faurei
04:30

06:30 Harlau
04:40

03:00 Tecuci 03:00 Tecuci
04:40

03:50 Tecuci 03:50 Tecuci 03:50 Tecuci
04:40

05:50 Tecuci 05:50 Calarasi 05:50 Tecuci 05:50 Tecuci
04:40

06:30 Tecuci 06:30 Tecuci 06:30 Tecuci
04:40

03:00 Barlad 03:00 Barlad
04:50

03:50 Barlad 03:50 Barlad 03:50 Barlad
04:50

05:50 Barlad 05:50 Cernavoda 05:50 Barlad 05:50 Barlad
04:50

06:30 Barlad 06:30 Barlad 06:30 Barlad
04:50

05:50 Slobozia
04:55
Danytur
06:20 Braila 06:20 Focsani 06:20 Braila
05:00

06:30 Roman
05:00

03:00 Lehliu
05:00

03:50 Bucuresti
05:00

05:50 Harsova
05:00

06:30 Cernavoda
05:00

06:30 Adjud
05:10

03:00 Tandarei
05:10

03:50 Pitesti
05:10

05:50 Lehliu
05:10

06:30 Slobozia
05:10

06:30 Bacau
05:15
Danytur
06:20 Tecuci
05:20

06:30 Slatina (Olt)
05:20

05:50 Tandarei
05:20

06:30 Radauti
05:25
Danytur
06:20 Galati 06:20 Galati
05:30

06:30 Iasi
05:30

03:00 Husi 03:00 Husi
05:30

03:50 Husi 03:50 Husi 03:50 Husi
05:30

05:50 Bucuresti 05:50 Husi 05:50 Husi 05:50 Husi
05:30

06:30 Husi 06:30 Husi 06:30 Husi
05:30

06:30 Dorohoi
05:35
Danytur
06:20 Marasesti
05:40

06:30 Targu Frumos
05:40

03:00 Vaslui 03:00 Vaslui
05:40

03:50 Vaslui 03:50 Vaslui 03:50 Vaslui
05:40

05:50 Vaslui 05:50 Vaslui 05:50 Pitesti 05:50 Vaslui
05:40

06:30 Vaslui 06:30 Vaslui 06:30 Vaslui
05:40

06:30 Targoviste
05:45

06:30 Urziceni
05:47

06:30 Ploiesti
05:50

05:50 Ramnicu Valcea
05:50

06:30 Targu Neamt
05:55

06:30 Buhusi
05:57

06:30 Roznov
05:58
Danytur
06:20 Adjud 06:20 Barlad 06:20 Barlad 06:20 Saveni
06:00

06:30 Piatra Neamt
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta
06:00

03:00 Giurgiu 03:00 Iasi 03:00 Giurgiu 03:00 Iasi
06:00

03:50 Giurgiu 03:50 Ramnicu Valcea 03:50 Iasi 03:50 Iasi 03:50 Giurgiu 03:50 Giurgiu 03:50 Iasi
06:00

05:50 Iasi 05:50 Targoviste 05:50 Giurgiu 05:50 Giurgiu 05:50 Iasi 05:50 Iasi 05:50 Giurgiu
06:00

06:30 Harsova 06:30 Iasi 06:30 Giurgiu 06:30 Iasi 06:30 Giurgiu 06:30 Iasi 06:30 Giurgiu
06:00
Danytur
06:20 Husi 06:20 Husi
06:10

06:30 Onesti
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:10

03:00 Podu Iloaiei 03:00 Podu Iloaiei 03:00 Alexandria 03:00 Alexandria
06:10

03:50 Podu Iloaiei 03:50 Alexandria 03:50 Alexandria 03:50 Podu Iloaiei 03:50 Podu Iloaiei 03:50 Alexandria
06:10

05:50 Podu Iloaiei 05:50 Sinaia 05:50 Alexandria 05:50 Alexandria 05:50 Podu Iloaiei 05:50 Alexandria 05:50 Podu Iloaiei
06:10

06:30 Podu Iloaiei 06:30 Alexandria 06:30 Alexandria 06:30 Alexandria 06:30 Podu Iloaiei 06:30 Podu Iloaiei
06:10

03:00 Turnu Magurele 03:00 Turnu Magurele
06:15

03:50 Turnu Magurele 03:50 Turnu Magurele 03:50 Turnu Magurele
06:15

05:50 Turnu Magurele 05:50 Turnu Magurele 05:50 Turnu Magurele
06:15

06:30 Turnu Magurele 06:30 Turnu Magurele 06:30 Turnu Magurele
06:15

06:30 Botosani
06:20

08:00 Corabia 08:00 Corabia
06:20

03:00 Caracal 03:00 Caracal 03:00 Harlau 03:00 Harlau
06:20

03:50 Harlau 03:50 Caracal 03:50 Harlau 03:50 Caracal 03:50 Harlau 03:50 Caracal
06:20

05:50 Caracal 05:50 Harlau 05:50 Harlau 05:50 Caracal 05:50 Harlau 05:50 Caracal 05:50 Predeal
06:20

06:30 Caracal 06:30 Harlau 06:30 Caracal 06:30 Caracal 06:30 Harlau 06:30 Harlau
06:20
Danytur
06:20 Botosani
06:30

06:30 Pascani
06:30

08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Mangalia 08:00 Mangalia
06:30

03:00 Flamanzi 03:00 Flamanzi 03:00 Slatina (Olt) 03:00 Slatina (Olt)
06:30

03:50 Slatina (Olt) 03:50 Flamanzi 03:50 Flamanzi 03:50 Flamanzi 03:50 Targoviste 03:50 Slatina (Olt) 03:50 Slatina (Olt)
06:30

05:50 Slatina (Olt) 05:50 Slatina (Olt) 05:50 Flamanzi 05:50 Flamanzi 05:50 Campina 05:50 Slatina (Olt) 05:50 Flamanzi
06:30

06:30 Flamanzi 06:30 Flamanzi 06:30 Slatina (Olt) 06:30 Slatina (Olt) 06:30 Flamanzi 06:30 Slatina (Olt)
06:30

06:30 Craiova
06:40

08:00 Filiasi 08:00 Medgidia 08:00 Medgidia 08:00 Filiasi
06:40

03:00 Botosani 03:00 Botosani
06:40

03:50 Botosani 03:50 Botosani 03:50 Botosani 03:50 Sinaia
06:40

05:50 Botosani 05:50 Urziceni 05:50 Botosani 05:50 Botosani
06:40

06:30 Botosani 06:30 Botosani 06:30 Botosani
06:40

03:00 Saveni 03:00 Saveni
06:45

03:50 Saveni 03:50 Saveni 03:50 Saveni
06:45

05:50 Saveni 05:50 Saveni 05:50 Saveni
06:45

06:30 Saveni 06:30 Saveni 06:30 Saveni
06:45

06:30 Suceava
06:50

08:00 Hirsova 08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
06:50

03:00 Darabani 03:00 Darabani
06:50

03:50 Darabani 03:50 Predeal 03:50 Darabani 03:50 Darabani
06:50

05:50 Ploiesti 05:50 Darabani 05:50 Darabani 05:50 Darabani
06:50

06:30 Darabani 06:30 Darabani 06:30 Darabani
06:50
Danytur
06:20 Iasi 06:20 Harlau 06:20 Vaslui 06:20 Vaslui
07:00

06:30 Filiasi
07:00

08:00 Tandarei 08:00 Tulcea 08:00 Craiova 08:00 Craiova 08:00 Tandarei
07:00

03:00 Bucuresti 03:00 Craiova 03:00 Dorohoi 03:00 Craiova 03:00 Dorohoi
07:00

03:50 Dorohoi 03:50 Dorohoi 03:50 Campina 03:50 Craiova 03:50 Craiova 03:50 Dorohoi 03:50 Craiova
07:00

05:50 Craiova 05:50 Craiova 05:50 Dorohoi 05:50 Dorohoi 05:50 Craiova 05:50 Buzau 05:50 Dorohoi
07:00

06:30 Lehliu 06:30 Dorohoi 06:30 Craiova 06:30 Dorohoi 06:30 Craiova 06:30 Dorohoi 06:30 Craiova
07:00

08:00 Braila 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi
07:10

03:00 Filiasi 03:00 Filiasi 03:00 Vanatori 03:00 Vanatori
07:10

03:50 Filiasi 03:50 Filiasi 03:50 Vanatori 03:50 Vanatori 03:50 Filiasi 03:50 Urziceni 03:50 Vanatori
07:10

05:50 Vanatori 05:50 Filiasi 05:50 Ramnicu Sarat 05:50 Vanatori 05:50 Vanatori 05:50 Filiasi 05:50 Filiasi
07:10

06:30 Filiasi 06:30 Filiasi 06:30 Vanatori 06:30 Vanatori 06:30 Vanatori 06:30 Tandarei 06:30 Filiasi
07:10
Danytur
06:20 Cotnari
07:15

08:00 Galati
07:15

06:30 Pitesti
07:20

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20

03:00 Drobeta Turnu Severin 03:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

03:50 Drobeta Turnu Severin 03:50 Drobeta Turnu Severin 03:50 Ploiesti 03:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

05:50 Drobeta Turnu Severin 05:50 Focsani 05:50 Drobeta Turnu Severin 05:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

06:30 Drobeta Turnu Severin 06:30 Drobeta Turnu Severin 06:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:00 Tecuci
07:25
Danytur
06:20 Suceava 06:20 Targu Frumos
07:30

06:30 Targu Secuiesc
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Isalnita
07:30

03:00 Pitesti 03:00 Rovinari 03:00 Rovinari
07:30

03:50 Rovinari 03:50 Buzau 03:50 Rovinari 03:50 Rovinari
07:30

05:50 Marasesti 05:50 Rovinari 05:50 Rovinari 05:50 Rovinari
07:30

06:30 Rovinari 06:30 Rovinari 06:30 Rovinari
07:30

08:00 Barlad
07:35

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
07:40

03:00 Resita 03:00 Resita
07:40

03:50 Ramnicu Sarat 03:50 Resita 03:50 Resita 03:50 Resita
07:40

05:50 Resita 05:50 Resita 05:50 Resita 05:50 Adjud
07:40

06:30 Resita 06:30 Resita 06:30 Resita
07:40

08:00 Husi 08:00 Motru 08:00 Motru
07:45

08:00 Resita 08:00 Resita
07:50

03:00 Caransebes 03:00 Caransebes
07:50

03:50 Caransebes 03:50 Caransebes 03:50 Caransebes 03:50 Focsani
07:50

05:50 Caransebes 05:50 Bacau 05:50 Caransebes 05:50 Caransebes
07:50

06:30 Caransebes 06:30 Caransebes 06:30 Caransebes
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55
Danytur
06:20 Targu Ocna 06:20 Pascani 06:20 Negresti 06:20 Negresti
08:00

06:30 Brasov
08:00

08:00 Buzau 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia
08:00

03:00 Ramnicu Valcea 03:00 Targu Jiu 03:00 Targu Jiu
08:00

03:50 Targu Jiu 03:50 Targu Jiu 03:50 Marasesti 03:50 Targu Jiu
08:00

05:50 Targu Jiu 05:50 Roman 05:50 Targu Jiu 05:50 Targu Jiu
08:00

06:30 Targu Jiu 06:30 Bucuresti 06:30 Targu Jiu 06:30 Targu Jiu
08:00

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

06:30 Bicaz
08:10

08:00 Focsani 08:00 Arad 08:00 Bucuresti 08:00 Bucuresti 08:00 Arad
08:10

03:00 Bumbesti Jiu 03:00 Bumbesti Jiu 03:00 Targoviste
08:10

03:50 Bumbesti Jiu 03:50 Bumbesti Jiu 03:50 Adjud 03:50 Bumbesti Jiu
08:10

05:50 Targu Frumos 05:50 Bumbesti Jiu 05:50 Bumbesti Jiu 05:50 Bumbesti Jiu
08:10

06:30 Bumbesti Jiu 06:30 Bumbesti Jiu 06:30 Bumbesti Jiu
08:10

06:30 Ramnicu Valcea
08:15

08:00 Marasesti
08:15

06:30 Falticeni
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

03:00 Sinaia 03:00 Petrosani 03:00 Petrosani
08:20

03:50 Petrosani 03:50 Bacau 03:50 Petrosani 03:50 Petrosani
08:20

05:50 Petrosani 05:50 Petrosani 05:50 Pascani 05:50 Petrosani
08:20

06:30 Petrosani 06:30 Petrosani 06:30 Petrosani
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Adjud 08:00 Petrosani
08:25

06:30 Gura Humorului
08:30

08:00 Hateg 08:00 Hateg
08:30

03:00 Poiana Largului 03:00 Poiana Largului 03:00 Predeal 03:00 Hateg 03:00 Hateg
08:30

03:50 Poiana Largului 03:50 Roman 03:50 Hateg 03:50 Hateg 03:50 Poiana Largului 03:50 Poiana Largului 03:50 Hateg
08:30

05:50 Poiana Largului 05:50 Hateg 05:50 Hateg 05:50 Poiana Largului 05:50 Motca 05:50 Hateg 05:50 Poiana Largului
08:30

06:30 Poiana Largului 06:30 Hateg 06:30 Hateg 06:30 Pitesti 06:30 Hateg 06:30 Poiana Largului 06:30 Poiana Largului
08:30

08:00 Sascut
08:35

03:00 Bicaz 03:00 Bicaz
08:35

03:50 Bicaz 03:50 Bicaz 03:50 Bicaz
08:35

05:50 Bicaz 05:50 Bicaz 05:50 Bicaz
08:35

06:30 Bicaz 06:30 Bicaz 06:30 Bicaz
08:35

06:30 Moinesti
08:40

08:00 Calan 08:00 Calan
08:40

03:00 Campina 03:00 Piatra Neamt 03:00 Hunedoara 03:00 Hunedoara 03:00 Piatra Neamt
08:40

03:50 Piatra Neamt 03:50 Hunedoara 03:50 Hunedoara 03:50 Piatra Neamt 03:50 Hunedoara 03:50 Targu Frumos 03:50 Piatra Neamt
08:40

05:50 Piatra Neamt 05:50 Piatra Neamt 05:50 Targu Neamt 05:50 Hunedoara 05:50 Piatra Neamt 05:50 Hunedoara 05:50 Hunedoara
08:40

06:30 Piatra Neamt 06:30 Hunedoara 06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Hunedoara 06:30 Piatra Neamt 06:30 Piatra Neamt 06:30 Hunedoara
08:40

06:30 Fagaras
08:45

08:00 Bacau
08:45

08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

03:00 Deva 03:00 Deva 03:00 Urziceni
08:50

03:50 Deva 03:50 Deva 03:50 Pascani 03:50 Deva
08:50

05:50 Falticeni 05:50 Deva 05:50 Deva 05:50 Deva
08:50

06:30 Deva 06:30 Deva 06:30 Deva 06:30 Targoviste
08:50

08:00 Roman
08:55

03:50 Targu Neamt
08:55

05:50 Suceava
08:55
Danytur
06:20 Roman 06:20 Comanesti 06:20 Roman
09:00

06:30 Comanesti
09:00

08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Vaslui 08:00 Deva
09:00

03:00 Gheorgheni 03:00 Gheorgheni 03:00 Ploiesti 03:00 Lugoj 03:00 Lugoj
09:00

03:50 Gheorgheni 03:50 Lugoj 03:50 Gheorgheni 03:50 Falticeni 03:50 Lugoj 03:50 Lugoj 03:50 Gheorgheni
09:00

05:50 Gheorgheni 05:50 Gheorgheni 05:50 Lugoj 05:50 Lugoj 05:50 Radauti 05:50 Gheorgheni 05:50 Lugoj
09:00

06:30 Gheorgheni 06:30 Lugoj 06:30 Lugoj 06:30 Sinaia 06:30 Gheorgheni 06:30 Lugoj 06:30 Gheorgheni
09:00

08:00 Negresti
09:05

06:30 Targu Jiu
09:10

08:00 Iasi 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat
09:10

03:00 Timisoara 03:00 Sovata 03:00 Timisoara 03:00 Sovata 03:00 Buzau
09:10

03:50 Sovata 03:50 Sovata 03:50 Timisoara 03:50 Timisoara 03:50 Sovata 03:50 Suceava 03:50 Timisoara
09:10

05:50 Timisoara 05:50 Timisoara 05:50 Gura Humorului 05:50 Sovata 05:50 Sovata 05:50 Timisoara 05:50 Sovata
09:10

06:30 Sovata 06:30 Timisoara 06:30 Sovata 06:30 Timisoara 06:30 Predeal 06:30 Sovata 06:30 Timisoara
09:10

08:00 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
06:20 Girov
09:20

06:30 Campulung Moldovenesc
09:20

08:00 Campina 08:00 Deleni 08:00 Campina
09:20

03:00 Ramnicu Sarat 03:00 Arad 03:00 Arad
09:20

03:50 Arad 03:50 Arad 03:50 Arad 03:50 Radauti
09:20

05:50 Campulung Moldovenesc 05:50 Arad 05:50 Arad 05:50 Arad
09:20

06:30 Arad 06:30 Campina 06:30 Arad 06:30 Arad
09:20

08:00 Harlau
09:25

06:30 Targu Ocna
09:30

08:00 Targu Frumos 08:00 Sinaia 08:00 Sinaia
09:30

03:00 Chisineu Cris 03:00 Chisineu Cris 03:00 Focsani 03:00 Miercurea Ciuc 03:00 Miercurea Ciuc
09:30

03:50 Chisineu Cris 03:50 Gura Humorului 03:50 Chisineu Cris 03:50 Miercurea Ciuc 03:50 Miercurea Ciuc 03:50 Miercurea Ciuc 03:50 Chisineu Cris
09:30

05:50 Chisineu Cris 05:50 Miercurea Ciuc 05:50 Chisineu Cris 05:50 Chisineu Cris 05:50 Miercurea Ciuc 05:50 Miercurea Ciuc 05:50 Vatra Dornei
09:30

06:30 Chisineu Cris 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Urziceni 06:30 Chisineu Cris 06:30 Chisineu Cris 06:30 Miercurea Ciuc
09:30

06:30 Gheorgheni
09:35

08:00 Pascani
09:35

06:30 Reghin
09:40

08:00 Predeal 08:00 Predeal 08:00 Motca
09:40

03:00 Marasesti 03:00 Odorheiu Secuiesc 03:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

03:50 Odorheiu Secuiesc 03:50 Campulung Moldovenesc 03:50 Odorheiu Secuiesc 03:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

05:50 Odorheiu Secuiesc 05:50 Odorheiu Secuiesc 05:50 Prundu Bargaului 05:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Ploiesti
09:40

06:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:00 Cristesti
09:45

08:00 Timisesti 08:00 Brasov 08:00 Brasov
09:50

03:00 Toplita 03:00 Toplita 03:00 Adjud 03:00 Salonta 03:00 Salonta
09:50

03:50 Toplita 03:50 Salonta 03:50 Toplita 03:50 Vatra Dornei 03:50 Salonta 03:50 Salonta 03:50 Toplita
09:50

05:50 Toplita 05:50 Toplita 05:50 Nasaud 05:50 Salonta 05:50 Salonta 05:50 Toplita 05:50 Salonta
09:50

06:30 Buzau 06:30 Toplita 06:30 Salonta 06:30 Salonta 06:30 Toplita 06:30 Salonta 06:30 Toplita
09:50

08:00 Dumbrava
09:55

03:50 Prundu Bargaului
09:55
Danytur
06:20 Bacau 06:20 Gura Humorului 06:20 Targu Neamt 06:20 Bacau 06:20 Piatra Neamt 06:20 Miercurea Ciuc
10:00

06:30 Toplita Gara
10:00

08:00 Targu Neamt 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc
10:00

03:00 Bacau 03:00 Gilau 03:00 Reghin 03:00 Gilau 03:00 Reghin
10:00

03:50 Nasaud 03:50 Reghin 03:50 Reghin 03:50 Gilau 03:50 Gilau 03:50 Reghin 03:50 Gilau
10:00

05:50 Bistrita 05:50 Gilau 05:50 Gilau 05:50 Reghin 05:50 Reghin 05:50 Gilau 05:50 Reghin
10:00

06:30 Reghin 06:30 Gilau 06:30 Reghin 06:30 Gilau 06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Reghin 06:30 Gilau
10:00

08:00 Piatra Neamt 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sovata 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

06:30 Sighisoara
10:10

08:00 Covasna 08:00 Bicaz 08:00 Covasna
10:10

03:00 Roman 03:00 Onesti 03:00 Onesti
10:10

03:50 Bistrita 03:50 Onesti 03:50 Onesti 03:50 Onesti
10:10

05:50 Onesti 05:50 Onesti 05:50 Onesti 05:50 Beclean
10:10

06:30 Onesti 06:30 Onesti 06:30 Focsani 06:30 Onesti
10:10

06:30 Orastie
10:15

03:00 Targu Frumos
10:15

03:50 Beclean
10:15

06:30 Deva
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna 08:00 Poiana Largului
10:20

03:00 Moinesti 03:00 Moinesti 03:00 Pascani
10:20

03:50 Dej 03:50 Moinesti 03:50 Moinesti 03:50 Moinesti
10:20

05:50 Moinesti 05:50 Moinesti 05:50 Dej 05:50 Moinesti
10:20

06:30 Moinesti 06:30 Moinesti 06:30 Moinesti 06:30 Marasesti
10:20

06:30 Caransebes
10:25

08:00 Durau
10:25
Danytur
06:20 Bicaz
10:30

06:30 Targu Mures
10:30

08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30

03:00 Comanesti 03:00 Motca 03:00 Comanesti
10:30

03:50 Comanesti 03:50 Comanesti 03:50 Comanesti
10:30

05:50 Comanesti 05:50 Comanesti 05:50 Gherla 05:50 Comanesti
10:30

06:30 Adjud 06:30 Comanesti 06:30 Comanesti 06:30 Comanesti
10:30

06:30 Vatra Dornei
10:35

08:00 Grinties
10:35

08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40

03:00 Targu Neamt 03:00 Covasna 03:00 Covasna
10:40

03:50 Covasna 03:50 Covasna 03:50 Covasna
10:40

05:50 Covasna 05:50 Covasna 05:50 Covasna
10:40

06:30 Bacau 06:30 Covasna 06:30 Covasna 06:30 Covasna
10:40

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

03:00 Targu Secuiesc 03:00 Targu Secuiesc 03:00 Falticeni
10:50

03:50 Targu Secuiesc 03:50 Targu Secuiesc 03:50 Targu Secuiesc
10:50

05:50 Targu Secuiesc 05:50 Targu Secuiesc 05:50 Targu Secuiesc
10:50

06:30 Targu Secuiesc 06:30 Targu Secuiesc 06:30 Roman 06:30 Targu Secuiesc
10:50

08:00 Borsec
10:55

03:00 Suceava
10:55

06:30 Targu Frumos
10:55
Danytur
06:20 Odorheiu Secuiesc 06:20 Onesti 06:20 Campulung Moldovenesc 06:20 Onesti
11:00

06:30 Resita
11:00

08:00 Simeria 08:00 Fagaras 08:00 Toplita 08:00 Simeria 08:00 Fagaras
11:00

03:00 Radauti 03:00 Brasov 03:00 Brasov
11:00

03:50 Brasov 03:50 Brasov 03:50 Brasov
11:00

05:50 Brasov 05:50 Brasov 05:50 Brasov
11:00

06:30 Pascani 06:30 Brasov 06:30 Brasov 06:30 Brasov
11:00

08:00 Miercurea Ciuc
11:05

03:00 Gura Humorului
11:05

06:30 Blaj
11:10

08:00 Vestem 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Vestem
11:10

03:00 Fagaras 03:00 Fagaras 03:00 Campulung Moldovenesc
11:10

03:50 Fagaras 03:50 Fagaras 03:50 Fagaras
11:10

05:50 Fagaras 05:50 Fagaras 05:50 Fagaras
11:10

06:30 Pascani 06:30 Fagaras 06:30 Fagaras 06:30 Fagaras
11:10

06:30 Sibiu
11:15

08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Morareni 08:00 Orastie
11:20

03:00 Sibiu 03:00 Sibiu 03:00 Vatra Dornei
11:20

03:50 Sibiu 03:50 Sibiu 03:50 Sibiu
11:20

05:50 Sibiu 05:50 Sibiu 05:50 Sibiu
11:20

06:30 Sibiu 06:30 Motca 06:30 Sibiu 06:30 Sibiu
11:20

03:00 Sebes 03:00 Sebes
11:25

03:50 Sebes 03:50 Sebes 03:50 Sebes
11:25

05:50 Sebes 05:50 Sebes 05:50 Sebes
11:25

06:30 Sebes 06:30 Sebes 06:30 Sebes
11:25

06:30 Medias
11:30

08:00 Sibiu 08:00 Reghin 08:00 Sebes 08:00 Sibiu 08:00 Sebes
11:30

03:00 Prundu Bargaului 03:00 Alba Iulia 03:00 Alba Iulia
11:30

03:50 Alba Iulia 03:50 Alba Iulia 03:50 Alba Iulia
11:30

05:50 Alba Iulia 05:50 Alba Iulia 05:50 Alba Iulia
11:30

06:30 Alba Iulia 06:30 Alba Iulia 06:30 Targu Neamt 06:30 Alba Iulia
11:30

06:30 Sebes
11:35

08:00 Medias
11:35

03:00 Teius 03:00 Teius
11:35

03:50 Teius 03:50 Teius 03:50 Teius
11:35

05:50 Teius 05:50 Teius 05:50 Teius
11:35

06:30 Teius 06:30 Teius 06:30 Teius
11:35

08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Sighisoara
11:40

03:00 Nasaud 03:00 Aiud 03:00 Aiud
11:40

03:50 Aiud 03:50 Aiud 03:50 Aiud
11:40

05:50 Aiud 05:50 Aiud 05:50 Aiud
11:40

06:30 Aiud 06:30 Falticeni 06:30 Aiud 06:30 Aiud
11:40

08:00 Targu Mures
11:45

03:00 Bistrita
11:45

08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
11:50

03:00 Targu Mures 03:00 Targu Mures
11:50

03:50 Targu Mures 03:50 Targu Mures 03:50 Targu Mures
11:50

05:50 Targu Mures 05:50 Targu Mures 05:50 Targu Mures
11:50

06:30 Targu Mures 06:30 Targu Mures 06:30 Suceava 06:30 Targu Mures
11:50

08:00 Falticeni
11:55

03:00 Beclean
11:55

06:30 Radauti
11:55
Danytur
06:20 Praid 06:20 Medias 06:20 Targu Secuiesc 06:20 Vatra Dornei 06:20 Targu Secuiesc
12:00

06:30 Alba Iulia
12:00

08:00 Suceava 08:00 Medias 08:00 Medias
12:00

03:00 Dej 03:00 Turda 03:00 Turda
12:00

03:50 Turda 03:50 Turda 03:50 Turda
12:00

05:50 Turda 05:50 Turda 05:50 Turda
12:00

06:30 Turda 06:30 Turda 06:30 Gura Humorului 06:30 Turda
12:00

08:00 Dolhasca
12:05

06:30 Bistrita
12:10

08:00 Teius 08:00 Veresti 08:00 Teius
12:10

06:30 Campulung Moldovenesc
12:10

08:00 Darabani
12:15

06:30 Lugoj
12:20

08:00 Aiud 08:00 Botosani 08:00 Aiud
12:20

06:30 Vatra Dornei
12:20

06:30 Prundu Bargaului
12:25

06:30 Aiud
12:30

08:00 Unirea 08:00 Gura Humorului 08:00 Unirea
12:30

03:00 Gherla
12:30

06:30 Nasaud
12:30

06:30 Beclean
12:35

06:30 Bistrita
12:35

08:00 Turda 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Turda
12:40

06:30 Beclean
12:40

08:00 Iacobeni
12:50

06:30 Dej
12:50
Danytur
06:20 Reghin 06:20 Sfantu Gheorghe 06:20 Blaj 06:20 Sfantu Gheorghe
13:00

06:30 Dej
13:00

08:00 Borsa
13:00

03:50 Gherla
13:00

08:00 Vatra Dornei
13:05

08:00 Prundu Bargaului
13:10

06:30 Gherla
13:10

06:30 Turda
13:15

08:00 Bistrita
13:15

08:00 Beclean
13:20

08:00 Baia Mare
13:25

06:30 Gherla
13:30

08:00 Dej
13:30

03:00 Cluj Napoca
13:30

03:50 Cluj Napoca
13:30

05:50 Cluj Napoca
13:30

06:30 Cluj Napoca
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:35

08:00 Cluj Napoca
13:40

06:30 Bontida
13:40

08:00 Gilau
13:45

08:00 Huedin
13:50

03:00 Bontida
13:50

03:50 Bontida
13:50

05:50 Bontida
13:50

06:30 Baia Mare
13:50
Danytur
06:20 Brasov 06:20 Brasov 06:20 Fagaras 06:20 Teius
14:00

06:30 Cluj Napoca
14:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

03:00 Baia Mare
14:00

03:50 Baia Mare
14:00

05:50 Baia Mare
14:00

06:30 Satu Mare
14:00

06:30 Timisoara
14:10

03:00 Satu Mare
14:10

03:50 Satu Mare
14:10

05:50 Satu Mare
14:10

03:00 Zalau
14:20

03:50 Zalau
14:20

05:50 Zalau
14:20

03:00 Huedin
14:30

03:50 Huedin
14:30

05:50 Huedin
14:30

03:50 Alesd
14:40

05:50 Alesd
14:40

06:30 Zalau
14:40
Danytur
06:20 Alba Iulia 06:20 Sighisoara 06:20 Sighisoara 06:20 Avrig
15:00

06:30 Huedin
15:00

08:00 Negreni
15:00

06:30 Huedin
15:00
Danytur
06:20 Sibiu
15:30
Danytur
06:20 Bistrita 06:20 Zlatna 06:20 Targu Mures 06:20 Dej 06:20 Targu Mures
16:00

06:30 Arad
16:00

08:00 Piatra Craiului
16:00

06:30 Alesd
16:00

08:00 Beius
16:10
Danytur
06:20 Ludus 06:20 Sebes 06:20 Ludus
16:30

03:50 Oradea
16:50
Danytur
06:20 Campia Turzii 06:20 Nasaud 06:20 Campia Turzii 06:20 Abrud
17:00

06:30 Oradea
17:00

08:00 Alesd
17:00

05:50 Oradea
17:00

06:30 Nadlac
17:10
Danytur
06:20 Turda 06:20 Beclean 06:20 Turda
17:30

03:00 Alesd
17:40
Danytur
06:20 Zalau 06:20 Deva 06:20 Cluj Napoca 06:20 Gherla 06:20 Cluj Napoca 06:20 Brad
18:00

08:00 Oradea
18:00

03:00 Oradea
18:00
Danytur
06:20 Floresti 06:20 Floresti
18:30

08:00 Bors
18:30
Danytur
06:20 Gilau 06:20 Gilau
19:00
Danytur
06:20 Huedin 06:20 Huedin
20:00

06:30 Oradea
20:00
Danytur
06:20 Alesd 06:20 Alesd
21:00
Danytur
06:20 Oradea 06:20 Arad 06:20 Oradea 06:20 Oradea 06:20 Oradea
22:00

08:00 Budapesta
23:00