Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Schweinfurt, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:40
16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:30 Huedin 12:30 Sebes 11:30 Bontida 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Beclean 14:30 Craiova 13:20 Vatra Dornei 12:05 Gilau 14:00 Suceava 12:40 Timisoara 14:40 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:20 Predeal 13:40 Reghin 17:00 Pitesti 14:20 Sovata 17:40 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:10 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 10:00 Zalau 12:35 Sibiu 12:00 Cluj Napoca 12:55 Covasna 12:55 Bistrita 13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Campulung Moldovenesc 12:10 Salonta 14:10 Falticeni 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 15:55 Ploiesti 14:50 Caracal 16:30 Sinaia 13:50 Toplita 17:10 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 17:50 Slobozia 15:10 Vanatori 18:20 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 08:00 Oradea 12:20 Teius 10:20 Satu Mare 12:40 Fagaras 12:30 Gherla 13:05 Moinesti 13:00 Nasaud 15:10 Giurgiu 13:40 Gura Humorului 12:20 Chisineu Cris 14:20 Targu Neamt 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:00 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:40 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:20 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 17:55 Cernavoda 16:40 Tulcea 18:30 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:00 Alesd 12:25 Alba Iulia 10:40 Baia Mare 12:45 Brasov 12:40 Dej 13:00 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 15:00 Alexandria 13:50 Radauti 12:30 Arad 14:30 Motca 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:10 Campina 13:30 Onesti 16:50 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:30 Lehliu 14:50 Bicaz 18:00 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi
13:40 Danytur
11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures
13:40 Danytur
02:30 Viena
14:41
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
15:20
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 13:50 Piatra Neamt 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 13:40 Adjud 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 14:40 Tecuci
Sosiri
De la Ora

10:15 Constanta
00:05

11:40 Braila
00:10

10:15 Mangalia
00:10

10:15 Medgidia
00:15

10:15 Cernavoda
00:30

11:40 Galati
00:40

11:40 Buzau
01:00

10:15 Giurgiu
01:00

10:15 Alexandria
01:05

10:15 Fetesti
01:10

09:50 Tulcea 09:50 Tulcea
01:15

10:15 Braila
01:20

09:50 Braila 09:50 Braila
01:20

11:40 Ramnicu Sarat
01:30

10:15 Tulcea
01:30

11:40 Tecuci
01:55

10:15 Calarasi
02:00

10:15 Galati
02:10

11:40 Focsani
02:15

11:40 Adjud
02:45

11:40 Barlad
03:00

10:15 Slobozia
03:00

09:50 Galati 09:50 Galati
03:00

10:15 Tecuci
03:10

10:15 Ramnicu Sarat
03:20

11:40 Husi
03:30

10:15 Barlad
03:30

09:50 Ianca 09:50 Ianca
03:30

11:40 Dorohoi
03:35

11:40 Onesti
03:45
Danytur
10:00 Schwechat 10:00 Schwechat
03:50

10:15 Husi
03:50

11:40 Vaslui
04:00
Danytur
10:00 Viena
04:00

10:15 Bucuresti
04:00

11:40 Comanesti
04:10

10:15 Buzau
04:10

11:40 Bucuresti
04:15

11:40 Moinesti
04:20

10:15 Focsani
04:20

11:40 Botosani
04:30

10:15 Vaslui
04:30

09:50 Faurei 09:50 Faurei
04:30

11:40 Craiova
04:35

10:15 Harlau
04:40

09:50 Tecuci 09:50 Tecuci
04:40

11:40 Iasi
04:45

09:50 Barlad 09:50 Barlad
04:50

11:40 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
10:00 Braila 10:00 Focsani 10:00 Braila
05:00

10:15 Roman
05:00

09:50 Mangalia
05:00

11:40 Filiasi
05:05

11:40 Ploiesti
05:10

10:15 Adjud
05:10

09:50 Constanta
05:10

10:15 Bacau
05:15

11:40 Suceava
05:20
Danytur
10:00 Tecuci
05:20

10:15 Slatina (Olt)
05:20

09:50 Medgidia
05:20

10:15 Radauti
05:25

11:40 Bacau
05:30
Danytur
10:00 Galati 10:00 Galati
05:30

10:15 Iasi
05:30

09:50 Calarasi 09:50 Husi 09:50 Husi
05:30

10:15 Dorohoi
05:35

11:40 Negresti
05:40
Danytur
10:00 Marasesti
05:40

10:15 Targu Frumos
05:40

09:50 Vaslui 09:50 Vaslui 09:50 Cernavoda
05:40

11:40 Harlau
05:45

10:15 Targoviste
05:45

10:15 Urziceni
05:47

11:40 Constanta
05:50

10:15 Ploiesti
05:50

09:50 Slobozia
05:50

10:15 Targu Neamt
05:55

10:15 Buhusi
05:57

10:15 Roznov
05:58

11:40 Campina
06:00
Danytur
10:00 Adjud 10:00 Barlad 10:00 Barlad 10:00 Saveni
06:00

10:15 Piatra Neamt
06:00

09:50 Harsova 09:50 Iasi 09:50 Giurgiu 09:50 Giurgiu 09:50 Iasi
06:00

11:40 Buhusi
06:05

11:40 Roznov
06:10
Danytur
10:00 Husi 10:00 Husi
06:10

10:15 Onesti
06:10

09:50 Lehliu 09:50 Alexandria 09:50 Alexandria 09:50 Podu Iloaiei 09:50 Podu Iloaiei
06:10

11:40 Targu Frumos
06:15

09:50 Turnu Magurele 09:50 Turnu Magurele
06:15

11:40 Gura Humorului
06:20

10:15 Botosani
06:20

09:50 Harlau 09:50 Harlau 09:50 Tandarei 09:50 Caracal 09:50 Caracal
06:20

11:40 Falticeni
06:30
Danytur
10:00 Botosani
06:30

10:15 Pascani
06:30

09:50 Flamanzi 09:50 Flamanzi 09:50 Bucuresti 09:50 Slatina (Olt) 09:50 Slatina (Olt)
06:30

11:40 Rovinari
06:35

11:40 Pascani
06:40

10:15 Craiova
06:40

09:50 Pitesti 09:50 Botosani 09:50 Botosani
06:40

11:40 Motca
06:45

09:50 Saveni 09:50 Saveni
06:45

11:40 Piatra Neamt
06:50

10:15 Suceava
06:50

09:50 Ramnicu Valcea 09:50 Darabani 09:50 Darabani
06:50

11:40 Roman
06:55

11:40 Cristesti
07:00
Danytur
10:00 Iasi 10:00 Harlau 10:00 Vaslui 10:00 Vaslui
07:00

10:15 Filiasi
07:00

09:50 Craiova 09:50 Craiova 09:50 Dorohoi 09:50 Dorohoi 09:50 Targoviste
07:00

11:40 Targu Jiu
07:05

11:40 Brasov
07:10

09:50 Filiasi 09:50 Filiasi 09:50 Sinaia 09:50 Vanatori 09:50 Vanatori
07:10
Danytur
10:00 Cotnari
07:15

10:15 Pitesti
07:20

09:50 Predeal 09:50 Drobeta Turnu Severin 09:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:40 Fetesti
07:30
Danytur
10:00 Suceava 10:00 Targu Frumos
07:30

10:15 Targu Secuiesc
07:30

09:50 Campina 09:50 Rovinari 09:50 Rovinari
07:30

09:50 Resita 09:50 Resita 09:50 Urziceni
07:40

09:50 Caransebes 09:50 Caransebes 09:50 Ploiesti
07:50

11:40 Targu Neamt
08:00
Danytur
10:00 Targu Ocna 10:00 Pascani 10:00 Negresti 10:00 Negresti
08:00

10:15 Brasov
08:00

09:50 Buzau 09:50 Targu Jiu 09:50 Targu Jiu
08:00

10:15 Bicaz
08:10

09:50 Ramnicu Sarat 09:50 Bumbesti Jiu 09:50 Bumbesti Jiu
08:10

10:15 Ramnicu Valcea
08:15

10:15 Falticeni
08:20

09:50 Petrosani 09:50 Petrosani 09:50 Focsani
08:20

11:40 Fagaras
08:30

10:15 Gura Humorului
08:30

09:50 Hateg 09:50 Hateg 09:50 Marasesti 09:50 Poiana Largului 09:50 Poiana Largului
08:30

11:40 Petrosani
08:35

09:50 Bicaz 09:50 Bicaz
08:35

10:15 Moinesti
08:40

09:50 Piatra Neamt 09:50 Hunedoara 09:50 Piatra Neamt 09:50 Hunedoara 09:50 Adjud
08:40

10:15 Fagaras
08:45

09:50 Bacau 09:50 Deva 09:50 Deva
08:50
Danytur
10:00 Roman 10:00 Comanesti 10:00 Roman
09:00

10:15 Comanesti
09:00

09:50 Gheorgheni 09:50 Gheorgheni 09:50 Lugoj 09:50 Lugoj 09:50 Roman
09:00

10:15 Targu Jiu
09:10

09:50 Timisoara 09:50 Timisoara 09:50 Sovata 09:50 Sovata 09:50 Targu Frumos
09:10
Danytur
10:00 Girov
09:20

10:15 Campulung Moldovenesc
09:20

09:50 Arad 09:50 Arad 09:50 Pascani
09:20

11:40 Poiana Largului
09:30

10:15 Targu Ocna
09:30

09:50 Motca 09:50 Miercurea Ciuc 09:50 Miercurea Ciuc 09:50 Chisineu Cris 09:50 Chisineu Cris
09:30

11:40 Hateg
09:35

10:15 Gheorgheni
09:35

10:15 Reghin
09:40

09:50 Targu Neamt 09:50 Odorheiu Secuiesc 09:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

11:40 Sibiu
09:45

10:15 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:50 Toplita 09:50 Toplita 09:50 Falticeni 09:50 Salonta 09:50 Salonta
09:50

09:50 Suceava
09:55

11:40 Hunedoara
10:00
Danytur
10:00 Bacau 10:00 Bacau 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Piatra Neamt
10:00

10:15 Toplita Gara
10:00

09:50 Radauti 09:50 Reghin 09:50 Gilau 09:50 Gilau 09:50 Reghin
10:00

09:50 Gura Humorului
10:05

10:15 Sighisoara
10:10

09:50 Campulung Moldovenesc 09:50 Onesti 09:50 Onesti
10:10

10:15 Orastie
10:15

10:15 Deva
10:20

09:50 Vatra Dornei 09:50 Moinesti 09:50 Moinesti
10:20

10:15 Caransebes
10:25

11:40 Sebes
10:30
Danytur
10:00 Bicaz
10:30

10:15 Targu Mures
10:30

09:50 Prundu Bargaului 09:50 Comanesti 09:50 Comanesti
10:30

10:15 Vatra Dornei
10:35

09:50 Covasna 09:50 Covasna 09:50 Nasaud
10:40

09:50 Targu Secuiesc 09:50 Targu Secuiesc 09:50 Bistrita
10:50
Danytur
10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Onesti 10:00 Onesti 10:00 Campulung Moldovenesc
11:00

10:15 Resita
11:00

09:50 Beclean 09:50 Brasov 09:50 Brasov
11:00

10:15 Blaj
11:10

09:50 Dej 09:50 Fagaras 09:50 Fagaras
11:10

10:15 Sibiu
11:15

09:50 Sibiu 09:50 Sibiu 09:50 Gherla
11:20

09:50 Sebes 09:50 Sebes
11:25

11:40 Toplita
11:30

10:15 Medias
11:30

09:50 Alba Iulia 09:50 Alba Iulia
11:30

10:15 Sebes
11:35

09:50 Teius 09:50 Teius
11:35

09:50 Aiud 09:50 Aiud
11:40

09:50 Targu Mures 09:50 Targu Mures
11:50

11:40 Deva
12:00
Danytur
10:00 Medias 10:00 Praid 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Vatra Dornei
12:00

10:15 Alba Iulia
12:00

09:50 Turda 09:50 Turda
12:00

10:15 Bistrita
12:10

10:15 Lugoj
12:20

11:40 Reghin
12:30

10:15 Aiud
12:30

10:15 Beclean
12:35
Danytur
10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Reghin 10:00 Blaj 10:00 Sfantu Gheorghe
13:00

10:15 Dej
13:00

10:15 Turda
13:15

11:40 Alba Iulia
13:30

10:15 Gherla
13:30

09:50 Cluj Napoca
13:30

09:50 Bontida
13:55
Danytur
10:00 Brasov 10:00 Brasov 10:00 Fagaras 10:00 Teius
14:00

10:15 Cluj Napoca
14:00

09:50 Baia Mare
14:00

10:15 Timisoara
14:10

09:50 Satu Mare
14:10

11:40 Targu Mures
14:30

11:40 Aiud
14:45

11:40 Ludus
15:00
Danytur
10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara 10:00 Sighisoara 10:00 Avrig
15:00

10:15 Huedin
15:00

09:50 Zalau
15:00

11:40 Turda
15:30
Danytur
10:00 Sibiu
15:30

11:40 Cluj Napoca
16:00
Danytur
10:00 Bistrita 10:00 Zlatna 10:00 Targu Mures 10:00 Targu Mures 10:00 Dej
16:00

10:15 Arad
16:00

09:50 Huedin
16:00
Danytur
10:00 Ludus 10:00 Sebes 10:00 Ludus
16:30
Danytur
10:00 Campia Turzii 10:00 Campia Turzii 10:00 Nasaud 10:00 Abrud
17:00

10:15 Oradea
17:00

09:50 Alesd
17:00

10:15 Nadlac
17:10
Danytur
10:00 Turda 10:00 Turda 10:00 Beclean
17:30

11:40 Huedin
18:00
Danytur
10:00 Cluj Napoca 10:00 Gherla 10:00 Zalau 10:00 Deva 10:00 Cluj Napoca 10:00 Brad
18:00
Danytur
10:00 Floresti 10:00 Floresti
18:30

11:40 Alesd
19:00
Danytur
10:00 Gilau 10:00 Gilau
19:00

09:50 Oradea
19:00

11:40 Oradea
19:30

11:40 Bors
19:45
Danytur
10:00 Huedin 10:00 Huedin
20:00
Danytur
10:00 Alesd 10:00 Alesd
21:00
Danytur
10:00 Arad 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea
22:00