Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Siegen > La adresa

La adresa

Siegen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:00 Danytur
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 09:00 Huedin
11:00 Danytur
02:30 Viena
11:50 Romfour Romania
11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 07:00 Alesd 10:00 Huedin 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 06:00 Oradea 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti
12:10
18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta
Sosiri
De la Ora

11:00 Tulcea 11:00 Tulcea 11:00 Tulcea 11:00 Tulcea
01:15

11:00 Braila 11:00 Braila 11:00 Braila 11:00 Braila
01:20

11:00 Galati 11:00 Galati 11:00 Galati 11:00 Galati
03:00

11:00 Ianca 11:00 Ianca 11:00 Ianca 11:00 Ianca
03:30
Danytur
09:20 Schwechat 09:20 Schwechat
03:50
Danytur
09:20 Viena
04:00
Romfour Romania
17:45 Tulcea
04:00

11:00 Mangalia
04:10

11:00 Constanta
04:20
Romfour Romania
17:45 Braila
04:30

11:00 Faurei 11:00 Faurei 11:00 Faurei 11:00 Faurei 11:00 Medgidia
04:30

11:00 Calarasi 11:00 Tecuci 11:00 Tecuci 11:00 Tecuci 11:00 Tecuci
04:40

11:00 Barlad 11:00 Barlad 11:00 Barlad 11:00 Barlad 11:00 Cernavoda
04:50

11:00 Slobozia
04:55
Danytur
09:20 Braila 09:20 Braila 09:20 Focsani
05:00
Romfour Romania
17:45 Galati
05:00

11:00 Harsova
05:00

11:00 Lehliu
05:10
Danytur
09:20 Tecuci
05:20

11:00 Tandarei
05:20
Danytur
09:20 Galati 09:20 Galati
05:30

11:00 Bucuresti 11:00 Husi 11:00 Husi 11:00 Husi 11:00 Husi
05:30
Danytur
09:20 Marasesti
05:40

11:00 Vaslui 11:00 Vaslui 11:00 Vaslui 11:00 Vaslui 11:00 Pitesti
05:40

11:00 Ramnicu Valcea
05:50
Danytur
09:20 Barlad 09:20 Saveni 09:20 Adjud 09:20 Barlad
06:00
Romfour Romania
17:45 Constanta 17:45 Giurgiu 17:45 Tecuci 17:45 Constanta 17:45 Giurgiu
06:00

11:00 Iasi 11:00 Giurgiu 11:00 Iasi 11:00 Giurgiu 11:00 Giurgiu 11:00 Iasi 11:00 Giurgiu 11:00 Iasi 11:00 Targoviste
06:00
Danytur
09:20 Husi 09:20 Husi
06:10
Romfour Romania
17:45 Turnu Magurele 17:45 Barlad 17:45 Turnu Magurele
06:10

11:00 Alexandria 11:00 Alexandria 11:00 Alexandria 11:00 Alexandria 11:00 Podu Iloaiei 11:00 Podu Iloaiei 11:00 Sinaia 11:00 Podu Iloaiei 11:00 Podu Iloaiei
06:10

11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
17:45 Corabia 17:45 Corabia 17:45 Husi
06:20

11:00 Predeal 11:00 Caracal 11:00 Caracal 11:00 Caracal 11:00 Caracal 11:00 Harlau 11:00 Harlau 11:00 Harlau 11:00 Harlau
06:20
Danytur
09:20 Botosani
06:30
Romfour Romania
17:45 Mangalia 17:45 Buzau 17:45 Alexandria 17:45 Mangalia 17:45 Alexandria
06:30

11:00 Flamanzi 11:00 Flamanzi 11:00 Campina 11:00 Flamanzi 11:00 Flamanzi 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Slatina (Olt)
06:30
Romfour Romania
17:45 Medgidia 17:45 Focsani 17:45 Filiasi 17:45 Medgidia 17:45 Filiasi
06:40

11:00 Botosani 11:00 Botosani 11:00 Botosani 11:00 Botosani 11:00 Urziceni
06:40

11:00 Saveni 11:00 Saveni 11:00 Saveni 11:00 Saveni
06:45
Romfour Romania
17:45 Marasesti 17:45 Slatina (Olt) 17:45 Hirsova 17:45 Slatina (Olt) 17:45 Hirsova
06:50

11:00 Ploiesti 11:00 Darabani 11:00 Darabani 11:00 Darabani 11:00 Darabani
06:50
Romfour Romania
17:45 Adjud
06:55
Danytur
09:20 Vaslui 09:20 Iasi 09:20 Harlau 09:20 Vaslui
07:00
Romfour Romania
17:45 Tandarei 17:45 Craiova 17:45 Sascut 17:45 Tandarei 17:45 Craiova
07:00

11:00 Craiova 11:00 Dorohoi 11:00 Dorohoi 11:00 Craiova 11:00 Dorohoi 11:00 Craiova 11:00 Craiova 11:00 Dorohoi 11:00 Buzau
07:00
Romfour Romania
17:45 Bacau
07:05
Romfour Romania
17:45 Roman 17:45 Filiasi 17:45 Filiasi
07:10

11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Vanatori 11:00 Vanatori 11:00 Vanatori 11:00 Vanatori 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi
07:10
Danytur
09:20 Cotnari
07:15
Romfour Romania
17:45 Vaslui
07:15
Romfour Romania
17:45 Rovinari 17:45 Negresti 17:45 Rovinari
07:20

11:00 Drobeta Turnu Severin 11:00 Drobeta Turnu Severin 11:00 Drobeta Turnu Severin 11:00 Drobeta Turnu Severin 11:00 Focsani
07:20
Danytur
09:20 Targu Frumos 09:20 Suceava
07:30
Romfour Romania
17:45 Isalnita 17:45 Iasi 17:45 Isalnita
07:30

11:00 Rovinari 11:00 Rovinari 11:00 Rovinari 11:00 Rovinari 11:00 Marasesti
07:30
Romfour Romania
17:45 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
17:45 Targu Carbunesti 17:45 Deleni 17:45 Targu Carbunesti
07:40

11:00 Resita 11:00 Resita 11:00 Resita 11:00 Resita 11:00 Adjud
07:40
Romfour Romania
17:45 Harlau 17:45 Motru 17:45 Motru
07:45
Romfour Romania
17:45 Targu Frumos 17:45 Resita 17:45 Resita
07:50

11:00 Bacau 11:00 Caransebes 11:00 Caransebes 11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
07:50
Romfour Romania
17:45 Pascani 17:45 Caransebes 17:45 Caransebes
07:55
Danytur
09:20 Pascani 09:20 Negresti 09:20 Negresti 09:20 Targu Ocna
08:00
Romfour Romania
17:45 Lugoj 17:45 Slobozia 17:45 Motca 17:45 Slobozia 17:45 Lugoj
08:00

11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu 11:00 Roman
08:00
Romfour Romania
17:45 Timisoara 17:45 Timisoara
08:05
Romfour Romania
17:45 Bucuresti 17:45 Arad 17:45 Cristesti 17:45 Arad 17:45 Bucuresti
08:10

11:00 Targu Frumos 11:00 Bumbesti Jiu 11:00 Bumbesti Jiu 11:00 Bumbesti Jiu 11:00 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
17:45 Timisesti
08:15
Romfour Romania
17:45 Dumbrava 17:45 Targu Jiu 17:45 Targu Jiu
08:20

11:00 Pascani 11:00 Petrosani 11:00 Petrosani 11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
08:20
Romfour Romania
17:45 Petrosani 17:45 Petrosani
08:25
Romfour Romania
17:45 Hateg 17:45 Hateg 17:45 Targu Neamt
08:30

11:00 Motca 11:00 Hateg 11:00 Hateg 11:00 Hateg 11:00 Hateg 11:00 Poiana Largului 11:00 Poiana Largului 11:00 Poiana Largului 11:00 Poiana Largului
08:30
Romfour Romania
17:45 Piatra Neamt
08:35

11:00 Bicaz 11:00 Bicaz 11:00 Bicaz 11:00 Bicaz
08:35
Romfour Romania
17:45 Bicaz 17:45 Calan 17:45 Calan
08:40

11:00 Targu Neamt 11:00 Piatra Neamt 11:00 Piatra Neamt 11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara 11:00 Piatra Neamt 11:00 Piatra Neamt 11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara
08:40
Romfour Romania
17:45 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
17:45 Hunedoara 17:45 Hunedoara 17:45 Durau
08:50

11:00 Falticeni 11:00 Deva 11:00 Deva 11:00 Deva 11:00 Deva
08:50
Romfour Romania
17:45 Borsec
08:55

11:00 Suceava
08:55
Danytur
09:20 Comanesti 09:20 Roman 09:20 Roman
09:00
Romfour Romania
17:45 Deva 17:45 Toplita 17:45 Pitesti 17:45 Pitesti 17:45 Deva
09:00

11:00 Radauti 11:00 Lugoj 11:00 Lugoj 11:00 Lugoj 11:00 Lugoj 11:00 Gheorgheni 11:00 Gheorgheni 11:00 Gheorgheni 11:00 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
17:45 Miercurea Ciuc
09:05
Romfour Romania
17:45 Ramnicu Sarat 17:45 Ramnicu Sarat 17:45 Sfantu Gheorghe
09:10

11:00 Sovata 11:00 Sovata 11:00 Timisoara 11:00 Timisoara 11:00 Sovata 11:00 Timisoara 11:00 Timisoara 11:00 Sovata 11:00 Gura Humorului
09:10
Romfour Romania
17:45 Morareni
09:15
Danytur
09:20 Girov
09:20
Romfour Romania
17:45 Reghin 17:45 Campina 17:45 Campina
09:20

11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Arad 11:00 Arad 11:00 Arad 11:00 Arad
09:20
Romfour Romania
17:45 Medias
09:25
Romfour Romania
17:45 Sinaia 17:45 Sinaia 17:45 Sighisoara
09:30

11:00 Vatra Dornei 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Chisineu Cris 11:00 Chisineu Cris 11:00 Chisineu Cris 11:00 Chisineu Cris
09:30
Romfour Romania
17:45 Targu Mures
09:35
Romfour Romania
17:45 Predeal 17:45 Falticeni 17:45 Predeal
09:40

11:00 Prundu Bargaului 11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Odorheiu Secuiesc
09:40
Romfour Romania
17:45 Suceava
09:45
Romfour Romania
17:45 Veresti 17:45 Brasov 17:45 Brasov
09:50

11:00 Salonta 11:00 Salonta 11:00 Salonta 11:00 Salonta 11:00 Nasaud 11:00 Toplita 11:00 Toplita 11:00 Toplita 11:00 Toplita
09:50
Romfour Romania
17:45 Darabani
09:55
Danytur
09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Piatra Neamt 09:20 Bacau 09:20 Bacau 09:20 Gura Humorului 09:20 Targu Neamt
10:00
Romfour Romania
17:45 Botosani 17:45 Targu Secuiesc 17:45 Targu Secuiesc
10:00

11:00 Reghin 11:00 Reghin 11:00 Gilau 11:00 Gilau 11:00 Gilau 11:00 Reghin 11:00 Gilau 11:00 Reghin 11:00 Bistrita
10:00
Romfour Romania
17:45 Sfantu Gheorghe 17:45 Gura Humorului 17:45 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
17:45 Covasna 17:45 Campulung Moldovenesc 17:45 Covasna
10:10

11:00 Beclean 11:00 Onesti 11:00 Onesti 11:00 Onesti 11:00 Onesti
10:10
Romfour Romania
17:45 Iacobeni
10:15
Romfour Romania
17:45 Borsa 17:45 Targu Ocna 17:45 Targu Ocna
10:20

11:00 Dej 11:00 Moinesti 11:00 Moinesti 11:00 Moinesti 11:00 Moinesti
10:20
Romfour Romania
17:45 Vatra Dornei
10:25
Danytur
09:20 Bicaz
10:30
Romfour Romania
17:45 Onesti 17:45 Prundu Bargaului 17:45 Onesti
10:30

11:00 Gherla 11:00 Comanesti 11:00 Comanesti 11:00 Comanesti 11:00 Comanesti
10:30
Romfour Romania
17:45 Beclean
10:35
Romfour Romania
17:45 Comanesti 17:45 Baia Mare 17:45 Comanesti
10:40

11:00 Covasna 11:00 Covasna 11:00 Covasna 11:00 Covasna
10:40
Romfour Romania
17:45 Dej
10:45
Romfour Romania
17:45 Moinesti 17:45 Moinesti
10:50

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
17:45 Cluj Napoca
10:55
Danytur
09:20 Onesti 09:20 Campulung Moldovenesc 09:20 Odorheiu Secuiesc 09:20 Onesti
11:00
Romfour Romania
17:45 Fagaras 17:45 Fagaras 17:45 Simeria 17:45 Cluj Napoca 17:45 Simeria
11:00

11:00 Brasov 11:00 Brasov 11:00 Brasov 11:00 Brasov
11:00
Romfour Romania
17:45 Vestem 17:45 Vestem
11:10

11:00 Fagaras 11:00 Fagaras 11:00 Fagaras 11:00 Fagaras
11:10
Romfour Romania
17:45 Orastie 17:45 Ramnicu Valcea 17:45 Orastie 17:45 Ramnicu Valcea
11:20

11:00 Sibiu 11:00 Sibiu 11:00 Sibiu 11:00 Sibiu
11:20

11:00 Sebes 11:00 Sebes 11:00 Sebes 11:00 Sebes
11:25
Romfour Romania
17:45 Sebes 17:45 Sibiu 17:45 Sebes 17:45 Sibiu
11:30

11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia
11:30

11:00 Teius 11:00 Teius 11:00 Teius 11:00 Teius
11:35
Romfour Romania
17:45 Lancram 17:45 Miercurea Sibiului 17:45 Lancram 17:45 Miercurea Sibiului
11:40

11:00 Aiud 11:00 Aiud 11:00 Aiud 11:00 Aiud
11:40
Romfour Romania
17:45 Sighisoara 17:45 Alba Iulia 17:45 Sighisoara 17:45 Alba Iulia
11:50

11:00 Targu Mures 11:00 Targu Mures 11:00 Targu Mures 11:00 Targu Mures
11:50
Danytur
09:20 Targu Secuiesc 09:20 Targu Secuiesc 09:20 Vatra Dornei 09:20 Medias 09:20 Praid
12:00
Romfour Romania
17:45 Medias 17:45 Gilau 17:45 Medias
12:00

11:00 Turda 11:00 Turda 11:00 Turda 11:00 Turda
12:00
Romfour Romania
17:45 Teius 17:45 Teius
12:10
Romfour Romania
17:45 Aiud 17:45 Aiud
12:20
Romfour Romania
17:45 Unirea 17:45 Unirea
12:30
Romfour Romania
17:45 Turda 17:45 Turda
12:40
Danytur
09:20 Blaj 09:20 Sfantu Gheorghe 09:20 Sfantu Gheorghe 09:20 Reghin
13:00
Romfour Romania
17:45 Huedin
13:00

11:00 Cluj Napoca
13:30

11:00 Bontida
13:50
Danytur
09:20 Fagaras 09:20 Teius 09:20 Brasov 09:20 Brasov
14:00
Romfour Romania
17:45 Negreni 17:45 Cluj Napoca 17:45 Cluj Napoca 17:45 Cluj Napoca 17:45 Cluj Napoca
14:00

11:00 Baia Mare
14:00

11:00 Satu Mare
14:10

11:00 Zalau
14:20

11:00 Huedin
14:30

11:00 Alesd
14:40
Danytur
09:20 Sighisoara 09:20 Avrig 09:20 Alba Iulia 09:20 Sighisoara
15:00
Romfour Romania
17:45 Piatra Craiului
15:00
Danytur
09:20 Sibiu
15:30
Romfour Romania
17:45 Beius
15:30
Danytur
09:20 Targu Mures 09:20 Targu Mures 09:20 Dej 09:20 Bistrita 09:20 Zlatna
16:00
Romfour Romania
17:45 Alesd
16:00
Danytur
09:20 Ludus 09:20 Ludus 09:20 Sebes
16:30
Danytur
09:20 Abrud 09:20 Campia Turzii 09:20 Campia Turzii 09:20 Nasaud
17:00

11:00 Oradea
17:00
Danytur
09:20 Turda 09:20 Beclean 09:20 Turda
17:30
Danytur
09:20 Gherla 09:20 Zalau 09:20 Deva 09:20 Cluj Napoca 09:20 Cluj Napoca 09:20 Brad
18:00
Danytur
09:20 Floresti 09:20 Floresti
18:30
Romfour Romania
17:45 Oradea
18:30
Romfour Romania
17:45 Bors
18:40
Danytur
09:20 Gilau 09:20 Gilau
19:00
Danytur
09:20 Huedin 09:20 Huedin
20:00
Danytur
09:20 Alesd 09:20 Alesd
21:00
Danytur
09:20 Oradea 09:20 Arad 09:20 Oradea 09:20 Oradea 09:20 Oradea
22:00
Romfour Romania
17:45 Budapesta
23:00