Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Straubing, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:40 Danytur
10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda
14:40 Danytur
02:30 Viena
16:10
16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:20 Gherla 14:40 Piatra Neamt 09:40 Satu Mare 16:40 Tulcea 09:00 Oradea 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Onesti 12:50 Bistrita 14:10 Miercurea Ciuc 12:00 Cluj Napoca 14:50 Bicaz 09:30 Zalau 16:30 Galati 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 13:40 Reghin 12:40 Beclean 14:20 Sovata 10:00 Bontida 15:00 Poiana Largului 09:20 Huedin 16:35 Braila 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Toplita 12:30 Dej 14:30 Gheorgheni 09:50 Baia Mare 15:10 Vanatori 09:10 Alesd 16:15 Tecuci 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi
17:00
13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 09:10 Huedin 16:30 Galati 11:20 Bontida 16:20 Faurei 12:50 Beclean 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 13:55 Suceava 12:05 Turda 14:40 Pascani 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Bacau 14:40 Piatra Neamt 15:40 Ramnicu Sarat 16:40 Tulcea 16:20 Campina 16:25 Ianca 16:55 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 17:40 Lehliu 15:45 Harlau 18:20 Calarasi 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 09:20 Zalau 16:35 Braila 12:00 Cluj Napoca 15:50 Podu Iloaiei 12:55 Bistrita 16:10 Barlad 13:30 Campulung Moldovenesc 15:20 Dorohoi 14:00 Falticeni 12:10 Targu Mures 14:30 Pascani 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Adjud 14:50 Bicaz 15:50 Buzau 16:30 Galati 16:30 Predeal 16:20 Faurei 17:10 Pitesti 16:05 Husi 17:50 Harsova 15:40 Flamanzi 18:30 Medgidia 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 08:00 Oradea 15:10 Vanatori 09:30 Satu Mare 16:15 Tecuci 12:30 Gherla 15:55 Iasi 13:00 Nasaud 15:35 Botosani 13:40 Gura Humorului 15:25 Darabani 14:10 Targu Neamt 12:15 Aiud 14:50 Targu Frumos 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:20 Marasesti 15:00 Poiana Largului 16:00 Ploiesti 16:35 Braila 16:40 Sinaia 15:50 Podu Iloaiei 17:20 Bucuresti 16:10 Barlad 18:00 Slobozia 15:20 Dorohoi 18:40 Constanta 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 09:00 Alesd 16:40 Tulcea 10:00 Baia Mare 16:25 Ianca 12:40 Dej 16:00 Vaslui 13:10 Prundu Bargaului 15:45 Harlau 13:50 Radauti 15:30 Saveni 14:20 Motca 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:55 Roman 14:30 Gheorgheni 15:30 Focsani 15:10 Vanatori 16:10 Urziceni 16:15 Tecuci 16:50 Targoviste 15:55 Iasi 17:30 Tandarei 15:35 Botosani 18:10 Cernavoda 15:25 Darabani 19:00 Mangalia 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad
17:35 Romfour Romania
11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 17:50 Piatra Neamt 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 17:40 Bicaz 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau
Sosiri
De la Ora

05:20 Tulcea 05:20 Tulcea
01:15

06:40 Tulcea 06:40 Tulcea
01:15

05:20 Braila 05:20 Braila
01:20

06:40 Braila 06:40 Braila
01:20

06:40 Mangalia
02:30

05:20 Galati 05:20 Galati
03:00

06:40 Galati 06:40 Galati
03:00

05:20 Ianca 05:20 Ianca
03:30

06:40 Ianca 06:40 Ianca
03:30
Danytur
05:40 Schwechat 05:40 Schwechat
03:50
Danytur
05:40 Viena
04:00

06:40 Constanta
04:00

05:20 Mangalia
04:10

05:20 Constanta
04:20

06:40 Medgidia
04:20

05:20 Faurei 05:20 Medgidia 05:20 Faurei
04:30

06:40 Faurei 06:40 Calarasi 06:40 Faurei
04:30

05:20 Tecuci 05:20 Tecuci 05:20 Calarasi
04:40

06:40 Tecuci 06:40 Tecuci
04:40

05:20 Barlad 05:20 Cernavoda 05:20 Barlad
04:50

06:40 Barlad 06:40 Barlad
04:50

05:20 Slobozia
04:55
Danytur
05:40 Braila 05:40 Braila 05:40 Focsani
05:00

05:20 Harsova
05:00

06:40 Cernavoda
05:00

05:20 Lehliu
05:10

06:40 Slobozia
05:10
Danytur
05:40 Tecuci
05:20

05:20 Tandarei
05:20
Danytur
05:40 Galati 05:40 Galati
05:30

05:20 Bucuresti 05:20 Husi 05:20 Husi
05:30

06:40 Husi 06:40 Husi
05:30
Danytur
05:40 Marasesti
05:40

05:20 Vaslui 05:20 Pitesti 05:20 Vaslui
05:40

06:40 Vaslui 06:40 Vaslui
05:40

05:20 Ramnicu Valcea
05:50
Danytur
05:40 Barlad 05:40 Saveni 05:40 Adjud 05:40 Barlad
06:00

05:20 Iasi 05:20 Giurgiu 05:20 Iasi 05:20 Giurgiu 05:20 Targoviste
06:00

06:40 Giurgiu 06:40 Iasi 06:40 Harsova 06:40 Iasi 06:40 Giurgiu
06:00
Danytur
05:40 Husi 05:40 Husi
06:10

05:20 Sinaia 05:20 Podu Iloaiei 05:20 Podu Iloaiei 05:20 Alexandria 05:20 Alexandria
06:10

06:40 Podu Iloaiei 06:40 Podu Iloaiei 06:40 Alexandria 06:40 Alexandria
06:10

05:20 Turnu Magurele 05:20 Turnu Magurele
06:15

06:40 Turnu Magurele 06:40 Turnu Magurele
06:15

05:20 Caracal 05:20 Caracal 05:20 Harlau 05:20 Harlau 05:20 Predeal
06:20

06:40 Caracal 06:40 Caracal 06:40 Harlau 06:40 Harlau
06:20
Danytur
05:40 Botosani
06:30

05:20 Slatina (Olt) 05:20 Slatina (Olt) 05:20 Campina 05:20 Flamanzi 05:20 Flamanzi
06:30

06:40 Slatina (Olt) 06:40 Slatina (Olt) 06:40 Flamanzi 06:40 Flamanzi
06:30

05:20 Botosani 05:20 Botosani 05:20 Urziceni
06:40

06:40 Botosani 06:40 Botosani
06:40

05:20 Saveni 05:20 Saveni
06:45

06:40 Saveni 06:40 Saveni
06:45

05:20 Ploiesti 05:20 Darabani 05:20 Darabani
06:50

06:40 Darabani 06:40 Darabani
06:50
Danytur
05:40 Vaslui 05:40 Iasi 05:40 Harlau 05:40 Vaslui
07:00

05:20 Craiova 05:20 Dorohoi 05:20 Buzau 05:20 Craiova 05:20 Dorohoi
07:00

06:40 Craiova 06:40 Dorohoi 06:40 Lehliu 06:40 Dorohoi 06:40 Craiova
07:00

05:20 Vanatori 05:20 Vanatori 05:20 Filiasi 05:20 Ramnicu Sarat 05:20 Filiasi
07:10

06:40 Vanatori 06:40 Vanatori 06:40 Tandarei 06:40 Filiasi 06:40 Filiasi
07:10
Danytur
05:40 Cotnari
07:15

05:20 Drobeta Turnu Severin 05:20 Focsani 05:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

06:40 Drobeta Turnu Severin 06:40 Drobeta Turnu Severin
07:20
Danytur
05:40 Targu Frumos 05:40 Suceava
07:30

05:20 Rovinari 05:20 Marasesti 05:20 Rovinari
07:30

06:40 Rovinari 06:40 Rovinari
07:30

05:20 Resita 05:20 Adjud 05:20 Resita
07:40

06:40 Resita 06:40 Resita
07:40

05:20 Caransebes 05:20 Bacau 05:20 Caransebes
07:50

06:40 Caransebes 06:40 Caransebes
07:50
Danytur
05:40 Pascani 05:40 Negresti 05:40 Negresti 05:40 Targu Ocna
08:00

05:20 Targu Jiu 05:20 Roman 05:20 Targu Jiu
08:00

06:40 Targu Jiu 06:40 Bucuresti 06:40 Targu Jiu
08:00

05:20 Targu Frumos 05:20 Bumbesti Jiu 05:20 Bumbesti Jiu
08:10

06:40 Bumbesti Jiu 06:40 Bumbesti Jiu
08:10

05:20 Petrosani 05:20 Petrosani 05:20 Pascani
08:20

06:40 Petrosani 06:40 Petrosani
08:20

05:20 Poiana Largului 05:20 Poiana Largului 05:20 Motca 05:20 Hateg 05:20 Hateg
08:30

06:40 Pitesti 06:40 Poiana Largului 06:40 Poiana Largului 06:40 Hateg 06:40 Hateg
08:30

05:20 Bicaz 05:20 Bicaz
08:35

06:40 Bicaz 06:40 Bicaz
08:35

05:20 Targu Neamt 05:20 Hunedoara 05:20 Piatra Neamt 05:20 Piatra Neamt 05:20 Hunedoara
08:40

06:40 Piatra Neamt 06:40 Hunedoara 06:40 Piatra Neamt 06:40 Hunedoara 06:40 Ramnicu Valcea
08:40

05:20 Falticeni 05:20 Deva 05:20 Deva
08:50

06:40 Deva 06:40 Deva 06:40 Targoviste
08:50

05:20 Suceava
08:55
Danytur
05:40 Comanesti 05:40 Roman 05:40 Roman
09:00

05:20 Lugoj 05:20 Lugoj 05:20 Gheorgheni 05:20 Radauti 05:20 Gheorgheni
09:00

06:40 Lugoj 06:40 Lugoj 06:40 Sinaia 06:40 Gheorgheni 06:40 Gheorgheni
09:00

05:20 Gura Humorului 05:20 Timisoara 05:20 Sovata 05:20 Timisoara 05:20 Sovata
09:10

06:40 Predeal 06:40 Sovata 06:40 Timisoara 06:40 Sovata 06:40 Timisoara
09:10
Danytur
05:40 Girov
09:20

05:20 Campulung Moldovenesc 05:20 Arad 05:20 Arad
09:20

06:40 Arad 06:40 Arad 06:40 Campina
09:20

05:20 Miercurea Ciuc 05:20 Miercurea Ciuc 05:20 Chisineu Cris 05:20 Chisineu Cris 05:20 Vatra Dornei
09:30

06:40 Miercurea Ciuc 06:40 Miercurea Ciuc 06:40 Chisineu Cris 06:40 Chisineu Cris 06:40 Urziceni
09:30

05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Prundu Bargaului
09:40

06:40 Odorheiu Secuiesc 06:40 Odorheiu Secuiesc 06:40 Ploiesti
09:40

05:20 Salonta 05:20 Salonta 05:20 Nasaud 05:20 Toplita 05:20 Toplita
09:50

06:40 Salonta 06:40 Salonta 06:40 Buzau 06:40 Toplita 06:40 Toplita
09:50
Danytur
05:40 Miercurea Ciuc 05:40 Piatra Neamt 05:40 Bacau 05:40 Bacau 05:40 Gura Humorului 05:40 Targu Neamt
10:00

05:20 Bistrita 05:20 Gilau 05:20 Reghin 05:20 Reghin 05:20 Gilau
10:00

06:40 Ramnicu Sarat 06:40 Reghin 06:40 Gilau 06:40 Reghin 06:40 Gilau
10:00

05:20 Onesti 05:20 Onesti 05:20 Beclean
10:10

06:40 Onesti 06:40 Onesti 06:40 Focsani
10:10

05:20 Moinesti 05:20 Moinesti 05:20 Dej
10:20

06:40 Moinesti 06:40 Moinesti 06:40 Marasesti
10:20
Danytur
05:40 Bicaz
10:30

05:20 Gherla 05:20 Comanesti 05:20 Comanesti
10:30

06:40 Adjud 06:40 Comanesti 06:40 Comanesti
10:30

05:20 Covasna 05:20 Covasna
10:40

06:40 Bacau 06:40 Covasna 06:40 Covasna
10:40

05:20 Targu Secuiesc 05:20 Targu Secuiesc
10:50

06:40 Roman 06:40 Targu Secuiesc 06:40 Targu Secuiesc
10:50

06:40 Targu Frumos
10:55
Danytur
05:40 Onesti 05:40 Campulung Moldovenesc 05:40 Odorheiu Secuiesc 05:40 Onesti
11:00

05:20 Brasov 05:20 Brasov
11:00

06:40 Pascani 06:40 Brasov 06:40 Brasov
11:00

05:20 Fagaras 05:20 Fagaras
11:10

06:40 Fagaras 06:40 Fagaras 06:40 Pascani
11:10

05:20 Sibiu 05:20 Sibiu
11:20

06:40 Motca 06:40 Sibiu 06:40 Sibiu
11:20

05:20 Sebes 05:20 Sebes
11:25

06:40 Sebes 06:40 Sebes
11:25

05:20 Alba Iulia 05:20 Alba Iulia
11:30

06:40 Alba Iulia 06:40 Alba Iulia 06:40 Targu Neamt
11:30

05:20 Teius 05:20 Teius
11:35

06:40 Teius 06:40 Teius
11:35

05:20 Aiud 05:20 Aiud
11:40

06:40 Aiud 06:40 Aiud 06:40 Falticeni
11:40

05:20 Targu Mures 05:20 Targu Mures
11:50

06:40 Suceava 06:40 Targu Mures 06:40 Targu Mures
11:50

06:40 Radauti
11:55
Danytur
05:40 Targu Secuiesc 05:40 Targu Secuiesc 05:40 Vatra Dornei 05:40 Medias 05:40 Praid
12:00

05:20 Turda 05:20 Turda
12:00

06:40 Turda 06:40 Turda 06:40 Gura Humorului
12:00

06:40 Campulung Moldovenesc
12:10

06:40 Vatra Dornei
12:20

06:40 Prundu Bargaului
12:25

06:40 Nasaud
12:30

06:40 Bistrita
12:35

06:40 Beclean
12:40

06:40 Dej
12:50
Danytur
05:40 Blaj 05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Reghin
13:00

06:40 Gherla
13:10

05:20 Cluj Napoca
13:30

06:40 Cluj Napoca
13:30

06:40 Bontida
13:40

05:20 Bontida
13:50

06:40 Baia Mare
13:50
Danytur
05:40 Fagaras 05:40 Teius 05:40 Brasov 05:40 Brasov
14:00

05:20 Baia Mare
14:00

06:40 Satu Mare
14:00

05:20 Satu Mare
14:10

05:20 Zalau
14:20

05:20 Huedin
14:30

05:20 Alesd
14:40

06:40 Zalau
14:40
Danytur
05:40 Sighisoara 05:40 Avrig 05:40 Alba Iulia 05:40 Sighisoara
15:00

06:40 Huedin
15:00
Danytur
05:40 Sibiu
15:30
Danytur
05:40 Targu Mures 05:40 Targu Mures 05:40 Dej 05:40 Bistrita 05:40 Zlatna
16:00

06:40 Alesd
16:00
Danytur
05:40 Ludus 05:40 Ludus 05:40 Sebes
16:30
Danytur
05:40 Abrud 05:40 Campia Turzii 05:40 Campia Turzii 05:40 Nasaud
17:00

05:20 Oradea
17:00
Danytur
05:40 Turda 05:40 Beclean 05:40 Turda
17:30
Danytur
05:40 Cluj Napoca 05:40 Gherla 05:40 Zalau 05:40 Deva 05:40 Cluj Napoca 05:40 Brad
18:00
Danytur
05:40 Floresti 05:40 Floresti
18:30
Danytur
05:40 Gilau 05:40 Gilau
19:00
Danytur
05:40 Huedin 05:40 Huedin
20:00

06:40 Oradea
20:00
Danytur
05:40 Alesd 05:40 Alesd
21:00
Danytur
05:40 Oradea 05:40 Arad 05:40 Oradea 05:40 Oradea 05:40 Oradea
22:00