Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Trier > La adresa

La adresa

Trier, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:40
08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi
11:05
20:00 Constanta 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Lancram 14:15 Lugoj 10:30 Unirea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 17:30 Corabia 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 12:15 Simeria 15:00 Motru 11:15 Alba Iulia 14:00 Timisoara 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 21:20 Tulcea 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 12:00 Orastie 14:45 Resita 11:00 Teius 13:40 Arad 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 11:45 Sebes 14:30 Caransebes 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu
11:40
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
11:50
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
12:10
04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:20 Deleni 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud
12:30
12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 09:10 Huedin 11:20 Bontida 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:35 Teius 16:00 Vaslui 12:55 Fagaras 15:45 Harlau 13:30 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:35 Teius 12:30 Chisineu Cris 12:55 Fagaras 12:55 Deva 13:30 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:55 Turnu Magurele 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:35 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:20 Turda 16:20 Faurei 12:40 Alba Iulia 16:05 Husi 13:00 Brasov 15:40 Flamanzi 13:25 Comanesti 12:20 Turda 15:00 Alexandria 12:40 Alba Iulia 12:35 Arad 13:00 Brasov 13:00 Hunedoara 13:25 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:25 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:45 Sebes 16:10 Barlad 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:25 Targu Mures 12:20 Gilau 12:45 Sebes 12:40 Timisoara 13:10 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:20 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:30 Aiud 15:55 Iasi 12:50 Sibiu 15:35 Botosani 13:20 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Aiud 12:25 Salonta 12:50 Sibiu 12:50 Lugoj 13:20 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:50 Caracal
16:30
19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi
Sosiri
De la Ora

17:15 Giurgiu 17:15 Constanta 17:15 Constanta 17:15 Giurgiu 17:15 Giurgiu 17:15 Giurgiu 17:15 Giurgiu 17:15 Constanta
00:00

18:00 Giurgiu 18:00 Giurgiu 18:00 Constanta 18:00 Constanta 18:00 Giurgiu 18:00 Giurgiu 18:00 Giurgiu 18:00 Constanta 18:00 Giurgiu 18:00 Constanta
00:00

09:30 Constanta
00:05

12:55 Constanta
00:05

14:50 Braila
00:10

09:30 Mangalia
00:10

12:55 Mangalia
00:10

17:15 Turnu Magurele 17:15 Turnu Magurele 17:15 Turnu Magurele 17:15 Turnu Magurele 17:15 Turnu Magurele
00:10

18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele
00:10

09:30 Medgidia
00:15

12:55 Medgidia
00:15

09:30 Tulcea
00:20

17:15 Corabia 17:15 Corabia 17:15 Corabia 17:15 Corabia 17:15 Corabia
00:20

18:00 Corabia 18:00 Corabia 18:00 Corabia 18:00 Corabia 18:00 Corabia 18:00 Corabia
00:20

17:15 Craiova 17:15 Craiova 17:15 Craiova 17:15 Craiova 17:15 Craiova
00:25

18:00 Craiova 18:00 Craiova 18:00 Craiova 18:00 Craiova 18:00 Craiova 18:00 Craiova
00:25

09:30 Cernavoda
00:30

12:55 Cernavoda
00:30

17:15 Mangalia 17:15 Mangalia 17:15 Alexandria 17:15 Alexandria 17:15 Alexandria 17:15 Alexandria 17:15 Alexandria 17:15 Mangalia
00:30

18:00 Mangalia 18:00 Mangalia 18:00 Alexandria 18:00 Alexandria 18:00 Alexandria 18:00 Mangalia 18:00 Mangalia 18:00 Alexandria 18:00 Alexandria 18:00 Alexandria
00:30

14:50 Galati
00:40

17:15 Filiasi 17:15 Filiasi 17:15 Filiasi 17:15 Medgidia 17:15 Medgidia 17:15 Medgidia 17:15 Filiasi 17:15 Filiasi
00:40

18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Medgidia 18:00 Medgidia 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Medgidia 18:00 Medgidia 18:00 Filiasi
00:40

17:15 Slatina (Olt) 17:15 Slatina (Olt) 17:15 Slatina (Olt) 17:15 Hirsova 17:15 Hirsova 17:15 Hirsova 17:15 Slatina (Olt) 17:15 Slatina (Olt)
00:50

18:00 Hirsova 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Hirsova 18:00 Hirsova 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Hirsova
00:50

14:50 Buzau
01:00

09:30 Giurgiu
01:00

12:55 Giurgiu
01:00

17:15 Tandarei 17:15 Tandarei 17:15 Tandarei
01:00

18:00 Tandarei 18:00 Tandarei 18:00 Tulcea 18:00 Tandarei 18:00 Tandarei
01:00

12:55 Alexandria
01:05

09:30 Alexandria
01:10

12:55 Fetesti
01:10

17:15 Filiasi 17:15 Filiasi 17:15 Filiasi 17:15 Filiasi 17:15 Filiasi
01:10

18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi
01:10

11:40 Tulcea
01:15

08:30 Tulcea 08:30 Tulcea
01:15

09:30 Fetesti
01:20

12:55 Braila
01:20

17:15 Rovinari 17:15 Rovinari 17:15 Rovinari 17:15 Rovinari 17:15 Rovinari
01:20

18:00 Rovinari 18:00 Rovinari 18:00 Rovinari 18:00 Rovinari 18:00 Rovinari 18:00 Rovinari
01:20

11:40 Braila
01:20

08:30 Braila 08:30 Braila
01:20

14:50 Ramnicu Sarat
01:30

09:30 Braila
01:30

12:55 Tulcea
01:30

17:15 Isalnita 17:15 Isalnita 17:15 Isalnita 17:15 Isalnita 17:15 Isalnita
01:30

18:00 Isalnita 18:00 Isalnita 18:00 Isalnita 18:00 Isalnita 18:00 Isalnita 18:00 Isalnita
01:30

17:15 Targu Carbunesti 17:15 Targu Carbunesti 17:15 Targu Carbunesti 17:15 Targu Carbunesti 17:15 Targu Carbunesti
01:40

18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti
01:40

17:15 Motru 17:15 Motru 17:15 Motru 17:15 Motru 17:15 Motru
01:45

18:00 Motru 18:00 Motru 18:00 Motru 18:00 Motru 18:00 Motru 18:00 Motru
01:45

17:15 Resita 17:15 Resita 17:15 Resita 17:15 Resita 17:15 Resita
01:50

18:00 Resita 18:00 Resita 18:00 Resita 18:00 Resita 18:00 Resita 18:00 Resita
01:50

14:50 Tecuci
01:55

17:15 Caransebes 17:15 Caransebes 17:15 Caransebes 17:15 Caransebes 17:15 Caransebes
01:55

18:00 Caransebes 18:00 Caransebes 18:00 Caransebes 18:00 Caransebes 18:00 Caransebes 18:00 Caransebes
01:55

09:30 Calarasi
02:00

12:55 Calarasi
02:00

17:15 Slobozia 17:15 Slobozia 17:15 Lugoj 17:15 Lugoj 17:15 Slobozia 17:15 Lugoj 17:15 Lugoj 17:15 Lugoj
02:00

18:00 Slobozia 18:00 Slobozia 18:00 Lugoj 18:00 Lugoj 18:00 Lugoj 18:00 Braila 18:00 Slobozia 18:00 Lugoj 18:00 Lugoj 18:00 Lugoj 18:00 Slobozia
02:00

17:15 Timisoara 17:15 Timisoara 17:15 Timisoara 17:15 Timisoara 17:15 Timisoara
02:05

18:00 Timisoara 18:00 Timisoara 18:00 Timisoara 18:00 Timisoara 18:00 Timisoara 18:00 Timisoara
02:05

12:55 Galati
02:10

17:15 Arad 17:15 Arad 17:15 Arad 17:15 Bucuresti 17:15 Bucuresti 17:15 Bucuresti 17:15 Arad 17:15 Arad
02:10

18:00 Arad 18:00 Arad 18:00 Bucuresti 18:00 Bucuresti 18:00 Arad 18:00 Arad 18:00 Arad 18:00 Bucuresti 18:00 Bucuresti 18:00 Arad
02:10

14:50 Focsani
02:15

17:15 Targu Jiu 17:15 Targu Jiu 17:15 Targu Jiu 17:15 Targu Jiu 17:15 Targu Jiu
02:20

18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu
02:20

17:15 Petrosani 17:15 Petrosani 17:15 Petrosani 17:15 Petrosani 17:15 Petrosani
02:25

18:00 Petrosani 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani
02:25

09:30 Galati
02:30

17:15 Hateg 17:15 Hateg 17:15 Hateg 17:15 Hateg 17:15 Hateg
02:30

18:00 Hateg 18:00 Hateg 18:00 Hateg 18:00 Hateg 18:00 Hateg 18:00 Galati 18:00 Hateg
02:30

08:30 Mangalia
02:30

17:15 Calan 17:15 Calan 17:15 Calan 17:15 Calan 17:15 Calan
02:40

18:00 Calan 18:00 Calan 18:00 Calan 18:00 Calan 18:00 Calan 18:00 Calan
02:40

14:50 Adjud
02:45

17:15 Hunedoara 17:15 Hunedoara 17:15 Hunedoara 17:15 Hunedoara 17:15 Hunedoara
02:50

18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara
02:50

14:50 Barlad
03:00

09:30 Slobozia
03:00

12:55 Slobozia
03:00

17:15 Pitesti 17:15 Deva 17:15 Deva 17:15 Pitesti 17:15 Pitesti 17:15 Deva 17:15 Deva 17:15 Deva
03:00

18:00 Deva 18:00 Deva 18:00 Deva 18:00 Pitesti 18:00 Deva 18:00 Pitesti 18:00 Pitesti 18:00 Deva 18:00 Deva 18:00 Tecuci 18:00 Pitesti
03:00

11:40 Galati
03:00

08:30 Galati 08:30 Galati
03:00

09:30 Tecuci
03:10

12:55 Tecuci
03:10

17:15 Ramnicu Sarat 17:15 Ramnicu Sarat 17:15 Ramnicu Sarat
03:10

18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Ramnicu Sarat
03:10

12:55 Ramnicu Sarat
03:20

17:15 Campina 17:15 Campina 17:15 Simeria 17:15 Simeria 17:15 Simeria 17:15 Simeria 17:15 Simeria 17:15 Campina
03:20

18:00 Campina 18:00 Campina 18:00 Simeria 18:00 Simeria 18:00 Simeria 18:00 Campina 18:00 Campina 18:00 Simeria 18:00 Simeria 18:00 Simeria
03:20

14:50 Husi
03:30

09:30 Barlad
03:30

12:55 Barlad
03:30

17:15 Orastie 17:15 Orastie 17:15 Orastie 17:15 Sinaia 17:15 Sinaia 17:15 Sinaia 17:15 Orastie 17:15 Orastie
03:30

18:00 Orastie 18:00 Orastie 18:00 Sinaia 18:00 Sinaia 18:00 Orastie 18:00 Orastie 18:00 Orastie 18:00 Sinaia 18:00 Sinaia 18:00 Orastie
03:30

11:40 Ianca
03:30

08:30 Ianca 08:30 Ianca
03:30

14:50 Dorohoi
03:35

17:15 Sebes 17:15 Sebes 17:15 Predeal 17:15 Predeal 17:15 Predeal 17:15 Sebes 17:15 Sebes 17:15 Sebes
03:40

18:00 Predeal 18:00 Sebes 18:00 Sebes 18:00 Sebes 18:00 Predeal 18:00 Predeal 18:00 Sebes 18:00 Sebes 18:00 Sebes 18:00 Predeal
03:40

14:50 Onesti
03:45

09:30 Husi
03:50

12:55 Husi
03:50

17:15 Brasov 17:15 Brasov 17:15 Lancram 17:15 Lancram 17:15 Lancram 17:15 Lancram 17:15 Lancram 17:15 Brasov
03:50

18:00 Lancram 18:00 Lancram 18:00 Lancram 18:00 Brasov 18:00 Brasov 18:00 Lancram 18:00 Lancram 18:00 Lancram 18:00 Brasov 18:00 Brasov
03:50

14:50 Vaslui
04:00

09:30 Bucuresti
04:00

12:55 Bucuresti
04:00

17:15 Targu Secuiesc 17:15 Targu Secuiesc 17:15 Alba Iulia 17:15 Alba Iulia 17:15 Alba Iulia 17:15 Alba Iulia 17:15 Alba Iulia 17:15 Vaslui 17:15 Targu Secuiesc 17:15 Tulcea
04:00

18:00 Targu Secuiesc 18:00 Targu Secuiesc 18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia 18:00 Targu Secuiesc 18:00 Barlad 18:00 Targu Secuiesc 18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia
04:00

08:30 Constanta
04:00

17:15 Sfantu Gheorghe 17:15 Sfantu Gheorghe 17:15 Sfantu Gheorghe
04:05

18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Sfantu Gheorghe
04:05

14:50 Comanesti
04:10

12:55 Buzau
04:10

17:15 Covasna 17:15 Covasna 17:15 Covasna
04:10

18:00 Covasna 18:00 Covasna 18:00 Covasna 18:00 Covasna
04:10

14:50 Bucuresti
04:15

14:50 Moinesti
04:20

09:30 Vaslui
04:20

12:55 Focsani
04:20

17:15 Targu Ocna 17:15 Targu Ocna 17:15 Targu Ocna
04:20

18:00 Targu Ocna 18:00 Targu Ocna 18:00 Targu Ocna 18:00 Targu Ocna
04:20

08:30 Medgidia
04:20

14:50 Botosani
04:30

09:30 Urziceni
04:30

12:55 Vaslui
04:30

17:15 Onesti 17:15 Onesti 17:15 Teius 17:15 Teius 17:15 Teius 17:15 Braila 17:15 Onesti 17:15 Teius 17:15 Teius
04:30

18:00 Onesti 18:00 Onesti 18:00 Teius 18:00 Teius 18:00 Onesti 18:00 Teius 18:00 Teius 18:00 Teius 18:00 Onesti 18:00 Teius
04:30

11:40 Faurei
04:30

08:30 Faurei 08:30 Faurei 08:30 Calarasi
04:30

14:50 Craiova
04:35

09:30 Buzau
04:40

12:55 Harlau
04:40

17:15 Comanesti 17:15 Comanesti 17:15 Comanesti
04:40

18:00 Comanesti 18:00 Comanesti 18:00 Comanesti 18:00 Comanesti
04:40

11:40 Tecuci
04:40

08:30 Tecuci 08:30 Tecuci
04:40

14:50 Iasi
04:45

17:15 Aiud 17:15 Aiud 17:15 Aiud 17:15 Aiud 17:15 Aiud
04:45

18:00 Aiud 18:00 Aiud 18:00 Aiud 18:00 Aiud 18:00 Aiud 18:00 Aiud
04:45

09:30 Ramnicu Sarat
04:50

17:15 Moinesti 17:15 Moinesti 17:15 Moinesti
04:50

18:00 Moinesti 18:00 Moinesti 18:00 Moinesti 18:00 Moinesti
04:50

11:40 Barlad
04:50

08:30 Barlad 08:30 Barlad
04:50

14:50 Podu Iloaiei
05:00

09:30 Focsani
05:00

12:55 Roman
05:00

17:15 Fagaras 17:15 Fagaras 17:15 Unirea 17:15 Unirea 17:15 Galati 17:15 Unirea 17:15 Unirea 17:15 Unirea 17:15 Fagaras
05:00

18:00 Unirea 18:00 Unirea 18:00 Unirea 18:00 Husi 18:00 Fagaras 18:00 Fagaras 18:00 Unirea 18:00 Unirea 18:00 Unirea 18:00 Fagaras 18:00 Fagaras
05:00

11:40 Mangalia
05:00

08:30 Cernavoda
05:00

14:50 Filiasi
05:05

14:50 Ploiesti
05:10

09:30 Iasi
05:10

12:55 Adjud
05:10

17:15 Vestem 17:15 Vestem 17:15 Vestem
05:10

18:00 Vestem 18:00 Vestem 18:00 Vestem 18:00 Vestem 18:00 Buzau
05:10

11:40 Constanta
05:10

08:30 Slobozia
05:10

12:55 Bacau
05:15

14:50 Suceava
05:20

12:55 Slatina (Olt)
05:20

17:15 Ramnicu Valcea 17:15 Ramnicu Valcea 17:15 Ramnicu Valcea
05:20

18:00 Ramnicu Valcea 18:00 Ramnicu Valcea 18:00 Ramnicu Valcea 18:00 Focsani 18:00 Ramnicu Valcea
05:20

11:40 Medgidia
05:20

12:55 Radauti
05:25

14:50 Bacau
05:30

12:55 Iasi
05:30

17:15 Sibiu 17:15 Sibiu 17:15 Sibiu
05:30

18:00 Sibiu 18:00 Marasesti 18:00 Sibiu 18:00 Sibiu 18:00 Sibiu
05:30

11:40 Husi 11:40 Calarasi
05:30

08:30 Husi 08:30 Husi
05:30

12:55 Dorohoi
05:35

14:50 Negresti
05:40

09:30 Targu Frumos
05:40

12:55 Targu Frumos
05:40

17:15 Miercurea Sibiului 17:15 Miercurea Sibiului 17:15 Miercurea Sibiului
05:40

18:00 Miercurea Sibiului 18:00 Miercurea Sibiului 18:00 Miercurea Sibiului 18:00 Miercurea Sibiului
05:40

11:40 Cernavoda 11:40 Vaslui
05:40

08:30 Vaslui 08:30 Vaslui
05:40

14:50 Harlau
05:45

12:55 Targoviste
05:45

12:55 Urziceni
05:47

14:50 Constanta
05:50

12:55 Ploiesti
05:50

17:15 Sighisoara 17:15 Sighisoara 17:15 Sighisoara
05:50

18:00 Sighisoara 18:00 Sighisoara 18:00 Sighisoara 18:00 Sighisoara
05:50

11:40 Slobozia
05:50

12:55 Targu Neamt
05:55

12:55 Buhusi
05:57

12:55 Roznov
05:58

14:50 Campina
06:00

09:30 Harlau
06:00

12:55 Piatra Neamt
06:00

17:15 Medias 17:15 Medias 17:15 Turda 17:15 Turda 17:15 Tecuci 17:15 Turda 17:15 Turda 17:15 Turda 17:15 Medias
06:00

18:00 Medias 18:00 Medias 18:00 Turda 18:00 Adjud 18:00 Turda 18:00 Turda 18:00 Medias 18:00 Medias 18:00 Turda 18:00 Turda 18:00 Turda
06:00

11:40 Giurgiu 11:40 Iasi 11:40 Harsova
06:00

08:30 Harsova 08:30 Iasi 08:30 Giurgiu 08:30 Giurgiu 08:30 Iasi
06:00

14:50 Buhusi
06:05

14:50 Roznov
06:10

09:30 Roman
06:10

12:55 Onesti
06:10

17:15 Barlad
06:10

11:40 Alexandria 11:40 Lehliu 11:40 Podu Iloaiei
06:10

08:30 Alexandria 08:30 Alexandria 08:30 Podu Iloaiei 08:30 Podu Iloaiei
06:10

14:50 Targu Frumos
06:15

09:30 Adjud
06:15

11:40 Turnu Magurele
06:15

08:30 Turnu Magurele 08:30 Turnu Magurele
06:15

14:50 Gura Humorului
06:20

12:55 Botosani
06:20

17:15 Husi
06:20

11:40 Harlau 11:40 Tandarei 11:40 Caracal
06:20

08:30 Harlau 08:30 Caracal 08:30 Caracal 08:30 Harlau
06:20

14:50 Falticeni
06:30

09:30 Bacau
06:30

12:55 Pascani
06:30

17:15 Buzau
06:30

18:00 Sascut
06:30

11:40 Flamanzi 11:40 Slatina (Olt) 11:40 Bucuresti
06:30

08:30 Flamanzi 08:30 Flamanzi 08:30 Slatina (Olt) 08:30 Slatina (Olt)
06:30

14:50 Rovinari
06:35

14:50 Pascani
06:40

09:30 Slatina (Olt)
06:40

12:55 Craiova
06:40

17:15 Focsani
06:40

18:00 Bacau
06:40

11:40 Botosani 11:40 Pitesti
06:40

08:30 Botosani 08:30 Botosani
06:40

14:50 Motca
06:45

09:30 Radauti
06:45

18:00 Roman
06:45

11:40 Saveni
06:45

08:30 Saveni 08:30 Saveni
06:45

14:50 Piatra Neamt
06:50

09:30 Dorohoi
06:50

12:55 Suceava
06:50

17:15 Marasesti
06:50

11:40 Darabani 11:40 Ramnicu Valcea
06:50

08:30 Darabani 08:30 Darabani
06:50

14:50 Roman
06:55

09:30 Drobeta Turnu Severin
06:55

17:15 Adjud
06:55

18:00 Vaslui
06:55

14:50 Cristesti
07:00

09:30 Targoviste
07:00

12:55 Filiasi
07:00

17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca 17:15 Sascut 17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca
07:00

18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Negresti
07:00

11:40 Targoviste 11:40 Craiova 11:40 Dorohoi
07:00

08:30 Dorohoi 08:30 Craiova 08:30 Craiova 08:30 Dorohoi 08:30 Lehliu
07:00

14:50 Targu Jiu
07:05

09:30 Pitesti
07:05

17:15 Bacau
07:05

18:00 Iasi
07:05

14:50 Brasov
07:10

09:30 Ploiesti
07:10

17:15 Roman
07:10

18:00 Podu Iloaiei
07:10

11:40 Filiasi 11:40 Vanatori 11:40 Sinaia
07:10

08:30 Filiasi 08:30 Filiasi 08:30 Vanatori 08:30 Vanatori 08:30 Tandarei
07:10

09:30 Targu Neamt
07:15

18:00 Deleni
07:15

09:30 Buhusi
07:20

12:55 Pitesti
07:20

17:15 Negresti
07:20

11:40 Predeal 11:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:30 Drobeta Turnu Severin 08:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

09:30 Roznov
07:25

14:50 Fetesti
07:30

09:30 Piatra Neamt
07:30

12:55 Targu Secuiesc
07:30

17:15 Iasi
07:30

18:00 Hirlau
07:30

11:40 Campina 11:40 Rovinari
07:30

08:30 Rovinari 08:30 Rovinari
07:30

17:15 Podu Iloaiei
07:35

17:15 Deleni
07:40

11:40 Urziceni 11:40 Resita
07:40

08:30 Resita 08:30 Resita
07:40

17:15 Harlau
07:45

18:00 Targu Frumos
07:45

17:15 Targu Frumos
07:50

18:00 Pascani
07:50

11:40 Caransebes 11:40 Ploiesti
07:50

08:30 Caransebes 08:30 Caransebes
07:50

17:15 Pascani
07:55

14:50 Targu Neamt
08:00

09:30 Onesti
08:00

12:55 Brasov
08:00

17:15 Motca
08:00

18:00 Motca
08:00

11:40 Buzau 11:40 Targu Jiu
08:00

08:30 Bucuresti 08:30 Targu Jiu 08:30 Targu Jiu
08:00

18:00 Cristesti
08:05

09:30 Botosani
08:10

12:55 Bicaz
08:10

17:15 Cristesti
08:10

18:00 Timisesti
08:10

11:40 Ramnicu Sarat 11:40 Bumbesti Jiu
08:10

08:30 Bumbesti Jiu 08:30 Bumbesti Jiu
08:10

12:55 Ramnicu Valcea
08:15

17:15 Timisesti
08:15

18:00 Dumbrava
08:15

09:30 Pascani
08:20

12:55 Falticeni
08:20

17:15 Dumbrava
08:20

11:40 Focsani 11:40 Petrosani
08:20

08:30 Petrosani 08:30 Petrosani
08:20

14:50 Fagaras
08:30

09:30 Craiova
08:30

12:55 Gura Humorului
08:30

17:15 Targu Neamt
08:30

18:00 Targu Neamt
08:30

11:40 Hateg 11:40 Poiana Largului 11:40 Marasesti
08:30

08:30 Hateg 08:30 Pitesti 08:30 Hateg 08:30 Poiana Largului 08:30 Poiana Largului
08:30

14:50 Petrosani
08:35

17:15 Piatra Neamt
08:35

11:40 Bicaz
08:35

08:30 Bicaz 08:30 Bicaz
08:35

09:30 Falticeni
08:40

12:55 Moinesti
08:40

17:15 Bicaz
08:40

11:40 Piatra Neamt 11:40 Hunedoara 11:40 Adjud
08:40

08:30 Piatra Neamt 08:30 Hunedoara 08:30 Piatra Neamt 08:30 Hunedoara 08:30 Ramnicu Valcea
08:40

12:55 Fagaras
08:45

17:15 Poiana Largului
08:45

18:00 Piatra Neamt
08:45

17:15 Durau
08:50

18:00 Bicaz
08:50

11:40 Bacau 11:40 Deva
08:50

08:30 Deva 08:30 Targoviste 08:30 Deva
08:50

17:15 Borsec
08:55

09:30 Suceava
09:00

12:55 Comanesti
09:00

17:15 Toplita
09:00

18:00 Sovata
09:00

11:40 Gheorgheni 11:40 Roman 11:40 Lugoj
09:00

08:30 Gheorgheni 08:30 Lugoj 08:30 Sinaia 08:30 Lugoj 08:30 Gheorgheni
09:00

17:15 Miercurea Ciuc
09:05

18:00 Poiana Largului
09:05

12:55 Targu Jiu
09:10

17:15 Sfantu Gheorghe
09:10

18:00 Durau
09:10

11:40 Timisoara 11:40 Sovata 11:40 Targu Frumos
09:10

08:30 Sovata 08:30 Timisoara 08:30 Predeal 08:30 Sovata 08:30 Timisoara
09:10

09:30 Filiasi
09:15

17:15 Morareni
09:15

18:00 Grinties
09:15

12:55 Campulung Moldovenesc
09:20

17:15 Reghin
09:20

18:00 Borsec
09:20

11:40 Arad 11:40 Pascani
09:20

08:30 Arad 08:30 Arad 08:30 Campina
09:20

17:15 Medias
09:25

14:50 Poiana Largului
09:30

09:30 Targu Secuiesc
09:30

12:55 Targu Ocna
09:30

17:15 Sighisoara
09:30

18:00 Toplita
09:30

11:40 Motca 11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Chisineu Cris
09:30

08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Urziceni 08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Chisineu Cris 08:30 Chisineu Cris
09:30

14:50 Hateg
09:35

12:55 Gheorgheni
09:35

17:15 Targu Mures
09:35

09:30 Brasov
09:40

12:55 Reghin
09:40

17:15 Falticeni
09:40

11:40 Targu Neamt 11:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:30 Odorheiu Secuiesc 08:30 Ploiesti 08:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

14:50 Sibiu
09:45

12:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

17:15 Suceava
09:45

18:00 Miercurea Ciuc
09:45

09:30 Bicaz
09:50

17:15 Veresti
09:50

18:00 Sfantu Gheorghe
09:50

11:40 Toplita 11:40 Salonta 11:40 Falticeni
09:50

08:30 Toplita 08:30 Salonta 08:30 Salonta 08:30 Toplita 08:30 Buzau
09:50

17:15 Darabani
09:55

18:00 Morareni
09:55

11:40 Suceava
09:55

14:50 Hunedoara
10:00

09:30 Ramnicu Valcea
10:00

12:55 Toplita Gara
10:00

17:15 Botosani
10:00

18:00 Reghin
10:00

11:40 Gilau 11:40 Reghin 11:40 Radauti
10:00

08:30 Reghin 08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Gilau 08:30 Reghin 08:30 Gilau
10:00

17:15 Gura Humorului
10:05

18:00 Medias
10:05

11:40 Gura Humorului
10:05

09:30 Gura Humorului
10:10

12:55 Sighisoara
10:10

17:15 Campulung Moldovenesc
10:10

18:00 Sighisoara
10:10

11:40 Onesti 11:40 Campulung Moldovenesc
10:10

08:30 Onesti 08:30 Focsani 08:30 Onesti
10:10

12:55 Orastie
10:15

17:15 Iacobeni
10:15

18:00 Targu Mures
10:15

09:30 Moinesti
10:20

12:55 Deva
10:20

17:15 Borsa
10:20

18:00 Falticeni
10:20

11:40 Vatra Dornei 11:40 Moinesti
10:20

08:30 Moinesti 08:30 Marasesti 08:30 Moinesti
10:20

12:55 Caransebes
10:25

17:15 Vatra Dornei
10:25

18:00 Suceava
10:25

14:50 Sebes
10:30

09:30 Fagaras
10:30

12:55 Targu Mures
10:30

17:15 Prundu Bargaului
10:30

11:40 Comanesti 11:40 Prundu Bargaului
10:30

08:30 Comanesti 08:30 Adjud 08:30 Comanesti
10:30

12:55 Vatra Dornei
10:35

17:15 Beclean
10:35

09:30 Comanesti
10:40

17:15 Baia Mare
10:40

11:40 Covasna 11:40 Nasaud
10:40

08:30 Covasna 08:30 Bacau 08:30 Covasna
10:40

17:15 Dej
10:45

18:00 Stefanesti
10:45

09:30 Targu Jiu
10:50

18:00 Botosani
10:50

11:40 Targu Secuiesc 11:40 Bistrita
10:50

08:30 Targu Secuiesc 08:30 Targu Secuiesc 08:30 Roman
10:50

17:15 Cluj Napoca
10:55

18:00 Gura Humorului
10:55

08:30 Targu Frumos
10:55

09:30 Campulung Moldovenesc
11:00

12:55 Resita
11:00

17:15 Cluj Napoca
11:00

18:00 Campulung Moldovenesc
11:00

11:40 Brasov 11:40 Beclean
11:00

08:30 Pascani 08:30 Brasov 08:30 Brasov
11:00

09:30 Targu Ocna
11:10

12:55 Blaj
11:10

18:00 Iacobeni
11:10

11:40 Dej 11:40 Fagaras
11:10

08:30 Fagaras 08:30 Fagaras 08:30 Pascani
11:10

12:55 Sibiu
11:15

09:30 Gheorgheni
11:20

18:00 Borsa
11:20

11:40 Sibiu 11:40 Gherla
11:20

08:30 Sibiu 08:30 Motca 08:30 Sibiu
11:20

11:40 Sebes
11:25

08:30 Sebes 08:30 Sebes
11:25

14:50 Toplita
11:30

09:30 Reghin
11:30

12:55 Medias
11:30

11:40 Alba Iulia
11:30

08:30 Alba Iulia 08:30 Alba Iulia 08:30 Targu Neamt
11:30

12:55 Sebes
11:35

11:40 Teius
11:35

08:30 Teius 08:30 Teius
11:35

09:30 Toplita
11:40

11:40 Aiud
11:40

08:30 Aiud 08:30 Aiud 08:30 Falticeni
11:40

09:30 Sighisoara
11:50

11:40 Targu Mures
11:50

08:30 Targu Mures 08:30 Suceava 08:30 Targu Mures
11:50

08:30 Radauti
11:55

14:50 Deva
12:00

09:30 Orastie
12:00

12:55 Alba Iulia
12:00

17:15 Gilau
12:00

18:00 Vatra Dornei
12:00

11:40 Turda
12:00

08:30 Turda 08:30 Turda 08:30 Gura Humorului
12:00

18:00 Prundu Bargaului
12:05

09:30 Deva
12:10

12:55 Bistrita
12:10

18:00 Bistrita
12:10

08:30 Campulung Moldovenesc
12:10

09:30 Caransebes
12:20

12:55 Lugoj
12:20

08:30 Vatra Dornei
12:20

08:30 Prundu Bargaului
12:25

14:50 Reghin
12:30

09:30 Targu Mures
12:30

12:55 Aiud
12:30

18:00 Beclean
12:30

08:30 Nasaud
12:30

12:55 Beclean
12:35

08:30 Bistrita
12:35

09:30 Vatra Dornei
12:40

18:00 Baia Mare
12:40

08:30 Beclean
12:40

18:00 Dej
12:45

09:30 Resita
12:50

08:30 Dej
12:50

09:30 Blaj
12:55

18:00 Cluj Napoca
12:55

09:30 Sibiu
13:00

12:55 Dej
13:00

17:15 Huedin
13:00

18:00 Cluj Napoca
13:00

09:30 Medias
13:10

08:30 Gherla
13:10

12:55 Turda
13:15

09:30 Sebes
13:20

14:50 Alba Iulia
13:30

12:55 Gherla
13:30

11:40 Cluj Napoca
13:30

08:30 Cluj Napoca
13:30

08:30 Bontida
13:40

08:30 Baia Mare
13:50

11:40 Bontida
13:55

09:30 Bistrita
14:00

12:55 Cluj Napoca
14:00

17:15 Negreni
14:00

18:00 Gilau
14:00

11:40 Baia Mare
14:00

08:30 Satu Mare
14:00

12:55 Timisoara
14:10

11:40 Satu Mare
14:10

09:30 Lugoj
14:20

14:50 Targu Mures
14:30

09:30 Aiud
14:40

08:30 Zalau
14:40

14:50 Aiud
14:45

14:50 Ludus
15:00

09:30 Beclean
15:00

12:55 Huedin
15:00

17:15 Piatra Craiului
15:00

18:00 Huedin
15:00

11:40 Zalau
15:00

08:30 Huedin
15:00

09:30 Dej
15:15

09:30 Turda
15:20

14:50 Turda
15:30

17:15 Beius
15:30

18:00 Negreni
15:30

09:30 Gherla
15:45

14:50 Cluj Napoca
16:00

09:30 Cluj Napoca
16:00

12:55 Arad
16:00

17:15 Alesd
16:00

18:00 Piatra Craiului
16:00

11:40 Huedin
16:00

08:30 Alesd
16:00

09:30 Timisoara
16:30

18:00 Beius
16:30

18:00 Alesd
16:40

09:30 Huedin
16:45

09:30 Arad
17:00

12:55 Oradea
17:00

11:40 Alesd
17:00

12:55 Nadlac
17:10

09:30 Oradea
17:15

09:30 Nadlac
17:20

14:50 Huedin
18:00

18:00 Oradea
18:00

17:15 Oradea
18:30

17:15 Bors
18:40

14:50 Alesd
19:00

18:00 Bors
19:00

11:40 Oradea
19:00

14:50 Oradea
19:30

14:50 Bors
19:45

08:30 Oradea
20:00

17:15 Budapesta
23:00

18:00 Budapesta
23:00