Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Uelzen > La adresa

La adresa

Uelzen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:30
14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi
14:40 Romfour Romania
11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina
Sosiri
De la Ora

17:00 Tulcea 17:00 Tulcea
01:15

17:00 Braila 17:00 Braila
01:20

17:00 Mangalia
02:00

17:00 Constanta 17:00 Galati 17:00 Galati
03:00

17:00 Medgidia 17:00 Ianca 17:00 Ianca
03:30

17:00 Calarasi
03:40

17:00 Cernavoda
03:50

17:00 Slobozia
03:55

17:00 Harsova
04:00

17:00 Lehliu
04:10

17:00 Tandarei
04:20

17:00 Faurei 17:00 Faurei
04:30

17:00 Tecuci 17:00 Tecuci
04:40

17:00 Barlad 17:00 Barlad
04:50

17:00 Bucuresti
05:00

17:00 Pitesti
05:10

17:00 Husi 17:00 Husi
05:30
Romfour Romania
10:35 Tulcea
05:40

17:00 Vaslui 17:00 Vaslui
05:40
Romfour Romania
10:35 Braila
05:45
Romfour Romania
10:35 Galati
05:50
Romfour Romania
10:35 Tecuci 10:35 Constanta 10:35 Giurgiu 10:35 Constanta 10:35 Giurgiu
06:00

17:00 Giurgiu 17:00 Iasi 17:00 Iasi 17:00 Giurgiu 17:00 Ramnicu Valcea
06:00
Romfour Romania
10:35 Barlad
06:05
Romfour Romania
10:35 Turnu Magurele 10:35 Turnu Magurele 10:35 Husi
06:10

17:00 Alexandria 17:00 Podu Iloaiei 17:00 Podu Iloaiei 17:00 Alexandria
06:10

17:00 Turnu Magurele 17:00 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
10:35 Corabia 10:35 Corabia
06:20

17:00 Caracal 17:00 Caracal 17:00 Harlau 17:00 Harlau
06:20
Romfour Romania
10:35 Alexandria 10:35 Mangalia 10:35 Mangalia 10:35 Buzau 10:35 Alexandria
06:30

17:00 Flamanzi 17:00 Targoviste 17:00 Slatina (Olt) 17:00 Slatina (Olt) 17:00 Flamanzi
06:30
Romfour Romania
10:35 Medgidia 10:35 Focsani 10:35 Filiasi 10:35 Filiasi 10:35 Medgidia
06:40

17:00 Botosani 17:00 Botosani 17:00 Sinaia
06:40

17:00 Saveni 17:00 Saveni
06:45
Romfour Romania
10:35 Slatina (Olt) 10:35 Slatina (Olt) 10:35 Hirsova 10:35 Hirsova
06:50

17:00 Predeal 17:00 Darabani 17:00 Darabani
06:50
Romfour Romania
10:35 Craiova 10:35 Marasesti 10:35 Craiova 10:35 Tandarei 10:35 Tandarei
07:00

17:00 Craiova 17:00 Dorohoi 17:00 Craiova 17:00 Campina 17:00 Dorohoi
07:00
Romfour Romania
10:35 Adjud
07:05
Romfour Romania
10:35 Filiasi 10:35 Sascut 10:35 Filiasi
07:10

17:00 Urziceni 17:00 Vanatori 17:00 Vanatori 17:00 Filiasi 17:00 Filiasi
07:10
Romfour Romania
10:35 Rovinari 10:35 Rovinari
07:20

17:00 Drobeta Turnu Severin 17:00 Ploiesti 17:00 Drobeta Turnu Severin
07:20
Romfour Romania
10:35 Isalnita 10:35 Isalnita
07:30

17:00 Rovinari 17:00 Rovinari 17:00 Buzau
07:30
Romfour Romania
10:35 Targu Carbunesti 10:35 Targu Carbunesti
07:40

17:00 Resita 17:00 Resita 17:00 Ramnicu Sarat
07:40
Romfour Romania
10:35 Motru 10:35 Bacau 10:35 Motru
07:45
Romfour Romania
10:35 Resita 10:35 Resita
07:50

17:00 Focsani 17:00 Caransebes 17:00 Caransebes
07:50
Romfour Romania
10:35 Caransebes 10:35 Caransebes
07:55
Romfour Romania
10:35 Lugoj 10:35 Roman 10:35 Slobozia 10:35 Slobozia 10:35 Lugoj
08:00

17:00 Marasesti 17:00 Targu Jiu 17:00 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
10:35 Timisoara 10:35 Timisoara 10:35 Vaslui
08:05
Romfour Romania
10:35 Bucuresti 10:35 Arad 10:35 Negresti 10:35 Arad 10:35 Bucuresti
08:10

17:00 Bumbesti Jiu 17:00 Adjud 17:00 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
10:35 Iasi
08:15
Romfour Romania
10:35 Podu Iloaiei 10:35 Targu Jiu 10:35 Targu Jiu
08:20

17:00 Petrosani 17:00 Petrosani 17:00 Bacau
08:20
Romfour Romania
10:35 Petrosani 10:35 Petrosani 10:35 Deleni
08:25
Romfour Romania
10:35 Hateg 10:35 Hirlau 10:35 Hateg
08:30

17:00 Hateg 17:00 Poiana Largului 17:00 Poiana Largului 17:00 Hateg 17:00 Roman
08:30
Romfour Romania
10:35 Targu Frumos
08:35

17:00 Bicaz 17:00 Bicaz
08:35
Romfour Romania
10:35 Pascani 10:35 Calan 10:35 Calan
08:40

17:00 Targu Frumos 17:00 Piatra Neamt 17:00 Hunedoara 17:00 Piatra Neamt 17:00 Hunedoara
08:40
Romfour Romania
10:35 Motca
08:45
Romfour Romania
10:35 Hunedoara 10:35 Cristesti 10:35 Hunedoara
08:50

17:00 Deva 17:00 Pascani 17:00 Deva
08:50
Romfour Romania
10:35 Timisesti
08:55

17:00 Targu Neamt
08:55
Romfour Romania
10:35 Deva 10:35 Deva 10:35 Dumbrava 10:35 Pitesti 10:35 Pitesti
09:00

17:00 Lugoj 17:00 Lugoj 17:00 Gheorgheni 17:00 Gheorgheni 17:00 Falticeni
09:00
Romfour Romania
10:35 Targu Neamt
09:05
Romfour Romania
10:35 Ramnicu Sarat 10:35 Ramnicu Sarat 10:35 Piatra Neamt
09:10

17:00 Timisoara 17:00 Sovata 17:00 Suceava 17:00 Sovata 17:00 Timisoara
09:10
Romfour Romania
10:35 Bicaz
09:15
Romfour Romania
10:35 Campina 10:35 Campina
09:20

17:00 Radauti 17:00 Arad 17:00 Arad
09:20
Romfour Romania
10:35 Sinaia 10:35 Poiana Largului 10:35 Sinaia
09:30

17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Chisineu Cris 17:00 Chisineu Cris 17:00 Gura Humorului
09:30
Romfour Romania
10:35 Durau
09:35
Romfour Romania
10:35 Predeal 10:35 Toplita 10:35 Predeal
09:40

17:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Campulung Moldovenesc
09:40
Romfour Romania
10:35 Sfantu Gheorghe 10:35 Brasov 10:35 Miercurea Ciuc 10:35 Brasov
09:50

17:00 Salonta 17:00 Vatra Dornei 17:00 Salonta 17:00 Toplita 17:00 Toplita
09:50
Romfour Romania
10:35 Morareni
09:55

17:00 Prundu Bargaului
09:55
Romfour Romania
10:35 Targu Secuiesc 10:35 Targu Secuiesc 10:35 Reghin
10:00

17:00 Gilau 17:00 Reghin 17:00 Nasaud 17:00 Reghin 17:00 Gilau
10:00
Romfour Romania
10:35 Sighisoara 10:35 Sfantu Gheorghe 10:35 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
10:35 Covasna 10:35 Covasna
10:10

17:00 Onesti 17:00 Onesti 17:00 Bistrita
10:10
Romfour Romania
10:35 Targu Mures
10:15

17:00 Beclean
10:15
Romfour Romania
10:35 Targu Ocna 10:35 Falticeni 10:35 Targu Ocna
10:20

17:00 Moinesti 17:00 Moinesti 17:00 Dej
10:20
Romfour Romania
10:35 Suceava
10:25
Romfour Romania
10:35 Onesti 10:35 Onesti 10:35 Dolhasca
10:30

17:00 Comanesti 17:00 Comanesti
10:30
Romfour Romania
10:35 Veresti
10:35
Romfour Romania
10:35 Darabani 10:35 Comanesti 10:35 Comanesti
10:40

17:00 Covasna 17:00 Covasna
10:40
Romfour Romania
10:35 Botosani
10:45
Romfour Romania
10:35 Moinesti 10:35 Gura Humorului 10:35 Moinesti
10:50

17:00 Targu Secuiesc 17:00 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
10:35 Campulung Moldovenesc
10:55
Romfour Romania
10:35 Simeria 10:35 Iacobeni 10:35 Fagaras 10:35 Fagaras 10:35 Simeria
11:00

17:00 Brasov 17:00 Brasov
11:00
Romfour Romania
10:35 Vatra Dornei 10:35 Vestem 10:35 Vestem
11:10

17:00 Fagaras 17:00 Fagaras
11:10
Romfour Romania
10:35 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
10:35 Orastie 10:35 Bistrita 10:35 Ramnicu Valcea 10:35 Ramnicu Valcea 10:35 Orastie
11:20

17:00 Sibiu 17:00 Sibiu
11:20
Romfour Romania
10:35 Beclean
11:25

17:00 Sebes 17:00 Sebes
11:25
Romfour Romania
10:35 Dej 10:35 Sibiu 10:35 Sebes 10:35 Sebes 10:35 Sibiu
11:30

17:00 Alba Iulia 17:00 Alba Iulia
11:30

17:00 Teius 17:00 Teius
11:35
Romfour Romania
10:35 Lancram 10:35 Lancram 10:35 Miercurea Sibiului 10:35 Miercurea Sibiului
11:40

17:00 Aiud 17:00 Aiud
11:40
Romfour Romania
10:35 Alba Iulia 10:35 Sighisoara 10:35 Sighisoara 10:35 Alba Iulia
11:50

17:00 Targu Mures 17:00 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
10:35 Medias 10:35 Medias 10:35 Cluj Napoca
12:00

17:00 Turda 17:00 Turda
12:00
Romfour Romania
10:35 Gilau
12:05
Romfour Romania
10:35 Huedin 10:35 Teius 10:35 Teius
12:10
Romfour Romania
10:35 Negreni
12:15
Romfour Romania
10:35 Aiud 10:35 Aiud 10:35 Alesd
12:20
Romfour Romania
10:35 Unirea 10:35 Unirea
12:30
Romfour Romania
10:35 Turda 10:35 Turda
12:40

17:00 Gherla
13:00

17:00 Cluj Napoca
13:30

17:00 Bontida
13:50
Romfour Romania
10:35 Cluj Napoca 10:35 Cluj Napoca 10:35 Cluj Napoca 10:35 Cluj Napoca
14:00

17:00 Baia Mare
14:00

17:00 Satu Mare
14:10

17:00 Zalau
14:20

17:00 Huedin
14:30

17:00 Alesd
14:40

17:00 Oradea
16:50
Romfour Romania
10:35 Oradea
18:30
Romfour Romania
10:35 Bors
19:00
Romfour Romania
10:35 Budapesta
23:00