Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Wetzlar > La adresa

La adresa

Wetzlar, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:20
09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca
11:20
02:30 Viena
11:45
10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras
12:40
12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 07:00 Alesd 10:00 Huedin 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci
Sosiri
De la Ora

09:00 Schwechat
03:50

09:00 Viena
04:00

17:00 Tulcea
04:00

17:00 Braila
04:30

13:40 Tulcea
04:50

09:00 Braila
05:00

13:40 Braila 13:40 Giurgiu 13:40 Giurgiu
05:00

17:00 Galati
05:00

13:40 Turnu Magurele 13:40 Turnu Magurele 13:40 Galati
05:10

13:40 Tecuci 13:40 Corabia 13:40 Corabia
05:20

09:00 Galati
05:30

13:40 Barlad 13:40 Alexandria 13:40 Alexandria
05:30

13:40 Husi 13:40 Slatina (Olt) 13:40 Slatina (Olt)
05:40

13:40 Buzau
05:45

13:40 Focsani
05:50

09:00 Barlad
06:00

13:40 Craiova 13:40 Marasesti 13:40 Constanta 13:40 Craiova 13:40 Constanta
06:00

17:00 Giurgiu 17:00 Constanta 17:00 Constanta 17:00 Giurgiu 17:00 Tecuci
06:00

13:40 Mangalia 13:40 Mangalia
06:05

09:00 Husi
06:10

13:40 Filiasi 13:40 Filiasi 13:40 Adjud
06:10

17:00 Turnu Magurele 17:00 Turnu Magurele 17:00 Barlad
06:10

13:40 Medgidia 13:40 Medgidia
06:15

13:40 Rovinari 13:40 Hirsova 13:40 Hirsova 13:40 Rovinari
06:20

17:00 Corabia 17:00 Husi 17:00 Corabia
06:20

13:40 Tandarei 13:40 Tandarei
06:25

13:40 Slobozia 13:40 Slobozia 13:40 Isalnita 13:40 Sascut 13:40 Isalnita
06:30

17:00 Mangalia 17:00 Alexandria 17:00 Buzau 17:00 Mangalia 17:00 Alexandria
06:30

13:40 Targu Carbunesti 13:40 Targu Carbunesti
06:40

17:00 Medgidia 17:00 Filiasi 17:00 Medgidia 17:00 Filiasi 17:00 Focsani
06:40

13:40 Motru 13:40 Motru
06:45

13:40 Resita 13:40 Bacau 13:40 Resita
06:50

17:00 Slatina (Olt) 17:00 Hirsova 17:00 Slatina (Olt) 17:00 Marasesti 17:00 Hirsova
06:50

13:40 Caransebes 13:40 Caransebes 13:40 Roman
06:55

17:00 Adjud
06:55

09:00 Vaslui
07:00

13:40 Bucuresti 13:40 Lugoj 13:40 Lugoj 13:40 Vaslui 13:40 Bucuresti
07:00

17:00 Sascut 17:00 Tandarei 17:00 Craiova 17:00 Tandarei 17:00 Craiova
07:00

13:40 Timisoara 13:40 Timisoara
07:05

17:00 Bacau
07:05

13:40 Arad 13:40 Negresti 13:40 Arad
07:10

17:00 Filiasi 17:00 Filiasi 17:00 Roman
07:10

17:00 Vaslui
07:15

13:40 Targu Jiu 13:40 Iasi 13:40 Targu Jiu
07:20

17:00 Negresti 17:00 Rovinari 17:00 Rovinari
07:20

13:40 Petrosani 13:40 Petrosani
07:25

13:40 Podu Iloaiei 13:40 Hateg 13:40 Pitesti 13:40 Hateg 13:40 Pitesti
07:30

17:00 Isalnita 17:00 Isalnita 17:00 Iasi
07:30

13:40 Deleni
07:35

17:00 Podu Iloaiei
07:35

13:40 Hirlau 13:40 Calan 13:40 Calan
07:40

17:00 Targu Carbunesti 17:00 Deleni 17:00 Targu Carbunesti
07:40

17:00 Motru 17:00 Harlau 17:00 Motru
07:45

13:40 Hunedoara 13:40 Ploiesti 13:40 Hunedoara 13:40 Ploiesti
07:50

17:00 Resita 17:00 Resita 17:00 Targu Frumos
07:50

13:40 Targu Frumos
07:55

17:00 Caransebes 17:00 Caransebes 17:00 Pascani
07:55

09:00 Negresti
08:00

13:40 Ramnicu Sarat 13:40 Pascani 13:40 Deva 13:40 Ramnicu Sarat 13:40 Deva
08:00

17:00 Slobozia 17:00 Lugoj 17:00 Motca 17:00 Slobozia 17:00 Lugoj
08:00

17:00 Timisoara 17:00 Timisoara
08:05

13:40 Campina 13:40 Motca 13:40 Campina
08:10

17:00 Cristesti 17:00 Bucuresti 17:00 Arad 17:00 Bucuresti 17:00 Arad
08:10

13:40 Cristesti
08:15

17:00 Timisesti
08:15

13:40 Timisesti 13:40 Sinaia 13:40 Sinaia
08:20

17:00 Targu Jiu 17:00 Dumbrava 17:00 Targu Jiu
08:20

13:40 Dumbrava
08:25

17:00 Petrosani 17:00 Petrosani
08:25

13:40 Simeria 13:40 Predeal 13:40 Predeal 13:40 Targu Neamt 13:40 Simeria
08:30

17:00 Hateg 17:00 Targu Neamt 17:00 Hateg
08:30

17:00 Piatra Neamt
08:35

13:40 Orastie 13:40 Orastie
08:40

17:00 Calan 17:00 Calan 17:00 Bicaz
08:40

17:00 Poiana Largului
08:45

13:40 Sebes 13:40 Sebes 13:40 Piatra Neamt
08:50

17:00 Hunedoara 17:00 Durau 17:00 Hunedoara
08:50

17:00 Borsec
08:55

09:00 Roman
09:00

13:40 Bicaz 13:40 Brasov 13:40 Lancram 13:40 Lancram 13:40 Brasov
09:00

17:00 Deva 17:00 Pitesti 17:00 Deva 17:00 Toplita 17:00 Pitesti
09:00

17:00 Miercurea Ciuc
09:05

13:40 Poiana Largului 13:40 Targu Secuiesc 13:40 Targu Secuiesc
09:10

17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Ramnicu Sarat
09:10

17:00 Morareni
09:15

13:40 Durau 13:40 Sfantu Gheorghe 13:40 Sfantu Gheorghe
09:20

17:00 Campina 17:00 Campina 17:00 Reghin
09:20

13:40 Toplita
09:25

17:00 Medias
09:25

13:40 Covasna 13:40 Alba Iulia 13:40 Covasna 13:40 Miercurea Ciuc 13:40 Alba Iulia
09:30

17:00 Sinaia 17:00 Sighisoara 17:00 Sinaia
09:30

13:40 Sfantu Gheorghe
09:35

17:00 Targu Mures
09:35

13:40 Morareni
09:38

13:40 Targu Ocna 13:40 Teius 13:40 Targu Ocna 13:40 Teius
09:40

17:00 Falticeni 17:00 Predeal 17:00 Predeal
09:40

13:40 Reghin
09:41

13:40 Medias
09:44

17:00 Suceava
09:45

13:40 Sighisoara
09:48

13:40 Aiud 13:40 Onesti 13:40 Aiud 13:40 Onesti
09:50

17:00 Brasov 17:00 Brasov 17:00 Veresti
09:50

13:40 Targu Mures
09:55

17:00 Darabani
09:55

09:00 Bacau
10:00

13:40 Unirea 13:40 Comanesti 13:40 Unirea 13:40 Comanesti 13:40 Falticeni
10:00

17:00 Targu Secuiesc 17:00 Targu Secuiesc 17:00 Botosani
10:00

13:40 Suceava
10:05

17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Gura Humorului
10:05

13:40 Moinesti 13:40 Turda 13:40 Moinesti 13:40 Turda
10:10

17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Covasna 17:00 Covasna
10:10

17:00 Iacobeni
10:15

13:40 Fagaras 13:40 Fagaras
10:20

17:00 Targu Ocna 17:00 Targu Ocna 17:00 Borsa
10:20

17:00 Vatra Dornei
10:25

13:40 Vestem 13:40 Botosani 13:40 Vestem
10:30

17:00 Onesti 17:00 Onesti 17:00 Prundu Bargaului
10:30

17:00 Beclean
10:35

13:40 Gura Humorului
10:40

17:00 Comanesti 17:00 Baia Mare 17:00 Comanesti
10:40

17:00 Dej
10:45

13:40 Ramnicu Valcea 13:40 Ramnicu Valcea
10:50

17:00 Moinesti 17:00 Moinesti
10:50

13:40 Campulung Moldovenesc
10:55

17:00 Cluj Napoca
10:55

09:00 Onesti
11:00

13:40 Sibiu 13:40 Iacobeni 13:40 Sibiu
11:00

17:00 Simeria 17:00 Fagaras 17:00 Cluj Napoca 17:00 Simeria 17:00 Fagaras
11:00

13:40 Vatra Dornei
11:05

13:40 Miercurea Sibiului 13:40 Prundu Bargaului 13:40 Miercurea Sibiului
11:10

17:00 Vestem 17:00 Vestem
11:10

13:40 Sighisoara 13:40 Bistrita 13:40 Sighisoara
11:20

17:00 Orastie 17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Orastie
11:20

13:40 Medias 13:40 Medias 13:40 Beclean
11:30

17:00 Sebes 17:00 Sibiu 17:00 Sebes 17:00 Sibiu
11:30

13:40 Dej
11:40

17:00 Lancram 17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Lancram 17:00 Miercurea Sibiului
11:40

13:40 Cluj Napoca
11:45

17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara 17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara
11:50

09:00 Targu Secuiesc
12:00

13:40 Cluj Napoca
12:00

17:00 Medias 17:00 Gilau 17:00 Medias
12:00

17:00 Teius 17:00 Teius
12:10

17:00 Aiud 17:00 Aiud
12:20

17:00 Unirea 17:00 Unirea
12:30

17:00 Turda 17:00 Turda
12:40

09:00 Sfantu Gheorghe
13:00

17:00 Huedin
13:00

13:40 Gilau
13:15

13:40 Huedin
13:30

13:40 Negreni
13:50

09:00 Brasov
14:00

17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca 17:00 Negreni 17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca
14:00

09:00 Sighisoara
15:00

17:00 Piatra Craiului
15:00

17:00 Beius
15:30

09:00 Targu Mures
16:00

17:00 Alesd
16:00

09:00 Ludus
16:30

13:40 Alesd
16:55

09:00 Campia Turzii
17:00

09:00 Turda
17:30

09:00 Cluj Napoca
18:00

13:40 Oradea
18:00

09:00 Floresti
18:30

13:40 Bors
18:30

17:00 Oradea
18:30

17:00 Bors
18:40

09:00 Gilau
19:00

09:00 Huedin
20:00

09:00 Alesd
21:00

09:00 Oradea
22:00

17:00 Budapesta
23:00