Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Wurzburg > La adresa

La adresa

Wurzburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:20
18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 18:40 Medgidia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:30 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:45 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna
12:20 Danytur
08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 13:30 Avrig 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 11:30 Sebes
12:20 Danytur
02:30 Viena
14:00 Romfour Romania
12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 17:30 Mangalia 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:50 Durau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Targu Neamt 17:30 Slobozia 16:55 Motca 17:30 Mangalia 17:20 Deleni 10:00 Cluj Napoca 18:00 Vaslui 17:20 Alexandria 18:40 Adjud 16:00 Rovinari 19:20 Husi 14:45 Resita 20:00 Braila 13:40 Arad 17:30 Corabia 12:50 Calan 16:30 Filiasi 12:00 Orastie 15:00 Motru 04:00 Budapesta 11:00 Teius 14:00 Timisoara 07:30 Beius 10:00 Cluj Napoca 13:00 Hateg 11:00 Gilau 11:30 Fagaras 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 12:40 Targu Ocna 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 14:30 Brasov 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 15:40 Ramnicu Sarat 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 17:30 Slobozia 14:30 Suceava 18:00 Tandarei 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 20:00 Constanta 12:55 Covasna 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 15:55 Poiana Largului 16:00 Ploiesti 16:30 Dumbrava 18:00 Tandarei 17:00 Pascani 20:00 Constanta 17:30 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:10 Roman 17:10 Slatina (Olt) 18:50 Marasesti 15:35 Isalnita 19:30 Barlad 14:30 Caransebes 20:30 Tulcea 13:30 Targu Jiu 17:20 Alexandria 12:40 Hunedoara 16:00 Rovinari 11:45 Sebes 14:45 Resita 05:00 Bors 10:45 Aiud 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 10:50 Sibiu 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 11:45 Moinesti 12:00 Orastie 12:00 Beclean 12:55 Covasna 11:00 Teius 13:10 Borsa 14:50 Predeal 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 16:00 Ploiesti 11:30 Fagaras 14:40 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Reghin 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:40 Toplita 15:00 Sinaia 16:00 Bicaz 16:30 Pitesti 16:40 Timisesti 18:30 Hirsova 17:10 Targu Frumos 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Iasi 17:40 Turnu Magurele 18:20 Bacau 17:00 Craiova 19:00 Focsani 15:15 Targu Carbunesti 19:40 Tecuci 14:15 Lugoj 20:00 Giurgiu 13:15 Petrosani 17:10 Slatina (Olt) 12:30 Deva 15:35 Isalnita 11:30 Lancram 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 10:30 Unirea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:00 Ramnicu Valcea 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 12:00 Comanesti 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 15:00 Sinaia 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 16:30 Pitesti 11:45 Moinesti 14:45 Targu Mures 17:00 Medgidia 15:10 Morareni 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:45 Borsec 15:20 Campina 16:10 Piatra Neamt 17:00 Bucuresti 16:50 Cristesti 17:00 Medgidia 17:10 Harlau 10:15 Medias 17:50 Negresti 17:30 Corabia 18:30 Sascut 16:30 Filiasi 19:10 Buzau 15:00 Motru 19:50 Galati 14:00 Timisoara 17:40 Turnu Magurele 13:00 Hateg 17:00 Craiova 12:15 Simeria 15:15 Targu Carbunesti 11:15 Alba Iulia 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 10:15 Turda 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:15 Vestem 12:30 Deva 11:50 Dej 12:20 Onesti 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 14:10 Targu Secuiesc 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 15:20 Campina 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 17:00 Bucuresti 12:00 Comanesti
14:10
13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:10 Marasesti 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Onesti 12:50 Bistrita 14:10 Miercurea Ciuc 12:00 Cluj Napoca 14:50 Bicaz 09:30 Zalau 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 15:00 Adjud 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 13:40 Reghin 12:40 Beclean 14:20 Sovata 10:00 Bontida 15:00 Poiana Largului 09:20 Huedin 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Toplita 12:30 Dej 14:30 Gheorgheni 09:50 Baia Mare 15:10 Vanatori 09:10 Alesd 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:20 Gherla 14:40 Piatra Neamt 09:40 Satu Mare 16:40 Tulcea 09:00 Oradea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti
14:43
22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati
15:30
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
18:50
15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 15:35 Botosani 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 15:00 Alexandria 16:00 Vaslui 12:30 Arad 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 15:45 Harlau 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 14:30 Craiova 16:20 Faurei 12:05 Gilau 16:05 Husi 12:40 Timisoara 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:30 Bumbesti Jiu 15:50 Podu Iloaiei 12:10 Salonta 16:10 Barlad 12:50 Lugoj 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 15:10 Giurgiu 15:55 Iasi 12:20 Chisineu Cris
Sosiri
De la Ora

10:00 Constanta
00:05

11:30 Braila
00:10

10:00 Mangalia
00:10

10:00 Medgidia
00:15

10:00 Cernavoda
00:30

11:30 Galati
00:40

11:30 Buzau
01:00

10:00 Giurgiu
01:00

10:00 Alexandria
01:05

10:00 Fetesti
01:10

04:00 Tulcea
01:15

08:40 Tulcea 08:40 Tulcea
01:15

05:40 Tulcea 05:40 Tulcea
01:15

10:00 Braila
01:20

04:00 Braila
01:20

08:40 Braila 08:40 Braila
01:20

05:40 Braila 05:40 Braila
01:20

11:30 Ramnicu Sarat
01:30

10:00 Tulcea
01:30

11:30 Tecuci
01:55

10:00 Calarasi
02:00

04:00 Mangalia
02:00

10:00 Galati
02:10

11:30 Focsani
02:15

05:40 Mangalia
02:30

11:30 Adjud
02:45

11:30 Barlad
03:00

10:00 Slobozia
03:00

04:00 Galati 04:00 Constanta
03:00

08:40 Galati 08:40 Galati
03:00

05:40 Galati 05:40 Galati
03:00

10:00 Tecuci
03:10

04:00 Medgidia
03:10

10:00 Ramnicu Sarat
03:20

11:30 Husi
03:30

10:00 Barlad
03:30

04:00 Ianca
03:30

08:40 Ianca 08:40 Ianca
03:30

05:40 Ianca 05:40 Ianca
03:30

11:30 Dorohoi
03:35

11:30 Onesti
03:45
Danytur
08:00 Schwechat 08:00 Schwechat
03:50

10:00 Husi
03:50

11:30 Vaslui
04:00
Danytur
08:00 Viena
04:00

10:00 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
15:00 Tulcea
04:00

04:00 Calarasi
04:00

05:40 Constanta
04:00

11:30 Comanesti
04:10

10:00 Buzau
04:10

04:00 Cernavoda
04:10

08:40 Mangalia
04:10

11:30 Bucuresti
04:15

04:00 Slobozia
04:15

11:30 Moinesti
04:20

10:00 Focsani
04:20

04:00 Harsova
04:20

08:40 Constanta
04:20

05:40 Medgidia
04:20

11:30 Botosani
04:30

10:00 Vaslui
04:30
Romfour Romania
15:00 Braila
04:30

04:00 Faurei
04:30

08:40 Medgidia 08:40 Faurei 08:40 Faurei
04:30

05:40 Faurei 05:40 Calarasi 05:40 Faurei
04:30

11:30 Craiova
04:35

10:00 Harlau
04:40

04:00 Tecuci
04:40

08:40 Tecuci 08:40 Tecuci 08:40 Calarasi
04:40

05:40 Tecuci 05:40 Tecuci
04:40

11:30 Iasi
04:45

04:00 Barlad
04:50

08:40 Barlad 08:40 Barlad 08:40 Cernavoda
04:50

05:40 Barlad 05:40 Barlad
04:50

08:40 Slobozia
04:55

11:30 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
08:00 Focsani 08:00 Braila 08:00 Braila
05:00

10:00 Roman
05:00
Romfour Romania
15:00 Galati
05:00

04:00 Lehliu
05:00

08:40 Harsova
05:00

05:40 Cernavoda
05:00

11:30 Filiasi
05:05

11:30 Ploiesti
05:10

10:00 Adjud
05:10

04:00 Tandarei
05:10

08:40 Lehliu
05:10

05:40 Slobozia
05:10

10:00 Bacau
05:15

11:30 Suceava
05:20
Danytur
08:00 Tecuci
05:20

10:00 Slatina (Olt)
05:20

08:40 Tandarei
05:20

10:00 Radauti
05:25

11:30 Bacau
05:30
Danytur
08:00 Galati 08:00 Galati
05:30

10:00 Iasi
05:30

04:00 Husi
05:30

08:40 Husi 08:40 Husi 08:40 Bucuresti
05:30

05:40 Husi 05:40 Husi
05:30

10:00 Dorohoi
05:35

11:30 Negresti
05:40
Danytur
08:00 Marasesti
05:40

10:00 Targu Frumos
05:40

04:00 Vaslui
05:40

08:40 Pitesti 08:40 Vaslui 08:40 Vaslui
05:40

05:40 Vaslui 05:40 Vaslui
05:40

11:30 Harlau
05:45

10:00 Targoviste
05:45

10:00 Urziceni
05:47

11:30 Constanta
05:50

10:00 Ploiesti
05:50

08:40 Ramnicu Valcea
05:50

10:00 Targu Neamt
05:55

10:00 Buhusi
05:57

10:00 Roznov
05:58

11:30 Campina
06:00
Danytur
08:00 Barlad 08:00 Barlad 08:00 Saveni 08:00 Adjud
06:00

10:00 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
15:00 Giurgiu 15:00 Giurgiu 15:00 Constanta 15:00 Tecuci 15:00 Constanta
06:00

04:00 Giurgiu 04:00 Iasi
06:00

08:40 Targoviste 08:40 Giurgiu 08:40 Iasi 08:40 Iasi 08:40 Giurgiu
06:00

05:40 Iasi 05:40 Harsova 05:40 Giurgiu 05:40 Giurgiu 05:40 Iasi
06:00

11:30 Buhusi
06:05

11:30 Roznov
06:10
Danytur
08:00 Husi 08:00 Husi
06:10

10:00 Onesti
06:10
Romfour Romania
15:00 Turnu Magurele 15:00 Barlad 15:00 Turnu Magurele
06:10

04:00 Podu Iloaiei 04:00 Alexandria
06:10

08:40 Podu Iloaiei 08:40 Podu Iloaiei 08:40 Sinaia 08:40 Alexandria 08:40 Alexandria
06:10

05:40 Podu Iloaiei 05:40 Alexandria 05:40 Alexandria 05:40 Podu Iloaiei
06:10

11:30 Targu Frumos
06:15

04:00 Turnu Magurele
06:15

08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele
06:15

05:40 Turnu Magurele 05:40 Turnu Magurele
06:15

11:30 Gura Humorului
06:20

10:00 Botosani
06:20
Romfour Romania
15:00 Corabia 15:00 Corabia 15:00 Husi
06:20

04:00 Caracal 04:00 Harlau
06:20

08:40 Caracal 08:40 Predeal 08:40 Harlau 08:40 Harlau 08:40 Caracal
06:20

05:40 Caracal 05:40 Harlau 05:40 Harlau 05:40 Caracal
06:20

11:30 Falticeni
06:30
Danytur
08:00 Botosani
06:30

10:00 Pascani
06:30
Romfour Romania
15:00 Mangalia 15:00 Alexandria 15:00 Alexandria 15:00 Mangalia 15:00 Buzau
06:30

04:00 Slatina (Olt) 04:00 Flamanzi
06:30

08:40 Flamanzi 08:40 Flamanzi 08:40 Slatina (Olt) 08:40 Slatina (Olt) 08:40 Campina
06:30

05:40 Flamanzi 05:40 Flamanzi 05:40 Slatina (Olt) 05:40 Slatina (Olt)
06:30

11:30 Rovinari
06:35

11:30 Pascani
06:40

10:00 Craiova
06:40
Romfour Romania
15:00 Filiasi 15:00 Filiasi 15:00 Medgidia 15:00 Focsani 15:00 Medgidia
06:40

04:00 Botosani
06:40

08:40 Urziceni 08:40 Botosani 08:40 Botosani
06:40

05:40 Botosani 05:40 Botosani
06:40

11:30 Motca
06:45

04:00 Saveni
06:45

08:40 Saveni 08:40 Saveni
06:45

05:40 Saveni 05:40 Saveni
06:45

11:30 Piatra Neamt
06:50

10:00 Suceava
06:50
Romfour Romania
15:00 Slatina (Olt) 15:00 Hirsova 15:00 Marasesti 15:00 Hirsova 15:00 Slatina (Olt)
06:50

04:00 Darabani
06:50

08:40 Darabani 08:40 Darabani 08:40 Ploiesti
06:50

05:40 Darabani 05:40 Darabani
06:50

11:30 Roman
06:55
Romfour Romania
15:00 Adjud
06:55

11:30 Cristesti
07:00
Danytur
08:00 Vaslui 08:00 Vaslui 08:00 Iasi 08:00 Harlau
07:00

10:00 Filiasi
07:00
Romfour Romania
15:00 Tandarei 15:00 Craiova 15:00 Sascut 15:00 Craiova 15:00 Tandarei
07:00

04:00 Dorohoi 04:00 Bucuresti 04:00 Craiova
07:00

08:40 Buzau 08:40 Craiova 08:40 Dorohoi 08:40 Craiova 08:40 Dorohoi
07:00

05:40 Dorohoi 05:40 Lehliu 05:40 Craiova 05:40 Dorohoi 05:40 Craiova
07:00

11:30 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
15:00 Bacau
07:05

11:30 Brasov
07:10
Romfour Romania
15:00 Roman 15:00 Filiasi 15:00 Filiasi
07:10

04:00 Vanatori 04:00 Filiasi
07:10

08:40 Filiasi 08:40 Filiasi 08:40 Vanatori 08:40 Vanatori 08:40 Ramnicu Sarat
07:10

05:40 Tandarei 05:40 Filiasi 05:40 Filiasi 05:40 Vanatori 05:40 Vanatori
07:10
Danytur
08:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
15:00 Vaslui
07:15

10:00 Pitesti
07:20
Romfour Romania
15:00 Rovinari 15:00 Rovinari 15:00 Negresti
07:20

04:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:40 Drobeta Turnu Severin 08:40 Focsani 08:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

05:40 Drobeta Turnu Severin 05:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:30 Fetesti
07:30
Danytur
08:00 Suceava 08:00 Targu Frumos
07:30

10:00 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
15:00 Isalnita 15:00 Iasi 15:00 Isalnita
07:30

04:00 Pitesti 04:00 Rovinari
07:30

08:40 Marasesti 08:40 Rovinari 08:40 Rovinari
07:30

05:40 Rovinari 05:40 Rovinari
07:30
Romfour Romania
15:00 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
15:00 Targu Carbunesti 15:00 Targu Carbunesti 15:00 Deleni
07:40

04:00 Resita
07:40

08:40 Adjud 08:40 Resita 08:40 Resita
07:40

05:40 Resita 05:40 Resita
07:40
Romfour Romania
15:00 Motru 15:00 Motru 15:00 Harlau
07:45
Romfour Romania
15:00 Resita 15:00 Resita 15:00 Targu Frumos
07:50

04:00 Caransebes
07:50

08:40 Caransebes 08:40 Caransebes 08:40 Bacau
07:50

05:40 Caransebes 05:40 Caransebes
07:50
Romfour Romania
15:00 Caransebes 15:00 Pascani 15:00 Caransebes
07:55

11:30 Targu Neamt
08:00
Danytur
08:00 Targu Ocna 08:00 Pascani 08:00 Negresti 08:00 Negresti
08:00

10:00 Brasov
08:00
Romfour Romania
15:00 Slobozia 15:00 Slobozia 15:00 Lugoj 15:00 Lugoj 15:00 Motca
08:00

04:00 Targu Jiu 04:00 Ramnicu Valcea
08:00

08:40 Targu Jiu 08:40 Roman 08:40 Targu Jiu
08:00

05:40 Targu Jiu 05:40 Targu Jiu 05:40 Bucuresti
08:00
Romfour Romania
15:00 Timisoara 15:00 Timisoara
08:05

10:00 Bicaz
08:10
Romfour Romania
15:00 Arad 15:00 Arad 15:00 Bucuresti 15:00 Cristesti 15:00 Bucuresti
08:10

04:00 Bumbesti Jiu 04:00 Targoviste
08:10

08:40 Bumbesti Jiu 08:40 Targu Frumos 08:40 Bumbesti Jiu
08:10

05:40 Bumbesti Jiu 05:40 Bumbesti Jiu
08:10

10:00 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
15:00 Timisesti
08:15

10:00 Falticeni
08:20
Romfour Romania
15:00 Targu Jiu 15:00 Dumbrava 15:00 Targu Jiu
08:20

04:00 Sinaia 04:00 Petrosani
08:20

08:40 Pascani 08:40 Petrosani 08:40 Petrosani
08:20

05:40 Petrosani 05:40 Petrosani
08:20
Romfour Romania
15:00 Petrosani 15:00 Petrosani
08:25

11:30 Fagaras
08:30

10:00 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
15:00 Hateg 15:00 Hateg 15:00 Targu Neamt
08:30

04:00 Poiana Largului 04:00 Predeal 04:00 Hateg
08:30

08:40 Poiana Largului 08:40 Poiana Largului 08:40 Hateg 08:40 Hateg 08:40 Motca
08:30

05:40 Poiana Largului 05:40 Hateg 05:40 Hateg 05:40 Pitesti 05:40 Poiana Largului
08:30

11:30 Petrosani
08:35
Romfour Romania
15:00 Piatra Neamt
08:35

04:00 Bicaz
08:35

08:40 Bicaz 08:40 Bicaz
08:35

05:40 Bicaz 05:40 Bicaz
08:35

10:00 Moinesti
08:40
Romfour Romania
15:00 Calan 15:00 Bicaz 15:00 Calan
08:40

04:00 Campina 04:00 Piatra Neamt 04:00 Hunedoara
08:40

08:40 Hunedoara 08:40 Piatra Neamt 08:40 Hunedoara 08:40 Piatra Neamt 08:40 Targu Neamt
08:40

05:40 Piatra Neamt 05:40 Hunedoara 05:40 Piatra Neamt 05:40 Hunedoara 05:40 Ramnicu Valcea
08:40

10:00 Fagaras
08:45
Romfour Romania
15:00 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
15:00 Hunedoara 15:00 Hunedoara 15:00 Durau
08:50

04:00 Deva 04:00 Urziceni
08:50

08:40 Deva 08:40 Falticeni 08:40 Deva
08:50

05:40 Deva 05:40 Targoviste 05:40 Deva
08:50
Romfour Romania
15:00 Borsec
08:55

08:40 Suceava
08:55
Danytur
08:00 Comanesti 08:00 Roman 08:00 Roman
09:00

10:00 Comanesti
09:00
Romfour Romania
15:00 Pitesti 15:00 Toplita 15:00 Pitesti 15:00 Deva 15:00 Deva
09:00

04:00 Lugoj 04:00 Gheorgheni 04:00 Ploiesti
09:00

08:40 Gheorgheni 08:40 Gheorgheni 08:40 Lugoj 08:40 Lugoj 08:40 Radauti
09:00

05:40 Gheorgheni 05:40 Gheorgheni 05:40 Lugoj 05:40 Lugoj 05:40 Sinaia
09:00
Romfour Romania
15:00 Miercurea Ciuc
09:05

10:00 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Sfantu Gheorghe
09:10

04:00 Buzau 04:00 Sovata 04:00 Timisoara
09:10

08:40 Timisoara 08:40 Sovata 08:40 Timisoara 08:40 Sovata 08:40 Gura Humorului
09:10

05:40 Sovata 05:40 Timisoara 05:40 Sovata 05:40 Timisoara 05:40 Predeal
09:10
Romfour Romania
15:00 Morareni
09:15
Danytur
08:00 Girov
09:20

10:00 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
15:00 Campina 15:00 Reghin 15:00 Campina
09:20

04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Arad
09:20

08:40 Arad 08:40 Arad 08:40 Campulung Moldovenesc
09:20

05:40 Arad 05:40 Arad 05:40 Campina
09:20
Romfour Romania
15:00 Medias
09:25

11:30 Poiana Largului
09:30

10:00 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
15:00 Sinaia 15:00 Sinaia 15:00 Sighisoara
09:30

04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Chisineu Cris 04:00 Focsani
09:30

08:40 Chisineu Cris 08:40 Vatra Dornei 08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Chisineu Cris
09:30

05:40 Chisineu Cris 05:40 Miercurea Ciuc 05:40 Miercurea Ciuc 05:40 Urziceni 05:40 Chisineu Cris
09:30

11:30 Hateg
09:35

10:00 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
15:00 Targu Mures
09:35

10:00 Reghin
09:40
Romfour Romania
15:00 Predeal 15:00 Falticeni 15:00 Predeal
09:40

04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Marasesti
09:40

08:40 Odorheiu Secuiesc 08:40 Odorheiu Secuiesc 08:40 Prundu Bargaului
09:40

05:40 Odorheiu Secuiesc 05:40 Ploiesti 05:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

11:30 Sibiu
09:45

10:00 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
15:00 Suceava
09:45
Romfour Romania
15:00 Veresti 15:00 Brasov 15:00 Brasov
09:50

04:00 Adjud 04:00 Salonta 04:00 Toplita
09:50

08:40 Toplita 08:40 Toplita 08:40 Nasaud 08:40 Salonta 08:40 Salonta
09:50

05:40 Toplita 05:40 Toplita 05:40 Buzau 05:40 Salonta 05:40 Salonta
09:50
Romfour Romania
15:00 Darabani
09:55

11:30 Hunedoara
10:00
Danytur
08:00 Bacau 08:00 Gura Humorului 08:00 Targu Neamt 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Piatra Neamt 08:00 Bacau
10:00

10:00 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
15:00 Botosani 15:00 Targu Secuiesc 15:00 Targu Secuiesc
10:00

04:00 Bacau 04:00 Reghin 04:00 Gilau
10:00

08:40 Bistrita 08:40 Gilau 08:40 Reghin 08:40 Gilau 08:40 Reghin
10:00

05:40 Reghin 05:40 Gilau 05:40 Reghin 05:40 Gilau 05:40 Ramnicu Sarat
10:00
Romfour Romania
15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Gura Humorului 15:00 Sfantu Gheorghe
10:05

10:00 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
15:00 Covasna 15:00 Covasna 15:00 Campulung Moldovenesc
10:10

04:00 Onesti 04:00 Roman
10:10

08:40 Beclean 08:40 Onesti 08:40 Onesti
10:10

05:40 Onesti 05:40 Onesti 05:40 Focsani
10:10

10:00 Orastie
10:15
Romfour Romania
15:00 Iacobeni
10:15

04:00 Targu Frumos
10:15

10:00 Deva
10:20
Romfour Romania
15:00 Borsa 15:00 Targu Ocna 15:00 Targu Ocna
10:20

04:00 Moinesti 04:00 Pascani
10:20

08:40 Moinesti 08:40 Moinesti 08:40 Dej
10:20

05:40 Moinesti 05:40 Marasesti 05:40 Moinesti
10:20

10:00 Caransebes
10:25
Romfour Romania
15:00 Vatra Dornei
10:25

11:30 Sebes
10:30
Danytur
08:00 Bicaz
10:30

10:00 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
15:00 Onesti 15:00 Onesti 15:00 Prundu Bargaului
10:30

04:00 Comanesti 04:00 Motca
10:30

08:40 Comanesti 08:40 Comanesti 08:40 Gherla
10:30

05:40 Comanesti 05:40 Comanesti 05:40 Adjud
10:30

10:00 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
15:00 Beclean
10:35
Romfour Romania
15:00 Comanesti 15:00 Baia Mare 15:00 Comanesti
10:40

04:00 Targu Neamt 04:00 Covasna
10:40

08:40 Covasna 08:40 Covasna
10:40

05:40 Covasna 05:40 Covasna 05:40 Bacau
10:40
Romfour Romania
15:00 Dej
10:45
Romfour Romania
15:00 Moinesti 15:00 Moinesti
10:50

04:00 Falticeni 04:00 Targu Secuiesc
10:50

08:40 Targu Secuiesc 08:40 Targu Secuiesc
10:50

05:40 Targu Secuiesc 05:40 Targu Secuiesc 05:40 Roman
10:50
Romfour Romania
15:00 Cluj Napoca
10:55

04:00 Suceava
10:55

05:40 Targu Frumos
10:55
Danytur
08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

10:00 Resita
11:00
Romfour Romania
15:00 Fagaras 15:00 Simeria 15:00 Simeria 15:00 Fagaras 15:00 Cluj Napoca
11:00

04:00 Brasov 04:00 Radauti
11:00

08:40 Brasov 08:40 Brasov
11:00

05:40 Pascani 05:40 Brasov 05:40 Brasov
11:00

04:00 Gura Humorului
11:05

10:00 Blaj
11:10
Romfour Romania
15:00 Vestem 15:00 Vestem
11:10

04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Fagaras
11:10

08:40 Fagaras 08:40 Fagaras
11:10

05:40 Fagaras 05:40 Pascani 05:40 Fagaras
11:10

10:00 Sibiu
11:15
Romfour Romania
15:00 Orastie 15:00 Ramnicu Valcea 15:00 Orastie 15:00 Ramnicu Valcea
11:20

04:00 Sibiu 04:00 Vatra Dornei
11:20

08:40 Sibiu 08:40 Sibiu
11:20

05:40 Sibiu 05:40 Sibiu 05:40 Motca
11:20

04:00 Sebes
11:25

08:40 Sebes 08:40 Sebes
11:25

05:40 Sebes 05:40 Sebes
11:25

11:30 Toplita
11:30

10:00 Medias
11:30
Romfour Romania
15:00 Sebes 15:00 Sibiu 15:00 Sibiu 15:00 Sebes
11:30

04:00 Alba Iulia 04:00 Prundu Bargaului
11:30

08:40 Alba Iulia 08:40 Alba Iulia
11:30

05:40 Targu Neamt 05:40 Alba Iulia 05:40 Alba Iulia
11:30

10:00 Sebes
11:35

04:00 Teius
11:35

08:40 Teius 08:40 Teius
11:35

05:40 Teius 05:40 Teius
11:35
Romfour Romania
15:00 Miercurea Sibiului 15:00 Miercurea Sibiului 15:00 Lancram 15:00 Lancram
11:40

04:00 Nasaud 04:00 Aiud
11:40

08:40 Aiud 08:40 Aiud
11:40

05:40 Aiud 05:40 Aiud 05:40 Falticeni
11:40

04:00 Bistrita
11:45
Romfour Romania
15:00 Sighisoara 15:00 Alba Iulia 15:00 Alba Iulia 15:00 Sighisoara
11:50

04:00 Targu Mures
11:50

08:40 Targu Mures 08:40 Targu Mures
11:50

05:40 Targu Mures 05:40 Targu Mures 05:40 Suceava
11:50

04:00 Beclean
11:55

05:40 Radauti
11:55

11:30 Deva
12:00
Danytur
08:00 Medias 08:00 Praid 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Vatra Dornei
12:00

10:00 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
15:00 Medias 15:00 Medias 15:00 Gilau
12:00

04:00 Turda 04:00 Dej
12:00

08:40 Turda 08:40 Turda
12:00

05:40 Gura Humorului 05:40 Turda 05:40 Turda
12:00

10:00 Bistrita
12:10
Romfour Romania
15:00 Teius 15:00 Teius
12:10

05:40 Campulung Moldovenesc
12:10

10:00 Lugoj
12:20
Romfour Romania
15:00 Aiud 15:00 Aiud
12:20

05:40 Vatra Dornei
12:20

05:40 Prundu Bargaului
12:25

11:30 Reghin
12:30

10:00 Aiud
12:30
Romfour Romania
15:00 Unirea 15:00 Unirea
12:30

04:00 Gherla
12:30

05:40 Nasaud
12:30

10:00 Beclean
12:35

05:40 Bistrita
12:35
Romfour Romania
15:00 Turda 15:00 Turda
12:40

05:40 Beclean
12:40

05:40 Dej
12:50
Danytur
08:00 Blaj 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Reghin
13:00

10:00 Dej
13:00
Romfour Romania
15:00 Huedin
13:00

05:40 Gherla
13:10

10:00 Turda
13:15

11:30 Alba Iulia
13:30

10:00 Gherla
13:30

04:00 Cluj Napoca
13:30

08:40 Cluj Napoca
13:30

05:40 Cluj Napoca
13:30

05:40 Bontida
13:40

04:00 Bontida
13:50

08:40 Bontida
13:50

05:40 Baia Mare
13:50
Danytur
08:00 Brasov 08:00 Fagaras 08:00 Teius 08:00 Brasov
14:00

10:00 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
15:00 Negreni 15:00 Cluj Napoca 15:00 Cluj Napoca 15:00 Cluj Napoca 15:00 Cluj Napoca
14:00

04:00 Baia Mare
14:00

08:40 Baia Mare
14:00

05:40 Satu Mare
14:00

10:00 Timisoara
14:10

04:00 Satu Mare
14:10

08:40 Satu Mare
14:10

04:00 Zalau
14:20

08:40 Zalau
14:20

11:30 Targu Mures
14:30

04:00 Huedin
14:30

08:40 Huedin
14:30

08:40 Alesd
14:40

05:40 Zalau
14:40

11:30 Aiud
14:45

11:30 Ludus
15:00
Danytur
08:00 Sighisoara 08:00 Sighisoara 08:00 Avrig 08:00 Alba Iulia
15:00

10:00 Huedin
15:00
Romfour Romania
15:00 Piatra Craiului
15:00

05:40 Huedin
15:00

11:30 Turda
15:30
Danytur
08:00 Sibiu
15:30
Romfour Romania
15:00 Beius
15:30

11:30 Cluj Napoca
16:00
Danytur
08:00 Zlatna 08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures 08:00 Dej 08:00 Bistrita
16:00

10:00 Arad
16:00
Romfour Romania
15:00 Alesd
16:00

05:40 Alesd
16:00
Danytur
08:00 Ludus 08:00 Ludus 08:00 Sebes
16:30
Danytur
08:00 Campia Turzii 08:00 Nasaud 08:00 Abrud 08:00 Campia Turzii
17:00

10:00 Oradea
17:00

08:40 Oradea
17:00

10:00 Nadlac
17:10
Danytur
08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Beclean
17:30

04:00 Alesd
17:40

11:30 Huedin
18:00
Danytur
08:00 Deva 08:00 Gherla 08:00 Zalau 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Brad
18:00

04:00 Oradea
18:00
Danytur
08:00 Floresti 08:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
15:00 Oradea
18:30
Romfour Romania
15:00 Bors
18:40

11:30 Alesd
19:00
Danytur
08:00 Gilau 08:00 Gilau
19:00

11:30 Oradea
19:30

11:30 Bors
19:45
Danytur
08:00 Huedin 08:00 Huedin
20:00

05:40 Oradea
20:00
Danytur
08:00 Alesd 08:00 Alesd
21:00
Danytur
08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Arad 08:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
15:00 Budapesta
23:00