Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Andria > Stazione Ferroviara FS

Stazione Ferroviara FS

Andria, Italia

Plecări
Ora Către
00:05
12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 13:00 Sibiu 19:00 Buzau 08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati
00:05
13:30 Bologna
06:00
10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 09:05 Dej 10:35 Durau 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei
10:00
15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 12:30 Huedin 00:00 Galati 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud
22:25 Euro Michael Tour
20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea
Sosiri
De la Ora

22:45 Braila
00:10
Euro Michael Tour
16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Toplita
00:30

22:45 Galati
00:40

22:45 Buzau
01:00

22:45 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
16:00 Reghin 16:00 Vatra Dornei
01:30

22:45 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
16:00 Bistrita
02:00

22:45 Focsani
02:15

22:45 Adjud
02:45

22:45 Barlad
03:00

22:45 Husi
03:30

22:45 Dorohoi
03:35

22:45 Onesti
03:45

22:45 Vaslui
04:00

22:45 Comanesti
04:10

22:45 Bucuresti
04:15

22:45 Moinesti
04:20

22:45 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
16:00 Targu Mures
04:30

22:45 Craiova
04:35

22:45 Iasi
04:45

22:45 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
16:00 Ludus
05:00

14:30 Giurgiu
05:00

22:45 Filiasi
05:05

22:45 Ploiesti
05:10

14:30 Turnu Magurele
05:10

22:45 Suceava
05:20

14:30 Corabia
05:20

22:45 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
16:00 Turda
05:30

14:30 Alexandria 14:30 Braila
05:30

14:30 Galati
05:35

22:45 Negresti
05:40

14:30 Slatina (Olt)
05:40

22:45 Harlau
05:45

22:45 Campina
06:00
Euro Michael Tour
16:00 Beclean 16:00 Apahida
06:00

14:30 Constanta 14:30 Craiova
06:00

22:45 Buhusi
06:05

14:30 Mangalia
06:05

22:45 Roznov
06:10

14:30 Filiasi
06:10

22:45 Targu Frumos
06:15

14:30 Medgidia
06:15

22:45 Gura Humorului
06:20

14:30 Hirsova 14:30 Rovinari
06:20

14:30 Tandarei
06:25

22:45 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
16:00 Gherla 16:00 Dej
06:30

14:30 Slobozia 14:30 Isalnita
06:30

22:45 Rovinari
06:35

22:45 Pascani
06:40

14:30 Tecuci 14:30 Targu Carbunesti
06:40

22:45 Motca
06:45

14:30 Motru 14:30 Barlad
06:45

22:45 Piatra Neamt
06:50

14:30 Resita 14:30 Husi
06:50

22:45 Roman
06:55

14:30 Caransebes
06:55

22:45 Cristesti
07:00
Euro Michael Tour
16:00 Cluj Napoca
07:00

14:30 Buzau 14:30 Bucuresti 14:30 Lugoj
07:00

22:45 Targu Jiu
07:05

14:30 Timisoara
07:05

22:45 Brasov
07:10

14:30 Arad 14:30 Focsani
07:10

14:30 Targu Jiu
07:20

14:30 Marasesti 14:30 Petrosani
07:25

14:30 Adjud 14:30 Hateg 14:30 Pitesti
07:30

14:30 Sascut
07:35

14:30 Bacau 14:30 Calan
07:40

14:30 Roman
07:45

14:30 Ploiesti 14:30 Hunedoara 14:30 Vaslui
07:50

22:45 Targu Neamt
08:00
Euro Michael Tour
16:00 Huedin
08:00

14:30 Negresti 14:30 Deva 14:30 Ramnicu Sarat
08:00

14:30 Iasi
08:05

14:30 Campina 14:30 Podu Iloaiei
08:10

14:30 Deleni
08:15

14:30 Sinaia 14:30 Hirlau
08:20

14:30 Targu Frumos
08:25

22:45 Fagaras
08:30

14:30 Predeal 14:30 Pascani 14:30 Simeria
08:30

22:45 Petrosani
08:35

14:30 Motca
08:35

14:30 Orastie 14:30 Cristesti
08:40

14:30 Timisesti
08:45

14:30 Targu Neamt 14:30 Sebes
08:50

14:30 Piatra Neamt
08:55
Euro Michael Tour
16:00 Alesd
09:00

14:30 Bicaz 14:30 Brasov 14:30 Lancram
09:00

14:30 Poiana Largului 14:30 Targu Secuiesc
09:10

14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Durau
09:20

22:45 Poiana Largului
09:30

14:30 Covasna 14:30 Toplita 14:30 Alba Iulia
09:30

22:45 Hateg
09:35

14:30 Teius 14:30 Targu Ocna 14:30 Morareni
09:40

22:45 Sibiu
09:45

14:30 Reghin
09:45

14:30 Onesti 14:30 Aiud
09:50

03:45 Galati
10:00

22:45 Hunedoara
10:00

14:30 Comanesti 14:30 Targu Mures 14:30 Unirea
10:00

14:30 Falticeni
10:05

14:30 Moinesti 14:30 Turda 14:30 Suceava
10:10

14:30 Dolhasca
10:15

14:30 Veresti 14:30 Fagaras
10:20

14:30 Darabani
10:25

03:45 Braila
10:30

22:45 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
16:00 Oradea
10:30

14:30 Botosani 14:30 Vestem
10:30

14:30 Ferrara 14:30 Gura Humorului
10:35

14:30 Campulung Moldovenesc
10:45

14:30 Iacobeni 14:30 Ramnicu Valcea
10:50

14:30 Vatra Dornei
10:55
Euro Michael Tour
16:00 Bors
11:00

14:30 Sibiu 14:30 Prundu Bargaului
11:00

14:30 Bistrita
11:05

14:30 Beclean 14:30 Miercurea Sibiului
11:10

14:30 Dej
11:15

14:30 Sighisoara
11:20

14:30 Cluj Napoca
11:25

22:45 Toplita
11:30

14:30 Medias
11:30

22:45 Deva
12:00

14:30 Cluj Napoca
12:00

03:45 Buzau
12:30

22:45 Reghin
12:30

22:45 Alba Iulia
13:00

14:30 Gilau
13:15

22:45 Targu Mures
13:30

03:45 Ploiesti
13:45

22:45 Aiud
13:45

22:45 Ludus
14:00

22:45 Turda
14:30

14:30 Huedin
14:30

14:30 Negreni
14:50

22:45 Cluj Napoca
15:00

03:45 Bologna
15:30

03:45 Brasov
15:45

14:30 Alesd
15:55
Euro Michael Tour
16:00 Braila
16:00

03:45 Fagaras
17:00

22:45 Huedin
17:00
Euro Michael Tour
16:00 Buzau 16:00 Galati
17:00
Euro Michael Tour
16:00 Husi
17:30

22:45 Alesd
18:00
Euro Michael Tour
16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Barlad 16:00 Tecuci
18:00

14:30 Oradea
18:00

03:45 Sibiu
18:30

22:45 Oradea
18:30
Euro Michael Tour
16:00 Focsani
18:30

14:30 Bors
18:30

22:45 Bors
18:45
Euro Michael Tour
16:00 Adjud 16:00 Vaslui
19:00
Euro Michael Tour
16:00 Comanesti
19:10
Euro Michael Tour
16:00 Moinesti
19:20

03:45 Sebes
19:30
Euro Michael Tour
16:00 Onesti
19:45
Euro Michael Tour
16:00 Dorohoi 16:00 Botosani 16:00 Bacau 16:00 Iasi 16:00 Negresti
20:00

03:45 Deva
20:30
Euro Michael Tour
16:00 Buhusi 16:00 Podu Iloaiei
20:30
Euro Michael Tour
16:00 Piatra Neamt
20:50
Euro Michael Tour
16:00 Suceava 16:00 Roman 16:00 Roznov 16:00 Targu Frumos 16:00 Harlau
21:00
Euro Michael Tour
16:00 Falticeni 16:00 Cristesti
21:30
Euro Michael Tour
16:00 Pascani
21:40
Euro Michael Tour
16:00 Motca
21:45

03:45 Arad
23:00
Euro Michael Tour
16:00 Targu Neamt
23:00
Euro Michael Tour
16:00 Gura Humorului 16:00 Poiana Largului
23:30