Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Andria > Stazione Ferroviara FS

Stazione Ferroviara FS

Andria, Italia

Plecări
Ora Către
00:05
11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 20:45 Vaslui 20:15 Fetesti 21:15 Focsani 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 17:30 Targu Secuiesc 15:30 Ramnicu Valcea 21:30 Constanta 22:15 Tecuci 13:00 Sibiu 19:00 Buzau 18:30 Onesti 16:30 Pitesti 23:30 Tulcea 23:15 Barlad 08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 19:30 Bacau 18:00 Bucuresti 20:15 Ramnicu Sarat
00:05
13:30 Bologna
06:00
03:00 Bors 05:00 Huedin 12:40 Timisesti 13:20 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:30 Craiova 14:00 Iasi 16:00 Barlad 16:00 Pince 11:00 Veresti 15:00 Adjud 14:30 Roman 09:00 Prundu Bargaului 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 08:20 Dej 03:30 Oradea 05:30 Gilau 12:50 Cristesti 13:30 Harlau 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:00 Isalnita 14:20 Negresti 16:20 Tecuci 08:50 Bistrita 10:50 Darabani 15:10 Marasesti 09:30 Campulung Moldovenesc 10:30 Suceava 08:30 Sighisoara 08:30 Beclean 04:00 Alesd 08:00 Cluj Napoca 13:00 Motca 13:40 Deleni 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:05 Rovinari 15:45 Vaslui 16:30 Galati 11:40 Falticeni 14:40 Bacau 15:20 Focsani 09:20 Iacobeni 10:40 Botosani 08:40 Miercurea Sibiului 10:00 Gura Humorului 04:30 Negreni 12:30 Targu Neamt 13:10 Pascani 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:20 Filiasi 13:50 Podu Iloaiei 15:50 Husi 16:50 Braila 11:30 Dolhasca 14:50 Sascut 15:30 Buzau 09:05 Vatra Dornei 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu
10:00
22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:30 Braila 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 23:00 Ramnicu Sarat 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:00 Galati 22:50 Tecuci
22:25
11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau
Sosiri
De la Ora

22:45 Braila
00:10

16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Toplita
00:30

22:45 Galati
00:40

22:45 Buzau
01:00

22:45 Ramnicu Sarat
01:30

16:00 Reghin 16:00 Vatra Dornei
01:30

22:45 Tecuci
01:55

16:00 Bistrita
02:00

22:45 Focsani
02:15

22:45 Adjud
02:45

22:45 Barlad
03:00

08:55 Braila
03:00

08:55 Galati
03:10

08:55 Tecuci
03:20

22:45 Husi
03:30

22:45 Dorohoi
03:35

22:45 Onesti
03:45

22:45 Vaslui
04:00

22:45 Comanesti
04:10

22:45 Bucuresti
04:15

22:45 Moinesti
04:20

22:45 Botosani
04:30

16:00 Targu Mures
04:30

08:55 Barlad
04:30

22:45 Craiova
04:35

08:55 Husi
04:40

22:45 Iasi
04:45

22:45 Podu Iloaiei
05:00

16:00 Ludus
05:00

08:55 Buzau
05:00

22:45 Filiasi
05:05

22:45 Ploiesti
05:10

22:45 Suceava
05:20

08:55 Focsani
05:20

22:45 Bacau
05:30

16:00 Turda
05:30

22:45 Negresti
05:40

22:45 Harlau
05:45

22:45 Campina
06:00

16:00 Beclean 16:00 Apahida
06:00

08:55 Marasesti 08:55 Craiova
06:00

22:45 Buhusi
06:05

22:45 Roznov
06:10

08:55 Filiasi 08:55 Adjud
06:10

22:45 Targu Frumos
06:15

22:45 Gura Humorului
06:20

08:55 Rovinari
06:20

22:45 Falticeni
06:30

16:00 Gherla 16:00 Dej
06:30

08:55 Sascut 08:55 Isalnita
06:30

22:45 Rovinari
06:35

22:45 Pascani
06:40

08:55 Targu Carbunesti
06:40

22:45 Motca
06:45

22:45 Piatra Neamt
06:50

08:55 Bacau
06:50

22:45 Roman
06:55

08:55 Roman
06:55

22:45 Cristesti
07:00

16:00 Cluj Napoca
07:00

08:55 Bucuresti 08:55 Targu Jiu 08:55 Vaslui
07:00

22:45 Targu Jiu
07:05

22:45 Brasov
07:10

08:55 Negresti 08:55 Petrosani
07:10

08:55 Iasi
07:20

08:55 Pitesti 08:55 Hateg 08:55 Podu Iloaiei
07:30

08:55 Deleni
07:35

08:55 Hirlau 08:55 Calan
07:40

08:55 Hunedoara 08:55 Ploiesti
07:50

08:55 Targu Frumos
07:55

03:45 Tulcea
08:00

22:45 Targu Neamt
08:00

16:00 Huedin
08:00

08:55 Pascani 08:55 Ramnicu Sarat 08:55 Deva
08:00

08:55 Campina 08:55 Motca
08:10

08:55 Cristesti
08:15

08:55 Sinaia
08:20

22:45 Fagaras
08:30

08:55 Simeria 08:55 Predeal 08:55 Timisesti
08:30

22:45 Petrosani
08:35

08:55 Targu Neamt 08:55 Orastie
08:40

08:55 Sebes 08:55 Piatra Neamt
08:50

03:45 Barlad
09:00

16:00 Alesd
09:00

08:55 Brasov 08:55 Bicaz 08:55 Lancram
09:00

08:55 Targu Secuiesc 08:55 Poiana Largului
09:10

08:55 Durau 08:55 Sfantu Gheorghe
09:20

22:45 Poiana Largului
09:30

08:55 Alba Iulia 08:55 Toplita 08:55 Covasna
09:30

22:45 Hateg
09:35

08:55 Morareni 08:55 Targu Ocna 08:55 Teius
09:40

22:45 Sibiu
09:45

08:55 Onesti 08:55 Reghin 08:55 Aiud
09:50

08:55 Targu Mures
09:55

03:45 Galati 03:45 Tecuci
10:00

22:45 Hunedoara
10:00

08:55 Falticeni 08:55 Unirea 08:55 Comanesti
10:00

08:55 Suceava
10:05

08:55 Dolhasca 08:55 Turda 08:55 Moinesti
10:10

03:45 Constanta
10:15

08:55 Veresti 08:55 Fagaras
10:20

08:55 Darabani
10:25

03:45 Braila
10:30

22:45 Sebes
10:30

16:00 Oradea
10:30

08:55 Vestem 08:55 Botosani
10:30

08:55 Gura Humorului
10:40

03:45 Focsani
10:45

08:55 Ramnicu Valcea
10:50

08:55 Campulung Moldovenesc
10:55

03:45 Vaslui
11:00

16:00 Bors
11:00

08:55 Iacobeni 08:55 Sibiu
11:00

08:55 Vatra Dornei
11:05

08:55 Prundu Bargaului 08:55 Miercurea Sibiului
11:10

08:55 Sighisoara 08:55 Bistrita
11:20

03:45 Fetesti
11:30

22:45 Toplita
11:30

08:55 Medias 08:55 Beclean
11:30

08:55 Dej
11:40

03:45 Ramnicu Sarat
11:45

08:55 Cluj Napoca
11:45

22:45 Deva
12:00

08:55 Cluj Napoca
12:00

03:45 Bacau
12:15

08:55 Gilau
12:15

03:45 Buzau
12:30

22:45 Reghin
12:30

08:55 Huedin
12:30

08:55 Negreni
12:50

08:55 Alesd
12:55

22:45 Alba Iulia
13:00

03:45 Onesti
13:15

22:45 Targu Mures
13:30

03:45 Ploiesti
13:45

22:45 Aiud
13:45

03:45 Bucuresti
14:00

22:45 Ludus
14:00

08:55 Oradea
14:15

03:45 Targu Secuiesc
14:30

22:45 Turda
14:30

08:55 Bors
14:30

22:45 Cluj Napoca
15:00

03:45 Pitesti
15:30

03:45 Bologna
15:30

03:45 Brasov
15:45

16:00 Braila
16:00

08:55 Budapesta
16:00

03:45 Ramnicu Valcea
16:30

03:45 Fagaras
17:00

22:45 Huedin
17:00

16:00 Buzau 16:00 Galati
17:00

16:00 Husi
17:30

22:45 Alesd
18:00

16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Barlad 16:00 Tecuci
18:00

03:45 Sibiu
18:30

22:45 Oradea
18:30

16:00 Focsani
18:30

22:45 Bors
18:45

16:00 Adjud 16:00 Vaslui
19:00

16:00 Comanesti
19:10

16:00 Moinesti
19:20

03:45 Sebes
19:30

16:00 Onesti
19:45

16:00 Dorohoi 16:00 Botosani 16:00 Bacau 16:00 Iasi 16:00 Negresti
20:00

03:45 Deva
20:30

16:00 Buhusi 16:00 Podu Iloaiei
20:30

16:00 Piatra Neamt
20:50

16:00 Roman 16:00 Suceava 16:00 Roznov 16:00 Targu Frumos 16:00 Harlau
21:00

16:00 Falticeni 16:00 Cristesti
21:30

16:00 Pascani
21:40

16:00 Motca
21:45

03:45 Arad
23:00

16:00 Targu Neamt
23:00

16:00 Gura Humorului 16:00 Poiana Largului
23:30