Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Atena Lucana > IESIRE autostrada

IESIRE autostrada

Atena Lucana, Italia

Plecări
Ora Către
00:30
03:30 Battipaglia
06:10
14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:55 Turnu Magurele 17:40 Calarasi 12:35 Sibiu 17:00 Lehliu 12:55 Covasna 16:35 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 08:50 Baia Mare 12:30 Sebes 08:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 12:20 Teius 17:30 Cernavoda 12:40 Fagaras 16:55 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 08:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 08:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 15:30 Saveni 18:30 Mangalia 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 18:00 Constanta 12:25 Alba Iulia 17:20 Slobozia 12:45 Brasov 16:50 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:55 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 08:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:50 Caracal 17:50 Medgidia 12:30 Sebes 17:10 Harsova 12:50 Targu Secuiesc 16:40 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:50 Beclean 12:05 Turda 08:55 Bontida 12:25 Alba Iulia 08:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures
Sosiri
De la Ora

16:00 Tulcea 16:00 Tulcea
01:15

16:00 Braila 16:00 Braila
01:20

16:00 Galati 16:00 Galati
03:00

16:00 Ianca 16:00 Ianca
03:30

16:00 Mangalia
04:00

16:00 Constanta
04:10

16:00 Medgidia
04:20

16:00 Calarasi 16:00 Faurei 16:00 Faurei
04:30

16:00 Cernavoda 16:00 Tecuci 16:00 Tecuci
04:40

16:00 Barlad 16:00 Barlad 16:00 Slobozia
04:50

16:00 Harsova
05:00

16:00 Lehliu
05:10

16:00 Tandarei
05:20

16:00 Bucuresti 16:00 Husi 16:00 Husi
05:30

16:00 Vaslui 16:00 Vaslui 16:00 Pitesti
05:40

16:00 Ramnicu Valcea
05:50

16:00 Targoviste 16:00 Iasi 16:00 Giurgiu 16:00 Iasi 16:00 Giurgiu
06:00

16:00 Podu Iloaiei 16:00 Sinaia 16:00 Podu Iloaiei 16:00 Alexandria 16:00 Alexandria
06:10

16:00 Turnu Magurele 16:00 Turnu Magurele
06:15

16:00 Caracal 16:00 Caracal 16:00 Harlau 16:00 Harlau 16:00 Predeal
06:20

16:00 Flamanzi 16:00 Campina 16:00 Flamanzi 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt)
06:30

16:00 Urziceni 16:00 Botosani 16:00 Botosani
06:40

16:00 Saveni 16:00 Saveni
06:45

16:00 Ploiesti 16:00 Darabani 16:00 Darabani
06:50

16:00 Dorohoi 16:00 Dorohoi 16:00 Craiova 16:00 Craiova 16:00 Buzau
07:00

16:00 Vanatori 16:00 Filiasi 16:00 Filiasi 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Vanatori
07:10

16:00 Drobeta Turnu Severin 16:00 Drobeta Turnu Severin 16:00 Focsani
07:20

16:00 Marasesti 16:00 Rovinari 16:00 Rovinari
07:30

16:00 Resita 16:00 Resita 16:00 Adjud
07:40

16:00 Caransebes 16:00 Caransebes 16:00 Bacau
07:50

16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu 16:00 Roman
08:00

16:00 Targu Frumos 16:00 Bumbesti Jiu 16:00 Bumbesti Jiu
08:10

16:00 Pascani 16:00 Petrosani 16:00 Petrosani
08:20

16:00 Poiana Largului 16:00 Poiana Largului 16:00 Motca 16:00 Hateg 16:00 Hateg
08:30

16:00 Bicaz 16:00 Bicaz
08:35

16:00 Targu Neamt 16:00 Piatra Neamt 16:00 Hunedoara 16:00 Hunedoara 16:00 Piatra Neamt
08:40

16:00 Falticeni 16:00 Deva 16:00 Deva
08:50

16:00 Suceava
08:55

16:00 Gheorgheni 16:00 Radauti 16:00 Gheorgheni 16:00 Lugoj 16:00 Lugoj
09:00

16:00 Sovata 16:00 Gura Humorului 16:00 Sovata 16:00 Timisoara 16:00 Timisoara
09:10

16:00 Arad 16:00 Arad 16:00 Campulung Moldovenesc
09:20

16:00 Chisineu Cris 16:00 Chisineu Cris 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Vatra Dornei 16:00 Miercurea Ciuc
09:30

16:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Prundu Bargaului 16:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

16:00 Nasaud 16:00 Toplita 16:00 Toplita 16:00 Salonta 16:00 Salonta
09:50

16:00 Reghin 16:00 Reghin 16:00 Gilau 16:00 Gilau 16:00 Bistrita
10:00

16:00 Onesti 16:00 Beclean 16:00 Onesti
10:10

16:00 Moinesti 16:00 Dej 16:00 Moinesti
10:20

16:00 Gherla 16:00 Comanesti 16:00 Comanesti
10:30

16:00 Covasna 16:00 Covasna
10:40

16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc
10:50

16:00 Brasov 16:00 Brasov
11:00

16:00 Fagaras 16:00 Fagaras
11:10

16:00 Sibiu 16:00 Sibiu
11:20

16:00 Sebes 16:00 Sebes
11:25

16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia
11:30

16:00 Teius 16:00 Teius
11:35

16:00 Aiud 16:00 Aiud
11:40

16:00 Targu Mures 16:00 Targu Mures
11:50

16:00 Turda 16:00 Turda
12:00

16:00 Cluj Napoca
13:30

16:00 Bontida
13:50

16:00 Baia Mare
14:05

16:00 Satu Mare
14:10

16:00 Zalau
14:20

16:00 Huedin
15:00

16:00 Alesd
15:10

16:00 Oradea
18:20

01:30 Battipaglia
23:15