Stazione Ferroviara Lamezia Terme, Italia Plecări Ora Către 17:45 07:10 Sighisoara 15:15 Copalau 11:40 Oituz (BC) 14:15 Pascani 15:10 Pascani 13:30 Barticesti 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 09:05 Podu Turcului 08:25 Faraoani 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 03:15 Gilau 11:30 Pluton 05:10 Ludus 13:00 Motca 12:45 Cristesti 08:10 Maierus 15:00 Harlau 12:00 Onesti 14:05 Timisesti 15:15 Targu Frumos 13:15 Sabaoani 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 09:25 Epureni 08:50 Sascut 08:20 Valea Seaca 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 04:00 Cluj Napoca 08:00 Morareni 05:40 Iernut 05:30 Ungheni 16:00 Botosani 08:40 Brasov 14:40 Cotnari 13:15 Bacau 13:55 Motca 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz (BC) 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 08:40 Racaciuni 08:10 Letea Veche 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 04:30 Turda 10:00 Borsec 06:10 Targu Mures 15:30 Frumusica 10:40 Targu Secuiesc 14:30 Targu Frumos 14:15 Roman 13:45 Hanul Ancutei 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 09:15 Barlad 08:30 Cleja 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 04:40 Campia Turzii 07:15 Acatari Sosiri De la Ora 04:30 Bacau 05:00 04:30 Letea Veche 05:20 04:30 Valea Seaca 05:35 04:30 Faraoani 05:50 04:30 Cleja 06:00 04:30 Racaciuni 06:15 04:30 Botosani 04:30 Constanta 04:30 Sascut 06:30 04:30 Podu Turcului 06:40 04:30 Barlad 06:50 04:30 Zorleni 04:30 Botosani 04:30 Medgidia 04:30 Iasi 07:00 04:30 Epureni 07:15 04:30 Frumusica 04:30 Murgeni 07:30 04:30 Berezeni 07:40 04:30 Cernavoda 04:30 Targu Frumos 04:30 Copalau 07:45 04:30 Lunca Banului 07:50 04:30 Harlau 04:30 Fetesti 04:30 Husi 08:00 04:30 Crasna 08:10 04:30 Drajna Noua 08:15 04:30 Cotnari 08:20 04:30 Muntenii de Jos 08:25 04:30 Vaslui 04:30 Targu Frumos 08:40 04:30 Zapodeni 08:50 04:30 Calarasi 04:30 Negresti 04:30 Pascani 04:30 Pascani 09:00 04:30 Timisesti 04:30 Todiresti 09:15 04:30 Bacesti 04:30 Motca 09:25 04:30 Vaslui 09:30 04:30 Hanul Ancutei 09:35 04:30 Barticesti 04:30 Poienari 09:45 04:30 Sabaoani 09:55 04:30 Roman 04:30 Bucuresti 10:00 04:30 Motca 10:20 04:30 Bacau 04:30 Cristesti 10:45 04:30 Targu Neamt 10:50 04:30 Letea Veche 10:55 04:30 Pipirig 04:30 Ploiesti 11:30 04:30 Campina 11:45 04:30 Onesti 12:00 04:30 Piatra Neamt 12:55 04:30 Azuga 04:30 Oituz (BC) 13:00 04:30 Pluton 13:15 04:30 Poiana Largului 13:20 04:30 Bicaz 04:30 Predeal 13:30 04:30 Targu Secuiesc 13:50 04:30 Borsec 14:00 04:30 Brasov 14:40 04:30 Gheorgheni 14:50 04:30 Toplita 15:30 04:30 Morareni 15:45 04:30 Maierus 16:00 04:30 Reghin 16:30 04:30 Sighisoara 16:40 04:30 Targu Mures 04:30 Acatari 17:30 04:30 Targu Mures 17:35 04:30 Ungheni 17:45 04:30 Iernut 18:30 04:30 Ludus 19:00 04:30 Campia Turzii 19:30 04:30 Turda 20:00 04:30 Cluj Napoca 21:00 04:30 Gilau 21:45 04:30 Alesd 22:30 04:30 Oradea 23:30 04:30 Bors 23:45