gara centrala Mestre, Italia Plecări Ora Către 17:30 Coltrans21:30 Galati 18:30 Ploiesti 11:30 Deva 21:00 Braila 17:00 Brasov 10:00 Arad 20:30 Ianca 16:00 Fagaras 20:00 Bucuresti 20:00 Buzau 13:30 Sibiu Sosiri De la Ora 10:45 Bacau 05:00 10:45 Letea Veche 05:20 10:45 Valea Seaca 05:35 10:45 Faraoani 05:50 10:45 Cleja 06:00 10:45 Racaciuni 06:15 10:45 Botosani 10:45 Constanta 10:45 Sascut 06:30 10:45 Podu Turcului 06:40 10:45 Barlad 06:50 10:45 Zorleni 10:45 Botosani 10:45 Medgidia 10:45 Iasi 07:00 10:45 Epureni 07:15 10:45 Frumusica 10:45 Murgeni 07:30 10:45 Berezeni 07:40 10:45 Cernavoda 10:45 Targu Frumos 10:45 Copalau 07:45 10:45 Lunca Banului 07:50 10:45 Harlau 10:45 Fetesti 10:45 Husi 08:00 Coltrans13:00 Galati 08:00 10:45 Crasna 08:10 10:45 Drajna Noua 08:15 10:45 Cotnari 08:20 10:45 Muntenii de Jos 08:25 10:45 Vaslui 10:45 Targu Frumos 08:40 10:45 Zapodeni 08:50 10:45 Calarasi 10:45 Negresti 10:45 Pascani 10:45 Pascani 09:00 Coltrans13:00 Braila 09:00 10:45 Timisesti 10:45 Todiresti 09:15 10:45 Bacesti 10:45 Motca 09:25 10:45 Vaslui 09:30 10:45 Hanul Ancutei 09:35 10:45 Barticesti 10:45 Poienari 09:45 10:45 Sabaoani 09:55 10:45 Roman 10:45 Bucuresti 10:00 10:45 Motca 10:20 10:45 Bacau 10:45 Cristesti 10:45 10:45 Targu Neamt 10:50 10:45 Letea Veche 10:55 Coltrans13:00 Ianca 11:00 10:45 Pipirig 10:45 Ploiesti 11:30 10:45 Campina 11:45 10:45 Onesti 12:00 Coltrans13:00 Bucuresti 13:00 Buzau 12:00 10:45 Piatra Neamt 12:55 10:45 Azuga 10:45 Oituz (BC) 13:00 10:45 Pluton 13:15 10:45 Poiana Largului 13:20 10:45 Bicaz 10:45 Predeal 13:30 Coltrans13:00 Ploiesti 13:30 10:45 Targu Secuiesc 13:50 10:45 Borsec 14:00 10:45 Brasov 14:40 10:45 Gheorgheni 14:50 Coltrans13:00 Brasov 15:00 10:45 Toplita 15:30 10:45 Morareni 15:45 10:45 Maierus 16:00 Coltrans13:00 Fagaras 16:00 10:45 Reghin 16:30 10:45 Sighisoara 16:40 10:45 Targu Mures 10:45 Acatari 17:30 Coltrans13:00 Sibiu 17:30 10:45 Targu Mures 17:35 10:45 Ungheni 17:45 10:45 Iernut 18:30 10:45 Ludus 19:00 10:45 Campia Turzii 19:30 Coltrans13:00 Deva 19:30 10:45 Turda 20:00 10:45 Cluj Napoca 21:00 10:45 Gilau 21:45 Coltrans13:00 Arad 22:00 10:45 Alesd 22:30 10:45 Oradea 23:30 10:45 Bors 23:45