Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Molfetta > Stazione Ferroviara FS

Stazione Ferroviara FS

Molfetta, Italia

Plecări
Ora Către
09:45
16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 18:00 Constanta 17:20 Slobozia 16:50 Bucuresti 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:55 Bontida 08:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 17:50 Medgidia 17:10 Harsova 16:40 Pitesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 16:35 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 17:40 Calarasi 17:00 Lehliu 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 18:30 Mangalia 17:30 Cernavoda 16:55 Tandarei 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras
11:00
19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman
11:00
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

12:45 Tulcea 12:45 Tulcea 12:45 Tulcea
01:15

12:45 Braila 12:45 Braila 12:45 Braila
01:20

22:30 Botosani 22:30 Botosani 22:30 Botosani
02:55

22:30 Galati 22:30 Galati 22:30 Galati
02:56

22:30 Braila 22:30 Braila 22:30 Braila
02:59

12:45 Galati 12:45 Galati 12:45 Galati
03:00

12:45 Ianca 12:45 Ianca 12:45 Ianca
03:30

22:30 Suceava 22:30 Suceava 22:30 Suceava
03:50

22:30 Iasi 22:30 Iasi 22:30 Iasi
03:55

22:30 Brasov 22:30 Brasov 22:30 Brasov
03:56

12:45 Mangalia
04:00

12:45 Constanta
04:10

12:45 Medgidia
04:20

22:30 Bacau 22:30 Bacau 22:30 Bacau
04:30

12:45 Calarasi 12:45 Faurei 12:45 Faurei 12:45 Faurei
04:30

22:30 Bucuresti 22:30 Bucuresti 22:30 Bucuresti
04:35

12:45 Tecuci 12:45 Tecuci 12:45 Tecuci 12:45 Cernavoda
04:40

12:45 Slobozia 12:45 Barlad 12:45 Barlad 12:45 Barlad
04:50

12:45 Harsova
05:00

12:45 Lehliu
05:10

12:45 Tandarei
05:20

12:45 Husi 12:45 Husi 12:45 Bucuresti 12:45 Husi
05:30

12:45 Vaslui 12:45 Vaslui 12:45 Vaslui 12:45 Pitesti
05:40

12:45 Ramnicu Valcea
05:50

22:30 Buzau 22:30 Buzau 22:30 Buzau
06:00

12:45 Targoviste 12:45 Giurgiu 12:45 Iasi 12:45 Giurgiu 12:45 Iasi 12:45 Giurgiu 12:45 Iasi 12:45 Giurgiu
06:00

22:30 Piatra Neamt 22:30 Piatra Neamt 22:30 Piatra Neamt
06:10

12:45 Alexandria 12:45 Alexandria 12:45 Alexandria 12:45 Alexandria 12:45 Podu Iloaiei 12:45 Podu Iloaiei 12:45 Podu Iloaiei 12:45 Sinaia
06:10

22:30 Chisinau 22:30 Chisinau 22:30 Chisinau
06:15

12:45 Turnu Magurele 12:45 Turnu Magurele 12:45 Turnu Magurele 12:45 Turnu Magurele
06:15

12:45 Harlau 12:45 Harlau 12:45 Caracal 12:45 Caracal 12:45 Predeal 12:45 Caracal 12:45 Caracal 12:45 Harlau
06:20

22:30 Ramnicu Sarat 22:30 Ramnicu Sarat 22:30 Ramnicu Sarat
06:30

12:45 Flamanzi 12:45 Flamanzi 12:45 Flamanzi 12:45 Slatina (Olt) 12:45 Slatina (Olt) 12:45 Campina 12:45 Slatina (Olt) 12:45 Slatina (Olt)
06:30

12:45 Urziceni 12:45 Botosani 12:45 Botosani 12:45 Botosani
06:40

12:45 Saveni 12:45 Saveni 12:45 Saveni
06:45

12:45 Darabani 12:45 Darabani 12:45 Ploiesti 12:45 Darabani
06:50

22:30 Tecuci 22:30 Tecuci 22:30 Tecuci
07:00

12:45 Craiova 12:45 Craiova 12:45 Dorohoi 12:45 Craiova 12:45 Dorohoi 12:45 Dorohoi 12:45 Craiova 12:45 Buzau
07:00

12:45 Filiasi 12:45 Filiasi 12:45 Ramnicu Sarat 12:45 Vanatori 12:45 Vanatori 12:45 Vanatori 12:45 Filiasi 12:45 Filiasi
07:10

12:45 Focsani 12:45 Drobeta Turnu Severin 12:45 Drobeta Turnu Severin 12:45 Drobeta Turnu Severin 12:45 Drobeta Turnu Severin
07:20

22:30 Focsani 22:30 Focsani 22:30 Focsani
07:30

12:45 Rovinari 12:45 Rovinari 12:45 Rovinari 12:45 Rovinari 12:45 Marasesti
07:30

12:45 Resita 12:45 Resita 12:45 Resita 12:45 Resita 12:45 Adjud
07:40

12:45 Caransebes 12:45 Caransebes 12:45 Bacau 12:45 Caransebes 12:45 Caransebes
07:50

22:30 Barlad 22:30 Barlad 22:30 Barlad
08:00

12:45 Roman 12:45 Targu Jiu 12:45 Targu Jiu 12:45 Targu Jiu 12:45 Targu Jiu
08:00

12:45 Bumbesti Jiu 12:45 Bumbesti Jiu 12:45 Bumbesti Jiu 12:45 Targu Frumos 12:45 Bumbesti Jiu
08:10

22:30 Adjud 22:30 Adjud 22:30 Adjud
08:15

12:45 Petrosani 12:45 Petrosani 12:45 Petrosani 12:45 Pascani 12:45 Petrosani
08:20

22:30 Husi 22:30 Husi 22:30 Husi
08:30

12:45 Hateg 12:45 Hateg 12:45 Hateg 12:45 Motca 12:45 Hateg 12:45 Poiana Largului 12:45 Poiana Largului 12:45 Poiana Largului
08:30

12:45 Bicaz 12:45 Bicaz 12:45 Bicaz
08:35

22:30 Dorohoi 22:30 Dorohoi 22:30 Dorohoi
08:40

12:45 Piatra Neamt 12:45 Hunedoara 12:45 Piatra Neamt 12:45 Targu Neamt 12:45 Hunedoara 12:45 Piatra Neamt 12:45 Hunedoara 12:45 Hunedoara
08:40

12:45 Deva 12:45 Deva 12:45 Deva 12:45 Falticeni 12:45 Deva
08:50

12:45 Suceava
08:55

22:30 Vaslui 22:30 Vaslui 22:30 Vaslui
09:00

12:45 Gheorgheni 12:45 Gheorgheni 12:45 Radauti 12:45 Lugoj 12:45 Lugoj 12:45 Lugoj 12:45 Lugoj 12:45 Gheorgheni
09:00

12:45 Timisoara 12:45 Timisoara 12:45 Sovata 12:45 Timisoara 12:45 Sovata 12:45 Sovata 12:45 Timisoara 12:45 Gura Humorului
09:10

12:45 Arad 12:45 Arad 12:45 Campulung Moldovenesc 12:45 Arad 12:45 Arad
09:20

12:45 Vatra Dornei 12:45 Miercurea Ciuc 12:45 Miercurea Ciuc 12:45 Miercurea Ciuc 12:45 Chisineu Cris 12:45 Chisineu Cris 12:45 Chisineu Cris 12:45 Chisineu Cris
09:30

12:45 Prundu Bargaului 12:45 Odorheiu Secuiesc 12:45 Odorheiu Secuiesc 12:45 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:45 Toplita 12:45 Toplita 12:45 Salonta 12:45 Salonta 12:45 Salonta 12:45 Salonta 12:45 Toplita 12:45 Nasaud
09:50

22:30 Podu Iloaiei 22:30 Podu Iloaiei 22:30 Podu Iloaiei
10:00

12:45 Reghin 12:45 Gilau 12:45 Gilau 12:45 Gilau 12:45 Reghin 12:45 Reghin 12:45 Gilau 12:45 Bistrita
10:00

12:45 Beclean 12:45 Onesti 12:45 Onesti 12:45 Onesti
10:10

22:30 Roman 22:30 Roman 22:30 Roman
10:15

12:45 Dej 12:45 Moinesti 12:45 Moinesti 12:45 Moinesti
10:20

22:30 Buhusi 22:30 Buhusi 22:30 Buhusi
10:30

12:45 Comanesti 12:45 Gherla 12:45 Comanesti 12:45 Comanesti
10:30

12:45 Covasna 12:45 Covasna 12:45 Covasna
10:40

22:30 Harlau 22:30 Harlau 22:30 Harlau
10:50

12:45 Targu Secuiesc 12:45 Targu Secuiesc 12:45 Targu Secuiesc
10:50

22:30 Targu Frumos 22:30 Targu Frumos 22:30 Targu Frumos
11:00

12:45 Brasov 12:45 Brasov 12:45 Brasov
11:00

12:45 Fagaras 12:45 Fagaras 12:45 Fagaras
11:10

12:45 Sibiu 12:45 Sibiu 12:45 Sibiu
11:20

12:45 Sebes 12:45 Sebes 12:45 Sebes
11:25

12:45 Alba Iulia 12:45 Alba Iulia 12:45 Alba Iulia
11:30

12:45 Teius 12:45 Teius 12:45 Teius
11:35

12:45 Aiud 12:45 Aiud 12:45 Aiud
11:40

22:30 Ruginoasa 22:30 Ruginoasa 22:30 Ruginoasa
11:45

12:45 Targu Mures 12:45 Targu Mures 12:45 Targu Mures
11:50

22:30 Falticeni 22:30 Falticeni 22:30 Falticeni
12:00

12:45 Turda 12:45 Turda 12:45 Turda
12:00

22:30 Pascani 22:30 Pascani 22:30 Pascani
12:10

22:30 Targu Neamt 22:30 Targu Neamt 22:30 Targu Neamt
13:00

22:30 Padova
13:00

12:45 Cluj Napoca
13:30

12:45 Bontida
13:50

22:30 Poiana Largului 22:30 Poiana Largului 22:30 Poiana Largului
14:00

12:45 Baia Mare
14:05

22:30 Gura Humorului 22:30 Gura Humorului 22:30 Gura Humorului
14:10

12:45 Satu Mare
14:10

12:45 Zalau
14:20

12:45 Huedin
15:00

22:30 Campulung Moldovenesc 22:30 Campulung Moldovenesc 22:30 Campulung Moldovenesc
15:10

12:45 Alesd
15:10

22:30 Vatra Dornei 22:30 Vatra Dornei 22:30 Vatra Dornei
16:10

22:30 Toplita 22:30 Toplita 22:30 Toplita
16:20

22:30 Bistrita 22:30 Bistrita 22:30 Bistrita
17:00

22:30 Targu Mures 22:30 Targu Mures 22:30 Targu Mures
18:00

22:30 Beclean 22:30 Beclean 22:30 Beclean
18:10

12:45 Oradea
18:20

22:30 Dej 22:30 Dej 22:30 Dej
19:00

22:30 Ludus 22:30 Ludus 22:30 Ludus
19:10

22:30 Gherla 22:30 Gherla 22:30 Gherla
19:30

22:30 Campia Turzii 22:30 Campia Turzii 22:30 Campia Turzii
20:00

22:30 Turda 22:30 Turda 22:30 Turda
20:15

22:30 Cluj Napoca 22:30 Cluj Napoca 22:30 Cluj Napoca
20:30

22:30 Huedin 22:30 Huedin 22:30 Huedin
21:30

22:30 Alesd 22:30 Alesd 22:30 Alesd
22:00

22:30 Oradea 22:30 Oradea 22:30 Oradea
23:00