Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Telepass - Autocare din Orte Italia

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Orte > Telepass

Telepass

Orte, Italia

Plecări
Ora Către
03:15 Sempre Dritto Tour
05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii
08:15
13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:40 Calarasi 12:35 Sibiu 17:00 Lehliu 12:55 Covasna 16:35 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 08:50 Baia Mare 12:30 Sebes 08:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 18:30 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:30 Cernavoda 12:40 Fagaras 16:55 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 08:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 08:00 Oradea 12:55 Covasna 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 18:00 Constanta 12:25 Alba Iulia 17:20 Slobozia 12:45 Brasov 16:50 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:55 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 08:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:50 Medgidia 12:30 Sebes 17:10 Harsova 12:50 Targu Secuiesc 16:40 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:50 Beclean 12:05 Turda 08:55 Bontida 12:25 Alba Iulia 08:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin
18:45
22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau
Sosiri
De la Ora

14:15 Tulcea 14:15 Tulcea 14:15 Tulcea
01:15

14:15 Braila 14:15 Braila 14:15 Braila
01:20

19:00 Botosani
02:55

19:00 Galati
02:56

19:00 Braila
02:59

14:15 Galati 14:15 Galati 14:15 Galati
03:00

14:15 Ianca 14:15 Ianca 14:15 Ianca
03:30

19:00 Suceava
03:50

19:00 Iasi
03:55

19:00 Brasov
03:56

14:15 Mangalia
04:00

14:15 Constanta
04:10

14:15 Medgidia
04:20

19:00 Bacau
04:30

14:15 Calarasi 14:15 Faurei 14:15 Faurei 14:15 Faurei
04:30

19:00 Bucuresti
04:35

14:15 Tecuci 14:15 Tecuci 14:15 Tecuci 14:15 Cernavoda
04:40

14:15 Slobozia 14:15 Barlad 14:15 Barlad 14:15 Barlad
04:50
Sempre Dritto Tour
18:00 Bacau
05:00

14:15 Harsova
05:00

14:15 Lehliu
05:10
Sempre Dritto Tour
18:00 Letea Veche
05:20

14:15 Tandarei
05:20

14:15 Husi 14:15 Bucuresti 14:15 Husi 14:15 Husi
05:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Valea Seaca
05:35

14:15 Vaslui 14:15 Vaslui 14:15 Vaslui 14:15 Pitesti
05:40
Sempre Dritto Tour
18:00 Faraoani
05:50

14:15 Ramnicu Valcea
05:50
Sempre Dritto Tour
18:00 Cleja
06:00

19:00 Buzau
06:00

14:15 Targoviste 14:15 Giurgiu 14:15 Iasi 14:15 Giurgiu 14:15 Iasi 14:15 Iasi 14:15 Giurgiu 14:15 Giurgiu
06:00

19:00 Piatra Neamt
06:10

14:15 Alexandria 14:15 Alexandria 14:15 Alexandria 14:15 Alexandria 14:15 Podu Iloaiei 14:15 Podu Iloaiei 14:15 Podu Iloaiei 14:15 Sinaia
06:10
Sempre Dritto Tour
18:00 Racaciuni
06:15

19:00 Chisinau
06:15

14:15 Turnu Magurele 14:15 Turnu Magurele 14:15 Turnu Magurele 14:15 Turnu Magurele
06:15

14:15 Predeal 14:15 Caracal 14:15 Caracal 14:15 Caracal 14:15 Harlau 14:15 Harlau 14:15 Caracal 14:15 Harlau
06:20
Sempre Dritto Tour
18:00 Sascut 18:00 Botosani 18:00 Constanta
06:30

19:00 Ramnicu Sarat
06:30

14:15 Flamanzi 14:15 Flamanzi 14:15 Flamanzi 14:15 Campina 14:15 Slatina (Olt) 14:15 Slatina (Olt) 14:15 Slatina (Olt) 14:15 Slatina (Olt)
06:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Podu Turcului
06:40

14:15 Urziceni 14:15 Botosani 14:15 Botosani 14:15 Botosani
06:40

14:15 Saveni 14:15 Saveni 14:15 Saveni
06:45
Sempre Dritto Tour
18:00 Barlad
06:50

14:15 Ploiesti 14:15 Darabani 14:15 Darabani 14:15 Darabani
06:50
Sempre Dritto Tour
18:00 Zorleni 18:00 Botosani 18:00 Medgidia 18:00 Iasi
07:00

19:00 Tecuci
07:00

14:15 Craiova 14:15 Craiova 14:15 Dorohoi 14:15 Dorohoi 14:15 Dorohoi 14:15 Craiova 14:15 Craiova 14:15 Buzau
07:00

14:15 Filiasi 14:15 Ramnicu Sarat 14:15 Vanatori 14:15 Vanatori 14:15 Vanatori 14:15 Filiasi 14:15 Filiasi 14:15 Filiasi
07:10
Sempre Dritto Tour
18:00 Epureni
07:15

14:15 Focsani 14:15 Drobeta Turnu Severin 14:15 Drobeta Turnu Severin 14:15 Drobeta Turnu Severin 14:15 Drobeta Turnu Severin
07:20
Sempre Dritto Tour
18:00 Frumusica 18:00 Murgeni
07:30

19:00 Focsani
07:30

14:15 Rovinari 14:15 Rovinari 14:15 Rovinari 14:15 Rovinari 14:15 Marasesti
07:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Berezeni
07:40

14:15 Resita 14:15 Resita 14:15 Resita 14:15 Resita 14:15 Adjud
07:40
Sempre Dritto Tour
18:00 Targu Frumos 18:00 Cernavoda 18:00 Copalau
07:45
Sempre Dritto Tour
18:00 Lunca Banului
07:50

14:15 Caransebes 14:15 Bacau 14:15 Caransebes 14:15 Caransebes 14:15 Caransebes
07:50
Sempre Dritto Tour
18:00 Fetesti 18:00 Husi 18:00 Harlau
08:00

19:00 Barlad
08:00

14:15 Roman 14:15 Targu Jiu 14:15 Targu Jiu 14:15 Targu Jiu 14:15 Targu Jiu
08:00
Sempre Dritto Tour
18:00 Crasna
08:10

14:15 Bumbesti Jiu 14:15 Bumbesti Jiu 14:15 Bumbesti Jiu 14:15 Targu Frumos 14:15 Bumbesti Jiu
08:10
Sempre Dritto Tour
18:00 Drajna Noua
08:15

19:00 Adjud
08:15
Sempre Dritto Tour
18:00 Cotnari
08:20

14:15 Petrosani 14:15 Petrosani 14:15 Petrosani 14:15 Pascani 14:15 Petrosani
08:20
Sempre Dritto Tour
18:00 Muntenii de Jos
08:25

19:00 Husi
08:30

14:15 Hateg 14:15 Hateg 14:15 Hateg 14:15 Motca 14:15 Hateg 14:15 Poiana Largului 14:15 Poiana Largului 14:15 Poiana Largului
08:30

14:15 Bicaz 14:15 Bicaz 14:15 Bicaz
08:35
Sempre Dritto Tour
18:00 Targu Frumos 18:00 Vaslui
08:40

19:00 Dorohoi
08:40

14:15 Targu Neamt 14:15 Hunedoara 14:15 Hunedoara 14:15 Piatra Neamt 14:15 Hunedoara 14:15 Piatra Neamt 14:15 Piatra Neamt 14:15 Hunedoara
08:40
Sempre Dritto Tour
18:00 Zapodeni
08:50

14:15 Deva 14:15 Deva 14:15 Deva 14:15 Falticeni 14:15 Deva
08:50

14:15 Suceava
08:55
Sempre Dritto Tour
18:00 Negresti 18:00 Pascani 18:00 Pascani 18:00 Calarasi
09:00

19:00 Vaslui
09:00

14:15 Radauti 14:15 Lugoj 14:15 Lugoj 14:15 Lugoj 14:15 Lugoj 14:15 Gheorgheni 14:15 Gheorgheni 14:15 Gheorgheni
09:00

14:15 Timisoara 14:15 Sovata 14:15 Timisoara 14:15 Sovata 14:15 Sovata 14:15 Timisoara 14:15 Timisoara 14:15 Gura Humorului
09:10
Sempre Dritto Tour
18:00 Timisesti 18:00 Todiresti
09:15

14:15 Arad 14:15 Campulung Moldovenesc 14:15 Arad 14:15 Arad 14:15 Arad
09:20
Sempre Dritto Tour
18:00 Bacesti 18:00 Motca
09:25
Sempre Dritto Tour
18:00 Vaslui
09:30

14:15 Miercurea Ciuc 14:15 Vatra Dornei 14:15 Miercurea Ciuc 14:15 Miercurea Ciuc 14:15 Chisineu Cris 14:15 Chisineu Cris 14:15 Chisineu Cris 14:15 Chisineu Cris
09:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Hanul Ancutei
09:35

14:15 Prundu Bargaului 14:15 Odorheiu Secuiesc 14:15 Odorheiu Secuiesc 14:15 Odorheiu Secuiesc
09:40
Sempre Dritto Tour
18:00 Barticesti 18:00 Poienari
09:45

14:15 Salonta 14:15 Salonta 14:15 Salonta 14:15 Salonta 14:15 Toplita 14:15 Nasaud 14:15 Toplita 14:15 Toplita
09:50
Sempre Dritto Tour
18:00 Sabaoani
09:55
Sempre Dritto Tour
18:00 Bucuresti 18:00 Roman
10:00

19:00 Podu Iloaiei
10:00

14:15 Gilau 14:15 Reghin 14:15 Gilau 14:15 Reghin 14:15 Reghin 14:15 Gilau 14:15 Gilau 14:15 Bistrita
10:00

14:15 Beclean 14:15 Onesti 14:15 Onesti 14:15 Onesti
10:10

19:00 Roman
10:15
Sempre Dritto Tour
18:00 Motca
10:20

14:15 Dej 14:15 Moinesti 14:15 Moinesti 14:15 Moinesti
10:20

19:00 Buhusi
10:30

14:15 Comanesti 14:15 Comanesti 14:15 Gherla 14:15 Comanesti
10:30

14:15 Covasna 14:15 Covasna 14:15 Covasna
10:40
Sempre Dritto Tour
18:00 Cristesti 18:00 Bacau
10:45
Sempre Dritto Tour
18:00 Targu Neamt
10:50

19:00 Harlau
10:50

14:15 Targu Secuiesc 14:15 Targu Secuiesc 14:15 Targu Secuiesc
10:50
Sempre Dritto Tour
18:00 Letea Veche
10:55

19:00 Targu Frumos
11:00

14:15 Brasov 14:15 Brasov 14:15 Brasov
11:00

14:15 Fagaras 14:15 Fagaras 14:15 Fagaras
11:10

14:15 Sibiu 14:15 Sibiu 14:15 Sibiu
11:20

14:15 Sebes 14:15 Sebes 14:15 Sebes
11:25
Sempre Dritto Tour
18:00 Pipirig 18:00 Ploiesti
11:30

14:15 Alba Iulia 14:15 Alba Iulia 14:15 Alba Iulia
11:30

14:15 Teius 14:15 Teius 14:15 Teius
11:35

14:15 Aiud 14:15 Aiud 14:15 Aiud
11:40
Sempre Dritto Tour
18:00 Campina
11:45

19:00 Ruginoasa
11:45

14:15 Targu Mures 14:15 Targu Mures 14:15 Targu Mures
11:50
Sempre Dritto Tour
18:00 Onesti
12:00

19:00 Falticeni
12:00

14:15 Turda 14:15 Turda 14:15 Turda
12:00

19:00 Pascani
12:10
Sempre Dritto Tour
18:00 Piatra Neamt
12:55
Sempre Dritto Tour
18:00 Oituz 18:00 Azuga
13:00

19:00 Targu Neamt
13:00
Sempre Dritto Tour
18:00 Pluton
13:15
Sempre Dritto Tour
18:00 Poiana Largului
13:20
Sempre Dritto Tour
18:00 Predeal 18:00 Bicaz
13:30

14:15 Cluj Napoca
13:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Targu Secuiesc
13:50

14:15 Bontida
13:50
Sempre Dritto Tour
18:00 Borsec
14:00

19:00 Poiana Largului
14:00

14:15 Baia Mare
14:05

19:00 Gura Humorului
14:10

14:15 Satu Mare
14:10

14:15 Zalau
14:20
Sempre Dritto Tour
18:00 Brasov
14:40
Sempre Dritto Tour
18:00 Gheorgheni
14:50

14:15 Huedin
15:00

19:00 Campulung Moldovenesc
15:10

14:15 Alesd
15:10
Sempre Dritto Tour
18:00 Toplita
15:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Morareni
15:45
Sempre Dritto Tour
18:00 Maierus
16:00

19:00 Vatra Dornei
16:10

19:00 Toplita
16:20
Sempre Dritto Tour
18:00 Reghin
16:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Sighisoara
16:40

19:00 Bistrita
17:00
Sempre Dritto Tour
18:00 Targu Mures 18:00 Acatari
17:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Targu Mures
17:35
Sempre Dritto Tour
18:00 Ungheni
17:45

19:00 Targu Mures
18:00

19:00 Beclean
18:10

14:15 Oradea
18:20
Sempre Dritto Tour
18:00 Iernut
18:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Ludus
19:00

19:00 Dej
19:00

19:00 Ludus
19:10
Sempre Dritto Tour
18:00 Campia Turzii
19:30

19:00 Gherla
19:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Turda
20:00

19:00 Campia Turzii
20:00

19:00 Turda
20:15

19:00 Cluj Napoca
20:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Cluj Napoca
21:00

19:00 Huedin
21:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Gilau
21:45

19:00 Alesd
22:00
Sempre Dritto Tour
18:00 Alesd
22:30

19:00 Oradea
23:00
Sempre Dritto Tour
18:00 Oradea
23:30
Sempre Dritto Tour
18:00 Bors
23:45