Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Ortona > Stazzione ferroviara FS

Stazzione ferroviara FS

Ortona, Italia

Plecări
Ora Către
10:55
17:10 Harsova 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 16:40 Pitesti 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 16:10 Predeal 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 15:40 Buzau 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 15:00 Adjud 13:20 Petrosani 14:30 Pascani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 13:55 Suceava 15:45 Harlau 14:50 Caracal 13:20 Vatra Dornei 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:50 Beclean 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 08:55 Bontida 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 08:20 Huedin 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:40 Reghin 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:20 Sovata 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:00 Poiana Largului 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:35 Braila 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 17:50 Medgidia 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:40 Fagaras 17:00 Lehliu 12:55 Deva 13:05 Moinesti 16:35 Ramnicu Valcea 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 16:00 Campina 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:55 Bacau 13:40 Targu Jiu 14:20 Motca 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:50 Radauti 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 13:10 Prundu Bargaului 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:40 Dej 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 08:50 Baia Mare 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 08:10 Alesd 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 13:50 Toplita 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:30 Gheorgheni 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 15:10 Vanatori 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:15 Tecuci 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 17:40 Calarasi 12:20 Chisineu Cris 12:45 Brasov 16:55 Tandarei 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 16:30 Targoviste 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 15:55 Urziceni 14:20 Filiasi 12:30 Arad 15:20 Focsani 13:00 Hunedoara 14:50 Roman 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 14:10 Targu Neamt 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 13:40 Gura Humorului 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 13:00 Nasaud 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Gherla 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 08:40 Satu Mare 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 08:00 Oradea 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:40 Piatra Neamt 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:40 Tulcea 16:30 Galati 12:05 Turda 16:25 Ianca 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 18:30 Mangalia 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 17:30 Cernavoda 12:30 Arad 12:50 Targu Secuiesc 16:50 Bucuresti 13:10 Hateg 14:30 Craiova 16:20 Sinaia 13:55 Resita 12:05 Gilau 15:50 Ploiesti 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 15:10 Marasesti 13:10 Hateg 14:40 Targu Frumos 15:55 Iasi 13:55 Resita 14:00 Falticeni 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Campulung Moldovenesc 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:55 Bistrita 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:00 Cluj Napoca 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 08:30 Zalau 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:30 Onesti 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:10 Miercurea Ciuc 14:20 Sovata 16:10 Barlad 14:50 Bicaz 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:30 Galati 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 16:20 Faurei 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 18:00 Constanta 12:05 Gilau 12:30 Sebes 17:20 Slobozia 12:40 Timisoara
14:45
19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi
14:45
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

12:00 Tulcea 12:00 Tulcea
01:15

12:00 Braila 12:00 Braila
01:20

20:00 Botosani 20:00 Botosani 20:00 Botosani
02:55

20:00 Galati 20:00 Galati 20:00 Galati
02:56

20:00 Braila 20:00 Braila 20:00 Braila
02:59

12:00 Galati 12:00 Galati
03:00

12:00 Ianca 12:00 Ianca
03:30

20:00 Suceava 20:00 Suceava 20:00 Suceava
03:50

20:00 Iasi 20:00 Iasi 20:00 Iasi
03:55

20:00 Brasov 20:00 Brasov 20:00 Brasov
03:56

12:00 Mangalia
04:00

12:00 Constanta
04:10

12:00 Medgidia
04:20

20:00 Bacau 20:00 Bacau 20:00 Bacau
04:30

12:00 Faurei 12:00 Faurei 12:00 Calarasi
04:30

20:00 Bucuresti 20:00 Bucuresti 20:00 Bucuresti
04:35

12:00 Cernavoda 12:00 Tecuci 12:00 Tecuci
04:40

12:00 Barlad 12:00 Slobozia 12:00 Barlad
04:50

12:00 Harsova
05:00

12:00 Lehliu
05:10

12:00 Tandarei
05:20

12:00 Bucuresti 12:00 Husi 12:00 Husi
05:30

12:00 Vaslui 12:00 Vaslui 12:00 Pitesti
05:40

12:00 Ramnicu Valcea
05:50

20:00 Buzau 20:00 Buzau 20:00 Buzau
06:00

12:00 Targoviste 12:00 Iasi 12:00 Giurgiu 12:00 Iasi 12:00 Giurgiu
06:00

20:00 Piatra Neamt 20:00 Piatra Neamt 20:00 Piatra Neamt
06:10

12:00 Podu Iloaiei 12:00 Sinaia 12:00 Podu Iloaiei 12:00 Alexandria 12:00 Alexandria
06:10

20:00 Chisinau 20:00 Chisinau 20:00 Chisinau
06:15

12:00 Turnu Magurele 12:00 Turnu Magurele
06:15

12:00 Caracal 12:00 Caracal 12:00 Harlau 12:00 Harlau 12:00 Predeal
06:20

20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Ramnicu Sarat
06:30

12:00 Flamanzi 12:00 Campina 12:00 Flamanzi 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Slatina (Olt)
06:30

12:00 Botosani 12:00 Urziceni 12:00 Botosani
06:40

12:00 Saveni 12:00 Saveni
06:45

12:00 Darabani 12:00 Darabani 12:00 Ploiesti
06:50

20:00 Tecuci 20:00 Tecuci 20:00 Tecuci
07:00

12:00 Buzau 12:00 Dorohoi 12:00 Craiova 12:00 Craiova 12:00 Dorohoi
07:00

12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Filiasi 12:00 Filiasi 12:00 Vanatori 12:00 Vanatori
07:10

12:00 Drobeta Turnu Severin 12:00 Drobeta Turnu Severin 12:00 Focsani
07:20

20:00 Focsani 20:00 Focsani 20:00 Focsani
07:30

12:00 Marasesti 12:00 Rovinari 12:00 Rovinari
07:30

12:00 Adjud 12:00 Resita 12:00 Resita
07:40

12:00 Bacau 12:00 Caransebes 12:00 Caransebes
07:50

20:00 Barlad 20:00 Barlad 20:00 Barlad
08:00

12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu 12:00 Roman
08:00

12:00 Bumbesti Jiu 12:00 Bumbesti Jiu 12:00 Targu Frumos
08:10

20:00 Adjud 20:00 Adjud 20:00 Adjud
08:15

12:00 Pascani 12:00 Petrosani 12:00 Petrosani
08:20

20:00 Husi 20:00 Husi 20:00 Husi
08:30

12:00 Poiana Largului 12:00 Poiana Largului 12:00 Motca 12:00 Hateg 12:00 Hateg
08:30

12:00 Bicaz 12:00 Bicaz
08:35

20:00 Dorohoi 20:00 Dorohoi 20:00 Dorohoi
08:40

12:00 Piatra Neamt 12:00 Hunedoara 12:00 Hunedoara 12:00 Piatra Neamt 12:00 Targu Neamt
08:40

12:00 Deva 12:00 Deva 12:00 Falticeni
08:50

12:00 Suceava
08:55

20:00 Vaslui 20:00 Vaslui 20:00 Vaslui
09:00

12:00 Gheorgheni 12:00 Gheorgheni 12:00 Radauti 12:00 Lugoj 12:00 Lugoj
09:00

12:00 Gura Humorului 12:00 Sovata 12:00 Sovata 12:00 Timisoara 12:00 Timisoara
09:10

12:00 Arad 12:00 Arad 12:00 Campulung Moldovenesc
09:20

12:00 Chisineu Cris 12:00 Chisineu Cris 12:00 Vatra Dornei 12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Miercurea Ciuc
09:30

12:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Prundu Bargaului
09:40

12:00 Nasaud 12:00 Toplita 12:00 Toplita 12:00 Salonta 12:00 Salonta
09:50

20:00 Podu Iloaiei 20:00 Podu Iloaiei 20:00 Podu Iloaiei
10:00

12:00 Reghin 12:00 Reghin 12:00 Gilau 12:00 Gilau 12:00 Bistrita
10:00

12:00 Beclean 12:00 Onesti 12:00 Onesti
10:10

20:00 Roman 20:00 Roman 20:00 Roman
10:15

12:00 Moinesti 12:00 Moinesti 12:00 Dej
10:20

20:00 Buhusi 20:00 Buhusi 20:00 Buhusi
10:30

12:00 Gherla 12:00 Comanesti 12:00 Comanesti
10:30

12:00 Covasna 12:00 Covasna
10:40

20:00 Harlau 20:00 Harlau 20:00 Harlau
10:50

12:00 Targu Secuiesc 12:00 Targu Secuiesc
10:50

20:00 Targu Frumos 20:00 Targu Frumos 20:00 Targu Frumos
11:00

12:00 Brasov 12:00 Brasov
11:00

12:00 Fagaras 12:00 Fagaras
11:10

12:00 Sibiu 12:00 Sibiu
11:20

12:00 Sebes 12:00 Sebes
11:25

12:00 Alba Iulia 12:00 Alba Iulia
11:30

12:00 Teius 12:00 Teius
11:35

12:00 Aiud 12:00 Aiud
11:40

20:00 Ruginoasa 20:00 Ruginoasa 20:00 Ruginoasa
11:45

12:00 Targu Mures 12:00 Targu Mures
11:50

20:00 Falticeni 20:00 Falticeni 20:00 Falticeni
12:00

12:00 Turda 12:00 Turda
12:00

20:00 Pascani 20:00 Pascani 20:00 Pascani
12:10

20:00 Targu Neamt 20:00 Targu Neamt 20:00 Targu Neamt
13:00

20:00 Padova
13:00

12:00 Cluj Napoca
13:30

12:00 Bontida
13:50

20:00 Poiana Largului 20:00 Poiana Largului 20:00 Poiana Largului
14:00

12:00 Baia Mare
14:05

20:00 Gura Humorului 20:00 Gura Humorului 20:00 Gura Humorului
14:10

12:00 Satu Mare
14:10

12:00 Zalau
14:20

12:00 Huedin
15:00

20:00 Campulung Moldovenesc 20:00 Campulung Moldovenesc 20:00 Campulung Moldovenesc
15:10

12:00 Alesd
15:10

20:00 Vatra Dornei 20:00 Vatra Dornei 20:00 Vatra Dornei
16:10

20:00 Toplita 20:00 Toplita 20:00 Toplita
16:20

20:00 Bistrita 20:00 Bistrita 20:00 Bistrita
17:00

20:00 Targu Mures 20:00 Targu Mures 20:00 Targu Mures
18:00

20:00 Beclean 20:00 Beclean 20:00 Beclean
18:10

12:00 Oradea
18:20

20:00 Dej 20:00 Dej 20:00 Dej
19:00

20:00 Ludus 20:00 Ludus 20:00 Ludus
19:10

20:00 Gherla 20:00 Gherla 20:00 Gherla
19:30

20:00 Campia Turzii 20:00 Campia Turzii 20:00 Campia Turzii
20:00

20:00 Turda 20:00 Turda 20:00 Turda
20:15

20:00 Cluj Napoca 20:00 Cluj Napoca 20:00 Cluj Napoca
20:30

20:00 Huedin 20:00 Huedin 20:00 Huedin
21:30

20:00 Alesd 20:00 Alesd 20:00 Alesd
22:00

20:00 Oradea 20:00 Oradea 20:00 Oradea
23:00