Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Ostuni > Stazzione ferroviara FS

Stazzione ferroviara FS

Ostuni, Italia

Plecări
Ora Către
06:40
23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati
09:30
19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau
09:30
21:00 Padova
09:30
13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:55 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 08:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 17:20 Slobozia 12:45 Brasov 16:50 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 18:30 Mangalia 15:30 Saveni 12:20 Teius 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:50 Beclean 12:05 Turda 08:55 Bontida 12:25 Alba Iulia 08:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 17:10 Harsova 12:50 Targu Secuiesc 16:40 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 18:00 Constanta 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 08:50 Baia Mare 12:30 Sebes 08:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 17:00 Lehliu 12:55 Covasna 16:35 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 17:50 Medgidia 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 08:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 08:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 17:30 Cernavoda 12:40 Fagaras 16:55 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 17:40 Calarasi 12:15 Aiud 12:35 Sibiu
Sosiri
De la Ora

02:10 Braila
00:10

02:10 Galati
00:40

02:10 Buzau
01:00

13:00 Tulcea 13:00 Tulcea
01:15

13:00 Braila 13:00 Braila
01:20

02:10 Ramnicu Sarat
01:30

02:10 Tecuci
01:55

02:10 Focsani
02:15

02:10 Adjud
02:45

23:30 Botosani 23:30 Botosani 23:30 Botosani
02:55

23:30 Galati 23:30 Galati 23:30 Galati
02:56

23:30 Braila 23:30 Braila 23:30 Braila
02:59

02:10 Barlad
03:00

13:00 Galati 13:00 Galati
03:00

02:10 Husi
03:30

13:00 Ianca 13:00 Ianca
03:30

02:10 Dorohoi
03:35

02:10 Onesti
03:45

23:30 Suceava 23:30 Suceava 23:30 Suceava
03:50

23:30 Iasi 23:30 Iasi 23:30 Iasi
03:55

23:30 Brasov 23:30 Brasov 23:30 Brasov
03:56

02:10 Vaslui
04:00

13:00 Mangalia
04:00

02:10 Comanesti
04:10

13:00 Constanta
04:10

02:10 Bucuresti
04:15

02:10 Moinesti
04:20

13:00 Medgidia
04:20

02:10 Botosani
04:30

23:30 Bacau 23:30 Bacau 23:30 Bacau
04:30

13:00 Calarasi 13:00 Faurei 13:00 Faurei
04:30

02:10 Craiova
04:35

23:30 Bucuresti 23:30 Bucuresti 23:30 Bucuresti
04:35

13:00 Tecuci 13:00 Tecuci 13:00 Cernavoda
04:40

02:10 Iasi
04:45

13:00 Slobozia 13:00 Barlad 13:00 Barlad
04:50

02:10 Podu Iloaiei
05:00

13:00 Harsova
05:00

02:10 Filiasi
05:05

02:10 Ploiesti
05:10

13:00 Lehliu
05:10

02:10 Suceava
05:20

13:00 Tandarei
05:20

02:10 Bacau
05:30

13:00 Husi 13:00 Husi 13:00 Bucuresti
05:30

02:10 Negresti
05:40

13:00 Vaslui 13:00 Vaslui 13:00 Pitesti
05:40

02:10 Harlau
05:45

02:10 Constanta
05:50

13:00 Ramnicu Valcea
05:50

02:10 Campina
06:00

23:30 Buzau 23:30 Buzau 23:30 Buzau
06:00

13:00 Targoviste 13:00 Giurgiu 13:00 Iasi 13:00 Iasi 13:00 Giurgiu
06:00

02:10 Buhusi
06:05

02:10 Roznov
06:10

23:30 Piatra Neamt 23:30 Piatra Neamt 23:30 Piatra Neamt
06:10

13:00 Alexandria 13:00 Alexandria 13:00 Podu Iloaiei 13:00 Sinaia 13:00 Podu Iloaiei
06:10

02:10 Targu Frumos
06:15

23:30 Chisinau 23:30 Chisinau 23:30 Chisinau
06:15

13:00 Turnu Magurele 13:00 Turnu Magurele
06:15

02:10 Gura Humorului
06:20

13:00 Harlau 13:00 Harlau 13:00 Predeal 13:00 Caracal 13:00 Caracal
06:20

02:10 Falticeni
06:30

23:30 Ramnicu Sarat 23:30 Ramnicu Sarat 23:30 Ramnicu Sarat
06:30

13:00 Flamanzi 13:00 Campina 13:00 Flamanzi 13:00 Slatina (Olt) 13:00 Slatina (Olt)
06:30

02:10 Rovinari
06:35

02:10 Pascani
06:40

13:00 Urziceni 13:00 Botosani 13:00 Botosani
06:40

02:10 Motca
06:45

13:00 Saveni 13:00 Saveni
06:45

02:10 Piatra Neamt
06:50

13:00 Darabani 13:00 Darabani 13:00 Ploiesti
06:50

02:10 Roman
06:55

02:10 Cristesti
07:00

23:30 Tecuci 23:30 Tecuci 23:30 Tecuci
07:00

13:00 Craiova 13:00 Dorohoi 13:00 Dorohoi 13:00 Craiova 13:00 Buzau
07:00

02:10 Targu Jiu
07:05

02:10 Brasov
07:10

13:00 Filiasi 13:00 Filiasi 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Vanatori 13:00 Vanatori
07:10

13:00 Focsani 13:00 Drobeta Turnu Severin 13:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

02:10 Fetesti
07:30

23:30 Focsani 23:30 Focsani 23:30 Focsani
07:30

13:00 Rovinari 13:00 Rovinari 13:00 Marasesti
07:30

13:00 Resita 13:00 Resita 13:00 Adjud
07:40

13:00 Caransebes 13:00 Caransebes 13:00 Bacau
07:50

02:10 Targu Neamt
08:00

23:30 Barlad 23:30 Barlad 23:30 Barlad
08:00

13:00 Roman 13:00 Targu Jiu 13:00 Targu Jiu
08:00

13:00 Targu Frumos 13:00 Bumbesti Jiu 13:00 Bumbesti Jiu
08:10

23:30 Adjud 23:30 Adjud 23:30 Adjud
08:15

13:00 Pascani 13:00 Petrosani 13:00 Petrosani
08:20

02:10 Fagaras
08:30

23:30 Husi 23:30 Husi 23:30 Husi
08:30

13:00 Motca 13:00 Hateg 13:00 Hateg 13:00 Poiana Largului 13:00 Poiana Largului
08:30

02:10 Petrosani
08:35

13:00 Bicaz 13:00 Bicaz
08:35

23:30 Dorohoi 23:30 Dorohoi 23:30 Dorohoi
08:40

13:00 Targu Neamt 13:00 Hunedoara 13:00 Piatra Neamt 13:00 Piatra Neamt 13:00 Hunedoara
08:40

13:00 Falticeni 13:00 Deva 13:00 Deva
08:50

13:00 Suceava
08:55

23:30 Vaslui 23:30 Vaslui 23:30 Vaslui
09:00

13:00 Gheorgheni 13:00 Radauti 13:00 Gheorgheni 13:00 Lugoj 13:00 Lugoj
09:00

13:00 Sovata 13:00 Timisoara 13:00 Sovata 13:00 Timisoara 13:00 Gura Humorului
09:10

13:00 Arad 13:00 Arad 13:00 Campulung Moldovenesc
09:20

02:10 Poiana Largului
09:30

13:00 Vatra Dornei 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Chisineu Cris 13:00 Chisineu Cris
09:30

02:10 Hateg
09:35

13:00 Prundu Bargaului 13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

02:10 Sibiu
09:45

13:00 Toplita 13:00 Toplita 13:00 Salonta 13:00 Salonta 13:00 Nasaud
09:50

02:10 Hunedoara
10:00

23:30 Podu Iloaiei 23:30 Podu Iloaiei 23:30 Podu Iloaiei
10:00

13:00 Reghin 13:00 Gilau 13:00 Reghin 13:00 Gilau 13:00 Bistrita
10:00

13:00 Beclean 13:00 Onesti 13:00 Onesti
10:10

23:30 Roman 23:30 Roman 23:30 Roman
10:15

13:00 Dej 13:00 Moinesti 13:00 Moinesti
10:20

02:10 Sebes
10:30

23:30 Buhusi 23:30 Buhusi 23:30 Buhusi
10:30

13:00 Comanesti 13:00 Comanesti 13:00 Gherla
10:30

13:00 Covasna 13:00 Covasna
10:40

23:30 Harlau 23:30 Harlau 23:30 Harlau
10:50

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Secuiesc
10:50

23:30 Targu Frumos 23:30 Targu Frumos 23:30 Targu Frumos
11:00

13:00 Brasov 13:00 Brasov
11:00

13:00 Fagaras 13:00 Fagaras
11:10

13:00 Sibiu 13:00 Sibiu
11:20

13:00 Sebes 13:00 Sebes
11:25

02:10 Toplita
11:30

13:00 Alba Iulia 13:00 Alba Iulia
11:30

13:00 Teius 13:00 Teius
11:35

13:00 Aiud 13:00 Aiud
11:40

23:30 Ruginoasa 23:30 Ruginoasa 23:30 Ruginoasa
11:45

13:00 Targu Mures 13:00 Targu Mures
11:50

02:10 Deva
12:00

23:30 Falticeni 23:30 Falticeni 23:30 Falticeni
12:00

13:00 Turda 13:00 Turda
12:00

23:30 Pascani 23:30 Pascani 23:30 Pascani
12:10

02:10 Reghin
12:30

02:10 Alba Iulia
13:00

23:30 Targu Neamt 23:30 Targu Neamt 23:30 Targu Neamt
13:00

23:30 Padova
13:00

02:10 Targu Mures
13:30

13:00 Cluj Napoca
13:30

02:10 Aiud
13:45

13:00 Bontida
13:50

02:10 Ludus
14:00

23:30 Poiana Largului 23:30 Poiana Largului 23:30 Poiana Largului
14:00

13:00 Baia Mare
14:05

23:30 Gura Humorului 23:30 Gura Humorului 23:30 Gura Humorului
14:10

13:00 Satu Mare
14:10

13:00 Zalau
14:20

02:10 Turda
14:30

02:10 Cluj Napoca
15:00

13:00 Huedin
15:00

23:30 Campulung Moldovenesc 23:30 Campulung Moldovenesc 23:30 Campulung Moldovenesc
15:10

13:00 Alesd
15:10

23:30 Vatra Dornei 23:30 Vatra Dornei 23:30 Vatra Dornei
16:10

23:30 Toplita 23:30 Toplita 23:30 Toplita
16:20

02:10 Huedin
17:00

23:30 Bistrita 23:30 Bistrita 23:30 Bistrita
17:00

02:10 Alesd
18:00

23:30 Targu Mures 23:30 Targu Mures 23:30 Targu Mures
18:00

23:30 Beclean 23:30 Beclean 23:30 Beclean
18:10

13:00 Oradea
18:20

02:10 Oradea
18:30

02:10 Bors
18:45

23:30 Dej 23:30 Dej 23:30 Dej
19:00

23:30 Ludus 23:30 Ludus 23:30 Ludus
19:10

23:30 Gherla 23:30 Gherla 23:30 Gherla
19:30

23:30 Campia Turzii 23:30 Campia Turzii 23:30 Campia Turzii
20:00

23:30 Turda 23:30 Turda 23:30 Turda
20:15

23:30 Cluj Napoca 23:30 Cluj Napoca 23:30 Cluj Napoca
20:30

23:30 Huedin 23:30 Huedin 23:30 Huedin
21:30

23:30 Alesd 23:30 Alesd 23:30 Alesd
22:00

23:30 Oradea 23:30 Oradea 23:30 Oradea
23:00