Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Porto San Giorgio > Stazzione ferroviara FS

Stazzione ferroviara FS

Porto San Giorgio, Italia

Plecări
Ora Către
11:50
12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 17:40 Calarasi 17:00 Lehliu 16:35 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 18:30 Mangalia 17:30 Cernavoda 16:55 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 18:00 Constanta 17:20 Slobozia 16:50 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:30 Zalau 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 17:50 Medgidia 17:10 Harsova 16:40 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:55 Bontida 08:20 Huedin
16:15
19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani
16:15
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

11:00 Tulcea 11:00 Tulcea
01:15

11:00 Braila 11:00 Braila
01:20

18:30 Botosani 18:30 Botosani 18:30 Botosani
02:55

18:30 Galati 18:30 Galati 18:30 Galati
02:56

18:30 Braila 18:30 Braila 18:30 Braila
02:59

11:00 Galati 11:00 Galati
03:00

11:00 Ianca 11:00 Ianca
03:30

18:30 Suceava 18:30 Suceava 18:30 Suceava
03:50

18:30 Iasi 18:30 Iasi 18:30 Iasi
03:55

18:30 Brasov 18:30 Brasov 18:30 Brasov
03:56

11:00 Mangalia
04:00

11:00 Constanta
04:10

11:00 Medgidia
04:20

18:30 Bacau 18:30 Bacau 18:30 Bacau
04:30

11:00 Calarasi 11:00 Faurei 11:00 Faurei
04:30

18:30 Bucuresti 18:30 Bucuresti 18:30 Bucuresti
04:35

11:00 Cernavoda 11:00 Tecuci 11:00 Tecuci
04:40

11:00 Barlad 11:00 Barlad 11:00 Slobozia
04:50

11:00 Harsova
05:00

11:00 Lehliu
05:10

11:00 Tandarei
05:20

11:00 Bucuresti 11:00 Husi 11:00 Husi
05:30

11:00 Vaslui 11:00 Vaslui 11:00 Pitesti
05:40

11:00 Ramnicu Valcea
05:50

18:30 Buzau 18:30 Buzau 18:30 Buzau
06:00

11:00 Targoviste 11:00 Iasi 11:00 Giurgiu 11:00 Iasi 11:00 Giurgiu
06:00

18:30 Piatra Neamt 18:30 Piatra Neamt 18:30 Piatra Neamt
06:10

11:00 Podu Iloaiei 11:00 Sinaia 11:00 Podu Iloaiei 11:00 Alexandria 11:00 Alexandria
06:10

18:30 Chisinau 18:30 Chisinau 18:30 Chisinau
06:15

11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele
06:15

11:00 Caracal 11:00 Caracal 11:00 Harlau 11:00 Harlau 11:00 Predeal
06:20

18:30 Ramnicu Sarat 18:30 Ramnicu Sarat 18:30 Ramnicu Sarat
06:30

11:00 Flamanzi 11:00 Campina 11:00 Flamanzi 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Slatina (Olt)
06:30

11:00 Urziceni 11:00 Botosani 11:00 Botosani
06:40

11:00 Saveni 11:00 Saveni
06:45

11:00 Darabani 11:00 Darabani 11:00 Ploiesti
06:50

18:30 Tecuci 18:30 Tecuci 18:30 Tecuci
07:00

11:00 Dorohoi 11:00 Buzau 11:00 Dorohoi 11:00 Craiova 11:00 Craiova
07:00

11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi 11:00 Vanatori 11:00 Vanatori
07:10

11:00 Focsani 11:00 Drobeta Turnu Severin 11:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

18:30 Focsani 18:30 Focsani 18:30 Focsani
07:30

11:00 Marasesti 11:00 Rovinari 11:00 Rovinari
07:30

11:00 Adjud 11:00 Resita 11:00 Resita
07:40

11:00 Bacau 11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
07:50

18:30 Barlad 18:30 Barlad 18:30 Barlad
08:00

11:00 Roman 11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu
08:00

11:00 Bumbesti Jiu 11:00 Bumbesti Jiu 11:00 Targu Frumos
08:10

18:30 Adjud 18:30 Adjud 18:30 Adjud
08:15

11:00 Pascani 11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
08:20

18:30 Husi 18:30 Husi 18:30 Husi
08:30

11:00 Poiana Largului 11:00 Poiana Largului 11:00 Motca 11:00 Hateg 11:00 Hateg
08:30

11:00 Bicaz 11:00 Bicaz
08:35

18:30 Dorohoi 18:30 Dorohoi 18:30 Dorohoi
08:40

11:00 Targu Neamt 11:00 Piatra Neamt 11:00 Piatra Neamt 11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara
08:40

11:00 Deva 11:00 Deva 11:00 Falticeni
08:50

11:00 Suceava
08:55

18:30 Vaslui 18:30 Vaslui 18:30 Vaslui
09:00

11:00 Gheorgheni 11:00 Gheorgheni 11:00 Radauti 11:00 Lugoj 11:00 Lugoj
09:00

11:00 Gura Humorului 11:00 Sovata 11:00 Sovata 11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
09:10

11:00 Arad 11:00 Arad 11:00 Campulung Moldovenesc
09:20

11:00 Chisineu Cris 11:00 Chisineu Cris 11:00 Vatra Dornei 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Miercurea Ciuc
09:30

11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Prundu Bargaului
09:40

11:00 Nasaud 11:00 Toplita 11:00 Toplita 11:00 Salonta 11:00 Salonta
09:50

18:30 Podu Iloaiei 18:30 Podu Iloaiei 18:30 Podu Iloaiei
10:00

11:00 Reghin 11:00 Reghin 11:00 Gilau 11:00 Gilau 11:00 Bistrita
10:00

11:00 Beclean 11:00 Onesti 11:00 Onesti
10:10

18:30 Roman 18:30 Roman 18:30 Roman
10:15

11:00 Moinesti 11:00 Moinesti 11:00 Dej
10:20

18:30 Buhusi 18:30 Buhusi 18:30 Buhusi
10:30

11:00 Gherla 11:00 Comanesti 11:00 Comanesti
10:30

11:00 Covasna 11:00 Covasna
10:40

18:30 Harlau 18:30 Harlau 18:30 Harlau
10:50

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc
10:50

18:30 Targu Frumos 18:30 Targu Frumos 18:30 Targu Frumos
11:00

11:00 Brasov 11:00 Brasov
11:00

11:00 Fagaras 11:00 Fagaras
11:10

11:00 Sibiu 11:00 Sibiu
11:20

11:00 Sebes 11:00 Sebes
11:25

11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia
11:30

11:00 Teius 11:00 Teius
11:35

11:00 Aiud 11:00 Aiud
11:40

18:30 Ruginoasa 18:30 Ruginoasa 18:30 Ruginoasa
11:45

11:00 Targu Mures 11:00 Targu Mures
11:50

18:30 Falticeni 18:30 Falticeni 18:30 Falticeni
12:00

11:00 Turda 11:00 Turda
12:00

18:30 Pascani 18:30 Pascani 18:30 Pascani
12:10

18:30 Targu Neamt 18:30 Targu Neamt 18:30 Targu Neamt
13:00

18:30 Padova
13:00

11:00 Cluj Napoca
13:30

11:00 Bontida
13:50

18:30 Poiana Largului 18:30 Poiana Largului 18:30 Poiana Largului
14:00

11:00 Baia Mare
14:05

18:30 Gura Humorului 18:30 Gura Humorului 18:30 Gura Humorului
14:10

11:00 Satu Mare
14:10

11:00 Zalau
14:20

11:00 Huedin
15:00

18:30 Campulung Moldovenesc 18:30 Campulung Moldovenesc 18:30 Campulung Moldovenesc
15:10

11:00 Alesd
15:10

18:30 Vatra Dornei 18:30 Vatra Dornei 18:30 Vatra Dornei
16:10

18:30 Toplita 18:30 Toplita 18:30 Toplita
16:20

18:30 Bistrita 18:30 Bistrita 18:30 Bistrita
17:00

18:30 Targu Mures 18:30 Targu Mures 18:30 Targu Mures
18:00

18:30 Beclean 18:30 Beclean 18:30 Beclean
18:10

11:00 Oradea
18:20

18:30 Dej 18:30 Dej 18:30 Dej
19:00

18:30 Ludus 18:30 Ludus 18:30 Ludus
19:10

18:30 Gherla 18:30 Gherla 18:30 Gherla
19:30

18:30 Campia Turzii 18:30 Campia Turzii 18:30 Campia Turzii
20:00

18:30 Turda 18:30 Turda 18:30 Turda
20:15

18:30 Cluj Napoca 18:30 Cluj Napoca 18:30 Cluj Napoca
20:30

18:30 Huedin 18:30 Huedin 18:30 Huedin
21:30

18:30 Alesd 18:30 Alesd 18:30 Alesd
22:00

18:30 Oradea 18:30 Oradea 18:30 Oradea
23:00