Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Roma > Tiburtina(langa chioscurile cu flori)

Tiburtina(langa chioscurile cu flori)

Roma, Italia

Plecări
Ora Către
08:30
13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 15:00 Baia Mare 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 17:00 Oituz 16:00 Ploiesti 19:30 Tecuci 21:00 Braila 21:30 Botosani 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 22:00 Barlad 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 16:30 Bucuresti 20:30 Galati 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 13:00 Carei 21:30 Husi 13:40 Fagaras 10:30 Simeria 15:00 Brasov 14:30 Codlea 19:00 Pascani 19:00 Focsani 19:00 Marasesti 11:30 Turda 10:00 Huedin 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 10:00 Deva 12:15 Sibiu 18:00 Bacau 20:00 Iasi 12:50 Avrig 10:45 Timisoara 19:30 Ramnicu Sarat 18:30 Adjud 11:00 Alba Iulia
13:00
21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:00 Galati 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova
Sosiri
De la Ora

18:50 Braila
00:10

18:50 Galati
00:40

18:50 Buzau
01:00

18:50 Ramnicu Sarat
01:30

18:50 Tecuci
01:55

18:50 Focsani
02:15

18:50 Adjud
02:45

18:50 Barlad
03:00

18:50 Husi
03:30

18:50 Dorohoi
03:35

18:50 Onesti
03:45

18:50 Vaslui
04:00

18:50 Comanesti
04:10

18:50 Bucuresti
04:15

18:50 Moinesti
04:20

18:50 Botosani
04:30

18:50 Craiova
04:35

18:50 Iasi
04:45

18:45 Barlad
05:00

18:50 Podu Iloaiei
05:00

18:50 Filiasi
05:05

18:50 Ploiesti
05:10

18:50 Suceava
05:20

18:45 Husi
05:30

18:50 Bacau
05:30

18:50 Negresti
05:40

18:50 Harlau
05:45

18:50 Campina
06:00

18:50 Buhusi
06:05

18:50 Roznov
06:10

18:50 Targu Frumos
06:15

18:50 Gura Humorului
06:20

18:50 Falticeni
06:30

18:50 Rovinari
06:35

18:50 Pascani
06:40

18:45 Vaslui
06:45

18:50 Motca
06:45

18:50 Piatra Neamt
06:50

18:50 Roman
06:55

18:50 Cristesti
07:00

18:50 Targu Jiu
07:05

18:50 Brasov
07:10

18:45 Botosani
07:30

18:45 Harlau 18:45 Iasi
08:00

18:50 Targu Neamt
08:00

18:45 Braila 18:45 Podu Iloaiei
08:30

18:50 Fagaras
08:30

18:50 Petrosani
08:35

18:45 Targu Frumos
08:45

18:45 Galati 18:45 Piatra Neamt
09:00

18:45 Pascani 18:45 Pascani
09:15

18:50 Poiana Largului
09:30

18:50 Hateg
09:35

18:50 Sibiu
09:45

18:45 Tecuci 18:45 Ramnicu Sarat 18:45 Roman
10:00

18:50 Hunedoara
10:00

18:45 Bucuresti 18:45 Marasesti 18:45 Focsani
10:30

18:50 Sebes
10:30

18:45 Bacau
10:45

18:45 Targu Neamt 18:45 Adjud
11:00

18:45 Ploiesti
11:30

18:50 Toplita
11:30

18:45 Onesti 18:45 Falticeni
12:00

18:50 Deva
12:00

18:45 Suceava
12:20

18:45 Oituz
12:30

18:50 Reghin
12:30

18:45 Gura Humorului
13:00

18:50 Alba Iulia
13:00

18:45 Frasin
13:05

18:45 Vama
13:15

18:45 Targu Secuiesc 18:45 Campulung Moldovenesc
13:30

18:50 Targu Mures
13:30

18:50 Aiud
13:45

18:50 Ludus
14:00

18:45 Vatra Dornei 18:45 Brasov
14:30

18:50 Turda
14:30

18:45 Codlea
15:00

18:50 Cluj Napoca
15:00

18:45 Fagaras
15:50

18:45 Bistrita 18:45 Baia Mare
16:30

18:45 Avrig
16:40

18:45 Targu Mures 18:45 Beclean
17:00

18:50 Huedin
17:00

18:45 Sibiu
17:15

18:45 Dej
17:20

18:45 Turda
17:30

18:45 Gherla
17:35

18:45 Sebes 18:45 Cluj Napoca 18:45 Satu Mare 18:45 Alba Iulia
18:00

18:50 Alesd
18:00

18:45 Orastie
18:30

18:50 Oradea
18:30

18:45 Carei
18:45

18:50 Bors
18:45

18:45 Huedin 18:45 Simeria
19:00

18:45 Deva
19:30

18:45 Oradea
20:00

18:45 Timisoara
21:00

18:45 Arad
22:00

18:45 Nadlac
23:00