Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Udine > Zugliano (vis-a-vis de area de Udine), A23

Zugliano (vis-a-vis de area de Udine), A23

Udine, Italia

Plecări
Ora Către
05:40
12:35 Albox 10:40 Almeria 14:45 Benalua de las Villas 02:30 Baix Ebre 05:20 Alcoi 10:30 Almeria 07:00 Murcia 05:20 Benidorm 01:50 Tarragona 07:00 Venetia 10:00 Brescia 12:50 Genova 14:30 Nice 19:45 Beziers 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 08:30 Tomelloso 10:50 Villa de Don Fadrique 12:15 Matagorda 14:05 Salobrena 14:50 Almunecar 13:45 Baza 02:05 L'Hospitalet de l'Infant 15:35 Granada 10:00 Almeria 04:50 Ontinyent 08:10 Puerto Lumbreras 06:20 Elche 03:50 Valencia 03:00 Castellon de la Plana 07:40 Padova 11:00 Piacenza 13:10 Savona 15:00 Cannes 20:15 Narbonne 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 09:00 Pedro Munoz 11:15 Corral de Almaguer 12:35 Adra 16:15 Malaga 18:00 Nimes 14:00 Zujar 16:00 Vidauban 05:00 Oliva 10:50 Roquetas de Mar 09:00 Vera 06:00 Alicante 04:00 Xativa 22:30 Girona 08:10 Vicenza 12:00 Tortona 13:30 Imperia 16:40 Lancon-Provence 21:00 Perpignan 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 09:30 Alcazar de San Juan 11:20 El Ejido 13:05 Castell de Ferro 11:35 Tabernas 02:40 Benicarlo 14:35 Guadix 16:20 Aix-en-Provence 05:20 Denia 08:30 Huercal Overa 07:45 Lorca 04:30 Aielo de Malferit 00:10 Barcelona 00:00 Barcelona 09:00 Verona 12:40 Ovada 13:40 San Remo 18:45 Montpellier 22:00 Figueras 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 10:00 Villacanas 11:45 Berja 13:35 Motril
Sosiri
De la Ora

05:40 Dorohoi
00:00

05:40 Wiener Neustadt
00:10

05:40 Baltati
00:20

05:40 Targu Frumos 05:40 Botosani
00:30

05:40 Ruginoasa
00:40

05:40 Pascani
00:45

05:40 Cristesti 05:40 Radauti
01:00

05:40 Ilz
01:20

05:40 Falticeni
01:30

05:40 Gleisdorf
01:40

05:40 Graz
02:10

05:40 Suceava
02:30

05:40 Ilisesti
02:45

05:40 Paltinoasa 05:40 Griffen
03:00

05:40 Griffen
03:10

05:40 Gura Humorului
03:15

05:40 Klagenfurt
03:30

05:40 Campulung Moldovenesc
03:40

05:40 Villach
04:00

05:40 Iacobeni
04:15

05:40 Vatra Dornei
04:30

05:40 Tarvisio
04:40

05:40 Pitesti
05:00

05:40 Feldru
07:00

05:40 Nasaud
07:20

05:40 Bistrita
08:15

05:40 Beclean
08:45

05:40 Dej
09:10

05:40 Cluj Napoca
10:30

05:40 Turda
11:10

05:40 Unirea
11:30

05:40 Aiud
11:40

05:40 Teius
11:55

05:40 Alba Iulia
12:40

05:40 Sebes
12:55

05:40 Simeria
13:30

05:40 Deva
14:25

05:40 Arad
17:00

05:40 Pecica
17:30

05:40 Nadlac
18:10

05:40 Budapesta
21:00

05:40 Iasi 05:40 Darabani
23:30

05:40 Viena
23:40