Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Venetia > Autogril A4, la Arino

Autogril A4, la Arino

Venetia, Italia

Plecări
Ora Către
08:30
09:05 Vicenza 12:30 Tortona 15:20 Imperia 18:40 Lancon-Provence 23:20 Figueras 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 12:15 Matagorda 14:05 Salobrena 12:35 Albox 14:45 Benalua de las Villas 06:15 La Roda 02:35 L'Hospitalet de l'Infant 08:30 Villamayor de Santiago 12:10 Almeria 10:00 Madrid 06:45 Ontinyent 12:15 Matagorda 10:30 Puerto Lumbreras 14:05 Salobrena 08:40 Elche 12:35 Albox 04:40 Valencia 14:45 Benalua de las Villas 04:10 Castellon de la Plana 09:30 Alcazar de San Juan 09:20 Verona 13:00 Ovada 15:40 San Remo 20:45 Montpellier 22:20 Perpignan 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 12:35 Adra 14:50 Almunecar 13:45 Baza 15:35 Granada 20:20 Nimes 07:30 Las Pedroneras 17:30 Vidauban 08:45 Horcajo de Santiago 07:15 Oliva 02:00 Arganda del Rey 12:45 Roquetas de Mar 12:35 Adra 11:40 Vera 14:50 Almunecar 08:30 Alicante 13:45 Baza 06:00 Xativa 15:35 Granada 00:15 Girona 10:00 Villacanas 10:50 Villa de Don Fadrique 10:35 Brescia 13:15 Genova 16:05 Nice 21:10 Beziers 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 11:20 El Ejido 13:05 Castell de Ferro 16:15 Malaga 14:00 Zujar 05:00 Almansa 03:20 Benicarlo 08:00 Miguel Esteban 18:20 Aix-en-Provence 08:55 Fuente de Pedro Naharro 07:40 Denia 11:20 El Ejido 11:15 Huercal Overa 13:05 Castell de Ferro 10:00 Lorca 16:15 Malaga 06:30 Aielo de Malferit 14:00 Zujar 01:30 Barcelona 08:30 Tomelloso 01:00 Barcelona 08:45 Padova 11:15 Corral de Almaguer 11:30 Piacenza 13:50 Savona 16:45 Cannes 21:30 Narbonne 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 11:45 Berja 13:35 Motril 11:35 Tabernas 14:35 Guadix 05:45 Albacete 12:00 Almeria 08:10 Quintanar de la Orden 02:55 Baix Ebre 09:05 Tarancon 07:00 Alcoi 11:45 Berja 12:30 Almeria 13:35 Motril 09:30 Murcia 11:35 Tabernas 08:00 Benidorm 14:35 Guadix 02:00 Tarragona 09:00 Pedro Munoz
10:00
16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:40 Gura Humorului 13:00 Hunedoara 18:20 Mangalia 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 05:00 Oradea 06:30 Zalau 12:00 Cluj Napoca 13:00 Nasaud 17:30 Slobozia 16:55 Bucuresti 16:30 Sinaia 15:55 Ploiesti 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 18:10 Constanta 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Satu Mare 12:20 Gherla 13:10 Prundu Bargaului 17:20 Harsova 16:50 Pitesti 16:20 Predeal 15:50 Buzau 15:10 Adjud 14:40 Pascani 14:00 Suceava 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 18:00 Medgidia 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 05:30 Alesd 08:00 Baia Mare 12:30 Dej 13:20 Vatra Dornei 17:10 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:10 Campina 15:40 Ramnicu Sarat 15:00 Bacau 14:30 Motca 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 13:50 Radauti 12:55 Deva 17:50 Calarasi 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 06:00 Huedin 10:00 Bontida 12:40 Beclean 17:40 Cernavoda 17:00 Tandarei 16:30 Targoviste 16:00 Urziceni 15:30 Focsani 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt
Sosiri
De la Ora

08:30 Dorohoi
00:00

08:30 Baltati 08:30 Baltati
00:20

08:30 Botosani 08:30 Targu Frumos 08:30 Targu Frumos 08:30 Viena
00:30

08:30 Ruginoasa 08:30 Ruginoasa
00:40

08:30 Pascani 08:30 Pascani
00:45

08:30 Radauti 08:30 Cristesti 08:30 Cristesti
01:00

08:30 Wiener Neustadt
01:15

06:30 Tulcea
01:15

06:30 Braila
01:20

08:30 Falticeni 08:30 Falticeni
01:30

08:30 Ilz
02:20

08:30 Suceava 08:30 Suceava
02:30

08:30 Gleisdorf
02:35

08:30 Ilisesti 08:30 Ilisesti
02:45

08:30 Graz 08:30 Paltinoasa 08:30 Paltinoasa
03:00

06:30 Galati
03:00

08:30 Gura Humorului 08:30 Gura Humorului
03:15

06:30 Ianca
03:30

08:30 Campulung Moldovenesc 08:30 Campulung Moldovenesc
03:40

08:30 Griffen
03:50

08:30 Griffen
04:00

06:30 Mangalia
04:00

08:30 Klagenfurt
04:10

06:30 Constanta
04:10

08:30 Iacobeni 08:30 Iacobeni
04:15

08:30 Vatra Dornei 08:30 Vatra Dornei
04:30

06:30 Faurei 06:30 Medgidia
04:30

08:30 Villach
04:40

06:30 Tecuci
04:40

06:30 Calarasi 06:30 Barlad
04:50

08:30 Pitesti 08:30 Pitesti
05:00

06:30 Cernavoda
05:00

06:30 Slobozia
05:10

06:30 Husi 06:30 Harsova
05:30

06:30 Vaslui
05:40

06:30 Lehliu 06:30 Giurgiu 06:30 Iasi
06:00

08:30 Tarvisio
06:10

06:30 Alexandria 06:30 Tandarei 06:30 Podu Iloaiei
06:10

06:30 Turnu Magurele
06:15

06:30 Harlau 06:30 Caracal
06:20

06:30 Flamanzi 06:30 Slatina (Olt)
06:30

06:30 Botosani
06:40

06:30 Saveni
06:45

08:30 Udine
06:50

06:30 Darabani
06:50

08:30 Feldru 08:30 Feldru
07:00

06:30 Craiova 06:30 Dorohoi 06:30 Bucuresti
07:00

06:30 Filiasi 06:30 Vanatori 06:30 Pitesti
07:10

06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

06:30 Targoviste 06:30 Rovinari
07:30

06:30 Resita 06:30 Sinaia
07:40

06:30 Caransebes 06:30 Predeal
07:50

06:30 Campina
07:55

08:30 Bistrita
08:00

06:30 Urziceni 06:30 Targu Jiu
08:00

06:30 Ploiesti 06:30 Bumbesti Jiu
08:10

06:30 Petrosani 06:30 Buzau
08:20

06:30 Poiana Largului 06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Hateg
08:30

06:30 Bicaz
08:35

08:30 Beclean
08:40

06:30 Hunedoara 06:30 Piatra Neamt 06:30 Focsani
08:40

06:30 Marasesti 06:30 Deva
08:50

06:30 Adjud
08:55

06:30 Bacau 06:30 Gheorgheni 06:30 Lugoj
09:00

06:30 Roman
09:05

08:30 Dej
09:10

06:30 Timisoara 06:30 Sovata 06:30 Targu Frumos
09:10

06:30 Arad 06:30 Pascani
09:20

06:30 Motca
09:25

06:30 Targu Neamt 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Chisineu Cris
09:30

06:30 Falticeni
09:35

06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Suceava
09:40

06:30 Radauti
09:45

06:30 Gura Humorului 06:30 Toplita 06:30 Salonta
09:50

06:30 Campulung Moldovenesc
09:55

06:30 Gilau 06:30 Reghin 06:30 Vatra Dornei
10:00

06:30 Prundu Bargaului
10:05

06:30 Nasaud 06:30 Onesti
10:10

06:30 Bistrita
10:15

06:30 Moinesti 06:30 Beclean
10:20

06:30 Dej
10:25

08:30 Cluj Napoca
10:30

06:30 Comanesti 06:30 Gherla
10:30

06:30 Covasna
10:40

08:30 Turda
10:50

06:30 Targu Secuiesc
10:50

06:30 Brasov
11:00

06:30 Fagaras
11:10

08:30 Unirea
11:15

06:30 Sibiu
11:20

06:30 Sebes
11:25

08:30 Aiud
11:30

06:30 Alba Iulia
11:30

06:30 Teius
11:35

06:30 Aiud
11:40

08:30 Teius
11:45

06:30 Targu Mures
11:50

06:30 Turda
12:00

08:30 Alba Iulia
12:10

08:30 Sebes
12:20

08:30 Simeria
12:50

06:30 Cluj Napoca
13:30

06:30 Bontida
13:40

06:30 Baia Mare
13:50

06:30 Satu Mare
13:55

08:30 Deva
14:00

06:30 Zalau
14:00

06:30 Huedin
14:10

06:30 Alesd
14:20

06:30 Oradea
14:30

08:30 Arad
17:00

08:30 Pecica
17:30

08:30 Nadlac
18:00

08:30 Budapesta
22:30

08:30 Iasi 08:30 Iasi 08:30 Darabani
23:30